Voor die vader naar Vroom Dreesmann VROOM DREESMANN met griep heel voor pa die zich voor pa die alles ongelukkig is elektrisch scheert repareert Uw warenhuis. voor pa die voor voor pa die alles ons allen werkt ziet en merkt. voor pa die zwoegt voor zijn gezin voor pa die doet of" Vaderdag" wel ongemerkt passeren mag geen werk te zwaar geen taak te min en zakgeld stèeds ter zijde staat voor pa die - ziek wat nukkig is voor pa die ons met goede raad voor pa die leest en alles weet voor pa met hobbies bij de vleet voor pa die naar je sommen kijkt ook als het hem te moeilijk lijkt 9 IIKiLJËk ill TZÉÊBÈ B :;k\ Discofoon-geluidsbanden worden door de grootste fabrikant ter wereld, spe ciaal voor Vroom Dreesmann ge maakt. Keuze uit tien verschillende band-lengtes van 3.90 tot 19.90 15 cm 540 mDLP 14.90 13 cm 360mDLP 11.90 8 ent 90 m DLP 4.90 Alle drankjes kunnen voortaan op de juiste temperatuur worden geserveerd met deze drank-thermometer. De ko ker kan tevens als verlengstuk worden gebruikt. Met een schaalverdeling van -15 tot 22 graden berekend op vaders die trek hebben in; o.a., bier, wijn of champagne. 4.95 Metalen telefoonklapper, met kies- schijf. U draait de gewenste letter en u krijgt het corresponderende blad onder ogen. Degelijk mechanisme, kleur zwart. 7.90 Hen vader die "alles al heeft", heeft zéker autopapieren. Probeer het daar om eens met dit étui, met genoeg ruim te van binnen en zo weinig van buiten, dat het vlak in de binnenzak past. Glad boxleer in zwart, bruin en alle (andere") modekleuren. 7.90 En toch kan óók een scheerkwast een prettig, prikkelend presentje wezen - als het maar een goeie is. Deze is van varkenshaar in een even edelhouten als stoere handgreep. 5.90 Al had vader tien gasaanstekers - toch zou je hem dan déze nog cadeau willen doen. (Jewoon, omdat-ie zo goed en goedkoop is! 8.90 Voor pa en van nappa: autohand schoenen - een cadeau dat hij altijd aantrekkelijk vindt. Ze zijn met de hand genaaid, luchtig geperforeerd en van een drukknoopsluiting voor zien. In cork en blac lux. Maten VU-10. 16.90 Nederlandse jenevermerken op deze bitter- of borrelglazen in Zweedse modellen. Zes kristalheldere glazen. 3.95 een wip één hele liter sodawater oor alle longdrinks van vader met deze auto-syphon. In diverse kleuren van geëloxeerd aluminium; de capsu les zijn los verkrijgbaar. Een geschenk om sprankek'.n' jes mee te schenken. 22.50 Een vader die dagelijks loodzware documenten bij zich moet hebben, hééft wat aan deze lichtgewicht attache-case. Gemakkelijk te onder houden cycolac A.B.S.' vinyl in een strak aluminium frame. Alle "cabin- luggage" van de zakenman gaat erin. Zwart en grijs. 31.90 Velona polshorloge. Voor de soms-te- laat-komende pa. Zwitsers incabloc, 21 steens anker-uurwerk in stalen compressorkast - en dat is iets héél an ders (en veel beter) dan zomaar een waterdichte kast. 69. Voor vaardige vaders die veel boutjes, schroefjes, moertjes, spijkers, en aller lei onderdelen gesorteerd hebben op te bergen: dit metalen opbergkastje. Van staalplaat met 13 plastic laden. De kleur: groen hamerslag. 17.50 ii glazen reservoir, versierd met vingerd-ranken en gevat in smeed ijzeren houder met eikenblad deco ratie. Dat is deze wijnhevel voor een vader die toch het meest van wingerd- drankjes houdt. 29.50 In de rand van deze paperclip-houder is een magneetje aangebracht waar door de paperclips naar de opening springen en daar blijven wachten tot ze nodig zijn. 2.25 Deze stuurwielhoes versterkt de greep op het stuur; U kunt hem er met be hulp van een- rijgveter omleggen. Nappa-skai in diverse kleuren. Tegen de kleine prijs van 3.50 En zeg nou niet dat u écht niets anders wist dan sokken en een das want voor de Combinatie hiervan, die wij in cadeauverpakking hebben aan te bie den, behoeft ook de meest vinding rijke moeder zich niet te verontschul digen. De dassen zijn van Trevira, de bijbehorende sokken van Helanca. In alle modekleuren. 7.90 Nietmachine voor op de schrijftafel. Welke vader gebruikt niet zo'n appa raat om b.v. de girostrookjes aan zijn, rekeningen te hechten. De nietmachi ne is van zwaar metaal; degelijk mechanisme voor nietjes 24/6 (stan daardformaat, dus altijd overal ver krijgbaar). De onderkant van het apparaat heeft rubberdoppen zodat niets beschadigd kan worden. 3.50 En dan de shawls. Zuiver zijde me. uni-tegenvoering, in modieuze dessins en aparte kleurstellingen. Een zo grote collectie dat alle vaders er voortaan zwierig op hun "vaderdags" bij kun nen lopen. 9.75 Vinyl regenpak voor de sportieve va der. Absoluut wind- en waterdicht. Bestaat uit jack capuchon en pan talon - handig klein op te vouwen. Een cadeau om mee uit vissen of kam peren te gaan. Ongelooflijk voordelig. 8.90 Laten we de manchetknopen niet vei geten. Ook zo'n geschenk waaraan iedereen' denkt. Maar wist u ook dat wij letterknopcn verkopen waarvan de letters diamantgesneden zijn op een fijnbewerkte achtergrond? We hebben ze ook zónder letters, in velerlei vorm en variatie. Maar eveneens diamant- gesneden. En in goudkleur. Ter gele genheid van Vaderdag in cadeauver pakking. 5.90 Fauteuil "San Sebastian", met een alu minium frame van 25 mm buizen, houten armleggers en een loper in fraaie dessins die met polyether is ge- polsterd, dus verend zit, in 5 standen verstelbaar. En bovendien met een vaste voetensteun. Voor uiterst luie vaders die wel eens van een "verzitje" houden. 39.50 Chic voor stipte vaders die moeiteloos bij de tijd willen blijven rijden: auto- klokje met 17 steens, dus degelijk uur werk en duidelijke wijzerplaat. Mag netisch te bevestigen. 36.50 De opvouwbare herenparaplu van pa zit, als het af en toe weer droog is, in een overtrek van nylon; de stok is van nikkel, de kleur zwart en de prijs 16.75 "SLEEP" staat er met grote letters achterop dit rode koffertje. Altijd handig voor onderweg. Er zit een witte nylon sleepkabel in die een trekkracht van niet minder dan 1550 kg heeft. Die kabel is dan ook door RAI/TNO goedgekeurd. 8.95

de Stem | 1967 | | pagina 8