Johan ten Thije zegevierde over Cor van Heugt Door strafbal gelijkmaker ordiger Motorcross Hoeven Suzuki en Yamaha |rote overwinnaars in Spanje Turnen 10ENE N.V. In rnnde van Overijssel Ted Blom grijpt eerste grote zege ABRIEKEN Griekenland te zwak Nederlands elftal op punt vanf produktiviteit gelijkwaardig aan Duitsers commies Clay van titel ontheven Mohammed Ali nog 2 jaar buiten leger MEI 1967 Spanning Goede weer Uitslagen Nederlandse heren verloren van Denemarken TENNIS Joke Coenen kampioene KNGB DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 1 Verrassend Parkes won op Silverstone Twee coureurs verongelukt Geen kopstukken Uitslagen BILJARTEN Vandenbrandt uitgeschakeld N EN DAN EXPOSITIE 1 Middelburg De coureur Brord Haaker komt te vallen in de zandkuil. Zijn motor een 250 cc C.Z. - is echter nog vol energie en springt weer op om enige meters alleen af te leggen. Dan geeft ook hij op en legt zich bij zijn baas neer. (Van onze sportredactie) HOEVEN Het leek er gisteren bij de tweede manche in de zijspanklasse van de motorcross „Bosbad Hoeven" op dat een nek aan nek race tussen de nationale kampioen Cor van Heugten en zijn gevaarlijkste rivaal Johan ten Thye de beslissing om de eerste plaats zou moeten brengen. Het pakte echter anders uit. Enige minuten voordat kamprechter voor de laatste ronde vlagde, moest Van Heugten de strijd opgeven wegens een defect aan zijn Hedlund. Duidelijk teleurgesteld duwde de Amersfoortse titelhouder de motor met behulp van zijn passagier naar het ren nerskwartier. Op dat moment was de Amsterdammer Johan ten Thije vrijwel zeker van de overwinning. In de eerste manche was hij als tweede geëindigd, maar in de tweede manche bleek al spoedig dat hij niet van plan was op nieuw achter Van Heugten te blijven. In een fel duel dat enige ronden duurde lukte het hem voor Van Heugten te komen. Dat staaltje van doorzettings vermogen werd door het publiek met applaus begroet. Maar voordat Cor van Heugten de kans kreeg om zijn verloren positie te heroveren begaf zijn motor het en bleven de duizenden motorsport enthousiasten verstoken van een span nend slotstuk. Spanning was er echter voldoende geweest bij de Hoevense cross, die voor de twintigste maal werd georganiseerd. Het. begon al bij de series 50 cc., waarin Bertus van der Brink uit de Harskamp zich al direct kandidaat stelde voor de titel. Hij toonde het best overweg te kunnen op het hoge circuit. .Met zijn Crosta bleef hij zijn mededingers ver voor en won de eerste serie onbedreigd. In de finale herhaalde hij deze stunt en ging met een halve minuut voorsprong op een groepje achtervolgers bestaande uit Bert Caxelen, Hans Vooys, Jan Vos kamp en de winnaar van de tweede serie'jan Nieuwenhuizen door de finish. Eenzelfde monopoliepositie had Henk Koops uit Assen in de klasse 350 cc. en hoger. Vanaf het begin van de fi nale nam hij de kop om die vijftien mi nuten lang niet meer af te staan. Joop Wesselink was de enige coureur die de zege van Henk Koops nog even be dreigde, maar die aanval werd ook Vakkundig afgeslagen. Door het bijzonder goede weer en het uitstekende circuit waren de cou reurs in staat de hoogste snelheden uit hun machines te halen. Dat leidde niet alleen tot spectaculaire solo's van som mige rijders maar ook tot, zij het min der ernstige, ongelukken. Bij de 250 cc. races kwam Aalderd Huizing ten val en kreeg een achterop komende coureur over zich heen, de gevolgen bleken ach teraf echter minder erg dan aanvanke lijk werd gevreesd. Minder goed liep het ongeluk af dat kort na de start van de zijspanklasse (eerste manche) ge beurde. De tweeëntwintig deelnemers stoven met hoge snelheid in de ver smalling die naar de zandkuil leidde. In het gedrang botsten twee motoren tegen elkaar en gingen over de kop. Wim Koppe werd daarbij gewond. Winnaar in de 250 cc. klasse werd de Amsterdammer Bob Tuin op Husqvar- na. Tuin ging onbedreigd als eerste door de finish, op de tweede plaats ge volgd door Jan Schenk (Westzaan). Uitslagen 50 cc.: 1. Bertus van der Brink (Harskamp) op Crosta; 2. Jan Nieuwenhuizen; 3. Hans Vooys (Gouda) op Boele G.S.; 4. Bert Caxelen (Amby) op Rona Sachs; 5. Jaap Voskamp (Den Haag) op Kreidler. 250 cc.: 1. Bob Tuin (Amsterdam) op Husqvarna; 2. Jan Schenk (Westzaan) op Husqvarna; 3. Brord Haaker (Bad hoevedorp) op C.Z.; 4. Nico van der Kuinder (Hilversum) op C.Z.; 5. Wout Tijssen (Amsterdam) op Huskie. 350 cc.: 1. Henk Koops (Assen) op Husqvarna; 2. Joop Wesselink (Gors- sel) op Maico; 3. Riemer van der Vel den (Bakkeveen) op Maico; 4. Rinie van Laar (Dieren) op Lindström; 5. Piet Anders (Gouda) op Triumph. zijspan: l. Johan ten Thije (Haaks bergen) op E.M.L.; 2. Mab de Haas (Voorburg) op Maico; 3. Sjef Fijneman (Oosterhout) op Metisse; 4. Jaap Koster (Zwijndrecht) op B.S.A.; 5. Toon Siep (Rotterdam) op Norton. BARCELONA Suzuki en Yamaha zyn de grote overwinnaars geworden in de 17e Grote Prijs van Spanje, waarmee voor 20.000 toeschouwers op het circuit van Montjuich bij Barcelona de strijd om de wereldkampioenschappen motor- rennen is geopend. Wereldkampioen Hans Georg Anscheidt eiste voor Zu- zuki met overmacht de zege in de lichte klasse op. Zijn teamgenoot Katayama zorgde ervoor, dat het een dubbele over winning voor het Japanse merk werd. De Yamaha's toonden zich onbetwist de sterksten in de 125 cc-klasse en bij de kwartliters. Wereldkampioen Mike Hailwood zorg de bij de kwartliters voor een nieuw re cord door met zijn Honda een ronde van 1 min 50. sec. (gem. 124,05 km per uur) te rijden. In de veertiende ronde moest hij wegens motorpech de strijd staken. De uitslagen zijn: 50 cc-klasse: (14 ron den. 53 km): 1 Anscheidt (W.-Dld.) met Suzuki 29 min. 34,33 sec. (gem. 107,67 km per uur); 2 Katayama (Jap.) met Suzuki 29.53,31; op één ronde: 3 Greco (Sp.) met Derbi; 125 cc-klasse (27 ron den. 102 km): 1 Ivy (G.B.) met Yamaha 52 49 22 (gem. 116,590 km per uur, nw. record); 2 Read (G.B.) met Yamaha 53.05.08: 3 Katayama (Jap.) met Suzuki 53 06.22; 250 cc-klasse (33 ronden, 125 km): 1 Read (G.B.) met Yamaha 1.03.35.36 (gem. 118.030 km per uur); 2 Bryans (Ierland) met Honda 1.03.57.05; op één ronde: 3 Medrano (Sp.) op Bul- taco. Zijspanklasse: (27 ronden, 102 km): 1 Auerbach/Kalach (W.-Dld.) met BMW 56.00.07 (109.55 km per uur); 2 Enders/ Manischeff (W.-Dld.) met BMW 56.19.87, 3 Schauzu/Schneider (W.-Dld.) met BWM 57.14.66. De Oostenrijker Josef Wernhart is do delijk verongelukt bij de t'weede inter nationale Dobratsch Bergmotorrenneb, die na het ongeluk werden afgelast. Tijdens de 500 cc-klasse slipte Wern hart op zijn BSA in een bocht en sloeg enige malen over de kop. In de eerste rit van de bergrit voor auto's maakte de Nederlander Antoine Hazemans de snelste tijd. Hij legde de 16 km af in 7.19.8 in een Fiat-Abarth, waarmee hij het baanrecord van 7.49.71 verbeterde. LEEK (ANP) De Nederlandse he ren turnpioeg heeft zich zondag in Leek niet kunnen revancheren voor de neder laag, die zy vorig jaar in Varde tegen Denemarken leed. Het verschil viel dit keer met 259.10 265.00 zelfs nog ruimer uit. Aanvankelijk ging de strijd gelyk op maar na de vrije oefeningen bleek al snel dat de Denen over meer klasse en souplesse beschikten. Vooral de Deense kampioen Hans-Peter Nielsen deed het uitstekend. Hij won het indivi duele klassement met een totaal van 55,10 punten. Op geen van de zes onder delen kwam hij heneden de negen. De Nederlandse kampioen Cor Smul ders was volkomen uit vorm. De jonge Eindhovenaar voelde nu de lasten van een zwaar turnseizoen. Hij werd met 50.05 punten laatste. De beste Nederlander was Jan Snel lenberg (Atilla, Utrecht), die op de der de plaats beslag legde. De uitslag luidt: (resp. totaal, sprong, vrije oef., brug, paard voltige, ring en rek): 1 Nielsen (D.) 55.10 9.30 9.20 9.25 9.30 9.00 9.05, 2 Traengback (D.) 53.00 8.90 8.75 9.30 8.35 9.00 8.70, 3 Snellenberg (N.) 52.50 9.40 9.05 8.50 8.20 8.60 8.75, 4 Gunneman (N.) 52.10 9.05 8.85 9.00 8.15 8.45 8.60, 5 Benediktson (D.) 52.05 8.80 8.55 8.65 8.45 8.70, 8.90, 6 Lauritzen (D.) 52.00 9.35 8.60 8.85 8.20 8.90 8.40, 7 Usoe (D.) 51.15 8.80 8.65 8.85 8.80 7.45 8.60, 8 Geet (N.) 50.90 8.80 8.25 8.50 8.60 8 20 8.55, 9 Brandtof (D.) 50.70 8.90 8.05 8.10 OK 5i2 otc' 1° (N 50 55 910 8 95 o*25 i 52 2*5 5'11 Ten Bos 5°-3o 8.95 8.30 8.65 8.50 7.45 8.45, 12 Smulders (N.) 50.05 8.90 8.60 7.70 8.40 8.65 7.80. EINDHOVEN Dc driedaagse ont moeting van het Nederlandse Daviscup- team tegen Griekenland heeft een bij zonder onbevredigend verloop gehad. Nadat de Griekse voorman Niki Kaloge- ropoulos vrijdagavond ten offer was ge vallen aan een griepje, konden zijn drie landgenoten geen tegenstand bieden, die op enigerlei wijze vergelijkbaar is met de prestaties van het geduchte Zuid- Afnka. a J°,m ,okker' wiens Plaats tegen Zuid- Afrika bij v<3orbaat vast stond, won zijn partijen op een been. Zijn tegenstander van zaterdag Kalogeropoulos was echter niet fit, zodat de uitslag 62 61 61 weinig zegt en zondag stond er bij de inderhaast in het gewijzigde program ma opgenomen wedstrijd tegen Jan Ha. jer weinig op het spel. Onbevredigend was daarnaast dat Ne derlands vierde man, de negentienjarige Beter Soeters driemaal won zonder dat vast kwam te staan, of hy nu sterker of zwakker is dan Schneider en Hajer fi^Li Ciilers: Soeters - Agyrlon 6—0, 6—4; Soeters - Mamassi 6—1 6—2 en^opnieuw Soeters - Argyrion 7—5, Bob Hewitt, de geduchte Australische aanwinst van het Zuidafrikaanse Davls- cupteam, dat tegen Nederland uitkomt, heeft ln de finale van het toernooi van Bournemouth zijn meerdere moeten er- h.™nen in de Zweedse specialist van de j n an Erik Lundqulst. De zweed won met 6—1, 6—8, 6—3, 6—2. STADSKANAAL (A.N.P.) De Am sterdamse Joke Coenen (St. Pancratius) IS zondagmiddag in Stadskanaal Ne derlands tumkampioene van de Neder landse Katholieke Gymnastiek Bond geworden. Zü bracht het tot in totaal 68.05 pnt. Haar clubgenote v.d. Voort bezette met 65.05 punten de tweede plaats terwül Ciska Kraste (ADO, Heemskerk) met 64.45 als derde «in- digde. .h. aan zee, grote caravan 5-pers., 17-30 juni en na 5 aug. Tel. 01670-3031, na 20 ur. :e koop 4- en 6-pers. caravans Jaravanbedr. „Slaakweg", te' leinkenszand, tel. 01106-659. lomf. vakantiebungalow, max pers. m. 7 are grond nabil :adzand. Vrij 2e helft juni en ia 14 aug. Beekers. Wilhelmi. ïapark 18. Breda. tel. 01600- $4273. doderne voorlichting voor ge. ïuwden vraagt u gratis bro- rhure bij Traffic, Postbus 132, Deventer. AMSTELVEEN (ANP) In het Wa- gener-stadion te Amstelveen hebben ruim 4000 toeschouwers tot twee minu ten voor het einde van de interland wedstrijd tegen West Duitsland moeten wachten voor het Nederlands elftal met een doelpunt bewees op het punt van produktiviteit gelijkwaardig aan de Duit sers te zijn. Typerend voor het Neder landse spel in de krachtmeting tussen de hoogstgewaardeerde elftallen van Europa was dat doelman Boks de gelijk maker op zijn naam bracht. Boks scoorde uit een strafbal. Hij push te de bal hard en hoog rechts van de uitstekende Duitse doelman Rott in, nadat Aichinger op de doellijn staand met zijn lichaam de gelijkmaker van Zweerts had voorkomen. Door dit doel punt - - Kittstein had West Duitsland in de veertiende minuut van de eerste helft een voorsprong gegeven kreeg Ne derland de beloning voor zijn enthou siasme, het voornaamste wapen van de ploeg tegen de technisch en taktiseh ster kere Duitsers. De Duitse coach Budin- ger liet zijn elftal met een viermans voorhoede spelen en Schmitt, die mislei dend het nummer negen droeg, voortdu rend in de verdediging om de Neder landse middenvoor Zweerts uit te scha kelen. Het resultaat van deze taktiek was dat heide verdedigingen voortdu rend een numerieke meerderheid had den. De problemen, die daaruit ontston den, waren voor de Nederlandse aan val het grootst. De voorhoede was in feite vleugellam door het zeer zwakke spel van rechtsbuiten Van Vroonhoven en de passiviteit van linksbuiten de Keyzer. De ophouw van de aanvallen moest daardoor teveel door het centrum geschieden, waar spil Greinert en „mid denvoor" Schmitt Zweerts gemakkelijk uitschakelden en de tijdrovende acties van linksbuiten van 's Hooft vrijwel tijdig stuitten. De Duitse voorhoede speelde veel ver rassender en beter. Het viertal Kifctsteon- Schuler-Keller-Krause vond elkaar her haaldelijk in bijna Pakistaams zuivere combinaties. Maar- deze volgroeide tech nische vaardigheid van de Duitsers werd begeleid door een even opvallende da ling van de schotkracht. Voornamelijk daardoor bleef de schade van de Neder landse achterhoede, waarin Terlingen veel minder zeker speelde dan gewoon lijk, beperkt tot een doelpunt. Nadat so lo werk van van 't Hooft en de Keyzer al in de eerste minuten de goede Ne derlandse plannen had gedemonstreerd bleek na een klein kwartier de kwets baarheid van de achterhoede, Eibfoena goed als verdediger van weinig waarde bij de opbouw van de aanval kon Letller, die een duel op snelheid van de Lanoy Meyer had gewonnen, alleen maar ten koste van een overtreding stuitten. Uit de toegestane strafhoekslag schoot rechtsachter Kraus op de leg- gards van doelman Boks. Een twede poging eindigde weer in een gedeeltelijke redding van de doel man, die onmiddellijk daarop echter kansloos was tegen de droge schuiver van Kittstein. In het laatste kwartier van de eerste helft kreeg Nederland meer greep op het spel van de Duitsers. Met steun van Ter Haar en van 't Hooft legde Fokker de basis voor een groot aantal Neder landse tegenaanvallen, die echter zelden verder kwamen dan de hard' en kil in grijpende verdedigers Kraus, Greinert en Aichinger. Het offensief dat na de rust ondetr de geleidelijk aangroeiende aanmoedigingen van het publiek werd voortgezet, toonde eigenlijk alleen maar aan dat de Nederlandse voorhoede drin gend behoefte heeft aan een spielma- cher, zoals Jaap Voigt was of Schuier bij de Duitsers is. Twee minuten voor tijd kwam de ge lijkmaker. Uit een goed aangegeven strafcorner passeert Zweerts doelman Rott. Aichinger redde op de doellijn ten koste van een strafbal. Aanvoerder Fok ker riep doelman Boks naar voren die op zijn lange wandeling van doel naar doel zijn zenuwen verdrong door de gedachte: Hij moet er in. Fel geconcentreerd en trefzeker vuurde Boks raak. Net als in vele voorgaande interlands tegen Duitsland was enthou siasme en feitheid voldoende gebleken om een technisch sterkere tegenstander te weerstaan. Op de foto: Hier werpt de Duitse doelman Rott zich manmoedig voor een Ne derlandse aanvaller. ROTTERDAM (ANP) De 13-jarige Frank Drost uit Langweer (Fr) is in Rotterdam Nederlands jeugdkampioen dammen geworden dankzij twee over winningen in de tweede herkamp met de 17-jarige Rotterdammer Adri Huet. De eerste herkamp tussen Drost en Huet, die gelijk eindigden in het toer nooi om het Nederlands jeugdkampioen schap, was onbeslist (33) beëindigd. c Zuid- «n NsBcveW* WASHINGTON (AP) Cassius Clay die zaterdag uit Houston in Washington arriveerde, verklaarde daar dat hij ver wacht dat het nog wel twee jaar zal duren voor er een beslissing valt over zyn dienstweigering. Zijn advocaten zul len het recht van de regering hem on der de wapenen te roepen blijven aan vechten. Als geestelijke van de zwarte mos lims vindt Clay, die de naam Moham med Ali heeft aangenomen, dat hy van dienstplicht vrijgesteld moet zijn. Inmiddels heeft de World Boxing As sociation Clay zijn titel van wereld kampioen zwaargewicht afgenomen. Het plan bestaat zyn opvolger door eliminatieronden vast te stellen. METTET. Tijdens de autoraces om de 38e internationale trofee op het cir cuit van Mettet (België) heeft zich een ongeluk voorgedaan, dat aan twee cou reurs het leven heeft gekost. Na een botsing, waarbij een viertal wagens betrokken raakten, werden de Frans man Claude Vigreux en de Belg Ro bert Claeys gedood. Twee coureurs liepen verwondingen op. (Van onze sportredacteur) RIJSSEN Ted Blom glom van trots, 't Goedkeurende knikje van Caballero's manager Frans van den Eden en de welgemeende gelukwens van het KN- WU-sportcommissielid Wim van Steen bergen, waren voor de 21-jarige het bes te bewijs, dat hij het goed had gedaan. „Wat ben Ik bly, dat ik de ronde van Overijssel heb gewonnen", zei de kan toorbediende uit Haarlem na de eerste grote overwinning in zyn loopbaan als amateur-wielrenner. „Vorige week in de ronde van Gelderland was ik er dicht bij, maar toen was in de spurt Matje Gerrits mij te snel af. Dit keer ging het beter". Terwijl de overwinnaarskrans over het hoofd van de jeugdige Blom werd geschoven, maakten ook de organisa tors van de Overijsselse klassieker geen geheim van hun vreugde over het eind. resultaat. „Gelukkig een winnaar van naam", merkte een der leidende figu ren in de organisatie op. En het was aan hem te merken, dat hij zich van een zware last bevrijd voelde. Die last be stond uit de vrees voor een zege van een minder bekende renner, hetgeen de waarde van de ronde van Overijs sel zou hebben gedevalueerd. Tot de fi nish is de kans op een triomf voor een der mindere goden aanwezig geweest. Door het niet beschikbaar zijn van In het buitenland vertoevende kopstukke), ais Rim Wagtmans, Harry Jansen, Fe dor den Hertog, Daan Holst en Gert Bongers, was de kwaliteit van het ren nersveld beduidend minder dan in voor gaande jaren. Werkelijke favorieten voor de eindzege waren er niet, al werd spoedig na de start te Rijssen duidelijk, dat te veel zwakke broeders als deelne mer waren geaccepteerd. Valpartijen, veroorzaakt door gebrek aan routine en stuurkunst, en vermoeidheid hadden tot gevolg, dat in de eerste 30 kilometers al velen tot opgeven werden gedwon gen. Nadat Gerrit Leferink om de fans ter wille te zijn in zijn woonplaats Haaksbergen met een felle demarrage zijn belangstelling voor een eervolle klassering had getoond, had te Usselo <34 km) de eerste ernstige valpartij plaats. Toen Franke, Pier Dijkstra en Henk Warris werden er het slachtoffer van. Nadat vluchtpogingen van Jan Boo- de en Johan Pluimers op niets waren uitgelopen, formeerde zich bij Vriezen- veen (7 km) een kopgroep, die de strijd vrijwel tot in Rijssen heeft beheerst. Die kopgroep bestond uit Harm Smit, Hans Leferink, Piet Legierse, Wim Lie- brechts, Ted Blom en Roel Snijder. Even voorbij Nijverdal (103 km) waar Stroom. bergen uit Lisse bij een valpartij een gebroken sleutelbeen opliep, hadden de leiders een voorsprong van ruim 2 minuten op de uit het peloton ontsnapte Henk Benjamins en Hennie Schouten, terwijl de grote groep volgde op 2 min. 30 sec. Jan Boode, de thans in Schinnen woonachtige Nijverdaller, probeerde eveneens weg te springen. Twee solo's van de sinds zijn vertrek uit Twente enorm vooruitgegane Kalmi-renner le verden echter niet het gewenste resul taat op - uit de kopgroep waren in middels Wim Liebrechts en Harm Smit verdwenen. Tot Markelo (178 km) leek het erop, dat de acht overgeblevenen de eindzege zouden gaan betwisten, maar in de laatste kilometers slaagde van de fel jagende achtervolgers eerst René Pijnen erin aansluiting te krijgen, ter wijl ruim 400 meter voor de finish ook Wim Bravenboer, Leen Poortvliet, Rini Huybregts, Hennie Schouten, Henk Ben jamins en Frans Ouwerkerk de koplo pers bereikten. Op de Stationsdwarsweg te Rijssen bleek Ted Blom over de mees te reserves te beschikken. Hij ging als eerste over de meet, onmiddellijk ge volgd door Wim Bravenboer en René Pijnen. De uitslag was: 1 Ted Blom, Haarlem, 193 km in 4.44.16, 2 Wim Bravenboer, Rotterdam, 3 René Pijnen, Woensdrecht, 4 Hans Hesen, Geleen, 5 Piet Legierse, Den Bommel, 6 Leen Poortvliet, Her- kingen, 7 Rini Huybregts, Etten, 8 Hen nie Schouten, Badhoevedorp, 9 Hans Eckelboom, Heerde, 10 Gerrit Leferink, Haaksbergen, 11 Henk Benjamins, Hol- landscheveld, 12 Roel Snijder, Haarlem, 13 Frans Ouwerkerk, Rotterdam, 14 Leo van Schalen, Lierop, 15 Jan Hesse, Arn hem. HANNOVER (ANP) Amagabro uit Kopenhagen heeft zich als eerste deelnemers geplaatst in het eindtoer- nooi om de Europese beker voor drie- bandenclubteams. De Deense kampioen triomfeerde in Hannover na felle strijd met 352238 over Vandenbrandt uit Waalwijk. Henny de Ruijter won zijn beide partijen en Wim Soeterboek be haalde één overwinning. De overige vijf ontmoetingen waren voor de De nen. SILVERSTONE (ANP) Mike Parkes, de 37-jarige Britse cou reur heeft zaterdag aan het stuur van een Ferrari de internationale autorace van Silverstone gewon nen. De 244 km lange formule een race was de laatste generale repetitie van het Europese Grand Prix-seizoen, dat op 7 mei ge opend wordt met de grote prijs van Monaco, tellend voor het we reldkampioenschap. Parkes, die reed in een nieuwe V12-Ferrart nam vanaf de start de leiding en bereikte de finish met een voor sprong van 16 seconden op zijn voornaamste rivaal, de Austra lische wereldkampioen Jack Brabham. De enige, die Parkes tegenstand scheen te kunnen ble- den: de Schot Jackie Stewart, viel na zeventien ronden uit met motorpech. De uitslag was: (52 ronden): 1. Mike Parkes (G.B.) Ferrari 1 uur 19 min. 39,25 sec. gem. snel heid 184.51 km/u. 2 Jack Brabham (Australië) Repco Brabham 1.19. 56.8; 3 Jo Siffert (Zwits.) Coo- per-Maserati 1.19.57.6; 4 Graham den). 5 Bruce McLaren (Nieuw Zeeland) McLaren 1.20.31.4 (51 ronden afdeling Interne Zaken 1 ,-orderde studie voor het ïistratie I. en eenvoudig registra- ïg met deze werkzaam- ling. per maand met 6 jaar- mmende tot f 882,per vindt jeugdaftrek plaats, na G.A. I vindt een kor- s van f 27,per maand, udietoelageregeling, ver- premiespaarregeling, geling. ■ekkelijke woongemeente stranden en het Veerse dagen na het verschijnen an burgemeester en wet- Lange Noordstraat 1 te WASAUTOMATEN - i West-Brabant kan- wasautomaten, koel- es en aanverwante uime markt beschik- JCl'd. :en eigen rayon kan estane verkoopkana- nteel voldoende mo ling van de verkoop, carakter van de func- betreffende branche chaafde en goed ont- f op niveau kunnen ip een dien overeen- worden alleen echt iste provisieregeling, kking gesteld. met uitvoerige in- trvaring gaarne met mdeld.

de Stem | 1967 | | pagina 5