EX-KAMPIOENE BETER DAN OPVOLGSTER r 169 1.69 25 29 GELDLENINGEN Huub Bloks Beneluxraad: Studie over vervoer aan zuidgrens Premiekeuring Heille verkoopster leerling-verkoopster een nette WERKSTER VEEL MEER AUTO VOOR MINDER GELD VERWIJS Autobedrijf Roosendaal I KOK v. d. Walle- Blommaert 250 gram SCHOUDER- 500 gram GEHAKT 500 gram panklare ANDIJVIE 500 gram panklare groene SAVOOIEKOOL voor elk doel vrijstaande riante villa DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 4 JULI 1967 4 EXAMENS Eerste Loganbessen i i i l i i i i i KUNST- en ANTIEKMARKT Weeshuisplein aan hef Kerkplein Goes EXPOSITIE van werken van ANDRIES MINDERHOUT Toegang vrij Een greep uit onze voorraad RIJKSWEG 253, ROOSENDAAL I Breukbanden MALSBRAAD TOPTUIN Kopen bij de SPAR is sparen bij de koop! Huize Sint-Leonardus ZIEKENVERZORGSTER BEJAARDENVERZORGSTER Makelaarskantoor onr. goed. H. DE BLAEY SCHILDERIJEN TENTOONSTELLING GOES Ambachtsschool. Afdeling timmeren, getuigschrift: H. Boer te Goes, C. Bogaert te Hansweert, A. v. d. Boog te Goes, J. v. d. Boomgaard te Ril- land-Bath, B. v. d. Borgt te Hansweert, J. v. d. Borgt te Hansweert, P. Bouw man te Kruiningen, F. 'Daalman te Nisse, J. Delzenne te Yerseke, C. Duin- kerke te Yerseke, C. v. Eenenaam te Hansweert, L. Hengsdijk te Goes, P. v. Iwaarden te Rilland-Bath, P. Kanaar te Yerseke, M. Olivier te Goes. C. Paay- mans te Goes. M. v. d. Pas te Hans weert, P. Proost te Goes, H. Quinten te Goes, G. Schouten te Krabbendijke, Chr. Timmerman te Hansweert, A. Wal raven te Rilland-Bath, J. Zuydwegt te Rilland-Bath, L. Zweedijk te Krabben dijke, I. Bebelaar te Wissenkerke, P. Bouwense te Kortgene, J. Buyze te 's- Heer Abtskerke, C. v. Dalen te Kapelle, M. Dijke te Wissenkerke, A. Eggebeen te Wolfaartsdijk, M. Eggebeen te Wol- faartsdijk, W. Flipse te 'S-H.H. Kinde ren, M. Francke te Goes, N. v. Haveren te Kloetinge, L. Heynsdijk te Goes, C. Klaassen te Kats, J. de Klerk te Kloe tinge, A. Koster te Wissenkerke, J. v. Diere te Kapelle, A. v. d. Maas te Co- lijnsplaats, F. Proos te Kloetinge, W. Remijnse te Oudelande, F. Sinke te Kapelle, A. v. Sluys te Kapelle, G. Spangenberg te Goes, K. v. d. Stolpe te Goes, R. Warren te Wissenkerke. H. Weezepoel te Goes, J. Wisse te We- meldinge, F. Ars te Ovezande, J. Beye te Goes, M. Braam te 's-Gravenpolder, J. Grim te 's-Heerenhoek, P. Hoondert te Heinkenszand, A. Janse te 's-Heer Arendskerke, G. de Jonge te 's-Heeren hoek, J. Kievit te Goes, W. Koens te 's-Heerenhoek, J. de Kok te Lewedorp, J. Lukasse te Hoedekenskerke, P. Lu- kasse te Hoedekenskerke, J. de Mol te Heinkenszand, A. Rejack te Goes, F. Rijk te Nieuwdorp, J. Rijn te Goes, A. Schreurs te Ovezande, P. Vaes te Goes, A. de Vos te Nieuwdorp, N. de Vos te 's-Heer Arendskerke, J. v. d. Vreugde te 's-Heer Arendskerke, J. Vroonland te Kwadendamme. M. Walhout te 's-Heer Arendskerke, H. Wevers te 's-Heer Arendskerke, F. Zuidhof te Kwaden damme. Geen getuigschrift: 1. Afdeling metaaalbewerken. Getuig schrift: J. v. Deventer te Wemeldinge, Th. Eestermans te Goes, D. Eggebeen te Goes, C. v. d. Endt te Yerseke, J. Griep te Hansweert, H. v. Houte te Hansweert. A. Jansen te Hansweert, T. Joziasse te Goes, J. de Looff te Kortgene, J. Mijnsbergen te Wemeldinge, P. Paauwe te Goes, J. Polderman te Hansweert, D. Sandee te Yerseke, P. Steendam te Goes, M. Sijp te Goes, M. de Visser te Kloetinge, R. v. Aert te Kapelle, P. Boonman te 's-Heerenhoek, L. Diele- man te Ellewoutsdijk, H. v. Doorn te Hoedekenskerke, M. Hofman te Bors- sele, P. Hooftman te Goes, J. Huysen te 's-Gravenpolder. J. de Jonge te 's-Hee- renhoek, J. Moeleker te Kapelle-Bie- zelinge, A. Nonnekes te Goes, J. Nijsse te Kloetinge, J. Onderdijk te 's-Graven polder, A. v. Swaal te Heinkenszand. L. v. d. Velde te Oudelande, C. de Vos te Kloetinge. W. Walraven te 's-Graven polder, N. Wisse te Biezelinge, J. v. Zaltbommel te Goes. Geen getuig schrift: 1. Afdeling schilderen. Getuigschrift: N. Dalebout te Kattendijke, C. v. Gilst te Colijnsplaat, A. v. d. Heyde te Kort gene, P. Hopmans te Goes, J. Huissoon te 's-H. Arendskerke, A. Kievit te Goes, W. Kley te Goes, J. de Meester te Hoe dekenskerke, J. Menheere te Kwaden damme, J. Passieux te Goes, M. Schou ten te Wemeldinge, M. Steketee te Yer seke, H. Verhulst te Biezelinge, A. Versluis te Wemeldinge. Geen getuig schrift: 1. Afdeling brood-banketbakken. Ge tuigschrift: J. v. Alten te Goes, X. Cap- pon te Heinkenszand, J. Dalebout te Goes, C. den Dekker te Hoedekensker ke, fi. Filius te Yerseke, P. Geldof te Goes, H. la Grand te Hoedekenskerke, F. Kimmel te Goes, P. de Koning te Goes, J. v. Laar te Middelburg, C. Landman te Kapelle, L. v. Liere te Goes, J. Nüsse te Driewegen, J. Oele te Kapelle, M. Quist te Noordgouwe, J. de Schipper te Wemeldinge, A. Vier gever te Goes. Afdeling elektro-techniek. Getuig schrift: J. Bakker te Goes, J. Boone te Yerseke, A. Brouwer te Kats, J. Bruk te Kapelle-Biezelinge, P. Geluk te We meldinge, F. Geuze te Goes, R. Hendrik- se te Goes, B. de Jonge te Driewegen, S. v. Kerkvoorde te Goes, I. Louwer- se te Goes, A. v. Luyk te Goes, J. Mil- hous te Goes, F. v. Oevelen te Hans weert, G. v. d. Post te Goes, M. de Punder te Kwadendamme, J. Schreurs te Ovezande, A. Slabbekoorn te Kort gene, H. Uitterhoeve te Ovezande, O. de Vente te Vlissingen, H. Verbeke te Wolfaartsdijk, D. Zandee te Oudelande. Afdeling autoherstellen. Getuig schrift: A. Braamse te Nieuwdorp, J. Buysrogge te Goes, A. Damme te Goes, M. de Feiter te Goes, J. Flips te Hans weert, M. de Fouw te Kortgene, P. Franse te Goes, F. Goetheer te Hans weert, C, op 't Hof te Kapelle, D. de Jong te Borssele, F. Nuyten te Goes, A. Pieters te Heinkenszand, J. Romijn te Goes, G. de Rooy te Goes, P. Wirtz te Heinkenszand. Afdeling landbouwwerktuigen. Ge tuigschrift: W. Anthonisse te Kortgene, M. v. Boven te Kruiningen, C. Dijke te Colijnsplaat, J. Huissen te Baarland, J. Koster te Vlissingen, F. v. Oeveren te Yerseke, M. Rentmeester te Ovezande, M. Sinke te Krabbendijke, M. Toore- naar te Wilhelminadorp. Geen getuig schrift: 2. Afdeling koper-, lood- en zinkbewer- ken. Getuigschrift: W. Cornelisse te Yerseke, M. v. Damme te Rilland-Bath, I. v. Dijke te Goes, M. Eckhardt te Goes, M. v. Gessel te Ovezande, J. Haerkens te Goes, C. Huige te Goes, B. Kint te Kloosterzande, A. Menheere te 's-H. Arendskerke, J. v. Oosten te Ka pelle, A. Provoost te Vlissingen, P, Rentmeester te Ovezande, J. Rooze te Goes, M. Rovers te Goes, A. Shoesmith te Vlissingen, L. Slabbekoorn te Kapel le; M. Vermeulen te 's-Heerenhoek, R. Weststrate te Goes. Afdeling metselen. Getuigschrift: J. Baas te Hansweert, W. de Bart te Hoe dekenskerke, F. v. d. Berge te Krab bendijke, J. de Boe te Kloetinge, A. Bruijns te Goes, L. Blankenburgh te Nieuwdorp, L. v. Campen te Hansweert, A. v. d. Dries te 's-Heerenhoek, A. Hoogstrate te Kapelle, G. Horst te Re- nesse, D. Kloosterman te Wolfaarts dijk, M. de Lange te Goes, M. v. Loo te Wolfaartsdijk, W. Louwerse te 's- Gravenpolder, Th. Martense te Hans weert, M. Martijn te Schore, W. Nijsse te Wilhelminadorp, A. v. Schaik te Ka pelle-Biezelinge, P. Smallegange te Hoedekenskerke, E. v. d. Stolpe te Goes en E. Westveer te Wemeldinge. Geen getuigschrift: 2. MIDDELBURG: Chr. Nijverheids school voor meisjes te Middelburg: Vor- mmgsklas: A. v. d. Berge, H. Coumou, A. Dekker, A. van der Dussen, K. Slim- men, C. Ubbink, E. WiUeboordse, M. Westerweel, allen te Middelburg. M, Blankenstein, C. Coppoolse, E. Drabbe, E. Jansen, M. Kortsmit, G. Woltering, allen te Vlissingen. L. Bimmel te Koude' kerke; A. Stroo, S. Wattel te Seroos kerke; H. van Dullemen te Zoutelande; A. van Eenennaam, C. v.d. Putte te Sou burg; C. Wondergem te Oostkapelle; P. Nijsse te Kleverskerke; J. Kodde te Biggekerke. Assistente in de Huishou ding A. A. Kerkhove, K. Krijger, M. Meijers, J. Riemens te Zoutelande; L. de Putter, C. de Vos, M. v.d. Weele, M. v.d. Moere te Kamperland; W. Meijers, te Ritthem; E. Geschiere, P. Lampert, J. Tange, te Biggekerke; M. Coppoolse, J. Rotte, M. Rotte, W. Walraven, te Grijps- kerke; M. J. Brasser, te Veere; S. Filius, P. Grashuis, J. Kodde, G. Schout, J. Schout, H. Verduijn, allen te Souburg; A. v.d. Heijde, te Vrouwenpolder; L. de Kam, C. Kerkhove, A. Knijt, C. van Loon, M. Mallie, W. Pikkaart, M. de Weijer, E. Alexander, M. Boogaard, S. de Kam, M. de Looze, P. Schroevers, al ien te Vlissingen; M. Besuijen, C. de Bruijne, A. Kooman, J. Marijs, L. Geuze, L. Poppe, A. Vader, allen te Middelburg; W. Boone, M. v.d. Bróeke, W. Geschiere, C. Louwerse, C. Sanderse, P. Sinke, A. Verkeste, H. Louwerse, allen te Seroos- kerke; J. Huijbregtsen, C. Simonse, B. Verhage, te Westkapelle; C. Dingemanse, A. Moens, te Nw. en St.-Joosland; M. Janse, A. de Kroo, te Koudekerke. Assis tente in de huishouding N. A. Castel, C. van Meerveld, E. van de Putte, L. van Wouwe, te Middelburg; A. de Looff, te Koudekerke; G. A. Pouwer te Seroos- kerke; J. Goedbloed, te Gapinge; J. v.d. Knijff, te Souburg; C. van Sighem, te Westkapelle. Primaire Opleiding: A. Bouwman, M. Brouwer, M. Dooms, J. v. Eenennaam, J. Geldof, J. de Groot, E. Ingelse, L. de Nooijer, L. Poppe, C. Sit- trop. S. Slabber, J. Verhulst, A. de Vries H, Walraven, E. Wondergem, C. de Wij ze, P. Geelhoed, P. van Leerzem, J. Chr. Lenselink, J. Liplijn, P. Matthijsse, A. v. Nieuwenhuijse, J. Pouwer, F. Schout, W. Tolhoek, M. Walraven, M. Walraven, M. Grootjans, J. v.d. Heijden A. Varke- visser, M. Wagenvoort, allen te Middel burg; C. Asscheman, J. Deelen, E. De- wulf, P. Jobse, A. Kerpestein, J. Kole, H. v.d. Kooy, C. de Nijs, M. Pleyte, C. Pruyssers, C. de Rtjcke, A. Scheffers, T. Hoogesteger, C. de Jong, K. Meulmees- ter, allen te Vlissingen; N. Baas, B. Cor nelisse, J. Meijer, M. Wijkhuis, allen te Nw. en St.-Joosland; M. Buijs, M. Ja- cobse, N. Wi^e, te Ritthem; W. Huis- zoon, J. van der Moere, te Kamperland; W. Jeras, L. Schroevers J. de Troye, te Arnemuiden; W. Davidse, te Oostkapel le; T. Poppe, te Grijpskerke; J. Francke, M. Kodde, C. Zachariasse, te Seroos- kerke; E. Meulbroek, J. Pieterse, R. de Rijke, W. van Sluijs, J. Verduijn, A. de Wit, allen te Souburg; J. Lampert, M. Bassie, J. Boone, P. Kamphuis, D. Man- gold. allen te Souburg; E. de Nood, W. de Visser, te Veere; C. Waterman, C. de Visser, te Gapinge; A. Verhulst, te Geersdijk; E. Blaakman, W. Bommeljé, W. Dingemanse, W. de Lange, J. San derse, W. Verhage, allen te Koude kerke; L. Zachariasse, te Biggekerke; W. Janisse, A. Pouwelse, te Westkapelle; A. Boogaard, L. Domisse, W. de Groot, E. Janse, L. de Kam, K. Kerkhove, P. Lous, C. Louws, allen te Zoutelande; J. Jacob- sen, W. Meijer, te Meliskerke. 8 leerlingen afgewezen. MIDDELBURG Aan de christelijke lagere en middelbare detailhandelsvak school voor Zeeland slaagden voor het eindexamen u.lm.o.-afdeling: E. Bos, C. de Bruin, C. Dekker, I. Huibregtse, al len Middelburg, R. Imanse, Vlissingen, K. Koeyers, Middelburg, P. Koole, Mid delburg, P. Philipse, Kloetinge, J. de Visser, Middelburg, N. Brand, Middel burg, M. de Bruyne, Vlissingen, M. Din gemanse, Middelburg, J. Griep, Hans weert, J. Kruyder, Middelburg, N. Ree kers, Middelburg, D. Schinkel, Oost- en West-Souburg, G. Sinke, Serooskerke, F. Wondergem, Middelburg, K, Bayens, 's-Heer Arendskerke, L. van Belle, Vlissingen, J. Janse, Serooskerke, K. Jasperse. Middelburg, R. de Rijke, Vlis singen, T. Verplanke, Nieuwvliet, J. de Beer, Middelburg, W. Gerrits, Sluiskil, M. Hollestelle. Goes, K. Hugense, Dom burg, C. Jobse, Biggekerke, H. Lieven- se. Westkapelle, I. Melse, Vrouwenpol der, J. Melse, Meliskerke, J. Midavaine, Middelburg. NIJMEGEN Geslaagd voor het examen privé-secretaresse E. Martens uit Heinkenszand. OOSTBURG Kath. HBS en MMS voor West-Zeeuwsch-Vlaanderen ,,St. Eloy", afdeling HBS A: Theo Buyck Waterlandkerkje, Rennie Fassaert Oostburg, David Geuze Oostburg, Pe trus Haverbeke IJzendijke, Donald Hollevoet Sluis, André Melens Aarden- burg. Johnny de Meijer IJzendijke, Herman Paridaen Aardenburg, Joop de Smet IJzendijke, Peter Ultee Sluis. OOSTBURG Kath. HBS en MMS voor West-Zeeuwsch-Vlaanderen ,.St. Eloy", afdeling MMS: Gemma Baecke Biervliet, Lucie Buyck Aardenburg, Trees van Dongen Aardenburg, Hanne- ke Haan Vlissingen, Gonnie v. d. Pias- se Oostburg, Loet de Wolf IJzendijke. TERNEUZEN Geslaagd voor vak bekwaamheid broodbanketbakken. E. E- de Block Philippine; W. J. v. Gorsel Oostburg, A. C. de Guchteneire Westdorpe, R. L. v. d. Hemel Philip pine, V- P. Lippens en A. A. Wijffels te Aardenburg, M. de Roo Terneuzen en E. P. de Wit Clinge. Gezel BroodBanketbakken. J- J. Basting Retranchement, H. A. Caluwé Sluiskil, A. v. d. Hemel Philippine, A. A. de Jager Sas van Gent, Cf. P. Jan sen Waterlandkerkje, H. de Jonge Axel, P. J. v. d. Manacker Hulst, J- Moggré Biervliet. P. J. de Smidt en J. M. v. d- Veeke te Terneuzen- 2e Bediende Banketbakken. J. C. Huijs- sen Terneuzen. Halfwas BroodBanketbakken. F. M. v. Blooijs, P- C. den Engelsman, A- Mees en C. J. Oostdijk te Terneuzen, F- Hamelink en F. Sarneel te Sas van Gent, E. M- de Kort te Hengstdijk en H. E. de Wit Clinge. De opleiding voor deze diploma's werd gegeven aan de L.T-S- te Ter neuzen. TERNEUZEN Aan de h.t.s. Ter neuzen ontvingen het getuigschrift: Praktikanten afdeling bouwkunde: P. Colpaart, Kloosterzande. J. de Fey- ter, Axel, P. Herrebout, Zaamslag, W. Herweg, Sluiskil, J. Hoefeijzers, Hulst, T. Maes. Hulst, E. Sorber Axel, R. de Waal. Clinge, W. van Puyvelde, Lams- waarde, na praktijkjaar h.t.s. Praktikanten afdeling elektrotech niek: P. Acke, Terneuzen, P. van Alem, Sluiskil, J. Burm, Hulst, G. de Deckere, Clinge, J. Hettema, Terneuzen. C. Hof man, Terneuzen, P. v. Langevelde, Ter neuzen, A. Ruytenburg, Axel, A. Ver- braeken. Axel, G. Viveen, Terneuzen, J. v. d. Vreede, Zaamslag, J. de Vriend, Aardenburg, R. Daelman, Westdorpe. Praktikanten afdeling werktuigbouw kunde: J. Albicher, Philippine, A. Bent- schap-Knook. Hoek, A. v. d. Buick, Hengstdijk, E. Buysse, Sas van Gent, A. de Deyne, Kruispolder, A. den Ha mer, Zaamslag, H. Hoolhorst, Oostburg, J. Rademakers. Hulst, C. Reubens, Sluis, B. Royers, Terneuzen, C. v. d. Velde, Terneuzen, E. de Visser, Sas van Gent, R. Willems, St.-Kruis, A. Wiliems, St.- Kruis, A. Buys, Koewacht, J. Bakker, Zaamslag, F. Vervaet, Hoofdplaat. Voorlopige getuigschriften uitgereikt aan: I. Afdeling bouwkunde: P. Acke, Ter neuzen, W. Audenaert, Terneuzen, A. v. d. Beek, Terneuzen, R. Colsen, Sas van Gent, J. Doorns, Terneuzen, L. v. Geers- daele, Walsoorden, R. Hemelaer, St.- Jansteen, M. de Jonge, Terneuzen, G. Muller, Stoppeldijk, J. Neve, Klooster zande, J. de Schrijver, Lamswaarde, F. Verbrugge, Terneuzen, L. v. Wie- meersch. Axel, H. Wieles, Axel. II. Afd. elektrotechniek: H. de Groot, Koewacht, G. Helmendag, Hoek, J. Houtzager, Zaamslag, J. Huisman, Hengstdijk, J. de Jonge, Zaamslag, E. van Lieshout, Axel, J. Millenaar, Ter neuzen, J. Pluym, Westdorpe, P. Pro voost, Terhole, C. de Ruiter, Klooster zande, J. van Schaik, Sluiskil, J. Schu ren, Boschkapelle, E. de Smit, IJzen dijke, A. Smulders, Hulst, E. In 't Veld, Terneuzen, G. Vlassenrood, Koewacht, B. de Vleeschouwer, Hulst, Th. de Wit te, Sas van Gent, B. de Wolf, IJzendijke, J. de Zeeuw, Terneuzen. III. Afd. Werktuigbouwkunde: R. de Booy, Kloosterzande, L. Boussen. IJzen dijke, E. Braem, St.-Jansteen, Th. van Broek, St.-Jansteen. J. Holzapfel, Achel (B.l, W. Jurry. Hoek, J. Locht, Terneu zen, M. de Milliano, Waterlandkerkje, J. van Opdorp. IJzendijke, C. de Pooter, Zaamslag, J. Slock, Terneuzen, F. Stal- laert, Hulst, F. van Swaal, Kloosterzan de, A. Tholens, Terneuzen, L. Witte, Terneuzen. VLISSINGEN Zeeuwse Visserij- school. Einddiploma: A- de Lobel uit Breskens, P. Meulemeester uit Arne muiden, L. van de Kreeke uit Wol- phaartsdijk, H. Bout uit Colijnsplaat, J. Schot uit Bruinisse, E. de Waal uit Harlingen en P- Hintzen uit Vlissin gen. Een kandidaat moest worden af gewezen. H. de Lobel was de beste leerling. Hij mocht daarom een boe- kenbon in ontvangst nemen. VLISSINGEN Gemeentelijke Mid delbare Handelsavondschool. 5-jarig diploma: F. J. Bal, C. M. Bosma. J. van den Broeke, C. C- Brou wer, M- van Eekhout-Boucherie, A.M. M. R- Fruijtier, P. B. Hekkebus, H-G. van der Hoeven, P. M. de ICam, A. de Muynck, W- J- Sohilait, G. G. de Valk, E. Visser, D- J- Waisapy. 3-jarig diploma; C. A. F. Aspeslagh, A- van Belzen, F. F. G. Bestebroer, N. C. But, R. G. A. van Dixhoorn, A. S- Engberts, M. N. van der Heijden, S. J. G. de Koning, M. L. Labruyère, B- J- Oskam, A. Poortvliet, L. M- Rus man, C. W. Wolf. VLISSINGEN Gemeentelijke tech nische school: Houtbewerken: A. As- peslagh, A. Bosschaart, P. Brasser, C- Flips. P- Jonckman, M. de Kam, R. Karelse, L, Kluijfhout, P. de Koeyer M- Kortsmit, K. Minderhoud, C. de Munck, H. Pelster, M. de Ridder, K. Roelse. W. Roelse, A. Siereveld, A. Westplate, L. Wiegmans, C. Barentsen J. Bayens, C. Boel, G. Brouwer, W. Hollestelle, S. Huisman, P. Jobse, P. Joziasse, J. Lancel, J. Meijer, R- Moel- aart, R. Nagelkerke, P. Pieters, A. Rijnoudt, A. v. Sorge. Metaalbewerken: J. v. d. Anker, D. v. d- Berge, P. Bimmel, J. Bosma, H. Deurloo, A. Gillissen, S. de Groot, K. Hamelink, A. Holtkamp. J. Lucieer H- Lugtenburg, K. Marijs, P. ter Meu- len, G. Moorman, J- Snijders, B. Stroo M. Sturm, R. Verbrugge. B. Vrolijk, A. Vrijenhoek, H. Aarnoutse, F. Bini- cewicz, A. Bostelaar, G. Brouwer, B. v. Dijk Soerewijn, F. den Engelsman, N. Kruit, C- v. d- Linde, A. Nelis, W. Nieuwdorp, W. v. Sluijs, L. Stroo, P. Stroo, P. Suurmond, G. Vogel, J. de Voogd, J. Wiegmans, L. Wielemaker, A. Zegelink, P. Klop, A- Bouwense, J. v. Eykeren, H. Houterman, B. Jongepier, J. Kole, J. Koops, L. Kruij- sen. C. Lammers, E. Landowski, J. v- d. Linden, J. Meulemeester, W- de Nooyer, A. Rottier, J. de Rijke, J. Sarneel, P. Schunsela.ar, L. Tiekstra, R. Vanbesien. C- de Wispelaere. Electrotechniek: J. v. Dam, L. Die- rickx, J. v. d. Dries, W. v. de Heijden, H- v. d. Hoeven, J. Janse, V- Jung, H, Kapelle, P. Keijmel, N. de Koning, W. de Lijster, M. Nagelkerke, H. Nelis, S. de Nooijer, W. Verhage. Semi part-time Timmeren: J. Blaak man, F. Francke ,W. Hengst, T. Huis man, H. Meerman, C. Meulmeester. Door de heer Rijk-van Liere te 's Gravenpolder, en de heer De Vriend te Baarland, werden de eerste Logan bessen in dit seizoen geveild. De Loganbes is afkomstig uit Amerk- ka en lijkt op de framboos. Als klein- fruitsoort wordt de Loganbes in de proeftuinen geprobeerd en in beschei den mate in de fruitbedrijven geteeld. In de V.V.Z.B. te Goes worden hier van jaarlijks tussen 2500 en 3000 kg geveild. De eerste partijtjes brachten 67 tot 72 cent per doos van 250 gram op. Naast afname door de plaatselijke handel, wordt de Loganbes veel ge kocht voor de randstad Holland. Voor direkt gebruik, doch vooral voor de in maak, H de Loganbes gewild. (Van een onzer verslaggevers) HEILLE De jeugd heeft het in Heille (gemeente Sluis) niet kunnen bolwerken. Werd melkkoe Lies van de heer J. Rammelaar met vlag en wimpel kampioene bij de premievee- keuring, toen het later om het ere- kampioenschap ging, moest ze gedeci deerd het loodje leggen tegen Jos de Rijckes Nannie 2, een van de vroe gere kampioenen. Dat betekende voor veehouder De Rijcke het zoveelste succes op deze middag: eerder had hij met zijn vee al een groot aantal hoge kwalificaties gekregen. Er was zowel van de zijde van het publiek als van de Zeeuwsch-Vlaamse veehouders een vrij grote belangstel ling. De aanvoer was groot en over Het algemeen van goede kwaliteit, waarin zich volgens ir. W. L. Harm- sen de stijgende lijn van de laatste jaren nog altijd duidelijk voortzet, hetgeen voornamelijk het gevolg is van toepassing van K.I. De belangrijkste uitslagen zijn: Stieren: Adson, st. de Smet, eerste prijs en kampioen; Gerda's Rudolf, R. Fokke, tweede prijs. Jonge vaarzen: 1 tot 1,5 jaar (in volgorde van klas- sificering): Nannie J., Jos de Rijcke; Jantje, R. Fokke; vaarzen 1,5 tot 2 j. Cato, André Calus; Mientje idem, El- za idem, Annetje 3, Jos de Rijcke, Mientje A. Fresonier. oudere vaarzen Sarina 14, Jos de Rijcke, Bertha 17, idem, Clara A. Fresonier, Rita A. Heijens; Rita 3, Jos de Rijcke. Kwali ficaties groepen vaarzen: Jos de Rij cke 1 A; André Calus 1B; Jos de Rij cke, 1 C; A. Fresonier 2A; R. Fokke, 3A; kampioen vaars Sarina 14, Jos de Rijcke; Reserve kampioene: Cato, André Calus. Kwalificaties melkkoei en geboren na 4 juli 1964; Jantjes Mia R. Fokke, IA; Mina J. Rammelaere, IB; Anita R. Fokke, IC; Olga, J. Cau- wels, ID; Cora 4, Jos de Rijcke, IE; Melkkoeien, geboren na 4 juli 1963: Boukje 108, Jos de Rijcke, la; Boukje 106, idem, lb Leentje, J. Rammelaere, lc; Marieke, idem, ld; Neeltje 3, Jos de Rijcke, IE. Melkkoeien geboren na 4 juli 1962: Jantjes Johanna, R. Fokke IA; Annetje S 6, Jos de Rijcke, 1B; Mina 13, idem, 1 C; Roza, André Calus 1D. Melkkoeien geboren na 4 juli 1961 Roza J. Rammelaere, IA; Mina, R. Fokke, IB; Lea, J. Cauwels, IC, Selma 11, J. de Rijcke, 1D. Melkkoeien gebo ren na 4 juli 1960; Nannie 2, J. de Rijcke, IA; Lies, J. Rammelaere, 1B, Roza 2, J. Cauwels, IC; Jannie, J. Rammelaere, 1D. Oudere koeien: Sel ma 8, J. de Rijcke, IA; Nora, J. Cau wels, IB; Bea, J. Rammelaere, IC; Habeltje 74, R. Fokke, ID; Lena, J. Cauwels, IE Groepenbeoordeling: J. de Rijcke, 3C, 1 C, 4 D, 1 D. Kampioe nen melkkoe: Lies, J. Rammelaere. Reserve kampioene Jantjes Johanna, R. Fokke. Ere-kampioene melkkoe: Nannie 2, Jos de Rijcke. (Van onze redactie binnenland) DEN HAAG De Raadgevende In terparlementaire Beneluxraad, die za terdag in Den Haag bijeenkwam, heeft de regeringen van de drie Beneluxlan- den verzocht een aantal problemen op het gebied van weg-, water- en spoor wegen nader te bestuderen. Wat betreft de waterwegen gaat deze oproep erom de twee bestaande kana- lenstelsels aan weerszijden van de grens effectief met elkaar te verbin den. Bij de spoorwegen is het probleem een verbinding van Antwerpen over Turnhout met Eindhoven mogelijk te maken. Bij de wegen is het punt om op Belgisch gebied de uitvoering van de E3 verder te verzekeren binnen het vastgestelde tijdschema, zoals in Neder land. Op Nederlands grondgebied gaat het om een tijdschema voor de verbrei ding van de weg Turnhout-Tilburg, zo als dat in België reeds werd opgesteld. Het ziet er naar uit, dat 1 november a.s., wanneer het verdrag tot instelling van een Benelux Economische Unie van kracht moet worden, een aantal moei lijkheden In met name de nijverheids sector nog niet zullen zijn opgelost. Staatssecretaris van Buitenlandse Za ken H. J. de Koster achtte het wellicht noodzakelijk een overgangsprotocol aan de drie parlementen voor te leg gen. Begin oktober komt het Benelux- ministerscomité bijeen om te proberen een oplossing te vinden voor de moei lijkheden. ■■■iMiinnnniii VAN DUREN'S a CORSETTENMAGAZIJNEN K zoeken, voor hun speciaalzaak te Breda een 8 iiiiiiwiiiiniin {I I (Liefst met ervaring). s Sollicitaties: Ginnekenstraat 1<17, telefoon 01600 I 38078- HlliniHliBlliaMHIIIII ■Wil! ■IIIIIWIlilWIUIIIlIB I Voor het dagelijks onderhoud van het kantoor g van het Belgisch loodswezen te Vlissingen vra gen wij: Goed loon en Sociale Voorzieningen. Werktijd dagelijks van 8.00 tot 16.00 uur. AANMELDEN: i Mevr. STROO-WISSE i Sj Nieuwstraat 17, Vlissingen, of schrif- g telijk of telefonisch aan ons kantoor- adres te Breda, Schoonmaakbedrijf I A.B.C., Van Bergenstraat 8-8a Telefoon 01600-24588. I liiiiiwiiiiwiinwiiuwiinwunwiiiHi Hiiiiwimwnm HEDEN VAN 10 - 5 UUR Verder elke dinsdag en zaterdag van 10-5 uur. TOEGANG VRIJ (MIDDELBURG) In de expositiezaal 'Weeshuisplein bij het Kerk- plein in Goes. Elke dinsdag en zaterdag van 10 - 5 uur. Donderdag 's-avonds van 7.30-9.30 uur. Met spoed gevraagd voor Nederlands hotel in Tirol Sollicitaties: tel. 020-170098. Reeds 20 jaar: 25 stuks Opel Kadetf 64-65-66-67 60 stuks Opel Rekord 64-65-66-67 waaronder commodore, 66 stuks Opel Rekord 64-65-66-67 waaronder commandore, Rekord coupé en Sedan. 5 stuks Opel Diplomat 1965-1966 9 stuks Opel Admiral 1965-66-67 2 Chevrolet Impala 1966-1967 5 Mercedes 200 D. 1966-1967 Mercedes 220 S.E. Cabriolet 1965 20 stuks Volkswagens 1600-1500-1200, 1964-65-66 Glas G.T. 1300 Sport 1965 10 stuks Peugeot 404, 1965-66 2 Ford Mustang, Fast back, hard top 1966 5 Ford 17 M, 12 M. sodiac 1965-66 Rambler coupé 1966 Austin Balanza 1966 EN DIVERSE ANDERE MERKEN. Keuze uit 300 stuks klasse automobielen Meer auto Meer service Meer keus Speciale vakantieaanbiedingen. TELEFOON (01650) 4583 - 4859 Zaterdags geopend tot 5 uur. Zondags gesloten. DROGISTERIJ Stationsweg 9 HULST VANDAAG: MORGEN: VANDAAG: MORGEN; Hinthamerstraat 72 's-HERTOGENBOSCH Voor dit verpleeghuis worden gevraagd een en een Inlichtingen verstrekt de dirigerend-geneesheer dr. V. R. C. Ploegman. initlflHMIIIMMtlHMHIilMMi voor iedereen vlotte directe behandeling Assurantie- en financieringskantoor Tel. 01640-6348 Kastanjelaan 116, Bergen op Zoom IN GOES TE KOOP met 2 garages en grote tuin, voorzien van parketvloeren en c.v„ moderne comfortabele indeling. DIRECT TE AANVAARDEN. Marktveld 3, Kloetinge, telf. (011000) 6965. 8 t/m 17 juli in de Burgerzaal, Stadhui* te Hulst, van J. DE JONGE Stoppeldijk Gevraagd leerling-naaisters, geheel jaar vast werk. Arn- berg n.v., Industrieweg 7 te Ooes, tel. 7686. Wij bieden u het gehele jaar vast, goed betaald werk op ons atelier als naaister of leerling- naaster. Amberg n.v., Indus trieweg 7, Goes, tel. 7686. Motorbootjes. Tel. 01874-213 en 594. Firma Gijzen thans gevestigd Academiesingel 34a, Spoor straat 32 bieden u onder on ze bekende service te koop aa?, V.W. Valliant 1600 1966, Opel Kadett 1966, Opel Caravan 1966, en 1964, Vauxhall Vin? 1965, Austin Glider 1965 en 1964; Taunus 12 M 1965 en Hi1 Skaldia 1966. Wartburg 19T Taunus 17 M. 1964; Dauphin 1965; Simca 1500 en 1964; Opt Coupé 1964; Opel 1700 1965; Renault Major 1965: Mercedei diesel 1965; DKW F 102 1691 Fiat 1100 165; Fiat 1500 1963; Fiat 1300 1964; Skoda 1000 MB Renault L 4 1964 en 1965 Fiat 850 1964; Simca 1000 1963; 2 maal BMW LS 700 1964; Fiat 600 1963; V.W Vallianl 1963; Fiat 500 1964; Anglla 1964; Taunus Station 12 M 1965; V.W. 1200 1964; Jalta 1967; Chevrolet 1961, V.W.-bU) 1966, Opel Blitz '63 open bal V.W. Pick-up, Ford Taunus II M Super 1966, stationwagen, NSU Prtnz 1965, Fiat 600 1963; Dit is n kleine greep uit onz« voorraad. Al deze wagens won S den in onze eigen werkplaat! I getest en van nieuwe onderde- I. en voorzien Op al deze wagenJ 10.000 km garantie op onderde len en arbeidsloon. Financ. mo gelijk, ook inruil. Adres; Aca demiesingel 34a, recht tegen over de KMA ingang langs dl poort Spoorstraat 32, het station. Geopend van 8 uur tot 9 uur, zondags van tot 7 uur. Huur nieuwe televisie met alle programma's voor een gering bedrag per maand, geen voor uitbetaling. Altijd recht van koop. Vandaag besteld, morgen bij u thuis. Geen servicekos ten. Bel op (ook 's avonds): Middelburg 01180-3973. Goes 01100-5397. Oostburg 01170-2759 Te koop aangeboden, zee sloep met stalen opbouw, inge bouwde Bernard motor, afme- tingen 8 m lengte, breedte 2 m, vaarklaar. Alles in prima staat Te bevr. J, Vreijsen, Poolse- str. 60, Hooge Zwaluwe N-Br Uniek en verbluffend zijn de voordelen v. Siegler-oliehaar- den. Zeer voordelig warmte in de winter en koelte in de zomer. De Weerd, Markt 33, Etten, tel. 01608 - 2310. Centrale verwarming vergroot uw levensruimte. Wij lichten u gaarne voor over de mogelijk heden tot een installatie aan gepast aan uw situatie. Install, bedr. De Weerd n.v., afd. c.v. Markt 33, Etten, tel. 01608 - 2301. Na 18 uur 01608 - 3047. Huis te huur Eikenlaan 10 Koewacht. Te bevr. bij: André Martens, Lange Akkers 4, Koewacht. Gevr. ter overname pension of pand hiervoor. Br. ond. no. SK 9318, Tel. 020-139512. Woonhuis te koop. Clooster- str. 91, Kloosterzande. Te be vr. Julianastr. 18, Heikant of garage Cappendijk Klooster zande. Woonhuis met erf, tuin en schuur, groot 4 a 5 ca uit de hand te koop. Te bevr Haze- larenstr. 26, Koewacht. Little-Honda rustig zuinig en betrouwbaai en toch slechts f 7,55 Der week Kees de Mooi), Korte Parkstraat 11, Bergen op Zoom. tel 01640-4434 T.k. Lioyd bestel prima mo tor, startmotor defect t.e.a.b. Hogebergdreef 23 Putte N.B. Zo'n oerdegelijke sterke snelle betrouwbare Spartamatic voor vakantie, weekend of dage- lhks gebruik leveren )wtf vqor slechts f 7,40 per week. Kees de Mooij, Korte Parkstraat 6, Bergen op Zoom, tel. 01640- 4434. Belcrum-garage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's v.a. 1963 te koop. Min. Kanstraat 16-20 Breda, tel. 01600- langs vlak De Trabants zijn ver op. Noj enkele zijn er over. Haast u. zo goedkoop koopt u nergens een auto. Verder nog in voor raad Simca 1500 GLS 1966, Simca 1500 GLS 1965, Simei 1300 GL 1965. Simca 1000 1M Simca 1000 1966, Simca 1000 1965, Simca 1000 1964, Flat IS 1965 Fiat 1100 1965. NSU PI» 1964 Renault R10 Major I960 slechts 19 000 km gelopen, Taunus 12 M 1965. Ford TawM 17 M 1965 Ford Taunus 17 K 1964, Ford Taunus 17M 1964 Ford Taunus 12 M 1965 Fori Taunus 12 M 165, Ford Taunuj 12 M 1964, Ford Taunus 121 1963, Ford Corsair 1985, Fori Consul 315 1963, Glas 1004 cou pé 1964, Austin Glyder 1964, Opel Rekord 1966 Opel Rekori 1965 Opel Rekord 1964, Opel Rekord 1963. Opel Kadett 1W Opel Kadett 1964, Opel Kadett coupé 1964, Citroen Ami 6 '64 Daffodil 1964, Daf combi 19U en zo voort. Voor een betrouw bare gebruikte auto naar een betrouwbaar adres. Het adreJ met de grootste voorraad, df grootste omzet en met de aller grootste service. Belcrum ga* rage. Min. Kanstraat 1020, Breda, tel. 01600-39900. Tllbur? Korte Schijfstraat 39, Tel. 04250-33636. Showrooms gei pend van 8 u. v.m. tot 10 n.m. Zondags van 1 tot 5 uur- Caravans. Sensationele kortiuj op eindvoorraad Kip-cava- liercaravans. Caravanbedrijf De Westhoek, Onderstraat 7, Lage Zwaluwe Tel. 01684-5f Geopend 's maandags t.e.m. zaterdags Zondags gesloten. Zaterdag 8 juli rijden wij het Eifelgebergte in DuitslE^ Prijs f 14,- p.p. Inlichtingen boekingen- „Reburo" n.v. W rengracht 5. Terneuzen. Tel- 01150-4051. 2-daagse tocht naar Luxe®' burg. Vertrekdatum 11 juli.8. Prijs, inclusief alle maaltPj5 f 59,50. Inlichtingen en boekir-' gen: „REBURO" n.v., Heren gracht 5. Terneuzen, ie'- 01150-4051 Te koop: jonge dwergPinC^ grootgebracht met Puppy Jf zo. Sprundelsebaan 12, T.k. nestje zw. dwergP0^' tjes, vader Engelse import Mevr. Clemens, Bredaseweg 602, Tilburg, café DongeWJP tel. 72475. Vakantieschieting woensd. j' bij P. de Caluwé, GraauW. 3.35. Ter. 2.50 f 50,- Beg. 3 uur. Vakantieschieting dinsd. 4j bij Th. v. Driessche, waarde. Beg. 3 uur.

de Stem | 1967 | | pagina 4