KEESSIES FEEST VERLIEP RUSTIG Ria Rietveld - kampioene van Nederland - gaat stoppen BREDA (heren) BUITEN DEGRADATIEGEVAAR Fortuna" nog aan kop WAAROM NOG LANGER LATEN LIGGEN HET BLEEF BIJ HET OUDE! VELE KONDEROEN OULOENS'DIE BIJ VAN BOXTEL OP U U66EN TE WACHTEN Santo ielkast! od in bed troffen rikanen voor '70 e maan? Turnen in Middelburg Handbalcompetitie STEYLEN WON STRATENLOOP IN HALSTEREN Kampioenschap le klas libre voor Van Looy VAN Ü@XTHIL VIMER oed merk, de aan al deze Dode in Le Mans Duitse ploeg Achterstand zult u de üAGBUAt) HE StfËM VAN MAANDAG 10 APRIL 1967 nzer verslaggevers) 59-jarige L. Bal te Goes ;nd dood in bed aange» woners van bet pand 34 waren ongerust ge- ij vanaf donderdagavond de man hadden gehoord, chafte zich zaterdagoch- ot het appartement van is een natuurlijke dood MOSKOU (Rtr./DPA) nse ruimtevaarder Edwin op een oceanografische n Houston gezegd dat de ten tegen 1910 een beman- p de maan zullen maken. zullen de Verenigde Sta. nsen op de maan hebben die terug zullen keren met l het maanoppervlak al- evaarder. >uri Gagarin, die zes jaar srste ruimfcvlueht uitwoer. n het tijdschrift „Qgenek" niet ver meer is dat lang- verdere bemande ruimte» Len worden gemaakt omdat ijk is de ruimte alleen door „automatische iruterplane- nstations te onderzoeiken en il april 1967 eiken onder at met Ingang nd witl - gemoffeld, lang kunt bewaren. aal stroomverbruik. s effectieve koeling, op perfecte werking. LE MANS (ANP) De 27-jarige Fransman Roby Weber is zaterdagmid dag bii de eerste training voor de 24- uurs-rit van Le Mans om het leven ge komen. Op een recht stuk begon de Matra van Weber door een onopgehel derde oorzaak te slingeren. De wagen sloeg enkele malen over de kop en vloog in brand. Weber kwam in de vlammen om. (Van onze sportredactie) DEN HAAG Piet van der Kruk en Karei Urgert stonden na afloop van de nationale kampioen schappen gewichtheffen in het ge bouw Amicitia in Den Haag broe derlijk naast elkaar. Zij hadden veel gemeen. Urgert was en bleef Nederlands kampioen bantamge wicht en Van der Kruk prolon geerde zijn titel in de zwaarge- wichtklasse. De twee atleten van het Haagse Simson dat ook de organisatie van deze kampioenschappen had, stonden beiden alleen voor de taak hun titels een jaar te prolongeren. Van der Kruk moest op papier welis waar de strijd aanbinden met de fors gebouwde Terneuzenaar Harms maar dat ging de Hagenaar zo gemakkelijk af dat er van enige strijd geen sprake was. Toen Harms tijdens zijn derde poging de halters met een gewicht van 137,5 kg probeerde te stoten had de lange Van der Kruk 152 kg gerealiseerd. In de krachtsportwereld staat Den Haag op een eenzame hoogte, want ook in de lichtgewichtklasse werd een Hagenaar Nederlands kampioen zonder enige te genstand van betekenis van Jaap Hep- pener, Kees Koolhoven was van te uit zonderlijke klasse om verslagen te kun nen worden, evenals Arie van der Toorn, de technisch knappe Simson- atleet, die de nationale titel iicht- zwaargewicht in de wacht sleepte. En Karstens die hetzelfde deed in het ve dergewicht. Alleen in de overgebleven klassen middengewicht en middenzwaar gewicht verdienden niet-Hagenaars de ereplaatsen. De vederlichte Karei Burg- hart wilde aanvankelijk wielrenner worden, maar toen zijn huisarts hem vertelde, dat hij veel te mager was, is hij maar wat aan gewichtheffen gaan doen, om zijn lichaam wat te sterken voor de wedstrijden op de racefiets. De ze tak van sport bleek hem echter meer te trekken dan de snelheid en Burghart bleef gewichtheffen. Het is jammer dat hij de enige goede Nederlandse bantam- gewicht is. Van het begin af is Burghart op jacht geweest naar records. Wat hem na twee keer falen bij drukken gelukte, want Burghart realiseerde een Ned. record op de drie Olympische oefeningen en kwam tot een totaal van 265 kg. Fen poging om ook nog het Nederlands re cord trekken te verbeteren, mislukte. Op 75 kg bleef de Hagenaar steken. 2,5 kg van het in 1931 door De Wolf ge vestigde record. Bij het stoten bracht Burghart het record op 105 kg. Dus een tweede record voor Burghart. De strijd om de nationale titel in het vederg'e- wicht was heel wat aantrekkelijker en volkomen open. Aanvankelijk onder- vond de nationale kampioen in deze klasse, Karstens, nogal wat tegenstand van de Leidenaar Devilee van de ver eniging L.K.V. Maar toen Devilee in de laatste pogingen om voorbij Karstens te komen 105 kg wilde drukken faalde hij en de weg was voor Karstens ge ëffend, want de Hagenaar nam geen ri sico's en liet het gewicht van de tweede beurt 97,5 kg slechts met 2,5 kg verho gen. Ook Cees Koolhoven heeft van het begin af geprobeerd een Nederlands re cord te vestigen. Hij bracht zijn totaal over de drie oefeningen op 340 kg waarmee hij zijn tegenstander Heppe- ner ver voor bleef, want deze Simpson- atleet kwam maar tot 295 kg. Het zal waarschijnlijk wel een hele tijd duren voordat er ergens in Nederland iemand opkomt die zich met de Hagenaar kan meten. In het middengewicht ging de titel naar een in Duitsland wonende Ne derlander. In het perfecte spel werd de Duitse Nederlander Dolf Bloemendaal nationaal kampioen. Slechts af en toe bedreigd door de kampioen van vorig jaar, Silva uit Sneek. (Van onze sportredacteur) PUTTERSHOEK Neen, het is niet geworden wat er van verwacht werd, die huldiging die Kees Verkerk in Puttershoek te verwerken kreeg. Goed, het was een aardig feest, er wérden leuke cadeaus aangeboden en er is veel gedronken, maar dat de ge legenheid om officieel te juichen een onvergetelijke indruk achterliet Neen. Het gaf overigens een hele drukte in Puttershoek. Dat wel. Duizenden mensen bestormden het kleine dorpje aan de Maas, waar Pleun Verkerk met de burgemeester en eenentwintig comitéleden over het tot hulde berei de volk regeerde. Zijn café bleef ge sloten voor iedereen die niet van de schaatsbond of pers was en dat von den zij, die zich tot de relaties reken den, minder leuk. Maar Pleun Ver kerk was niet te vermurwen achter zijn kleintje pils. „Loop maar achter het volk aan, je komt vanzelf waar je wezen moet. Hier niet. Loop maar achter het volk aan Dat ging richting „De drie lelies", een patronaatsgebouw met een plat dak van enkele tientallen vierkante me ters. Bovenop stond het cadeau dat Putterhoek de beroemde dorpsgenoot ging aanbieden. Keurig bedekt onder een stellage van gele doeken. De bur gemeester zelf onthulde het presentje: een complete kantooruitrusting. Bu reau, stoelen, lamp enfin, Keessie kan de zesduizend brieven die hem dit seizoen bereikten keurig gaan ver werken. O ja, hij kreeg het in bruik leen. Zoals de auto en de boot van vorig jaar. De burgemeester zei het er uitdrukkelijk bij. Alles in bruik leen, want denk om de amateur- status. Er bleek nog geld over ook. In totaal kwam er zo'n zeven mille bin nen voor Kees Verkerk die er, om dat de kantooruitrusting minder kost te, een spaarbankboekje aan over hield. Op naam van. het huldi gingscomité. Want denk om de amateurstatus. Pas als Kees uitge- schaatst is, komt het geld vrij. Een deel wordt ook aangewend om de ver voerskosten naar trainingen en wed strijden te dekken. Duizenden mensen, vanaf het dak gezien vormden ze een indrukwek- kendé massa, juichten om wat de bur gemeester zei en riepen „heya" toen Keessie met een wijds armgebaar be dankte. Meer dan tien harmonieën, verkenners- en gymnastiekgroepen vormden de „romp" van de optocht, die niet alleen Keessie, maar de ge hele schaatsploeg (in arresleden), als- ook Stien Kaiser en Carry Geissen, door Puttershoek voerde. Het werd een aardige, muzikale tocht. Meer niet. Zoals de voetbalwedstrijd tussen een Puttershoekse selectie en de schaatsploeg (door de hardrijders met 3-1 gewonnen dank zij goals van Bart- ling, Schenk en Keessie) een aardig programmapunt opleverde, maar meer niet. En wie gedacht had dat Puttershoek 's avonds één deinende feestmassa te zien zou geven, kwam bedrogen uit. Zoals het feest op de enorme Spidoboot, die Pleun Verkerk in het haventje voor zijn deur had la ten leggen, geen enorme uitschieter werd. Puttershoek vierde rustig en kalm het feest van Keessie. xxvxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxvxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX* (Van onze sportredactie) MIDDELBURG Reeds vier maal eerder werd Ria Rietveld van Velzen Nederlands kampioe ne turnen. Gistermiddag in Mid delburgs sporthal won zij het kampioenschap voor de vijfde maal. Achtentwintig jaar is nu de moeder van de parmantige kleu- te.r Elvira, die veel van haar aan dacht gaat opeisen. Daarom nam Ria Rietveld het besluit dat dit vijfde kampioenschap van Neder land waarschijnlijk het laatste zal zijn. Aan de Europese kampioen schappen van Amsterdam, waar voor zij zo goed als zeker ge plaatst is, zal mevrouw Rietveld van Velzen nog deelnemen, aan de landenwedstrijd tegen Duits land ook nog, maar aan de Olym pische Spelen te Mexico denkt onze hester turnster van het ogen blik niet meer... Met grote routine nam Ria Rietveld gistermiddag een van de laatste bar rières in haar carrière als topturnster. Haar voorsprong op haar naaste belaag ster Janny Vierstra van Quick Huizum uit Leeuwarden bedroeg 0.45 pt. Moeilijk en zwaar was haar oefenstof. Nog niet op het paard, waarop zij weliswaar als beste eindigde met 9.10 punt, maar wel op de brug ongelijk, waar zij met 9-20 punt duidelijk haar superioriteit uit drukte. Op de balk en in de vrije oefe ningen was Janny Vierstra haar de baas. Het verschil bedroeg 0.25 punt en 0.30 punt. De voorsprong van Ria Riet veld was echter zo groot, dat de turn ster uit Leeuwarden haar concurrente Piet van der Kruk, die de Terneuzense gewichtheffer Harms de baas bleef. West-Du itsland zal op de Europese turnkampioenschappen dames, die 27 en 28 mei on Amsterdam worden gehouden vertegenwoordigd zijn door Irmï Krau- ®er.» Helga Matchkur, en de 16-jarige Brigitta Doemski De drie turnsters lie- •ei\^*?nc!a£ kij kwalificatiewedstrijden in Offenbach de beste indruk achter. De Westduitse turnploeg, die op 22 april m Terborg tegen de Nederlandse dames uitkomt, bestaat naast de drie turnsters voor Amsterdam uit: Ange- lika Kern, Anne-Birgit Maring, Barbara Quester en Marlies Stegemann. AD VAN DONGEN heeft in Oos- telbeers een wedstrijd voor as piranten gewonnen. De jonge renner uit Prinsebeek had voor de 20 kilometer 42 minuten en 3 seconden nodig. Op de tweede plaats kwam Mourik uit Amster dam, gevolgd door Van Lokven (Den Bosch), Engel (Amster dam) en Jansen (ReuseL) zelfs in de verste verte niet kon bena deren. Ria Rietvelds totaal bedroeg 72.45 punt, dat van Vierstra 71.55 punt. Jan ny Vierstra, die evenals Rietveld onder voorbehoud werd aangewezen om Ne derland te vertegenwoordigen bij de Europese kampioenschappen, heeft die ruime achterstand vooral te danken aan het onderdeel paardspringen- Zij durft na een operatie aan haar knie, die haar voor een jaar uitschakelde, nog altijd niet voluit te springen. Nummer drie werd zoals verwacht de kleine Marga Klees uit Heemskerk. Haatr glansnummer werd de vrije oefe ning, die zij vast en zonder ook maar een hapering tot een goed einde bracht. Haar beloning was de 9.30 punt waar dering van de jury en een reserveplaats voor de Europese kampioenschappen van de sectie keurturnen! Teleurstelde de Nederlandse jeugd kampioene Ans Heerschop, die volgens insiders in staat moest zijn in de directe nabijheid van senior Rietveld te eindi gen. Haar totaal 33.25 punt bleef echter ver onder de verwachtingen- De Australische kampioene Valerie Norris, die eveneens buiten mededin ging aan deze Nederlandse kampioen schappen deelnam kwam niet verder dan 67.65 punt De eindstand vgn het Nederlands kampioenschap luidt: (achtereenvol gens het totaal van de halve finales, sprong, brug, balk, vrije oefening en totaal) Ria Rietveld, Hercules, Bodegraven: 36,60. 9.10, 9-20. 8.65. 8-90, 72.45; Jannie Vierstra Quick Huizum: 36-15, 8.55, 8.70, 8.00, 9.20, 71.55; Margo Klees, Odin, Heemskerk: 35.20, 8.55, 9.00. 8-65, 9.30, 71-30; Grietje van Essen, Quick Huizum: 3515, 7.95, 8.65 8.45 8.25 63-85; Valerie Norris. Australië: (b.m.) 34.05. 8.90,, 7.75. 8.40, 8.55. 67-05; Aty van Veen. Quick, Huizum: 33.75, 8.20, 8.15, 8-30, 8.55 64.95; Pini de Jong. Hercules, Bo degraven: 32.40, 8.00, 8.25, 8.00, 7-95, 64.60; Lista van 't Loo, K. en V-, Utrecht 82.70, 7-80, 7.90, 8.25, 7.45, 64-10; Elly de Vos, Sparta, Dordrecht: 32.50. 7-00, T.65. 8-10. 8.55- 63-90; Femie Klunder. PSV, Eindhoven: 8-40, 8.65, 8.80, 8.90, 84.75; Carla van 't Hul, Wapenveld* 8.45, 8.65, 7 90, 8.30, 33-30; Ans Heer schop, HGV, Hilversum. 8.85, 8.50 7.00, 8.90, 33.25; Stientje de Goede, Adunko Dokkum: 8-05, 6.90, 8.10, 8.25, 31.30- Femie Klunder heeft wegens eens blessure niet aan de halve finales kun nen deelnemen; de overige turnsters zijn jeugdtumsters die buiten mede dinging deelnamen. Willie Gielen uit Amersfoort heeft de strijd wegens een blessure moeten staken. De Nederlandse damesturnploeg, die 22 april in Terborg tegen West-Duits- land uitkomst, is als volgt samengesteld: Ria Rietveld, Hercules, Bodegraven* Jannie Vierstra, Quick, Huizum, Margó Klees, Odin, Heemskerk; Grietje van Essen, Quick, Huizum, Femi Klunder, £SV; Eindhoven en Ans Heerschop. HGV, Hilversum. Reserve is Aty van Veen, Quick, Huizum. RIA RIETVELD in actie op de evenwichtsbalk. (Van onze hockey medewerker) BREDA In de belangrijke wed strijd BredaHTCC bleef het spel misschientengevolge van de zenuwen onder de maat. Voor rust bereikte het aanvalsspel van de gasten een grotere hoogte, doch de Bredase defensie hield, ondanks enige invallers, het doel schoon. Na de hervatting demonstreerde de thuisclub een vrijwel voortdurend overwicht. Doch het machteloze spel van de voorhoede was er de oorzaak van dat dit overwicht niet in doelpun ten werd uitgedrukt. De aanvallen van de gasten leverden geen gevaar op, zo dat een doelpuntloze draw het eindre sultaat werd. Voldoende voor de Bre dase ploeg om aan Tilburg-MOP over te laten in een beslissingswedstrijd uit te maken wie het lot van de auto matische degradatie ten deel zal val len. De gastvrouwen hebben in het duel BredaKeep Fit op waardige wijze afscheid genomen. Zij speelden een vlotte partijen. Ondanks het feit dat zij vier invalsters in de gelederen had den. Voor de rust werd er niet gedoel punt, doch in de 2de speelhelft bezorg den respectievelijk W. Huisman en I. de Wilde hun ploeg een 2-0 zege. De ontmoeting DES-Were Di II was bijzonder spannend. Reeds voor de rust nam de thuisclub de leiding door D. v. Hees 1-0. Deze voorsprong kon alle tegenacties van de gasten ten den. spijt tot het einde worden behou- Tengevolge van de afwijzing van het door Push ingediende protest, kwam Keep Fit in het bezit van de kam pioenstitel in de promotieklasse A. De eerste wedstrijd tussen Keep Fit en Rapidity (kampioen promotieklasse B), welke in Oss plaatsvond, eindigde in een draw (0-0). Forward won in de promotie 2e kl. op eigen bodem van Uden (kampioen 2e klasse B) met 1-0. Het eerste treffen in de promotie le klasse tussen de beide kandidaten voor de opengevallen plaats in de le klasse. Rapidity en H.T.C.C. eindigde eveneens in een gelijk spel. Ernstige verdedigingsfouten waren oorzaak dat Waalwijk in de wedstrijd tegen Basko spoedig tegen een 0-2 ach terstand aankeek. Nog vóór de rust wist L. Hendriks deze achterstand te verkleinen (1-2). Na de thee was er weinig verbetering in het aanvalsspel van de gastvrouwen en ook de defen sie liet diverse steken vallen. Op regel matige wijze wisten de gasten hun voor sprong te vergroten. Doelpunten van M. Tielen en E. Bergmans maakten de ne derlaag nog enigszins dragelijk (3-5). (Van onze handbalmedewerker) BREDA Het afgelopen weekend kwamen verschillende handbalploegen weer een stap dichter bij het kam pioenschap. In de overgangsklasse be hield het ongeslagen Posterholt de lei ding maar moest in Vlissingen een punt afstaan aan Walcheren. De heren van Fortuna uit Bergen op Zoom bleven op de bovenste plaats door een 168 overwinning op Walcheren. Het Bre dase EBHV won van Volt en blijft Fortuna nu volgen met één punt ach terstand. De dames' van Walcheren hebben in de overgangsklasse weer voor een gro te prestatie gezorgd door het ongesla gen Posterholt een gelijk spel af te dwingen. Posterholt had voor de rust een 03 voorsprong genomen. Direct na de rust zag Walcheren niet alleen kans de voorsprong te nivelleren door doelpunten van Jeanny Elve (2x) en Marian Meurichy maar zag zelfs kans door Ria van Hove en Annemarie Tax een 53 voorsprong te nemen. Poster holt bracht echter de balans weer in evenwicht (55). De dames van EBHV hebben de kans op het kampioenschap behouden door van Olympus uit Vlissingen te winnen. Reeds na vier minuten benutte Riet Ver haren een voorzet van Jet Witters door de bal in het Zeeuwse doel te laten verdwijnen. Enkele minuten later bracht Riet Verharen met een hard schot in de rechter bovenhoek de stand zelfs op 20. Tieri minuten voor rust maakte Ria Nortier gebruik van een vergissing in de Bredase defensie en verkleinde de achterstand tot 21. EBHV zag het gevaar tijdig in en voor de rust in ging vergrootte Will Knicknie met een hard afstandschot de voorsprong tof 3—1. In het begin van de tweede helft was er weinig krachtsverschil. Na 'veertien minuten loste Helma Boot een onhoud baar schot waardoor EBH1V leidde met 41. Olympus gaf zich echter niet ge wonnen. Een voorzet van Marga Geel hoed werd door Leny Gillissen omgezet in een doelpunt waardoor de stand op 42 kwam. EBHV wist de eindstand op 52 te brengen door een doelpunt van Nolly Disveld in de linker onder hoek. Wanneer EBHV volgende week kans ziet om van SOA te winnen dan zal een beslissingswedstrijd nodig zijn tegen SOA. De heren van het Bredase Veloci- tas hebben het tegen Hellas uit Goes niet tot een overwinning kunnen bren gen. De start van de Bredanaars was zeer hoopvol want reed9 na een mi nuut moest de Zeeuwse doelman Co Ga- briëlse een bal ingeschoten door Cees Willems, uit het net halen. De vreugde was echter maar van korte duur want twee treffers van Jan Boutens en een van Theo Jacobs brachten de stand op 13. Cees Willems verkleinde de ach terstand tot 23 maar door drie tref fers van Jan Boutens werd het weer 26. Bij rust was de stand 38. Na de pauze bleef Hellas in het offensief. R<= gelmatig schoten de gebroeders Jacobs raak. Terwijl ook Theo Poortvliet en Martin Suurland een duit in het zakje deden. Daarbij kwam nog dat Velo- citas' spil Jan Paulussen zich wegens een knieblessure moest laten vervan gen. Het werd uiteindelijk een ruime 614 overwinning voor de Zeeuwse ploeg. De heren van Fortuna uit Bergen op Zoom hebben nog steeds de leiding en het ziet er naar uit dat zij moeilijk van deze plaats te verdringen zijn. Zondag werd Walcheren verslagen met 168. HALSTEREN Alhoewel kwalita tief minder dan vorig jaar was de door de atletiekvereniging Olympia georganiseerde 20 km stratenloop toch wel he taankijken waard. Met de van start gegane favorieten Ad Steylen (Metro) en Dirk de Bruyn (Minerva) stond het reeds hij voor baat vast, dat een van heiden de zege zou behalen. Het was de Metro-atleet Steylen die spoedig na de start het initiatief nam en reeds bij de eerste doorkomst een twintigtal meters voorsprong had op de Rotterdammer Bruyn. In de vol gende ronde had de Bruyn kans ge zien zich weer bij de leider te voegen. Beiden hadden toen reeds een ruime voorsprong op een groepje waarin zich bevonden v. Kasteren van AV '40 Hendriks, Metro, Smit AV Holland, ten Bult DES, v. Oirschot, Olympia, en Kruft, Spado. Tijdens de daarop volgende ronde slaagde Steylen er in zich andermaal van de Bruyn te ont doen en een beslissende voorsprong te verkrijgen. Hoe de stevig gebouwde Rotterdamse atleet zich ook inspande, Steylen bleef voor hem onbereikbaar. Met bijna 45 seconden voorsprong op de Bruyn toonde marathonkampioen Ad Steylen andermaal aan Neder lands sterkste lange-afstandsloper te zijn. Spannend was nog de strijd om de derde en vierde plaats waar de Delftenaar v. Kasteren pas in de slotfase de Metro-atleet Hendriks kon terug wijzen. De 15 km voor veteranen werd een fraaie overwinning voor oud-interna tionaal en plaatselijk favoriet Janus v.d. Zande. Met de Limburger Over- hof had de Halstenaar zich reeds in de beginfase van de overige deelne mers afgezonderd. In het verdere ge deelte van de race slaagden zij er in een ruime voorsprong op te bouwen. Op twee km van de finish had Over- hof geen antwoord op een tempover hoging van v.d. Zande die uiteindelijk op gemakkelijke wijze als winnaar kon finishen. (ADVERTENTIE) (Van onze biljartmedewerker) VLISSINGEN Het afgelopen week end werd in Vlissingen onder leiding van de B.V.A.B.V., in samenwerking met het districtsbestuuG gestreden om het kampioenschap van het Gewest Bra bant-Zeeland Iste klasse libre. E. van Looy uit Veldhoven legde in dit bijzon der vlot verlopen toernooi beslag op de titel. De spanning bleef tot in de laatste ronde, waarin E. van Looy tegenover P. van Lierop kwam te staan, en A. Vos- selaars A. van Giezen ontmoette. Op dat moment was er nog van alles mo gelijk want de vier spelers hadden in de voorafgaande wedstrijden evenveel matchpunten verzameld. E. van Looy en A. Giezen wonnen deze laatste ontmoe tingen. Van Looy eindigde door zijn be tere gemiddelde op de eerste plaats. De eerste vier spelers promoveren naar de hoofdklasse libre. E. van Looy zal op 19, 20 en 21 mei het gewest vertegen woordigen in de strijd om de landstitel. Uitslag: 1. E. van Looy 2. A. Giezen 3. P. van Lierop 4. A. Vorselaars 5. P. Landa 6. C. v. d. Sanden 7. J. Net 8. A. Voogd Het zijn er nog meer als u inruilt! Ze zijn immers voor het oprapen als u uw lang begeerde NIEUWE Philips T.V. bij uitzoekt TILBURG-EINDHOVEN-BRED A-DEN BOSCH-RQOSENDAAL- OOSTERHOUT-OSS-8ERGEN OPZOOM-VEGHEL

de Stem | 1967 | | pagina 7