Economische Zaken vraagt advies aan S.E.R. Storm van geweld en vernieling in Newark geluwd ham 0l weer vandaag- Jacky K. meldde zich op pastorie NOG EEN MAN VOORTVLUCHTIG Zeventien militairen in het ziekenhuis Migs worden in Amerika bestudeerd Broertjes verdrinken voor ogen van overige gezinsleden SPOORSTAKING IN V.S. Een man in m n slaapkamer DAGBLAD VOOR ZEELAND JONGE NEGERS RANSELEN GEWONDE AGENT DOOD Newark VOETBALSEIZOEN Veranderingen in competitie Slachtoffers Avondklok Onderzoek Boot: van vuilnisbelt veroorzaakt botsingen Waarschuwing inzake te hoge prijzen TIME-MAGAZINE Voorstander Vakanties Warm Het weer in Europa Topconferentie Vietnamclub Op last van Londen Zusterschip van „Torrey Canyon' de ketting aan 4NDAAG EN Bejaarde vrouw na feestje 107e JAARGANG No. 25559 Uitgave: N.V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: Dr. W. A. J. M. Harkx Hoofdredacteur: L. Leijendekker Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen C. J. v. Hoofegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda - Reigerstraat 16 tel. 22341 (7 lijnen) Postgiro 1114111 Voor God, Koningin en Vaderland Al bluP DINSDAG 18 JU II 1967 Abonnementsprijs: f 12,65 per kwar taal (excl. incassokosten), f 4,25 per maand, f 0,98 per week. Losse num mers 20 cent. Post abt. binnenland, buiten versprei dingsgebied f 19,-. Prijs van buiten landse abonnementen op aanvrage. Advertentieprijs voor de gehele op lage f 0,50 per mm. Bij contract aan zienlijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1, telefoon 6252 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, SteenstraaM4—-^telefoon^377^—^(Bijbureaus^TERNEUZEN^Potgieterstraat^3^^ Nieuwstraat ZOMERTIJD IN DISCUSSIE (Van onze redactie buitenland) NEWARK. Hoewel de autoriteiten zeggen dat de ernstige rassenrellen, waarbij minstens 24 doden zijn gevallen en 1100 gewonden, onderdrukt zijn, wordt de geladen stilte die over de Amerikaanse stad Newark is gevallen nog telkens onderbroken door schoten van scherpschutters. miiNimiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Liet is meer dan treurig eerder rampzalig dat de gouverneur van Newark na een verbijsterende golf van geweld, plundering en vernieling durft te zeggen dat deze massale ne geropstand niets te maken zou heb ben met het rassenvraagstuk. Het is je reinste Goebbeliaans volksbedrog om te stellen dat bijna uitsluitend misdadige elementen aan de rellen hebben deelgenomen. Dan getuigt de burgemeester van meer realiteitszin als hij belooft dat een onderzoek zal worden ingesteld naar beweerde wandaden van politie en Nationale Garde, als hij voorts be looft dat hij zal doorgaan met het vervangen van krotten, zelfs nog als hij openlijk erkent dat het hospitaal waar de meeste gewonde negers te recht zijn gekomen, al jaren lang niet erkend is door de Amerikaanse Zie kenhuisassociatie, maar zegt dat het tekenen van verbetering vertoont en dat het geen „abattoir" genoemd mag worden. Op zich echter is deze laatste opmerking verbijsterend. Je vraagt je af hoe het mogelijk is dat in een grote Amerikaanse stad aan de welvarende oostkust zo'n „zieken huis" kan en mag blijven bestaan. Het typeert in elk geval waarschijn lijk wel in welke omstandigheden de Amerikaanse negers leven. Het Amerikaanse gouvernement mag wel haast maken met de sociale ver heffing van de negers. Straks komen de Vietnam-veteranen terug. In het leger hebben zij kennis gemaakt met de verstgevorderde en al lang door heide partijen als vanzelfsprekend aanvaarde integratie der rassen. Zij hebben in Vietnam het beste gege ven voor Amerika. Zij zullen geen achterstelling meer dulden en ook geen armoe. Bovendien hebben ze geleerd hoe zij zich te weer moeten stellen. Anderzijds mag van de negerleiders worden verwacht dat zij hun volge- tmgen, al hebben zij nog zo het gelijk aan hun zijde, aansporen tot mati ging. Oproeren op deze schaal en kre ten om „Black Power" zijn aHeen maar goed om de kloof tussen blank te verbreden. Angst en haat leiden slechts tot verdere ontredde ring. iimhiiIllinium,, (Van onze sportredactie) intóm?A Pe nieuwe competitie- bekend f?" amateurvoetbal is gekomen Zljn. Yat veranderingen ,oor enkele West- en Mid- denbrab tse clufas. Lor.ga werd vS, en RWHu .uyergeheverd naar 2B SC GaL ÏS van 2 B naar 2 A. meer in an 5? komend seizoen niet de serS cTubs^C Va" mSF* EerSi°ria rHiWen in de 4e gaat Uit if^noemde vereniging lese nloe/ ®n komt in 4E, de Baar? naar 4 F OolTvF'3 Va"i 4 E Seschoven in 4 G °ok VES verlaat 4 F en komt de clubs VVRenBnabant Sepromoveer- Plaats in 4 F Hoenneer kregen een we°nara?epag^ae^g «verricht verwijzen Voorts schijnen de moeilijkiheden niu te zijn overgeslagen naar het 30 kilo meter zuidelijk van Newark gelegen stadje Plainfield. Zondagavond werd 'n door een geweerkogel gewonde blanke politieagent in Plainfield door jonge negers met schoppen en stompen om het leven gebracht. Volgens een ooggetuige, een neger verslaggever van de „Plainfield Cou rier News" was de agent gewond door een schot, warna jonge negers hem met winkelwagentjes te lijft gingen en hem schopten en sloegen. De rassenonlusten in Plainfield begon nen zaterdag. Zondag begon het plunde ren van winkels, waarbij vooral de drankwinkels het moesten ontgelden- Ook werden auto's omvergegooid en in brand gestoken- De burgemeester riep de hulp in van de Nationale Garde. Ook in Jersey City en East Orange zouden zich ongeregeldheden voordoen. In East Orange dat aan Newark grenst arresteerde de politie drie blanken die op een negerjongen hadden geschoten- In Jersey City, aan de overkant van de Hudson tegenover New York gelegen, gooide een groep jongelui stenen en brandbommen door etalageruiten. Het laatste slachtoffer in Newark was een 12-jarige negerjongen die zondag avond overleed aan twee schotwonden in de maag. Een jongen van een jaar of 16 stierf enkele uren eerder, terwijl een vrouw 's morgens vroeg werd neerge- schoten. Van de andere slachtoffers stierven er drie donderdag, 11 vrijdag en zeven, zaterdag. Onder de doden bevon den zich twee blanken, een politieman en een brandweerman. Tegen het aanbreken van de dag gis teren stieven de laatste schoten weg in Plainfield. Een rechercheur vertelde dat hij negers in een auto een hoek om had zien stuiven, vurend met een klein ma chinegeweer. Van een dak beantwoordde de politie het vuur. ^ooi^voerdM- rllil Xolgens een leger- Soekarno gearresteerd" aanhang6rï van Ongeveer 50 brandweerlieden en agen ten zaten bijna acht uur opgesloten in de branweerkazerne die door de oproei- lingen onder schot werd genomen. Rondom het hoofdbureau van politie be zetten de agenten de daken uit voorzing tegen een overval. Het westen van de stad, waar de ge welddadigheden geconcentreerd waren, is een negerwijk van vrijstaande huisjes! flats en goedkope woningblokken. Het is geen krottenwijk zoals in Newark- De rassenrellen in Newark en de an dere steden zijn de ernstigste sinds de onlusten in de negerwijk Watts in Los Angeles. Hughes deelde mee dat de avondklok van 11 uur maandag misschien zou wor den opgeheven, terwijl tevens een begin gemaakt zou worden met het ophalen van het huisvuil dat in de afgezette ne gerwijk begint te rotten. Alle scholen, drankwinkels en bars die sinds vrijdag gesloten zijn, bleven gisteren dicht. Alle aantijgingen van wangedrag door militairen en agenten zullen onderzocht worden. Burgemeester Hugh J. Addonizio bracht de beschuldiging ter sprake dat net stadsziekenhuis, waar de meeste ge wonden behandeld worden, een abat toir" is. Hij erkende dat het ziekenhuis smds jaren niet meer door de Ameri kaanse Ziekenhuisassociatie wordt er kend, maar wees op „de algemene voor uitgang" die geboekt wordt. Addonizio verklaarde dat de stad zal voortgaan met 't vervangen van huizen die niet aan de eisen voldoen. De leiders van een nationale eonferen tie over „Zwart aan de macht" ziin nog steeds van plan deze donderdag Sn Ne wark te openen, ondanks een verzoek S"eS™r eonferenWe ™N DC-S STRAALVLIEGTUIG met zin nassaeiers kon gisteren in Frank furt nog net in veiligheid gebracht wnr- en toen Hi de start twee banden swongen Fr deden zich geen persoon- bike ongelukken voor. REN BELGISCHE SPELEOLOOG de 2P-iar ?e leraar Siebertz uit Aarlen if in Italië na twintig uur gered uit Óen van de diepste gr„tten ter wereld H beeft rwm iW meter onder het aard oppervlak gelegen. (Van onze correspondent) ASSEN Dichte rookwolken van een brandende vuilnisbelt veroor zaakten bij Assen enkele botsingen, waarbij 17 militairen gewond wer den. Zij zaten in twee YP-408 pant servoertuigen die op elkaar reden toen het eerste voertuig midden in het „rookgordijn" moest afremmen. De 20-jarige soldaat R. Prins uit Rot terdam liep een nekwervelfractuur op, Hij is opgenomen in het academisch zie kenhuis in Groningen. De 22-jarige ser geant F. C. Goekoop uit Goedereede werd met een gebroken bovenbeen op genomen in het Wilhelm inaziekenbuis in Assen. In dit ziekenhuis liggen nog zeven militairen, die bij de botsing lich te verwondingen opliepen. Acht even- eens lichtgewonde militairen bevinden zich in het ziekenverblijf van de Johan- Willem-Frisokazerne in Assen. Het ongeluk gebeurde, toen de chauf feur van het voorste van drie pantser voertuigen op rijksweg 31 (Assen-Mep- pel), lopende langs de Smildei-vaart, op ongeveer drie kilometer van Assen, door een rookgordijn reed en sterk af remde. Het achter hem rijdende voer tuig botste toen op de eerste YP-408. De derde wagen kon tijdig tot stilstand worden gebracht. Ook al ten gevolge van de rook merk te een bestuurder van een zware met bier geladen vrachtauto uit Harmeien te laat de remlichten op van een voor hem rijdende personenauto. De vracht wagen kwam na een uitwijkmanoeuvre in het kanaal langs de weg terecht. De bestuurder kon zich in veiligheid stel len. Militairen zijn geruime tijd bezig geweest om de kratten bier van de in het water liggende auto te lossen. En kele honderden meters verder botste enige tijd nadien nog een Duitse perso nenauto tegen een Nederlandse perso nenauto. Hierbij deden zich geen per soonlijke ongelukken voor maar de ma teriële schade was aanzienlijk. (Van onze correspondent) KRUININGEN De rijkspolitie te Kruiningen waarschuwt de inwonenden van Hansweert, Kruiningen en Vlake hum schoorstenen en ander voorkomend werk aan daken niet zonder meer door onbekenden te laten verrichten. Enkele inwoners' zijn n.l. rèeds de dupe ge worden door het vragen van abnormaal hoge prijzen. Minister Luns schenkt koffie in voor (v.Ln.r.) de Roemeense eerste mi nister Maurer, premier De Jong en de Roemeense minister van buiten landse zaken Manescu. (Nieuws over het bezoek van de Roemeense staatslieden op pagina 9.) (Van een onzer verslaggevers) WOUDRICHEM Maandagmorgen heeft zich een drama afgespeeld nabij de Merwede, in Woudrichem. Het gezin Meesters uit Oosteind (gem. Oosterhout) bestaande uit man, vrouw en zes kinde ren, was juist aan de rivier gearriveerd toen twee van de jongens Kees (12) en Martien (11) het water inliepen en meteen verdronken. De vader van de jongens was nog bezig met het opzetten van een windscherm toen de jongens door de stroom werden meegesleurd. Het gezin Meesters was voor de eerste dag op vakantie gegaan. NEW YORK (Reuter) Vier Sov- jetrussische MIG-21 straaljagers die door Israël op de Arabieren waren buitgemaakt, zijn in Amerikaanse transporttoestellen naar de VS over gebracht waar de toestellen op vlieg- bases worden beproefd en ontleed. Belangrijke geheimen van de bouw komen daardoor in handen van de wes telijke spionage, schrijft het tijdschrift Time. Met twee van deze vliegtuigen worden vliegproeven genomen op de luchtmachtbasis Edwards in Californië, de twee andere worden „ontleed en be studeerd" door deskundigen aan de luchtmachtbasis Wright-Patterson in Ohio. Verwacht wordt dat men achter ge heimen zal komen die het toestel kwets baarder zullen maken bij de gevechten met Amerikaanse straaljagers in Viet nam. Een nog groter verlies aan geheimen is voor de Russen het feit dat hun S.A.M.-luchtafw eerraketten in Israëli sche handen zijn gevallen. „Israël heeft de V.S. al enige gegevens verstrekt over de S.A.M.'s, en de functionarissen van het Pentagor hopen er nog meer te krijgen. Bestudering van de S.A.M.'s le vert niet alleen heel wat kennis over Sovjetrussisch wapentuig op, maar ook inzicht in de juiste stand van Sovjet- russiische fabricagetechnieken en elek tronische ontwerpen die beide bauw sa menhangen met de vooruitgang van de Sovjetrussische ruimtevaart", schrijft Time. TWEE KINDEREN van Mosje Dayan, de Israëlische minister van defensie, treden zaterdag in het huwelijk. Doch ter Yael Dayan zal in het huwelijk tre den met kolonel Dovsion. Haar jongere broer Assaph trouwt met Aharona Mal- kind. EEN 30 JAAR oude Saksische boerderij m het Friese dorpje Oostermeer is gis teren afgebrand. De oorzaak van de brand is hooibroei. (Van onze redactie binnenland) DEN HAAG. In de zo mer langer profiteren van de zon door (weder) invoering van de zomertijd, dat is een onde ivens van toeristische en recreatiebedrijven. Maar van deze sectoren niet alleen. Ook vele tienduizenden Nederlan. ders die hun dagen slijten in fabrieken en kantoren willen 's avonds best een uur extra zonneschijn en daglicht. De staatssecretaris van economische zaken heeft de Soc. Economische Raad om advies gevraagd over de gevolgen van een eventueel in te voeren zomer tijd. De staatssecretaris staat daarbij zelf al op het standpunt dat herinvoering van de zomertijd alleen zin heeft indien dit op ruime internationale schaal en op uniforme wijze (op dezelfde begin- en einddata) gebeurt. Wat de eventuele consequenties be treft denkt de staatssecretaris met name aan de landbouw, het horecabedrijf, de industrie, de detailhandel en het parti culiere vervoerswezen. De regering heeft geconstateerd dat de gehele toeristische en recreatieve sector vrijwel unaniem zich voorstander heeft betoond van invoering van zomertijd. Tevens is haar echter gebleken dat voor het vervoerswezen, meer in het bijzonder dat deel van het vervoerswe zen dat in het internationale verkeer personenvervoer volgens vaste dienst regelingen verricht (spoorwegen, lucht vaart en zeescheepvaart) bezwaren zou den rijzen, indien alleen Nederland een aparte zomertijd zou invoeren. Voor deze bedrijfstakken en ook voor de tram- en autobusbedrijven die dien sten onderhouden welke op het interna tionale personenvervoer moeten aan sluiten zou het dan ook wenselijk zijn. dat indien een aparte zomertijd wordt overgegaan een daartoe strekkende maatregel op ruime internationale schaal zou worden genomen. Afgezien van de moeilijkheden, die in het geval van een eenzijdige nationale invoering van de zomertijd voor het ver voerswezen zouden ontstaan, is het twij felachtig of de voordelen die men uit een toeristisch en recreatief oogpunt van een verlenging van de avond ver wacht zoals met name een verlenging van het vakantieseizoen en bijgevolg grotere mogelijkheid tot vakantiesprei ding wel goed tot hun recht zullen komen, indien alleen Nederland een aparte zomertijd zou kennen. PRESIDEND DE GAULLE zal 10 augus tus het volk via radio en televisie toe spreken over binnenlandse en interna tionale zaken. Zelfs in regeringskringen is men ver baasd over de datum, die valt namelijk midden in het vakantieseizoen. Dan moet het wel erg belangrijk zijn, meent men. (ADVERTENTIE) H. K. HUNTING gezond bruin met: hamol ultra De weersverwachting, meegedeeld door het K.N.M.I., geldig tot van avond: Droog en vrjj zonnig. Zwakke tot matige zuidoostelijke wind. Max.- temperaturen van 21 graden aan de kust tot 26 graden in het bin nenland. Zon op 4.41 uur, onder 20.51 uur. Maan op 18.48 uur, onder 1.00 uur. Max. weer temp. Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Züricb Genève Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcelona Madrid Mallorca Lissabon onbewolkt onbewolkt zwaar bew half bew. regen half bew. half bew. half bew. onbewolkt half bew. onbewolkt niet ontvangen half bew. half bew. licht bew. onbewolkt onbewolkt onbewolkt licht bew. licht bew. licht bew. onbewolkt onbewolkt niet ontvangen onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt 22 25 25 22 20 30 24 29 26 30 30 27 22 26 25 26 29 30 22 26 29 36 28 37 29 30 RIJSWIJK/DEN HAAG (ANP) Gisteravond om kwart voor acht heeft de 26-jarige J. T. J. (Jackie) K. zich gemeld op een pastorie in Rijswijk (Z.-H.) Hiermee zyn drie van de vier zondag uit de Scheveningse strafgevangenis uitgebroken delinquenten weer onder arrest. Voortvluchtig is nog de 22-jarige H. C. Hunting uit Arnhem. K. ver klaarde tegen de politie, dat hij „er ge noeg van had" en niet wist waar hij heen moest. Eerder op de dag had de vader van K. (die veroordeeld werd wegens de moord op de 6-jarige Corrie Hofman uit Eindhoven) via de radio een beroep op zijn zoon gedaan zich over te geven aan de politie. „Sjaak, hier spreekt je vader. Ja, Sjaak K., je vader spreekt hier tegen je, jongen. Moeke staat bij me en ze staat te huilen, omdat we gehoord heb ben, dat je ontvlucht bent. We hadden zo'n hoop, jongen, dat alles weer goed zou komen. Waarom heb je toch zo wat gedaan weer, jongen? Je zult dit mis schien niet via de radio horen, maar ik hoop, dat andere mensen, die misschien met jou in contact zijn, jou zeggen, dat je vader vraagt dat jij je overgeeft aan de politie. En alles komt weer goed, jongen, alles, alles sal reg kom". De oproep werd gedaan in een tele foongesprek, dat de K.R.O. uitzond in de actualiteitenrubriek „Van uur tot uur" na de nieuwsuitzending van twee uur over de zender Hilversum III. In Gouda werden 's morgens al twee van de ontsnapte gevangenen gegrepen. Het waren de 19-jarige Michel Antonius S. uit Tilburg, die voor een roofover val in Berkel-Enschot werd veroor deeld, en de 21-jarige Willem Frederik B. uit Den Haag, die wegens heling was gestraft. De beide voortvluchtigen konden wor den aangehouden, nadat burgers de po litie hadden ingelicht. Er was bericht, dat zes mannen zich verdacht bij een auto ophielden. De wijk, waarin dit plaatshad werd door de politie afgezet, maar de auto was verdwenen. Later kwamen er tips binnen, dat verdachte figuren een bepaald pand waren bin nengegaan. De politie uit Gouda deed een inval en trof B. en S. aan, diie in de tuin bij het pand waren weggekro pen. De arrestatie verliep zonder moei lijkheden. De Tweede-Kamerleden mr. G. A. A. M. Boot en dr. Th. E. E. van- Schaik (beiden K.V.P.) hebben de minister van Justitie gevraagd hoe het te verklaren is. dat het publiek tot maandagmiddag nog^ geen kennis kon nemen van de foto's van de vier ontsnapte delinquen ten. Zij dringen er bij de bewindsman op aan, dat bij uitbraak van gevaarlijke delinquenten in de toekomst onmiddel lijk foto's worden verspreid met een officieel communiqué, ter waarschuwing van het publiek. RANGKOK (AFP/Reuter) Een top conferentie van de zeven by de oorlog in Vietnam betrokken landen, Amerika, Zuid-Vietnam, Zuid-Korea, de Philip- pijnen, Australië, Nieuw-Zeeland en Thailand, zal in beginsel in oktober in Bangkok worden gehouden. Dit heeft de premier van Thailand maandag bekendgemaakt. Amerikaanse troepen hebben twee belangrijke ope raties afgesloten in het noorden van Zuid-Vietnam. In operatie „Crockett" bij de Laoti- aanse grens sneuvelden volgens een woordvoerder in Saigon 206 Noordviet- namezen ten koste van 51 doden en 255 gewonden aan Amerikaanse zijde. In operatie „Hickory Twee", rond de zwaarbelaagde Amerikaanse basis Con Thien, sneuvelden in drie dagen tijds 57 Noordvietnamezen en vier Ame rikanen. 99 Amerikanen werden ge wond. Zware B-52 bommenwerpers hebben maandag in de Mekong-delta guerrilla paden van de Zuidchinese zee naar het hart van de delta gebombardeerd. Zondag vielen Phantom jachtbommen werpers in Noord-Vietnam haven- en opslagwerken bij Dong Hoi aan. Ook werden zeker 14 vaartuigen en stukken spoorweg vernield. DE PTT heeft zondag in samenwerking met de rijkspolitie van Zuidwolde de clandestiene zender „Manke Nelis" in beslag genomen. Tegen de 24-jarige chauffeur L. S. te Zuidwolde werd pro ces-verbaal opgemaakt. (Van onze Londense correspondent) LONDEN In Londen is gisteren on derhandeld over een borgtocht van mil joenen voor de vrijlating van de Lake Palourde (61.275 ton), een zusterschip van de vernielde tanker Torrey Canyon. De Lake Palourde is in Singapore aan de ketting gelegd op verzoek van de Britse regering, die van de eigenares van de Torrey Canyon, de Barracuda Tanker Corporation in Bermuda een schadevergoeding eist van ruim 30 mil joen gulden. Net zoals de Torrey Canyon is de Lake Palourde in Liberia geregistreerd. Het zusterschip werd in Singapore aan de ketting gelegd door de maatschappij Drew and Napier, die handelde als agent van de advocaten van het Britse ministerie van financiën. Een politie- boot belette het schip te vertrekken. De Lake Palourde was onverwacht naar Singapore gekomen om twee rollen kabel op te halen die het dringend no dig had. Het vaartuig wilde onmiddel lijk weer vertrekken. De regering-Wilson eist schadevergoe ding wegens de strandvervuiling door het aanspoelen van ruwe olie op de kust van Groot-Brittannië. De olie was af komstig uit de in maart op de Seven Stones-rotsen te pletter gelopen Torrey Canyon, die later door Britse bommen werpers tot zinken gebracht werd. NEW YORK (Rtr.) In New York, Chicago, Philadelphia en andere steden kampen miljoenen mensen met ver voersproblemen als gevolg van een spoorstaking. Op meer dan dertig lij nen wordt niet gereden. De staking begon zondag in het wes ten en midlden-westen en breidde zich snel over het hele land uit. Zij heerst op 80 procent van de lijnen en is de grootste spoorstaking sinds 1946. Oor zaak is een loonconflict dat al een jaar hangt. KURT GEORG KIESINGER, de West- duitse kanselier, zal tussen 10 en 15 sep tember een bezoek brengen aan presi dent Johnson. De juiste datum zal in de loop van deze week bekend worden gemaakt. Een Deen trekt (zelfs bij deze temperatuur) wandelend door Europa. Pagina 3. Russische vrouwen zijn het nog niet eens met de mini-mode. Pagina 7. Duitsland is klaar voor de kleu rentelevisie en de prijs staat nu ook wel vast. Pagina 11. In de nieuwe indeling van het amateur-voetbal zitten nogal waf verrassingen. Pagina 9. (Van onze correspondent) DEN HAAG Gistermorgen in alle vroegte werd de Haagse poltie gealar- meeid door een 75-jarige vrouw uit de Regentessebuurt die in paniek beide dat zij een vreemde man m haar slaapkamer had aangetroffen. De politie slaagde erin de man m de kraag te grijpen. aiaagae MJJrtKji?li+°ndeirZjek dat, de, «TOdw zondagavond in een buurtcafé een paar borreltjes had gedronken. Ze had kennissen opgedaan, die met haar mee naar huis gangen om na sluitingstijd nog een paar borreltjes te drinken Bii 56"JarlSe betonwerker uit Den Haag, die aan het slot van het feestje bleef logei en. Maar ontwaakt uit haar korte, maar diepe slaap herinnerde meerr°UW Z m me8r Va" het £eest en herkende 2Ü de betonwerker niet

de Stem | 1967 | | pagina 1