400 CARAMBOLES IN EEN BEURT Schrauwen stal de show Slechts één punt verschil tussen Niloc en Zeeburg De vakman adviseert: jU is gratis! raat k-8 IEUZEN Route- en tijdschema „omloop van de Baronie" Honderdvijfentachtig renners weer naar Hel van i Noorden anker kader 47/2 Marty miste juiste gevoel OoslMse pers: Mulder stak boven allen uiL.r Handbal sninklijke landmat®1; >lherts en herenregen. korting m 1-6 uur Niet helemaal Alleen Falende Uitslagen fordtook Klinisch Specialist Overgangsklasse District Zuid B Patterson weer tegen Clay 13 DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 7 APRIL 1967 IS Mantelpakje antvangt u II. I JXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX: ROUBAIXrVr WIELERBAAN FELICE GIMONDI (Van onze sportredactie) PARIJS Op 9 april zal de lang zamerhand legendarische klassieker Pa- rjjS_Roubaix weer van start gaan. De hel van het noorden zal vele tientallen renners, waaronder de winnaar van het j yorige jaar Felice Gimondi, weer grote j problemen bezorgen. Hieronder yolgt het rennersveld MERCIER-BP-HutehinsonBellone I Gilbert, Beugels Edmond (Holl.), Bour- i gois Albert, Campaner Jean-Pierre, I Chappe Georges, Genet Jean-Pierre, I Hoban Barry (G.-B.), Marcarini Gianni, I Poulidor Raymond, Spruyt Joseph (B), f Swerts Roger (B), Van Loo Herman (B). PELFORTH-SAUVAGE-LE JEUNE - "Wolbert: Boudringhin Jacques, Delberg- he Edouard, Delocht Julien (B), Guyot Bernard, Janssen Jan (Holl.), Leblanc Jean-Marie, Lefebvre Jean-Claude, Mil- liot Roger, Monty Willy (B), Schleck Johnny (Lux.), Van Coningsloo Georges (B.), Van de Kerckhove B. (B). PEUGEOT-BP-Michelin: Bolke Wil- fried (Dsl.), Bracke Ferdinand (B), Des- j yages André, Hill Peter (G.-B.), Le Mellec Pierre, Merckx Eddy (B), Mer- I tens Théo (B), Nédelec Michel, Pamart Francis, Raymond Christian, Sadot Jean, Simpson Tom (G.-B.). BIC-Hutchinson: Aimar Lucien, An- quetil Jacques, Den Hartog Arie (Holl.), i Denson Vic (G.-B.), Grain Michel, Guiot I Jacques, Leméteyer Paul, Novak Ana- tole. Stablinski Jean. Steegmans Ray- mond (B), Theillière Jean-Claude, Wolfshohl Rolf (Dsl.). KAMOME-CAPUT-Wolber Arze Jean, Benet Maurice, Bouton Pierre, i Cadiou Jacques, Frigo Albert, Lebaube Jean-Claude, L'Hoste Fernand, Salmon Daniel, Seurin Marcel, Toussaint Fran- cis. TIGRA-GRAMMONT-de Gribaldy I Beuffeuil Pierre, Ignolin Guy, Hagmann Robert (Zwl.), Jourden Jean, Paris Jean-Paul, Quesne Jean-Louis, Reaux Raymond, Zollinger Paul (Zwl.) MOLTENI-Hutchinson Altig Rudi (Dsl.), Anni Mario (It.), Balmamion Franco (It.). Dc Pra Tommaso (It.) Fezzardi Giuseppe (It.), Fomoni Gia- I como (It.), Motta Gianni (It.), Passuello Adriano (It.), Preziosi Carmino (It.), f Renz Siegfrid (Dsl.). SALVARANI Bailetti Antonio (It.), Chiappano Carlo (It.), Dalla Bona Lu- j ciano (It.), Durante Adriano (It.), Gi- mondi Felice (It.), Minieri Mario (It.), I Partesotti Pietro (It.), Pesenti Vittorio (It.), Poggiali Roberto (It.), Vicentini Flaviano (It.), Zandegu Dino (It.), Zi- lioli Italo (It.). SALAMINI-LUXOR Adorni Vitto- rio (It.), Armani Luciano (It.), Ben- j fatto Attilio (It.), Carietto (It.), Casa- lini Emilio (It.), Guerra Piero (It.) Mazzacurati Italo (It.). Mealli Bruno (It.). CABALLERO Braspennincx Piet (Holl.), Groen Tiemen (Holl.), Kosten I Dies (Holl.), Schepers Wim (Holl.), Schuuring Cor (Holl.), Steevens Harry (Holl.), Van der Horst Jan (Holl.), Via- nen Gérard (Holl.). TELEVIZIER Dolman Evert (Holl.) Haast Cees (Holl.), Harings Jan (Holl.), Karstens Gerben (Holl.), Nijdam Henk (Holl,), Van der Vleuten Jos (Holl,), Van Espen Cees (Holl.), Zilverberg Hubertus (Holl.), Zoet Bart (Holl.) WILLEM II Breure Martin (Holl.). Derboven Willy (B), De Roo Joop (Holl.), Dewolf Henri (B), Hitchen Al bert (G.-B.), Ottepbros Harm (Holl.) Post Peter (Holl.), Schroeder Jan (Holl.), Stevens Julien (B), Van Looy Rik (Belg.). MANN-GRUNDIG: Aerenhouts Frans (B), Boonen Jean (B), Boucquet Walter (B), Depauw Noël (B), Huysmans Jo seph (B), In't Ven Paul (B), In't Ven Willy (B), Nolmans Jean (B), Hosiers Roger (B), Van Dromme Ludo (B), Van Ryckeghem Daniel (B), Van Sprin- gel Herman (B). FLANDRIA Bocklant Willy (B), Coppens Emile (B), Desmet Armand (B), Godefroot Walter (B), Houbrechts Antoine (B), Kegels Jéröme (B), Mes- selis André (B), Planckaert André (B), Sels Edouard (B), Van Clooster Noël (B), Van Schil Victor (B), Vranken Herman (B). ROMEO-SMITHS: Brands Frans (B), De Boever Jacques (B), Desmet Gilbert 1 (B), Lauwers Jean (B), Lelangue Robert (B), Lute Cees (Holl.), Plan ckaert Willy (B), Reybroeck Guido (B), Van den Berghe Georges (B), Van den Bossche Martin (B), Van de Ryse Ro land (B), Van Vlierberghe Albert (B). GROENE LEEUW Beheyt Benoni (B), Criel Hubert (B), De Cabooter Arthur (B), Desmet Gilbert (2) (B), Desmet Gustave (B), De Munster Eric (B), De Vlaeminck Eric (B), Hendrickx André (B), Melckenbeeck Frans (B), Van Audenaerde Eddy (B), Van Dam me Lionel (B), Wright Michel (G.-B.). GOLDOR-GERKADelvael Georges (B), Foré Noël (B), Seye Paul (B), Tudts Leander (B), Troonbeeckx Louis (B), Van de Walle Frans (B), Van Meenen René (B), Vekemans Willy (B). ZIMBA-AUTOMATIC Abt Peter (Zwl.). Ruegg Freddy (Zwl.), Spuhier Willy (Zwl.), Stadelmann Hans (Fr), Weber Werner (Zwl.), Zoffel Roland (Zwl.). DEN BOSCH (ANP) De kleine 29-jarige Vlaming Tonny Schrauwen, die voor de in dit toernooi zakelijk geïnteresseer de oud-wereldkampioen René Gabriels in de rij van favorieten pas op de derde plaats komt ach ter Marty en Vultink, stal intus sen donderdagmiddag dan toch maar de show door voor de twee de maal in successie een serie van 400 uit zijn keutop te laten vloeien. Na de Duitser Spiel- mann werd nu de Parijzenaar Maurice Coyret een bewonde rend toeschouwer hij de krachts explosie van de Belg, die zijn prestatie evenals de dag tevoren in zijn tweede beurt leverde, zo dat hij blijft ontbreken in de reeks van Europese recordhou ders partijgemiddelde. De oorzaak daarvan was het missen van de acquitstoot door Schrauwen, waardoor Coyret de kans kreeg om met •een serie van veertig iets aan zijn ge middelde te doen. Toen de Parijzenaar, die nu drie verliespartijen op zijn con to heeft staan maar slechts zes beurten in totaal heeft gespeeld, echter een vrij gunstige positie liet liggen, greep Schrauwen zijn kans met beide handen. Eerst voorzichtig de ballen in een trosje op de kruising van de kaderlijneri bij een spelend, daarna driftig met puntige stootjes caramboles scorend, groeide Schrauwen naar het zelfvertrouwen, no dig om de race tegen de groeiende ver moeienis. die op de loer liggende en meestal fatale geringste onoplettendheid met succes vol te houden. Helemaal feilloos kwam het Belgje niet aan de finish. Juist toen de droom- grens opnieuw binnen zijn bereik kwam haperde er iets aan het feilloze mecha nisme, dat nu al meer dan 360 caram boles bij elkaar had gebracht. Schrau wen raakte in moeilijkheden, moest en kele gewaagde oplossingen zoeken, maar het geluk bleef met hem, bleef met de sterkste van deze middag. Toen hij na een twintigtal zenuwslopende stoten bij 390 het trosje weer bijeen kreeg, stond niets een nieuwe triomf van Schrauwen in de weg. Wellicht krijgt Gabriel, die zijn motivering laat steunen op de me ning dat Schrauwen mentaal minder sterk zou zijn dan Marty en Vultink, dan toch ongelijk. Want die twee topseries moeten toch voor Schrauwen een enor me morele steun zijn in zijn komende ongetwijfeld nog moeilijke partijen tegen Scholte, Marty en Vultink. Van deze drie kwamen donderdag middag alleen Marty en Vultink in de arena. Beiden boekten ruime winst: Mar ty was in drie beurten uit tegen Sten zei; Vultink verpletterde Vervest in vier beurten (4008). Vooral voor Marty was ^ïet een teleurstelling, toen hy tegen de zwakke Oostenrijker niet dadelijk aan een mónsterproduktie kon beginnen. De Fransman had in de morgenuren twee vriendschappelijke partijen drie banden tegen Coyret en Spielmann ach ter de rug en miste nu in het begin van zijn partij tegen Stenzei het gevoel voor het kaderspel. Hij verspeelde een beurt door een te sterk ingezet trekstootje, maakte in zijn tweede beurt een ruim gespeelde serie van 169, die door een „re +er dedans" (opnieuw een blijk van het nog niet geacclimatiseerd zijn) af brak, al was hij groots in zijn slotserie van 231. JEAN MARTY Vultink startte tegen Vervest sterk, maar toch had zijn openingsreeks verder moeten reiken dan de 113, die nu op het scorebord kwam. Hij trof het dat Ver vest blijkbaar niet in de juiste stem ming verkeerde en in feite totaal geen tegenstand bood. Daardoor waren vier beurten toereikend voor de Nederland se kampioen, die in zijn derde beuyt met 193 de falende Belg wel defintief (de stand werd toen 3698) op de knieën had gebracht. Tijdens de eerste partij van de vierde ronde viel er een grote verrassing te noteren. Jos ervest herstelde zich in zjjn strijd tegen Jean Marty volledig en dwong de wereldkampioen een remise af. Negen beurten hadden de twee ma- tadoren ervoor nodig. Henk Scholte versloeg de zwakke Stenzei met groot overwicht. Toen de donkere Eindihovenaar de grens van 400 passeerde stond zijn tegenstander pas op 58. Het is duidelijk dat de Oosten rijker in dit milieu niet thuis hoort, wat men reeds voor de aanvang van dit toer. nooi had gevreesd. DERDE RONDE Stenzei (Oost.) 71 3 55 23.66 Marty (Fr.) 400 3 231 133.33 Vultink (Ned.) 400 4 193 100.00 Vervest (Belg.) 8 4 4 2.00 Schrauwen (Belg.) 400 2 400 200.00 Coyret (Fr.) 40 2 40 20.00 Galvez (Sp.) 400 12 124 33.33 Spielmann (Oost.) 239 12 149 19.91 Vierde rond: Vesvest 400 9 221 44.44 Marty 400 9 222 44.44 Stenzei 58 4 26 14.50 Scholte 400 4 326 100.00 Schrauwen was vrij. (Van onze handbalmedewerker) BREDA Langzaam komt er teke ning in de standenlijsten van de veld- handbalcompetitie en wanneer zondag alle wedstrijden doorgang vinden dan kunnen misschien volgende week de eerste kampioenen worden begroet. Dit is echter niet in alle klassen het geval want er is op verschillende plaatsen nog een nek aan nek race aan de gang. Bij de dames is slechts één punt ver schil tussen de eerste plaats. Zeeburg, en de tweede plaats Niloc. Zondag krijgt Zeeburg een sterke tegenstan der, Velo uit Wateringen, op bezoek, zodat het niet is uitgesloten dat Niloc de eerste plaats gaat bezetten- Niloc gaat winnen van hekkesluiter Athene. Bij de heren gaat E.S-C.A. uit Arn hem ongeslagen aan kop- E.S.C.A. gaat het aanstaande weekend winnen van Attila. Wanneer A.H.C- '31, dat de tweede plaats bezet, een steek laat vallen tegen Operatie '55 dan is de mogelijkheid niet uitgesloten dat E.S. C.A. volgende week kampioen wordt. Bij de dames in de overgangsklasse is het nog lang geen uitgemaakte zaak wie er de kampioenstrofee in ont vangst mag nemen. Posterholt dat nog geen wedstrijd heeft verloren moet zondag naar Walcheren dat de derde plaats bezet. Uit verloor Walcheren met 41, maar we kunnen zondag in Vlissingen wel op een revanche re kenen. Hellas uit Den Haag, dat de tweede plaats bezet gaat winnen van Heerlen. Sittardia en Hella.s uit Den Haag zijn bij de heren de kampioenskandidaten. Hellas staat bovenaan de ranglijst maar heeft twee wedstrijden meer ge speeld dan Sittardia en slechts twee punten voorsprong Zondag reist Hel las maar Sittardia en deze wedstrijd zou wel eens doorslaggevend kunnen zijn. In Den Haag won Sittardia met 17—12. Bij de dames gaat S.O.A. uit Breda ongeslagen aan kop. Zondag hebben zij echter een rustdag en zullen dan met spanning uitzien naar de wedsfcrij- ~,e2 J?.n *?un rivalen. Een er van is ,-V' dat het sterke Olympus uit Vlissingen ontvangt. In Zeeland speel de E.B.H.V. gelijk met 3—3 en dit is BERLIJN (ANP) De Oostduit- se bladen over de voetbalwedstrijd Oost-DuitslandNederland, die op woensdag in Leipzig is gespeeld en door Nederland op dramatische wij ze met 3-4 werd verloren: „Neues Deutschland": De wed strijd in het Leipziger Zentïalstadion was als het weer in april ne gentig minuten lang liet het Oost- Duitse elftal zich ook van alle kan ten zien. Toen het na twaalf minu ten met 0-2 achterstond, gaf vrijwel niemand onder de 40.000 toeschou wers nog iets voor de kansen van de ploeg. Het was niet alleen een zenuwenwedstrijd" in de ware zin van het woord, maar voor alles in de slotfase een dramatische, harde voetbalslag. De ontstemming op de tribunes na de snel opgelopen ach terstand uitte zich in een fluitcon cert, zoals het elftal de laatste ja ren niet te incasseren heeft gekre gen. Men kon het het publiek niet kwalijk nemen, want het spel van zijn favorieten had in de eerste helft niet het niveau van interlandvoet bal. Het was zelfs nauwelijks aan te zien De Nederlanders stelden da ar niets bijzonders tegenover. Het spel behoefde de stellig niet onerva ren Oostduitse spelers geenszins te verontrusten. Zij deden verder niets dan met drie, vier ongecompliceer de combinaties, die men reeds op de fserste bladzijden van't voetbaleer- boek kan vinden, de bal in de rich ting van het Oostduitse doel drij ven. Dat alle vier Oostduitse doel punten uit hoekschoppen ontstonden, is toch wel een bewijs, dat het dit maal nauwelijks gelukte met goed opgezette combinaties tot succes te komen. „Berliner Zeltimg": Men moet ver in de geschiedenis teruggaan om van het in 1966 zo succesvolle Oostduit se elftal een zo slechte vertoning te vinden als die in de eerste helft van de wedstrijd tegen Nederland. Een elftal van klasse, zoals dat van Nederland zich manifesteerde, laat zulke fouten niet ongestraft. Op knap pe wijze profiteerden de Nederlan ders van de ruimte, die de tegen stander hen liet en met het voortdu rende switchen rafelden de voorhoe despelers, de Oostduitse verdediging uiteen. Vooral Groot, Nuninga, Kei zer en de boven allen uitstekende Mulder toonden een uitstekende bal behandeling. In de vorm van de eerste 45 minuten behoorde dit O- ranje-elftal tot de Europese topklas- se. „Junge Welt": Het Oostduitse elf tal heeft, zoals verwacht, in Neder land een zware tegenstander ge troffen. De Nederlanders waren ons in de eerste 45 minuten volledig de baas. „Leipziger Volkszeitung": In het spel van het Oostduitse elftal man keerde het in de eerste helft aan samenhang, inspiratie en in de aan val aan stootkracht. Door een veel te traag en onnauwkeurig spel op het middenveld lieten de Oostduit sers zich het op precisie afgestem de en fantasierijke spel van de Ne derlanders opdwingen. Het waren meestal maar twee aanvalsspitsen, Mulder en Keizer, die onze verdedi ging voortdurend voor problemen stelden en dermate onder druk zet ten, dat wij de verdediging in lange tijd niet zo nerveus hebben zien werken. In de tweede helft scheen een geheel andere Oostduitse forma tie op het veld te staan. Het tem po en de betere conditie van de Oostduitsers gingen de doorslag ge ven met de doelpunten werd ook het moreel v. d. Oostduitse ploeg steeds sterker. Het sterkste wapen bleek de hoekschoppen te zijn, waartegen de Nederlanders geen verweer hadden. Vooral de debuterende doelman Van Leeuwen toonde zich hierbij zeer on zeker. (Van onze sportredactie) BREDA. De route van de „Omloop van de Baronie", die zoals reeds eerder gemeld zondag a.s. voor de achtste maal draait, wijkt weinig af van die in 1966. Alleen de „aanloop-route" naar de definitieve start is totaal anders, terwijl in Roosendaal een kleine wijziging is door de binnenstad •Voor de rest bleef t alles bijhet oude. En dat wil zeggen, kleine en grote dorpen, asfalt- en kasseien wegen, stukken langs huizen die beschutting bieden en vlakke open polderstreken, „De Omloop van de Baronie" wordt er zwaar door en vindt waarschijnlijk oök nu weer een hoogtepunt in „de hel van Moerstraten". In afwachting van de aankomst is er op het terrein van de atletiekvereniging „Sprint" een sportprogramma dat om 13.00 uur begint. Het route- en tijdschema voor „De Omloop van de Baronie", ziet er als volt uit: PLAATSEN km: Tot. km: Tijd| Aanwijzingen Breda Terheijdenseweg 6,— 6,— Terheijden 5,5 11,5 Wagenberg 5,5 17,— Hooge Zwaluwe 4,— 21,— Lage Zwaluwe 3,— 24,— Moerdijk 7,— 31, Klundert 8,— 39, Hejjningen 12,— 51, Fijnaart 2,— 53,— Oud-Gastel 6,— 59,— Kruisland 5— 64,- Moerstraten 8,— 72,— Wouw 4,— "ft Roosendaal 7,— 83,— Rucphen 8,— 91, Zundert 11,— 102, Rijsbergen 9, 111, Ulvenhout 10,— 121, Chaam 7,— 128, Ullcoten 6,— 134, Baarle Nassau 6,— 140,— Alphen 5,— 145,— Rlel 8,— 153,— Gilze 6,— 159, Bavel 9,— 168, Ulvenhout 3,— 171, BREDA (Finish) 9,— 180,— 0,13.00 Start Hotel-Café-Rest. „Boschhek". Van hier geneutraliseerd door Burgem. de Manlaan Montenspark Verdilaan Willem van Oranjelaan Graaf Hendrik Ill-laan Julianalaan r Boeimeersingel Wilhelminasingel Oranjesingel Terheijdenstraat Terheijdenseweg; 13.09 definitieve start over Terheijdenseweg (11) naar 13.16 Dorpsstraat (12) Molenstraat (13) Moerdijkseweg (14) r.a. Withuisstraat (15) naar 13.24 Brouwerijstraat (16) Brandestraat (17) oversteken Wagenbergsestraat (18), vla Heikant (19) naar 13.30 Kerkdijk (20) Spoorsti-aat (21) Ha venstraat (22) Raadhuisstraat (23) Raadhuisstraat (24) Horenhilsedijk (25) naar 13.34 Gaete (26) Loonsedijk (27) Dorps straat (28) Nieuwlandsedijk (29) bij Flierstraat (30) r.a. langs Buitendijk (31) onder spoor en verkeersbrug door naar 13.45 bij binnenkomen Moerdijk linkse weg volgen Havenkant (32) Steenweg (33) r.a. J. W. Frisostraat (34) Roode- vaart (35) Langeweg (36) rechts om hoog via Blauwe Sluisdijk (37) naar 13.57 Hoogstraat (38) Oliemolenstraat (39) r.a*. Oude Stoof (40) in Zwingelspaan r.a. Tonsedijk (41) l.a. Noord Langeweg (42) na bord model 10 bijl. WVR l.a. Keiweg (43) volgen l.a. Stadsedijk (44) r.a. Oude Heijningseweg (45) naar 14.15 l.a. Oude Hieijningseijk (46) naar 14.18 tij Nieuwe Molen (47) r.a. Appelaars- dijk (48) Rijpers weg (49) naar 14.27 Veei*kensweg (51) naar 14.35 stoofstraat (52) Molenstraat (53) op Markt (54) rechtdoor Brugstraat (55) keiweg volgen op driesprong rechtse keiweg volgen tot café „De Maai" (56) (geel-groén gestreepte luiken) r.a. Steenbergsestraat (57) l.a. Hellegat- sestraat (58) naar Moerstraten. 14.47 i a Moerstraatseweg (59) richting Wouw volgen over Hazelaar (60) langs Café „Sport" naar 14.53 Nieuwstraat (61) Markt (62) l.a. Roo- sendaalsestraat (63) Roosendaalsebaan (64) naar Roosendaal 15.04 l.a. De Stok (65) r.a. Burg. Frijters- laan (66) Nw. Markt (67) l.a. Nis- pensestr. (68) na 50 mtr. r.a. Burger- houtsestraat (69) Rijksweg (70) over steken, na 200 m. links aanhouden tot Trafohuisje daarna l.a. Driehoekstraat (71) hierna r.a. Rucphensebaan (72) naar 15.16 Gebrande Hoefstraat (73) Rucphense Vaartkant (74) l.a. Raadhuisstraat (75) r.a. Zundertseweg (76) naar 15.33 Rucphenseweg (77) Prinsenstraat (78) Rijksweg 16 oversteken Wlldertsedijk (79) Gaardsebaan (80) l.a. Rusten- bcrgstraat (81) volgende splitsing links aanhouden tot café „Het Paaltje" r.a. Oe- kelsebaan (82) Schriekenweg (83) Oekelsestraat (84) naar r.a. Noordhoeksestraat (85) Hazeldcvn- sestraat (85) vóór transformatorhuisje l.a. Ballemansweg (86) Galder (op vier sprong rechtdoor) Galderseweg (87) r.a. Daasdonk (88) Daesdonkseweg l.a. Strijbeekseweg (89) naar 16.02 by caf£ Hoekske" (90) r.a. Chaamse- weg (91) naar 16.13 Dorpsstraat (92) r.a. Ulicotenseweg (93) naar La. Dorpsstraat (94) Ulicotenseweg (95) Loveren (96) naar *6-31 Katerstraat (97) Kerkstraat (98) l.a. Désiré Geeraartsstraat (99) r.a. Singel (100) l.a. St.-Annaplein (101) op splitsing links aanhouden Alphense- weg (102) Boshoven (103) Baarlese- weg (104) naar 10-33 Raadhuisstraat (105) Goeden tijd (108) r.a. Rielseweg (107) Brakel (108) naar 16.50 Alphenseweg (109) Dorpsstraat (110) Zanaeind (111) op splitsing met kruis rechts aanhouden Gilzebaan (112) naar 16.59 Molenstraat (113) Raadhuisstraat (114) Plein Oranje (115) r.a. Biestraat (116) l.a. Nerhoven (117) naar 17.13 Gilzeweg (118) L aanhouden Roos- bergseweg (118) l.a. Deken Dr. Dirckx- weg (119) Rouppe v. d. Voortlaan (120) naar 1^.17 ba. Dorpsstraat (121) Molenstraat (122) Strijbeekseweg (123) r.a. Daesdonkse- straat (124) Daasdonk (125) r.a. Gal derseweg (126) l.a. Bouvlgnedreef (127) r.a. Torendreef (128) naar 17.30 fjnish op sintelbaan van Sprint-terrein aan Dr. Schaepmanlaan. aanstaande zondag ook niet uitgesloten Were Dit krijgt in Tilburg Rapid op visitie en houdt de winst in de wol- stad. De heren van Fortuna uit Bergen op Zoom krijgen Walcheren o bezoek Fortuna gaat winnen en behoudt de bovenste plaats maar zal het niet ca deau krijgen. E-B.H.V. dat slechts één punt verwijderd is van Fortuna gaat in Breda winnen van het Tilburgse Volt. Were Di dat in de veldhandbal- competitie nog niet zulke hoge ogen heeft gegooid, kan zondag zijn posi tie verbeteren door van Rapid te win nen. Velocitas ontvangt in Breda Hel las uit Goes. Ondanks de betere re sultaten van de laatste weken van de Bredase ploeg zullen zij toch met een nederlaag genoegen moeten nemen. NEW YORK Op 25 april zullen Cassius Clay en Floyd Patterson op nieuw tegen elkaar uitkomen; de tiende maal dat Clay zyn wereldtitel zal ver dedigen. Het gevecht zal plaatsvinden in Las Vegas. Inmiddels hebben de twee boksers hun contract ondertekend. Dat daarbij enige hilariteit ontstond laat de foto duidelijk zien. Patterson links op de foto. Zoals bekend heeft Clay Pat terson in 1965 verslagen. (ADVERTENTIE) ALABASTINE I Want de echte Alabastine zet iets uit en klemt zich daardoor muurvast in naden, scheuren, barsten enz. Werkt mooi strak af. Brokkelt niet weg, laat niet los. I Echte Alafaastine is alleen verkrijgbaar in het bekende oranje-groene pak. De naam staat er groot op! Nu ook Instant Alabastine in handige grote tube.

de Stem | 1967 | | pagina 13