ker. 11 Ma* Amerikanen onder steeds heviger N.-Vietnamese druk Kongolees leger meldt succes tegen huurlingen JAMIN Benzine 2 cent duurder Jan Janssen in aanval MINDER STABIEL Vliegtuigje stort neer in Biesbosch Huurlingen via ons land naar Kongo Man beschiet zijn buren: twee doden DAGBLAD VOOR ZEELAND OFFENSIEF VERWACHT IN HET NOORDEN VAN ZUID-VIETNAM Overleg Trein op bus: 40 doden Reg- en Het weer in Europa ARSENAAL OFFENSIEF Folder in India Paus Paulus zou geboorteregeling aanmoedigen PILOOT GEDOOD Italië open voor Nederlands vlees DEEL VAN BOEKAVOE ONTZET Kongolese diplomaat Doden Vlieg lui gen Bredanaar IN VANCOUVER Dodelijk ongeluk veroorzaakt opstopping op Moerdijkbrug marïebïscuïts 14 197e JAARGANG No. 25551 )PEN jn 8.30—12.15 uur n 13.15-18.00 uur vG OPEN in 14.00—18.00 uur rsfe ver dieping KENDE TEAROOM IJSBAR Uitgave: N.V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: Dr. W. A. J. M. Harkx Hoofdredacteur: L. Leijendekker Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda - Reigerstraat 16 tel. 22341 (7 lijnen) Postgiro 1114111 Voor GodKoningin on Vaderland Z A T E R D AG 8 JULI 1967 Abonnementsprijs: f 12,65 per kwar taal (excl. incassokosten), f 4,25 per maandi f 0,98 per week. Losse num mers 20 cent. Post abt. binnenland, buiten versprei dingsgebied f 19,—. Prijs van buiten landse abonnementen op aanvrage. Advertentieprijs voor de gehele op lage f 0,50 per mm. Bij contract aan zienlijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1, telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenslraat 14 - telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN, Potgieterstraat 3 telefoon 2601 - OOSTBURG, Nieuwstraat 41 telefoon 2893,. (Van onze correspondent) DEN HAAG Vanaf vandaag zal de benzine twee cent per liter duurder zijn. Dit is een gevolg van de steeds stijgende kosten als gevolg van de crisis in het Midden-Oosten. Gisteren meldden wij reeds dat deze prijsverhoging in de lucht hing. De minister van economische zaken is akkoord gegaan met deze prijsverhoging. Voor motor-benzine (gewoon en super) bedraagt de thans toegestane prijsver hoging 2 cent per liter. Met inbegrip van de prijsverhoging met 1 cent per liter die per 20 juni jl. werd toegestaan, komt daarmee de prijsstijging sinds het uit breken van de crisis in het Midden-Oos ten (excl. de verhoging met 0,3 cent per liter als gevolg van de recente verho ging van de omzetbelasting) op 3 cent per liter. Voor de overige produkten zal de prijsverhoging als gevolg van de ge noemde crisis, dus met inbegrip van de per 20 juni doorgevoerde verhoging, van de omzetbelasting, neerkomen op: Petroleum 3 cent per liter (waarvan 1 cent per 20 juni); gasolie/huisbrandolie 1. dunne stookolie, huisbrandolie 2, auto- gasolie: 3 cent per liter (waarvan 1 cent per 20 juni, waarbij een uitzondering werd gemaakt voor dieselolie voor het wegverkeer. Deze uitzondering komt thans te ver vallen). Stookoliën f 20,- per ton (waar van f 5,- per ton per 20 juni). Smeer middelen 5 cent per liter. Vloeibare gas sen: 1 cent per liter. Autogas (voor weg verkeer): 1 cent per liter (waarvan 0,5 cent per liter per 1 juli). Bitumen: f 20,- per ton. Vliegtuigbrandstoffen: 3 cent per liter. Intussen is gisteren in Botterdam een bespreking gehouden door de Interna tional Industry Advisory Board, een lichaam dat kort geleden is ingesteld door de grote aardoliemaatschappijen in de landen van de OESO. De nu aange kondigde prijsverhoging is echter niet uit deze bespreking geresulteerd, zo werd ons meegedeeld. Het overleg hield verband met de technische problemen die zijn gerezen nu de bevoorrading van uit het Midden-Oosten en via het Suez- kanaal stagneert. Van het resultaat van de besprekingen zal rapport worden uit gebracht aan do OESO in Parijs. BANGKOK (AP) Bij een botsing tussen een autobus en een sneltrein ten noorden van Bangkok zijn 40 personen oni het leven gekomen en 39 gewond. Bij de doden waren 22 vrouwen en kinderen. De weersverwachting, meegedeeld door het KNMI, geldig tot van avond Aanvankelijk nog enkele buien met bi de vroege ochtend kans op mist. Toenemende bewolking met later kans op regen vanuit bet zuidwes ten. Zwakke tot matige wind uit zuidoost tot zuidwest. In de loop van de dag lagere temperaturen. Vandaag zon op 04.29, onder 21.00 uur; maan op 04.34, onder 22.17 uur Morgen zon op 04.30, onder 20.59 uur; maan op 5.53, onder 22.44 uur. Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Bonden Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Ziirich Genève Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcelona Madrid MaUorca Lissabon max. weer temp onbewolkt 21 half bew. 27 zwaar bew. 21 zwaar bew. 21 zwaar bew. 19 half bew. 25 zwaar bew. 24 zwaar bew. 21 zwaar bew. 20 half bew. 26 onbewolkt 23 licht bew. 24 licht bew. 27 geheel bew. 24 regen 23 regen 26 regen 21 v licht bew. 21 regen 19 zwaar bew. 25 half bew. 25 onbewolkt 26 licht bew. 32 zwaar bew. 28 zwaar bew. 28 onbewolkt 32 onbewolkt 31 onbewolkt 24 SAIGON (AP/Reuter). Waarnemers in Vietnam zijn van oordeel dat de omstandigheden waarin de besprekin gen tussen minister van defensie McNamara en opperbe velhebber generaal Westmoreland plaatshebben, iets hebben van een crisissfeer. De druk van de vijand is, vooral in het noorden van Vietnam, geweldig toegeno men. Volgens nog onbevestigde be richten dringen Westmoreland en zijn secondanten aan op uitbrei ding van de Amerikaanse strijd macht met minstens 100.000 man. Thans bevinden zich in Vietnam al 466.000 man troepen. Hoewel de Amerikanen en in mindere mate de Zuidvietnamezen op de slag velden verreweg de meeste overwinnin gen boeken, gaat dit tenkoste van zo veel mensen en geld, dat er achter het wapengekletter en optimistische uitspra ken van McNamara, grote (politieke) zorgen schuilgaan. Minister van buiten landse zaken Dean Rusk heeft nog deze week tijdens een redevoering in Chicago laten merken hoe graag Amerika de Noordvietnamezen aan de conferentie tafel zou willen hebben. Een Britse verslaggever meldt uit Da- nang dat de oorlog aan de noordgrens van Zuid-Vietnam de afgelopen maan den is veranderd va* een guerilla in een rechtstreekse oorlog tussen de Ameri kaanse en Noord Vietnamese strijdkrach ten. Sedert het „TET"-bestand in fe bruari zijn de gevechten in de noorde lijke provincies dermate toegenomen dat daar van een geregelde oorlog met zwa re verliezen aan beide zijden kan wor den gesproken. De zwaarste verliezen worden geleden door de Amerikaanse mariniers en de Noordvietnamese ge regelde eenheden. De mariniers beweren sedert februari 8000 Noordvietnamezen en leden van de Vleteong te hebben ge dood. Zij erkennen zelf meer dan 1100 man aan doden en 9000 aan gewonden te hebben verloren. De belangrijkste factor in de oorlog voering aan de noordgrens is de artille rie geworden. Op 21 maart leverden de Amerikanen en de Noordvietnamezen hun eerste artillerieduel over de buffer zone heen en sedert die dag zijn derge lijke gevechten een dagelijks gebeuren. De Noordvietnamezen hebben naast hun arsenaal mortieren zware raketten en houwitsers in de strijd geworpen, waarmee dagelijks marinebases als Con Thien Gio Linh, minder dan 3 km ten zuiden van de zone. onder vuur worden genomen. Het beheersen van terrein is, volgens waarnemers, niet langer van doorslag gevende betekenis in dit deel van het land. hoewel de Amerikanen de Noord vietnamezen niet kunnen toestaan de hoge punten bezet te houden. Dit heeft ondermeer gelekt tot hevige gevechten om de strategische heuvels 861, 881 noord en 881 zuid vanwaar de basis Khe Sanh kan worden bestreken. Deze ge vechten, die twee weken duurden, heb ben aan 160 Amerikanen het leven ge kost De Amerikanen menen dat hier mee is voorkomen dat de basis door de Noordvietnamezen rfhder de voet werd gelopen. Deze- conventionele infanterle-oorlog wordt de laatste tijd herhaaldelijk ge voerd. waarbij de mariniers alles moe- ton inzetten om hun vijand uit de zwaar versterkte stellingen te verdrijven. De tegenstander heeft zijn bunkers zo hecht gemaakt dat slechts een voltreffer van een bom of een naar binnen geworpen handgranaat hem kan verdrijven. De verheviging van de oorlog leidde in mei tot het binnentrekken van de bufferzone door de Amerikanen. De ac tie. waaraan 10.000 man Amerikanen en Zuidvietnamese regeringsmilitairen deelnemen, leidde tot grote verliezen aan beide zijden. Een grote hoeveelheid Noordvietnamese voorraden werd ver nietigd. Maar in Amerikaanse militaire krin gen meent men dat de Noordvietname zen weer versterkingen hebben aange voerd sedert de zon© weer werd ver laten. Deze week zei men te vermoeden dat een groot Noordvietnamees offen sief op komst ls. Veel waarnemers in het noorden van Zuid-Vietnam vragen zich af hoe lang de mariniers ondanks hun overwinningen het lijden van zware verliezen kunnen volhouden zonder aanzienlijke verster kingen uit de Verenigde Staten te krij gen. Er zijn thans 76.000 mariniers in het noorden, van wie de meesten de ge demilitariseerde zone moeten bewaken. Onder hen vielen alleen in mei 4000 slachtoffers. Zoals gemeld is minister van defensie McNamara, in gezelschap van onder minister van buitenlandse zaken Katzen- bach, In Vietnam aangekomen. ZIE OOK PAGINA 9 (Van onze speciale verslaggever) BELFORT Eindelijk heeft Jan Janssen zich een paar minuten los kunnen rijden van twee van zijn voornaamste concurrenten voor de overwinning in de Tour de France. JAN JANSSEN in opmars In de eerste forse bergetappe, waarin de renners werden geteisterd door re gen, wind en mist, namen Tour-winnaar van vorig jaar Lucien Aimar en Jan Janssen drie en een halve minuut o-p de Italiaanse „halfgod" Felice Gimondi en ruim tien minuten op de Fransman Raymond Poulidor. Deze laatste raakte door een valpartij vele minuten achter. Winnaar van de etappe van gisteren werd Lucien Aimar, die zich nog eens 13 seconden los reed van Jan Janssen, die als vierde eindigde Ook Gerben Karstens, Kees Haast en Huub Zilver berg leverden in de zware achtste etap pe goede prestaties. In het algemeen klassement klom Janssen op naar de zesde plaats. Leider in de algemene klassering werd op nieuw de Fransman Pingeon, die zijn gele trui donderdag aan zijn landgenoot Riotte (gisteren op een kwartier ge fietst) had moeten afstaan. (gisteren op een kwartier gefietst) had moeten afstaan. Zie verder onze sportpagina. NEW DELHI (KNP) „Ook paus Pau lus, geestelijk hoofd van de katholieken, heeft zijn goedkeuring gehecht aan ge- boortencontrole, welke de bevolkings explosie binnen de perken houdt". Dit onderschrift onder de beeltenis van paus Paulus wordt momenteel door de afdeling voor gezinsplanning van de Indiase regering onder de bevolking verspreid om reclame te maken voor gezinsbeperking. Verder heet het in de folder dat „Zijne Heiligheid de verantwoordelijkheid van de regering en haar maatregelen op dit gebied goedgekeurd heeft, voor zover zij met de moraal en de vrije beslis sing der echtgenoten in overeenstem ming zijn". Deze passage komt voor in de ency cliek „Populorum Progressie". Zoals bekend heeft de Indiase minis ter van gezondheid en familieplanning, Chandasekhar, onlangs met de paus over de Indiase problemen en mogelijke oplossingen gesproken. In New Delhi verklaarde de minister dat de H. Stoel geen bezwaren heeft te gen geboortencontrole. Het Vaticaan heeft de woorden van de minister ech ter sterk afgezwakt. Vakantie in eigen land is heerlijk. Als het maar goed weer is en dat was het deze week. Samen op een rijtje, luchtig gekleed en zich verfrissend met een ijsje kan dit gezelschap alle gezwoeg over verstopte Autobahnen en bergpassen gestolen worden. Wat koop je voor dat racen naar Mamaya of Nice als ook op Wolfslaar of in Domburg de zon schijnt. (Van onze weerkundige medewerker) DE BILT We hebben een mooie Juliweek achter ons liggen, met welis waar geen hoge, maar wel een aange name temperatuur. Vrijdag kwam het in het westelijke deel van Brabant plaatse lijk nog tot een buitje, maar dit was van weinig betekenis. In een groot deel van Europa komt fraai zomerweer voor, en de temperatuur kan ook vandaag weer lot 23 a 26 graden stijgen. Boven Engeland ligt een storingsfront dat naar het zuidoosten trekt. Het zal tijdelijk de bewolking wat doen toene men, en het is mogelijk dat een zwak regengebied nog tot onze omgeving door* dringt. Daarna zijn er weer opklaringen, en gaat de wind iets meer naar zuid west. Het is waarschijnlijk dat het zon dag iets minder warm wordt dan van daag, maar in zijn geheel mogen de vooruitzichten toch gunstig worden ge noemd, want depressies van enige bete kenis komen niet van de oceaan naar onze streken. Dit betekent dat afgezien van een buitje op een zwak regenfront het zo merweer niet in belangrijke mate zal worden verstoord. ROME (Rtr) Naar uit Rome is ver nomen, heeft het Italiaanse ministerie van volksgezondheid officieel bekendge maakt, dat Italië weer open is voor de invoer van kalveren en kalfsvlees uit Nederland. Een Piper Supercup van de luchtmacht (Van een onzer verslaggevers) GILZE-RIJEN Gistermorgen, kort na tien uur, is de 20-jarige vlieger M. van Eijk tijdens een solo-oefenvlueht bo ven de Biesbosch met zijn Piper Super cup tegen 'n hoogspanningskabel van de lijn Geertruidenberg-Dordrecht gevlo gen. Het toestel vloog in brand en stortte neer in de grienden. De vlieger werd gedood. Het slachtoffer maakte deel uit van het No. 5 Instructie-esquadron op Gil- ze-Rijen, waar hij werd omgeschoold tot vlieger bij de Groep Lichte Vliegtui gen, Hij had de rang van sergeant-titu lair. Sergeant Van Eijk had een oplei ding tot verkeersvlieger bij de Rijks Luchtvaartschool op Eelde voltooid en was gebrevetteerd. Het ongeluk gebeur de ter hoogte van de Pannekoekpolder. Toen het toestel de hoogspanningsdra den raakte, vloog het onmiddellijk in brand. Het kwam terecht in de grienden van het Gat van Lijnoorden en het Boomgat. Landbouwer Glerum van de Koningin Wilhelminahoeve in de polder De Kroon en De Zalm zag de rookkolom opstijgen en waarschuwde de politie in Werken dam die op haar beurt de Rijkslucht vaartdienst alarmeerde. Een helikopter vond het wrak rond half drie. Het ber gingswerk werd bemoeilijkt door opko mend tij en het stond gisteravond nog luet. vast of het stoffelijk overschot van de vlieger nog gisteren geborgen zou kunnen worden. Getracht zal worden het wrak met een helikopter te lichten. KINSJASA (Reuter/AFP). De Kongolese regering heeft gisteren melding gemaakt van grote successen in de strijd tegen de rebellen en buitenlandse huurlingen in het oosten van het land- Volgens radio Kinsjasa hadden de rege ringsstrijdkrachten Boekavoe en het grootste deel van Kisangani na bittere gevechten op de opstandelingen hero verd. De steden waren woensdag door opstandelingen en de huurlingen bezet. Donderdagavond werd reeds melding gemaakt van een tegenoffensief in Ki sangani, nadat huurlingen met twee vliegtuigen een verrassingsaanval had den uitgevoerd. Twee lesvliegtuigen op het vliegveld van Kisangani, die door de rebellen waren gebruikt, zouden zijn vernield. In de hoofdstad Kinsjasa blijft voor alle buitenlanders een avondklok van zonsondergang tot zonsopgang van kracht en het vliegveld van de stad is nog gesloten voor internationaal lucht verkeer. Vernomen is, dat de Belgische regering de ruim 40.000 Belgen in het land de raad heeft gegeven, zich niet in binnen landse aangelegenheden te mengen. In de Veiligheidsraad heeft Kongo donderdag de beschuldiging geuit dat een „internationale maffia" tracht het bewind van president Moboetoe omver te werpen. Moboetoe riep daarbij op tot een VN-aotie tegen de samenzweer ders, waaronder volgens hem Belgen, Fransen en Spanjaarden waren. In Kinsjasa is vernomen dat bij de strijd om Kisangani vele doden zijn ge vallen. Ook zouden huurlingen die woensdag in de stad waren geland vandaag met een gestolen toestel van de Kongolese luchtvaartmaatschappij zijn gevlucht. Het is niet bekend of alle huurlingen uit Kisangani zijn verdwenen, evenmin waarheen zij gevlucht zijn. Volgens sommige berichten zou het toestel naar Rhodesië zijn gevlogen. Naar radio Kinsjasa meedeelde zal de Kongolese regering een klacht indienen bij Engeland als het gestolen toestel op Brits grondgebied (hiermee wordt Rho desië bedoeld) zal landen. Kongo erkent het Rhodesische bewind van Ian Smith niet. De vlucht van de huurlingen werd be kend doordat de piloot van de gestolen DC-3 van Air Congo, die door de huur lingen was gedwongen naar Rhodesië te vliegen, radiocontact wist te leggen met een ander toestel van Air Congo, dat zich eveneens in de lucht bevond. Functionarissen van het Amerikaanse ministerie van buitenlandse zaken heb ben verklaard dat de Kongolese presi dent Amerika om transportvliegtuigen verzocht heeft ter bestrijding van de opstand. Het verzoek zou in behandeling zijn, maar de klaarblijkelijke verbetering in de toestand zou dergelijke hulpverle ning overbodig maken, aldus de func tionarissen. Het gestolen vliegtuig heeft naar me dedelingen in Kinsjasa onlangs een twintigtal buitenlandse journalisten die op uitnodiging van de Kongolese regering naar Kongo waren gekomen naar Kisangani vervoerd. Er heerst vrees voor dc veiligheid van deze journalisten. Volgens radio- Kinsjasa waren berichten ontvangen dat zij gedood zouden zijn. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Via het vliegveld Beek bij Maastricht zijn huurlingen voor ex- premier Tsjombe van Kongo naar Span je en Portugal vertrokken om zich daar te verzamelen voor de overtocht naar oostelijk Kongo waar thans een opstand tegen het bewind in Kinsjasa is uitge broken. De Kongolese zaakgelastigde in Ne derland, de heer Tsji Bambi, heeft naar zijn zeggen de Nederlandse regering van deze berichten in april al in kennis gesteld. Ook zou hij hebben geïnformeerd naar de juistheid van berichten als zou de Bredanaar Ab Teunissen chef operaties zijn van het huurlingen leger dat thans in actie is gekomen. Hiet ministerie van buitenlandse zaken heeft ontkend de laatste tijd contact te hebben gehad met de Kongolese ambassade. De heer Tsji Bambi heeft verklaard dat in april verscheidene kleine groepjes van tien tot twaalf man vanuit een trainingskamp bij Luik via Maas tricht naar Portugal en Spanje waren vervoerd. Hij had deze berichten ge kregen via een eigen inlichtingendienst. Bij die aspiranthuurlingen zouden zich geen Nederlanders bevinden. Het was de heer Tsji Bambi niet bekend of het vervoer ook de laatste maanden was voortgezet. De Nederlandse regering houdt de zaak in de gaten, maar ziet (nog) geen aan leiding tot maatregelen. Als huurlingen al van de luchthaven Beek zijn vertrokken, dan zou dat vol komen legaal zijn gebeurd. Als normale passagiers. Zo luidt het commentaar van de luchthaven. Wat de Bredanaar Teunissen betreft; die heeft in een vraaggesprek (Dagblad De Stem van 1 juni) bevestigd 'dat hij huurlingen-luitenant was en voorts dat hij contatcen had met Tsjombe Sinds begin juni is Teunissen niet meer in Breda gezien. Zijn familie distantieert zich van zijn avonturen of de verhalen daarover. Verschillende Bredanaars die Teunis sen hij is een tijdlang portier geweest van een bar op de Havermarkt goed zeggen te kennen trekken zijn verhalen over zijn avonturen bij de OAS en als huurling in Kongo en Jemen, sterk in twijfel. Pc Üferai j T—b—i—J Vandaag valt de beslissing in de Jeugdronde van West-Bra bant. Gok gisteren beleefden de jonge coureurs een dag vol spanning. Pagina 5. De Duitsers moeten de broek riem aanhalen, want het wel- vaartswonder is uit de hand ge lopen. Pagina 7. Een Tour-etappe vel ontbering, teleurstelling en verrassing. Pa gina 9. John Newcombe had geen moei te met Wilhelm Bungert. De zo veelste Australische Wimble- don-titel. Pagina 11. Als u op vakantie gaat, laat dan ook uw huis veilig achter. Pa gina 14. Solliciteren is voor de meeste sollicitanten moeilijker dan zij denken. Pagina 15. Musici uit het zuiden worden bij die uit het westen achterge steld. Pagina 13. Heeft economische planning op middellange termijn enige zin? Pagina 17. VANCOUVER (Reuter) Een man, gewapend met tien geweren, twee lichte machinegeweren en een auto matisch geweer heeft donderdagavond in Vancouver (Columbia) twintig mi nuten lang dood en verderf gezaaid. Hij begon vanuit de bovenste verdie ping van zijn huis in een rustige woon wijk op voorbijgangers te schieten. Na dat de politie het huis had omsingeld gaf hij zich zonder verzet over. Toen waren echter een professor en diens vrouw, het echtpaar D. D. A. Webster, in hun tuin doodgeschoten. Hun vier kinderen tussen zes en tien jaar oud waren in de kelder gevlucht. De 30-jarige schutter wilde niet zeg gen waarom hij dat gedaan had. De politie wilde zijn naam niet opgeven, wel wordt gezegd dat hij eens geeste lijk gestoord geweest is. De man loste eerst twee schoten op het huis aan de overkant van de straat, waar een huisvrouw op een haar na werd gemist. Daarna schoot hij een serie kogels af in het huis daarnaast, waar een 56-jarige vrouw in hef been werd getroffen. Ook de 19-jarige mevrouw Patti Barriss, die met haar man in de straat liep te wandelen, werd in een been getroffen. Daarna doodde hij het echtpaar. DORDRECHT (ANP) Het verkeer over de Moerdijkbrug is gistermiddag ruim een uur volkomen gestagneerd ge weest ten gevolge van een verkeerson geval, waarbij een dode was te betreu ren. Het was de 35-jarige gehuwde Bel gische vrachtautochauffeur Willie Pau- welijn, die met zijn wagen uit de rich ting Dordrecht kwam en door tot dusver onverklaarbare oorzaak op 'n voor hern verkeerde baan tegen een tegemoetko mende trailer reed en daarna tegen een personenauto opbotste. Wegens werkzaamheden aan de brug zijn op het ogenblik slechts drie banen berijdbaar. De vrachtauto kwam tegen een bint van de bovenbouw van de brug tot stilstand. De chauffeur moet op slag dood zijn geweest. De bestuurder van de trailer, de heer D. de Groot uit Haaf- ten, werd met een shock naar een zie kenhuis in Dordrecht gebracht. De be stuurder van de personenauto, de 23- jarige heer G. van Leeuwen uit Den Haag, werd licht gewond. Aan beide zijden van de brug ontstonden kilome terslange files. Eerst om half vier werd de stagnatie successievelijk opgeheven. (ADVERTENTIE) niet duur wc! heerlijk

de Stem | 1967 | | pagina 1