W innaar Wim du Bois: t ging lekker NEDERLAND MAAKT WEER GOEDE KANS s-Hertogenbosch veilig RONDE VAN NOORD-HOLLAND Hockeyers verdienden overwinning op België MANN Volleybalkampioenschappen w GARAGE A. PAENEN 'aatbotm m de poppen, an't amen'A Van der Tak won schaaktoernooi UITSLAGEN Brabant Grensrit voor Claus en Van Mierlo Bekerwedstrijden 'Dure' auto? Voordelige auto? SIMCA éh Autobedrijf v. d. HEUVEL SIMCA DINTELOORD TEL. 01672 - 650/651 SIMCA SIMCA etten n.-b. J. L. VAN DE VOORDE SIMCA ÖA6BLAB BE STEM VAN MAANDAG 3 APRIL 1966 <9 heeft dezelfde stikken, zomen, n enz. n warenhuis Wim du Bois (rechts) versloeg Jo van sprint. Katwijk in de De grote bloemenkrans ging naar Zeeland: naar Wim du Bois. (ADVERTENTIE) Smaken verschillen, maar van planten houdt haast iedereen PIET BEELEN PIET BEELEN, de Nederlandse veld loopkampioen, heeft de derde editie van de AVRO-cross, die in zijn korte bestaan is uitgegroeid tot het grootste spotevenement in Nederland, gewon nen. Ruim 5000 deelnemers verdeeld ove tal van verschillende klassen heb ben de parcoursen, die waren uitge zet rond de Hilvesumse renbaan af gelegd. Beelen heeft in de 5000 meter lange wedstrijd vij veel tegenstand onder vonden van zijn clubgenoot Wim Ger- ven, die in de slotfase niet tegen de sprintkracht van de Nederlandse kam pioen bleek opgewassen. De voor naamste uitslagen waren: Heren (5000 meter): 1. P. Beelen (Spartaan)2. W. v. Gerwen (id); 3 .D. de Bruijn (Minerva); 4. N. opden Oordt (Kim- bria); 5. J. v. d. Hoogen (De Keien); 6. J. v. Eekelen (Thor); 7, H. de Jong (Phoenix); 8. J. Delnoye (Fim bria); 9. A. Blok (Suomi); 10. P. Deel stra (Leonitas); 21. P. Vonck (Hulst), 26. H. Scharn (De Keien); 27. M. Ma- rijnissen (Thor). Dames (2000 meter): 1. A. Bosman (Numaga); 2. I. Keizer- Laman (Suomi); 3. J. Vermeulen (Hac); 4. G. Negenman (H eren- veen); 5. B. Lenferink (Tubbergen); 9. T. v. d. Made-v. d. Zwaard (Sa- gitta); 25. A. Slabbekoorn (Spado); 36. M. Kruf (id). Meisjes A: 1. C. Joosten (Avanti); 2. J. v. d. Stelt (Aalsmeer); 3. H. Dix (Hermes); 4. L. Jonker (Trias); 5. W. Taekema (Katwijk). Jongens A: 1. T. v. Uden (HAC); 2. B. Klop tSneek); 3. A. v. Houten (Hulst); 4. J. Melis (Hac); 5. F. Hendrikx (Ciko); 13. W. West dorp (Hulst); 16. H. de Mey (id); 32. J. v. Hoek (Thor); 45. H. de Groot (Hulst). Jongens B: 1. J. Hermes (Nu maga); 2. P. Vos (Nurmi); 3. F. de Jong (id); 7. Y. Fassaert (Hulst); 23. A. Bracke (id); 29. P. v. Gassen (id), 30. E. Boogaert (id). Meisjes B: W. Schippers (Enschede); 2. M. Lagrand (Beverwijk); 3. D. den Ouden (Baarn). IN APELDOORN Is het toernooi om het persoonlijk damkampioen schap van Nederland beëindigd met de partijen voor de dertiende ronde. De nieuwe kampioen van Nederland Tonny Sijbrands kwam hierin na een spannende partij remise overeen met de als tweede geëindigde oud-kam pioen Piet Roozenburg. Op de derde plaats, die tevens recht geeft op deelname aan de titel strijd van het volgend jaar, kwam de jeugdige Harm Wiersma. De eindstand: 1 en kampioen van Nederland Sijbrands 22 punten; 2 Roozenburg 17; 3 Wiersma 16; 4 Van Leeuwen 15; 5-6-7 Van Dijk, Weer- heijm, v. d. Sluis 14; 8-9 Bom, Okrogelnik 12; 10 Varkevisser 11; 11 D. de Jong 10; 12-13 W. de Jong, v. d. Staaij 9; 14 Hoekstra 7. TONNY SIJBRANDS THEO STRUFER is in Coevorden kampioen van de Nederlandse Ka tholieke Gymnastiek Bond geworden. De Turner uit Schimmert behaalde totaal 105,55 punten. Jan Doorakkers (Tilburg) werd met 104,- punten 'tweede en Peter Gelens (Tilburg) eindigde met 101,40 punten op de der de plaats. Henny Buikmans (Prinsen beek) was zevende met 90.65 p. (Van onze redactie) ZAANDAM Nauwelijks wind van betekenis en een heer lijk voorjaarszonnetje. De om standigheden in de 22ste ronde van Noord-Holland waren zeld zaam goed. Bovendien bedroeg de af te leggen afstand (155 km) minder dan in alle voorgaande rondes van Noord-Holland en de 21-jarige Zeeuwse militair Wim du Bois bevestigde dan ook rond uit dat hij zich na zijn overwin ning „nog lekker fris" voelde. Behalve enkele kleine uitlooppogin gen was de hoofdmacht gedurende de gehele koers bij elkaar gebleven. Val partijen moesten hoofdzakelijk de schei dingen teweeg brengen. De eerste se rieuze vlucht kwam pas op 20 kilo meter van de finish tot stand toen Leo Duyndam, Leen de Groot en de favo riet Harry Jansen wegsprongen. Laatst genoemde werd door pech teruggesla gen en daarmee viel ook toen nog niet de beslissing. Dat gebeurde een tiental kilometers verderop, toen Jan van Kat wijk en Johnny Brouwer een gat sloe gen. Zij werden voor hun moed be loond met respectievelijk een tweede en een derde plaats, want Wim du Bois behoorde ook tot degenen die zich nog bij de vluchters voegden. Zijn sprint snelheid bleek voldoende voor een over winning met ruim vercehil. Zo werd deze wielerklassieker van het amateurseizoen niet dat spektakel stuk wat het per traditie moest zijn. Het tempo dat de ruim tweehonderd amateurs al direct na de start inzetten was hoog: het zou eerst verslappen toen de tegenwind zich voorbij de twee de helft van de wedstrijd toch nog deed gelden. Het leverde al spoedig vrij veel achterblijvers op. Kleine wielergoden, die in de meeste gevallen haastig hun koers wendden om terug te keren naar Zaandam, waardoor hen de schande van de bezemwagen werd gespaard. De eer ste valpartij vond na 20 kilometer bij Beverwijk plaats. In sneltreinvaart denderde de hoofd macht verder. Voorbij Noord-Scharwou- de stapte Piet Tesselaar, nog steeds niet geheel fit na zijn knieblessure in de Ronde van de Toekomst 1966. in een particuliere auto, die voor hem gereed stond, maar de groten gingen door. De sterke Gerrie Bruin wilde zijn Andij ker supporters niet teleurstellen en nam een paar honderd meter. Matje Gerrits en Peter Heynig echter haalden hem maar het drietal moest zich bij Enk huizen, met nog zestig kilometer voor de boeg. al laten inhalen. De grote scheiding kwam 40 kilometer voor de finish, kort nadat Fedor den Hertog met een glimlach moest erkennen dat hij het niet kon bijbenen. Het peloton viel in drie groepen uit een, alle favorieten bevonden zich in de voorste linie, maar de open polder wegen in de Beemster konden deze keer geen beslissing teweeg brengen. Die viel in de laatste kilometers en dat Wim du Bois won was voor hem zelf geen grote verrassing. „Ik voelde dat het lekker ging. Dat viel me ont zettend mee, want deze week nog had ik last gehad van mijn been. Boven dien heb ik dit seizoen eigenlijk nog niet veel gefietst". En terwijl militair Du Bois zijn relaas deed, kwam de fa voriete Harry Jansen huilend over de eindstreep: pech had hem achtervolgd. Na hem kwam nog een ongeluksvogel. Gerrit van Dongen uit Made, die bij een van de laatste valpartijen 700 meter voor de finish zijn sleutelbeen had ge broken. 1 Wim du Bois, Zuidzande, de 155 km in 3 uur 31 min. 50 sec.; 2 Jan van Katwijk, Oploo; 3 Johnny Brouwer, Rotterdam: 4 Gé van der Winden, Be verwijk: 5 Cees Rentmeester, Ovezan- de- 6 Harry Schoofs, Bladel, allen in 3 31 50: 7 Ted Blom, Haarlem, 3.32,06; 8 Sander Douma, Grouw; 9 Matje Ger rits Oploo; 10 Rini Wagtmans, St.-Wille- lebrord: 11 Michel Vermeulen. Belg; 12 Cees Zoontjes, Tilburg; 13 Ad Duyker, Beverwijk; 14 Gaby Minneboo, Haar lem; 15 Kees Brugel, Zwijndrecht, al len in 3.32,06. (ADVERTENTIE) Bloetoe" waar woorden tekort schieten BREDA Ter gelegenheid van het le lustrum organiseerde de Bredase schaak vereniging in Kasteel Bouvigne een A- en B-toernooi. Voor de A-wedstrijden waren er 72 deelnemers en 22 schakers schreven in voor B. In groep 1 bemach tigde de Haarlemmer Van der Tak de eerste prijs, gevolgd door Etmans (Lei den), C. Jansen (Kruiningen) en Rheydt (Duitsland). De andere resultaten (le en 2e prijs): groep 2 v. d. Neut, Bergen op Zoom en drs. J. te Brinke, Breda; groep 3: Wasse naar, St.-Jacobipar. en H. Verhoeven, Breda; groep 4: Marcus, Nijmegen en De Kort, Bergen op Zoom; groep 5: v. Hal deren, Delft en H. v. d. Velde, Breda; (Van onze sportredactie) HAARLEM Alles verloopt volledig naar wens bij de Westeuropese volleybalkampi oenschappen. Het Nederlandse team dat wel het een en an der waar heeft te maken behaalde in de voorronden drie overwinningen en plaatste zich voor de finalegroep. De andere finalisten heten West- Duitsland, België, Israël, Italië en Frankrijk. En ook dat is wat men verwachtte. Toch vielen er enige verrassingen te noteren, zoals de 3 0 overwin ning van Israël op België, zaterdag avond in de Stadssporthal in' Til burg, en de drie zeges die lands kampioen Blokkeer (ingevallen voor Luxemburg) aan de kop van de groep met Italië, Frankrijk en het militaire team brachten. Het eind- toernooi is slechts toegankelijk voor nationale ploegen. Blokkeer valt dus buiten de prijzen en zal tijdens de verdere duur van het kampioenschap in de verliezerspoule vervan gen worden door plaatselijke teams. Nadat Nederland reeds Engeland en Finland had verslagen, was za terdagavond West-Duitsland aan de beurt. Onze oosterburen die na de overwinningen op Engeland en Fin land optimistisch waren kregen van het Nederlandse team een ge voelige 3 0 nederlaag te slikken. Onze landgenoten lieten niets aan onduidelijkheid over en vernietigden van het begin af alle illusies van de Westduitsers, die voor het eerst in de finale-poule doordrongen. Weliswaar is de Nederlandse ploeg na de moeilijkheden met spelers die voor het nationale team bedank ten nog niet geheel ingespeeld, maar het werd zonder meer duidelijk dat Nederland, spelend in de vorm van zaterdagavond moeilijk van een nieuwe Westeuropese titel is af te houden. Zoals gewoonlijk vormde de aanval het sterkste deel van de ploeg. Jans Jansen en Bram Ver meulen waren de uitblinkers, echter niet in de verdediging, waar zich nogal eens misverstanden voorde den. West-Duitsland verloor de eerste set in dertien minuten met 15 4 en in de tweede speelperiode leidde Nederland al snel met 7 '3. On danks het feit dat de Duitsers bij een kleine inzinking van de Neder landers de kans kregen o m,,wat te rug te doen", slaagden zij daar niet in. Uit hoge set-ups van aanvoerder Jurriaan Kooien sloegen Vermeulen en Jansen de .laatste Duitse hoop stuk. De derde set was niet meer dan een formaliteit: 15 7. In Tilburg viel een verrassing te noteren. De soepel spelende Israëli ërs versloegen daar eveneens za terdagavond, toen het jeugdteam zijn eerste overwinning behaalde België, één van d<=» favorieten. Isra el, dat al een van de eerste vier plaatsen is toebedacht, overrompel de de Belgen met snelle, harde aan vallen. Zelfs Leon Huybrechts. Bel- gië's aanvaller bij uitstek, slaagde er niet in de Israëlische ploeg te verontrusten; de verdediging van Is raël was daarvoor te snel. In drie sets was België verslagen: 15 8 15 9 en 15 1. De uitslagen van zaterdag luiden: Groep A (Leeuwarden)Finland - Engeland 30 (154 154 152). West-Duitsland - Nederland 03 (4— 15 6—15 7—15). Groep B (Tilburg): Nederlandse jeugd - Zwitserland 3— 0 (15—10 15—11 15—12). Israël - Bel gië 3—0 (15—8 15—9 15—1). Groep C (Haarlem)Blokkeer - Militair team 3—1 (13—15 15—10 15—3 15—11). Ita lië - Frankrijk 3—215—610—1515 9 8—15 15—9) Het programma voor vandaag, maandag 3 april, ziet er als volgt uit: Terborg: verliezerspoule: Neder landse militairen - Zwitserland. Ter- borg: finalepoule: Frankrijk - Isra el. Roermond: verliezerspoule: Ne derlandse jeugd - Engeland. Roer mond: finalepoule: België - West- Duitsland. Amsterdam: verliezers poule: Amsterdam - Finland. Am sterdam: finalepoule: Italië - Ne derland. In Etten is de nieuwe Kikkerop- wielerploeg ten doop gehouden. Het zeer jeugdige team wordt gevormd door de Brabantse renners Cees Frit ters-(Zegge), Mat van Groezen (Ma de), Anton Konings (Sprundel), Coi Stuit j ens (Oosterhout), Poul van dei Wegen (Tilburg) en Karei Willemsc (Hoge-Zwaluwe). Ploegleider is de oud-renner Piet Lambrechts en ver zorger-masseur de veteraan Wim Zui- ker. Op het programma van de nieu we ploeg staan onder andere df „Ronde van Brabant", de „Omlooi van de Baronie", de „Ronde van Mid den Zeeland" en waarschijnlijk oo' de „Omloop van Zeeuwsch-Vlaande ren". groep 6: Kraayeveld, Alkmaar en A. v. d. Ven, Tilburg; groep 7: v. Amstel, Bre da en M. v. d. Velden, Tilburg; groep 8: Sips, Oosterhout en Konings, Tilburg; groep 9: De Bruyn, Schiedam en Hey, St.-Jacobipar.; groep 10: De Wit, Waal wijk en Felkus, Breda; groep 11 K. Sep, Apeldoorn en ir. v. Katwijk, Breda; groep 12: v. Oorschot, Goirle en Rasing, Breda; groep 13: v. d. Meerakker, Eersel en Horsten, Waalwijk; groep 14: Rooy- akker, Eersel en v. d. Eerden, Den Haag; groep 15: Bokern, Leiden en Hagenaars, Steensel, groep 16: Bergen, Bergen op Zoom en Hagenaars, Breda; groep 17: Wijnholt, Zundert en v. Oostrum (Zui- lichem; groep 18: Haegt, Zundert en v. Eyck, Breda; groep 19: v. Gils, IJsel- stein en Pliester, Valkenswaard; groep 20: Kunen, Tilburg en Fleuren, Groes- beek; groep 21: v. Wijngaarden, Rotter dam en Ferkening, Oss; groep 22: A. Jansen, Breda en J. v. Kuitert, Oss; groep 23: Lagerwaarde, Slikkerveer en Th. de Leeuw, Eindhoven. KAATSHEUVEL (ANP) De com binatie Claus Van Mierlo (Stiphout- Eindhoven) is winnaar geworden van de 24e Brabant grensrit, geldend voor de Nederlandse kampioenschappen be- trouwbaarheidsritten van de KNAC, waaraan een recordaantal van 350 equipes deelnam. De a-klassers moesten in de nacht van zaterdag op zondag 525 km afleg gen, de b-rijders 405 km en de c-klas- sers 300 km. De start was te Kaats heuvel, de rust in Weert en de finish te Kaatsheuvel. De uitslag luidt A-KLASSE: 1. Claus Van Mierlo (Stiphout-Eind hoven) 202 pnt; 2. Van Beek Ver- schuuren (Aalst-Eindhoven) 229 pnt; 3. D. en A. Jetten (Boxmeer-Boekei) 236 pnt; 4. De Wit Blankers (Arnhem) 257 pnt; 5. Blooys Posthuma (IJmui- den-Alkmaar) 300 pnt. B-KLASSE: 1. De Heer Hentzen (Rotterdam) 121 pnt; 2. Zincken Van Zundert (Baexem-Weert) 183 pnt; 3. Spierings - Van der Ven (Rijkevoord) 212 pnt: 4. Van Bugnum Van Schenk Bril (IJmuiden-Haarlem) 219 pnt; 5. Her- wers Schoonmakers (Ottersum-Gen- nep) 251 pnt. C-KLASSE: 1. Van Oord Sas (Sleewijk-Ooster beek) 23 pnt; 2. Van Lierop Nazarski (Weert-Heythuizen) 35 pnt; 3. Liem Van Roon (Den Haag) 36 pnt. TOERKLASSE: 1. Meyssen Van Woensel (Weert) 60 pnt; 2. Van de Graaf Heyndyk (Olst) 78 pnt; 3. Bijsterveld Hendriks (Weert) 108 pnt. CLUBTEAMS: a-klasse: De Kempenrijders (Eindho ven) 757 pnt; b-klasse: Boxmeer 886 pnt; c-klasse: Grensrijders (Valken burg) 326 pnt. (Van onze hockeymedewerker) BREDA Het gevecht om aan de automatische degradatie te ont komen heeft een verrassende wending genomen, doordat 's-Herto genbosch de zuidelijke kampioen Venlo een nederlaag toebracht. Ook in de Prom. kl. A (Heren) viel nog niet de kampioensbeslissing, hoe wel Keep Fit van Breda II won. schot van R. Waterman beter lot had verdiend. Uiteraard was Keep Fit zeer ver heugd met deze zege, maar kampi- oensbloemen konden nog niet worden aangeboden. Omdat de protestcom missie nog geen uitspraak gedaan heeft over het door Push ingediende protest. Mocht dit protest toegewezen worden dat ligt een beslissingswedstrijd tussen Keep Fit en Push in het vooruitzicht' HEREN le KLASSE Zoals reeds gemeld nam 's-Hertogen bosch de laatste kans waar. Op eigen bodem wonnen n.l. de Bosschenaren van Venlo en loodsten zich daardoor in veilige haven. De situatie in de staart van de ranglijst is nu wel bij zonder interessant geworden. Vaststaat dat Tilburg en MOP thans de laatste plaats delen. Maar ook Breda kan zich nog bij dit tweetal voegen. Als het in zijn laatste wedstrijd van HTCC zou verliezen. De ranglijs+ luidt: Venlo 14-21 HTCC 13-16; EMHC 14-16; Eindhoven 14-12; 's-Bosch 14-12; Breda 13-11; Til burg 14-11; MOP 14-11. Voor Push en voor Keep Fit, dat bij Breda op bezoek ging, was dit duel van groot belang. De Osse ploeg ging fel van start, stelde de Bredase defen sie direct voor moeilijke problemen, doch, mede door enige fraaie reddingen van de Bredase doelman, werd er niet gedoelpunt. Niettemin bleven de aanvallen der gasten meer gevaar in houden. De Bredase attaques waren te kort van opzet en uitvoer om gevaar te stichten. Enige minuten voor de rust veroverde F. Fontein voor zijn club de leiding (01) Na de hervatting kwam deze kostbare voorsprong vrijwel niet in gevaar, hoewel het prachtige DAMES le KLASSE De enige wedstrijd tussen 's-Herto genbosch en Racing, eindigde in een puntenverdeling. 2e KLASSE A Forward 2-Breda 2 11. Een prettig duel. Waarin de gasten een licht veldoverwicht demonstreerden en dit vrij spoedig met ^en doelpunt van M. v. d. Broek werd uitgedrukt (01) Ook na de th.ee geen spelbeeld wij ziging. Niettemin slaagde de thuisclub erin de balans in evenwicht te bren gen l—l. DE JOSSELIN De JONG BEKER (Heren) Het Dongense Liberty 2 overleefde ook de vierde ronde door op het bezoekende Spirit 2 een ver diende zege te boeken 42. Ook Breda 6 hield de zuidelijke eer hoog, want bracht op zijn eigen terrein Be Fair 4 een kleine nederlaag toe 1-0. PARNASSIA PRIJS (Dames) Breda was op bezoek bij Rood Wit (Westelijke Prom. Kl.) Het was een duel op een vreselijk slecht veld onder bijzonder slechte weersomstandighe den. Kortom omstandigheden, waarin het betere veldspel der Bredase dames niet tot zijn recht kwam. De gasten hadden toch een veldoverwicht, namen door A. Buszink de leiding 01 doen na rust ging deze voorsprong verloren 11. In de reglementaire verlenging werd door beide partijen niet meer ge doelpunt en daarmede was het beker- avontuur der Bredase ploeg ten einde. (ADVERTENTIE) £an sportief gebaar' dat op prijs wordt gesteld Een beeld uit de hockey-interland NederlandBelgië. Terhaar in duel met Belgische verdedigers. AMSTELVEEN (ANP) Het Nederlands hockey-elftal heeft zondagmiddag in een druilerige regen, die de toeschouwers on der een dak van regenschermen deed schuilgaan, en op een steeds slechter wordend veld in het Wagener-stadion te Amstel- /een een verdiende overwinning net 1-0 bereikt tegen België. 3en overwinning, die in de veer tiende minuut van de tweede ïelft tot stand kwam door een loelpunt van rechtsbinnen Otto er Haar uit aangeven van de doorgebroken Frank Zweerts. Te lang echter hebben de Nederlan ders op dit doelpunt moeten wachten, want in de eerste helft waren onze landgenoten, die steunden op een betere techniek en conditie dan onze zuiderbu ren, superieur. Toonaangevend was de oranjeploeg vooral op het middenveld en van daar uit trokken de Nederlandse aanvallers op de Belgische veste aan. Hoe moeilijk bleek het geroutineerde Belgische de- fensieblok echter van zijn plaats te krij gen. Al hun raffinement mochten de Nederlandse voorwaartsen hiervoor aanspreken telkens weer bleven ten slotte toch de Belgische verdedigers meester van het terrein. De Belgen be perkten zich, hiertoe gedwongen door namelijk tot uitvallen, die echter geens zins van gevaar ontbloot waren. Pas nadat Nederland de leiding had ge nomen, kwamen de Belgen tot een beter georganiseerd aanvalsspel, waar mee zij de Nederlandse verdedigers da nig op de proef stelden. Het spelpeil was aan Nederlandse zijde, mede door de slechte omstandigheden, die de tech niek niet meer tot hun recht deden komen het was inmiddels een schier onmogelijke opgave geworden de bal op het ongelijke veld onder controle te krijgen echter danig gezakt en de wedstrijd, die in de eerste helft het aankijken alleszins waard was, ver mocht nauwelijks nog te boeien. Niette min heerst er tevredenheid in de Ne derlandse gelederen. De derby was gewonnen en juist, nu de verdedigers zo sterk in het voordeel waren, was hier ook alle reden toe. Op een parcours van 1500 meter werd in Stiphout een wedstrijd voor nieuwelingen gehouden. Coppens uit Moerstrate zegevierde in deze 40 kilo meter lange wedstrijd in een tijd van 1 uur 4 minuten 9 seconden. Op de tweede plaats eindigde Moeskops (Reusel) voor Groeneveld (Haarlem). Halverwege de wedstrijd ontsnapte Coppens uit een kopgroep van drie man en finishte met een voorsprong van 2 min. 55 sec. op Moeskops. Een derde plaats behaalde J. Hin- neman (IJzendijke) in een koers voor amateurs te Waarschool (België). De afstand bedroeg 110 kilometer. Van de eenenvijftig deelnemers was Last uit Watervliet de snelste in 2 uur 57 minuten. Vonk (St.-Jansteen) legde beslag op de negende plaats. (ADVERTENTIE) (Waarom niet allebei tegelijk?!) Waarom niet een Simca 1301/1501? Dan hebt u de nieuwste Simca, auto-couture uit Parijs. De wagen met de dure snit en met het dure zitcomfort. En alles wat u verder zoekt. Bagageruimte? Makkelijk zicht? Makkelijk sturen? Makkelijk schakelen? Makkelijk optrekken en remmen? Stuk voor stuk karaktertrek ken! En voor de caravanbezitter: ook de trekkracht is geweldig! Daarom een auto die technisch en praktisch duidelijk 'duurder' is dan hij kost. Proefrit kost u niets en verplicht u tot niets. SIMCA 1301/1501 VANAF f 7795— WAW NEDF.RLAND NV Voor Dinteloord. Steenbergen en N Vossemeer: St.-Philipsland. Fijnaart, Heijningen, Willemstad: Westerstraat 33 Molendijk 29 Voor 8reda, Oosterhout, Prinsenbeek, Nieuw- Ginneken, Rijsbergen en Zundert AUTOBEDRIJF ROB HELLEMONS afd. Verkoop Doornboslaan 104 Breda tel 01600-47650. voor Etten Leur Hoeven. Bosschenhoofd, Ouden- ^3 bosch GARAGE LAARAKKER namn. Baai 2 - Fred v Eedenstraat 2. tel. 2613 - 2957 VOOR ZEVENBERGEN e.o.: Hoofdstraat 66 - ZEVENBERGSCHENHOEK Tel. 01685—418 Voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen Steensedijk 108 Hulst TeL 01140-2878

de Stem | 1967 | | pagina 7