LL ALTIG in beroep Hongarijebijzonder lastige tegenstander Johan Cruijff voor liet eerst in Oranje Route eerste etappe werd sterk gewijzigd Met slecht weer goede wedstrijden op Duindigt BISON olie Nederland-Hongarije niet op televisie Kerry Melville zorgde voor sensatie Autosport Mitter snelste in bergklim op Gaisberg rouwd! 11 Veldhoen ook in Oranje-team Goud en zilver voor onze motorrijders Morgen interland in Rotterdam Schotvaardig Opstelt ing Reserve-klassen Brabant-Zeeland Sybrands versloeg Zwitser Kuyken Quick (O) won revanchetoernooi AMATEURS EN PROFS SAMEN CRITERIUM DER AZEN OMLOOP VAN ZEEUWSCH-VLAANDEREN" Strijd om Europese atletiektitels om de twee jaar Tennis Van Drent hield wisselbeker in zwemwedstrijd Sas van Gent Twijfel rond Bouwmeesters blessure If) LL haardolie beschikken fjderne tank- brandstof J ,,Uit de kou" Ivangen. SI lei van 20 cent, III haardolie PK, HHD166 ider man zijn, zo iemand stè I Shatterhand Kent u die^ a, maar die is kei meK' ie dan?" „Winnetou, ►fdman der Apachen' aï\y ordde de jager tot a.ller ,yfL„ ing .Mijn naam is J?3" nn de berenjager en ölt - zoon Martin, die zyn v s voetsporen volgt". DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 6 SEPTEMBER 1966 De 19-jarige Ajacied Johan Cruyff zal temidden van zyn clubgenoten woensdag in de wedstrijd tegen Hcn- garye zijn debuut in het Nederlands elftal maken, hetgeen voor hem een groot voordeel moet zijn. Hij is de enige nieuweling, want voor 'het overige bestaat de ploeg uit ver trouwde gezichten, die op internatio naal niveau reeds de nodige ervaring bezitten. Na de training maandag middag op het sportcentrum te Zeist, waar de spelers tot de wedstrijd zul len verblijven, maakte bondscoach George Kessler het elftal hekend. De heer Kessler benadrukte nogmaals, dat het nationale elftal momenteel in zijn opbouwfase is en hij was blij ge stemd reeds nu op zo'n goede tegen stander te stuiten. Zijn bewondering voor het Hongaarse elftal, zoals hij dat ook had zien spelen in het toer nooi om het wereldkampioenschap in Engeland, hield de heer Kessler niet onder de korenmaat. Fcrenc Bene KEULEN (UPI) De YVestduitse Rudi Altig, wereldkampioen op de weg, zal de UCI in rechten aanspreken omdat deze organisatie hem verleden week voor twee maanden heeft geschorst, zo is meegedeeld door zijn promotor Willy Kanters. Altig en vijf anderen werden geschorst omdat zij na de wedstrijd om het wereldkampioenschap op de Niirburgring hadden geweigerd zich aan-een dopiugproef te onderwerpen. Kanters zegt dat deze schor sing een financiële strop van 100.000 mark voor Altig betekent. Altig heeft verklaard dat hij zich niet schuldig heeft gemaakt aan overtreding van de doping-regels. „Ik deelde de dokters mee dat ik niet onmidellijk kon urineren voor de dopingproef en ik vroeg hun geduld te oefenen", aldus Altig, die met zijn promotor meent dat nie mand het recht heeft hem in de uiloefening van zijn beroep te hin deren. JOHAN CRUYFF debutant DEN HAAG (ANP) KNVB-bonds- coach George Kessler heeft Cor Veld hoen (Feijenoord) toegevoegd aan het vijftiental spelers, dat hij reeds had ge selecteerd voor de wedstrijd van 7 sep tember tegen Hongarije. KARLSKOGA De 41e internaaiona- le motorzesdaagse. die deze week in de omgeving van het Zweedse Karlskoga is gehouden, heeft zowel voor West- als voor Oost-Duitsland een triomf opgele verd. De internationale trofee werd ge wonnen door het Oostduitse team en wel voor de vierde achtereenvolgende maal. De „zilveren vaas" ging naar de Westduitse B-ploeg- De Nederlanders, die in de loop van de week al enkele aderlatingen moesten ondergaan, zijn de laatste twee dagen zonder vermeerdering van strafpunten doorgekomen. In totaal werden er door de Neder landse rijders 9 gouden medailles ge wonnen en drie zilveren. De „gouden" medaillisten zijn: Frits Sellig (Amster dam), Gerrit Elbert (Hengelo O.V.), Stef van der Sluis (Arnhem), Jan Beuk- hof (Bennekom), Gerard Kreijne (Hoog land), Jan Schenk (Westzaan), Japp Sikkema (Deventer), Arend van der Top (Bennekom) en Derk de Vos (Hellen- doorn). Winnaars van het zilver werden: Hein van Olst (Heino) 6 strafpunten, Cees van Ri.jssel (Den Haag) 4 strafpunten en Willy van Ommeren (Amby) 0 strafpun ten. Willy van Ommeren was eigenlijk een wat ongelukkige winnaar van het zilver. Hij kreeg zoveel, winstpunten in minde ring, dat hij ondanks het feit dat hij strafpuntenloos bleef niet voor het goud in aanmerking kon komen. Opvallend is overigens, dat juist de Kleine machines het in de Nederlandse gelederen zo goed hebben gedaan. De za, terdag was voor de deelnemers een ver schrikking. De beide proeven van deze voorlaatste dag, een rem-accelaratie» proef en een bergklim over mijn-af val, werden in stromende regen gere den. Frits Selling trof het nog het best van de Nederlanders. Het was nog droog toen hij naar boven stoof tussen de on heilspellende rookpluimen die uit de berg opstegen als reed men op de hellingen van een vulkaan. Verder leidde 't traject die dag door bospaden met grote door de regen spekglad geworden keien- (Van onze sportredactie) Morgenavond speelt Nederland haar eerste wedstrijd in het kader van de Europa Cup voor landenteams. Er hebben dit jaar 31 landen voor deze competitie ingeschreven. De loting bracht Nederland in één groep met Hongarije, Oost-Duitsland en Denemarken. Morgenavond zal Oranje in het Feijenoordstation de strijd moeten aanbinden met het zeer sterk spelende Hongarije. Een moeilijke wedstrijd, want men dient er rekening mee te houden dat de Magyaren weer veel van hun vroegere glorie hebben teruggevonden. Met sprankelend voetbal ver sloegen de mannen van Lajos Baroti tijdens de wereldkampioenschap pen Brazilië in een wedstrijd die werd gekwalificeerd als de meest boeiende van de gehele eindronde. DEN HAAG (ANP) Van de voët- bahvedstrijd Nederla'nd-Hongarije, die woensdagavond in het Feije- noordstadion te Rotterdam wordt gespeeld, zal geen televisie-reporta ge worden gemaakt. Gistermorgen waren nog ongeveer 20.000 kaarten onverkocht. Toen men in Hongarije destijds de uit slag van de loting der groepen voor de eindronde van de wereldbeker vernam, ging het optimisme er op slag enkele gra den omlaag. Het samentreffen met Bra zilië stelde men zich immers in elk voet balland voor als het zwaarste lot d.at een voetbalelftal kon treffen. Maar de Magya ren klopten de wereldkampioen van 1953 en 1962 met 3-1. Lajos Baroti, de man die gedurende de zeven achter ons liggende jaren voor het internationale voetbal in zijn land verant woordelijk was, heeft altijd ijverig ge werkt aan een team dat het peil van hec „v/onderteam" van 1954 zou kunnen even aren. Uit zijn slechts met tegenzin aange nomen vaststelling dat* Hongarije niet meer de grote spelers bezat die hij met Puskas, Kocsis, Hidegkuti en anderen naar het buitenland zag verhuizen, begon hij de aanwezige techniek van de Hon gaarse spelers aan te vullen met een per fecte lichamelijke conditie die voordien als meer bijkomstig beschouwd- werd. Met bijzonder mooi voetbal, waarvan iedereen dacht dat het op de Engelse vel den nog wel afwezig zou blijven, wisten de Magyaren zich door overwinningen op Brazilië (3-1) en Bulgarije (3-1) te plaatsen voor de kwartfinales, waarin ze echter werden uitgeschakeld door Rusland (1-2). De bijzondere zware wedstrijden in de eerste rondè, waarin men ook nog het zo sterk spelende Portugal moest bekampen, bleken de zo nodige vonk in de Hongaar se gelederen te hebben gedoofd. Boven dien hadden doelman Gelei en midden voor Albert een volslagen off-day, maar niet tegenstaande deze teleurstelling was het voor iedereen duidelijk dat van het kristalhelder Hongaarse spel weer te le ren is. de Hjongaarse formatie bij de recente we reldkampioenschappen. De sterren in de Hongaarse aanval zijn ongetwijfeld Farkas en Bene. Laatstge noemde was destijds de beste speler van het Olympisch voetbaltoernooi in Tokio, toen hij twaalf doelpunten in 15 wedstrij den op zijn naam schreef. Te voren was hij zonder veel succes als rechtsbuiten op gesteld. Pas toen men hem in het bin- nentrio haalde ter vervanging van Tichi bewees hij zijn klasse en schotvaardigheid. Ook tijdens dc jongste wereldkampioen schappen deed hij. van zich spreken door o'rie goals in vier ontmoetingen. Hongarije heeft op het ogenblik weer een aantal voorhoedespelers, waar men in de komende jaren nog veel plezier van kan beleven. De verdediging van het Ne derlands elftal zal morgenavond echter ook rekening moeten houden met de schutterskwaliteiten van spil Meszoly. Tijdens de eindronde in Engeland scoorde deze knaap, in het dagelijks leven PTT- beambte van beroep, tweemaal. Zij allen hebben slechts één opdracht: geen doelpunten toestaan en er zelf zo veel mogelijk proberen te maken. Alleen een vroeg Nederlands doelpunt kan de degelijkheid van de Hongaarse defensie misschien doen wankelen en het is dan cok maar te hopen dat Oranje in de be ginfase voor sensatie zal zorgen. Bondscoach Rudolf Illovskl, tijdelijk op volger van Baroti, heeft morgenavond *"n Rotterdam niet de beschikking over het volledige Engeland-tes«m. Hij zal het zon der de elegante en gevaarlijke schutter Florian Albert moeten doen, die gebles seerd is. In het team zijn zes spelers opgenomen5 van landskampioen Vasas. Deze spelers zijn Kalman Meszoly (24), Kalman Ihasz (24) Imre Mathesz (28), Deszoe Molnar, Janos Farkas (23) en Istvan Korsos. Al len, behalve Korso, maakten deel uit van De Amsterdammer Frits Selling in actie. Hij is één van de negen Nederlanders die een gouden medaille verwierven in Karlskoga. Het Nederlands elftal Is gisteren In Zeist als volgt samengesteld: Boel: Pieters Graafland (Feijenoord); achter: Flinkevleugel (DWS), Israel (Feijenoord), Schrijvers (PSV) en Veld hoen (Feijenoord); midden: Pijs (PSV) en Muller (Ajax); voor: Swart Cruijff, Nuninga en Keizer (allen Ajax). Reser ves: Van Geeuwen (GVAV), Suurbier (Ajax), De Zoete (ADO), Van der Kuy- len (PSV) en Warnas (Go Ahead). De wedstrijd in het Feijenoord stadion zal worden geleid door de Noorse scheids rechter Birger Nilsen. Hij zal worden ge assisteerd door zijn landgenoten Ivar Horsnlien en Rolf Andersen. De opstelling van Hongarije: doel: Szentmihalyi (1), achter: Kaposzta (2), Meszoely (3), Ihasz (4) en Varga (5), midden: Sipos (6) en Molnar (7), voor: Bene (8), Albert (9), Rakosi (10) en Farkas (11). Het zal. tijdens de wedstrijd slechts zijn toegestaan de doelverdediger, indien deze ge blesseerd raakt', te vervangen. (Van onze sportcorrespondent) VLISSINGEN In de reserve eerste klas won De Spechten 2 met 50 van Brahantia 2 en RKC 2 met 6—2 van Ba ronie 3. Helmond 2 kreeg met 0—1 klop an TOP 2 terwijl Roosendaal 3 met de zelfde cijfers van PSV 3 won. NAC 3- XSC 2 eindigde gelijk (3—3). In de res. 2e klas B verpletterde Ta- xandria 2 de Dongen-reserves (6—0). Voab 2 werd winnaar tegen Desk 2 (12) en Sarto 2 tegen NAC 4 (4—1). Veerse Boys 2 versloeg Uno Animo 2 met 35. In de res. 2e klas C een verrassende 07 zege van eZeland Sport 2 op Mid- delburg 2. RBC 3 schoot Goes 2 van het ■veld (91). Dosko 2 bleef met 24 baas over MOC 2 en HVV 2 speelde gelijk (44) tegen Internos 2. In de res. 3e klas C verloor Middel burg 3 met 2—5 van Corn. Boys 2. Bres- kens 2 klopte Meto 2 met 3—1 en Rood Wit 2 was te sterk voor Zeeland Sport 3 (5—0). DEN HAAG (ANP) De cijfers van sporttoto nr. 5: deelnemers 624.585. In leg f 861.210. Prijzenbedrag f 284.160. Eerste prijs f 156.310. Tweede prijs f 85.260. Derde prüs f 42.830. Vijf mel dingen van 13 goed voorspelde uitslagen. Piet Keyzer ALES (ANP) Het damtoernooi om de challenge mondial is gisteren te Ales Voortgezet met de partijen uit de der tiende ronde. Onze landgenoot Sybrands behaalde een overwinning op de Zwit ser Kuyken en staat nu met de Russen Tsjecholev en Andreiko op de eerste gedeelde plaats. De uitslagen zijn: Demesmeacker (Belg.) Reimann (Tsj.Sl.) 2—0; An dreiko (Rus.) Tsjecholev (Rus.) 11; Mostovoy (Fr.) Agliardi (Monaco 20; Kuyken (Zwits.)Sybrands (Ned.) 0—2. De stand luidt: I, 2, 3. Tsjecholev, Andreiko en Sybrands 19 punten uit 12 wedstrijden; 4. Kuyken 14 (uit 11); 5. Mostovoy 12 (iiit 11); 6. Demesmaecker 9 (uit 12); 7. Laporte 7 (uit 11); 8- A. gliardi 5 (uit 12); 9. Reimann 0 (uit 11). (Van onze sportcorrespondent) VLISSINGEN Na afloop van het door voorzitter Schroder en bonds- trainer Siem Plooyer bijgewoonde re vanchetoernooi der amateurkampioe nen was er geen twijfel mogelijk, dat de beste ploeg had gewonnen. Onom stotelijk had Quick 20 getoond de sterkste te zijn. Quick kwam door 2 overwinningen (resp. 20 op Chevre- mont en 10 op Vlissingen) plus een puntenverdeling in de slotwedstrijd tegen Middelburg (1—1) tot 5 punten. Vlissingen, dat Middelburg liefst met 40 klopte en tegen Chevremont met 0—0 gelijk speelde, behaalde 3 punten en werd daardoor tweede. Chevremont en Middelburg werden resp. derde en vierde. Tegen elkaar speelden ze ge lijk, terwijl het duel Chevremont Vlissingen puntloos eindigde (00). Het fraaie zilveren schip ging dus voor een jaar mee naar OldenzaaJ. TIJDENS DE ZESDAAGSE van Montreal van 18 tot 24 septem ber zal Peter Post rijden met. Miel Severeijns de Belg. WEST, de onverwachte maar zeer knappe tweede van het wereldkampioenschap op de weg icier amateurs werd onmiddellijk na de wedstrijd aan de haak geslagen door Geminiani. De Brit zal zijn debuut maken als prof in de ronde van Catalonië naast Anquetil Stablinsky en Aimar. RUDI ALTIG zal door de pre sident van de Bondsrepubliek ge huldigd worden en de hoogste sportonderscheiddng krijgen van Duitsland. PARIJS (ANP) Oud-wereldkam pioen Jan Janssen, de huidige wereld kampioen pp de weg bij de amateurs, Evert Dolman, en onze nationale weg- kampioen bij de profs, Gerben Karstens, zijn drie van de vijftien renners, die za terdag zullen uitkomen in het criterium der azen te Boulogne-Billancourt. We gens de schorsing van Rudi Altig, Motta, Anquetil, Poulidor en Stablinski hebben de organisators naar een nieuwe formule gezocht en deze gevonden door zowel professionals als amateurs voor deze jaarlijkse grote wedstrijd der kampioe nen uit te nodigen. Behalve de drie Ne derlanders zullen onder meer starten de Italiaan Felice Gimondi, het vorige jaar winnaar van de Tour de France en dit jaar van ParijsRoubaix en Parys Brussel, Tourwinnaar 1966 de Fransman Lucien Aimar, de Britse wereldkampioen op de weg 1965 Tommy Simpson, de Belg Willy Planckaert, Bernard en Claude Guyot, en André Darrigade, wiens af- scheidswedstrijd het zal zijn. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN De organisatoren van de „Omloop van Zeeuwsch-Vlaanderen." hebben forse wijzigingen aangebracht in hun route voor de eerste dag. Op 17 sep tember begint deze amateur-wielerwedstryd met een rit van 165 kilometer van Terneuzen naar Terneuzen en in tegenstelling tot vorige jaren wordt de gehele etappe aan de oostzijde van het kanaal naar Gent gereden. Een deel moet twee maal genomen worden om moeilijkheden met bruggen te voorkomen, 's Zondags begint men met de traditionele tijdrit van 28 kilometer TerneuzenOostburg, daarna een koers in lijn (120 kilometer) OostburgOostburg. NEUWIED (ANP) Tijdens ama teurbokswedstrijden te Neuwied in het Rijnland is de middenge- wicht Willi Lambert overleden. In de derde ronde van zijn gevecht te gen Kloesges, een bokser uit Mün- chen-Gladbach, zakte Lambert tij dens een slagwisseling ineen. De dok ter kon nog slechts de dood consta teren. BOEDAPEST (ANP) Vanaf 1969 zullen de Europese atletiekkampioen- schappen om de twee jaar worden ge houden. Dit heeft de internationale atletiekfede- ratie (IAAtF) tijdens haar vijfentwintig ste congres in Boedapest besloten. De kampioenschappen zullen na de titelstrijd van 1969 in Athene steeds plaatsvinden in het jaar voorafgaat aan en volgt op dat van de Olympische Spelen. Het congres heeft verder het voorstel van Japan in de toekomst ook wereld kampioenschappen te organiseren of de Europese kampioenschappen open te stellen voor niet-Europese atleten, in stu- (Van onze paardesportmedewerker) BREDA Ondanks de minder gun stige weersomstandigheden, is de grote K.L.M.-dag, zondagmiddag te Duindigt 'n prachtig sportevenement geweest. Al lereerst toonde Jolly Jinks Sftzijn enor me capaciteiten door vrij gemakkelijk de St. Leger een ren over 2900 meter te winnen. In de grote K.L.M.-prijs was Yucatan met eigenaar-rijder van Schijn- del uit Waalwijk slecht van start weg. Aureola met Wim Strooper nam direct de leiding voor Captain Double K en Axkit Hollandlia die in goede positie een grote terreinkestende fout maakte. Ook de Belg- Unité was foutief voor de grote tribune. Op de finish af probeer de Piet Smit mefc> Captain Double K, Aureola te verrassen maar die won verdiend in de goede tijd van 1.23.7. De volledige uitslagen van de koer sen te Duindigt waren: Golden circle prijs: Elf ine (M. v. d. Togt) 1.27.9. Edel reiger S, Esmeraud winn 2.40 pl, 1.60 pl. 1.60 pl, 1.50 koppel 4,- cov. 5.60 trio 56.30 DC. 9-prijs (2e -afd.): Kronenhof (H. Mulder) Rolanda. Kokette Katinka. winn 21.70 pl 6-10 pl, 2.50 pl, 2.10, köpp. 2320, cov. 4.20. Schiphol-prijs: Diomedea S (W. Leeu wenkamp) 1.26.6, Dea Alkestis van E. Brown Bomber, winn. 10,80, PL. 2,80 pl. 1,60, 2,90, koppel 15,70 cov. 3.70 trio 566,50. St.-Leger: Jolly Jinks S (E. L. v. Dijk) Lydia Lady Be Good S winn. 1.20, pl. 1,10, pl 1,10, koppel 1,60 cov. 1,60. FOREST HILLS (UPI) -In de twee de ronde van de open Amerikaanse Wim- bledonkampioenschappen heeft de 19-ja- rige Australische Kerry Melville giste ren voor een sensatie gezorgd door de Wimbledonkampioen, Billie Jean King met 64. 64 uit te schakelen. Alge meen was verwacht dat mevrouw King die vorig jaar tweede werd te Forest Hills, dit jaar de Amerikaanse titel op haar naam 2ou brengen-. Grote K.L.M.-prijs: Aureola (W. Stroo per) 1.23,7 Captain Double K, Alnasta- sia Hanover, winn. 4- pl. 1.80, pl. 2,50, pl. 4,70, koppel 210 cov. 480. Grote D.C.B.-prijs: Christiaan de Wet (L. Schoonhoven jr.) 1.25, Don Faune Double V. d. Lente, winn. 3,10 pl. l.£ pl. 2,20, pl 6,30, koppel 5,30 cov. 7.50. Prijs van Duindigt: Kandy (F. Van deuren) Mangano, Iliona. winn. 2,- pl. 1,40, pl. 1,40, koppel 4,-, cov. 3,50. De vliegende Hollander: Bernadine (M. Vcrgoy) 1.25.6 Loco S. Carla van IJmui- den. winn. 2,- pl. 1,40, pl. 1,40, koppel 4,- cov. 3,50. SALZBURG (ANP) De Westduitse Gerhard Mitter, die reeds de titel op zijn naam had geschreven, heeft de op de Gaisberg nabij Salzburg gehouden tiende en laatste race voor het Europese kampioenschappen bergklimmen 1966 gewonnen. Mitter reed de twee ritten met zijn Porsche in totaal 7 min. 52,42 sec. Ziiïi landgenoot Hans Hermann, die in de tweede race met een gemiddelde snel heid van 137,8 km-h een nieuw record voor het traject vestigde eindigde met 7.53.25 op de tweede plaats. Ook de twee volgende plaatsen werden door Porche- rijders bezet, namelijk Greger en Weber, 'beiden eveneens uit West-Duitsland. De eindstand voor het Europees kampioen schap bergklim in de sportwagenklasse prototypen is: 1 Mitter, 45 pnt.; 2 Scarfiotti (It.)» 30 pnt.; 3 Herrmann, 26 pnt.; 4 Greger, 21 pnt.; 5 Weber, 12 pnL (Van onze sportredactie) SAS VAN GENT Voor de tweede achtereenvolgende keer is de Merwede- zwemmer Drent erin geslaagd de twee kilometer lange zwemronde van Sas van Gent op zijn naam te brengen. Hij bracht een tijd van 27.49 op de klokken, tulm een halve minuut sneller dan die van J. van Sxheyndel van het Haagse S.N.A- Dit vry ruime verschil zou erop kunnen duiden, dat de winnaar weinig moeite heeft gehad om zijn bezit van de wissel- beker voor de eerst aankomende vorr de duur van een jaar te prolongeren. Niets is echter minder waar: tot onge veer vijfhonderd meter voor de finish hield een groepje, bestaande uit J- van Schyndel, Henk Termeer en A. en D- van der Woerd vrijwel gelijke tred met de titelverdediger. Be belangrijkste uitslagen: heren: 1 H. Drent (Merwede, Dordrecht) 27-49, 2 J. van Scheyndel (SNA, Den Haag», 3 Henk Termeer (Z.V. Tiel) ene-a—4 A- van der Woerd (idem) 30.27, 5 D. van der Woerd (idem) 30.33. Dames: 1 A van der Veeken (SNA, Den Haag) 32.26 2 C. Salome (Scheldestroom, Breskens) 34.01, 3 W. Pelt (Zwemlust, Utrecht) 34-03, 4 E. Dooms (Schelde, Terneu zen), 5 E. Ockeloen (Zwemlust, Utrecht) De organiserende vereniging „Bruin- visch" te Sas van Gent had een groot aantal bekers ter beschikking gesteld» FRANS BOUWMEESTER optimistisch (Van onze sportredactie) BREDA Frans Bouwmeester heeft gisteren in een Bredaas ziekenhuis zijn blessure opgelopen in de wedstrijd te gen Fortuna '54 laten onderzoeken. Dezer dagen zal hij de uitslag krijgen en dat bericht ziet de NAC-speler met be langstelling en zorg tegemoet want de eerste diagnose wijst op een gescheurde enkelband). Mocht Bouwmeester inder daad zo ernstig geblesseerd zijn, dan be tekent dat minstens twee maanden rust. „Maar", zo sprak Bouwmeester gisteren optimistisch, „ik geloof zelf niet dat het zo erg is. Je weet natuurlijk nooit, maar ik reken op een heel wat gunstiger uit spraak dan de -dokter- voorstelde".

de Stem | 1966 | | pagina 11