King, Jones, Casals en Harter in halve finales Het wassende meisje, de klappende ekster, de fluitende dichter WIMBLEDON De Hertoghe liep snelle 800 meter Jeka-honkballers in Brabants team Ad Holleman tekende bij Baronie Wereldrecord voor Mosconi 7 DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 5 JULI 1967 Vakantie Backhand Volleybaltoernooi in Dinteloord MINISTERS STRIJDEN TEGEN DOPING Schaken in Zierikzee Weer geen winst voor Donner Harada behield wereldtitel Uitslagen West-Duitsland dressuurkampioen Waterskiën W ereldkampioen bij „De Brasem" WK. O.K.-jollen ARNESSON WON EERSTE RACE Belgische schutters in Klein Zundert De Smit bleef Priem met half wiel de baas Het bedroefde eendje Winter Modder Vakantie o, wat fijn om niet op school te zijn Nu hoeven we niet te leren en lessen te repeteren. Vakantie o, wat fijn w;e gaan weg met de trein. Fijn naar oom, of naar het strand of ergens naar het buitenland. Vakantie o, wat fijn we gaan varen op de Rijn Of per schip naar Terschelling daar kun je rollen van een helling. Vakantie o, wat fijn ik ga logeren bij oom Tijn. Kees gaat naar eer, jeugdherberg met zijn vrienden in Caberg. Vakantie o, wat fijn maar dan gaan we terug met de trein. Maar dan moeten we naar een andere klas, leren, net als het vóór de vakantie was. Wanne WiUemse Lange Wagenstraat 14 Gilze WIMBLEDON (A.P.) De titel verdedigster in het dames-enkel spel, de Amerikaanse Billy Jean King plaatste zich gisteren als eerste in de halve eindstrijd. In de kwartfinale won zij zonder al te veel moeite van Virginia Wade. De tennisster uit Califor- nië was erg goed op dreef. Met haar serves, volleys en smashes toonde zij zich opnieuw de meest serieuze kandidate voor het kampioenschap. Wade had ook haar goede momenten, met name wanneer zij in haar serves op gang kwam, desondanks moest zij het afleggen tegen het constante spel van haar Amerikaanse tegen standster. Na Kathy Harter, die Lesley Tur ner (Australië) met 7-5, 1-6, 6-2 ver sloeg, plaatste de kleine Rosemary Casals zich als derde Amerikaanse in de halve finales. Casals won in het begin van de wedstrijd gemakkelijk met haar scherpe volleys, maar op een gegeven moment verloor zij haar rust waardoor Tegart even terug kon komen. In de tiende game van de tweede set herstelde Casals zich ech ter voortreffelijk en sleepte alsnog de overwinning in de wacht. Rosemary Casals komt in de halve finale uit te gen de Engelse Ann Jones, die giste ren als enige de Amerikaanse hege monie wist te doorbreken. Zij won haar kwartifinale van de Amerikaan se Mary Ann Eisel met 6-2, 4-6 en 7-5. Mary Ann Eisel heeft het haar te genstandster niet gemakkelijk ge maakt voor zij het hoofd moest bui gen. De Amerikaanse concentreerde zich op Jones' sterke backhand, in een poging daarmee haar spel te doorbre ken. De taktiek scheen succes te heb ben. Eisel won de tweede set en kwam in de derde tot 5-5. Daarop nam Ann Jones de leiding met 65, waarop enkele missers van Eisel haar lot beslisten. In tegenstelling tot het heren-en kelspel waar Wilhelm Bungert W.Dld Roger Taylor, Engeland, Nicola Pilic Joegoslavië en John Newcombe Austr. zich in de halve finales plaatsten, is (Van onze sportredactie) DINTELOORD. Zaterdag 8 juli houdt de volleybalvereniging DSV een groot internationaal volleybaltoernooi in het Gemeentelijk Sportpark te Din teloord. Vanaf 10 uur zullen 29 teams uit België en Nederland op 8 velden in totaal 63 wedstrijden spelen. Bermi (Roosendaal), Antigoon (Ant werpen), Sarto (Tilburg) en Orawi zijn bij de heren de ploegen met een kans op de eerste plaats. Bij de dames zijn Scorpio (Voorburg), Moller (Bergen op Zoom) en Lyceum (Breda) de beste formaties. Om 9 uur zal de prijsuit reiking plaatsvinden in Hotel „De Beurs". STRAATSBURG (AP). Het minis terscomité van de Raad van Europa heeft op de regeringen van de achttien aangesloten landen een beroep gedaan hun sportorganisaties op het hart te binden strenge straffen op te leggen aan sportlieden die stimulerende mid delen gebruiken. In een resolutie van deze strekking staat dat als na drie jaar blijkt dat de organisaties de aanbeveling niet heb ben opgevolgd, de regeringen passende maatregelen moeten nemen. (Van onze schaakmedewerker) ZIERIKZEE Gisteren zyn de wed strijden om de nationale schaaktitel te Zierikzee voortgezet. Het verlies dat de als favoriet gestarte Donner op de eer ste dag heeft geleden tegen T. Krabbé heeft hem kennelijk geen goed gedaan, want ook op de tweede dag zat er voor de grootmeester geen winst in. Hij moest genoegen nemen met een halve punt tegen H. Ree. Deze hoofdklasser attaqueerde Donner zo fel, dat deze slechts met moeite remise kojn bereiken. Uitslagen: Langeweg - Bouwmeester £>—0.5, van Scheltinga - Scholl 0,50,5 Kuyperg - Bakker 1—0. De partij Zui- dema - Boomgaardt werd afgebroken. het afbreken van de partijen giste renmiddag was de st'and: 1 en 2 Kuy- Pers en Scholl, elk 1,5 p. uit 2, 3 en 4: Zuidema en Krabbé elk 1 uit 1, 5, 6 en J Bouwmeester, Langeweg en van Scheltinga, elk 1 uit 2, 8 Rosenthal 0,5 uit 1. 9, io en 11: Donner, Bakker en Ree, elk 0,5 uit 2, 12 Boomgaardt 0 uit 1. .TOKIO (AP) De Japanse bokser pasahik° Harada heeft zijn wereldtitel het bantamgewicht met succes ver- JMigd tegen de Colombiaan Bernardo oarabello. De Japanner won op punten over vijftien ronden. De beslissing van ot jury was eenstemmig. Het was de vierde maal dat Harada ZTO titel verdedigde. het aan de Europese dames niet ge lukt de opmars voort te zetten en de Amerikaanse overheersing te door breken. Damesenkelspel kwartfinales: Ka thy Harter VSLeslie Turner Austr. 7-5 1-6 6-2; Ann Jones GBMary Ann Eisel VS 6-2 4-6 7-5; Rosemary Casals VSJudy Tegart Austr. 7-5, 6-4; Billie Jean King VSVirginia Wade (GB) 7-5 6-2. Damesdubbelspel (derde ronde): Karen Krantzcke-Kerry Melville (Austr.)Suan Behlmar-Nancy Reed VS 6-2 6-0; Galina Baksheeva-Anna Dmitireva Rusl.Esme Emanuel-Ma- ryna Godwin VS 7-5 6-0, Vicki Berner -Fay Urban Can.Helen Gourlay en Jan O'Neel Austr. 6-2 6-4. Gemengd dubbel (tweede ronde) McMillan-Annette van Zyl Z.-A. Newcombe-Ann Newcombe (Austr.) 6 -2, 6-1. (derde ronde): Particio Corneso - Ingrid Lofdahl Chili-Zwed.Kumar- Edda Buding (India-Dld.) 3-6 6-3 6-2, John Moore-Fay Foyne Austr.Lars Olander-Eva Andersson Zw. 3-6 6-3 6-4, Krishnan-Mukerjea Ind.Lesch- ly-J. Ulrich Den. 11-9 9-11 3-6 6-2 6-2. AKEN (ANP) De Westduitse dres- suur-equipe, bestaande uit Klimke met Dux, Boldt met Remus en Neckerman met Antoinette, is op het Chio van Aken Europees kampioen geworden. De Westduitsers behaalden 2809 punten. Rusland en Zwitserland, respectievelijk tweede met 2789 punten en derde met 2614 punten, waren de enige landen die zich met West-Duitsland konden meten. De Nederlandse equipe, geformeerd door mevrouw Benedictus-Lieftinck met Nonsius, mevr. Schram-van Kalmt- hout met Gingerbread en Nijland met Fenyesz, eindigde met 2074 punten op de zevende plaats. TURKU, Finland (AP) André de Hertoghe heeft de definitieve stap ge nomen naar de elite in Europa op de midden-afstand atletiek. Hy liep de 800 meter tijdens een wedstrijd te Tur ku in 1.46.7, waarbij De Hertoghe ster ke tegenstanders zoals Wilson Kiprugut (Kenia), die op de Olympische Spelen het brons behaalde, versloeg alsmede de Oostduitser Matoeschweski. De Hertoghe zette zijn aanval in aan het einde van de laatste bocht en kwam voor te liggen. Kiprugut werd tweede in 1.47.8. Matoeschweski werd derde in 1.48:4. Gaston Roelants had niet zijn beste dag, tenminste in de steeple chase. Hij werd verslagen door de nieuwe Afri kaanse ster Benjamin Kogo (Kenia), die een uitstekende tijd maakte van 8.33.6. Roelants werd tweede op zeven seconden (Van onze handbalmedéwerker) BREDA Twee Jeka-spelers, Mor ris Lindesey en Frank Illidge, zijn ge kozen voor het Brabantse honkbalteam dat op 9 juli a.s. deelneemt aan het Rayontoernooi te Den Haag. Het team, dat de laatste jaren bestond uit spelers van de eerste-klasser PSV en tweede klasser HSC Tilburg, telt voor het eerst Bredase spelers. Illidge, bij Jeka eerste honkman, zal in het team als verre velder opgesteld worden. Lindesey zal vermoedelijk zijn vaste plaats, derde honk, bezetten. Illidge is momenteel Jeka's beste slag man en Lindesey was dit de vooraf gaande twee seizoenen. De rest van het team bestaat wederom uit spelers van PSV en Tilburg; o.m. de internationals De Brouwer (Tilburg) en De Klerck (PSV). Gespeeld wordt tegen de Rayon- teams Amsterdam, Rotterdam, Haarlem, Den Haag, Noord, Utrecht en Limburg. Coach is Ab van Dalsum. DEN HAAG (ANP) De Fransman Jean Jacques Pottier, die zondag in Banaolas het wereldrecord schanssprin gen verbeterde en op 48,80 meter bracht, zal in de komende weken de Nederland se waterskiërs gaan trainen. De WSTV „De Brasem" heeft in verband met de komende Europese kampioenschappen op de boshaan hetinitiatief genomen door de Fransman als clubcoach te en gageren. De Brasem zal ook prominente water- skiërs die geen lid zijn van de vereni ging in de gelegenheid stellen onder leiding van de Fransman te trainen. De Zuidhollandse vereniging hoopt, dat door de komst van Pottier een grotere Nederlandse afvaardiging aan de Euro pese kampioenschappen kan deelnemen dan verwaöht werd. De wedstrijden, die ook open staan voor de landen van het Nabije Oosten en Afrika, worden van 7 t.m. 14 augustus in Amsterdam ge houden. IN EEN wedstrijd voor de competitie van de National Professional Soccer League speelde Pittsburgh Phantoms in Chicago met 2—2 gelijk tegen. Chi cago Spurs. BILLY JEAN KING ...favoriete... (Van onze sportredactie) BREDA De Bredase tweede-divi sieclub Baronie heeft gisteren de 22-ja- rige rechtsbuiten Ad Holleman van NAC gecontracteerd. Holleman, een spe ler van NAC's tweede elftal, die een en kele keer in het eerste team heeft ge speeld, is hijzonder produktief. Vorig seizoen scoorde hij in het tweede elftal van NAC maar liefst 42 doelpunten. Ba ronie is blij een speler als Holleman te hebben kunnen contracteren. Ook PSV heeft weer een aankoop ge daan. Gisteren tekende de Deense spe ler Bent Scmidt-Hansen een contract voor de Eindhovense club. PSV-seere- taris Ben van Gelder reisde naar Ko penhagen voor de afwikkeling van de onderhandelingen, die op gang waren gebracht door Ole Sörensen, een andere Deense PSV'er. MONTREAL (ANP) De Zweed Arnesson heeft op het St.-Louismeer de eerste race van het wereldkampioen schap van de o.k.-jollen gewonnen. Van de Nederlanders werd Wester gedis kwalificeerd en gaf Broere op. De uit slag luidt: 1 Arnesson (Zwe.), 2 Roberts (Nw. Zeel.), 3 Andersen (Den.). (Van onze sportcorrespondent) ZUNDERT Op de terreinen van de wed. Mutsters te Klein Zundert worden op zondag 9 juli internationale kruis boogwedstrijden op de 20 meter gehou den tussen Nederlandse en Belgische kruisboogschutters. Iedere ploeg zal uit 36 schutters bestaan. Er wordt ge schoten in de ere-afdeling, afdeling A en B. Namens het gemeentebestuur zal een van de wethouders om 1 uur de officiële opening verrichten. (Van onze sportcorrespondent) KLOETINGE De Smit heeft gis teren in Westdorpe zijn zegereeks voortgezet in de traditionele kermis- koers voor nieuwelingen, die als van ouds grote belangstelling trok. Piet Moerkerk was de grote animator van de beslissende ontsnapping na km koersen. Een attente Kees Priem reageerde snel en nam Smit en v.d. Hoek aan zijn wiel mee, om de achtervolging in te zetten. Reeds na enkele kilometers had die achternavolging succes. Moer kerk werd door genoemd trio inge haald. Het geformeerde kwartet bleef voor de anderen onbereikbaar. Uit het peloton onttsnapten nog vier ren ners, die wat van hun achterstand wisten goed te maken. In de eind sprint bleef De Smit met een half wiel baas over Priem en zijn andere concurrenten. Uitslagen: 1 de Smit uit Hoofdplaat 60 km in 1.39.16; 2 Kees Priem uit Ovezande; 3 Piet Moerkerk, Haarlem, 4 J. v.d. Hoek, Hoogerheide; 5 op 35 sec. Piet de Boer, Dirkshorn; 6 Gerrit v.d. Schaaf, Zwijndrecht; 7 Leon Goossens, Woensdrecht; 8 Kees Brooymans, Hoogerheide, 9 op 1 min. 5 sec. Ad. Klaayessens uit Biervliet, 10 Tonnie Stroosnijder, Kruiningen. MONTE CARLO (AP) Alain Mos coni (Frankrijk) heeft het wereldrecord op de 400 meter vrije slag met 1,4 sec. verbeterd en gebracht op 4 mni. 09.2 sec. Hiermee brak hij het record van 4 min. 10.6 sec. van de Amerikaan Mark Spitz, dat Mosconi afgelopen zondag evenaarde. Waar de beek uit het bos te voorschijn kwam, stortte hij zich over rotsige stenen omlaag als een kleine waterval. Vandaar liep hij kalm tussen de velden door, die bijna gelijk lagen met de water spiegel. Buiten het bos was het een gewone beek. Zijn geklater klonk nauwelijks uit boven het geruis van golvend graan en de geluiden van de mensen. Maar in het bos was de beek heel anders. Hier zong het water en begeleidde zichzelf met zacht ge klots. Krekels zoemden en vogels floten. Varens hogen zich over het vloeiend water, vergeetmijniet- jes stonden in blauwe plekken aan zijn oevers, rose witte en gele bloemen wiegden tussen het lange gras met pluimen onder de bo men. De heek kronkelde en bij de eerste bocht lag een kleine vlon der. Hier kwam een meisje elke week de was doen. Zij woonde met haar vader in het bouwvallige huisje waar de beek uit het hos komt en zich over de stenen stort als een kleine waterval. Op een dag spoelde het meisje haar zondagse witte rok met kanten uit en daar ving zij in de kant een gouden munt, alsof het een goudvis in een net was. Wie zou in de beek een goud stuk hebben verloren? Het meisje gaf de munt aan haar vader die hem be waarde in een kistje. Een week later waste het meisje weer en bij het uit spoelen van haar zomerse witte kou sen, zwom een gouden munt in haar kous als een paling in de fuik. Het meisje keek peinzend naar de beek zoals hij stroomopwaarts om een bocht tussen bomen en struikgewas verdween. Wie kan er tweemaal een geldstuk in de beek verliezen? Zij gaf de munt aan haar vader die hem in een kistje sloot. Weer een week later spoelde zij het garen waarmee zij een muts wilde breien. Maar toen ze het garen uit het water haalde bleef er een gouden munt hangen als een vis aan een hengel. Het meisje nam de gou den munt, liet het garen op de vlon der liggen en liep langs de beek het bos in. Terwijl ze het kronkelende water volgde vloog een ekster klap pend voor haar uit. Het "bos wera dichter, de beek smallerHet zingen ging over in een zacht gemurmel en toen stond ze bij de oorsprong waar het water links en rechts borrelend opsteeg uit de grond, zich in straaltjes tussen glad de stenen doorwrong om samen te komen in het begin van het beekje. De ekster ging op een tak zitten en hield zich eindelijk stil. Toen hoor de het meisje pas goed hoe het ge fluit van de vogels hier mooier klonk dan ze ooit gehoord had. Maar ner gens was iets of iemand te bespeu ren die het geld kon hebben verlo ren. „Dank je wel bron", zei het meisje, „dat je me goud hebt willen bren gen." Toen keek ze naar boven. „En dank je wel ekster, dat je me op mijn weg hierheen hebt willen gezelschap houden." De bron murmelde een vriendelijk antwoord, maar de ekster gaf geen kik. Het meisje trok haar ketting van glazen kralen stuk en leg de een kraal voor de ekster in het gras... Elke week waste met meisje en elke week kon zij een munt bij de verza meling van haar vader leggen. Zij liet niet na telkens naar de bron te lopen om daar te bedanken. En telkens leg de zij een kraal voor de ekster neer en altijd floten de vogels mooier dan zij ooit gehoord had. Het werd winter en het meisje ging niet meer naar de beek om te wassen. Er was eêns een eend die pas jonge eendjes had. Op de dag mochten ze voor het eerst mee gaan zwemmen, en wat nog het fijnste was ze mochten zelf eten zoeken. Het eendje die Kwak- je heette dacht ik ga alleen eten zoe- ken. Het had nog maar een stukje ge- zwommen of hij had een mugje. Een eindje verder voelde hij wat en op eens. Auw het leek wel of iemand me beet, oei, ik bloedde. Help riep ik. Moeder eend kwam eral aan. Een rat had hem gebeten, en een maand mocht hij niet meer zwemmen. Ik wil graag corresponderen met een meisje van 10 of 11 jaar. Yvonne Goossen, Post- straat 6, Ulvenhout. IIIIWIIIIV Maar nu begon de eenvoudige man zijn huisje op te knappen. Hy kocht hout en stenen. Hij liet deuren maken en sloten. Hij bestelde vensterglas en leien voor het dak. Hy betaalde met goud en kreeg nog wisselgeld terug.... De mensen uit de omgeving konden van verbazing hun mond niet houden. „Heb je een erfenis gekregen?" vroe gen ze de vader. Maar ze wisten wel dat er niemand in zijn familie was ge storven. „Ben je in de gunst van de kasteelheer gekomen?" vroegen ze. Maar ze wisten wel dat hij nog nooit de kasteelpoort was binnen gegaan. „Heb je soms een rijke man voor je dochter gevonden?" Maar ze kenden geen enkele jongeman in de buurt die zoveel geld bezat en toch nog de doeh_ ter van zo'n eenvoudige vader wilde trouwen. De vader schudde alleen maar het hoofd en antwoordde met geen woord. Maar de mensen hielden hem en zijn dochter scherp in het oog en zo gebeurde het dat een slimme hout hakker hpt meisje volgde toen ze bij het eerste aanbreken van de lente zonder bundel wasgoed naar de oor sprong van de beek ging. Achter de bomen verscholen, hoorde zij haar zeggen: „Dank je wel lieve bron dat je mij het geld bracht, want ons huis zal een goed huis worden. Dank je wel ekster dat je mij de weg gewezen hebt." En zij legde een kraal voor de ekster in het gras. In een oogwenk was onder de men sen bekend waar het geld vandaan kwam. Nog voor zy tijd hadden ge nomen elkaar te vertellen wat een schande het was dat het meisje dit geld niet verdeeld had onder de men sen, trokken ze met z'n allen het bos in naar de bron. Ze vertrapten de crocusjes die door de smeltende sneeuw heen piepten en de sleutel bloemen die in het gras bloeiden. Ze schreeuwden naar elkaar en overstem den het gezang van de beek. Ze waadden door het water woelden met schoppen de bodem om zodat de hel dere stroom veranderde in een mod- derbeek. Niemand vond ook maar één geldstuk. Intussen deden sommige het geluid van een ekster na, in de hoop de vo gel te lokken. Maar anderen twistten onderweg al met elkaar en het ge- krakkeel was zo heftig dat alle vogels verstomden. Bij de bron gekomen klommen ze in de bomen op zoek naar een eksternest maar vonden alleen een verlaten nest vol waardeloze kralen. Toen begonnen ze te denken dat het meisje ze op een dwaalspoor had ge bracht en uit wraak koelden ze hun woede op het huis dat de vader aan het herbouwen was en vernielden het. Nadat de mensen waren heenge gaan, waagde het meisje zich weer in het bos. Ach wat een verdriet. Haar mooie beek was onherkenbaar. De vlonder was versplinterd en het gras vol bloemen veranderd in een modder poel. Stroomopwaarts kwam zij alleen maar vernieling tegen. Bij de bron ge komen, luisterde ze stil naar de gelui den. Het water murmelde nog steeds, maar niet zo veelstemmig als te voren. Vogels floten aarzelend en zonder de jubel die zij er vroeger in gehoord had. „Ik heb zo'n spijt", snikte ze, „zo'n spijt dat ik je verraden heb, Zwembad Koewacht door Cindy Baert (8 jaar), Klapstraat 21, Koewacht. lieve bron. Hoe lang zal het duren voor alles weer groeit zoals vroeger en de wonden die de mensen aan je oevers hebben geslagen, weer bedekt zullen zijn..." Het water begon zacht te zingen, de ruisende wind leek op een sna renspel en vanuit de verte kwam een trillend gefluit nader. Het meis je keek op en zag de ekster met brede vlerken aankwieken. Tussen de bomen volgde een fluitspeler en meteen wist het meisje dat zijn fluitspel altijd bij de bron had ge klonken. „De mensen hebben onze beek le_ lijk toegetakeld, is het niet?" vroeg hij. „Ja,' gaf zij toe, „maar is het onze beek?" „Natuurlijk, hij heeft toch voor ons gestroomd en mijn boodschap pen aan je overgebracht?" zei de jongeman. „Bedoel je de geldstukken", vroeg het meisje. „Ik bedoel eerst de klanken en de betekenis van mijn muziek, en dan ook de geldstukken, ja. Ik heb je wel dikwijls zien wassen. De hem den van je vader zijn versteld en verschoten. Ik dacht dat wat geld best te pas zou kunnen komen. Ik speel en zing in rijke huizen en pa leizen en verdien genoeg om de helft af te staan." „Waar woon je 0an?", vroeg het meisje. „Als je nog verder was gegaan dan de bron, had je mijn huis wel gevonden. In woon hier vlakbij in het bos. Ik moet vogels horen zin gen, bomen horen ruisen, regen ho ren druppelen, hout horen kraken, krekels horen zoemen en de specht horen kloppen. Dan kan ik een vers dichten en een lied maken, anders niet." „En de ekster dan??, vroeg het meisje. De jongeman lachte. „De ekster kon niet laten de glanzende goudstukken na te vliegen! Hij houdt mij dikwijls gezelschap, ik vind zijn gepraat heel vervélend, en het klinkt niet erg me lodieus. Maar ik moet toch aan het ij del gepraat van de mensen gewend blijven, vind je niet?" Het meisje voelde zich verlegen en durfde niets meer te zeggen. „Waar om zeg je nu niets?" vroeg de fluiten de dichter. „Omdat ik niet beter bab bel dan een ekster..." antwoordde ze. „Oh jawel," vond de dichter. En hij beschreef hoe mooi hij haar stem vond en hoe goed gekozen haar woor den, en hoe mooi de mond die ze uit sprak. De fluitende dichter bracht het meisje naar huis en zei de vader met haar te willen trouwen. Een bruid schat had hij niet nodig, vond hij. Haar stem en haar woorden zouden hem nog meer inspireren dan de vo gels en dat zou voor hem van onschat bare waarde zijn. En zo gebeurde het dat het meisje trouwde met de fluitende dichter. De vader knapte zijn huis weer op en maakte de woning van het jonge paar gerieflijker. Dat was voor de jonge vrouw wel plezie rig. Maar haar man merkte het nauwelijks. Hij had het nu zo druk want om een lied te maken moest hij nu niet alleen luisteren naar de geluiden van het bos, maar ook naar de stem van zijn vrouw. En daar kon hij maar niet genoeg van krijgen. Het geklap van de ekster nam hij op de koop toe. An Mac Gillavry

de Stem | 1967 | | pagina 7