EDING NEPPEN 11 MnP I Schermutse 1 i n gen aan Suezkanaal met politiek doel JAMIN Zeeland verwerkte vakantie-topdrukte Nijdam uit de Ronde Kosygin en Johnson bereid tot afspraken LEMAN DISCRETIEIN CAIRO EN TEL AVIV HOE WARM HET WAS. File van 30 km bij Korteven Infiltraties in Z.-Vietnam duren voort Kongo vraagt uitlevering van Tsjombe Bisschoppen boos over brief van theologanten Toeriste omgekomen Regering vergroot faciliteiten aankoop w.w.-huis Liao Tsjao-Tsji ten val gebracht KATER VALT INVALIDE VROUW AAN Dr. A. Vondeling gewond bij auto-ongeluk ?oes ?s DAGBLAD VOOR ZEELAND petit beur re Koeler Het weer in Europa VLUCHTELINGEN AANVALLEN PODGORNY OVERVOL ROTONDE Mysterie in Algiers Ontvoering Man ligt 6 dagen dood in huis Paus en celibaat VIETNAM EN HET MIDDENOOSTEN: Rusk Verbouwingspremies VERBETERING \/er*slLjis 20 sderne aparte btel-di- wordt Metaal- passing allateuj- 01150—3397 «Hl NES iet verschil. PHILIPS «-Vlaanderen irantie «fetfftp/sseeaseftfff^ TERNEUZEN !EK VAN handelsartikelen •LLAND, X» EN ische, enthousiaste irdigers, die naast 3e kontakten met verkoopmogelijk- daadwerkelijk de e naam en traditie dien eisen voldoen vaarden. ven met volledige te zenden onder 107e JAARGANG Ne. 25546 Uitgave: N.V. Uitg. Mi|. Neerlandia Directeur: Dr. W. A. J. M. Harkx Hoofdredacteur: L. Leijendekker Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen C. J. v. Hoofegem, mr. dr. A. J. J. AA. Mes, rnr. H. AA. L. de Rechter, P V. AA. Vercauteren L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda - Reigerstraat 16 tel. 22341 (7 lijnen) Postgiro 1114111 Voor God, Koningin en Vaderland MAANDAG 3 J U I I 1967 Abonnementsprijs: f 12,65 per kwar taal (excl. incassokosten), f 4,25 per maandy f 0,98 per week. Losse num mers 20 cent. Post abt. binnenland', buiten versprei dingsgebied f 19,—. Prijs van buiten landse abonnementen op aanvrage. Advertentieprijs voor de gehele op lage f 0,50 per mm. Bij contract aan zienlijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1, telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN, Potgieterstraat 3, telefoon 2601 OOSTBURG, Nieuwstraat 41 - telefoon 2893). (Van onze speciale verslaggever) AMIENS De Nederlandse ploeg in de Tour de France bestaat nog maar uit negen man. Zaterdagavond toonden de wedsfcrijdcommissarissen zich onverbid delijk tegenover Henk Nijdam, die zich had laten meetrekken door een volg auto. Bovendien had de Zunderjtenaar van een aantal journalisten eten aan genomen. Op deze overtredingen van het strenge Tour-reglement staat een zware straf: uitsluiting voor zowel Henk Nijdam „Ik heb het op de tweede dag altijd erg moeilijk' als de betrokken journalisten. De Nederlandse ploeg was erg onder de indruk van het verlies van Henk Nijdam. Jan Janssen zei: „Hij had me in het begin van de etappe nog een paar keer uit de wind gereden. Mijn vrouw en zijn vrouw zouden samen op vakantie gaan. Ze komen hem nu ha len". Kees Haast, de man die door de ploeg naar voren is geschoven (hij staat nu op de achtste plaats met een voor sprong op alle grote favorieten) vond het „verschrikkelijk". De meeste zor gen maakte zich echter Limburger Huub Harings, die deze uitsluiting ook zakelijk bekeek: „Nijdam verdiende al tijd veel voor de ploeg. Hij is een echte prijsrijder Meer over de Tour de France, waar in de Italiaan Polidori de gele trui heeft veroverd, en ander sportnieuws op on ze sportpagina's. (ADVERTENTIE) niet duur weI heerlijk De weersverwachting, meegedeeld door het K.N.M.L, geldig tot van avond: Vanmorgen vroeg in het zuiden kans op regen of onweer. Vandaag wisselende bewolking met enkele verspreide buien. Zwakke tot ma tige westelijke wind. Koeler, voor al in het binnenland. Vandaag: zon op 4.25 uur. Zon on der 21.03 uur. Maan op 1.16 uur. Maan onder 17.12 uur. Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zurich Genève Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcelona Madrid Mallorca Lissabon O max. weer temp onbewolkt 21 onbewolkt 22 licht bew. 21 zwaar bew. 20 licht bew. 18 regenbui 22 onbewolkt 22 half bew. 27 zwaar bew 29 onweer 26 licht bew. 24 zwaar bew. 30 licht bew. 26 zwaar bew. 29 zwaar bew. 30 zwaar bew. 30 onweer 29 onweer 30 onbewolkt 30 geheel bew. 31 onweer 28 half bew. 31 zwaar bew, 32 half bew. 28 onbewolkt 27 licht bew. 33 half bew. 29 half bew. 23 BEIROET (AP.REUTER) Een reeks tank en ar lelie- rieduels zaterdag en zondag bij het Suezkanaal vormden weliswaar een ernstige inbreuk op het 3 weken oude bestand lussen Israël en Egypte maar zal waarschijnlijk toch niet lei den tot hervatting van de vijandelijkheden op grote schaal. De Egyptische regering heeft .veinig publiciteit gegeven aan de incidenten. De eerste berichten er over kwamen pas twaalf uur na het gebeuren en bevatten prak tisch geen details. Ook van Israë lische zijde is de zaak discreet doorgegeven. In een eerder uitgegeven communiqué wordt gezegd dat de besprekingen in een sfeer van broederschap en weder zijds begrip" hebben plaatsgevonden. Dit wijst erop dat er geen overeen stemming bereikt is. Wel hebben beide landen krachtige pro testen ingediend bij secretaris-generaal Oe Thant, waarin zij elkander beschul digen van schending van de bestands overeenkomst. Zij hebben niet gevraagd om bijeenroeping van de Veiligheids raad of andere maatregelen van de Ver enigde Naties. De beschuldigingen van Israel en Egypte vertonen grote verschillen. Israel zegt dat een Egyptische strijdmacht ter sterkte van een compagnie zaterdag avond het Suez-kanaal is overgestoken bij Ras El Isj, ongeveer 15 km ten zui den van Port Foead en ongeveer 15 km op het schiereiland van Sinai is bin nengedrongen voor ze weer door de Is raëlische troepen is teruggedreven naar het kanaal. Egypte zegt dat Israel het vuur ge opend heeft op Ras El Isj, zaterdag avond en getracht heeft langs de oos telijke oever van het kanaal op te trek ken vanuit Port Said. Twaalf uur later meldde radio Cairo dat de Israëlische aanval was afgeslagen en dat bij de gevechten drie Israëlische tanks en drie Israëlische gevechtswa gens verloren zouden zijn gegaan. Zondag maakte een woorvoerder van Israëlische zijde bekend dat drie nieuwe Egyptische aanvallen hadden plaatsge vonden. De Egyptenaren meldden hierover niets. Maar een kort communiqué dat om 2 uur onze tijd in Cairo werd uit gegeven berichtte dat Egyptische een heden een aanval van Israëlische troe pen ten zuiden van Port Foead hadden afgeslagen rond 12.00 pl. tijd. Daarbij zouden nog eens drie Israëlische tanks vernietigd zijn. Militaire waarnemers zijn van me ning dat Egypte moeilijk een gecoördi neerd en groot nieuw offensief zal kun nen beginnen, zelfs niet met de nieuwe straalvliegtuigen en ander militair ma terieel dat na 10 juni in allerijl uit Rus land is aangevoerd. Israëlische waarnemers hebben de hervatting van de gevechten geïnterpre teerd als een poging van president Nas ser om zijn uiteengeslagen leger weer tot een hechte eenheid, gericht tegen de „dreiging van een Israëlische invasie" te maken. Ook kan het wellicht gezien worden als een middel druk uit te oefenen op de Algemene Vergadering van de Ver enigde Naties om Israel te bevelen zijn troepen terug te trekken achter de oor spronkelijke grenzen. President Nikolai Podgorny van de Sovjet-Unie heeft gisteren een toeris tische excursie afgezegd om gelegenheid te vinden voor een derde ontmoeting met Syrische regeringsleiders over de situatie in het Midden Oosten. Deze niet voorziene derde bespreking geeft voedsel aan de geruchten dat Pod gorny slechts moeilijk de instemming der Syriërs kan krijgen voor een rea listische en gematigde benadering" van Israel. Er is geen verklaring gegeven voor de hervating der besprekingen in af wijking van het oorspronkelijke pro gramma. De regering van Israel besloot^ giste ren de Arabieren die na het uitbreken van de oorlog in het Midden-Oosten over de Jordaan zijn gevlucht tot 10 augustus de tijd te geven naar hun woonplaats op de westelijke oever terug te keren. Op 26 juni schatte de UNRWA, de VN-organisatievoor hulp aan de vluch telingen, dat 100.000 Arabieren de Jor daan zijn overgestoken. Deze uittocht heeft geleid tot kritiek in de buiten landse pers op de Israëlische regering. Het Israëlische kabinet besloot voorts een commissie in het leven te roepen die gedetailleerde voorstellen moet in dienen voor het weer Inschakelen van de vluchtelingen in het normale maat schappelijke leven. Een tamboer, deelnemer aan het drumbandconcours in Dongen, legt zijn trom neer, pakt de warme kolbak van het hoofd en droogt zich af.... PEKING (Iteuter/AP) Het Chinese staatshoofd Lioe Tsjao-Tsji, die naar in Peking de laatste maanden herhaal delijk in muurkranten werd bericht, de oppositie tegen partij-voorzitter Mao Tse-Toenjr heeft geleid, is ten val ge bracht. Dit is bekend gemaakt in het elfde nummer van partijblad Rode Vlag bij de herdenking van de 46e verjaardag van de Chinese communistische partij. Uit het hoofdartikel van dit blad kan worden opgemaakt, dat ook secretaris generaal Teng Hsiao-Ping en propagan- dachef Tao Tsjoe uit hun functies zijn ontheven. In geen enkel bericht uit Chi na wordt melding gemaakt van de hui dige verblijfplaats van de drie mannen- Het persbureau Nieuw-China meldt, dat twee communistisch-Chinese minis ters Jeh Tsji-Tsjoeang en Tsiang Koeang-Nai zijn overleden. Beide minis ters werden de afgelopen maand ziek. (Van onze verslaggevers) BREDA/BERGEN OP ZOOM/GOES De grote vakantiedrukte, die algemeen vrijdag j.l. werd verwacht maar toen uitbleef, is zaterdag in alle hevigheid losgebarsten. Met name de wegen in West-Brabant en op Walcheren naar de kust hebben een enorme stroom auto's te verwerken gehad. Dit leidde zaterdag op veel plaatsen tot filevorming. Een van de drukste punten in ons land was het kruispunt bij Korteven, achter Bergen op Zoom, aan het begin van de Zeeuwse weg, waar zich files voordeden van zelfs dertig kilometer lengte. In het algemeen was de indruk van de rijkspolitie in West-Brabant dat het nu veel drukker was dan bij het be gin der bouw vak vakantie vorig jaar. Voor de Spoorwegen was het het hele weekeinde hard werken en er moesten heel wat extratreinen worden ingezet om de trek naar de kust aan te kunnen. Extra vol waren de treinen in de rich tingen Vlissiingen en Harlingen. De uit gaande D-treinen waren ook eivol. In de rampgebieden Chaam en Tricht waren bijzonder veel kijklustigen. Met name de verwoeste bossen rond het Putven stonden sterk in de aandacht van de dagrecreanten. Hlet drukke weekeinde heeft tot zover bekend elf verkeersslachtoffers gevergd. Vier mensen verdronken bij het zwem men. Zeeland stroomde zaterdag letterlijk vol. De hele dag was het op de wegen en de stations overvol. Van Bergen op Zoom tot de kust moesten de wagens voort durend in een file rijden. Dit leidde in de omgeving van Goes tot opstoppingen door de daar aanwezige verkeerslichten. Een automobilist zei, dat hij voor de afstand van Kapelle tot voorbij Goes, ongeveer 5 kilometer, ruim drie kwartier had nodig gehad. De uittocht vanaf de Zeeuwse kust plaatsen begon zondag door het mooie weer later dan normaal. Opmerkelijk was dat de grote stroom al rond negen uur 'a avonds was verwerkt. Ernstige ongelukken deden zich op de Zeeuwse weg tijdens het weekeinde niet voor, maar wel zorgden enkele kleine kettingbotsingen voor extra op onthoud. De rijkswegen 56 en 17 rond Roosen daal kregen vooral zaterdag een flinke drukte te verwerken. Op nr. 56 werd de vakantiepret van vijf gezinnen goed deels bedorven. Hun voertuigen waren betrokken bij een kettingbotsing, die flinke materiële schade tot gevolg had. In Zevenbergen telde de politie zater dag 40 tot 50 wagens per minuut. Het Bosbad Hoeven boekte zondag een re- cordbezoek van 15.000 personen. De cam ping ln Hoeven stroomde zaterdag vol. lil Breda was het volgens de politie niet erg druk. Wie rond het middaguur echter zyn weg moest zoeken via de ro tonde bij Princenhage zal echter wel anders vertellen. Dat komt ook overeen met de bewe ring van andere bevoegde instanties, die meldden dat de weg Rotterdam-Breda richting Belgische grens tot een van de drukste in Nederland behoorde. Lande lijk gezien was de andere hoofdstroom door Nederland die vanuit Rotterdam en Den Haag via Utrecht naar de Duitse grens 'bij Zevenaar. Tegen twaalf uur waren zaterdag alle belangrijke wegen in het land volgelopen. Op vrijwel -alle routes deden zich ook vertragingen voor Dit was ook het geval bij Zundert, waar de douane zo'n duizend wagens per uur moest laten passeren in de richting Bel gië Rond het plein Oudenrijn ontstond zoals vanouds weer stagnatie. De weg Utrecht-Den Bosch raakte .overvol, om- dat de hoofdstad van Brabant het ver keer niet meer de baas kon. (Van onze redactie buitenland) SAIGON Generaal Westmoreland, commandant van de Amerikaanse strijd krachten in Zuid-Vietnam, heeft gezegd dat er aanwijzingen zijn dat het moreel van de communistische troepen in Zuid- Vietnam afneemt. De aanwijzingen zijn ontleend aan mededelingen van gevan genen en aan het stijgende aantal de serteurs aan vijandelijke zijde. Hij zei, dat het geschatte aantal van 295.000 man communistische troepen in Zuid-Vietnam nog voortdurend stijgt door infiltraties uit Noord-Vietnam. Amerikaanse mariniers zijn in hevige gevechten gewikkeld met sterke en goed bewapende eenheden van het Noordviet- namese leger ten zuiden van de gede militariseerde zone. De gevechten zijn gisteren in de loop van de dag begon nen. Eerst gisteren was de basis Con Thien bestookt met hevig mortiervuur. Er zouden geen slachtoffers zijn geval len. Straalbommenwerpers van de Ameri kaanse iuchmtacht deden zaterdag zwa re aanvallen op acht spoorwegemplace menten rond Hanoi. Er werd grote scha de aangericht aan wagons, rails en luchtdoelbatterijen. TSJOMBE ...ontvoerd?... PARIJS (AP) De Kongolese re gering zal Algerije om uitlevering verzoeken van de oud-premier van Kongo, Moise Tsjombe, die in maart bij verstek ter dood veroordeeld is in zijn vaderland. Een woordvoerder van de Kongolese ambassade in Parijs verklaarde gisteren dat zijn regering een vertegenwoordiger had aangewezen om namens haar met de Algerijnse autoriteiten over de uit levering te onderhandelen. Tsjombe is vrijdag naar Algiers ont voerd. De regering van president Houari Boumedienne zou volkomen verrast zijn door deze ontvoering. Waar hij en zijn gezelschap verblijven is niet bekend. De oud-premier van Kongo kwam za terdag onder geheimzinnige omstandig heden in Algiers aan. Hij werd door de autoriteiten in hechtenis genomen om ondervraagd te worden. Hij kwam aan in gezelschap van en kele buitenlanders, waarvan sommigen zwaar gewapend waren. Volgens Alge rijnse autoriteiten waren er Belgen on der. Een deel van de passagiers van het vliegtuig waarin Tsjombe aankwam, bestond uit huursoldaten, aldus de zegs lieden. Het Spaanse persbureau Cifra heeft meegedeeld, dat het vliegtuig uit Rome naar Palma de Mallorca was gekomen om Tsjombe en zijn gezelschap naar Ibiza te brengen. Op de terugreis van Ibiza naar Palma zou het van koers veranderd zijn en naar Algiers zijn ge vlogen. GRONINGEN f ANP De Groninger recherche heeft de 60-jarige ongehuwde G. Wiersema dood aangetroffen in zijn woning. Het bleek dat de man al sinds maan dag dood in huis lag. Uit het onderzoek is gebleken dat de heer Wiersema aan een hartverlamming is overleden. ROTTERDAM/HAARLEM (KNP) Naar aanleiding van een ingezonden brief van 17 theologiestudenten van het groot seminarie Warmond, verschenen in De Volkskrant van zaterdag 1 juli, welke handelde over de jongste pause lijke encycliek over het celibaat, heb ben de bisschoppen van Rotterdam, mgr. M. A. Jansen en van Haarlem, mgr. Th. Zwartkruis, openlijk een pro test laten horen. Daarin zeggen zij: „Ondergetekenden, de bisschoppen van Rotterdam en Haar lem, spreken hierbij hun ernstige en diepe verontwaardiging uit over de wijze waarop enkele theologanten van Warmond in De Volkskrant van 1 juli j.l. in een ingezonden stuk hebben ge schreven over de persoon van paus Paulus VI. Zij voelen zich diep gegriefd over de persoonlijke belediging de paus aange daan. Ten name met al degenen, die dit ingezonden stuk hebben gelezen en die zich hierover terecht hebben geërgerd tekenen zij protest aan tegen de inhoud hiervan. Zij hopen van harte dat de bovenbedoelde ondertekenaars op een of andere wijze genoegdoening zullen geven van hun onverantwoordelijk en onwaardig gedrag. Hun zal daartoe als nog gelegenheid worden geboden". De ingezonden brief van de 17 theolo ganten luidde: „Naar aanleiding van de jongste brief van de bisschop van Rome, die om onbegrijpelijke redenen ook tot ver buiten de grenzen van dat bisdom aandacht heeft gekregen, mogen wij het volgende opmerken. Wij willen genoem de bisschop openlijk dankzeggen voor het begrip, dat hij heeft getoond voor onze situatie: daar hebben we toch het meest behoefte aan, want de mens is allereerst begripsvermogen, zoals hij zelf zo treffend opmerkt". OSLO (RTR) Een 37-jarige Neder landse toeriste die vier dagen uit haar hotel vermist werd, is gisteren dood aangetroffen in een moerassige streek bij het Nyastoelsvannet-meer in het westelijk Noorse bergland. Het is Lena Mense uit Amsterdam. Zij verliet woensdag het hotel voor een wandeling in de nabijgelegen bergen. Reddingsploegen met honden vonden haar gisteren op slechts 6 km afstand van haar hotel. Een woordvoerder van de politie in Odda heeft gezegd, dat zij vermoedelijk van uitputting is omge komen. MOSKOU (Rtr.) Premier Kosygin is in Moskou teruggekeerd na een rond reis van twee weken. In Parijs menen Franse diplomatieke waarnemers dat Kosygin bereid is met Amerika tot over eenstemming te komen over een rege ling voor het Midden-Oosten, indien de V.S. de bombardementen op Noord- Vietnam staken. De Sovjet-Unie zou geen terugtrek king der Amerikaanse strijdkrachten uit Zuid-Vietnam eisen als voorwaarde voor een regeling in het Midden Oos ten. In zijn besprekingen met president De Gaulle, zaterdag, schijnt Kosygin te hebben bevestigd dat hij met Johnson geen bepaalde overeenstemming over Vietnam of het Midden-Oosten heeft bereikt, maar dat hij de mogelijkheid van een wijziging in het militaire op treden van Amerika tegen Noord-Viet nam niet uitsluit. De Sovjet-premier zei na afloop van zijn overleg met de Franse president in antwoord op vragen dat er niet was gesproken over een topconferentie van de vier grote mogendheden. Over beëindiging van de oorlog in Vietnam zei Kosygin dat hij daarover niets kon zeggen omdat die kwestie afhangt van het Vietnamese volk. In een zondag gepubliceerd interview met het Zweedse blad „Dagens Nyhe- ter" liet de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken, Dean Rusk, nog een ander geluid horen dat strijdig schijnt' met de indrukken der Franse diploma tieke waarnemers. De minister zei dat Hanoi nog steeds niet heeft laten blij ken dat het een eervolle regeling van de Vietnamese kwestie wenst. Rusk wees opnieuw stopzetting van de Ame rikaanse bombardementen op Noord- Vietnam af, tenzij Hanoi zijn eigen mi litaire activiteit vermindert. DEN HAAG (A.N.P.) Minister W. F. Schut, heeft wijzigingen aangebracht in de regeling die voor bewoners van woningwetwoningen de mogelijkheid opent om hun woning aan te kopen. Voortaan kunnen in beginsel ook bewo ners met een inkomen tot 20.000,— per jaar de eigendom van hun woning verwerven. Tot nu toe was de zogenaamde wei standsgrens voor de sociale verzekerin gen de limiet. Verder speelt de leeftijd van de bewoner geen rol meer; de leef tijdsgrens van 55 jaar is vervallen. Wat de financiële faciliteiten bij de aankoop betreft, is de regeling aange past aan die, welke van kracht is voor het verwerven van nieuwe eigen wo ningen. De koper zal voortaan kunnen kiezen tussen een bijdrage ineens en een aflopende jaarlijkse bijdragen ge durende tien jaar. Voorts zal het rijk in het vervolg voor de helft kunnen deelnemen in eventuele verliezen van de gemeente, als deze aan de koper een garantie heeft verleend voor de rente en de hoofdsom van de lening, die de koper heeft aangegaan. De minister besloot voorts om de financiële faciliteiten voor verbetering van het particuliere woningbezit tijde lijk te verruimen in alle provincies (be halve Noord-Holland, Zuid-Holland en Utrecht) De verruiming van de regeling houdt in dat voor de volgende werkzaamhe den ten hoogste het daarbij aangege ven bedrag voor toekenning van een premie in aanmerking zal worden ge nomen: i voor privaatverbetering: ƒ600, voor het aanbrengen van een douche in een bestaande ruimte: ƒ600,—; voor het aanbrengen van een dou cheruimte met douche-installatie: 1200,—; voor een volledige verbetering van het woongerief (zonder privaatver betering): ƒ5550, B voor een volledige verbetering van het woongerief (met privaatverbete ring): ƒ6000,—; B voor het splitsen van woningen per nieuw verkregen woning: ƒ6000, Deze bedragen zijn 50 procent hoger dan die welke de bestaande regeling kent. Van onze correspondent) RAAMSDONKSVEER De 70-jarige weduwe De Jong uit de Smidsteeg te Raamsdonksveer is zater dag aangevallen door een wild gewor den kater. De vrouw die juist terug was uit 't ziekenhuis, en met behulp van een driepoot, loopoefeningen deed in haar onbewoonbaar verklaarde wo ning in de Smidsteeg, werd aangeval len door een grote witte kater, en op verscheidene plaatsen in haar arm ge beten. De vrouw moest zich onder dok ters behandeling stellen, en ter obser vatie in het ziekenhuis worden opgeno men. Later kon ze weer naar huis te rugkeren. Op advies van en dierenarts is de kater door de rijkspolitie, afge maakt. BUITENPOST (ANP) Oud-mlnister dr. A. Vondeling en zijn echtgenote, zijn zaterdagmorgen bij Buitenpost met hun auto tegen een boom gebotst en gewond geraakt. De heer Vondeling brak een heup. Bovendien verkeert hjj in een shocktoestand. Mevrouw Vonde ling kreeg een zware hersenschudding. Het ongel.uk ontstond, doordat een personenauto slipte, toen deze de wagen van het echtpaar Vondeling inhaalde. De inhalende auto botste tegen de voor zijde van de auto van de heer Vonde ling, waarop deze van de Weg raakte en tegen een boom botste. (ADVERTENTIE) Stalen kantoormeubelen Directie- en vergaderkamers Kerkstr. 16 a 's-Hertogenbosch Wilhelminastraat 1 Breda

de Stem | 1967 | | pagina 1