WINNAAR „MET HET OOG OP HET KIND" OVC. Scheldesport en Terhole geven toon aan.... Bunkers langs Zeeuwse kust verdwijnen H Molenaar Feestelijke veiling in de schouwburg Middelburg 1ST keuze uit spaarvormen met rpapier voor uw l pen andaag vijf wartfinales Volleybal NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSRANK Huishoudbeurs-Idéé Uitsmijter- va rié Zomerhuisjes Honderden Industrieterrein Op 15 maart Commissaris naar Tholen Autorally voor Instuiven Weer gewonde op rondweg Hulst Scholten begint voor wedstrijden bandstoten goed „Zoveelste meikever gevonden Wildstand II wyers Telefooncentrale Bres kens tijdelijk gestoord Nieuwe CPN-senator - telstrijd eerste das libre in Den Bosch T EN KLAAR net 10% korting itikelen 'l'N (Van een onzer verslaggevers KAPELLE Het is hem maar weer eens gelukt. Vorig jaar won hij de eerste prijs in de fotowed strijd rondom het huwelijk van prinses Beatrix en prins Claus. Nu heeft hij opnieuw een eerste plaats behaald in de fotowedstrijd „Met het oog op het kind". Beide wedstrijden werden georganiseerd door de Stichting ter Bevordering van de Amateurfotografie. Bas van Wingen, 44-jarige mole naar in Kapelle, is gewend hoog te zitten in de prijzen voor fotowed strijden. Hij beoefent de amateur fotografie al 25 jaar. Fotografie is een stuk van z'n leven geworden. Hij zou het niet meer kunnen mis sen. Hij denkt in foto's. De vraag „of er een plaatje in zit" zit altijd in zijn hoofd. Hij zit bij wedstrij den zó regelmatig in de top dat hij duidelijk naam gemaakt heeft in de vaderlandse amateurfotografie. Hij is de enige Zeeuw, die twee jaar lang lid van de bondsmeester- klasse is geweest. „Je zou kunnen zeggen dat ik de naam van Zee land een beetje hoog gehouden heb", zo zegt de heer Van Wingen. Hij is ook de enige'Zeeuw die on derscheiden, is door de internatio nale federatie van amateurfotogra fen. De heer Van Wingen maakte de winnende plaat in de jongste wed strijd van de Stichting ter Bevor dering van de Amateurfotografie in de groep van 13 tot 17 jaar. Hij „betrapte" een meisje op de kunst markt in Middelburg (zie foto). Haar kleding en haar uiterlijk zijn eigentijds maar haar gezicht heeft de dromerige aandacht, die niet aan tijd gebonden is. Deze foto leverde een geldprijs (f 150,en een eremedaille op, ln de groep, van 3 tot 5 jaar zona Bas van Wingen een foto van zijn zoontje in, die op een buitenge woon levenslustige wijze boven de rand van een badkuip uitkijkt. De foto kreeg een eervolle vermelding. De heer Van Wingen is lid van de amateurfotografenclub De Be- velanden. Hij heeft drie foto-col lecties van elk vijftig foto's samen gesteld. Deze collecties zijn door middel van een geluidsband van commentaar voorzien. Ze rouleren regelmatig langs amateurfotogra- fenverenigingen in heel Nederland. Op die manier kunnen ook anderen nog wat van de fotografische capa citeiten van deze molenaar uit Ka pelle leren. (ADVERTENTIE) De bank waar u zich thuis voelt! De "Amsterdamse" Huishoudbeurs is isn-t nl6t meer uitsluitend Amster- li D alleen nationaal. Want als ïe ÜAimaart hnlshoudpoorten van (n tilT in Amsterdam weer opengaan al dm.' m geopend zullen blijven, ta^f.tebeurs wel bijzonder inter uil p!i plljken. De beste produkiten Soanio ^?e' Rnemenië, Ceylon en WiLÏÏ naast die u|il ons eigen T1 uorden gepresenteerd. ttaLnf Eur°Pa-Meuhelshow (die 4000 ii'oorrlhi meter °f wel de gehele vian de RAI zal beslaan) ko- Oöstharende interieurs te ziien uiit fraS' _0o®tenrijk, Zwitserland, 'atauri il' ,geland. Scandinavië en ■tee laÏI°°k weer Nederland; van al tees „5? b°vendien uitgebreide col- 00»™? meubelen. tits" zXnsec„OT,huifhoude'liike aPPa_ beende landen hun beste tee „j( Ppmetten, naast een keurcol- aïs titoi ans. eï?en land. De beurs zal Vitaal Aj?eekriJ3en: Vitale Vrouw - stiituut stanid waar het In to Waffftn id ^■Uls^.0Uldkundtg onderzoek 7ai *e dagen zijn initrek ^gelicht tttana wondlen ;eS üaaree"C^°^e.rbammen met kaas en on d« ee? koterhaim een plak f,4e derde SnS? schijfjes tomaat en ■tere Ar., i ios appel. Tot slot op natuurlijk een gebak- Een broekpak uit één stuk ofwel een overal ontwierp Berry Brun voor de Katoenshow 1967. Het werd gemaakt Uiit een fijn geribde katoenen ribflu weel, de ladyroy van Schuttersveld, die in een vrolijk streepdessin werd be drukt. Kleuren zullen de komende zo mer een geweldig belangrijke rol gaan spelen, niet alleen bij alle kledingstuk ken maar evenzeer bij de accessoires. Gelukkig hebben de fabrikanten van zonnebrillen daar rekening mee gehou den. U zulit binnenkort brillen in aiile denkbare kleuren kunnen kopen. (Van onze correspondent) MIDDELBURG Bij de vele wed strijden, in het afgelopen weekend ge speeld, hebben de sterke teams van de eerste helft zich nagenoeg weten te handhaven. Het ziet er dan ook naar uit dat er een stevige strijd verwacht mag worden aan de top. IJVC. 1 - TERHOLE 1 2—3 Twee op winst beluste teams kregen al spoedig een mentale klap te verwerken toen op het eind van de eerste set de Terhoolse speler Speleman kwam te vallen en daarbij een schouder kneusde zodat doktershulp gewenst was. Terhole was het meest onder de indruk en moest na de winst der eerste set de twee volgen de sets afstaan aan IJVC. Door zich krachtig te herstellen wist Terhole de laatste sets te winnen- De setstanden 8—15, 15—11, 15—12, 4—15, 7—15. ST.-ELOY - O VC. 1 1—3 Twee gelijk opgaande teams die elkaar niet veel toegaven- OVC toonde zich de bes te aanvaller en spelverdeler en wist in de 4e set de zege veilig te stellen. De setstanden: 1416, 1513, 915, 14—16. SCHELDESPORT 1 - PHL 1 3—0 Een veel sterker Scheldesport had geen enkele moeite met het zwak en zonder overtuiging spelend PHL. Scheldesport trad met 2 invallers aan. Zonder opgaaf van reden was de scheidsrechter niet verschenen, zodat een speler van een lager team de wedstrijd heeft geleid- De setstanden: 155, 155, 159. 2e KLASSE HEREN VOORWAARTS - PHL 2 1—3. Setstan den 9—15, 5—15, 15—10, 1—15. PHL 3 - SCHELDESPORT 2 3—1 De oudere spelers van PHL 3 hebben hier de spelers van Scheldesport 2 geen kans tot spelen gegeven- Setstanden: 10—15, 15—11, 15—12, 15—10. PHL 3 - SCHELDESPORT 3 3—0 PHL 3 wist de volle winst te vergaren, waarvoor zij slechts 3 sets nodig had den- Een geheel ongetraind en onzeker spelend Scheldesportteam kon geen en kele tegenstand bieden- Standen 1512, 15—10, 15—12- JANSENIUS LYCEUM - TERHOLE 2 23. Terhole 2 moest tot op de bodem van de beker reiken om de volle winst bij Jansenius te kunnen weghalen- Aan vankelijk nam Terhole het te gemakke lijk op en keek dan ook na 3 sets tegen een 21 achterstand op- Gelukkig wis ten zij zich te hervatten en de winst te bemachtigen. DAMES TERHOLE 2 - TERHOLE 1 1—3- Vier sets moesten de sterke dames van Ter hole 1, die met 2 invalsters in het veld verschenen, spelen om de winst veilig te stellen. Het toch al verzwakte tweede team moest met 4 invalsters aantreden, waarbij er twee die nog geen competi tiewedstrijden hadden gespeeld. Setstanden 15—2, 15—5, 7—15, 15—2. IJVC 2 - PHL 31 De eerste wed strijd voor de dames van PHL die nog geen wedstrijdervaring bezitten. Toch hebben zij aardig vlot spel laten zien- Zij wisten zelfs een set te winnen van het goed en vooral hard serverende IJVC 2. Standen: 15—10, 11—15, 15—11, 15—4- Zaterdag de volgende wedstrijden: Heren I: PHL 1 - IJVC 1; Terhole 1 - St.-Eloy; Heren II: Scheldesport 2 - Scheldesport 3, Scheldesport 2 - Voor waarts, PHL 2 - Terhole 2, IJVC 2 - PHL 3. Dames: IJVC 1 - Terhole 1, Terhole 2 - Voorwaarts. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De sporen van vernieling ,die tijdens de Tweede Wereldoorlog door heel Zeeland werden getrokken, zijn in de af gelopen twintig jaar zo goed als verdwenen. Geheel of gedeelte lijk verwoeste steden en dorpen zijn weer uit de puinhopen her rezen, de kogelgaten en bom- trechters zijn gedicht. Maar nog talloze grauwe bunkers, als grim mige wratten uit de Zeeuwse bo dem opduikend, hebben de tand des tijds, die in onze eeuw snel ler schijnt te werken dan ooit, on danks alles weerstaan. Er zijn er nog' veel. Vaak staan ze leeg, de deurgaten dichtgemetseld of heeft men er ramen, compleet met gordijntjes op geschilderd. Blijkbaar om het dreigende karakter van deze sombere oorlogsherinneringen wat te verzachten. Elders gapen op de plaats, waar eens zware metalen deuren in solide hengsels hebben gehangen, donkere gaten. Regen en wind hebben er vrij toegang, kinderen spelen er hun ro vers- en andere spelletjes. Een enkele keer ook maakt een sportvereniging van de nood een deugd door het kou de, klamme hol in te richten als kleedgelegenheid. Of een handig za kenman brengt er zijn magazijnen in onder. Het waterschap „Het Vrije van Sluis" doet het nog anders: met toe stemming van de gemeente Oostburg worden er archiefruimten van ge maakt. Elders slaan boeren er hun materialen in op. En in Cadzand zijn enkele bunkers, die half verscholen liggen in het zand van de smalle dui nenrij, omgetoverd in niet eens on aardige zomerhuisjes: wit geschilderd, met keurig groene raamlijsten en een ordentelijk grindpad naar de deur. Zijn er aan de ene kant mensen, die de aanwezigheid van deze bunkers dankbaar aangrijpen, aan de andere kant zijn er minstens even zovelen, voor wie deze betonnen kolossen bij zonder hinderlijke obstakels vormen. Dat geldt in hoge mate voor de wa terschappen langs de Zeeuwse kust, die bij hun werkzaamheden om de zeeweringen „Delta-veilig" te maken vaak voor hoge kosten komen te staan. Op Schouwen-Duiveland zijn vori ge maand de laatste bunkers van de Noordzee-oever verdwenen. Dat be tekende, de afsluiting van een kost baar karwei, dat in verschillende be stekken moest worden uitgevoerd en in totaal ongeveer zes jaar in beslag heeft genomen (er werd in '61 aan begonnen). Walcheren is langs de kustlijn in middels ook vrijwel bunkervrij. In ongeveer 10 jaar tijds zijn honderden bunkers gesloopt, samen meer dan honderdduizend kubieke meter vaste beton. Vlak na de watersnoodramp van 1953, toen begonnen werd met de verbetering van de zeeweringen, zijn de eerste bunkers gesloopt. De laatste sneuvelden drie jaar geleden onder de slopershamer. Enkele bunkers, die door het ministerie van Defensie zijn overgenomen, zijn blijven staan: bij Dishoek en Vlissingen werden er ra diostations van gemaakt. In een enkel geval kan men het betonpuin nog gebruiken. Zo heeft (Van onze verslaggeefster) MIDDELBURG „Kom, we maken cr een feest van", besloot taxateur en veilingmeester A. I. Verhage uit Groe- de, die gistermiddag èn -avond in de Middelburgse schouwburg tal van an tieke spulletjes aan de man, en vrouw, bracht. „Tenslotte", zo meende hij, „wordt er niet zo vaak zo'n grote an tiekveiling hier in Zeeland gehouden". Het publiek leek aanvankelijk niet zo vlot „toe te happen". „Heeft hier niemand meer dan honderd gulden voor over, dan houd ik het zelf", klonk het uit de mond van de veilingmeester, die zijn best deed een bijbel, die dik onder de schimmel ergens op een zol der van een huis in IJzendijke werd gevonden, kwijt te raken. Het exem plaar was weliswaar schoongemaakt, maar meer dan 55,- had niemand er voor over Verder ging het loven en bieden. Aan de beurt kwamen veel kaarten en plat tegronden van verschillende Zeeuwse steden. „U leert hier vandaag wel heel wat geschiedenis", merkte de veiling meester op. Werd er in het begin al honderd tot tweehonderd gulden voor een kaart geboden, de bedragen liepen in de loop van de middag steeds ver der terug. Terwijl de veilingmeester alweer aan een volgend punt bezig was, probeerden een paar bieders het er mopperend over eens te worden wie er nu eigenlijk het eerst had geboden. Later op de middag ging het bieden heel wat beter. Zo goed zelfs, dat de veilingmeester aan het eind meedeelde: „Het is me bijzonder meegevallen. Het publiek was zeer enthousiast. Ik ben zeer tevreden. Twee Renaissance-dieu- ren b.v. gingen voor duizend gulden weg. Er zat wel een enkel ding tussen dat weinig opbracht, maar over het algemeen waren de prijzen zeer goed". De veilingmeester heeft er ook zijn best voor gedaan. De antiquiteiten, die voor het merendeel afkomstig waren van Zeeuwse particulieren, vonden hun weg zelfs tot in het buitenland, vooral België. be Perzische tapijten vonden niet veel aftrek, reden voor de veilingmeester om op te merken: „Ik geloof dat alle mensen hier zelf tapijten maken". Net zo druk als de veilingmeester had ook de ober het: „Een pilsje me neer, nee, dat kan niet, op een veiling geen alcohol". De veilingmeester: „Wie heeft er Iets over voor dit schilderij? U? Tien gul den? U hoopt zeker dat Ajax morgen met 100 wint?" Toen er weer een tekening van Veere aan de orde kwam, waarop zelfs 25 procent rijkssubsidie werd gegeven, zei hij: „Het wordt ner gens gepresteerd, dat je op een open bare veiling ook nog rijkssubsidie krijgt." Aan de beurt Kwamen verder o.a. een palissander tafel met flespoot, die 475 opbracht, een enkelvoudig mahonie houten kabinet, dat voor duizend gul den van de hand ging en vier palissan der stoelen „in perfecte staat" voor 200 gulden. Zo ging het tot gisteravond Iaat door met kreten van: „Hé, juf frouw, zegt u dag of biedt u" en „En niemand meer dan het waterschap Walcheren het op ver schillende plaatsen gebruikt voor de aanleg van puinwegen. Maar het grootste gedeelte is gestort in een aantal vaak met zand afgedekte de pots. Langs de West-Zeeuwsch- Vlaamse kust zullen binnenkort weer enkele bunkers verdwijnen. Bij Num mer Eén, waar een nieuwe uitwate ringssluis zal worden gebouwd, zal het waterschap „Het Vrije van Sluis'' de obstakels laten slopen. Over een paar weken zal de sloop worden aan besteed. In Oostburg zijn de laatste maan den ook enkele bunkers verdwenen. Aan de voet van de witte watertoren wordt hard gewerkt om de laatste resten van zo'n betonnen gevaarte af te breken. Het stond in de weg, om dat op dit voor industrie bestemde terrein de nieuwe sociale werkplaats zal worden gebouwd. Voor de waterschappen en de ge meenten zijn aan het slopen van bun kers geen onoverkomelijke kosten verbonden. De bunkers vallen onder het hoofdstuk „oorlogsschade". De op- ruimingskosten worden door het rijk betaald. MIDDELBURG De commissaris van de koningin in Zeeland, mr. J. van Aartsen, hoopt op woensdag 15 maart a.s. de Thoolse gemeenten Poortvliet en Sint-Maartensdijk te bezoeken, 's Mor géns om tien uur zullen inwoners van Poortvliet, die dat wensen, in de gele genheid zijn de commissaris te spreken. Daarna volgt een bespreking met het college van burgemeester en wethou ders en de gemeenteraad. Een rondrit door Poortvliet sluit het bezoek af. 's Middags om twee uur verleent de commissaris in Sint-Maartensdijk een algemene audiëntie. Daarna staat een bespreking met burgemeester, wethou ders en raad op het programma, ge volgd door een rondrit. Een gesprek over algemeen Thoolse zaken vindt 's avonds plaats in de stad Tholen, waar alle burgemeesters van het eiland tot een maaltijd zijn uitge nodigd. HULST De gezamenlijke instuiven Hulst, Cling e en Sint-Jansteen organi seren in samenwerking met garage Kerckhaert te Hulst op zaterdag 29 april een grote autorally. De start en aankomst van deze rally zal plaatsvin den bij garage Kerckhaert te Hulst. Het comité heeft de welwillende me dewerking gekregen van het Verbond voor Veiliig Verkeer te Koewacht, die ervaring heeft in het uitstippelen van autorally's. Na afloop van de rally zal er in „De Koning van Engeland" een groot bal worden georganiseerd. Op dit bal zullen tevens de prijzen worden bekendgemaakt. (Van een onzer verslaggevers) HULST Wederom is op de rond weg om Hulst een ongeluk gebeurd, waarbij een persoon werd gewond. De 60-jarige mevrouw L. B. uit Hulst kwam met haar bromfiets, bij het oversteken van de weg, in botsing met een personenwagen, bestuurd door D. uit Terneuzen. Zowel de auto als de bromfiets werden zwaar bescha digd. Mevrouw B. moest met verwon dingen overgebracht worden naar het St.-Liduinaziekenhuis in Hulst. (Van een onzer verslaggevers) BERGEN OP ZOOM Henk Scholten is de voorwedstryden om de Nederland se titel ereklasse bandstotcn, die voor een gedeelte worden afgewerkt in „De Vier Winden" te Bergen op Zoom, goed begonnen. Hy zegevierde in zyn twee partyen tegen de Steenbergenaar L. van Nynatten en bond Jacobs aan zijn zege kar- Zijn gemiddelden in deze partyen waren overigens nog niet om over naar huis te schrtfven: hij kwam niet boven 6,45. Gisteravond laat moesten nog de twee partijen tussen Jacobs en H. Sunquest en de partij tussen Van Nijnatten en Sunquest gespeeld worden. Jacobs leek de eerste partij tegen Sunquest te gaan winnen- De voorwedstrijden, keurig georgani seerd door de BKV, hebben voor het in ruime mate aanwezige publiek enigs zins aan waarde ingeboet, omdat Wij nen en Van de Pol zich te elfder ure hebben teruggetrokken. De fysiek toch al niet helemaal in orde zijnde Wijnen heeft het te druk met de voorbereidin- v T?r het Eur°Pese kampioenschap 71/2 Het programma heeft daardoor nogal forse wijzigingen moeten onder- gaai. De overgebleven matadoren van het groene laken, 4 in getal, moeten dus soms 2 keer achtereen tegen elkaar uit komen. De wedstrijden duren tot en met donderdag. In uw blad van vrijdag 3 maart las ondergetekende net bericht over de eerste „officiële" meikever, die dit jaar gevonden zou zijn in onze omgeving. Reeds enkele weken geleden (half februari) bracht een van mijn leerlin gen een vliegensvlugge meikever mee naar school. Hij werd ontdekt, toen hij tegen een boomstam opkroop. Overigens geloof ik dat er de laatste weken wel meer meikevers, door de te hoge warmte van de grond voor de tijd van het jaar, een vroege mei be leven en zich aan de oppervlakte ver tonen. BREDA C. VERHEIJEN Het stukje in De Stem van mevrouw Kramer heb ik met aandacht gelezen en als ik eerlijk moet zijn zou me vrouw Kramer beter voor de jacht zijn dan menig jachtopziener. Want die ge ven de boer ofwel de stroper de schuld. Ja ik weet wel, de stroper kan er een gat in timmeren, dat wel, maar ek sters Vlaamse gaaien en zwarte kraai en die zijn stukken erger. Die gaan nu beginnen en blijven de hele zomer doorgaan. Waar veel van die rovers rondvliegen, vind je geen fazanten en patrijzen, zelfs weinig konijnen. Ook die worden door eksters gepakt, zodra ze uit de pijp huppelen. Als ik jager was ging ik nu jagen op dat soort roofdieren en ze uitroeien, al moest ik een hele dag bij een nest gaan zit ten. De jager kan echter geen tijd of patronen vinden om dat soort stropers uit te roeien. En dan zullen we nog maar niet over de katten praten die van de zomerhuisjes, caravans, wa gens achterblijven in de bossen. SINT-WILLEBRORD Mart de Jong (ADVERTENTIE) Het internationale merk voor goedgekeurde tapijten. Intertest tapijt wordt geleverd via de erkende woninginrichter» (Van een onzer verslaggevers) HULST Op donderdag 16 maart a.s. om 13.00 uur zal in de telefoon centrale Breskens nieuwe apparatuur in gebruik worden genomen. De capa citeit van deze centrale wordt dan te vens uitgebreid van 500 tot 600 num mers. Door de overschakeling van de oude op de nieuwe centrale-appara- tuur is het mogelijk, dat de telefoon abonnees van Breskens korte tijd niet telefonisch bereikbaar zijn. De num mers van het net Breskens blijven overigens ongewijzigd. DEN HAAG Als nieuw lid van de Eerste Kamer is gisteren mevrouw A. van Ommeren-A ver ink beëdigd. Zij neemt opnieuw in de senaat zitting voor de CPN. als opvolger van de heer Ym- kers. Terwijl wij nog wat na hoofdschudden over het sadisme dat toch zo nodig van de KRO de huiskamers inmoest, bega ven onze kinderen zich, enthousiast jui chend, richting bed. Ze hadden Batman weer gezien en tot op de bodem geno ten van de wilde wandaden die er tot meerdere eer en glorie van zijn per soon gepleegd waren. Heel de tamme optocht van Flippers, Zusters en Pipo's kon ze gestolen wor den. Een half uur later dreigden onze bengels geen oog te zullen dichtdoen als we ze niet beloofden dat de Vleer muisman en schildknaap Robin mor genavond weer zouden komen. Voor ons eigen bestwil hebben we staan liegen bij het leven, maar in elk geval lukte het: 5 minuten en glimlach end sliepen ze. We weten nu alleen echt niet wat we aan moeten met de dus in praktijk be wezen waarheid: „One batman a day ni^es your children happy, merry ana Toen er tijdens het in Pop-art pak gestoken satirisch programma „Ledig heid een liedje gezongen werd dat ons helemaal niet aanstond, hebben we al vorens de kamer uit proest te verlaten het beeld niet weggedrukt. De huisge noten mochten blijven kijken. Zo zijn we nou toevallig ook niog eens een keer N.K. 4DEN (AP) Vandaag worden de twee grote Europese beker ooien vijf wedstrijden gespeeld de kwartfinales. Voor de Europa 1 speelt Celtic Glasgow thuis te. 'ojvodina Novl Sad. De Schotten nen met een achterstand van 1- ils bekend speelt Dukla tegen en heeft Inter Milaan zich reeds atst voor de halve finale ten kos- n Real Madrid. De laatste' kwart- van de beker voor landskampi- i wordt volgende week tussen I Sofia en Linfield gespeeld, het toernooi voor bekerwinnaars en drie grote slagen geleverd drie zijn het tweede wedstrijden bij ieder duel beginit de thuis- met één doelpunt achterstand, rn Münohen speelt thuis tegen Ral Vien, Slavia Sofia tegen Servette tandaard Luik tegen Vasas Gy- Zoals bekend tellen in dit toernooi oelpunten, die in uitwedstrijden gescoord dubbel, als de twee sco- bij elkaar opgeteld een gelijke I opleveren. Standaard Luik be- zich in de beste positie, omdat ielgen aan 1-0 genoeg hebben, litwedstrijd eindigde namelijk lij Van onze sportcorrespondent) tEDA Vrijdag, zaterdag en zon zuilen in Den Bosch de biljart- pioenschappen voor Brabant en and eerste klas libre worden ge ld. Hiervoor zijn geplaatst W. Gee- uit Zevenbergen, C. van den Broek ïreda, W. van Dorselaar uit Hulst, Veber uit Den Bosch, G. van Hees Dss en J. Jaspers uit St.-Willebrord. winnaar wordt afgevaardigd yoor kampioenschap van Nederland dat uni te Amsterdam zal worden ge ien. DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 8 MAART 1967 an I80gr.44e-^I29 an 360 gr.26fr[^:239 tANGE fles JAS" £-139 PUDDING-REKLAME SPECIA1E PRIJZEW 1SWAREN 0^0^ 150 gram ^|y| ilP 100 gram T100 gram ©ipköperJ

de Stem | 1967 | | pagina 5