I r. eens gratis! Yernieling van ruim drieduizend graven werk van één man JAMIN IE Bevolking groeit minder snel door planning gezinnen Weekeinde tussen de bloesems Toestand van Adenauer verslechterd Dr. Mansholt opvolger Hallstein Jongejans naar Praag NU OOK GRAFSCHENNIS IN ZEELAND Aller ogen zijn gericht op. uur en 1-6 «uf Weertse politiechef gelooft: Ontslag voor 21 man in Kaatsheuvel DAGBLAD VOOR ZEELAND ITEL of MANTELPAKJE enz. enz. ontvangt u IATIS IES- OF HERENREGEN' tEUZE EXTRA KORTING^ kz. enz. C.B.S. MEENT: Planning Huwelijken Bewolkt Geneesmiddelen beïnvloeden rijvaardigheid nadelig Europees geruch t NEDERLANDSE SPEELFILM ALGEKEURD Westduits-Brits overleg over de kernenergie Jongen steelt 3000 gulden Dienstplichtige stal geweer uit kazerne WIESENTHAL HASTINGS EéN MAN S.E.R.-ADVIES Ziekenhuis niet bij zware geneeskundige risico's (AWZ) volle maantjes IN VIETNAM: Foto's uit ruimte wijzen de weg bij bomaanvallen Surséance gevraagd ANDAAG IN Ook Nederland sluit grens voor Italiaans varkensvlees ATVAÜ EÜVBE ME4.K neem er de tijd voor débé meubelen dat er is! TOT'S JAARGANG No. 25480 Uitgave: N.V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: Dr. W. A. J. M. Harkx Hoofdredacteur: L. Leijendekker Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vereauteren L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda Reigerstraat 16 tel. 22341 (7 lijnen) Postgiro 1114111 Voor Goi, Koningin en Vaderland V RIJ P A O 14 AP RH. tfg Abonnementsprijs: f 12,00 per kwar taal, excl. f 0,50 incasso, f 15,50 per post. excl. f 0,50 incasso, f 4,00 per maand; f 0,93 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 20 cent. Advertentieprijs voor de gehele op lage f 0,50 per mm. Bij contract aan zienlijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1, telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN, Potgieferstraat 3, telefoon 2601 OOSTBURG, Nieuwstraat^41^^telefoon^2893). (Van onze correspondent) DEN HAAG De loop van de be volking (afnemende groei) wordt nóg steeds meer beïnvloedt door het te ruglopend geboortecijfer. Volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek bewijst het sinds 3 jaren regelmatig terugvallen van dit cijfer dat in Ne derland in toenemende mate aan ge zinsplanning wordt gedaan. W Eind 1966 telde de bevolking van ons land 12.534.795 zielen, of 157.601 meer dan op 1 januari 1966. In de loop van 1966 werden bijna 240.000 levendgeborenen geregistreerd en 101.000 overledenen, hetgeen een ge- boortenoverschot van 139.000 heeft op geleverd. Voorts bracht de buitenlandse migratie 82.000 gevestigden en 62.000 Vertrokkenen, dus een vestigingssaldo I yan 20.000. De totale bevolkingsaanwas in 1966 (158.000) is achtergebleven bij die in 1965 (165.000) en ook bij die in 1964 j (170.000). In deze jaren is het vesti- P gingssaldo van de buitenlandse migratie (in 1964, 1965 en 1966 resp. 14.000, 19.000 /kent dus, dat de natuurlijke groei (in en 20.000) groter geworden. Dit bete kent dus, dat de natuurlijke groei (in 1964. 1965 en 1966 resp. 157.000, 147.000 en 139.000) nog sterker is verminderd dan de reeds vermelde totale groei. Dit is ten dele veroorzaakt door een wat hogere sterfte, doch overwegend door een geringer aantal levendgeborenen, (in 1964, 1965 en 1966 resp. 251.000, 245.000 en 240.000). I Ook de verhoudingscijfers per 1.000 Inwoners laten zien, dat de loop van de bevolking in de laatste jaren vóorname- lijk is bepaald door de teruggang van het geboortencijfer (in 1964, 1965 en 1966 resp. 20,7, 19,9 en 19,2 per 1.000 in woners). iBij onderscheiding van de geborenen in eerst- en latergeborenen blijkt het aantal eerstgeborenen, zowel absoluut als per 1.000 inwoners nog te zijn toe- I genomen, terwijl het aantal latergebo- I renen in beiderlei opzicht is afgenomen. De, in vergelijking met de schomme- I lingen van het aantal latergeborenen t per 1.000 inwoners in de jaren 1960 t.m. .1964, opmerkelijk grote teruggang in 1965 t.o.v. 1964 (13.0 promille tegen 13,8 0/00) en het opnieuw aanmerkelijk lage re cijfer voor 1966 (12,1 procent) wijst volgens het C.B.S. op een toenemende planning bij de verdere gezinsuitbrei v ding. Bij het stijgende aantal eerstgeborenen dient volgens het C.B.S. verband ge zocht met het eveneens nog steeds toe- nemend aantal nieuwe huwelijken (in 1964, 1965 en 1966 resp. 103.000, 109.000 .en 112.000), terwijl in het begin van de zestiger jaren de toeneming van het aantal nieuwe huwelijken en het aantal ^eerstgeborenen vrijwel parallel is vei- lopen, is na 1963 van een geleidelijk gro ter wordende marge tussen beide aan tallen sprake geweest. In de laatste ja ren is de vermeerdering van het aantal I I j?rs^Ghorenen wat achtergebleven Dij die van het aantal huwelijkssluitingen. •Wierbij valt te denken aan een wat gro- ter wordende tijdsduur tussen huwe lijkssluiting en eerste kind, hetgeen »pen aanwijzing zou kunnen vormen voor een toenemende planning ook t.a.v. "het CI B s"*6 V3n het eerste kind» aldus w V' heeft gisteren ook de rH f Jle®rdsma, secretaris van het ffjnristelyk Nationaal Vakverbond, ge «geit voor de instelling van een lande- raad voor de werkgelegenheid. Er «»uden per streek regionale raden moe «en komen. EEN NEDERLANDER, de 25-jarige A (fro t u Dieren, is in Linz gearres iteerd wegens een inbraak bij een bouw- £nlrj;il?ingd waar hij b«na vyfdui zend gulden heeft gestolen. MR D. u. STIKKER treedt op 1 juli liiki c™™issaris van de N.V. Konink- SirnL ine?" - pefr°!eum Maatschappij, cornrn 1S J van de raad van ^BOmmissanssen. 'j£ERuBANDrETEN hebbe" op de ESS"**8 "i8r Van een scheep vaartmaatschappij in New York voor meer dan twee miljoen gulden aan reis- cheques buitgemaakt. De weersverwachting, meegedeeld avond KNMI' geldig tot van- Ie/.a.?der,Ujlïe bew°ll<ing met op de meeste plaatsen droog weer. Zwak- SLr-ï m*atiJEe wind tussen oost en teraturem"1™6 'agerc Vandaag zon onder 19.34, maan onder 0°.°° Uur Morgen 'zon S 0.45, maan op 7.59 uur. BONN (DPA/AFP)Vólgens onbe vestigde berichten is ex-bondskansielr Konrad Adenauer, die sinds eergisteren ernstig ziek is, in een zuurstoftent ge plaatst Hij was erg zwak geworden. Eerder op de dag rond vijf uur had de particulier secretaris van de heer Adenauer de pers meegedeeld dat er geen verandering meer in de toe stand van de patiënt was ingetreden. De artsen deelden 's morgens mee dat de hartwerking van de 91-jarige poli ticus zwakker geworden was. De heer Adenauer lijdt aan griep, gecombineerd met een zware bronchitis. Gisteren stroomden tal van wensen voor beterschap de villa te Rhoendorf binnen. Daaronder waren er van de paus. van generaal Franco en van Adenauers intiemste politieke vriend generaal de Gaulle. Evenals destijds bij het huis van Winston Churchill in Hyde Park Gate, waken tientallen journalis ten rond de villa van Konrad Adenauer. DEN HAAG (ANP) Het „genees middelenbulletin" van het ministerie van sociale zaken en volksgezondheid bevat de waarschuwing, dat verkeers deelnemers in hun gedrag nadelig kun. nen worden beïnvloed door sedativa tranquilizers en andere geneesmiddelen Amerikaanse onderzoekingen hebben aan het licht gebracht, dat deze en dergelijke geneesmiddelen worden voor geschreven zonder dat arts of patiënt zich van hun soms sufheid veroorza kende en andere verkeerspsychologische factoren ongunstig beïnvloedende wer kingen bewust zijn. Sedativa, neuroleptica, tranquilizers narcotica, anti-histaminica (bestanddeel van de meeste middelen tegen reisziekte en sommige preparaten tegen verkoud heid) en zelfs antidepressiva, kunnen tot het effect van alcohol op het cen trale zenuwstelsel bijdragen en dit ef fect ook versterken. Waarschijnlijk speelt dit samentreffen van werkingen bij vele aan dronkenschap toegeschre ven ongevallen een rol. Zowel de ge noemde als andere op het centrale ze nuwstelsel inwerkende geneesmiddelen kunnen de oplettendheid, het coördina tievermogen, de rijvaardigheid de oor deelsvorming en het verantwoordelijk heidsgevoel ongunstig beïnvloeden. In het bulletin worden voorbeelden van onderzoekingen gegeven, waaruit kwam vast te staan, dat bij geregeld gebruik van ook slechts vrij geringe doses psychofarmaca de proefpersonen bij afnemende reactietijd en nauwgezet heid geneigd waren hun snelheid te ver hogen. Bij vele geneesmiddelen waarschuwt reeds de fabrikant tegen mogelijke be ïnvloeding der zintuigen. Geconclu deerd wordt, dat een gereserveerde hou ding ten opzichte van het voorschrijven van geneesmiddelen, gezien mogelijke ongunstige effecten op de rijvaardig heid, wenselijk is. MANSHOLT: internationale reputatie (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG. In Europese krin g-en gaan sterke geruchten, dat drs. S L. Mansholt, de Nederlandse vice-voor zitter van de Europese commissie te zijner tijd de Duitse voorzitter van deze commissie, professor dr. Hallstein, als zodanig zal opvolgen. Dr. Mansholt schijnt daarbij minstens op de steun te kunnen rekenen van Nederland, Bel gië en West-Duitsland. De nieuwe functieverdeling komt pas aan de orde na de fusie van de drie Europese organen, de K.S.G., Euratom en de Europese commissie. Hierover is nog geen volledige overeenstemming bereikt, omdat Fankrijk behalve an dere problemen ook moeilijkheden heeft met een voorzitterschap van pro fessor Hallstein. De Westduitse minis ter van buitenlandse zaken, de socia list W. Brandt schijnt te hebben laten doorschemeren, dat een vervanging van de huidige voorzitter bij de bonds regering niet op verzet zal stuiten. Als het weer redelijk blijft, valt Jii het komende weekeinde een mas sale uittocht van stedelingen naar buiten te verwachten. Ook zullen velen die zelf „huiten" wonen, naar bollen en bloesems willen. DEN HAAG (ANP) De centrale commissie yo or de filmkeuring heeft de Nederlandse speelfilm „Ongewijde aar de" van Jef van der Heyden te Hoorn ontoelaatbaar geacht voor het Neder landse bioscooppubliek. Dit is de eerste maal dat een Neder landse hoofdspeelfilm door de keuring wordt afgewezen. Volgens de filmkeu ringscommissie zou niet genoeg piëteit betracht zijn ten opzichte van overle denen. Volgens de maker is de ruim ander half uur durende film juist uit piëteits- overwegingen gemaakt. Zijn piëteit gaat echter uit, zo deelde hij ons mede, naar diegenen die het slachtoffer werden of worden van een bepaald© situatie in de katholieke kerk die bepalend is of iemand al dan niet in gewijde aarde be graven mag worden. DE ECONOMISCHE commissie voor Azië en het Verre Oosten (Ecafe) heeft meegedeeld dat Indonesië een over eenkomst zal ondertekenen voor deel neming aan het Mekong-project. Indo nesië zal gratis benzine leveren. LONDEN (Reuter/DPA) De mi nisters van buitenlandse zaken van Engeland en West-Duitsland, Brown en Brandt, zijn in Londen overeengeko men, dat hun regeringen binnenkort op hoog niveau overleg zullen plegen over samenwerking ten aanzien van de luchtvaart, de defensiepi'oduktie en het vreedzaam gebruik van kernener gie. De twee ministers die donderdag avond hun besprekingen die twee da gen hebben geduurd, afsloten, consta teerden een algemene harmonie in hun denkbeelden over het ontwerp-verdrag tegen een verdere verspreiding van kernwapens. Bepaalde meningsverschil len over details zullen onderwerp -van gesprek zijn bij het komende overleg °P bP°§ niveau - ministers of hoge ambtenaren en specialisten. Daar zal dan ook worden gesproken over sa menwerking op technisch en technolo gisch gebied. Naar van gezaghebbende Britse zijde verluidt heeft de Westduitse minister aangedrongen, dat Engeland bij zijn handel met Oost-Duitsland niet te voordelige voorwaarden stelt. Minis- ïaï/ïBrown 1^eeft laten weten, dat zijn aaiï 9? Duitsland geen kredie ten verstrekken zal, waarvan de loop tijd de vijf jaar-te boven gaat. (Van onze correspondent) ARNHEM. De Arnhemse politie heeft een 13-jarige jongen aangehou den die zich schuldig heeft gemaakt aan diefstal van 3.000 gulden. Het geld nam de jongen uit een zomer- huistje te Amersfoort, nadat hij was ontsnapt uit het observatieopvangcen trum De Overberg. Toen hij in Arn hem arriveerde had hij het hele be drag nog bij zich. DEN HAAG De dienstplichtig sol daat G. van de V. uit .Den Haag is gearresteerd. Hij wordt er van ver dacht maandag 10 april jl. een Ga rand-geweer uit een kast van 422 com pagnie Van Heutz mobiel in het Schef- ferkamp in de Lier gestolen te heb ben. Hij heeft inmiddels tegenover de koninklijke marechaussee een volledi ge bekentenis afgelegd. De soldaat, die deel uitmaakt van genoemd onderdeel, heeft het wapen overgedragen aan een 18-jarige maga zijnbediende, E. V., eveneens woon achtig in Den Haag, waarmee hij be vriend is. Deze is ook door de Haagse recherche aangehouden. (Van onze correspondent) DEN HAAG Binnenkort is de be noeming te verwachten van de heer G. J. Jongejans, laatstelijk zaakgelastigde in Peking, tot buitengewoon en gevol machtigd ambassadeur in Praag. De heer Jongejans is maandenlang in Pe king onder huisarrest gehouden in ver band met de kwestie van de Chinese lastechnici en de gewelddadige dood van een van hen in Den Haag. ENGELAND heeft de besprekingen met Spanje over Gibraltar, die dins dag zouden beginnen, naar aanleiding van de nieuwe Spaanse „luchtblokka- de" uitgesteld, zo heeft de Britse mi nister voor het Gemenebest, Herbert Bowden, gisteren bekendgemaakt. (Van onze correspondent) WEERT In de nacht van woensdag op donderdag heeft de graf- schenner ver buiten zijn normale gebied (Brabant en Limburg) toege slagen in Zeeland, in Middelburg en Goes. In totaal werden zestig gra ven geschonden en beklad. Hiermee is het aantal gevallen op 42 geko men met een gemiddelde van tachtig graven per keer. Schennis van graven ten getale van ruim drieduizend stuks, waaronder zes tig verminkte kindergrafjes, valt niet meer te rubriceren onder baldadigheid. Dat is ook de mening van de officier van justitie in Maastricht, mr. W. Moors, die zich nog voor de recente berichten in Geleen op de hoogte moest stellen van de enige tijd geleden daar gecon stateerde gevallen. De heer Moors is daarmee echter nog niet veel verder gekomen. Voor zover er een verband bestaat tussen „de zwarte missen" in de catacomben van de St.- Pietersberg in Maastricht, waaraan een in persoon verdachte Arnhemmer deel genomen zou hebben, en de grafschennis in de Limburgse dreven, is dit verband tot op heden nog niet bevestigd kunnen worden. De leiding van het inmiddels interna tionaal geworden onderzoek berust sinds 1 oktober van het vorige jaar bij de korpschef van de gemeentepolitie van Weert, mr. Th. van Osta. Hij is daarmee belast door de procureur-generaal bij het gerechtshof in Den Bosch. Vanuit Den Haag is nog geen speciale druk uitgeoefend op het onderzoek naar het onrustbarend aantal grafschennis sen. maar wel heeft men alle medewer king verleend. Zo is van justitiële zijde het grafologisch onderzoek geleid, waar bij is komen vast te staan, dat althans het schrijven op de grafstenen door een persoon gebeurd moet zijn. Aanvankelijk bestonden de teksten uit eerbetoon aan Satan met opschriften als „Satan onze God" en „Heil aan onze Satan". Deze teksten vertonen de laatste dagen echter meer variatie. Zo zijn in Kerkrade en Valkenswaard nieuwe op schriften verschenen als: Hitler is onze man" en „weg met Wieserithal". Men neemt aan, dat de recente grote actie om Wiesenthal te steunen tot dit laatste heeft geleid. Ook in Middelburg en Goes werden voor de heer Wiesen thal beledigende teksten aangetroffen. De dader werkt nog steeds met viltstift, maar gebruikt sinds twee dagen nu ook de kleuren rood en blauw. De meer pure obsceniteiten komen niet zozeer op de graven voor, als wel op altaren en Mariabeelden in de kerken, waarin hij opereert. Naar het onderzoek heeft uitgewezen is de vermoedelijke Nederlandse dader dezelfde die opereert in België en West- Duitsland. Men sluit nu zelfs de moge lijkheid niet uit, dat het vandalisme op het kerkhof van Hastings in Engeland van 12 december 1966 een weekenduit stapje is geweest van de Nederlandse grafschenner. Gewoonlijk pleegt hij na melijk zijn daden op doordeweekse da gen, terwijl de grafschennis in Engeland in een weekend gebeurde. Voordien was hij in België gesignaleerd, vanwaar hij kan zijn overgestoken. Men heeft nu be sloten om ook met de Engelse politie te gaan samenwerken. Korpschef Van Osta zegt, dat een dergelijke grafschennis op zo grote schaal onbekend is in de Nederlandse jurisprudentie en in de criminologische geschiedenis. „Als hij maar door blijft gaan, loopt hij tegen de lamp. Daar komt het op neer. Preventie is haast niet mogelijk, men kan niet van tevoren Goes gaan op bellen als men geconstateerd heeft dat Kerkrade en Valkswaard bezocht zijn", aldus de heer Van Osta. De man moet beslist gemotoi'iseerd zijn, behoeft ken nelijk niet te hard voor zijn kost te werken en moet bovendien enige ont wikkeling hebben. Men denkt wel aan een persoon uit de onderwijswereld van wege het feit, dat de man in staat blijkt mooi lopend schrift tegen rechtop staan de voorwerpen te schrijven. De heer Van Osta acht het uitgesloten dat er meer dan een persoon zou zijn, of dat andere personen de oorspronkelijke da der zouden hebben nageaapt. Wat gaat er gebeuren met de dader als hij ooit wordt aangehouden? De strafmaat voor grafschennis is vrij laag, hoewel een grafschennis in drieduizend gevallen toch wel een forse straf zal opleveren. Waarschijnlijk echter zal niet zozeer een gevangenis als wel een in richting de aangewezen plaats zijn voor deze man die, naar men nu wel als vaststaand aanneemt, geen misdadiger, maar een geestelijk gestoorde is, aldus de heer Y'an Osta. ZIE OOK PAGINA 3 (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De Sociaal-Economi sche Raad heeft de minister van sociale zaken en volksgezondheid afgeraden, het verstrekken van klinisch specialis tische hulp en van ziekenhuisverpleging gedurende het eerste jaar op te nemen in de algemene wet zware geneeskundi ge risico's (A.W.Z.). Aanvankelijk ston den deze verstrekkingen in een beperk te volksverzekering .voor ziektekosten (B.V.V.), maar toen er in de kamer te gen deze B.V.V. grote bezwaren bleken te bestaan, besloot minister Veldkamp vlak voor zijn aftreden deze twee verstrekkingen over te hevelen naar de A.W.Z. Voordat de A.W.Z. in het parle ment ter sprake komt, heeft de Sociaal- Economische Raad nog snel een advies uitgebracht. De S.E.R. wijst erop, dat de uitbrei ding van het verstrekkingenpakket niet past in het karakter van de A.W.Z. De ze wet diende immers voor de dekking van risico's, die thans niet door een verzekering kunnen worden gedekt en die zulke financiële lasten veroorzaken, dat niemand ze kan dragen. Nu men er nieuwe elementen in wil brengen, aldus de S.E.R., gaat men de structuur van de bestaande verzekeringen tegen kosten van geneeskundige verzorging ingrij pend wijzigen. Men zou dan ook wel eens eerst de mening van die verzeke raars moeten vragen, voordat men tot uitbreiding van het pakket overgaat. (ADVERTENTIE) van niet duur wel heerlijk SAIGON (AP) Amerikaanse bom menwerpers vinden hun doelen in Noord-Vietnam met behulp van foto's, die door weersatellieten worden geno men, zo deelt de luchtmacht mee. Dit is de eerste maal dat onthuld wordt, dat ruimtevaartuigen voor oorlogsdoel einden gebruikt worden. De luchtmacht neemt aan, dat Russi sche weerstations deze zelfde gegevens aan Noord-Vietnam doorgeven om bij de luchtafweer te gebruiken. De foto's van de satellieten, die beide op een hoogte van 960 km om de aarde draaien, worden opgevangen door weer stations van de luchtmacht in Saigon en Udorn, Thailand. (Van een onzer verslaggevers) KAATSHEUVEL Door de schoen fabriek fa. A.C. Stokkermans-Siegl aan. de Van Heeswijkstraat te Kaatsheuvel, die het schoenmerk „Melody" voert is ^ui-seance van betaling aangevraagd- Op de aanvrage zal vandaag worden be lust. Er zal een bewindvoerder worden aangesteld. Inmiddels is aan 21 yan het ruim 60 man tellende personeel ontslag verleend. Acht ontslagen personeelsle den zullen maandag reeds in een ander oedrijf te werk kunnen worden gesteld. Voor de resterende dertien personeels leden treedt de normale procedure via het gewestelijk arbeidsbureau Waalwijk in werking. Het Westduitse cabaret vormt op een plagerige manier een vrijheidszuiltje in WesSDuits- land. Pagina 11. De Kon. Shell heeft zich met goed resultaat op de chemie geworpen. Pagina 21. Een Luther-herdenking in het rood. Pagina 13. Tips voor een vrij (en hopelijk zonnig) weekend op pagina 15. 3600 KLOOSTERZUSTERS in Amerika hebben vorig jaar haar orde of congre gatie verlaten. Er zijn in Amerika on geveer 180.000 kloosterzusters, zo meldt een Amerikaans vrouwenblad. (ADVERTENTIES) DEN HAAG (ANP) Vanaf maan dag is de in- en doorvoer van uit Ita lië afkomstige varkens en van de in voer van varkensvlees uit dat land tijdelijk verboden. Dit blijkt uit een ministeriële be schikking die in de Staatscourant van gisteren is gepubliceerd. Van het in voerverbod voor Italiaans varkens vlees zijn gesmolten vetten en tot 100 graden Celcius verhit geweest zijnde varkensvleesconserven uitgezonderd Voorts blijft in afwachting van nader internationaal overleg de invoer in ons land mogelijk van „jambon de par- me" (Parmezaanse ham) en „Salami" mits deze produkten zijn vergezeld van' een door de Italiaanse veterinaire dienst afgegeven verklaring. De mi nister van Landbouw en Visserij heeft tot deze tijdelijke stopzetting besloten ten einde overbrenging van het virus van de Afrikaanse varkenspest te voor komen. Inderdaad, als u 3000 m2 meubelen hebt gezien, dan moet u echt wel even rustig nadenken over een keus. 81) ons doet u dat altijd onder het genot van een kopje koffie of thee. Teterlngsedljk 89bls, Breda. Gratis expositie: weekdagen 8.30-18 u., tr ndag en vrijdag M 21 u., zaterdab tot 17 u.

de Stem | 1967 | | pagina 1