Aanleg recreatieterrein „De Vogel is od handen Dagblad Cs Stem (MAFT) W. RIKKEN N.V. pdgdenpiiHl Rechtbank Middelburg Carnavalsfeest leidde tot ernstige aanrijding Goed resultaat tuin wedstrijd in Kapelle J. v. d. Burgh REALISERING OORSPRONKELIJKE OPZET ALLEEN BIJ „MAXIMALE SUBSIDIES" Totale kosten dik anderhalf miljoen Onrendabel Moed TWEE DODEN DOOR FOUT IN VERKEER Voorrang Winterprogram K.PJ. Oostburg vastgesteld Vis in Veer se Meer beschermd door vergunningstelsel gewijzigde spreekuren W. Vroome R. J. Wl. van Dam D. H. de Graaf Algemene vergadering van aandeelhouders dagelijks In meer dan 75.000 gezinnen GEZINSKREDIET ÏWB BELANGRIJK NAAIMACHINE- NIEUWS VAN PFAFF PFAFF NAAIMACHINEHUIS Bon voor een Poggenpohi keuken- wegwijzer. Louwerse de Priester N.V. Vliss-Singel 18 Middelburg KEUKENS DAGBLAD DE STEM VAN ZATERDAG 8 OKTOBER 1966 (Van een onzer verslaggevers) STOPPELDIJK De Provin ciale Commissie voor de Werkge legenheid in Zeeland heeft de aanleg van het recreatieplan „De Vogel" nabij Hengstdijk in de ge meente Vogelwaarde opgenomen in de planning voor de aanvullen de werkgelegenheid in het win terseizoen 1966/1967. Dat wil zeg gen, dat mogelijk binnenkort een begin zal worden gemaakt met de realisering van het recreatieplan. De totale kosten worden geraamd op bijna 1.640.000 gulden. Daar zijn niet bygerekend de kosten van de be plantingen, die de ruilverkavelingscom- missie Stoppeldijk voor rekening zal nemen en de te verwachten subsidie in D.A.C.W.-verband in de uitvoering van de nodige cultuurtechnische wer ken. B. en w. van Vogelwaarde schrij ven de raad, die donderdagavond a.s. bijeenkomt, en dan de exploit atie-opz et van het plan zal bespreken, dat de uitvoering van het plan in hoge mate afhangt van de grootte van de D.A.C.W subsidie en die van de bijdrage uit de gelden, die beschikbaar zijn voor de openluchtrecreatie. Alleen bij „ma ximale subsidies" uit die bronnen zal het recreatieplan in zijn oorspronke lijke opzet verwezenlijkt kunner wor den. In het kader van de openluchtrecrea tie zal men alleen subsidie kunnen krij gen op de onrendabele onderdelen van het recreatieterrein. Vier onderdelen zullen niet rendabel zijn of dat voor lopig niet zijn: het kampeerterrein, de jachthaven, het zwembad en de speel weiden. Wel rendabel zal naar men verwacht het terrein zijn, waarop 43 zomerbungalows kunnen worden opge trokken. Het kampeerterrein krijgt for se afmetingen. Er zullen 300 tenten en- of caravans op kunnen worden ge plaatst. In het haventje zal worden voorzien in ligplaatsen van ongeveer 20 bootjes. De gespecificeerde kosten zijn: bun galowpark 464.345 gulden, camping 426.193 gulden, haven 224.235 gulden, zwembad 416.475 gulden en speelwei den (twee stuks) 97.830 gulden. wing van het kerkdorp Hengstdijk en de kreek ,,De Vogel", die uitstekende recreatieve mogelijkheden biedt. De voorbereidingen voor de aanleg van het terrein begonnen in 1963. Op 21 augus tus 1964 werd het uitbreidingsplan .,De Vogel" door de raad vastgesteld. De benodigde gronden zijn inmiddels aan gekocht. De plannen zijn al gefiatteerd door G.S. Ook andere overheidsinstan ties hebben blijk gegeven van haar waardering voor de plannen van het gemeentebestuur van Vogelwaarde. Dat is ongetwijfeld een grote stimulans ge- Op de voorgrond de kreek „De Vo gel". Links op de achtergrond (kerktoren) het kerkdorp Hengst dijk. Tussen de kreek en Hengstdijk zal het recreatieterrein worden aan gelegd. weest voor het gemeentebestuur van Vogelwaarde, dat durf en moed heeft moeten opbrengen om dit dure project aan te pakken, nadat het een strop van omtrent 2.000.000 gulden had ge haald aan het faillissement van „Meij- erink." Het toekomstige recreatieterrein De Vogel is gesitueerd tussen de bebou- (Van onze correspondent) MIDDELBURG De 19-jarige L.J.B. uit 's-Heer Arendskerke, had op 21 fe bruari j.l. het carnavalsfeest te 's-Hee renhoek bezocht. Na afloop bracht hij zijn verloofde op de brommer naar Bors- sele terug. Hy reed via de Borsselsedyk zonder voorverlichting en aan de linker zijde van de weg. Van tegenovergestelde richting na derde de 19-jarige M C.A.R. uit Nieuw - dorp, eveneens per bromfiets. Een aan rijding volgde, waarbij beide bromfiet sen ernstig beschadigd werden. R. liep ernstig letsel op. Verdachte B. was ook gevallen maar had tegen B. gezegd dat hij naar huis ging. Op verzoek van de politie werd B 's morgens om half vijf uit bed ge haald. Hij gaf toen voor ook op zit ting van heden dat hij zich van het gehele geval niets kon herinneren, om dat hij hoofdpijn had. De president, mr. P. van Empel, zei dat hij zich dat niet kon voorstellen. B. bleek 6 a 7 glazen bier te hebben gedronken. R. had, vóór de aanrijding geen bromfiets zien na deren, hetgeen aannemelijk is, omdat verdachte geen voorlicht had. De officier van justitie, mr. Andreae, verklaarde dat R. goed rechts van de weg had ge reden. „Verdachte", zo zei hij, „heett letsel van bijzonder ernstige aard ver oorzaakt, door links te rijden en nog wel zonder licht. De onderdelen van de bromfietsen werden aangetroffen op het rechter gedeelte van de weg, waar R. had gereden". Hij vorderde 2 weken on voorwaardelijke gevangenisstraf en een ontzegging rijbevoegdheid van 2 iaar Uitspraak 21 oktober. De 55-jarige mevrouw ma D.V. te Goes reed op 13 juli j.l. op de 's-Heer Hendrikskinderendijk te Goes met haar DAF, die op een snelheid van 20 km afgesteld was. By een kruising had zij de doorgang niet vry gehouden voor een motorrijtuig, waarvan de bestuurder met grote snelheid tegen haar auto was gebotst. De motorrijder was daarbij om het leven gekomen. Verdachte, die niet tei zitting ver schenen was.haó nu M. Vlaming als gemachtigde aangewezen. „Mèt een af gestelde DAF heeft men lang nodig om een kruispunt over te steken. Men moet dan dubbel voorzichtig zijn'en goéd uit kijken", zei de officier Hij vorderde te gen verdachte 250 gulden boete of 25 da gen. De gemachtigde, mr. Vlaming, k^n daarmee instemmen. Uitspraak 21 ok tober. De 24-jarige A.B,K. uit Midden- Schouwen liad op 12 juni het strand te Haamstede bezocht. Hy was per brom fiets teruggekeerd. Zijn meisje zat ach terop de brommer. Hij had de drukke wegen vermeden en was via de Meer weg gereden. Daar was hij een kruising genaderd, waar juist een Belgische auto met een flinke snelheid aankwam. De ze had hij geen voorrang verleend. Een botsing was onvermijdelijk. Zijn meisje kwam bij het ongeluk om het leven. Ter plaatse stond een waarschu wingsbord gevaarlijke kruising. Ver dachte liep een beenbreuk op. „Hoe erg de gevolgen voor hem ook zijn geweest", aldus de officier, „het waarschuwingsbord had hij niet mogen negerenHij vorderde 150 gulden boe te of 15 dagen en een ontzegging van 6 maanden. De verdediger mr. H. Bruin, merkte op, dat zijn '-liënt de gevoigen van het ongeval zijn gehele leven zal blijven herinneren, maar hij was de of ficier dankbaar voor zijn milde eis en hoopte, dat ook de rechtbank even mild zou zijn öij de uitspraak op 21 oktober OOSTBURG De afdeling K.P.J. van Oostburg hield vrijdagavond in hotel Du Commerce onder voorzitter schap van A. van W<aes een vergade ring, waarin het w'interprogramma werd besproken. De belangstelling was zeer groot. Onder meer was ook aan wezig pastoor-deken A. Dierick. In het kader van het godsdienstprogramma werd een reis gepland naar het be drijf van Dagblad de Stem te Breda, op vrijdag 16 december a.s. Tevens werd een dag gepland naar Hedanesse. Verder staat ©r nog een studiedag in Oost-Zeeuwsch-Vlaiamderen op het pro gramma, gepland op 12 januari 1967 Verder werd nog besproken de Bra- zilië-actie. Deze winter zal in Du Com merce weer de jaarlijkse toneelavond worden gehouden, terwijl op 22 okto ber een filmavond wordt gegeven met als onderwerp: Waar om staan wij machteloos?". Tevens staat er voor 22 december een culturele avond op het programma over beroepsvorming. Er werd ook nog bekend gemaakt, dat zal worden deelgenomen aan het festi val te Tilburg, dat drie dagen in be slag zal nemen. Ook is er nog een studiedag van het Landbouwschap. (Van onze correspondent) KAPELLE Sinds enkele jaren worden er tuinwedstryden georgani. seerd voor de verschillende stations der Ned. Spoorwegen. Het Station Kapel- le-Biezelinge van de N.S. heeft bij de wedstrijden over 1966 de derde direc- tieprijs ontvangen in landelijk verband en tevens de derde prys in districts- verband. Gistermiddag vond ten huize van stationschef Beken es de uitreiking van de prijzen plaats, te weten twee* geld prijzen en een oorkonde. Dat gebeurde doop de chef exploitatie van het district Rotterdam der N.S. mr. J. P. A. van Balie gooyen de Jong in tegenwoordig heid van de directe lijnchef de heer M. v. Muren. Bij die gelegenheid kreeg ook mevr. Bekenes-Bloemendaal veel lof toege zwaaid voor het vele werk, dat zij deed aan de stationstuin in Kapelle-Bieze- linge. Landelijk kregen bij de tuinwedstrij- den een eerste prijs het N.S.-station Lochem; tweede prijzen waren er voor Olst en Nieuw Amsterdam en der de prijzen voor Beilen, Delden en Ka- pelle-Biezelingen. In districtsverband kreeg de eerste prijs het station Krab bend ij ke; tweede werd Leerdam en der de Kapelle-Biezelinge. DEN HAAG (ANP) Van 8 okto ber a.s. af zal op het Veerse Meer niet meer met een zogenaamde vrije hengel mogen worden gevist zonder schriftelijke vergunning van de recht hebbende. Dit blijkt uit een zojuist in het Staatsblad gepubliceerde Koninklijke Besluit. Wie lid is van een bij de fe deratie Deltavissers aangesloten vereni ging kan een jaarvergunning krijgen, anderen kunnen tegen betaling vergun ningen krijgen voor een dag, een week of een maand. Volgens een toelichting van het mi nisterie van Landbouw en Visserij maakte de voortschrijdende verzoeting van het meer het nodig, deze maat regel ter bevordering van de viscul- tuur te nemen. De schol gedijt in het verzoetende water wel, maar plant er zich niet in voort, terwijl voor het overige verwacht wordt dat slechts dié vissoorten zich zullen kunnen hand haven die zowel in zoet als in brak water kunnen leven. MET ingang van 1 januari 1967 ls Ir. E. Lelyveld benoemd tot directeur van Shell Nederland Chemie N.V. als Op volger van ir. E. Toxopeus. die een functie zal aanvaarden in de researeh- organisatie van de Koninklijke Shell- groep in Den Haag. Met grote vreugde geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon GEERT J. Titulair-Renique H. Titulaer Sas van Gent, 2 okt. 1966 Westkade 77 Ondertrou wd Olga van den Assem en P. J. L. Puts De huwelijksinzegening zal plaatsvinden op zaterdag 29 oktober a.s. om 11.00 uur in de Kathedrale Kerk van de H. Barbara, Prinsenkade te Breda. Breda: Vriesdongen 46 Oisterwijk: Boxtelsebaan 13 Receptie: van 15.00-16.30 u. in hotel Mastbosch, Burg Kerstenlaan 20, Breda. Toekomstig adres: Schouw- burgring 144, Tilburg. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van be langstelling. bloemen en ca deaus die wij bij gelegen heid van ons 50-jarig huwe Lijksfeest mochten ondervin den, betuigen wij hiermede aan Burgemeester, muziek gezelschap ouden van dagen buren familie vrienden en kennissen, onze hartelijke dank. S Kegels-Mathijs Koewacht. Zand TANDARTS Uitsluitend te Sas van Gent. NU maandagmiddag van 16 tot 17.30 uur; donderdagmiddag van 16 tot 17.30 uur -j* Op de leeftijd van 69 jaar is na een gedul dig gedragen ziekte, voorzien van het H. Sa crament der zieken, zacht en kalm overleden mijn goede zorgzame Man en onze onvergetelijke Va der, Behuwd- en Groot vader PETRUS A. VAN DER VELDEN echtgenoot van Catharina L. Kalle Wij bevelen zijn ziel in Uwe gebeden aan. Bergen op Zoom: L. van der Velden- Kalle J. M. Henning- van der Velden J. G. Henning en kinderen P. E. H. van der Velden J. C. S. van der Velden- Damen en kinderen E. van der Velden Bergen op Zoom, 5 oktober 1966. Boslust 14 De gebeden voor de over ledene zijn vrijdagavond om 8 uur in de parochie kerk van de H. Antonius Abt. De plechtige uitvaart dienst, waarbij U beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op zaterdag 8 oktober a.s. om 10 uur in voornoemde parochie kerk, waarna de begrafe nis op de r.k. begraaf plaats aldaar. DANKBETUIGING Ga voor een goede les naar Vamor gedipl. rijschool „Suc ces"! Dan slaagt U bij het EERSTE examen al met suc ces. P. Dankaart, Boschkapel'e E. Butm Stoppeldijk dlJSCHOOL A. HERMENS Tel. 01147-348 b.g.g. 222. Heden werd plotseling door een noodlottig ongeval uit ons midden weggerukt ons innig geliefd zoontje en broertje MARC in de leeftijd van 3 jaar en 7 maanden. Ossenisse F. Rademakers M. Rademakers-Warrens Huib Jo Astrid Francien Hans. Ossenisse 6 oktober 1966. Lageweg 19. De Engelenmis zal worden opgedragen zondag 9 oktober a.s. om 4 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te Ossenisse. WOONHUIS TE NIEUW-NAMEN NOTARIS te HULST zal op dinsdag 11 oktober '66 n.m. 4 uur in het café van de heer Picavet-Martens aan de Hulsterloostraat 128 te Nieuw-Namen, ten verz. van mevr. G. de Waal-de Rop openbaar verkopen HET WOONHUIS met garage, verder aanbe- horen en erf aan de Kapel- leberg l te Nieuw-Namen, kad. bekend gem. Clinge sec tie E nr. 2247, groot 2.35 Geheel ontruimd te aanvaar den uiterlijk 1 januari 1967. Bezichtiging te bevragen bij de bewoners. Betaling der koopsom binnen een maand en der onkosten binnen een week na de vei ling. Nadere inlichtingen te ver krijgen bij de bewoners en ten kantore van de notaris voornoemd. Bij vonnis der Arrondisse mentsrechtbank te Breda d.d. 26 september 1966 is uitge sproken de onteigening in het belang der volkshuis vesting ten name van 'de ge meente Etten en Leur van het perceel kadastraal be kend gemeente Etten en Leur, Sectie L nummer 2815 groot 0.08.85 H. A. Breda, 30 september 1966 De Officier van Justitie Mr. J. C. Lonët Feisser VEILING TE AXEL DE NOTARISSEN te HULST en te AXEL '.uilen op dinsdag 18 oktober 966 des namiddags om 2 uur n café De la Paix te Axel lan de Noordstraat 1, ten I /erz. van de erven van de I neer J. E. Martens, publiek verkopen: HET WOONHUIS Tulianastraat 81, met aanbe- horen en tuin te Axel, kad. bek. gem. Axel, sectie G, nr. 3636, groot 1.37 a, verhuurd aan de heer A. de Pooter voor f 10,50 per y/eek (excl. waterleiding) Betaling koopsom uiterlijk 18 nov. a.s. en betaling vei- lingkosten binnen een week na toewijzing. Bezichtiging in overleg met huurder. Nadere inlichtingen ten kan tore van voorn, notarissen. N.V. Bredasche Betón- en Aannemings Mij v/h H. Vriens. Breda te houden op vrijdag, 21 ok tober a.s. om 16.00 u. in Hotel De Kroon, Bosstraat te Breda. Agenda en balans liggen tem kantore ter inzage. De Directie. Personeel gevraagd Flink winkelmeisje gevr., vier middagen per week. Koster- Dey, Stationsstr. 34. Axel, tel. 478. Een vrouwelijke kracht voor buffetcontrole en receptie, zeer goede verdienste en bij zonder gunstige werktijden. Event, intern. Min. leeftijd 21 jaar. Grand Hotel Rotterdam, Terneuzen, tel. 01150-2041. Gevifcagd hulp voor in de keu ken, Indische man of vrouw, 3 dagen of gehele week. Brie ven ond. no. 053900 van dit blad Gevraagd ouder persoon, man of vrouw, genegen vrouw des huizes te helpen in horeca-be- drijf. Licht werk. Goede ver- zorj OIU urging. Aparte kamer. Br. nd. no. 20683. Oostburg Fa. Serrarens Zaadhandel, Goes, vraagt agenten-depothou der» voor <J* verkoop van za den, pootaardappelen, bloem bollen, bestrijdingsmiddelen en gereedschappen. Een prachtige bijverdienste. ErvUren woningstoffeerder ge vraagd, goed joon. Aanmelden: Woninginrichting Piet v. Til burg, Bosstraat - hoek Linde- baan, Bergen op Zoom. telef. 01640-5467. Gehuwde gedipl. verpleegster zoekt 'n haar passende werk kring. Chr. Huygensstraat 8. Breda Jongeman, 22 j. zoekt bijverd. Uitsluitend thuiswerk, geen verkoop. Brieven onder no. HK 51205 bijk. Huist. Wie k'an echtpaar dat enkele avonden per week beschikbaar heeft aan bij ver diensten helpen Discr. gevr. en verz. Brieven onder no. 038062. Sloopgebouwen te koop gevr. Brieven onder HK 51199 Bijk. Hulst. Te koop aangeboden Pracht sortering gasfornuizen Installatiebedrijf „De Weerd" n.v. Markt 33, Etten. Tel. 01608-2310. Zorg nu dat uw huis komende winter behaaglijk is. Vr. vrij' bl. inlichtingen en kostenbe- groting voor een centrale ver warming. Er zijn thans diverse interessante mogelijkheden, vooral ook met aardgas. Inst. bedr. „De Weerd" n.v., afd., c.v., Markt 33, Etten, tel. 01608- 2310. (Na 18.00 uur 01608-3047) Remington Idool schrijfmach. f 198, Kontant of 12 maanden van f 16,50 (dus zonder rente). Gratis 5 dagen op zicht. Ca deau: een zeer handig zak- rekenappanaat (optellen, af trekken, vermenigvuldigen) Gratis typelessen, carbon, ra deer en typecleaner. Uw oude machine ruilen wij in. Stuur deze advertentie op een brief kaart met uw naam en adres aan: Kanitoormachinehandel „Wilson" Utrechtsestraat 1 Amsterdam. Tel. 020-238395 na 6 uur 02953-5534. Op zaterdag de gehele dag geopend. Wij leveren alle merken schrijf- en telmachines op gemakkelijke betaling. Kindje blij zegt tb ta ta, 't heeft 'n plastic broekje S.G.A. In Zundert vindt u vijf typen keukens: u slaagt altijd, n.v, Hoppenbrouwers, showr. Wil- dertsedijk Zundert, tel. Q1696- 3351. R'daal. tel. 01850-5925. 1 Eindloze lederen riem 20 cm br. 14 m. laing. 1 bascule. 1 handkar op gummibanden te k Te bevr. Wilhelminastr. 31, St. Jansteen. Te koop: een drumstel en ac cordeon. Te bez. alleen zater dags. P. Vermeulen. Wester- str. 2, Heinkenszand. Wegens omstandigh. z.g.a.n. Philips hoorapparaat gekost f 280, voor f 80, Fröbelstraat 9, Breda, (H.K.) Sleutelhangers met kleurenfo to van uw zaak of artikel. Pracht artikel voor attentie, b. v. bij de jaarwisseling. Ge schikt voor ade soorten bedrij ven zoals café's, bars, garages rijscholen enz. Ook zeer ge schikt voor verkoop door ver enigingen. Zeer aantrekkelijke prijs. Ook voor alle soorten drukt. Vraagt direct inl. ballpoints niet uw naam be- Agrohan, Beukenstr. 1, Heerle- Wouw, tel. 01658-432. Z luchtbandenwagens z.g.a.n. te koop. F. Saman, Vlasstraat 4, St.-Jams teen. Hoenson oliehaard te koop, z. g.a.n„ f 250.-. Bevr.: J. Cam- maart. Poorterslaan 34, Hulst. Caravanstalling. Te bevr. R. Baert, 't Zand 28a. Koewacht, tel. 01146-345. Contant kopen Is beter. Dan bent u vrijer als u belangrijke gezins aankopen doet. De persoonlijke banklening is trouwens de algemeen aanvaarde vorm van financieren. Wij noemen het „Gezinskrediet". Dat is contant geld, zonder borg! Direct beschikbaar voor ambte naren en werknemers in vaste dienst. Van 300,- tot 4.800,- naar draagkracht. Geen behandelingskosten vooraf. Onder wettelijke voorwaarden en met uiterste discretie. Alles kan schriftelijk worden afgehandeld. Kwijtschelding restant bij overlijden. Vraagt vrij blijvend inlichtingen. NATIONALE VOLKSBANK Rotterdam, Mauritsweg 45, tel. 135743 Tevens in Amsterdam en Den Haag GEZINSCRED1ET1926 Pfaff schaft de rechtenaad-machines af. De moderne stoffen (tricot, jersey, nylon, enz.) vragen een elastische zig zag-steek. Alle Pfaff zigzag-machines hébben deze elastische zigzag-steek. Ons zigzag-programma begint bij Bergen op Zoom: Korte Meestraat 17 - tel. 01640-5876 Terneuzen: Nwe Diepstraat 23 - tel. 01150-2294 Roosendaal: Nieuwe Markt 48 - tel. 01650-5546 Breda: Lange Brugstr. 30 - tel. 01600-31745 Eindhoven: Willemstraat 21 - tel. 04900-22570 Vérder verkrijgbaar bij: G. HEMELAAR, Nieuwendjjk 29 - Vlissingen Langeviele 52 - Middelburg. A. C. BASTIAANSE, Papegaaistraat 4 - Goes. H. A. DE BREUCK, B F. v. Waesberghestraat 16 - Hulst L^_ Wat is er voor nieuws in Keuken- sprookjesland? Hoe maakt men een pian voor een monlagekeuken Wij hebben voor u de veel ge vraagde Poggenpohl-Keuken- Wegwijzer samengesteld. Dit handboekje zal u behulp zaam zijn bij het maken van uw plannen. Een aantal keuken- wegwijzers liggen bij ons ter verzending gereed. Gratis! Maak er gebruik van! 'Magazijn te huur. Bergplaats voor catnavans en boten. Te bevr. WlMxelminastraait 31. St. Jansteen. Te koop i.z.g.st. Ford. Anglia 1956. Motor 6000 km gelopen, Juliiamastnaat 23. Rililaad-Bath. Gemeub. woning te huur in Bergen op Zoom, inl. Rijsende- weg 21, Woensdrecht. Stichting Int'erlocale Woning- ruil Centrale (opger. 1950 door rijk, gemeenten en bedrijfsle ven) bemiddelt zonder winst oogmerk door heel Nederland. Gids met volledige adressen. Vraagt inlichtingen bij de S.I.W.C. Stationsstraat 20, Utrecht, Postbus 2006, Telefoon 030-11831. Te koop huis met flink stuk grond, nabij de helde, Bergen op Zoom. Inl.: Oude Wouwse- baan 79, B. o. Z. Luxe wagens Opel Rjekord 1965, 40.000 km., Opel Rekord 1963 Opel Kapitan L 1964 Opel Kapitan 1960 Mercedes Diesel 1964 Chevrolet Belair 1964 met gas- inst. 6 cytt Opel Rekord 1965, 4-deurs Studebaker 1963 Citroen 1964 Chevrolet Corvadr 1962 (Mon. za) Pontiac 6 cyl. 1961 sedan met radio Fiat sportwagen 1500 1964 40.000 kim Daf 1961 Renault Dauphine 1962 Fiat Stationcar 1960 Autobedrijf C. P. v. d. Mast, Terhey dense weg 316, Breda, Terrein Brediaseweg 2, Terhey. den. Tel. 36777. Breda. Halsteren. Te koop nieuwb. 2 ond. een kap, gr. w. kamer, 3 sip. k. flinke v. en a. tuin met ruimte voor inrit, prijs n.o.t.k P. C. Jansen, Dr. En- sinkstr. 59. Halsteren, tel. 01641 814. Woning, z.g.a.n. te koop, O- ranjestr. 13, Sas van Gent, G. Begijn, Westsluis 4a, Sas van Gent, tel. 01158-520. Te koop en leeg te aanvaar den, het pand Fr. Rooseveldt- laan 46, Breda, met garage. Te bevragen Valkenierslaan 23, tel. 01600-35601. Te koop, nieuw landhuis in de villawijk Ruitersbos te Breda met c.v. en garage. Prijs f 140.000,-. inl. tel. 01607-497. T.k. woonhuis, (2 onder 1 kap) woonk., keuken, gang, w.c., slaapkamers, douchecel bergpl. voor- en achtertuin, Te bevr. P. Vervuren, Turnstr. 14, Hoeven. Te koop in de kom Bavel vrij staande woning met bergruim te, grote tuin, 5 are 70. Leeg te aanvaarden, A. Schnéijder- berg, Brigidastraat 44, Bavel, tel. 385. Jacob Catssingel. Ruim heren hoekhuis op mooi Boeimeer met stoff., olie-c.v., f 59.000,- Leegk. Makelaars Van den Berg Co., Nieuwe Ginneken- str. 43, Breda, tel. 01600-24421.» Veerse Meer. Uniek aanbod, drijvende bungalow. Alle com fort geschikt voor permanente bewoning. Grote verhuurmoge- lijkheid. Br. ond. 038071. Te koop: een goed onderhou den ruime woning. Gacisstraat 73, Vlissingen. Te koop. Direct te aanv. mooi huis keurige stand, 2 kamers- en suite, 2 slaapkamers 2 kl. kamers, waarvan een met aansl. bad. grote zolder met kamer garaige, schuur, voor- en achtertuin, f 45.000,- Br. ond, no. SK 77237. Boeimeer. Herenhuis te koop direkt te aanvaarden, 6 kamers badkamer, zolder, keuken, kelder. Voor- en achtertuin m. schuur. Garage event, beschik baar. f 41.000 Boutensstraat Tel. 31966, Breda. Ie hypotheken: rentelast 6 pet. bij een bedrag tot 50 pet. van de taxatiewaarde. Indien méér wordt gewenst: rente vanaf 7 pet. over het gehele bedrag. Ook 2e hypotheken en bouw- kredieten. Inlichtingen: Bohan Hypotheken N.V., Brigittenstr. 17. Utrecht, tel. 030-23341 en bij inspecteur H. Franken-, Widiel- minaplein 4, Oudenbosch, tel. 01652-2234. Deze week heeft Belcrum-garfe- ;e in voorraad: Opel Caravan 965, Opel Caravan 1964, Opei Rekord 1965, Opel Rekord 1964 Opel Rekord 1963, Opel Kadett 1966, Opel Kadett 1965, Ford Taunus 20M 1966, Ford Tauwuo 12 M coupé 1966, Ford Taunus 12 M 1964, Ford Zephyr 1964, Ford Corsair 1963, Ford Tau nus 12 M stationcar 1964, Sim- ca 1500 stationcar 1965, Simca 1500 1964. Simoa 1300 196*, Simca 1000 1963, FLat 1500 1963 Fiat 1100 1965. Fiat 1100 1964, Fiat 1100 1963, V.W. Variant 1965, V.W. 1500 1964, VW 1200 1965, VW 1200 1964, VW 1200 1963, Dodge Dart 1965, Renault R 8 Major 1964, Daffodil 1964, Morris Glider 1963, Austin Gli der 1964, Austin Glider 1963, Austin A 40 1964, Mercedes 190 D 1964, Vauxhail Velox 1964, Vaiuxhall Viva 1964, Hillman Imp 1965 en nog vele andere be trouwbare auto's. Voor een betrouwbare gebruikte auto n. een betrouwbaar adres. Het adres met de grootste voorraad, de grootste omzet en met de al lergrootste serviceBelcrum- garage, Min. Kanstraat 16-20, Breda, tel. 01600-39900, Tilburg Korte Schijfstraat 39, Tei. 04250-33636. Van particulier te koop Opel Kadett '63 i.z.g.st. te bevr. Broekestraat 6, Sprundel. Gebruikte en gecoverde ban den in alle maten en soorten tegen zeer lage prijzen, Assen en wiele.i voor elk doel ZEBO Middelburg, Terneuzen, Ber gen op Zoom, Breda. D.K.W.-scooter evt. te ruil tegen damesfiets. Br. ond. no. SK 76915. T.k.a. Heinkel scooter 165 cc 1961, i.z.g.st. Scheldelaan 56, Hoeven. Te koop, Daf 6oO, bouwj. 1961 ais nieuw, geheel gereviseerde motor. Te bevragen Moere- grebstraat 75, Bergen op Zoom, tel. 6065. T.k.a., een in staat van nieuw verkerende Daffodil luxe ex tra, bouwj. 1965 en 23.000 km. gelopen, onder volledige ga rantie t.b.v. P. Otten N.V., Be- verweg 4, Breda, tel. 01600- 22533, na 6 uur tel 46974. Renault garage P. Otten N.V. heeft momenteel ernkele zeer mooie R 4 de luxe te koop aan te bieden, bouwj. '65 te vens een Renault Dauphine '65 en R 8 Major '64, '65. Al de ze auto's met 10.000 km. Bo- vag garantie. Tel. 01600-22533. Beverweg 4, Breda, na 6 uur tel. 46974. T.k.a. een Renault R 10 Ma jor 1966 slechts enkele dui zenden km gereden, wordt ver kocht met fabrieks nieuwe ga rantie. T..b.v. P. Otten N.V., Beverweg 4, Breda, tel. 01600- 22533, na 6 uur tel. 46974. Renault Dauphine '62, niet duur. Tel. 01652-2£ goed T.k.a. Fiat 1800, inruil moge lijk. Spotprijs. Nic. Beetsstraat 24, Zegge. Wij verzorgen de aanschaf van uw auto, nieuw of gebruikt, zonder vooruitbetaling, af te lossen in 12 tot 48 maanden, geen behandelingskosten. alle auto's worden geleverd door dealer, desgewenst met A.N. W.B.-rapport. Bel of schrijf een briefje welk merk of type u hebben wilt aan Finanoierings- kantoor de Bruyn, Herenven- nenweg 15. Weert, Telefoon 04950-4676. Steeds goede gebruikte auto's met voll. gar. Inr. en financ. Gar. Van Kaam, B.o.Z. telef. 01640-4775. X Belcrum-garage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's v.a. '61 te koop. Min. Kanstraat 16—20 tel. 01600-39900, Breda. Wegens omstand. (dokt. adv.) te koop pracht Fiat 1100 Nee- kar Speziaa de luxe '62-*63, met slaapst. berml. enz. onderz toegest. kan event.gefinanc worden f 2250. Bevr. Fröbel straat 9, Breda, (H.K.) Bedrijfswagens V.W. Bestelwagens 1964 en 1 en 1962 6 combi V.W. Pickup met dubb. cabine 1964 Bedford 1961 chassis 4750 k?, kleine wieien Bedford 1961 met bak 3500 kg. Torpedo) Ford T rader benzine 1961. 6 ton met bak Hanomag diesel 1962. 2 ton met bak Studebaker 1960 gesloten bak. 3,5 ton Daf 1963 kipper 4x4 Opel Bldtz 1962 met bak 2 ton Opel Blitz 1957 met bak 2 ton Ford Aniglia Stationcar '62 Voiigwagen 3 ton Gesloten bak met zeii 5.5 m. 1 jaar, in staat van nieuw Autobedrijf C. P. v. d. Mast, Terheydenseweg 316, Breda Terrein Bredaseweg 2, Ter- heyden, tel. 36777, Breda. Te koop Fiat 6oO 1960 f 950,- Fiat 600 1959 f 850,- Fiat 500 1958 f 600,- Ford Angda 1960 f 850, Ford Thaunus 17 M '59 f 800,- ook inruilen en finan. ciering. alle onderdelen voor auto's. Tel. 01652-2938. Ver- kooyen St. Gerardushof 13, Bosschenhoofd. T. k. een Cortina 1965, Opel Rekord 1700 L '64, Opel Kadett '64, Anglia '63. Taunus 12 M '63, 3 V.W.'s '61-'64, Citroën Ideal '61. alles onder garantie betaling te regelen. Garage Schijvenaars, Langeweg 8—10, KruiisLand. Tj£. V.W. 1600 TL bj. '66 en V.W. 1500 S bj. '65, licht be- schadiigd geen ingevoerde, bij: H. de Bruijn, Dorpstraat 71, St. Willebrord. Tel. 484. Te koop aangeboden. Wegeni inruil verkregen: Renault 0n- dine 1961 beige metaal kunst, leer. Renault R 8 1964, wit rood kunstleer, Renaiult Dau phine export 64, blauw metaal beige kunstleer. Renault R luxe 1965, wit laken bekleding, Renault super comfort 1962 wit half kunstleer half laken, Citroën 2 CV 1961 rood. Fiat 600 D 1965 wit rood kunstleer. Volkswagen 1500 1962, grijs. Volkswagen 1500 stationcar '63 groen. Ford Taunus 12 M 'W, wit met donker dak, vier ver snellingen en 1500 motor en sehuifdak. Opel Kapitan 1962, wit-zwartdak met kunstleer. Automobielbedrijf „Rama" G. L. P. Hennekens, off. Renault dealer. Boulevard 1820 Roo sendaal, tel, 01650-3006. T.k. Opel Rekord '61 t 1.750,- Mercedes 190 Benz. f 1500,-, B.M.W. '61 f 1200,-, Peugeot '60, diesel, f 1200,-, Daf '60 f 1000,-, Mercedes 18o D f 650,- N.S.U. Prinz '59 f 750,-, Ara- bella '61 f 750,-. B.M.W. '61 1500,-. Te bevr.: Bart Dek- kers, Bosschendijk 201, Hoeven T.k. V.W. de Luxe, i.st.v.n, Prijs f 3400,-. Breitnerlaan 14A R'daal (west). Te koop ln goede staat verte rende gebruikte personenauto, merk Ford Customline, 6 elf. Prima buiten- en binnenbanden Te bevragen en te bezichtigen voor gegadigden bijP.- Blom- maert, Absdaalscheweg 32 K Hulst, tel. 01140-2118. Voor autoverhuur z. ch. mi Verhuur „Contact", L. M Brood, Lariksstr. 42, Ter® zen, tel. 01150-4010, b.g.g. B Koop nu uw „De Reu" cara- van 2967, bijpassende voor tent gratis, voor winterstalling kan gezorgd worden, Belcrum- garage, Min. Kanstraat 16-20, Breda. 5 Pers. chravan '66 als nleui? gesl. voortent dijv. accessoires f 1200,- ben. nieuwprijs. J. Bel- Jaans Ko rtenaerlaan 34, tel. 45734, Breda. Voor uw rijlessen naar autorij school „Contact", L.M. Brood, Lariksstr. 42, tel. 01150-4010. (B.g.g. 2630) Terneuzen. Bo- vag erkend. Wedn. 44 J. 2 kinderen 12 en 15 j. z.k.m.m. jonge vrouw, on* geh. moeder of wed. 35-45 J, 1 kind geen bezwaar, om lukkig huwelijk aan te gsan. Br. ond. no. SK 77051. R.K. heer, ongeh. 57 jaar, bemidd. zou gaarne kennisma* ken met een eenvoudige r.k. juffr. Br. ond. no. SK 77289, Auto-, tractor- en landbouw- bandengebruikers, attentie! Alles wat u op bandengebied zoekt vindt u voordelig bij bet grootst gesort. bandeoibedr in Nederland en wel bij ZBB0 Kromme Weele 17. Middelburg tel. 3993, Na 18 uur 2835-351« Terneuzen, Haarmanweg Tel. 3828. Na 18 uur 1075. Ber, op Zoom, Beursplein tel. - Na 18 uur 5435, Breda. Tram- singel 4. tei. 37247. Na 18 uur "114. Nest Duitse Herders met sta» boom P. Broos, Juliana str. Oud-Gastel. T.k. gevr. alle rashonden. Md prijsopgaaf: j. C. Brinks. Dorpstraat 98. Echt. Lakzwarte dwergpoedeltjes» langharige teckeltjes, Pf%n* geesjes. Dierenpension „tLa3B veld", T-aagveldsestr. IA te R'daal, achter Comm. wx. Ook zondags. Ziekenhuisverzekering. Leef tijdsgrens 100 jaar, ongeaent kwalen. Assurantiekantoor Vijgeboom. teL 01179-288. Cad- zand. Kermisschieting staande wip zon. 9 en maand. 10 okt- °L L. Jansens, Hellestraat Bes. uur. Schieting zon. 9 okt. bij A. Stallaert, Boschkapelle. Beg. uur. Grote schieting zon. 9 2 wippen bij P. Leeraert-M1 Hulst. Beg. 3 uur. Binnenschieting zat. 8 b'| P. v. Dijk, Hengstdijk. Beg- uur. Jongedame v,g.h. zoeWjJ® vriendin, plm. 30 jaar. Berg op Zoom of orog. Br. ona. 053911. Koningschieting den op (jifrwsriaiO' de Waal, 2 uur chietïng voor belM* dinsdag 11 okt. bij Kloosterzande. *-* 1

de Stem | 1966 | | pagina 4