Ingrijpende plannen tot reorganisatie Gestrande in lichterlaaie Paus bepleit wereldfonds tegen armoe JAMIN AR-fractie achter Biesheuvel Nederlandse premie-pot voor Tour Na de les ZEE BESTOOKT MET NAPALM KINDERLIJKJE GEVONDEN IN TILBURG UIT BEWAPENINGSGELDEN: vóór 1 april 1967 DAGBLAD VOOR ZEELAND DESNOODS APARTE PARTIJ IN FEDERATIE-VERBAND MET KVP SLAGVAARDIG KIESKRINGEN EFFICIENCY Koud Nederlander in Italië gearresteerd Kincaid overleden Gigantische rookpluim boven Torrey Canyon WÊÊÊÊ Stranden Goedkoper Opgegeven 4NDAAG IN Spectaculair plan Wereldgesag Wereldvrede Wereldhandel Geboorteregeling bitterkoekjes niet duur weheerlijk De Jong optimist Formatiedag 39 Kritiek Tweespalt 1114111 1070 JAARGANG No. 25466 Uitgave: N.V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: Dr. W. A. J. M. Harkx Hoofdredacteur: L. Leijendekker Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda Reigerstraat 16 tel. 22341 (7 lijnen) Postgiro 1114111 Voor God, Koningin en Vaderland WOlNlDAG 29 MAART 1967 Abonnementsprijs: f 12,00 per V war taal, excl. f 0,50 incasso, f 15,5c par post. excl. f 0,50 incasso, f 4,0 por maand; f 0,93 per week. Prij van buitenlandse abonnementen op aarv vraag. Losse nummers 20 cent •I Advertentieprijs voor de gehele op lage f 0,50 per mm. Bij contract aan zienlijke reductie. Volledige tarisven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Kiokstraat 1, telefoon 6252 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 - telefoon 2377 - (Bijbureaus: TERNEUZEN, Potgieterstraat 3, telefoon 2601 - OOSTBURG, Nieuwstraat 41 - telefoon 2893). BRABANTSE KVP WIL „EIGEN GEZICHT" (Van een onzer verslaggevers) DEN BOSCH. De leiding van de Brabantse K.V.P. heeft het dagelijks bestuur van de partij gisteravond op de hoogte gesteld van ingrijpende reorganisatieplannen. De Brabantse KVP heeft bij de jongste verkiezingen zeer zware verliezen geleden en streeft nu, evenals die in Zee land, ernstig naar vernieuwing. Zij wil „een eigen ge zicht" krijgen. Sommigen willen daarbij zeer ver gaan. Zij denken aan samenwer king met protestanten en humanisten die zich in grote trekken met 't KVP-programma kunnen verenigen. Zij zijn desnoods bereid om in Brabant de naam „Katholieke Volks Partij" te laten vallen. Velen wensen een versterking: van de invloed van de Brabantse KVP in de landelijke partij-organisatie. Zij spelen met de gedachte de Brabantse KVP te hervormen tot een vrij zelfstandige organisatie die in federatief verhand met de landelijke KVP samenwerkt. Voorbeeld van een dergelijke opzet is de ver houding tussen de Beierse CSU en de CDU in de Duitse Bondsrepubliek. lillllllUllllllllliailllHIIIIIUIIIHIIIIiaillUllilimülBHlIMIIIU Of het ooit zover komt is echter de vraag. Veel zal afhangen van de hou ding van het iandelijke K.V.P.-bestuur ten aanzien van de Brabantse reorga nisatieplannen. Overigens zouden ook in Limburg soortgelijke gedachten als in Brabant leven. De belangrijkste punten van de reor ganisatie, die de Brabantse K.V.P.-lei- ding thans voor ogen staat, zijn: Samenvoeging van de twee Brabant se K.V.P.-kieskringen (Den Bosch en Tilburg) tot één provinciale or ganisatie. Vervanging van de negen K.V.P.- statenkringen door vier districten: West-Brabant, Midden-Brabant, Zuid oost-Brabant en Noordoost-Brabant. Reorganisatie van de afdelingen, zo dat elke gemeente een afdeling vormt. Als de plannen doorgaan, zal de Bra bantse K:V.P. straks geleid worden door vier bestuurscolleges: een partijraad (politiek), een bestuursraad (organisa torisch), een propagandaraad en een jongerenraad. Deze bestuurscolleges zullen gecontroleerd kunnen worden door de provinciale vergadering. Men wijst erop dat de K.V.P. in Bra bant thans georganiseerd is op basis van de indeling van de Kieswet. Zo zijn er twee kieskringen, feitelijk zelfstan dige organisaties, zij het dat zij samen werken in een provinciale centrale. Een groot bezwaar van deze tweedeling is dat de Brabantse K.V.P. nooit slag vaardig kan reageren. De grenzen van de kieskringen pas sen niet meer in deze tijd. Zo behoort "Waalwijk, dat sociaal-economisch een deel van Midden-Brabant is, bij de kies kring Den Bosch, terwijl andere Mid denbrabantse plaatsen (Tilburg, Don gen), bij de kieskring Tilburg behoren, lp de huidige opzet behoort een plaats als Dongen tot de statenkring Zeven bergen, hoewel zij weinig of niets ge meen heeft met de problematiek van het gebied Zevenbergen. De organisatie in afdelingen moet aangepast worden, omdat er veel te veel afdelingen zijn die te klein zijn. Men acht het een dolzinnige toestand dat elk kerkdorp en elke stadswijk een eigen afdeling heeft. Het blijkt steeds moeilijker om daarvoor krachtige be stuurders te vinden. Men hoopt dat de nieuwe opzet niet alleen zal leiden tot een grotere effi ciency van het partijapparaat, maar ook tot een grotere aantrekkingskracht van de partij op degenen die in staat zijn leiding te geven Vandaag wordt de reorganisatie be sproken in het dagelijks bestuur van de kieskring Den Bosch. Op 4 april komt de zaak aan de orde in het dagelijks bestuur van de kieskring Tilburg. Bin nen niet al te lange tijd zullen voor stellen gedaan worden aan de kring vergaderingen, waarschijnlijk nog in dit voorjaar. (ZIE VERDER PAGINA 9) IIET ziet er naar uit dat de Bra bantse K.V.P. uit de verkiezings uitslag een les getrokken heeft. Er wordt tenminste gedacht over ver nieuwing. De man die de notulen moet schrijven van de vergaderingen der beide kieskringbesturen, zal er heel blij mee zijn. Hij krijgt het in elk geval een stuk gemakkelijker, «ls er één provinciale organisatie is. Uit een oogpunt van efficiency is de reorganisatie dan ook uiterst be langrijk. Van politiek standpunt uit beschouwd is zij echter niet het be langrijkste. Het belangrijkste is, ook voor de Brabantse K.V.P., het eigen gezicht. Dat kan zij slechts krijgen van dege nen die stiaks, na de reorg .nisatie, aan het roer komen te staan. Het gezicht van de partij wordt door hen bepaald en door hun interpre tatie van het partijprogram. Het ge zicht van de K.V.P. is dat van voor uitstrevende politici als Bogaers, Cals, Veldkamp en mei. Klompé of dat van behoedzamere figuren als Aalberse en De Jong. Zoals het ra dicaal-christelijke image van de A R.P. dat van Berghuis en Biesheu vel is. Degenen die zich vleien met de hoop dat de reorganisatie nok tot versterking van de K.V.P.-gelederen zal leiden, doen er naar onze mening goed aan tevens een bezinning op het partijprogram op gang te bren gen. Het resultaat van die bezinning zal straks bij de bestuursverkiezin gen tot uitdrukking moeten komen. Alleen als er dan welbewust en dui delijk progressieve of conservatieve figuren in 't zadel gezet worden mag men hopen dat de vele uitstekende Brabanders clie nu nog langs het K.V.P.-lijntje staan, bereid zijn mee te doen en een verantwoordelijke functie in de partij op zich nemen. ^LS het slechts bij een reorganisa- tie blijft, verwachten wij geen Politieke wonderen. Zij zal dan niet Meer zijn dan een aanpassing van de K.V.P. aan de allang veranderde grenzen in het nieuwe Brabant, Zij kan echter het begin zijn van'een echte vernieuwing. Dat het daar heen moet kan naar ons inzicht maar bezwaarlijk ontkend worden. ®r 2Un K.V.P.'ers die de uitslag van de jongste verkiezingen afdoen met de opmerking dat de K.V.P. wel meer inzinkingen gekend heeft. Zij menen dat een flinke ledenwerf-ac- volstaat om de volgende verkie- |^en met vertrouwen tegemoet te on. wij zijn daar niet zo gerust op: JJaren zestig zijn de jaren vijftig met meer. Er is minder behoefte ,,'1 or8'anisators, méér aan politici, vui an"0re woorden: aan politieke eiders die duidelijk kiezen. ■in m w— ST,ERKTE van het Indonesische le- mL i! wordeii opgevoerd van 250.000 Sit h ,.ppen nu tot 300 000 eind 1968. verkiü age,n,e,raal Soeharto in Djakarta tleeWn militairen die hebben striirt ^°men ?an de onafhankelijkheids- öe knm a1 Nederland in 1945. zullen verlat™™ n 'aai het 'e3er hebben deefri eersye™achting, medege- *ÏÏ?v£d? het geldig tot ai'SS bewolking met bui- westen Ko,n ige w,nd uit «hik nachtvorst met Plaat' dern7 44gi°n onder l9-07. °n- »P 00,22 morsen 2011 °P 6.21. maan MILAAN, ITALIË (AP) De poli tie van Milaan heeft een Nederlandse jongeman in staat van beschuldiging gesteld wegens het bezit en gebruik van verdovende middelen. De 20-jarige H. A. V. uit Arnhem .werd gedurende het weekeinde samen met twee Italianen gearresteerd. De politie deelde mee dat het drie tal in het bezit was van meer dan een kilo hasjiesj. Zij zitten in de San Vifto- re gevangenis van Milaan. PHILADELPHIA (AFP) Willi aiw Kincaid, die gold als een der grootste fluitisten ter wereld, is maandag op 71-jarige leeftijd in Philadelphia over leden. Van 1921 tot zijn pensionering in 1960 speelde hij in het Symphonie"- orkest van die stad. I i ■■I (Van onze Londense correspondent) LAND'S END Bommenwerpers van de Britse marine hebben gisteren de gestrande tanker Torrey Canyon gebombardeerd om de nog aan boord aan wezige olie in brand te steken. Na het bombardement scheerden twintig Hunter-straaljagers over het wrak om het te bestoken met afwerpbare ben zinetanks en kaliumchloraat. De met olie bedekte zee rond het wrak werd met napalm bewerkt. Een gigantische rookwolk stijgt omhoog nadat vliegtuigen van de Britse marine het wrak van de Torrey Canyon onder handen hebben genomen. Hoe geweldig de wolk ls, blijkt als men in aanmerking neemt dat deze foto tien kilometer van de brand vandaan werd geno men De geweldige brand die ontstond, dreigde na ongeveer twee uur te doven maar een groep Hunters stak er op nieuw de brand in. Volgens minister van Binnenlandse Zaken Roy Jenkins brandt het olieoppervlak voldoende. De hele nacht door zijn de Hunters in ac tie geweest en ook vandaag nog zullen zij bezig blijven met het in brand hou den van de olie. Kort na 4 uur gistermiddag zette een voltreffer het achterschip in lichter laaie. Een oranjekleurige vlam spoot 60 meter hoog de lucht in. weldra gevolgd door een grijze paddestoelwolk waarvan de hoogte op twee- tot vijfduizend me ter geschat werd. Aan boord van het wrak bevond zich naar schatting nog 50.000 ton ruwe olie die onophoudelijk in zee blijft vloeien. Het bevel om het wrak van de tanker vanuit de lucht te vernietigen is een allerlaatste poging die men volgens de meeste Britten een week eerder had moeten doen, ook al zou de maatschap pij die eigenares is van de „Torrey Canyon" dan een proces begonnen zijn tegen de Britse staat. De toeschouwers op Land's End be leefden de sensatie van hun leven en waren getuigen van de ondergang van een schip, waarvan het verlies het zwaarste genoemd wordt in de ge schiedenis van de scheepsverzekering. Men meent dat als Groot-Brittannië dan tot schadevergoeding veroordeeld was, de kosten niet zo hoog zouden ge weest zijn als de financiële omvang van het verontreinigingsdrama waarmee Groot-Brittannië thans af te rekenen heeft. De kosten van de grote schoon- maakoperatie en de bombardementen op de „Torrey Canyon" belopen op het ogenblik reeds meer dan 7,5 miljoen gulden. De uiteindelijke omvang van de aangerichte schade valt nog niet te overzien. Het verbranden van de „Torrey Canyon" maakt geen einde aan de ver ontreiniging van de Britse stranden en havens. Wel wordt op deze manier de olie onschadelijk die zich nog in het wrak bevond en die anders in zee zou zijn gevloeid. De olievlek beweegt zich thans met een snelheid van gemiddeld 21 km per dag voort in de richting van het Kanaal. De toestand voor de oost kust van Engeland en sommige strahden van het vasteland blijft gevaarlijk zo lang een stormachtige westenwind de olie m hun richting stuwt. Ook op de kust van Dorset, Hamp shire, Sussex en Kent maakt men zich gereed om de zee en de stranden met wasmiddelen te besproeien als de olie, voortgestuwd door de westenwind, zou komen opdagen. In Kent verwacht men de olie in de periode juni-augustus het hoogtepunt van het vakantieseizoen. Dover dat de drukste passagiers haven van de wereld is zal, wat er ook moge gebeuren, open blijven voor de scheepvaart. Als Dover buiten dienst geraakt, valt het grootste deel van het Britse toeristenverkeer naar het vaste land stil. De brandende olie van de „Torrey Canyon" verspreidde zich gisteravond in westelijke richting. De vlammen dansten tot 60 meter hoog door de rook. Het vuui laaide zo geweldig dat de vlammen tegen de wind in over de op pervlakte van de zee kropen. Het besluit te bombarderen werd vergemakkelijkt door het feit dat de Nederlandse bergingsfirma Wijsmuller uit IJmuiden het einde van haar pogin gen om de „Torrey Canyon" te bergen bekendgemaakt had. Op ^Land's End stonden honderden toe te kijken terwijl de bommenwerpers hun bommen afwierpen. De grotendeels gezonken wrakstukken van de „Torrey Canyon" waren duidelijk zichtbaar op ruim 16 mijl afstand, boven de Seven Stones-rif waarop de tanker elf dagen geleden ten gevolge van een navigatie- fout vastgelopen is. Nieuwe Terneuzense veiling in spireerde Dagblad De Slem tot een extrabijlage. Nu Iwan niet zo verschrikkelijk meer lijkt, behoeft Europa ook niet meer zo stevig aan de hand van Washington te lopen. „Blik naar buiten", pagina 7. „Broeders van Maastricht" heb ben ordeleden uit hele wereld bijeengeroepen. Pagina 9. Gouden Freddy heeft de eerste serie van tien gouden platen vol. Pagina 11. Opnieuw dreiging van massa ontslag in textiel. Pagina 15. (Van onzesportredacteur) BREDA Als Wout Wagtmans, Cees Brouwers (beiden uit St.-Willebrord) en Simon Waardenburg (Rotterdam) slagen in hun plan, wordt de Tour de France voor de Nederlandse coureurs een bijzonder aantrekkelijk karwei. Want dan is er geld. Dan ook verdwijnt een van de grootste zorgen die de na tionale wielerbond rond de voorberei dingen van de Franse ronde kent. Het drietal Wagtmans - Brouwers - Waardenburg maakt „de Commissie Premie Pot Tour de France" en zal het Nederlandse bedrijfsleven proberen warm te maken voor 't fietsspektakel in Frankrijk. De heren pakten de zaak se rieus aan en tekenden ten overstaan van de Sprundelse notaris J. M. Stey- len een overeenkomst. Vanaf vandaag gaan ze proberen de premie-pot zo vol mogelijk te krijgen om de Tour-renners een extra uitkering te kunnen geven. Men streeft daarbij naar het systeem van „Televizier", dat in het verleden tegen iedere gewonnen frank in de ronde één gulden zette. Wagtmans, Brouwers en Waardenburg hebben nog drie maanden de tijd om de centen bij elkaar te krijgen. „Het moet al heel gek gaan, wil dat niet lukken", aldus ploeg leider Wout Wagtmans, die dus ook zitting nam in de commissie. Voor meer bijzonderheden over dit spectaculaire plan verwijzen wij naar de sportpagina. (Van onze correspondent) TILBURG. Bij het schoonmaken van een rooster voor een duiker in het riviertje de Oude Ley, dat door Tilburg stroomt, heeft een gemeentewerker gisteren een plastic zak aangetroffen, waarin zich het lijkje van een pasge boren baby bevond. Het kind was, alvorens in de zak te zijn gedeponeerd, in krantepapier ge wikkeld. Over de herkomst tast men nog in het duister. Wel is komen vast te staan, dat het slechts korte tijd in het water heeft gelegen. Sectie zal de doodsoorzaak moeten vaststellen. VATICAANSTAD (Keuter/AFP) In zijn met Pasen aangekon digde en gisteren gepubliceerde encycliek „Populorum Progressie" (Vooruitgang der volkeren) roept paus Paulus de Zesde op tot instel ling van een wereldfonds ten behoeve van de onontwikkelde landen dat gevormd zou moeten worden uit gelden welke de geïndustriali seerde mogendheden voor hun bewapening uittrekken. In deze zendbrief noemt de paus de door machtsvertoon en bewapenings wedloop veroorzaakte uitgaven „een onverdraaglijk schandaal", ten over staan van het lijden der mensheid. De paus roept op tot hulp aan de zwakken en de hongerigen, gelijkheid in handelsbetrekkingen en menslie vendheid. „Strijd voeren tegen de ellen de en onrechtvaardigheid betekent, dat men tegelijk met de verbetering van de omstandigheden, de menselijke en gees telijke vooruitgang van alle mensen en aldus het algemeen welzijn van de mensheid bevordert". Om dit te bereiken moet de isolatie beëindigd worden en een doeltreffend wereldgezag worden geschapen. „Wij zijn allen verenigd in deze onderne ming. Wij wilden alle mensen voor ogen brengen hoe kritiek het huidige ogen blik. is en hoe dringend het werk dat gedaan moet worden. Het uur voor actie heeft geslagen. Op het spel staan het bestaan van zovele onschuldige kin deren en zovele gezinnen, die in ellende gedompeld zijn, het scheppen van de voor menselijke wezens vereiste om standigheden'', aldus de paus. „Op het spel staan de wereldvrede en de toekomst der beschaving. Nu moeten alle mensen en alle volkeren verant woordelijkheid onder ogen zien". De welvarende landen hebben een plicht van menselijke solidariteit ten opzichte van de in ontwikkeling zijnde landen, aldus de paus. Niemand heeft het recht de plicht te negeren welke de honger in de wereld hem oplegt. Het is echter niet genoeg alleen maar de honger uit te bannen en de armoede in te perken. Er moet een wereld wor den opgebouwd waarin iedere mens zonder uitzondering een volledig men selijk leven kan leiden. De welvarende landen moeten de kosten dragen en hun overvloedige middelen moeten ten dienste van arme landen worden ge steld. „Anders zou de volgehouden hebzucht van de rijke landen slechts Gods oor deel en de wraak van de misdeelden met gevolgen die niemand kan voor spellen kunnen afroepen". Het bestaan van de arme landen, de vrede in de ontwikkelingslanden en de wereldvrede zelf staan op het spel, al dus de encycliek, welke aandringt op het dichten van de kloof tussen de rijke en de arme landen en vermijding van de economische dictatuur der vrije han- delsconcurrentie. Vrijheid van handel is slechts rechtvaardig wanneer zij on derworpen is aan de vereisten van so ciale rechtvaardigheid. Dit zou door middel van internationale overeenkom sten tot stand moeten worden gebracht. Te overwinnen hindernissen zijn het na tionalisme, dat volkeren afscheidt van hun ware God en rassewaan, die de onschendbare mensenrechten aantast. De wereld is ziek van egoïsme, aldus de encycliek. Zij zal genezen wanneer zij de broederschap tussen de mensen individueel en tussen de volkeren weer in praktijk gaat brengen. Sprekend over het probleem van de bevolkingstoeneming vraagt de paus van de overheden dat zij „binnen de grenzen van hun bevoegdheid" tussen beide komen met de juiste voorlichting en maatregelen „mits deze in overeen stemming zijn met de zedenwet en de vrijheid eerbiedigen, welke de echtpa ren toekomt". „Zonder onvervreemdbaar recht op huwelijk en voortplanting bestaat er geen menselijke waardigheid", aldus de paus. „Het staat uiteindelijk aan de ouders om, met volledige kennis van zaken, te beslissen over het aantal van hun kinderen waarbij zij hun verant woordelijkheid aanvaarden tegenover God, tegenover zichzelf, tegenover de kinderen die zij reeds ter wereld heb ben gebracht en tegenover de gemeen schap waartoe zij behoren. Volgens de vereisten van hun geweten in het licht van de wet Gods op de juiste wijze uitgelegd en gesteund door het vertrou wen in Hem". (ZIE VERDER PAGINA 9) (ADVERTENTIE) van (Van onze parlementaire redaetie) DEN HAAG De Tweede-Kamer fractie van de Anti. Revolutionaire Par tij heeft mr. B. W. Biesheuvel fister- morgen haar volle, dig vertrouwen ge. geven, voor wat hjj in het verleden al« formateur gedaan heeft en thans tegen, over formateur De Jong onderneemt Daarmee laat deze fractie de uitlattv. gen van haar partijvoorzitter dr. W. P. Berghuis over het opnieuw in het over. leg betrekken van de PvdA volledig voor rekening van deze partijvoorzitter zelf. Het staat inmiddels wel vrijwel vast, dat mr. Biesheuvel niet in een eventueel kabinet-De Jong zitting neemt. De AR heeft hem blijkbaar te hard nodig als fractievoorzitter in de komende pari*#, mentaire periode. Bovendien ligt het voor de heer Biesheuvel moeilijk als vice-premier terug te keren in een kabi net, terwijl hij al gedoodverfd was als premier van het kabinet-BiesheuveL Wel geeft de AR-Tweede-Kamerfrac tie volledige medewerking tot het wel slagen van formateur De Jong, zo deelde mr. Biesheuvel gistermiddag ca het be raad van zijn fractie mee. Formateur De Jong bevindt zich thans midden in de kritieke fase, die iedere kabinetsformatie kent, wanneer de for mateur bij het kiezen van personen te rechtgekomen is. Gisteravond ontving hij de antwoorden van de fractievoorzitters op zijn voorstellen over de bezetting van de veertien (als het moet vijftien) mi. nistersposten. Formateur De Jong reedt hierbij naar politiek Den Haag voor ze ker weet te vertellen met soepele hand op. Wil de kandidaat inzicht in de fi nanciële positie van zijn mogelijk depar tement, dan krijgt hij dit inzicht zo vol ledig mogelijk. Hebben de fracties goede voorstellen, die passen in het schema van de formateur, dan overweegt hij deze ideeën zeer grondig. Gisteravond was formateur De Jong, naar men zei, vrij optimistisch gestemd. De AR wü haar volledige medewerking geven, de KVP legt hem (uiteraard) niets in de weg, de VVD gaat ook heel ver in haar samenwerking, maar de CHTJ kan -wel. licht zoals meermalen gebleken is voor tegenvallende verrassingen zorgen. Het dagelijks bestuur van de AR heeft zich gisteravond over de meningsver schillen tussen fractievoorzitter mr. B.W. Biesheuvel en dr. W. P. Berghuis be raden op een geheim gehouden plaats in Utrecht. Mr. Biesheuvel nóch de vice- fractievoorzitter de heer Roolvink wa ren bij dit beraad in eigen kring aan wezig. Zeer binnenkort echter, aldus deelde mr. Biesheuvel mee, wordt het overleg tussen fractie en partijbestuur over ieders verantwoordelijkheid op nieuw gehouden. In dit stadium van de kabinetsforma tie doet zich nu het merkwaardige feit voor, dat de Tweede-Kamerfractie va® de AR achter haar voorzitter mr. Bies heuvel staat, maar de Eerste-Kamer- fractie achter partijvoorzitter dr. W. P. Berghuis, met uitzondering van de be kende heer Algra. (ADVERTENTIE) Indien U de incassokosten en het onnodig aanbieden van een kwitantie wilt voorkomen, maak dan Het abonnementsgeld 2e kwar taal 1967 over op onze post rekening

de Stem | 1967 | | pagina 1