Ik ben katholiek volgens mijn eigen inzichten" imwsm [DUJARDI Actuele vragen in discussie over oorlog en vrede PF" Neushoorn in Artis aan injecties bezweken Hulp voor Latijns- Amerika X NIEUW BENOEMDE Rotterdammer vrijgesproken van spionage VIEUX VINYL Drie jaar voor moord op zwerver Zuinig zijn op landbouw gronden Rus Gloukhov nauwelijks gewond Serveerster geeft moord op baby toe Nederland won van Schotland DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 14 APRIL 1967 ll Sociaal werk I»* ,i"isv»| ,'i r HiS.ll ill! Hsiiiii: Tweede congresdag in Nijmegen: Uitbuiting President Johnson KROMMENIE Young style heeft opmer kelijke details. Bij deze flannel mantel héél aparte kraag en zakken. Nieuwe fruit kleuren. Wij hebben o.a. appel, citron, mandarin. Young style prijs 99.50 Gesprek met EGKS over kolen Zeven arrestaties Pornografisch komplot over heel Nederland Kongolees protest tegen uitlating van politierechter Drama in Tilburg W.K. tafeltennis VVV krijgt steun van gemeente tot eCn maXlmUm (Van een onzer verslaggevers) VUGHT De man, die op 1 augustus a.s. eerste directeur wordt van de Nederlandse Vereniging voor Sexuele Hervorming, mr. Nico C. van Zeist, is 37 jaar, katholiek en afkomstig uit een gezin met 16 kinderen. Hij woont in Vught, is geboren in Noordwijk, maar opgegroeid in Heiloo, waar zijn vader kleermaker was, eigenaar van een maatkledingbedrijf. „Ik heb altijd grote bewondering voor mijn vader gehad", zegt hij met nadruk. „Hij was een zeer principieel levend katholiek. Dat probeer ik zelf ook te zijn, maar dan volgens de inzichten die ik nu heb". De benoeming van een „praktize- rend katholiek" in deze functie heeft nogal wat opzien gebaard. „Ja," zegt hij. „mijn vader leeft nog. Moeder is 'n jaar of drie geleden gestorven. Va der is nu 77 jaar- Toen ik hem van mijn nieuwe baan vertelde zat hij er wed even van te kijken. Maar ja, hij is nu eenmaal opgegroeid in een tijd waarin het denken volgens vaste wetten verliep. En dat is nu anders. Het vervelende daarvan is, dat er mensen zijn die zich nu bij de neus genomen voelen door de Kerk. Dat heeft mijn vader goddank niet en dat heb ik ook niet. U moet U eens voorstellen hoe hard mijn vader vroe ger heeft moeten werken. En dan herinner ik me nog vader was re- classeerder van het St.-Paulushuis in Heiloo, waar ter beschikking gestel de delinquenten woonden de tijd dat wij behalve onze eigen kinderen, nog zo'n stuk of 5, 6 pleegkinderen in huis hadden. Dat kon allemaal. En hoe. Ik zelf heb bijvoorbeeld toch volop de kans gehad om te stude ren. Daardoor ben ik nu jurist." Mr. Van Zeist heeft rechten gestu deerd aan de Universiteit van Am sterdam, de universiteit van Amster dam zegt hij nadrukkelijk. In '56 werd hij juridisch adviseur v. d. gemeente Velzen en daarna scha kelde hij over naar de sociale sec tor, waarnaar zijn belangstelling van het begin af was uitgegaan. Drie jaar was hij als reclasseringsambte- naar in Den Bosch verbonden aan het ministerie van Justitie. In 1961 werd hij secretaris van de reclasse- ringsraad in Den Bosch en hoofd van het bureau van deze raad. Hij doceert bovendien recht aan de so ciale academie in Eindhoven. Maar daar zet hij nu een punt achter, even als achter zijn baan bij de reclasse ring. ,»Hebt U die haan by de katho lieke sociale academie vrijwillig op gegeven, of was die niet met uw nieuwe functie te verenigen?" „Ik heb inderdaad vrijwillig opge zegd. Die twee functies zijn inderdaad niet te verenigen, maar dat is ge woon een kwestie van tijd- Op de academie werd mijn benoeming bij de N-V.S.H. enthousiast ontvangen." „Hoe bent U eigenlijk aan die baan gekomen? Had u al langer bindin gen met de N.V.S.H.?" „Wel nee, geen enkele. Ik ben zelfs j geen lid. Nooit geweest. Maar ik heb gewoon gesolliciteerd. Ik ben jurist, ik heb sociale belangstelling en ik ken het organisatiewerk. Dus ik was er, wat dat betreft, geknipt voor." „U bent belijdend katholiek staat er in het bericht van uw benoeming. Kunt U zich als katholiek helemaal achter het programma van de N.V.S.H. stellen?" „Eerlijk gezegd zou ik liever zeg gen dat ik christen ben. Maar ik moet me voor de burgerlijke stand nu een maal opgeven als lid van een kerk genootschap. En dan voel ik me aangetrokken tot het meest progres sieve kerkgenootschap en dat is voor |mij de katholieke kerk. Als zodanig kan ik me inderdaad achter de N.V.S.H. zetten. Ik vind de statuten en het programma zeer schoon en niet in strijd met mijn godsdienst. De meeste katholieken zijn al enige jaren egwend om zelf heslis singen te nemen. Weet U, dat de N-V.S.H. 200-000 leden telt en dat ".aarvan tien procent katholiek is?" „Maar vindt U niet dat er verschil m opvatting is tussen bijvoorbeeld de christelijke visie op het huwelijk en die van de N.V.S.H.? Staat U ook ichter de N.V S.H. op het punt van ichtscheiding ,»U vergist zich. De N.V.S.H. heeft geen vastomlijnde huwelijksvisde. Ze jhiedt ruimte voor ieders inzicht en dat jrobeert ze te begeleiden- Een een hristelijke huwelijks visienou, ik Zie er geen christelijke elementen in. Ik vind het huwelijk een belangrijke "aak, die je eenvoudig niet kunt mis- èn. En precies zo vind ik echtschei ding een akelige zaak. Maar moet 3 dan twee mensen, die van geen .anten bij elkaar passen, maar ver dichten om samen te blijven?" „Wat vindt de N.V.S-H. van abor tus?" Precies wat ik ervan vind. Ook een heel nare zaak. Maar wel een zaak waar wettelijk een betere rege ling voor getroffen moet worden. Naast de medische moeten er ook sociale criteria aangelegd worden. Ik zou er toch wel een lans voor wil len breken. In mijn reclaseringstijd heb ik maar al te goed geleerd, dat een ongewenst kiind eenvoudig geen toekomst heeft- Het zal nooit een nor male ontwikkeling kunnen doorma ken. Ook in dit opzicht vindt de N-V- S.H. dat ieder mens vrij moet zijn om te leven zoals hij wil. Ik weet het wel, U denkt aan het vï<wde van de tien geboden, maar voor mij zijn alleen de eerste twee, God en de naasten liefde, ab soluTit. „Kunt U zich verenigen met het standpunt van de N.V.S.H. inzake sexueel verkeer vóór het huwelyk?" „Als U nu zou spreken over sexu eel verkeer buiten het huwelijk, dan zou ik ook weer een lans willen bre ken voor erkenning van homofilie als een vorm van sexualiteitsbele- ving. Ik vind het namelijk zo aan matigend om dat niet te doen. En voor het overige, als U het Kinsey- rapport leest weet U wel hoe de praktijk is van sexueel verkeer vóór het huwelijk. Ik sta op het standpunt dat kinderen thuis opgevoed moeten worden volgens de daar geldende principes. En het gebruik van voor behoedmiddelen want daar gaat het dan tenslotte om is de ver antwoordelijkheid van de ouders. Zon der hun toestemming zal de N.V-S-H. ze zeker niet verstrekken." „Hebt u voor uw benoeming nog overleg gepleegd, bij voorbeeld met de bisschop?" „Nee, dat heb ik niet gedaan. Maar toen de benoeming stond te gebeuren heb ik er de bisschop wel van in ken nis gesteld". Mr. Van Zeist staat op het stand punt, dat de N.V-S.H. niemand een visie opdringt. Ze wil alleen het den ken over de sexualiteit op gang bren gen en haar werk tendeert momen teel in de richting van de geestelijke volksgezondheid. „Ze doet aan bege leiding, niet aan ordening". Wat vindt mr. Van Zeist ervan, dat een katholiek priester, de journalist Nico van Hees, toetreedt tot de redac tie van het N.V.S-H-blad „Verstandig Ouderschap?" „Daar ben ik ronduit blij mee- Zo als ik het ook was, toen hij redac teur werd van het Vrije Volk. Ik ben lid van de P-v.d.A. Ik vind het fijn dat nu ook een katholiek zijn in breng kan hebben in het N.V.S-H.- blad". De nieuwe N.V.S.H.-diirecteur is ge trouwd en vader van vier kinderen. Twee meisjes, acht en zes jaar en twee jongens, twee jaar en vier maanden. Als mr. Van Zeist even gaat staan om de benen te strekken demonstreert hij meteen een huise lijk tafereeltje. „Kijk", zegt hij, „hier staat mijn oudste dochter en ze vraagt wat papa nu eigenlijk gewor den is. Ik denk eerst even na en dan zeg ik het haar, met de naam van de vereniging voluit. Ik denk, dat kan ze toch niet nazeggen. Maar de tweede, die er vlak achter staat, zegt het glashelder en foutloos na. En dan zegt de oudste opeens: Ik snap het al- Als de mensen groot wor den gaan ze trouwen en dan veran dert alles. En papa gaat ze daarbij helpen". Mr. Van Zeist lacht breeduit. „Wat vmdt u ervan? Kan best hé!" Redactioneel naschrift: De hierboven weergegeven visie van de nieuw benoemde directeur van de N.V.S.H. doet ons een le vensgroot vraagteken zetten ach ter zijn opvattingover het lid maatschap van de r.-k. kerk. Zijn visie gaat op een aantal punten lijnrecht in tegen de leer van de kerk. Aanvaardt men die leer niet dan moet men zich ook niet als katholiek aandienen. Dit werkt verwarring in de hand en zou de indruk kunnen wekkendat de N.V.S.H. met al haar denkbeelden acceptabel is voor katholieken Naar onze mening is dit niet het geval. (ADVERTENTIE) MR. NICO VAN ZELST papa gaat ze helpen (ADVERTENTIE) ROTTERDAM ANP) De rechtbank in Rotterdam heeft de 38-jarige tech nisch-inkoper Cor S. uit de Maasstad voor de tweede maal vrijgesproken van de hem door het Openbaar Ministerie ten laste gelegde spionage-activiteiten ten behoeve van de Oostduitse staatsvei ligheidsdienst. Het was het tweede pro ces tegen Cor S., dat binnen een jaar voor de Rotterdamse rechtbank heeft gediend. De rechtbank achtte de door de officier van justitie ten laste gelegde feiten niet wettig en overtuigend bewe- (Van onze correspondent) NIJMEGEN Op het congres van vrede en rechtvaardigheid te Nijmegen is na de inleiding van de professoren Bouthoul, O'Brien en Vlekke de discus sie snel op gang gekomen, waarbij voor al de Amerikaanse professor O'Brien van de zijde van de jongeren talrijke moeilijke vragen te verwerken kreeg. Vooral actuele praktische problemen werden aan de orde gesteld, zoals de vraag: „Is het optreden van de Ver enigde Staten in Vietnam onrechtvaar dig?" De Washmgitonse hoogleraar zei, dat men deze vraag evengoed over het op treden van de Vietcong kon stellen, oimdait men immers leeft in een tijd, waarin ieder kan menen het recht op zijn hamid te hebben. Wel zei hij in het conflict achter de regering vam zijn land te sltaan. Over die vraag of er een morele conventie besitaat om in een kleiner gewapend conflict geen atoom wapens te gebruiken zei hij, vage ant woorden te vermijden: „Nooit is er in zo'n geval een atoombom gebruikt en volgens mij zal diiit ook nooit gebeu ren". Ook stond Amerika volgens hem bloot aan kritiek in verband met die wijze waarop men zo gemakkelijk van ont wikkelingshulp overgaat naar uitbui ting. Een markante uitspraak van pro fessor O'Brien was voohts, dat men moeilijk een internationale overeen komst kan stuiten om in een gewapend conflict slechts „clean bombs" (dat wil zeggen bommen zonder napalm of fall- oult), te gebruiken, omdat in deze tijd 31 rure tt^deien zoals de chemische welhaast onuitputtelijk zijn. Daarna sprak die Noorse socioloog prol J. Gal- tung, directeur van het internationaal peace-research institute te Oslo over de manieren om een conflict op te lossen, levoren had de Nijmeegse hoogleraar An o u?r het c™gres prof. mr. L. A. Schlichting een korte uiteenzetting gegeven over het doel en de werkwijze van het studiecentrum voor vredes vraagstukken, dat dit congres orgaei- °^essor G-altung gaf een uiteen zetting over het vredesonderzoek van ve? -tlen en heden met het oog op mo gelijkheden voor de toekomst. Dit pro fif zo belan&rijk omdat het aan- cal sterfgevallen van soldaten en bur gers m de laatste oorlogen steeds sterk is toegenomen, doordat het karakter van de moderne oorlog steeds meer alles vernietigend wordt Professor Galtung onderscheidde twee gebieden, waar men zijn zelfstandig heid in een conflict moet verdedigen; Het territorium en het sociale milieu, waar in beide gevallen deze handhaving kan geschieden met en zonder geweld, Deze laatste oplossing noemde hij de theorie van de non-militiar-defense, die er niet langer van uitgaat dat bij een aanval beide gebieden verloren zijn zonder oorlog of guerrilla. Deze theorie zal de vijand en zijn aanval onmachtig maken door geweldloze middelen van vooral psychologische aard, zoals af schrikking en sabotage, maar wil zij effectief zijn dan moet men er steeds toe opvoeden, zodat men er over be schikt als een goed opgevoed en ge organiseerd systeem. TOTTENHAM HOTSPUR heeft zich ge plaatst in de halve finales van het toer nooi om de F.A.-cup door de „replay' tegen Birmingham City met 6—0 te win- jien. De Spurs komen nu in Sheffield uit tegen Nottingham Forest. AMSTERDAM (ANP) De neus hoorn, die woensdag in de dierentuin Artis in Amsterdam kans zag uit zijn stal te komen en later door middel van verdovende injecties geheel versuft werd weggesleept, is gisteren overle den. Nadat het tienjarig neushoornwijfje „Faru" de deur van haar verblijf had geforceerd, kwam zij na een wande ling in het antilopepark terecht, waar uit zij zich niet wenste te verwijderen, Van gaas en strobalen werd een pad gemaakt naar de olifantenstal. Een stuk gaas van het antilopepark werd weggeknipt om het pad voor het dier vrij te maken. Later op de middag besloot de die renarts van Artis, G. M. Smits met een pistool een verdovende injectie toe te dienen. De neushoorn werd namelijk steeds onrustiger. Na de eerste injectie van 10 mg fan- tonyl bleek „Faru" nog een tweede no dig te hebben. Ook deze injectie bleek niet voldoende te zijn om het beest te kalmeren. Nadat zij tegen acht urn 's avonds in totaal zeven injecties had gekregen viel „Faru" versuft neer. Het beest werd aan de poten vastgebonden en op een zeil naar de olifantenstal ge sleept. hi de loop van de nacht is het dier aan de haar toegediende injecties bezweken. De directeur van Artis, dr. E. F. Ja- cobi, betreurt de dood van deze punt- wiit-neushoorn, een fokrijp wijfje, ten zeerste. De neushoorn die reeds vanaf haar derde jaar in Artis aanwezig is, is afkomstig uit Zuidwest-Afrika. PUNTA DEL ESTE (AFP/Reuter) President Johnson heeft gisteren op de interamerikaanse topconferentie in de Uruguayse badplaats Punta del Este een dringend beroep gedaan op alle La tijns-Amerikaanse landen om in samen werking met de Verenigde Staten „de droom van een nieuw Amerika" te Ver wezenlijken. Hij bepleitte een „rationeel ontwikkelingsprogramma" en beloofde dat hij het Amerikaanse Congres om „een belangrijke bijdrage" zal vragen wanneer de Latijns-Amerikaanse lam den besluiten samen te gaan in een ge meenschappelijke markt. Deze bijdrage zou de overgang naar economische in tegratie helpen vergemakkelijken. Johnson ontvouwde een Amerikaans hulpverleningsplan van zeven punten. De belangrijkste daarvan zijn: Amerikaanse financiële steun floor een toekomstige Latijns-Amerikaanse gemeenschappelijke markt en vergro ting van de steun voor de grote multi nationale ontwikkelingsprojecten. (ADVERTENTIE) gezien op tv? Vraag KLEUREN folders aan bij Linoleum Krommenie te Krommenie ROTTERDAM (ANP) De recht bank in Rotterdam heeft donderdag morgen de 17-jarige Pieter S. uit de Maasstad veroordeeld tot drie jaren gevangenisstraf met aftrek van voor arrest wegens doodslag op de 52-jarige destijds als zwerver bekend staande, Nicolaas van der Harst. De officier van justitie had veertien dagen geleden tegen S. vijf jaren ge vangenisstraf met aftrek geëist. Pieter S. doodde in de nacht van 10 op 11 ok tober van het vorige jaar Van der Harst in de cabine van een bij het con certgebouw „De Doelen" geparkeerd staande vrachtauto. De jongeman, even als het slachtoffer zonder vaste woon plaats, lag die nacht in de autocabine toen Van der Harst bij hem kwam zit ten. a (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) BREDA TILBUfcQ, ROOSENDAAL Een delegatie van de Hoge Autoriteit der EGKS zal maandag a.s. in Den Haag besprekingen voeren met de minister van Economische Zaken, mr. L. de Block. De delegatie, die geleid wordt door de Belgische waarnemend voorzitter, prof. Coppe, komt overleg plegen over de problemen in de kolensector. Van Nederlandse zijde is onlangs ge protesteerd tegen Franse plannen voor prijsverlaging in de sector huisbrand kolen door middel van overheidssubsi dies. Door de zachte winter en de aanhou dend ruime invoer uit derde landen is de situatie in de sector huisbrandko- len vooral in Nederland en Frankrijk zeer moeilijk geworden. Van Nederland se zijde is reeds verscheidene malen iin Luxemburg betoogd, dat men iets aan die import uit derde landen, vooral in Frankrijk zal moeten doen. AMSTERDAM (ANP) De „Landelijke Vereniging voor Bedrijfsvrijheid in de Landbouw" (alias de „Vrije Boeren") heeft in een brief aan de minister van Landbouw gepleit voor het sparen van landbouwgronden. Overal in den lande, zo luidt de brief, waar stads- en dorpsuitbreiding plaatsvindt, worden de beste landbouw gronden benut, evenzo op verschillen de plaatsen voor recreatie, terwijl hier voor, althans in zeer veel gevallen, bos- en heidegronden konden worden ge bruikt. „Als in de toekomst de invoer van gra nen om de een of andere reden wordt stopgezet, is het Nederlandse volk ge lijk in een hongersnood gedompeld, al dus de vrije boeren, want op woeste grond kan nu eenmaal geen graan ver bouwd worden. Wel op de bste land bouwgronden, doch daar staan dan hui zen op... (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG De Haagse politie heeft een door geheel Nederland ver takt komplot opgerold, dat zich sinds 1963 heeft beziggehouden met de ver vaardiging en vertoning van pornogra fische films. Dit ten behoeve van een klantenkring die afkomstig was uit alle delen van Nederland. In Den Haag werden pornografische films vertoond tegen een entreeprijs van f 20.- per persoon. De organisators hielden zich ook be zig met postorder-verkoop van porno grafische foto's. Er zijn tenminste 1 arrestaties verricht, terwijl nog meer arrestaties worden verwacht. In af wachting van hun berechting zijn de verdachten inmiddels weer op vrije voeten gesteld. In totaal heeft de Haag se politie dertig films in beslag geno men. Hoofdpersonen in het komplot zijn een 51-jarige Hagenaar en een 38-jarige fotomodel. Behalve als organisators van de pornografie-onderneming traden zij ook op als hoofdrolspelers in de pornografi sche films. DEN HAAG (ANP) De tijdelijke zaakgelastigde van de democratische re publiek Kongo in Den Haag heeft het ministerie van Buitenlandse Zaken een nota overhandigd, waarin protest wordt aangetekend teigen een opmerking van een Haagse politierechter tijdens de behandeling, op dinsdag j.l. van de zaak tegen enige Ambonese jongeren, die hadden deelgenomen aan de aanval op het gebouw van de Indonesische ambas sade op 27 december 1966. Op klachten van de verdachiben over slagen die zij zouden hebben moeten incasseren, reageerde de politierechter aldus wordit in een communiqué van de Kongolese ambassade gezegd met de woorden: „Hier wordt nog met een knuppel aan je verstand gebracht dat je weg moet gaan. In sommige landen, zoals in de Kongo, word je meteen neergeschoten' EEN OEFENVLIEGTUIG van de Franse luchtmacht is op een huis bij Clermont Ferrand gestort. De piloot kwam om het leven, twee vrouwen en e«n kind in het huis werden gewond. DEN HAAG (ANP. Naar aanlei ding van de klachten van de woensdag in Amsterdam gearresteerde Rus V. A. Gloukhov, dat hy zijn zijn mishandeld heeft de Officier van Justitie, die het onderzoek leidt, mr. W- J- Kolkert de Rus door een arts laten onderzoeken. Uit het rapport van de arts blijkt, dat Gloukhov rode strepen over zijn beide polsen had, die het gevolg zijn van zijn arrestatie. Voorts werd een oppervlakkig wondje geconstateerd aan zijn lir-keronderbeen, ter grootte van een cent. Volgens mr. Kolkert zal het onder zoek door hem en de rijksrecherche nog een paar dagen duren- Hij kon nog niet zeggen, om welke staatsgeheimen het gaat en tot wie de Rus zich had ge wend. De arrestatie van Gloukhov ge schiedde in opdracht van mr. Kolkert. TILBURG (ANP) Na een minutieus onderzoek waarbij flarden krantepapier een belangrijke rol hebben gespeeld, is de Tilburgse politie overgegaan tot de aanhouding en insluiting van de 31-ja- rige ongehuwde serveerster X. den G„ geboortig uit de omgeving van Helmond verdacht van moord op haar pasgebo ren zoontje. De vrouw heeft inmiddels een volle dige bekentenis afgelegd. Op 28 maart werd door een gemeentewerker in het riviertje de Oude Ley in Tilburg het lijkje van een pasgeboren baby gevon den, gewikkeld in kranten en verpakt in een plastic zak. In de zak bevond zich bovendien een damesbroekje, waar op de initialen LO voorkwamen. Sectie wees uit dat de baby kort na de ge boorte door wurging om het leven werd gebracht en dat het slechts korte tijd in het water had gelegen. Een onder zoek leidde tenslotte naar de serveer ster, die reeds enkele jaren in een kost huis in Tilburg verblijft. Tijdens haar bekentenis vertelde zij een tijdlang om gang te hebben gehad met een Tilbur- ger die na het verbreken van de rela tie gehuwd bleek te zijn. Voor de ge volgen die zich aandienden, wenste hij geen verantwoording te dragen. De ser veerster wilde uit schaamte voor haar omgeving de zwangerschap en de be valling volledig verborgen houden. Dit is de baby noodlottig geworden, want toen het kindje de eerste kreten slaak te heeft de vrouw haar zoontje terstond gewurgd. Bij de bevalling die in de nacht van 27 op 28 maart plaatsvond, is niemand anders aanwezig geweest. Zelf heeft de vrouw het kind in de kranten en in de zak gestopt, waarna ze enkele uren na de geboorte per bromfiets naar de Oude Ley is gereden, waar het lijkje in het water werd geworpen. De vrouw is daarop gewoon haar werkzaamheden in een kantine gaan verrichten. STOCKHOLM (ANP). De Neder, landse herenploeg heeft tijdens de we reldkampioenschappen in Stockholm nog juist met 5-4 van het onverwacht sterk spelende Schotland gewonnen. In de laatste partij tussen Bert van der Helm en de Schot Kean viel de be slissing. Na 16-16 in de derde game bleek Van der Helm uiteindelijk de sterkste en hij sleepte hiermee de over winning vpor Nederland uit het vuur Bert van der Helm en Frans Schoofs kwamen tweemaal tot een zege, terwijl Bert Onnes slechts één keer kon win nen. Het Nederlandse team is met drie winstpartijen op de derde plaats in groep dne geëindigd en onze landge noten spelen nu verder om de 17e tot en met 24e plaats. Op de eerste plaats kwam Zweden, dat zich voor de finale kwalificeerde, en Denemarken werd tweede. VENLO (ANP) De gemeenteraad van Venlo heeft beslaten Fc WV een subsidie te verlenen van een derde ge deelte van het exploitatie-tekort over Het verzoek van het stichtingsbe- stuur van FC WV om in de toekomst ontheven te worden van betaling van 6,5 procent rente over het rekening- te Soft0*61, groot 71'000 gulden en -tr, J ?et een jaarlijkse aflos sing, werd afgewezen,

de Stem | 1967 | | pagina 7