Continu-tekening groeit vandaag door Rotterdam Gesprek Schramme regering genaanse federalen peer in Ore Tass: Elke stap wordt onvermijdelijk afdoende beantwoord Eis ongehinderde aftocht J:Ht'A.^igeriaanse troepen heb- l'^deliiir anse strijdmacht on- |Nr eet1 Smaakt, die met bootjes l^grovp ae*Werk van lagunen en I%uhvm°erassen naar Lagos wil- IStapfi1'. De Biafranen waren 1 feitn, n ze rn kreken op Jl'^vloot 00sten van Lagos hun in- I?' »nlio,..^re0dmaakten. Volgens "'Hen 'Sd bericht waren 200 fe'Sien. ®esneuveld of gevangen Portaal werd kraamkliniek Engeland wil geen breuk met China I )e^e|yd SIGMAPROJECT ONTSTOND IN LONDENSE RIOLERING Gaat FrancoiseHardy trouwen? 1 RWANDA GEBREK Iware verliezen Moordenaar van Engels meisje (7) nog onvindbaar „Koopermoolen" vraagt faillissement aan CONCLUSIES MA O GAF AANWIJZING Bil NEERHALEN V.S.-IAGERS AFSPRAAK Ontslag voor 200 man in Maassluis Vet krijt Uit taxi J DAGBLAD DE STEM VAN DONDERDAG 24 AUGUSTUS 1967 7 i f Y« Een vernield Amerikaans vliegtuig ligt in een rijstveld met het lichaam van de piloot er dwars op. Gisteren werden boven Noord-Vietnam tien Amerikaanse vliegtuigen neergeschoten. ZWAAR VS-VERLIES BOVEN HANOI (Van onze redactie buitenland) BOEKAVOE/KINSJASA lil wordt uit betrouwbare bron vernomen, dat de onderhan- delingen tussen de huurlingen en ie Kongolese regering voortdu- ien, terwijl een door de rebellen voorgestelde wapenstilstand voor onbepaalde tijd voortduurt. Het hoofdkwartier van kolonel Jean Stomme meldt, dat op 21 augustus tussen beide partijen een bestand werd {esloten. Aanvankelijk was bepaald, dat dit bestand gistermiddag zou aflopen, maar het zou nu zijn verlengd tot van middag. De besprekingen zijn tot stand geko men onder leiding van een Europese notabele in Boekavoe en de aposto lische nuntiatuur in Kigali. Het gesprek was er op gericht de huurlingen onge hinderd uit Boekavoe te laten vertrek- om Kongo te verlaten. Dit zou kun nen gebeuren met Amerikaanse trans portvliegtuigen of met toestellen uit Angola. Kolonel Schramme zou de volgende voorwaarden gesteld hebben: 1. Waarborging van leven en vrij heid van alle huurlingen; 2. toestemming voor alle huurlingen om ofwel naar hun land van oor sprong terug te keren ofwel naar an dere landen te gaan die hen willen opnemen; 3. de regering-Kinsjasa moet in de toekomst afzien van het indienen van verzoeken om uitlevering; 4. de regering in Kinsjasa moet schriftelijk amnestie-waarborgen ver strekken. In Boekavoe is nog niet bekend of de ze voorwaarden door de Kongolese re- lering aanvaard dan wel verworpen zijn. Hoewel president Gregoire Kayibanda san Rwanda dinsdag verklaarde da«fc hij ie huurlingen geen toestemming zou teven zich via zijn land in veiligheid te stellen, berichten diplomaten in Ki gali dat hy van gedachten begint te ver anderen. De huurlingen schijnen voorgesteld te hebben, vrijwillig Boekavoe te verla ten, de enkele kilometers naar Ka- membe te lopen en per vliegtuig te verdwijnen. Als ze door Kongo vertrek ken betekent dat een lange mars over Kongolees grondgebied. ÜGOS (AP) Nigeriaanse fede- troepen hebben volgens radio K 'k s'rateR'scli belangrijke stad .-'eroverd. Uit dc hoofdstad van I ™egoe, is echter gemeld dat groepen van Biafra de stad 30 l f*1» de grens van de westelij- 1Le.'s'aa' nog in handen heb- 'itrïëhceft 00'1 meegedeeld dat I "lt tan i in het westen door fede- 'epen worden gebombardeerd. partijen melden de tegen- 11», zware verliezen aan mensen- |lj, u® materieel te hebben toege- liith federale regering meldt I I j. at troepen oprukken naar de l»I?We'Stelijke deelstaat, die op 9 liiafri m kanden is gevallen van I toet» 6 en muitende generale IL? jj' Ook zouden de federale Wit? ?Prukken naar Enoegoe, de ItmwÜi .,van Biafra dat vroeger üsiil n e deelstaat vormde. '■fBiafr heeft meegedeeld dat tbniti» tr°epen in Ore tonnen tis'M. li1 buitgemaakt. Ook is 14o tw d °P ke'; vliegveld van ly,ü 5 Russische piloten en tech- I ,,aanSekomen voor de door de Ii'Wi.Jr.?®11 de federale regering I ï»fenafAg'15J-Straaljagers- l 'iflt v; 1 radiostation in Enoegoe '»«menwërp2e7rsStraaIjagerS VLOOT lkl>JUnTanse rad'0 meldde dat een IJttaarT 0s .ophanden was. „De l?Wii^S0,s f'St nu wijd open en lSsSstroePen zullen weldra l?'® leider 'Bowon is de fede- I !ige;e«HVan ^'geria) bereiken", De reden waarom de huurlingen weg willen is niet bekend. Als mogelijkhe den worden genoemd geldgebrek, ge wonden soldaten, gebrek aan medicij nen of proviand. Als de huurlingen eenmaal vertrok ken zijn, worden geen wraakoefeningen verwacht omdat de Kongolese troepen geen jacht zullen maken op verdachte huurlingen. De regering verzekerde de Europea nen in Kongo gisteren dat er geen anti- Europese demonstraties zouden uitbre ken. CANNOCK (AP) Een autopsie heeft aangetoond dat de zevenjarige Christine Darby, wier lijkje dinsdag avond werd gevonden in een bos, ge stikt en ernstig verkracht is. De afdeling moordzaken van Scot land Yard speurt nog steeds naar de man die het meisje zaterdag in Walsall in een auto heeft gelokt en haar naar het bos bij Cannock heeft gereden. Er werken 150 politiemannen aan het onderzoek, dat zich over Walsall en Cannock uitstrekt. De aandacht wordt speciaal gericht op arbeiders van mijnen en fabrieken die in ploegendienst wer ken. Het gedeeltelijk ontklede lichaam van het meisje is dinsdagavond gevonden na een speurtocht waaraan 800 man po litie en militairen, geholpen door poli tiehonden, hebben deelgenomen. Het lijkje lag op vijf km afstand van de plaats waar vorig jaar twee meisjes ge wurgd in een droge sloot zijn gevon den. De moordenaar is nooit gevonden. AMSTERDAM (ANP) De N.V. „De Koopermoolen" in Amsterdam, die on der leiding van de cabaretier Henk El- sink in de Warmoesstraat het gelijkna mige theater-restaurant exploiteert, heeft bij de Amsterdamse rechtbank faillissement aangevraagd. Het is de bedoeling, dat de n.v. wordt geliquideerd, maar dat het theater restaurant blijft voortbestaan. In de tussentijd zal worden gezocht naar een financiële oplossing. Men heeft tot het aanvragen van het faillissement besloten, omdat de inves teringen in het pand, dat wordt ge huurd van de stichting Diogenes te hoog zijn opgelopen. (Van onze redactie buitenland) HANOI/MOSKOU Noord Vietnamese strijdkrachten hebben Amerika gisteren de zwaarste slag toegebracht sinds de bombardementen op Hanoi een aanvang namen. Boven de stad werden 8 bommenwerpers neergehaald, elders in Noord-Vietnam nog twee. Veel Amerikaanse piloten zijn gevangen genomen of gedood. Dinsdag ver loor Amerika zes bommenwerpers boven Noord-Vietnam, maandag vijf, waarvan twee boven Rood-China. De Amerikaanse aanvallen richtten zich gisteren, volgens Washing ton, op doelen tussen Hanoi en de Chinese grens, een afstand van 48 kilometer. Hanoi maakte melding van veel slachtoffers onder de burgerbevolking. Het Noordvietnamese ministerie van buitenlandse zaken heeft giste ren zeer fel geprotesteerd tegen de luchtaanvallen, die de Amerikanen nu al drie dagen zonder aflaten op Hanoi en omstreken uitvoeren. Daarbij waren, volgens de verkla ring, „wilde aanvallen op ziekenhui zen, fabrieken en dichtbevolkte pun ten in het centrum van de hoofdstad. In nog geen twee weken tijd heeft de Amerikaanse luchtmacht vijfmaal Hanoi op barbaarse wijze aangeval len, daarmee meer en meer misdaden tegen het Noordvietnamese volk op de andere stapelend", aldus de Noordvietnamese nota. De correspondent van het Oost- duitse persbureau ADN belde, dat hij de bombardementen zelf had meege maakt: „Uit het oosten en noordoos ten van de hoofdstad klonken onaf gebroken ontploffingen. Om vier uur 's middags werd acht keer alarm ge slagen". Hij meldde, dat bij de lucht aanvallen van dinsdag meer dan hon derd burgers werden gedood of ge wond. Journalisten konden volkomen leeggebombardeerde winkels en hui zen zien in de wijk Hai Ba Truung. Officiële kringen in de Sovjet-Unie trekken hun conclusies uit de ver hoogde aanvalsdrift van de Verenigde Staten in Vietnam. Dit bericht het Russische persbureau Tass. Elke nieu we stap van de V.S. ter uitbreiding van de oorlog wordt onvermijdelijk door afdoende maatregelen beant woord. De V.S. komen niet dichter bij de verwezenlijking van hun veroverings plan, hun politiek houdt het gevaar in dat de internationale toestand slechter wordt en dat de wereld aan de rand van de afgrond komt te staan, aldus Tass. Het was de eerste officiële Russi sche reactie op het opvoeren van de bombardementen op doelen in Noord- Vietnam, onder meer dicht bij de Chinese grens. De verklaring werd gelijktijdig voorgelezen voor radio en televisie. Zij bestond verder hoofdza kelijk uit een herhaling van het be kende Russische standpunt. Wel wer den de Verenigde Staten nog ervan HONGKONG (DPA) Party leider Mao Tse-Toeng komt de eer toe aandeel te hebben gehad in het neerschieten van twee Amerikaan se vliegtuigen, zo meldde woensdag het Chinese persbureau Nieuw China. In een uitvoerige beschrijving van een luchtgevecht, dat: maandag boven China plaatsvond, zegt de correspondent in Nanking: „De luchtalarmsirenen loeidenmet vaste stem gaf de commandant, de aanwijzingen van Mao opvolgend, zijn bevel: Sta op om de binnen dringende vijand te vernietigen". De strijders antwoordden als één man: „We volgen de opperste aan wijzing met alle kracht op". De correspondent schrijft verder: Kang Tsjen-Sjeng, Tsjen Fenjoen en hun wapenbroeders namen de vijande lijke machines waar. De comman dant las de uitspraak van leider Mao voor, dat het imperialisme en alle reactionairen papieren tijgers zijn. Versla ze met alle kracht. Verdedig de grote proletarische culturele revolutie en verwerf nieuwe verdiensten voor het volk". (Van onze correspondent) ALKMAAR - Jeanine, Corine, Wilhelmine Ouwens, die even tevoren was geboren in een traplokaal van een flat in de Aalbersestraat lag gisterochtend al gezond en wel te trappelen in een wiegje in het Centraal Ziekenhuis. Het kindje van mevrouw G. Ouwens-Visser kwam zo snel, dat het iedereen te vlug af was. Chauffeur Anne Brandsma zou de kraamvrouw naar het Cen traal Ziekenhuis brengen. Ais ervaren taxichauffeur wist hij wat hem te doen stond. Hij ging naar boven de trap op om de moeder naar benedën te helpen. Tijdens het trappen lopen kondigde Jeanine haar komst aan. Beneden gekomen liet de taxichauffeur de zorg voor de moeder over aan enkele ande ren en snelde naar dr. Westerkamp, die onmiddellijk, meeging. Toen de arts in het trapportaal kwam was de baby er al. Ondertussen was er ook een kraamverpleegster gearriveerd die de kraamvrouw heeft geassisteerd. Het trapportaal was voor enkele minuten kraamkliniek geworden. Niemand kon er in of uit. Moeder en kind werden vervolgens in ijltempo naar het Centraal Ziekenhuis gebracht waar de verpleegsters en de arts haar verder hielpen. Moeder en kind maakten het gisterochtend na het opwindende uurtje uit stekend. beschuldigd de afgelopen vier dagen vier „gangsteraanvallen" vanuit de lucht te hebben gedaan op dichtbe volkte woonwijken in Hanoi. De Russische krant Izvestia meld de gisteren, dat een geheime over eenkomst tussen president Johnson en Rood-China van kracht blijft on danks het neerschieten van de twee Amerikaanse A-6 „Intruders". Peking zou hebben beloofd zich niet met Vietnam te bemoeien, in ruil waarvoor Washington China met rust laat tijdens de binnenlandse ongere geldheden in het land. Nadat John son de Chinese autoriteiten had ge rustgesteld noemde het Witte Huis het jongste incident een „ongelukki ge vergissing" aldus de Izvestia. De gepensioneerde Amerikaanse generaal Mark Clark ontkent de oor logszuchtige uitlatingen, volgens wel ke hij zich een voorstander had ge toond van felle bombardementen op Rood-China. Hij zei, dat zijn mening verkeerd was weergegeven. Gisteren zei hij: „Ik geloof niet, dat we zullen aanvallen. Als wij het wel doen, dan moet dat gebeuren op hun grondge bied. Maar naarmate ze hun moge lijkheden om atoomwapens te gebrui ken ontwikkelen, zullen we nog wel voor nieuwe problemen komen te staan". Commentaren tn verschillende we relddelen geven de laatste dagen als htm mening, dat Amerika er verstan dig aan doet bij de Chinese grens geen agressieve daden te stellen. Rusland en Engeland zouden vol gens hen een beroep op de Verenigde Staten hebben gedaan om bijzonder voorzichtig te zijn. De beide landen vrezen namelijk, dat China bij her haalde Amerikaanse grensschendin- gen Amerika en Rusland van een ge heime afspraak zal betichten en het dunbevolkte noordoosten van Rus land zal binnenvallen. Z'j zien dit als een kans voor China om de aandacht binnen en buiten het land af te wen den van de binnenlandse moeilijkhe den en de burgeroorlog. (Van onze redactie buitenland) LONDEN/PEKING - Engeland wil geen diplomatieke breuk met China als gevolg van het vernielen van de Britse kanseiary in Peking. Premier Wilson van Engeland heeft gisteren zijn vakantie op de Scilly-eilan- den afgebroken en keerde naar Londen terug voor overleg met zijn ministers over de verhoudingen met Rood-China. Ook de minister van buitenlandse zaken, Brown, kwam terug uit Noorwegen. Het Chinese persbureau „Nieuw-Chi- na" maakte gisteren melding van de anti-Britse betoging in Peking zonder te zeggen wat er precies gebeur de. „Meer dan 10.000 Rode Gardisten en revolutionairen hebben dinsdagavond voor de kantoren van de Britse zaakge lastigde een krachtige betoging gehou den tegen fascistische en hysterische onderdrukking van de Chinese patriot ten in Hongkong door de Britse imperia listen", aldus het persbureau dat eraan toevoegt dat „de geprikkelae betogers krachtige maatregelen tegen de kantoren namen." „De heldhaftige strijd van de Chinese patriotten in Hongkong heeft aange toond dat de bestemming van dat gebied in handen van het Chinese volk ligt." (Van onze redactie binnenland) MAASSLUIS De N.V. Verenigde Touwfabrieken in Maassluis zal 200 man ontslaan. In een gisteren gehouden be spreking met de vakorganisaties is overeenstemming bereikt over een af vloeiingsregeling. Met ca. 75 werkne mers zal de fabriek de produktie voort zetten. In Nederland werden in de maand juli in verband met verminderde be drijvigheid op grond van door de ar beidsinspectie verleende vergunningen 343.685 uren korter gewerkt (in juni 946.707 uren). Het totale aantal werknemers dat on der de werktijdverkorting viel, be droeg 10.025, verdeeld over 261 bedrij ven (in juni 20.122 werknemers in 409 bedrijven). De zes leden van de groep „Sigma-projecten", zijn op Schiphol aangekomen. AI tekenend daalden zij de vliegtuigtrap af en gaan het platform over naar de taxistandplaats op de luchthaven. SCHIPHOL (ANP) Londen is gisteren door een in de Engelse hoofdstad ontstane continu-tekening met Amsterdam verbonden. Op initiatief van de 22-jarige zich kunstenaar noemende Tjebbe van Tijen is een „sinds december 1966 in het Londense riolerings systeem groeiende continu-teke ning uit de riolen te voorschijn ge komen" en op weg gegaan via de Londense straten en pleinen, over een rijdende taxi, naar het Lon dense vliegveld. Dat de Londense politie het initia- t' f minder waardeerde dan Tjebbe verwachtte, bleek toen hij dinsdag middag samen met zijn zes vrouwe lijke assistenten in Londen werd ge arresteerd en voor de rechter geleid. D- aanklacht was obstructie tegen voetgangers. Volgens de jeugdige te kenaars werden zij, na eerst zorgvul dig gefouilleerd en enkele uren op gesloten te zijn, vrijgesproken van deze beschuldiging. Zij werden ech ter wel ieder veroordeeld tot een boete van 5 gulden, als bijdrage in de kosten om Londen's trottoirs weer schoon te maken. gereedstaande taxi's. Het zevental bleef op het vliegveld onverstoorbaar werken aan de poliepachtige tekening, ondanks ppmerkingen als „zijn jullie soms Jehova-getuigen" en „zit er een krijtfabriek achter?" Gisterochtend is de krijttekening „uit de taxi gegroeid op het Londense vliegeveld, door de douane een vlieg tuig in, dat naar Schiphol vertrok. Tij dens de vlucht groeide de tekening door, ook over twee Engelse passa giers", de heer H. Schuldt en mevr. Bertschinger. De continu-tekening van Tjebbe van Tijen, Folke Woud, Adin- ka Tellegen, Wandela Gevers Deynoot, Mara van Os, Flocence Schook en Ara- metje Schook arriveerden gistermid dag met de KLM-Electra „Mercurius" op Schiphol. Daar vervolgde hij, onder grote belangstelling van pers, toeristen en employées van op de luchthaven ge vestigde bedrijven, over het platform en de trottoirs zijn weg naar enkele De taxi's werden van onder tot bo ven beschilderd met vetkryt en zo doende „groeide" de tekening van Schiphol naar het centrum van Am sterdam. Daar zou de tekening verder gaan over de straat, de buitenmuren van het Stedelijk Museum, „waarna een deel in een waterafvoerput voor het museum verdwijnt. De andere delen groeien verder de stad in, terwijl uit andere putten in verschillende delen van de stad de tekening weer te voor schijn komt. Tegen de avond zal hij in de richting van Rotterdam groei en". Vandaag zal de tekening reeds in Rotterdam aangekomen zijn, verder gaan door het Lijnbaan winkelcentrum en omgeving, uit de in aanbouw zijnde metro komen en tegen de avond het Schouwburgplein bereiken. Daar zal tegelijkertijd voor de eerste keer de „Corpocinema" opgeblazen worden en met rook gevuld. De „Corpocinema" is een „bolvormige opblaasstructuur uit kunststoffolie waarop films ge projecteerd worden. Door middel van diverse voorzieningen ontstaan ver schillende verschijningsvormen van het geprojecteerde beeld. Op de rook zullen vanavond delen van de continu-tekening geprojecteerd wor den „waarbij de tekening als het ware in rook zal opgaan". De continu-tekening is een van de dezer dagen uit te voeren projecten, die bedoeld zijn „als openbare voor zieningen binnen het stadsgebied". Deze worden georgainseerd door Sig ma-pro jectén in samenwerking met o.a. de gemeente Amsterdam, het V.V.V. Amsterdam, het Stedelijk Mu seum, dc Rotterdamse Kunststichting en de K.L.M. PARIJS (A.P.) De Franse zange res Francoise Hardy (23) heeft ver slaggevers verteld dat ze gaat trouwen, zonder te zeggen met wie. Het huwelijk zou op 28 september voltrokken worden. De Paris Jour publiceerde twee pa gina's foto's van vijf huwelijkskandida ten, en een uitspraak, die Frangoise in februari deed: „Ik wil een baby. Ik verlang vurig naar een kind. Dat be tekent niet dat ik van plan ben te trouwen". C/ 15 De snor van Cals (ik schreef het gisteren al) heeft vele pennen in beweging gezet. Het Algemeen Dag blad publiceerde gisteren drie foto's van Cals met verschillende snorren: een staande RAF-snor, een lange hangende Chinese snor en een klein snorretje a la Hitier. Overigens heb Ik gisteren in mijn rijtje besnorde radicalen twee men sen vergeten: Mommersteeg en Faas. Ook de jonge prominente A.R.-ra- dicaal dr. Bas de Gaay Fortman heeft een fraaie snor. Het is geen wonder, zegt Flex in Trouw, dat alle besnorde Kamerleden van de chris telijke partijen nu in de gaten ge houden worden. Dat de heren Kieft en Schakel er bij zijn is nog niet zo verwonderlijk, maar ook de stoere Friese senator Algra (u weet wel, die Gerard van het Reve van gods lasteringen beschuldigde)Ne derland wacht inderdaad een schok, kend politiek seizoen. „Wij hebben altijd gezegd, dat het onmogelijk is verschillende politieke opvattingen in één partij bijeen te houden. Het is een publiek geheim, dat dit in de tC.V.P. het geval is". mr. E. H. Toxopeus. Van Schmelzer kan ik, terwille van de objectiviteit, geen citaat op nemen, want die heeft nog geen partij gekozen in het huidige con flict. Mannen hebben behoefte aan een grote verscheidenheid van vrouwen. Maar die moet de man in één vrouw kunnen vinden. Ik weet zeker, dat ik voor mijn echtgenoot een dozijn verschillende vrouwen kan zijn. En het grappige is, dat hij nooit van tevoren weet welke vrouw ik hem zal voorschotelen". Claudia Cardinale Cary Grant gaat voor de vierde keer scheiden. Twee jaar geleden trouwide hij in het geheim met de toen 28-jarige actrice Dyan Cannon die haar man nu beschuldigt van „wreed en onmenselijk gedrag". Ze vraagt een flinke alimentatie, want ze geeft per maand ruim 19.000 gul den uit en -'.e (63-jarige) Cary Grant is toch rijk genoeg, zegt zijn vrouw. Zij schat zijn vermogen op meer dan 30 miljoen gulden en zijn jaarinko men op 1,75 miljoen. Het paar heeft een dochtertje, Jennifer, het enige kind van Cary Grant. „Het is het meest aantrekkelijke en fascineren de meisje dat ik ooit gekend heb", zei Grant, „en geloof me, ik heb er heel wat gekend". Een paar jaar, daarna waren te 'niet meer zo aantrekkelijk en fasci nerend. „Af en toe moet ik erg lachen om mezelf. Ik ben kritisch. Ik geloof dat dat zo moet. Zelfkennis in zo'n vak betekent lijfsbehoud. Je moet om het heL gedoe kunnen lachen, dat is de kern. Ik zou graag eens op de televisie willen lachen, maar 't mag niet. Je moet mooi zijn, niks aan te doen". Corry Brokken De meeste Amerikaanse mannen tussen 16 en 24 jaar sterven door verkeersongelukken. Vorig jaar wa ren het er 12.200, twee keer zoveel als het aantal Amerikanen dat in Vietnam sneuvelde. Het zou zeer cynisch zijn om nu op te merken, dat het dus met die oorlog in Vietnam nogal meevalt. Weer eens een kleine selectie titels uit de lopende films: de Huwelijks nacht, Sexy Gang, de Droomvrou wen, Mooi maar Slecht, Fotomodel len voor Marokko, het Oudste be roep van de Wereld, een Schokkende Liefdesaffaire, Ik, een Vrouw, We reld zonder Sluier, Blonde Lading voor Mozambique, In het Web der Ontucht, De Jonge Venus. Een Rus zat met zijn dochter in de Dnjepr e vissen. Het meisje liet haar gouden horloge in het water vallen. Tien minuten later ving va der een snoek, die het uurwerk in zijn buik bleek te hebben. Het hor loge liep nog goed. Zulke dingen gebeuren écht nog in deze verlichte tijd Een kans heeft Jan Janssen na tuurlijk altijd om wereldkampioen te worden, maar ik moet het eerst zien, voordat ik het geloof. MERIJN. (ADVERTENTIE) Korstige plekken in smeren: laten inwer ken; daarna afnemen met water vermengd met scheut azijn. Zelfwerkend! brandschone oven.

de Stem | 1967 | | pagina 7