Jeugdronde van Walcheren met bezemwagen compleet FILMS Stop actie" stakende zeelieden: OOK IN NOORD-HOLLAND KENT MEN DE PERSOONLIJKE BEHANDELING VAN DE RAIFFEISENBANK. Bosch-Optiek rillen HULST TERNEUZEN IIID-BEVELAND GOES Jeugdleiders uit diocees Breda in Dorst bijeen 4,2 miljoen kg. Golden Delicious LAATSTE NIEUWS Piet Korthals winnaar van eerste etappe i Muziek in tuniek Kermis in aantocht Bejaarden op reis Dagblad De Stem Nutsspaarbank opende een nieuw kantoor Scheldegalm 80 jaar Vijfde ambtenaar van de Burg, stand Benoemingen Z.L.M. Op 18 en 19 juni Goes teihie 00K U KUNT Firma v. Dronkelaar en Buijze AANBESTEDINGEN spaarbank en alle bankzaken Brandweerkazerne Ovezande gaat 17 juni open H()( >CWATKR Vandaag Morgen 2 DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 10 JUNI 1966 Beiaardconcert Op zaterdag 11 ju ni zal de beiaardier Marie-Jeanne Moer dijk een concert geven op de beiaard in de torenx van de basiliek 's namid dags van 5 tot 6 uur. Biervliet Dansavond De onlangs opgerichte sociëteit ..Les Copains" ontplooit zater dag een van haar eerste activiteiten. Zij organiseert een dansavond waaraan me dewerking zal worden verleend door de beatgroep Ritchie and the Hallycats uit Vlissingen. De sociëteit is gevestigd in hotel „De Vriendschap". Voorzitter is Sjaak Lij- baert, terwijl verder als bestuursleden fungeren Marleen v.d- Veire, Jan de Ou de en Wim de Regt. Graauw Jeugddriedaagse Woensdag, don derdag en vrijdag 15. 16 en 17 juni zul len de leerlingen van de zesde klas van de lagere school deelnemen aan een jeugddriedaagse. Dit zal gebeuren in combinatie met de zesde klas van de la gere school van Nieuw-Namen. De drie daagse wordt gehouden in het patronaat te Nieuw-Namen. St.-Jansteen De muziekvereniging „St.-Jan", die en kele jaren geleden op het punt stond te verdwijnen, heeft een geweldige verande ring ondergaan. Door vele krachtsinspan ningen van bestuur en leden is deze ver eniging weer kerngezond. Zaterdag a.s. 11 juni zal het muziekgezelschap, be staande uit 44 ledan, geüniformeerd wor den. Het zal om 3 uur op het gemeente huis worden ontvangen, waarna het een rondgang door het dorp zal maken. Het tamboerkorps heeft een ander uniform dan de muzikanten terwijl de tamboer majoor een speciale klederdracht krijgt. Uitbreidingsplan „West" Deze week zal het aannemersbedrijf Gebrs. Lucasse uit Kloosterzande beginnen met het bouwrijp maken van de grondan in het plan West gelegen aan de Prins Hendrik straat - Hemelstraat - Jos Everaardstraat en St.-Antoniusdreef. Tevens zullen de bomen, die staan op de dijk aan het Ver dun, worden omgehakt, waarna de dijk zal worden afgegraven voor bungalow- bouw. Ontslag en benoeming De onderwij zeres mevr, T. Pleunis-Peeters, die ont slag nam aan de r.-k. meisjesschool, is henoemd aan eenzelfde school te Sas van Gent. Koewacht Kermisschieting Aan de tweedaag se schieting bij A. de Kind ter gelegen heid vaw Greinkermis namen de eerste dag 60 schutters deel. Uitslag als volgt: Hoogvogel: W. Letens, St.-Jansteen; le zijvogel: E. Cronenberg (B>; 2e zijvogel: M. de Block, Koewacht; hoogste aan tal kleine vogels (5 stuks)Alp. Michiel- sens. Koewacht. Tweede dag, 30 deelnemers: Hoogvogel: G. Poppe, St.-Jansteen. (met tevens 6 kleine vogels; le zij vogel: G'.. Rombout, Koewacht: 2e-zijvogel: V. de Schepper, Moerbeke - (B).; hoogste aantal kleine vogels (7 stuks): R. Adam. .Koewacht. lamswaarde De eerste kermis staat weer voor de deur. Vele kermisexploitanten hebben hun standplaats al ingenomen, zodat ook de kinderen aan hun trek zullen komen. Voor de volwassenen staan voor zaterdag, zondag en maandag grote schietingen, gaaibollingen en duivenwedstrijden op het program, terwijl voor zondag een groot bal is georganiseerd in het patro naatsgebouw. Ruilbeurs Zaterdag 11 juli organi seert de Gereformeerde stichting voor jeugd- en buurtwerk in gebouw Pro Rege die laatste ruilbeurs van dit sei zoen. In de maanden juli en augustus wordt, vanwege de vakanties, geen ruil beurs georganiseerd. Westdorpe „Dit was voor ons een van de mooiste tripjes" zeiden de bejaarden uit West dorpe, die de jaarlijkse reis voor ouden van dagen hebben meegemaakt. Opgevrolijkt door het heerlijk zomerse weer vertrok het gezelschap via de Braakman naar Sluis, en verder langs de Belgische kust naar Adinkerke, en ver volgens naar De Panne, waar een bezoek werd gebracht aan het beroemde Meli- park. Nadat men zich daar enkele uren had geamuseerd (en tevens een koffietafel had gebruikt) vertrok het gezelschap naar een plaatsje bij Roeselaere, waar Dagblad voor Zeeland KANTOREN: Voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Steenstraat 14, telefoon 2377, Huist. Voor Walcheren en Zuid-Beveland: Klokstraat 1. telefoon 6252 GOES. Eerste redacteur voor Zeeland: Exploitatie- F. DE LIGT inspectie Zeeland. tel. 6252. Goes L K M DE JONG privé 7300. Goes tel. 2377 Hulst Redacteur voor de Kanaalzone: J. HüSKEN, Grenulaan 55, Terneuzen, tel. 01150-2961. Redacteur voor Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen W. WOLTERS, tel 2945, Hulst. Redacteur voor West-Zeeuwsch-V laanderen: N. OPDAM, v. Ostadestraat 41, Oost burg, tel. 01170-2991 Redacteur voor Zuid-Beveland en Walcheren. C. J. G. VAN HASSELT. Nachtegaal laan 60, Goes, tel 01100-6305 Rayonbeheerder voor Zuid-Beveland en Walcheren. K. MENU. tel 6252, Goes. Prijs voor -losse advertenties bestemd voor de editie Zeeland t 0,20 per mm 1 mm. ingezonden mededelingen 21/2 mm gewone advertenties. Bij contract aanzienlijke reductie. „Kleintjes": 3 regels of minder f 1.— elke regel meer f 0,25. Als één regel gelden 23 Letters en/of le estekens. Bij plaatsing ook ln de Brabantse oplage resp. 1,75 en 0,65. Bij 3 achtereenvolgende ongewijzigde plaatsingen de derde plaatsing tegen half geld. een van de modernste kerken uit België werd bezichtigd. Via Kortrijk reed men tenslotte recht streeks naar Westdorpe, waar de muziek vereniging „Eikels worden bomen" al stond te wachten om een muzikaal wel kom te blazen. Op het dorpsplein stond een grote me nigte, onder wie ook burgemeester G. H. E, M. van Waes, het gezelschap op te wachten. In een uiterst vrolijke toespraak dankte de burgemeester de gehele be volking van Westdorpe. Spreker dankte ook de organisators," de leden van het Feestcomité, die zich bijzonder hebben in- gespannep tot het welslagen van deze dag. Ook de begeleiders, en niet in het minst de fanfare kregen een woord van dank van de burgemeester, evenals trou wens de leden van de plaatselijke E.H.B.O. Diefstal De exploitant van het café Het Oudt-Haedhuijs alhier werd deze week de schrik op het lijf gejaagd, 's Nachts kreeg de familie Pluijm onge wenst bezoek van twee tot nog toe onbe kende personen. Op het moment dat oen van de huisgenoten iets hoorde was het duo bezig spullen weg te halen van de op het terrein achter het café gelegen opslagplaats van een aannemer. Toen zij merkten dat hun nachtelijke roof was ontdekt, kozen ze snel het hazepad zon-- der dat iemand hen herkende. 'Jzendijke Sportdag De jaarlijkse sportdag van de Stichting „Jeugdbelang" zal zon dag worden gehouden Deelnemers zijn de gymnastiekclubs, de wandelgroepen, de hobbyclub, de drumband en het zang koor ..De Rietvinkjes". 's Middags om 2 uur verzamelen de deelnemers zich op het Marktplein, van waar met een rondgang door dè gemeen te zal worden gestart. De wedstrijden met de volgende onderdelen: hardlopen, hoogspringen, hindernisrace en versprin gen. Kiosk gesloopt De uit 1398 dateren de muziekkiosk op de Markt, is met een daverende klap onder de slopersha mers bezweken. Avondvierdaagse Van 14 t.e.m. 18 juni wordt onder auspiciën van de ZWB- NWB do avondvierdaagse wandeltocht gehouden. Zuiddorpe Verbetering weg Nu de vernieu wing van de polderweg van de Muis naar de Ratte gereed is gekomen Is men ook begonnen de zeer gevaarlijke bocht in het gehucht de Ratte op de scheiding van de St-Janstraat en de Eversdam te ver nieuwen. Al komt hierdoor een zeer gro te en dringende verbetering in de ver keersweg van Zuiddorpe naar Westdor pe tot stand, zal toch de St.-Janstraat ook een grondige verbetering dienen te ondergaan wil men spreken van een goe de verbindingsweg tussen beide gemeen ten. In de raad van Zuiddorpe zijn daar over reeds verschillende klachten geop perd vooral door het raadslid d'Hert- De burgemeester heeft bij de Polder Zuiddorpe Noorddeel bij wie deze straat in onderhoud is reeds herhaaldelijk tot verbetering aangedrongen. Westkapelle Jouth for Christ De podiumwagen van de Jouth for Christ Nederland bracht een bezoek aan Westkapelle, waar op de markt werd gezongen en gesproken- Er was behoorlijk belangstel ling voorol van de zijde van de jeugd „De rentepercentages op spaarreke ningen kunnen de geldontwaarding niet bijhouden. Daardoor wordt het geld op de spaarbanken, inclusief de rente, steeds minder waard. Sparen heeft derhalve geen zin meer Deze opmerking komt van ir. G- Kemper, voorzitter van dc Vlissingse Nutsspaarbank. Hij zei dit gis teren tijdens de opening van de Nuts spaarbank in Goes. ..Overigens hoeft deze theoretische waarheid geen invloed te hebben op de spaarzin- Er is behoefte aan sparen, geld achter de hand te hebben. Én die behoefte groeit." Het aantal Nuts-spaar- ders in Goes is ongeveer 6000. Alles bij elkaar hebben ze acht miljoen gulden in gelegd. Na een periode Beestenmarkt (sinds 1937) kunnen ze terecht in een Oudhollands bouwwerkje op de Grote Markt De bovenverdieping van het ge bouw is verhuurd aan de waterleiding- Hansweert De koninklijk erkende harmonie Schel degalm gaat 3 september a s. haar 80- jarig bestaan vieren. Het definitieve programma is nog niet bekend, maar alle harmonie- en fanfaregezelschappen van de Zeeuwse bond zullen een uitno diging ontvangen om aan het feestpro- framma deel te nemen. Als onderdeel van het feest zal 's middags een wed strijd worden gehouden met als inzet de Groovs wisselbeker, geschonken door de beschermheer, dr. F. de Groov. 's-Meererihoek Spoorwegovergang De Nederlandse Spoorwegen zijn in samenwerking met de Provinciale Waterstaat druk bezig met de verbreding van de spoorweg overgang in de Stoofweg. Nu kan ter hoogte van deze spoorwegovergang ook gebruik gemaakt worden van dit reeds vorig jaar gereed gekomen verbrede ge deelte van de Stoofweg. Jonge zwanen Het zwanenechtpaar in dc dorpsvijver is verblijd met een vier ling. Zoals het laat aanzien maken moe der en kinderen het zeer goed. Ouderavond Door de beide lagere scholen in onze gemeente zal op maan dag 27 juni aanstaande een ouderavond worden gehouden voor de ouders van de leerlingen. Op deze avond zal de bur gemeester de verkeersdiploma's uitrei ken- Verder zullen dia's worden ver toond van het op 26 mei j.l. gehouden schoolreisje. De afdeling „De Bevelan- den" van het Verbond voor Veilig Ver- Keer zal op reze avond een verkeersspel geven. Ovezande Vrouwenbond De vrouwenbond hield zijn laatste vergadering van het seizoen '65-'66. Dc avond werd geopend met een eucharistieviering. In de Nijverheids school „St. Agnes" sprak presidente, mevr. A. Wastman-Veringa- Over het wel en wee van het afgelopen seizoen Het ledental liep iets terug, maar met ongeveer 80 leden is de vrouwenbond nog één van de grootste verenigingen in Ovezande. In het afgelopen seizoen werd de vrouwengebedsdag voor de eerste keer ook in de parochiekerk (andere ja ren in de Ned. Herv. kerk) gehouden. Om ruim 23 00 uur werd deze laatste en goedgeslaagde feestvergadering beslo ten. Rillarid-Bath (Van onze correspondent) De gemeenteraad behandelde het punt tot ihet benoemen van mevrouw N. Kamps tot ambtenaar van de burgerlijke stand, thans raadslid, speciaal belast met het voltrekken van huwelijken. Burgemees-ter J. Jobse zei dat mevr. Kamps dit op ei gen verzoek wil en hier veel ambitie voor heeft. De heren J. Walraven en J. Krijnen konden de noodzakelijkheid er niet van inzien, aangezien er reeds vier ambtena ren van de burgerlijke sitand zijn. J. v.d. Boomgaard was ook deze mening toege daan. Men gunde het haar toch met 4 stemmen voor en 1 tegen, plus 1 blanco. Zij werd tot onbezoldigd ambtenaar van de burgerlijke stand benoemd. Tevens deelde burgemeester Jobse mee, dat wat betreft het te bouwen bejaarden centrum iets is misgegaan aangaande de aanbesteding bij de aannemer de Jong en Peters te Vlissingen. Deze aannemer zou ook in Vlissingen en Arnemuiden een bejaardencentrum moeten bouwen omdat de goedkeuring daarvoor binnen is. Wij hebben nu gemeend, en stellen de raad voor, de firma Schrijver .uit Goes ook te laten inschrijven. Hiermee ging de raad akkoord. De voorzitter deelde verder nog mee, dat 1 juli de aanbesteding plaatsvindt. Vanwege de ontsluiting van het uitbrei dingsplan Molenwijk is het noodzakelijk dat de woning van M. Akkerman wordt afgebroken. De vergoeding hiervoor be draagt f 12.350. Tevens zal aan de aan grenzende woning een verbetering moe ten plaatshebben, waarmee een spouw muur en nog enkele voorzieningen ge moeid zijn. De kosten zijn f 3500. Tevens werden de heren J. Walraven en M. de Waard, gemeentewerklieden, bevorderd tot vakman eerste klas van.wege het be halen van het diploma aanleg en onder houd van tuinen. Voorts werd aan L. Wesitisfcraten een perceel grond verhuurd voor f 40 per jaair, gelegen aan de Sta tionsstraat. GOES Het dagelijks bestuur van de Z L.M. heeft zich akkoord verklaard met de herbenoeming van de heer P.G. de Bruin te Walsoorden als bestuurslid van Landbouw Risico, afdeling Zeeland. Voorts ging het bestuur akkoord met de voordracht de heer F. van Hoorn te be noemen als bestuurslid van de Stichting Grond-, Pacht- en Taxatiebureau. Tevens ging het bestuur akkoord met de aan stelling van 'n economisch-sociaal voor- lichtsler in Zeeland door de Z.L.M. De vergadering heeft besloten de heer J.A. Kooiman te Amstelveen voor te dragen aan het hoofdbestuur ter benoeming in de vacature van directeur van de lagere land- en tuinbouwschool te Zierikzee. (Van een onzer verslaggevers BREDA De „Katholieke Verken ners" uit het bisdom Breda houden in het weekeinde van 18 en 19 juni hun .►koempoelan". Dit is een tweejaarlijkse bijeenkomst van alle welpenleidsters, verkenners-, rowan- en voortrekkers leiders uit het gehele diocees. De bij eenkomsten worden gehouden in het bui tencentrum „Seters" in Dorst. Zaterdags begint men met een distric- tenspel, waarna een inleiding zal worden gehouden over het motto, waaronder deze dagen worden gehouden: „Recreatie en Landschap". Daarna is er een gezellig samenzijn, 's Zondags wordt een grote tocht gehouden in de omgeving van het buitencentrum, waarna tijdens een offi ciële bijeenkomst afscheid zal worden genomen van de diocesaan commissaris ir. F.C. de Jong. Tevens zal dan de nieuwe commissaris drs. C. Bastiaansen worden geïnstalleerd. met een opbrengst van 60 cent per kg. Deze middenprijs werd bereikt doordat de telers extra kosten maakten door een groot gedeelte lange tijd in de koelhui zen te bewaren. Door middel van de gas- bewaring was het nu mogelijk om van 14 oktober tot 7 juni Golden Delicious aan te bieden. De regelmaat van het aan bod werd sterk bevorderd door het vor men van afzet-pools. De laatste maand brachten de grote maten van 80 tot 95. de kleine maten exportkwaliteit van 50- 80 cent per kg op. Het verdelen van de oogst over een periode van bijna acht maanden stimuleerde de prijzen, en de consument kon een lange tijd over de alom gevraagde Golden Delicious be schikken. (Van onze correspondent) Van de appeloogst welke in de V-V-Z.B te Goes in het afgelopen seizoen werd geveild, was bijna een kwart gedeelte Golden Delicious. Deze fijne tafelappel heeft een snelle opgang gemaakt. In 1950 werden nog slechts 135-000 kg Gol den Delicious geveild. In 1953 was dit gestegen tot 270-000 kg- In I960 werd de 2 miljoen kg bereikt, in 1964 bedroeg de aanvoer 4 miljoen kg. En in 1965 werd 4-2 miljoen kg Golden Delicious geveild (Advertentie) BEKOMEN 'n Bezoek is de moeite waard Bij aankoop van f 500.- reiskosten voor 2 personen vergoed ZUIDZANDE - Tel. 01170 - 2162 TERNEUZEN - ZUIDLANDSTR. Tel. 01150 - 3529 (Advertentie) 55 LONDEN (Keuter) Leiders van het Britse vakverbond TUC hebben donderdagavond de stakende zeelieden gewaarschuwd dat zy geen steun kun nen verwachten van andere bonden, als zij hun aciie voortzetten. Deze waarschuwing kwam nadat TUC-leiders tevergeefs hadden getracht de zeelieden af te brengen van hun be sluit om hun 24 dagen geleden begon nen staking voort te zetten, totdat zij een veertigurige werkweek hebben be reikt. Plet bestuur van de bond van zeevarenden had eerder afwijzend be schikt op een door de regering-Wilson gesteund voorstel van een onafhanke lijke commissie van onderzoek om de 48 uur die de zeelieden nu per week werken in verloop van één jaar tot veertig uur te .verminderen. De TUC- leiders verklaarden na afloop van hun besprekingen met de zeelieden dat deze nu „alleen staan". LEIDINGEN MET GEMALEN In heit geeimeenteihiiis te Terneuzen werd aanbesteed de aanleg van de sectin- daire leidingen nnet gemalen, van de „Af valwaterleiding Kanaalzone Zeeuwsch- Vlaaoideren" voor de aansluiting van de gemeenten Axel, Hoek en Westdorpe. Er waren 23 inschrijvingen. De laagste in schrijver was de fa. S. A. Sanders te Delft met f 3.775.000. De hoogste inschrijver was de fa. E. Smit uit IJmuiden voor een bedrag van f 5.440.000. De gunning is aangehouden. HET Nederlandse jeugdteam, samenge steld uit spelers van 13 tot 20 ja aar. zal begin augustus een trip naar Suriname en de Nederlandse Antillen maken. Het ligt in de bedoeling dat de ploeg op 6 augustus vertrekt en op 14 augustus in Nederland terugkeert. De wedstrijdda ta zijn nog niet bekend. (Van onze verslaggeefster) VLISSINGEN „Een lekke band? Hup meisje, vlug naar de bezemwagen" en weg is ze. Maar even later rtfdt de jongedame toch met ongeveer 130 leeftijdgenootjes in de bonte kleurige karavaan, compleet met geluidwagens, reclame-auto's en natuurlijk miss-ronde Mathy Cruqu uit Souburg. Zo ging gisteravond in Vlissingen de zevende jeugdronde van Walcheren voor 12- tot 16-jarigen van start. Vandaag wordt het driedaagse wieier- feest voortgezet vanuit Souburg. Zater dag betekent helaas het einde van de ronde, maair tevens de klap op de vuur pijl. Want behalve gefietst zullen de jon gens en meisjes ook op een ander gebied op de proef worden gesteld De eerste dag verliep fantastisch ver telden de organisators na afloop van de rit Zeker voor etappewinnaar Piet Korthals uit Souburg van de groep Empo. Met 630 punten ligt hij er 90 voor op no. 2. De pechvogel was Marleen - van Heese uit Vlissingen van de groep Rovers. Een bloedneus bezorgde haar een rit in de be zemwagen. Maar in ieder geval heeft ze toch iets gewonnen, al is het dan ook de zwarte trui. Van de 19 jongens- en vier meisjesploe- gen hebben de Gazelle-jongens ongetwij feld het meest hun best gedaan. Zij be haalden 2480 punten, overigens maar tien meer dan de tweede ploeg. Niet cxmdat ze als echte wielrijder de pedalen sneller en sneller in het rond lieten draaien want daar gaat het bij de j eugdwielerron.de he lemaal niet om. Wel om orde en netheid. En dat ze zich als een heer (of dame) in het verkeer kunnen gedragen bleek gis-, teravond wel. Zeker wanneer aan de fi nish een schat van prijzen klaarstaat. Maar eerst moet er vanavond nog 40 en morgen nog 45 km afgelegd worden voor ze deze in de wacht kunnen sle pen. Bovendien staan de deelnemers nog i-ing te wachten. Er moet dus nog een heel programma worden afgewerkt voor het moment van de prijs uitreiking er is. kegelen, skelteren en een filmvoor&tel- Noord-Holland is een provincie met een rijk ver leden. De oude vloten zeilden om de kop de Zuider zee op en midden in het hart van de provincie vindt U nog kaken van walvissen. Noord-Holland is ook een moderne, dynamische provincie. Er is daar, bijvoorbeeld, een geheel nieuwe culture ontstaan: de bollenteelt. Als U in het voorjaar de oude Drom- medaris in Enkhuizen bestijgt, ziet U de kleuren pracht van één van Nederlands grootste bollen- gebieden. Over Enkhuizen gesproken, vorig jaar bestond de Raiffeisenbank er 60 jaar! De Raiffeisen- bank is een begrip geworden. Want op de 11.000 Inwoners heeft de Raiffeisenbank er 6000 spaar rekeningen. En in de toekomst zal de Raiffeisen bank ook daar klaarstaan om oude en nieuwe cliënten voor al hun bankzaken van diepst te zijn in een prettige sfeer. Zoals de Raiffeisenbank dat overal elders doet. 2.000.000 spaarders. 4,8 Miljard gulden spaargeld. Meer dan 1000 vestigingen. OVEZANDE Vrijdag 17 juni zal de nieuwe brandweerkazerne van de regio nale brandweer „Ovezande-Driewegcn. en Ellewoutsdijk" officieel worden ge opend. Vrijdagmiddag om 15.45 uur is een officiële ontvangst voor de genodigden op het raadhuis van Ovezande. Daar zal burgemeester Mooiman lien ontvangen. Gezamenlijk gaat het naar de Burg. Andriesenstraat, waar de burgemeester van Driewegen-Ellewoutsdijk, de heer D. Lodder de opening zal verrichten. Hierna zal de brandweer een demonstra tie geven. Bij de heer J. Doewe volgt tenslotte een receptie. 's Avonds is er om 8 uur een feest vergadering voor de leden en oudleden van het brandweerkorps in de nieuwe kazerne. (Advertentie) PLAATS, bioscoop: OOSTBURG, Ledel Theater TERNEUZEN, Luxor Theater MIDDELBURG, City MIDDELBURG, Electro GOES, Grand VLISSINGEN, Alhambra TITEL: Veel liefs uit Moskou Taras Bulba Irma la Dóuce Robin and the 7 Hoods Angélique, markiezin der Engelen La Bambole INHOUD: James Bond vertrekt naar Moskou om de geheime organisatie uit de schake len en een geheim wapen naar het wes. ten te smokkelen, hetgeen hem na vele avonturen lukt. Een zoon van een door de Polen verra den kozakken-hoofdman wordt verliefd op een Poolse aristocrate, wat aanleiding geeft tot vele gevechten tussen vader en zoon onderling. Franse klucht over de liefde van een Parijse politieagent en een meisje van lichte zeden. Een strijd tussen twee leiders van dranksyndicaten en speelholen met alle gevechten en verwikkelingen van dien. Angélique, dochter van een edelman wordt uitgehuwelijkt aan een oude kreupele graaf, die zjj haat. Haar al lengs groeiende liefde voor hem, brengt haar wanneer haar man van tovenarij beschuldigd wordt in grote moeilijkhe den. Een bloemlezing van de vrouw in ver schillende situaties. Morgen zaterdag 11 juni. Hanswtfl 8.51 en 21.04 uur. Terneuzen 8.20 en Kil uur. Vlissingen 7.48 en 20.07 uur. W(f meldin'ge 9.17 en 21.36 uur. HULST De koning van Engeland 20 uur gadering KVP ZIERIKZEE CTV-gebouwen 10-22 uur Visto lff| VLISSINGEN Alhambra 20 uur La Bambole. Ml| GOES Grand 20 uur Angélique, marki^l der engelen, 18 j. MIDDELBURG City 20 uur Irma la Douce, 18 J- Electro 19.30 uur Robin and the Stf®| Hoods, 14 j. HULST Bioscoopgebouw 20 uur Veel liefs '-I Moskou,- 18 j. ,1 Batavieren 15 uur Grote jubileutnKt'f üng ,.J De Graanbeurs 20 uur Extra ®,-| avond van De Camere NIEUW-NAMEN Oude voetlialterrein 20 uur The Diamonds- TERNEUZEN Luxor 20 uur De roze panter, a.l OOSTBURG Ledel 20 uur Veel liefs uit Moskou, ZANDBERG P. Leeraert 15 uur Schieting ZIERIKZEE CTV-gebouwen 10-22 uur Visto-19»6 BIERVLIET L De Vriendschap 19.30 uur Dansen I Terrein in de Braakman 14 uur W-I duivenschieting KOEWACHT Cam. de Conhick 15 uur SchietinI HEIKANT F. Saman 15 uur Schieting LAMSWAARDE H. C'iaessens 17 uur Gaaibolling. Th. van Driessche 15 uur Kermist ting KAPELLEBRUG C. de Kind Schieting VLISSINGEN Alhambra 19 en 21 uur La 18 jaar GOES Grand 19 uur FX-18 op spionneWJÏI 21 uur Angélique, markiezin der e» len, 18 j. City 20 uur Irma la Douce, 18 1: „I Electro 19 en 21.15 uur Robin seven Hoods, 14 j. ANTWERPEN KVO 20 uur Nabucco

de Stem | 1966 | | pagina 2