Weer tankwagen gekanteld KRUISLAND EN STEENBERGEN OPGELUCHT BRITTEN BELETTEN ONTVOERING RUS lis f JAMIN 0SITIE PIJTEN Na arrestatie pyromaan: Krachtige protesten over en weer Anti-raket- raketten in VS. tegen Rood-China HÏR VEERTIG DODEN Voetbal wedstrijd ontaardt in een bloedbad Opiumhandel in W.-Brabant opgespoord LIEBRECHTS WINT OMLOOP JAMES BOND-DRAMA OP LONDENS VLIEGVELD Ook tweede verdachte bekent roofmoord nte om te leven 3 t/m donderdag 10-6 en van irtmg 3 van 14-17 uur shuizen TARTWIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND MILITAIREN ZONNIG BOM PANIEK Huurlingen krijgen kans Kongo te verlaten TOPHUWELIJK OP DE ANTELAO VERDWAASD Weer staking bij Belgische t.v. KWG spreekt zich uit voor opheffing Malik naar Nederland OMSINGELD UITPUTTING vóór 1 okt. 1967 1114111 BESLUIT JOHNSON: TREIN GRIJPT JONGEN (6) UIT RIJEN U zag het op TV Koop vandaag nog eenVllodBzeem v.a. f 3.95 meUo*i* Hr spons I van deze aantrek- zen varieert van f53.000,- k.k., al de grootte van de jn biedt u maximale oor de financiering, nkomen aan bepaal! den, dan kunnen de zo zijn: mt nodig f5.200,. dan ar per maand f 290,. cale aftrekmogelijk- dit maandbedrag in f 50,- lager. meer van weten? idetailieerde gege- u graag verstrekt antje is voldoende - srkoopkantoren van in in Scheepmakershaven 010-137140. de Miidestraat 55, -244858 en Herengracht 503, 1-227084. ags van 10-4 uur. 'erzië-Holland haar aller- werkelijk geïnteresseerd ssitieeigenlijknietmissen. s Centraat Magazijn te Dat betekent 150x 130x 75 X 119x 143x 242 x 109 x mat mat mat 100 x 213x 198x 208 X 223 x 134x 200 X 197x 183x ezeltassen- ezeltassen matten 120 80 75 74 104 136 95 55 127 96 168 131 110 108 140 73 v.a. v.a. v.a. 125.- 95.- 79.- 129.- 195.- 185.- 235.- 45.- 49.- 55.- 115.- 375.- 185.- 650.- 695.- 239.- 375.- 199.- 275.- 29.- 35.- 35.- ren de laagste prijzen. Jj ZIJN tE AMSTERDAM, )ON 24 75 85 fTERDAM n de laatste met garages amers, 2 W.C.'s, grote - k.k. kbaar. van de ren schuur, grote tuin 500.— k.k. ;om beschikbaar. 53622 - 835960 fffe JAARGANGNo. 25612 Uitgave: N.V. Uitg. Mi[. Neerlandia plrstieur: Dr. W. A. J. A/1. Harkx Hoofdredacteur: L. Leijendekker [eJadieraad: J. AA. A. C. v. Dongen L j/v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. AA. Ihis, mr. H. AA. L. de Rechter, P. V. AA. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. j#reau: Breda Reigerstraat 16 22341 (7 lijnen) Postgiro 1114111 Voor God, Koningin en Vaderland MAANDAG 18 SEPTEMBER 1967 Abonnementsprijs: f 12,65 per kwar taal (excl. incassokosten), f 4,25 per maand, f 0,98 per week Losse num mers 20 cent. Post abt. binnenland, buiten versprei dingsgebied f 19,—. Prijs van buiten landse abonnementen op aanvrage. Advertentieprijs voor de gehele op lage f 0,50 per mm. Bij contract aan zienlijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1, telefoon 6252 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 - telefoon 2377 - (Bijbureaus: TERNEUZEN, Potgieterstraat 3, telefoon 2601 - OOSTBURG, Nieuwstraat 41 - telefoon 2893). (Van onze redactie buitenland) KAYSERI Een voetbal wedstrijd in de Turkse stad Kayseri is gisteren ontaard In een bloedbad: zeker veertig do den en honderden gewonden. De wedstrijd tussen Kayseri Sport en Rivas Sport liep uit op een ordi naire veldslag toen de thuisclub een doelpunt maakte. De 5000 toeschou wers van Rivas Sport, die 175 kilome ter gereisd hadden om hun club aan het werk te zien, uitten hun misnoe gen over dit doelpunt door stenen naar de spelers van Kayseri te gooien. Direct daarop ontstond een enorm tumult. Er werd vanaf de tribunes ge schoten en toeschouwers gingen elkaar met messen en gebroken flessen te lijf, waarbij enkelen om het leven kwamen. Het merendeel van de dodui viel echter in de paniek, die ontstond toen een groot gedeelte van de 30.000 toeschouwers naar de uitgangen vluchtte. In het massale gedrang naar de uitgang vielen tiental len doden. De politie en gealarmeerde militairen trachtten de vechtenden op het mid denveld te scheiden met geweren met opgestoken bajonet, Niet alleen in het stadion werd gevochten maar ook in de straten van het bijna 500.000 mwo-' ners tellende Kayseri. De vechtende supporters wierpen vele winkelruiten in en staken geparkeerde auto's in brand. Alle dokters werden opgeroepen om hulp te verlenen aan de gewonden, van wie het aantal enkele uren na het uit breken van de veldslag ruim zeshon derd bedroeg. Om verdere ongeregeldheden te voor komen, werden troepen naar de grenzen van de provincies, waaruit beide teams komen, gedirigeerd. Toen de berichten van het oproer in Rivas binnenkwamen, werden daar door enkele heethoofden auto's met nummerborden uit Kayseri omverge worpen en in brand gestoken. In de afgelopen weken hadden zich bij wedstrijden uit de Turkse tweede divisie ook al ongeregeldheden voorge daan waarbij een toeschouwer werd ge dood en een tiental gewond. De Turkse minister van staat, Kamil Ocak, onder wie ook de sport ressorteert, zal van daag na de ontvangst van het officiële rapport over de gebeurtenissen in Kay seri besluiten of de Turkse tweede di visie wordt opgeheven. Het gevecht in Kayseri is de grootste voetbaltragedie sedert de wedstrijd tus_ sen Argentinië en Peru in mei 1964. by kwamen 300 mensen om het le- (Tan een onzer verslaggevers) De Reosendaalse E»."«"'f en andere gerechtelijke 4« r„ S,2'Jn ee Z3ken van verdoven- LT v- West-Br3b3nt op het verricht i 3rrcstaties zijn inmiddels S«da Lïr-et Huis van Bewaring te 9 S po ,u en om- lie Huybergenaar noemde ijVT™ C?ra S-"S- Laatstge- 'an intem,r fr m"idelpunt geweest Het echt e 'rauduleuze zaken, een klei**;paaf. wordt er van verdacht oneeueer Jj V °Pium 'er waarde van Bekocht esduizenH gulden te hebben zaak i, f, doorverkocht. Door deze bantse hST- een grotere Westbra- het verdovende middelen lHie no» ,men- waarover de po- In de feE? "ededehngen wilde doen. Sootschemï, J en daarbuiten zijn V®wacht woivn"!?erzoekingen gaande. ,ies zullen volgen n°S Va" arresta' k°menPnama=aire is aan het licht ge- ken'eltenvervai.arreatatie van de auto- Ren l vnisers in Roosendaal. Eni- 6en van hm 1 ln Roosendaal. Caté «n Hm* gen hierover door. «ntrum vaagen was zowel het va-' de vervalsmrc va- T'"wei iiei i f^sonen dil in Verv3lsers als V311 kandelden. verdovende middelen Een tref de h"K.RMTeriCK.mee®edeeld door •lanvankpiïin - t°t vanavond: z°nnige D. '|Jk mist. maar later daar p" °.a™ en slechts hier ""lelijke rhhu1" Matige wind uit tinS ta w"B?n- Geen veran- Vand", Hmpcraturen. maan on ïóof0" onder 18.50 uur, More br oader 06^52Zuur°P °6'2^ uur' 1113311 (Van onze correspondenten) BEEK/BRUSSEL Zaterdagmorgen is in Beek (L.) opnieuw een Franse tankwagen gekanteld (zie foto). De wagen was op weg naar het chemisch bedrijf van de staatsmijnen om geladen te worden. De tanik bevatte niettemin 1060 liter gas. Er deden zich geen per soonlijke ongelukken voor. Zaterdag middag werd het gevaarte door een kraanwagen op de wielen gezet. Inmiddels is bekend geworden dat de Europese Commissie aan de minis terraad richtlijnen zal voorleggen ter regeling van het vervoer van ontvlam bare vloeistoffen en gassen in de zes landen van de E.E.G. De rampen of „bijna rampen" die zich de laatste weken in Martelange, Chartres en Beek hebben voorgedaan vormden volgens de Europese commis saris voor vervoer. Bodson, een meer dan voldoende aanleiding om snel maatregelen te nemen. De heer Bodson vertolkte voor de commissie voor het vervoer van het Europese parlement de mening, dat niet gewacht mag worden op het tot stand komen van een internationale conventie voor het vervoer van gevaar lijke stoffen, waarover in Genève on derhandeld wordt. De voorzitter van de parlementaire vervoerscommissie, onze landgenoot R. Laan, heeft het voornemen van de Europese commissie toegejuicht, maar koppelde daaraan ernstige kritiek op de Europese ministerraad. (Van een onzer verslaggevers) ROOSENDAAL. De rust onder de boeren in Steenbergen en Kruisland is weergekeerd, nu de 23-jarige Steenbergenaar G. S. heeft bekend vanaf oktober 1966 in deze omgeving negen maal brand te hebben gesticht. Vier strooklampen en vijf boerderijen werden door het vuur zwaar beschadigd. De totale schade beloopt bijna een half miljoen gulden. Acht keer moest de brandweer uitrukken in de periode van oktober tot en met maart 1967. Lange tijd bleef het in Steenbergen en Kruisland daarna rustig, totdat vorige week in de nacht van maandag op dinsdag een hooimijt door het vuur werd verteerd. Deze laatste brand is S., die in, Steen bergen op een fruitkwekersbedrijf werkt, noodlottig geworden. Omstanders hadden het nummer genoteerd van een personenauto die bij de brand snel weg reed. Het spoor leidde naar S., die na aanvankelijk hardnekkig ontkennen, zondagmorgen door de knieën ging. Donderdag was hij gearresteerd. De ver horen werden geleid door de groeps commandant van de rijkspolitie in Steenbergen J. Vervloet. Na zijn beken tenis maakte de pyromaan een zeer terneergeslagen indruk. woners, want dat de pyromaan iemand moest zijn die van de plaatselijke situa tie op de hoogte was, daarvan was de bevolking overtuigd. Hij moest ook ge motoriseerd zijn, want de afstanden tus sen de brandplaatsen was steeds vrij groot. Het particuliere en politionele onderzoek ging ook in de richting van streekbewoners, die alleen de weekends thuis waren. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN/OOSTBURG In het afgelopen week-end organi seerde de wielercomité's van Oost burg en Terneuzen onder auspi ciën van Dagblad de Stem voor de vierde maal de Omloop van Zeeuwsch-Vlaanderen, De eindzege in deze wielerwedstrijd ging naar Rudie Liebrechts. De tweede plaats was voor Leo Duyndam, die ook de eerste rit over 165 kilometer op zijn naam schreef. De tweede etappe leverde een overwinning op voor Leen de Groot. De Utrechtse renners wa ren gisteren in Oostburg in de sprint de snelste van een acht man sterke kopgroep. Een ploegentijd rit over 28,5 kilometer van Ter- neuzen naar Oostburg werd ge wonnen door het team van Smiths Acifit. (Zie verder onze sportpa gina's). Op de landbouwbedrijven in en om zijn woonplaats wordt verlicht ademge haald. Bijna een jaar lang heeft de jeugdige pyromaan de boeren en hun gezinnen de stuipen op het lijf gejaagd Verzekeringsmaatschappijen hadden een premie van 2000 gulden op zijn hoofd gesteld Op tal van erven was een spe ciale verlichting aangebracht, om de brandstichter zo weinig mogelijk kans te geven. Boeren en manschappen van de rijkspolitie formeerden patrouilles, die 's nachts in de weekeinden, want dan braken de branden steeds uit, de omgeving onder controle hielden. Het mocht allemaal niet veel baten. Want als in Steenbergen gepost werd, dan brak er brand uit in het enige kilome ters verderop gelegen Kruisland. Een paniekstemming onder de bevolking was het gerolg. Er heerste onzekerheid op de boerderijen, waar kinderen niet meer naar bed durfden en vrouwen niet meer alleen thuis wilden blijven. Tal van personen werden als verdacht aangemerkt. Men zocht naar streekbe- In Steenbergen heeft het bericht dat G.S. de gevreesde pyromaan is, als een bom ingeslagen. S. wordt er aangemerkt als een oppassende jongen uit een groot arbeidersgezin. Zijn vader is nog niet' zolang geleden gestorven De politie buigt zich inmiddels over de vraag of de pyromaan een nieuwe serie branden was begonnen De eerste reeks begon in oktober 1966 met een strklamp. Na enige maanden rust begon de pyromaan weer in september met een hooimijt op dezelfde plaats waar in 1966 een van de eerste stroklampen in vlammen opging. LOESAKA (A.F.P.) De blanke huurlingen in' Kongo kunnen een vrij geleide krijgen als zij het land willen verlaten. Dit heeft president Kaoen- da van Zambia zondag op een perscon ferentie in Loesaka meegedeeld, na te rugkeer van de topconferentie van de organisatie voor Afrikaanse eenheid in Kinsjasa. Op de topconferentie had men deze oplossing van het huurlingenprobleem verkozen boven de eis van de Kongo lese president, generaal Moboetoe, dat er zeer krachtig tegen de soldaten van de Belg Jean Schramme zou worden opgetreden. Maar, aldus Kaoenda, in dien de huurlingen niet op dit voorstel ingaan, zullen maatregelen worden ge nomen, zo nodig met hulp van de an dere Afrikaanse staten. Het voorstel behelst terugkeer naar een Europees land. DE MINISTER van binnenlandse zaken mr. H. K. J. Beernink, heeft zaterdag om 15.00 uur in naam van de konin gin de zitting van de Staten-Generaal officieel gesloten. (Van onze redactie buitenland) CORTINA D'AMPEZZO. De 27-jarige Marcello Bonafede en de 24-jarige Franca Zanvetto zijn gisteren op de top van de 3.263 meter hoge Antelao in de Dolomieten in de echt verbonden na een klim van tien uren langs gevaarlijke met ijs en sneeuw bedekte bergwanden. Het bruidspaar legde zijn belofte van eeuwige trouw af tegenover de priester Ricaardo Poletto, zelf een hartstochtelijk Alpinist, en in het hijzijn van twee gidsen die als getuigen optraden. Het „bruidskleed" van Franca was in overeenstemming met de bijzondere omstandigheden waarin het huwelijk werd voltrokken: een dikke rode trui en een lange broek. (Van onze Londense correspondent) LONDEN De jonge Russische natuurkundige Vladimir Tkatsjen- ko, die zaterdag op de Londense vlieghaven uit een Sovj et-lij nvlieg- tuig gesleurd werd tijdens een handgemeen tussen Britse politie en de bemanning van de TU104, heeft het weekeinde, volgens een zegs man van Scotland Yard, op een veilige plaats doorgebracht. De Russische zaakgelastigde in Londen, V. M. Vasev, werd gistermiddag op het Foreign Office ontboden waar hij een krachtig protest van de Britse regering te horen kreeg naar aanleiding van „het wetteloze en ergerlijke gedrag" van bepaalde leden van het Sovjet-ambassadepersoneel en van Aero- flot, die Tkatsjenko zaterdag probeerden te kidnappen. Vasev kreeg bovendien te horen dat de gevolgen van dit incident verder on derzocht worden. Waarnemers nemen aan dat het de uitstekende Brits-Rus sische wetenschappelijke en culturele betrekkingen van het ogenblik ernstig zou kunnen schaden. In een tegenprotest heeft de Sovjet- ambassade de Britse politie en immigra tiedienst beschuldigd van het gebruik van geweld tegen Tkatsjenko, zijn vrouw, Sovjet-diplomaten en de vlieg tuigbemanning. Tkatsjenko, die ongeveer 25 jaar is, kreeg gisteren in zijn schuliplaats op nieuw doktersbezoek. Hij gaf te kennen dat hij in contact wenste te blijven met vertegenwoordigers van het Britse mi nisterie van binnenlandse zaken. De Russisch-Britse vechtpartij om Tkatsjenko op London Airport werd gewonnen door het dozijn Britse politie mannen, dat wist te verhinderen dat de natuurkundige „kennelijk tegen zijn wil" naar Moskou moest terugkeren. In half verdwaasde toestand werd de Rus uit de TU104 van Aeroflot gesleept en in een ambulance naai- een gebouw van de vlieghaven gebracht. De gezagvoerder van de TU104 had, bijgestaan door een jonge vrouw, ver moedelijk Tkatsjenko's echtgenote, nog geprobeerd de Rus van de trap terug in het vliegtuig te trekken. De jonge natuurkundige was reeds eerder op de dag het middelpunt van een James Bond-drama geweest. (Van onze correspondent In Brussel) BRUSSEL De Belgische radio en televisie hebben gisteren opnieuw ge staakt. In de afgelopen week is er tus sen de beheersraden en de personeels- bonden geen oplossing gevonden voor het gerezen conflict. Het personeel eist dubbele betaling voor werk op zon- en feestdagen. De beheersraden hebben een compromis voorgesteld, inhoudende elk arbeidsuur op zon- en feestdagen als anderhalf uur te rekenen. De bonden hebben dit voor stel afgewezen. (Van een onzer verslaggevers) DEN BOSCH Het speurwerk van de rijkspolitie in de moordzaak Berg- hem is in een week tijd met een zoda nig succes bekroond, dat ook de tweede verdachte, de 29-jarige J. E., tegenover de politie te Antwerpen een bekentenis heeft afgelegd. Langzamerhand liet hij de houding, die hij tot nu toe had aan genomen, varen en toen het bewijsmate riaal tegen hem overstelpend werd be kende hij. Het ging er de politie bij dit verhoor meer om de bekentenis van E. te verne men, dan wel wie de feitelijke moorde naar van de weduwe Gijsbers is ge weest. Zijn bekentenis kwam in grote lijnen overeen met die van de 26-jarige A. K., die reeds enkele dagen geleden had bekend dat hij medeplichtig aan de ze roofmoord was geweest. (Van onze redactie binnenland) OOSTERBEEK Tijdens de zomer - conferentie van de werkgemeenschap van rooms-katholieken in de Partij van de Arbeid (KWG) het afgelopen week end, heeft een kleine meerderheid van de aanwezige leden van deze werkge meenschap zich uitgesproken voor de opheffing van de KWG. Dit standpunt zal ter kennis van het partijbestuur worden gebracht. In af wachting van een beraad over de positie van de werkgemeenschappen zal die KWG de werkzaamheden voortzetten. (Van onze redactie buitenland) DJAKARTA De Indonesische mi nister van buitenlands** zaken Adam Malik zal van 25 tot 27 oktober een be zoek aan ons land brengen. Hij zal dan besprekingen voeren over de behande ling van Nederlandse kredieten en over eventuele nieuwe Nederlandse kredie ten voor 1968i Kort voor de middag zag men in de Bayswater Road, midden in Londen, hoe Tkatsjenko door vier mannen in een wagen gesleurd werd. Hij riep om de politie. De vier bleken leden te zijn van de K.G.B., de Russische geheime poli tie, die zich onder het personeel van elke Sovjet-ambassade bevinden. Tkat sjenko was door hen naar de Russische ambassade gebracht. De Yard waar schuwde daarop London Airport. Ongeveer een uur later kwam op de vlieghaven een grote zwarte auto aan, die zonder te stoppen de controlepost voorbijreed en regelrecht naar het Rus sische lijntoestel stoof, dat gereed stond om te vertrekken. Gewaarschuwd door de controlepost van de luchthaven raasden direct poli- tie-patrouillewagens naar de TU104. De motoren van de luchtreus werden al in geschakeld, maar de Britse politie om singelde het vliegtuig met haar wagens, zodat de Russische gezagvoerder niet kon vertrekken. Imimigratieambtenaren en detectives van de speciale afdeling van de Yard begaven zich daarop aan boord van het toestel. Zij bevalen de jonge man en een jonge vrouw (waarschijnlijk zijn echtgenote) uit te stappen. Toen begon de vechtpartij. Later verklaarde een politieman van de luchthaven: „De jonge Rus was of wel erg ziek ofwel verdoofd. Hij be sefte nauwelijks wat er gebeurde. Eer der op de dag hadden de Russen aan onze immigratiedienst om vlugge door gang verzocht voor een zieke reiziger'." Tkatsjenko heeft verteld, dat hij za terdagmiddag op de Sovjet-ambassade tegen zijn wil ingespoten werd met een verdovend produkt. Britse dokters heb ben vastgesteld dat het spoor van deze inspuiting nog zichtbaar is. Functionarissen van de Russische am bassade in Londen hebben aan een Brit se journalist meegedeeld dat Tkatsjen ko leed aan een zenuwinstorting. Hij was onderweg naar de Sovjet-Unie voor een behandeling. Zij gaven de volgende lezing van het gebeurde: de jongeman kwam omstreeks vijf uur in de morgen bij de ambassa de. Hij zei dat hij zijn verblijf in En geland beu was en vroeg om bekorting van zijn verblijf. Hij verkeerde in een toestand van ner veuze uitputting en daarom diende een arts hem een injectie toe. Kort na de middag zou hij op het vliegtuig naar Moskou worden gezet. Tijdens zijn verblijf in de ambassade is hij weggelopen. Personeel van de am bassade vond hem op Bayswater Road en bracht hem terug om te voorkomen dat hem iets zou gebeuren, aldus de ver sie van de ambassade. Tkatsjenko had aan de universiteit van Birmingham gedurende 8 maanden stage gelopen in verband met natuur kundige verschijnselen bij zeer lage tem peraturen. Professor P. B. Moon, hoofd van de afdeling natuurkunde van de universiteit van Birmingham, zei za terdagavond: „Tkatsjenko is een zeer bekwaam natuurkundige, bekwaam ge noeg dat de Russen hem terug zouden willen hebben. Maar zijn werk hier was helemaal niet geheim". Indien U de incassokosten en het onnodig aanbieden van een kwitantie wil voorkomen, maak dan het abonnementsgeld 4e kwar taal 1967 over op onze post rekening Zo U tot incassogiro wenst over te gaan zenden wij U daartoe gaarne een machtiging. DAGBLAD DE STEM afd. administratie. (Van onze redactie buitenland WASHINGTON President Johnson heeft besloten tot de aanleg van een- klein systeem van anti-raket-raketten om de Verenigde Staten te beschermen tegen een aanval met atoomraketten door communistisch China. Dit is be kend geworden, doordat de Amerikaan se minister van defensie, McNamara, het afgelopen weekeinde een klein ge zelschap functionarissen van zijn minis terie en congresleden, onder geheimhou ding, hiervan op de hoogte heeft gesteld. Het zou hier gaan om het opzetten van een „scherm" van Nike-X raketbat terijen, die binnenvliegende raketten kunnen neerhalen en als het ware een beschermende paraplu boven het land vormen. De kosten worden geraamd op drie tot zes miljard dollar. Men verwacht dat Mcnamara een en ander vandaag officieel bekend zal ma ken in een rede op een bijeenkomst van hoofdredacteuren in San Francisco. (Van onze redactie binnenland) GILZE-RIJEN Op een met automa tische knipperlichten beveiligde over weg tussen Gilze-Rijen en Breda is za- zaterdagmorgen de 6-jarige Wim van Loon uit Rijen door de sneltrein Venlo —Amsterdam gegrepen en op slag ge dood. De jongen wilde met zijn fietsje de overweg passeren ondanks waarschu wingen van twee vriendjes waarmee hij op de Spoorlaan-Zuid fietste. De snel trein liep een half uur vertraging op. In Brunssum is in de nacht van za terdag op zondag een 23-jarige motor rijder in een bocht tegen een lantaarn paal gevlogen. Hij was op slag dood. In Huis ter Heide is zaterdagavond een 6-jarige jongen om het leven geko men toen hij bij het oversteken van een weg door een personenauto werd gegre pen. (ADVERTENTIES) L/LTRAVQX Zwitserse dicieermachines vsr^sli—iis Kerksfr. 16 a 's-Herfogenbosch Wilhelminastraaf 1 Breda

de Stem | 1967 | | pagina 1