Bluming gedeeltelijk in ongelij k gesteld Tiemen Groen grote favoriet commentml Henk Snepvangers moest hoofd buigen voor Jazy s geweld DAMES ALLEN GEPLAATST VOLGENS MIJ.... René Rommers Grote mond ongezond voor ranglijst Sybrands met Tsjegolev aan leiding: 7 pnt. Roy Emerson en Fred Stolle hielden titel 11 DAMMEN TENNIS Fraaie resultaten Voortreffelijk --.tri aviioja 0SUBdBf nftz jam Suirania uqof AMSTERDAM (ANP) De vice- president van de Amsterdamse recht bankmr W.C. Hassoldt, heeft gister ochtend de karateleraar John C. Bluming uit de hoofdstad bevolen zich met onmiddellijke ingang te onthouden van het doen of uitlok ken van mededelingen aan pers of aan derden, in welke vorm dan ook, die de strekking of het gevolg kun nen hebben de kempo-leraar Gerard K. Meijers uit Steenwijk in zijn eer, reputatie of goede naam aan te tas ten en die hem schade kunnen be rokkenenHierop is een dwangsom van 100 gulden gesteld. De president stelde in zijn gister ochtend gewezen vonnis in het kort geding dat de kempo-leraar tegen de heer Bluming had aangespannen de eerste ten dele in het gelijk. De heer Meijers, beroepskorporaal bij cle latntdmabhit, die op l september de dienst verlaat om zich als zelfstandige kempo-leraar te vestigen, voelde zich door uitlatingen van B. (wiens leerling en latere medewerker hij is geweest) in een radiovraaggesprek voor de Vara op 30 juli over hem geschaad in zijn eer en goede naam. Bluming zei daarin „me neer Meijers is een fantast. Hij is lid geweest van onze bond de Nederland se Karate Associatie. Ongeveer 4,5 jaar geleden toen hebben we hem helaas moeten royeren omdat hij een Italiaan een oog had uitgestoken in een vecht partij en toen moesten we hem kwijt nadat hij 3,5 maand in de gevangenis had gezeten". Voorts had de heer B in een interview op 2 juli in de Steenwij- ker Courant verklaard dat de heer M. geroyeerd was als lid van de bond. Vol gens de heer Meijers was dit alles in flagrante strijd met de waarheid. De president overwoog, dat deze door de uitlatingen van Bluming schade heeft geleden en zal lijden, waardoor hij in zijn bestaansmogelijkheden na 'zijn ont slag uit de militaire dienst wordt be dreigd. In zijn vonnis overwoog mr. Hassolldit dat de heer M. ter zitting heeft toege geven dat hij in een telefoongesprek met Bluming, dat deze op een bandre corder had opgenomen en dat- ter zitting werd afgedraaid, aan B. had verzocht zijn royement door de Nederlandse Ka rate Associatie ongedaan te maken. En voorts dat Meijers Bluming omstreeks mei 1965 o.m.. heeft geschreven „verder met mij alles in orde, heb in de bak ge zeten, ben weer vrij man", zonder even wel daarvoor een bevredigende verkla ring te geven, aldus het vonnis. Daarom verleende de president alleen de nu ge geven voorziening en niet de ook door de heer Meijers gevraagde herroeping door Bluming van diens uitlatingen. De heer M. had een dwangsom van 25.000 gulden gesteld willen zien. Beide par tijen werden elk veroordeeld zelf hun kosten van het geding te betalen. LJUNGBY, Zweden (UPI) Eén van de in de zevende klasse spelen de Zweedse voetbalclub Osbruk werd in de wedstrijd tegen Agunnaryd van het veld gestuurd wegens het op zetten van een grote mond tegen de scheidsrechter. Het hele Osbrukse team begon daarop de scheidsrechter te belagen met de bedoeling hem zyn beslissing te laten herroepen. De enige veran dering in de beslissing was, dat heel Osbruk het veld moest ruimen. „Ik moest wel", verklaarde de scheidsrechter achteraf, ,,het hele team was woedend." Hoewel de stand 22 was, heeft Agunnaryd de wedstrijd wegens ge brek aan tegenstand gewonnen. ALES (ANP). De 16-jarige Tony Sybrands heeft dinsdag in de vierde ronde van .Challenge Mondial van de Zwitser Kuyken gewonnen. De uitslagen van de vierde ronde luiden: Reimann (Tsj.-Sl.)de Mesmaecker 'Belg) 0-2. Tsjegolev (Rusl.)Andreiko (Rusl.) 1-1. Agliardi (Monaco)Mosta- voy (Fr.) 0-2. Sybrands (Ned.)Kuyken 'Zw.) 2-0. De stand na vier ronden: Tsjegolev en Sybrands beiden zeven punten. Andreiko zes punten. BROOKLIXE (ANP) De Australiërs Roy Emerson en Fred Stolle hebben de titel van Amerikaans kampioen In het dobbelspel behouden. In de finale van het toernooi te Brook- liM versloegen zij de Amerikanen Den s'® Ralston en Clark Graebner met 6"4' 6"4- Behalve in 1965 en 1966 won Emerson de Amerikaanse titel in «et dubbelspel ook in 1959 en 1960, toen ®ot Neale Fraser als partner. Bij de dames werd de titel gewonnen ooor de VVirnbledonkampioenen Maria oueno (Brazilië) en Nancy Richey (VS.) üj versloegen in de eindstrijd bet Ame- «aanse dubbel Billy Jean King-Rosema ry Casals met 6-4, 6-4. (Van onze sportredactie) BOEDAPEST De eerste dag van het 8ste toernooi om de Euro pese atletiek-kampioenschappen te Boedapest heeft voor de Neder landse ploeg geen verrassingen op geleverd. De Nederlandse dames, die aan de start verschenen, plaat sten zich allemaal en meestal op nogal overtuigende wijze, voor de halve eindstrijden. Lia Louer, Stans Brehm en Hilda Slaman de den dat op de 400 meter, Wilma van der Berg, Lidy Vonk en Corry Bakker (zij het op het nippertje) op de 100 meter. Wat onze dames betreft klonken de spreekkoren van de enthousiaste vaderlandse supporters op de tribunes van Het Nep-stadion dus niet vergeefs, an ders lag dat ten aanzien van de Ne derlandse heren, die (zoals overi gens in de lijn der verwachtingen lag) werden geëlimineerd. Sprin ter Heemskerk kwam niet verder dan een vijfde plaats in zijn serie, met de weinig indrukwekkende tijd van 10,8 sec. In de series van de 1500 meter moest Henk Snepvangers buigen voor het ge weld van beroemdheden als Michel Jazy en Harald Norpoth. De Brabander eindig de als 8ste. In het laatste nummer van de openingsdag, de 400 meter heren, kon ook Fred van Herpen zijn uitzending naar Boedapest niet waar maken. De meeste successen op deze dag wa ren weggelegd voor het team van Oost- Duitsland, dat 2 gouden, 1 zilveren en 1 bronzen medaille veroverde. Lindner werd Europees kampioen op de 20 kilo meter snelwandelen en Jürgen Haase De wereldkampioenschappen wiel rennen: onze landgenoot Frans van de Ruit veroverde maandag het brons op de 1 km tijdrit. Hier wordt hy met het eremetaal om de hals, op charmante wijze gefeliciteerd door de verzorgster van de damesploeg, Corrie Ruben. Jan Derksen moedigt Tiemen Groen aan. (Van een speciale verslaggever) FRANKFORT Tiemen Groen favoriet voor de we reldtitel. Wie had er aan getwijfeld toen de Fries op de zware stadionbaan in Amsterdam bij de nationale kampioen schappen al fameuze tijden liet afdruk ken? Niemand. Maar men bleef voorzich tig, gezien de ervaringen van het vorig jaar, toen de Columbiaan Rodriguez als een komeet aan de hemel omhoog schoot en slechts op het nippertje kon worden geklopt. Een dergeiyke komeet is er ook nu weer in de figuur van de Tsjech Jiri Kolar, die in de kwartfinales Rodriguez in een tijd van 5.00.18 uitschakelde. Hü wordt in de halve finale de tegenstander van Tiemen, die echter gesterkt is door zijn prestaties van deze schitterende dag. In de andere halve finale komen beken den van onze landgenoot uit: de Italiaan Giorgio Ursi, die de Rus Moskvine vo rig jaar finalist tegen Tiemen in 4.58.10 uitschakelde en de Tsjech Jiri Daler, hou der van de ol. titel, die tegen de tweede Italiaan Pietro Guerra 4.58.33 liet afdruk ken. Van onze drie amateursprinters bereik te alleen de nationale kampioen Jan Jansen via een lange weg de laatste acht, waarin hij waarschijnlijk tegen de Russische titelhouder Phakadze of de sterke Italiaan Turriini ingedeeld zal worden. Jansen, die de voorgaande dagen naar eigen mening slecht had gefietst en met weinig „moraal" aan de start kwam, won zijn „gemakkelijke" serie tegen de Oostduitser Klumker en de Japanner Na- katani, maar moest zich in de achtste fi nales door een blunder in de rit tegen de Duitser Geschke en de Brit Booker door de herkansingen heen vechten. De Amsterdammer was toen gelukkig zijn nervositeit kwijt en won de eerste serie tegen de Amerikaan Disney en de Tsjech Jelinek en vervolgens ook de „finale" te gen de Rus Kratina, een nieuweling in het gezelschap, die ongetwijfeld kwalir teiten heeft. Minder voorspoedig verging het de Rotterdammer Wim Koopman en de Ha genaar Chris Kipping, die voor eigen rekening de reis had aanvaard. Wim Koopman ging er wel heel ongelukkig uit. In zijn serie tegen Jelinek en de Deen Sarko, waarin hij beslist niet kansloos was, kreeg Koopman na tachtig meter een lekke band en gleed uit de bocht naar beneden. Het reglement schrijft voor dat de man die pech krijgt in de herkansingen zijn geluk moet zoeken. Derksen protesteerde heftig, maar het hielp niet. Wim Koopman redde het in de herkansingen niet, evenmin als Chris Kipping. Aan het adres van de heren van de UCI zijn overigens over deze herkansin gen tal van zeer onvriendelijke opmerkin gen gericht. Men had het gepresteerd om 33 renners te laten rijden om zegge en schrijve één plaats. „Op die manier wordt het wereldkampioenschap gedevalueerd. Als er per ongeluk in een serie twee gro ten pech krijgen moet er een afvallen door deze regeling", brieste een veront waardigde Jan Derksen. Hij kreeg nog in zekere zin gelijk ook want de verrassen de winnaar van de herkansingen was van Lanker, die nota bene de sterke Italiaan Vercini uit hï toernooi reed. De achtervolgingstitel by de dames werd veroverd door de 29-jarige Britse huismoeder Berul Burton zy heeft een dochter van acht jaar die haar zesde gouden plak bij het wielrennen binnen sleepte. Al vier maal eerder had „mada me" Burton, zoals zy door de speaker werd genoemd, in de achtervolging ge triomfeerd en ook had zy eenmaal de we reldtitel op de weg in de wacht gesleept. Zij versloeg in een spannende finale de Belgische titelhoudster Yvonne Reynders, die tenminste de troost had dat zij zater dag op de Nürburgring wereldkampioe ne op de weg was geworden. Voor een bijzonder aangename verras sing zorgden tegen het einde van de twee de dag der baankampioenschappen onze profstayers Piet van der Lans en Jan Legrand, die zich met de Belg Verachtert in de eindstrijd van de profs reden, ter wijl titelhoudr Guillermo Timoner niet verder dan de vierde plaats kwam en dus via de herkansingsrit de finale moet trachten te bereiken. Het wa* een zeer spectaculaire rit. veroverde na een magistrale race de ti tel op de 10.000 meter. De derde gouden medaille, die dinsdagavond werd uitge reikt, kwam te hangen om de brede hals van de Russin Chizkowa, die daarmee de door Tamara Press vrijwillig afgestane titel in Russische handen hield. De Belgen beleefden in het NEP-stadion het drama van Gaston Roelants, de 29- jarige wereldrecordhouder op de 3.000 meter steeple chase en houder van het Europese record op de 10 km. De kleine Roelants was naar Boedapest gekomen met het vaste voornemen- op beide num mers goud te behalen. Gisteravond waag de hij zijn eerste poging, op de 10.000 meter. De Belg dwong het peloton on middellijk een hoog tempo op, en was voortdurend in de voorste gelederen te vinden. Na ruim 4 kilometer (afgelegd in 11 min. 26.4 sec.) zorgde de Hongaarse titel-pr etend ent Lajos Meczetr met een formidabele tussensprint, die hem van de 9e op de le plaats bracht, even voor paniek. Roelants en de Oostduitser Haase her stelden de rust echter vakkundig. Voor het volgende vuurwerk zorgde Roelants zelf. Op 6.000 meter versnelde hij zijn pas zo abrupt, dat er plotseling tussen hem en het langgerekte peloton een gat van 15 meter viel. Het deskundige publiek, op de tribune beloonde de moed van de Belg met een daverend applaus, maar stelde tegelijkertijd de tol vast, die de tweevoudige Olympische kampioen zou moeten betalen. De afrekening werd snel _epresenteerd, na 6800 metèr drukte Meczer zich met reuzenpassen naar vo ren en streek op Roelants neer. Ook Haase kwam weer bij en na 7600 meter (afgelegd in 21 min. 45.6 sec.) was er weer het kopgroepje van 7 lopers^ Roe lants, Haase, Meczer, de Rus Mikitento, de Westduitser Letzerich en de Engelsen Rushmer en Tulloh. Laatstgenoemde moest 2 ronden later lossen, Rushmer kon het beulende tempo slechts één ron de langer volgen. Drie ronden voor het einde sloeg voor Roelants het noodlot toe. De door zijn vreselijke krachtexplosie volkomen ge sloopte Belg moest afhaken. Haase, Mi- kitenko en Letzerich streden door. De Oostduitser ging als eerste de slotronde in, een paar meter voor Meczer. Wat Haase in die laatste 400 meter nog op bracht om de door zijn landgenoten fel aangevuurde Hongaar van zich af te hou den was ongelooflijk. In de toptijd van 28 min. 26.0 sec. ging Haase als Europees kampioen over de streep. Zijn tijd bete kende een verbetering van het record voor de Europese kampioenschappen (dat met 28 min. 54.0 sec. sinds 1962 op naam (Van onze sportredactie) ST.-WILLEBRORD De linksbui ten van het Roosendaalse RBC, Re- né Hommers, zit in de put. Het zit hem helemaal niet lekker, dat hij af gelopen zaterdag in de wedstrijd te gen DHC door scheidsrechter Ver voort naar de kleedkamers werd ver wezen. René stond gisteren, toen wij hem spraken juist op het punt de deur van het postkantoor in St.- Willebrord achter zich dicht' te trek ken om naar huis te rijden, want op dinsdagavond wordt hij op de trai ning in Roosendaal verwacht. „Geen prettig vooruitzicht" zegt René wat moedeloos. „Vanavond zullen ze me wel vertellen dat ik voor een wed strijd of vier ben geschorst". ,En als je me nou vraagt waarom dat nodig is.ik begrijp er eerlijk gezegd geen snars van". En dan vertelt René Rommers wat er volgens hem gebeurde in de tiende minuut na de rust in de wedstrijd RBC - DHC afgelopen zaterdag. „Ik voelde me in een uitstekende vorm en had me op deze wedstrijd heel goed voorbereid. Van nature ben ik een beetje fel en heet gebakerd Maar voor de rust was er niets aan de hand. Het liep allemaal gesmeerd. Na de rust begon de ellende Plot seling werd ik door eep DHC'er ge nomen. Ik ging tegen de grond, maar meteen kwam ik overeind om weer de bal achterna te gaan, want ik wil de hem beletten een aanval op te bouwen, snap je. Nou en toen liep ik die kerel tegen de grond. Helemaal niet met opzet", verklaarde René. „ïk schrok van de beslissing van de scheidsrecnter toen hij mij eruit gooide. Op dat moment besefte ik eigenlijk pas wat er was gebeurd. Maar het had geen zin erover te pra ten. Misschien had de scheidsrechter van zijn standpunt uit gezien toch wel gelijk. Ik ben een felle speler en zie op zo'n moment niet wat ik doe", geeft René eerlijk toe. .Ik geloof", meent René, „dat ze me wel voor vier wedstrijden zullen schorsen, maar zeker is dat niet. Zon dag werd ik al niet opgesteld tegen Alkmaar en daarom yerftioed ik, dat van de Rus Bolotnikow stond) en een verbetering van het baanrecord. De volslagen ontgoochelde - Roelants kwam een halve baatnlengte achter Haase, als 8<ste over de streep. De 400 meter voor dames bracht Ne derland fraaie resultaten. Nadat in de eerste serie de Russische favorieten Lilita Zagere bijzonder verrassend was uitge schakeld, liep Lia Louer in de tweede se rie een uitgekookte race, die zij achter de Tsjechische Chmelkova (53,6) als tweede in 54,5 sec. beëindigde. Stans Brehm had, evenals Lia Louer in de derde serie de tactisch gunstige binnenbaan geloot. De Nederlandse kampioene liep haar eerste 300 meter bijzonder sterk, viel op het rechte stuk naar de eindstreep iets terug, maar eindigde desondanks als tweede, in die goede tijd van 54,9 sec. Winnares werd de voor eigen publiek op vleugelen gaan de Zsusza Szabo-Nagy, die tot 54,6 sec. kwam. Hilda Slaman had minder geluk kig geloot. Zij had de buitenbaan en moest dus „in den blinde" proberen de concur rentie van zich af te houden. Tot in de laatste bocht bleef zij het veld aanvoe ren, toen moest ze buigen voor de Britse Stirling (54,2) en verrassing de Noorse Britt Berthelsen, die tot 54,4 sec kwam. De tijd van Hilda Slaman, die weinig hinder ondervond van baar bles sure, was 54,7 sec. De snelste tijd in de series kwam op n^am van de Hongaarse Eva Munkacsi, die slechts 54 sec. nodig had. Deze laatste serie had voor Rusland een onplezierige verrassing, namelijk de uitschakeling van Lydia Samotesowa. Ook de 100 meter dames bracht Neder land alleen maar successen. Wilma van der Berg liep in de eerste serie met Irena Kirszenstein en Jutta Stock, uiterst sterk bezet naar een voortreffelijke tweede plaats achter de wereld- en Euro pese recordhoudster Kirszenstein. De tijd van Wilma van der Berg was 11,8 sec. In de vierde serie lootte Lydia Vonk de baan naast de snelle Hongaarse Nemeszhazi én de al even gevreesde Russin Latse. Na eerst door twee valse strats (waarbij een van haarzelf) en daarna door een hape rend startpistool uit concentratie te zijn gebracht, liep Lydia Vonk zich deson danks naar de halve eindstrijden. Een dubbeltje op zijn kant, was de plaatsing van de derde Nederlandse op de 100 meter: Corry Bakker. De Utrechtse steno-'typiste had het geluk in een serie van vijf loopsters te hebben geloot, ter wijl uit de series de eerste vier een ronde verder zouden komen. Een slechte slbart van de Utrechtse bracht haar in vrijwel kansloze positie. Doch fel vechtend slaagde zij er op de eindstreep irn, toch nog de vierde plaats te grijpen. Zo voortreffelijk als de prestaties van de Nederlandse dames waren, zo teleur stellend was hst werk van onze heren. Dat Rob Heemskerk in het gezelschap van Europa's beste sprinters voor een moeilijke taak stond, liet zich begrijpen. Dat hij zicih echter zou laten „afslachten" had niemand verwacht. De Eiindhovenaar startte zwak, liep zeer verkrampt en ein digde na 10,8 sec, als vijfde. Winnaar werd de Italiaan Giannaifctassio in 10,5 sec. Overigens ook niet om over te gillen. Meest indrukwekkende sprinter was de Fransman Rogier Bambuck. Deze soe pele, donkerhuidige import-Parijzenaar, „wandelde" in 10,4 sec. naar de snelste tijd van de avond. Hij liet renommés als de Westduitser MeJfcz en de Oostduitser Erbstösser kansloos. Titel-verdediger e De Nederlandse ploeg voor de Europese kampioenschappen atletiek marcheert het NEP-stadion binnen tydens de officiële openingsplechtig heid. Claude Piquemal deed de Franse hoop op medailles stijgen door zijn serie eveneens gemakkelijk te winnen. Henk Snepvangers, op basis van zijn recordtijd van 3 min 42,2 naar Boedapest uitgezonden, was in zijn serie van de 1500 meter niet meer dan een figurant. Hij kon het tempo tot 300 meter voor de eindstreep nog redelijk volgen, doch toen Jazy, Norpoth en Wilkinson het uur van de waarheid aankondigden, was de Bra bander nergens meer. Norpoth won, Jazy was een heel rustige tweede. Voor „Snep" was er niet meer' dan de 8stte plaats in, 3 min 51,5. Schrale troost voor hem was, dat een van de favorieten, de Rus Oleg Raiko, in dezelfde serie werd uitgescha keld. Ook voor de Tsjechen een decepitie, in de tweede serie werid hun veelgeprezen Odlozil uit het toernooi gelopen. In de eindstrijd van: de 1500 meter is Frankrijk met Jazy, Nicolas en Wadoux wel bij zonder goed vertegenwoordigd. Aan de 400 meter van Fred van Her pen, de man die eens 46,9 realiseerde, hoeflt men weinig woorden vuil te maken. Dat hij zijn record-vorm dit jaar niet te pakken had, was bekend, maar op de rode sintels van het NEP-stadion, liet hij zich toch wel bijzonder lijdzaam naar de uit schakeling voeren. Gestart in de gunstige binnenbaan en in de beslist zwakst bezet te serie, slaagde hij er niet in om zich te plaatsen. Daarmee was voor hem dit toernooi voorbij. Bij het kogelstoten dames bleek over duidelijk van welk een superieure klasse de hier afwezige Russin Tamara Press wel is. Won zij vier jaar geleden in Bel grado het goud met een magistrale 18 meter 55, dit keer kwam.de winnende Russin Nadezihda Chiskowa niet verder dan 17,22 meter. De redactie van het televisieprogram ma „Achter het nieuws" heeft gister avond een aanval gedaan op het beleid van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie. Een unfaire aanval. De televisie kijker kreeg geen kans kennis te nemen van de problemen waarmee deze bond kampt, werd evenmin geconfronteerd met deskundige commentaren van in deze tak van sport bekende mensen. Nee, de felle kritiek („Geen begrip voor de moderne atletiekbeoefening") werd van een pa piertje opgedreund door een juffrouw die niet eens de voornaam van mevr. Louer-Hinten kende. Want die heet Lia, en geen Ria. Het is misschien een onbe tekenend foutje, maar het tekent wel de manier waarop de K.N.A.U. door „Ach ter het nieuws" werd aangepakt: akelig slordig. Zonder de kijker tevoren te in formeren; bijzonder onverantwoord. DINSDAG, de dag waarop het eerste startsein van de Europese atletiekkam- pioenschappen in Boedapest werd gege ven, heeft de IAAF bekendgemaakt dat Noord- en Zuidamerikaanse atleten volgend jaar op 9 en 10 augustus Europa zullen ontmoeten in een intercontinen tale wedstrijd in Montreal. En dat is voor René Rommers blijk baar voldoende. Hij praat er liever niet meer over en hoopt dat dit de enige en tevens laatste keer is ge weest. „Wat ik denk van de wedstrijd te gen DFC zaterdag en zondag tegen Holland Sport?" vraagt René. „Vol gens mij zal RBC twee punten winst boeken in totaal. Tegen DFC verliezen we misschien. Maar van Holland Sport winnen we. of op zijn minst komt daar een gelijk- spel uit". ZATERDAG EERSTE DIVISIE Heracles - Eindhoven, de Graafschap- Volendam, NEC - FC Zaanstreek, Ve- lox - Blauw W.it, DHC '66 - SC Dren te, DFC - RBC, de Volewijckers - FC Den Bosch, SC Cambuur - Vitesse, Alkmaar - RCH, Holland Sport' - SVV TWEEDE DIVISIE Hermes DVS - Wageningen, Zwol- sche Boys - PEC, Roda JC - NOAD Limburgia - AGOVV. .Wilhelmina - Helmondia 55, Haarlem - SC Gooi land, Excelsior - Heerenveen, Hil versum - EDO, ZFC - Tubantia, FC VVV - Veendam, HVC - Fortuna VI. ZONDAG EREDIVISIE Willem II - PSV, DOS - Sittardia, Go Ahead - Sparta, Feijenoord - MVV, Ajax - DWS, GVAV - FC Twente, Fortuna '54 - NAC, ADO - Elinkwijk. Telstar - Xerxes. EERSTE DIVISIE Vitesse - RCH, FC den Bosch - SVV, RBC - Holland Sport, SC Drente - Alkmaar, Blauw Wit - SC Cambuur. FC Zaanstreek - Volewijckers, Vo- lendam - DFC, Heracles - DHC '66. De Graafschap - Velox, Eindhoven - NEC. TWEEDE DIVISIE Hermes DVS - Haarlem, Zwolsche Boys - Excelsior, Wageningen - Hil versum, NOAD - ZFC, Helmondia '55- FC VW, SC Gooiland - HVC, Hee renveen - Fortuna VI., EDO - Veen- dam, Tubantia - Baronie, Roda JC - Wilhelmina, Limburgia - PEC. de schorsing al was besproken. Had de scheidsrechter me maar een offi ciële waarschuwing gegeven ,Men beweert wel dat ik die DHC'er een venijnige trap heb gege ven, maar dat spreek ik beslist tegen. Dat is niet zo. En daarom begrijp ik er ook niets van. Maar goed, ik heb na afloop van de wedstrijd de scheids rechter mijn excuses aangeboden

de Stem | 1966 | | pagina 11