HEMA heerlijk! om zo gezond als dit kind te rusten om zo fris als dit kind doe meer met minder geld! Liefhebbers van een echte Amerikaanse sigaret zijn nu CAMEL rokers. CAMEL dankt zijn beroemdheid en succes aan zijn geheel eigen smaak. Geniet ook van CAMEL „Kijk", zeggen de ervaren coupeurs van Stijlgroep Groningen, „dit doen wij met zuiver scheerwol", En daar zijn ze! De Weergaloos Knappe Kostuums. Van pure, onvermengde wol. In een rijke collectie maten, kleuren, lijnen en dessins. Prijzen? Stijlgroep traditie! Dus opvallend gevarieerd. Van „voor delig" via „gemiddeld" naar „vrij stevig". Over de afwerking praten we niet eens. Die is altijd subliem. Als u morgen een uurtje vrij kunt makenga dan eens passen. U zult er geen spijt van hebben. dank zij warme ovomaltine voor het slapen gaan Wij weieen Immer, élégant van La 82 VESTIGINGEN NEW DELHI (AP) - geleden, dat de laatst staande in een grote I paleis in New Delhi, ee VI voorlas, waarbij on4 330 miljoen Indiërs, v« straatarm waren. Buiten, waar honder nenplaats de kleurrijke stelde luidsprekers belu wild gejuich ontvangen lader glanzend-wit wassen be gint grandioos met Hemax- biochemisch: inweek- en voor- wasmiddel, voor 80 liter sop, per pak UJeS c Vandaag Is India nog steeds en onafhankelijk maar de op verbetering van het lot zijn volk is in menig opzicht flauwd. India wordt nog steeds gekv door analfabetisme en armoe bevolking is aangegroeid tot miljoen in slechts twintig Het sociale systeem dat de be king verdeelt in kasten, var geleerde Brahmaan tot de laa paria, bestaat in de praktijk steeds, ofschoon het in 1951 t telijk werd afgeschaft. De betrekkingen met het aang Boeiend voor «Ik lid van het gezin plooihoudend door S1-R0-SET a reaj cigarette-CAM E L 36.75sow Neem voor het slapen gaan een kop warme Ovomaltine. Ovomaltine is geen slaapmiddel, maar een zui vere natuurdrank, die gespannen zenuwen kalmeert en de weldadige rust geeft, die nodig is voor een verkwikkende slaap, 's Morgens wordt u fris en actief wakker. Ovomaltine wordt gemaakt van ge kiemde gerst, alpenmelk en eieren. Daaraan zijn toegevoegd gist, melk- eiwit en cacao. Zuiver natuurlijke grondstoffen! Dat is het gezonde van Ovomaltine. Gun het uzelf en uw kinderen. Vanavond nogl

de Stem | 1967 | | pagina 22