Hulst KER Hagel en stormvlagen richten schade aan Ruim tien miljoen schade in Zeeland Schietende Duitser na wilde jacht in kraag gepakt Loon- en prijsstop en beperking overheidsuitgaven hollenkamp '/zyn UW EN Breda viert feest rond NAG. RUSSEN BOUWEN STAD MET GLAZEN STRATEN PRINSELIJK PAAR AT RIJST BIJ BEGIJNTJES K.V.P. laat zich niet haar links dringen 44 s 25,- r. d. Walla - Hufsf Warenhuis - Hü'sf rij S. Deckers WIJNHANDEL ENHANDEL INMAKERIJ Paraat Boten Reactie Kamer nog onzeker Geruchten rond burgemeester dr. Geuljans N HERENREGENJAS tENJAS UlNATIE .KEN 21 DAG GESLOTEN werk ;ers r kermis" zelf even fijn .-•> I boekhandel v. Geyt straat 20 - Telefoon 2670 DAGBLAD VOOR ZEELAND Scheepsramp City: Lijk van loods bij Bath opgehaald Man verdrinkt bij redding zoontje Prof. Geijl onderscheiden Veel wind Echtpaar komt om op overweg PRINS EN PRINSES FELICITEREN BRUIDSPAAR HELE STAD HIELP POLITIE CORDON Weer snelrecht in Rotterdam na happening Tegen Siberische kou: Rustiek Muizen OVEREENSTEMMING IN KABINET BEGRIP VERTROUWEN Ziekte DRS. SCHMELZER: overhemden na de wedstrijd ,v>lee*' Iii'iMiiiinTTuuTinnTj^,,^ Iteit; in de kleuren blauw of terlenka pantalon 44-55 rSKOSTUUM Ivan super kwaliteit Is of terlenka. iiniiiiiiiiininiiiuniiniini,»,,,.^ nei a.s. zijn wij i.v.m. de kermis I zilverzegels JAARGANG Ne. 25205 N.V. Ultg. Mij. Neerlsndi# Voor God, Koningin en Vaderland Uiijiw Dlricieur: Hoofdredacteur: L. Leijendekker j,[|jetieraad: J. M. A. C. v. Dongen, j. j, v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. je!, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vereauteren, L. J. v. 't Westende. jiirtau: Breda - Reigerstraat 16 sl 22341 (7 lijnen). Postgiro 1114111 Drs. W. A. J. M. Harkx MAANDAG 23 Mil 1966 Abonnementsprijs 11,40 per kwar taal, excl. 0,30 Incasso, 14,30 per post, excl. 0,60 incasso, 3,80 per maand; 0,88 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 20. cent. Advertentieprijs voor de gehele op lage 0,50 per mm. Bij contract aan zienlijke reductie. Volledige tarieven op aanvraag gaarne verstrekt, en Algemene Voorwaarden worden Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1, telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN, IJsbaanstraat 24, telefoon 2601 OOSTBURG, Nieuwstraat 41 telefoon^2893). FRUITOOGST"VERNIELD RILLAND-BATH Zaterdagavond w«! vanaf een passerend schip ter hoog- tj vaa Bath, in de Westerschelde een Kjk gesignaleerd. Door de inmiddels in- jevallen duisternis werd voor het ge- liarmeerdee politievaartuig uit Terneu- m het zoeken onmogelijk en men moest «vwrichterzake terugkeren Zondagmor gen werd het reeds in verregaande staat m ontbering verkerend stoffelijk over- jchot echter aan boord genomen van it Belgische sleepboot Annie K. Gerling, het meenam naar Antwerpen. Bij „jntificatie bleek, dart het gevonden «aschot de 53-jarige Belgische staats- joods A. de Mayer uit Antwerpen was, die op 30 december 1965 bij de scheeps ramp met de Noorse coaster City te Ba£h was omgekomen. Bij deze ramp kwamen tevens de kapitein en een ma troos van de City om. Hun stoffelijke overschotten zijn nog steeds niet ge- aoden, AMSTERDAM (ANP) De stuur man van het Duitse binnenvaarttank- gchip „Erna Ronndebaum" is in de Amsterdamse Usselincxhaven by een poging zijn 6-jarig zoontje van de ver drinkingsdood te redden zelf verdron ken. Het slachtoffer, de 35-jarige J. Kra nendonk uit kamp Bornhofen, was de jongen nagesprongen toen deze in de buurt van het schip tijdens het spel te water raakte. De jongen kon worden gered door twee andere- bemannings leden van het schip. UTRECHT (A.N.P.) Ln zijn woning in Utrecht heeft de geschiedkundige van wereldnaam prof. P. Geyl de MacVane- prijs van de Amerikaanse Harvard uni versiteit in ontvangst genomen Deze •vorig jaar ingestelde prijs werd voor de eerste keer toegekend voor het baan brekende wetenschappelijk werk dat Prof. Geyl heeft verricht op het terrein van de Europese geschiedenis. De de ken van de Harvard universiteit, prof. Franklin L. Ford. reikte de prijs (een certificaat en 2.000 dollar) uit in aan wezigheid van de Amerikaanse ambas sadeur in ons land, William R. Tyler. Be' is ie ver. Aan de angstige 'Panning in Breda is een einde ge- ramen. NAC is gepromoveerd naar eredivisie. In een zenuwslopen- Je wedstrijd overtroefden de Bre- Janaars Alkmaar. Met drie tegen Ml werd de wedstrijd beëindigd, o® acht uur op de markt te Breda ™8on de ..feestmarathon", die voor jeien tot diep in de nacht voort duurde. ®aronie. dat nog een kleine kans ■aa op promotie, verspeelde zon- f ln eigen huis het eerstedivisie- *«ap. Twee minuten voor tijd liet Jelman Bastiaansen een bal glip- en betekende voor DFC de j„ Feest en droefenis aus m Breda. J' veel wielerkoersen dit Itci» .i1 grootste was onge il. ri l strijd, die in Rijen op wcrd uitgevochten. Jan ^«werd daar winnaar, fco was er een groot turn- es' van de NKGB. veruri!?^^lERLANDSE Auschwitzcomité dat v'. e.mm'sters Luns en Samkalden ïspfi .r ana «een vertegenwoordiger dn tjvt rd naar bet Sobibor-proces. verm™ j?1 w®rden 34.000 Nederlanders tdg te d en vraagt de regering dit als- Weersverwachting at KI"" „crlijkt t.._e.lokale buien. Matige tot meegedeeld avond:" 'UVlm' geld:' hcTIS6 bewolking met Por het KMNI, geldig tot van- in if, le en vooral aanvankelijk tot aus'Provincies harde wind WpstSm uit zuidwestelijke tot 'agererichtingen. Belangrijk Pistere dagtemperaturen dan (Van onze verslaggevers) KRABBENDIJKE/BERGENOP ZOOM. De veelbelovende fruit oogst van Waarde en Krabben- dijke is binnen een half uur totaal vernietigd. Hagelstenen zo groot als knikkers hebben blad, vrucht en boom kapot geslagen. Ook voor de oogst van volgend jaar heeft men daar geen enkele ver wachting meer. De veldgewassen leden minder schade omdat het meeste nog erg jong is, maar van wat nu boven de grond staat hoeft geen behoorlijke opbrengst te worden verwacht. De ramp, zo noemen de fruitkwekers het, voltrok zich gisteren om kwart over drie. Op ongeveer 2000 ha viel in minder dan een half uur vier a vijf cm hagel. De stenen waren zo groot, dat men 's avonds om zeven uur nog schep pen vol van het land kon halen. De bomen staan erbij als in de late herfst: kale takken steken als wanho pig geklauwde vingers in de lucht. Op de grond ligt het blad, afgerukt en ka pot geslagen. De strook waarin het drama zich vol trok is ongeveer zes kilometer breed. Hij loopt van de Oostdijk tot vlak voor Rilland-Bath. Meteen naast deze strook hebben de boeren geen schade geleden. Het plaatselijke van de bui wordt tref fend geïllustreerd door een stuk bloei ende karwij, dat voor ongeveer een kwart de bloem kwijt is. De rest is on aangetast. De totale schade is niet te schatten, maar deze zal zeker ver over de tien miljoen gulden liggen. Ruim twintig grote en veel kleine bedrijven zijn door de hagelbui gedupeerd. De hagël heeft niet alleen de op brengst voor dit jaar vernietigd. Door het ontbreken van de bladeren zullen de bomen in juni ook geen knop zetten voor de oogst van volgend jaar. De schade wordt in de meeste geval len gedekt door verzekeringen. Maar men betwijfelt of de kostprijs eruit komt. want verzekeringen worden niet afgesloten op dergelijke unieke catostro- fes. Een windvlaag over het Randmeer bij Nijkerk kostte de tienjarige Barend Priem het leven. Hij was met nog vier kinderen op het meer aan het varen, toen een plotseling opkomende storm het bootje onklaar maakte- De kinderen besloten naar de wal te zwemmen, waarbij Barend is verdronken. Tijdens een voorstelling in Hoorn in het circus Boltini sloeg de wind onder de circustent, juist toen een hoogdraad- nummer werd afgewerkt. Eén van de hoogdraadartiesten, de 17-jarige Marga- réth Stay, wilde zich in het vangnet in veiligheid stellen, maar kwam in aan raking met de balanceerstang van haar broer en kwam toen buiten het net te recht. Zij werd licht gewond. De brand weer van Hoorn spoot het zeil van de tent onmiddellijk nat, terwijl de bezoe kers, die in lichte paniek waren ge raakt, naar buiten werden geleid. De avondvoorstelling ging gewoon door. ln Steenbergen kreeg circus Roberti het zwaar te verduren. De tent werd door windvlagen aan stukken ge scheurd. Gelukkig was de middagvoor stelling afgelopen. Het circus zou van daag in Dinteloord spelen, maar de di recteur moet nu eerst een nieuwe tent zien te vinden. Ook in Bergen op Zoom richtten stormvlagen veel schade aan. De mili taire tentoonstelling Paraat liep voor duizenden guldens schade op. De ten toonstelling werd juist afgebroken. Een nog overeind staand houten raamwerk van een hal werd omver geblazen. Kort tevoren hadden marechaussees kinde ren, die in het overschot van de hal hadden willen schuilen, weggestuurd. In de stad werden verschillende win kelruiten ingedrukt en tal van t.v.-an- tennes begaven het. Een windhoos richtte ook ernstige vernielingen aan 15 tot 20 zeilboten aan in de jachthaven van het recreatieter rein „De Braakman". De schade wordt geschat op 6000 tot 10.000 gulden. On danks het slechte weer en ettelijke waarschuwingen waren nog twee zeil boten de Braakmankreek opgevaren. De boten sloegen om. De opvarenden kon den ternauwernood in veiligheid wor den gebracht. (Van een onzer verslaggevers) BREDA De heer en mevrouw Aben uit de G. Beysstraat in Breda zijn gis teren dodeljjk verongelukt op de onbe waakte overweg tussen het Lieshos en Prinsenbeek aan de Oude Molen weg. Het echtpaar reed op een brom fiets de overweg op, toen de trein uit de richting Breda naderde. Zij werden gegrepen en op slag gedood. De slacht offers, dié allebei 67 jaar oud zyn, la ten geen kinderen na. De trein liep aanzienlijke vertraging op. Een handje en een gelukwens Elewout in de Bredase Catharina- voor het bruidspaar Buitendam- straat. (Van onze correspondent) DOESBURG Bjjgestaan door de hele bevolking van de stad is de Does- burgse politie er in geslaagd een ge wapende Duitser te arresteren na een wilde jacht die uren duurde. De Duit ser schoot herhaaldelijk op zijn achter volgers. Hy had voorts een man die hij beroven wilde, in de schouder gescho ten. De 19-jarige Duitser werd sinds vrij dagavond gezocht omdat hij verschil lende diefstallen had gepleegd, een po ging deed een aanslag te plegen op 'n benzinepompstation en een man die hij wilde beroven in de schouder schoot. Dit laatste speelde zich af in het katholieke parochiehuis waar de Duit ser een biertje zat te drinken. Toen de broer van de beheerder, de heer A. Witjes, het geldkistje (met entreegel den van de dansavond) naar boven wilde brengen, ging de Duitser hem achterna de trap op. Op de trap pro beerde hij de heer Witjes te beroven maar deze trapte de Duitser van de trap af. De jongeman trok toen zijn 22 mm pistool en schoot op de heer Witjes. De kogel schampte af op het sleutelbeen. Eerder had de Duitser, die een auto gestolen had, een aanslag gepleegd op een wachtmeester van de rijkspolitie. De wachtmeester die uitkeek naar de gestolen wagen en de Duitser tot stop pen trachtte te dwingen, kon maar op het nippertje zijn leven redden toen de wagen op hem inreed. Toen was de jacht pas goed geopend. Er werd een kordon rond de stad gelegd en de hele nacht door werd naar de Duitser ge zocht. Telkens als politiemannen hem ontdekten, opende de Duitser het vuur. Hij stal een bromfiets waarmee hij de stad probeerde uit te komen. Dit mis lukte en hij dook opnieuw onder in het stadscentrum: Later trof men hem aan bij een auto die hij probeerde te ope nen. De Duitser ging er onmiddellijk vandoor toen hij zich ontdekt wist. Na een hele nacht van opsporings acties had de politie nog steeds geen succes gehad, 's Morgens riep de poli tie de bevolking te hulp. Per luidspre kerwagen werd het signalement ver spreid en spoedig regende het aanwij zingen. De politie zat hem vlak op de hielen maar telkens wist de Duitser schietend te ontkomen. Tenslotte waren zijn kogels op en in de tuin van een dokter gaf hij zich over. ROTTERDAM (ANP) Tijdens een bijzondere terechtzitting zijn zondag middag door de Rotterdamse kanton rechter veertien jongelui, die zaterdag avond bij een happening rond het beeldje Vicky op het Hermesplein in de maasstad werden gearresteerd, ver oordeeld tot flinke vrijheidsstraffen. De 25-jarige provoleider Th. J. uit Gouda die tijdens de bijeenkomst van zaterdagavond Vicky" met kalk be smeurde, hoorde zich door de kanton rechter gevonnist met een hechtenis- straf van tweemaal tien dagen wegens het deelnemen aan een volksoploop en wegens het geen gehoor geven aan de oproep van de politie zich te verwijde ren. Voor dezelfde feiten werden acht jongens en een meisje, allen uit Rot terdam, veroordeeld tot tweemaal acht dagen. Vier Rotterdamse jongens kre gen elk acht dagen hechtenis opgelegd. Aan de happening rond Vicky" had- de Maasstad werdeng earresteerd, ver meisjes deelgenomen. De Rotterdamse politie evenals vorige week zaterdag op alles voorbereid greep met zes tig man personeel in. MOSKOU (TASS) Niet ver van Wergojansk, in Oost-Siberie, gaan de Russen een stad bouwen waarvan alle gebouwen met elkaar verbonden zullen worden door met glas overdekte galerijen. Om van de stadrand naar het centrum te komen be hoeft men niet meer over straat, hetgeen bij de in dit gebied zeer lage temperaturen - 50 graden vorst is er geen zeldzaamheid beslist aangenaam moet zyn. De stad zal Depoetatsky heten. De stadsverwarming blijft het hele jaar aan. (Van een onzer verslaggevers) BREDA Het Bredase bruidspaar A. Buitendam-Elewout zal er nog lang en graag over praten. Tot de eersten die het tweetal zaterdag op hun brui loft kwamen gelukwensen behoorden n.l. prinses Beatrix en prins Claus. De 21-jarige bruid nog in het wit en haar bruidegom in het uniform van sergeant der verbindingstroepen ston. den in de Catharinastraat te wachten op de komst van het prinselyk paar. Prins Claus merkte het bruidspaar het eerst op en stapte er samen met de prinses naar toe om hun de hand te drukken. Het was een van de vele charmante ogenblikken tijdens het eerste officiële bezoek dat prinses Beatrix en prins Claus zaterdag aan de stad Breda brachten. Oranjestad Breda heeft het prinselijk paar gul en hartelijk ontvangen. Vooral in de binnenstad bestond veel belangstelling voor het bezoek, dat met de bijwoning van de wedstrijd tussen Engelse en Nederlandse oud- üntemationals op het NAC-terrein werd afgesloten. Vooral het oude Begijnhof heeft het hart gestolen van de prinses en de prins. Na een wandeling in dit rustieke stukje Breda, met stralende begijn tjes in de deuropening en witte zand- versiering in- de smalle straatjes, on derwierp ook het prinselijk paar zich met graagte aan een oud oranje-ri tueel, de aanbieding van een schaal gele begijnenrijst, bereid volgens oud en geheim recept. In het donkere, maar intieme huiska mertje van de overste aten Beatrix en Claus van de rijst, die met een oranje B en C en oranje strikken was opge sierd. „Hebt u dat zelf gemaakt??' vroeg de prinses aan een van de be dienende begijntjes, „ik vind het heel lekker" In de Grote Kerk, historische be graafplaats voor vele Nassau's, toon de de prinses veel belangstelling voor de rijke beeldenpracht rond de graf monumenten. In het priesterkoor luis terde zij geamuseerd naar de anec dote verbonden aan de muis die ge beeldhouwd is aan de mantel van de heilige Gertrudis. „De meeste vrouwen zijn bang voor muizen", merkte loco-burgemeester Meijs op, „u kennelijk niet koninklij ke hoogheid". De prinses glimlachte, terwijl prins Claus heel geïnteres seerd luisterde naar de uiteenzetting van commissaris der koningin, dr. Kortmann over de architectonische schoonheid van de Grote Kerk. Kort tevoren was het prinselijk paar in de receptiezaal door het gemeente bestuur van Breda ontvangen en bij die gelegenheid waren ook de twéé kostbare antieke zilveren kandelaars aangeboden als huwelijksgeschenk van de Bredase bevolking. (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG. Een loonstop, een prijzenstop en directe beperking van de overheidsuitgaven. Dit is de basis van de overeenstemming die het kabinet-Cals vrijdag, diep in de nacht bereikte. Zaterdagmorgen is dit maatregelenpakket omgezet in een uitvoerige nota aan de Kamer. Over de inhoud van de nota weigerde men mededelingen te doen. Van daag zal het ter puhlikatie beschikbaar komen. Uit het overleg, dat nog vrijdagavond met de fractieleiders is gevoerd, zou zijn gebleken, dat de regering kans maakt een meerderheid in de Tweede Kamer voor haar plannen te verkrijgen. De leiding van de K.V.P. en de A.R. achten de maatregelen noodzakelijk, maar dat wil niet zeggen, dat ook hun fracties er eensgezind achter zullen staan. Men wijst er in politieke kringen op, dat niet de gehele KVP-fractie en thousiast is voor het kabinet-Cals. Het zou daarom niet ondenkbaar zijn, dat drs. Schmelzer niet zonder moeilijkhe den zijn fractie naar een eenstemmig standpunt zal kunnen leiden. De kamer leden, die bindingen hebben met de vakorganisaties zullen niet gelukkig zijn met de loonstop, (St.-Willibrordus- voorzitter H. M. de Groot zei zaterdag nog in Breda dat een loonplafond. on rechtvaardig en onaanvaardbaar is) zij, zich verwant voelen met de werkgevers organisaties hebben ernstige bedenkin gen tegen de prijsmaatregelen. Slechts de combinatie van de drie onderdelen: lonen, prijzen en overheidsuitgaven, zal ln staat zijn deze kamerleden achter het regeringsbeleid te krijgen. In zijn congresrede heeft drs. SchmeV zer over de standpunten van werkge vers en werknemers een opmerkelijke uitspraak gedaan. „Ik erken het grote belang van de medewerking van en, in dien mogelijk, van overeenstemming met het bedrijfsleven. Maar als een der gelijke overeenstemming niet wordt be reikt, zal er toch ook bij deze organisa ties begrip moeten bestaan voor het feit, dat de regering haar eigen verant woordelij kheid heeft". Het moeilijkst zal de zaak komen te liggen in de fractie van de P.v.d.A. Zo wel het verder beperken van de over- BIJ HET Lieverdje op het Amsterdam se Spui zijn ongeveer 50 ndet-lieve jon gelui gisteravond verdreven. Zonder dat de politie dit in de gaten had, namen dezen de wijk naar het Spaanse consu laat en gooiden daar een ruit in. EEN HOVERCRAFT is te dicht onder de kust gekomen, op een strekdam ge lopen en lek gestoten. Hij bevindt zich op het strand bij Terheyde, een paar hon derd meter ten zuiden van het wrak van de „Ping An". (Van een onzer verslaggevers) BREDA In tegenstelling tot de tjj- dens de persconferentie van vorige week dinsdagavond gedane mededeling, zyn prinses Beatrix en prins Claus za terdagochtend by hun bezoek aan Bre da niet door de Bredase burgemeester, dr. Geuljans, doch door loco-burgemees ter Meys ontvangen. De afwezigheid van de burgemeester tijdens het prinselijk bezoek gaf aanlei ding tot geruchten, als zou zijn afwe zigheid iets te maken hebben met de nog niet gedane uitspraak van de mi nister van Binnenlandse Zaken in de omstreden grondtransacties van burge meester Geuljans. Loco-burgemeester Meijs deelde za terdagochtend in zijn begroetingstoe spraak echter mee dat de Bredase bur gemeester „wegens ziekte" afwezig was. De behandelende geneesheer verklaar de dat burgemeester Geuljans inder daad op medisch advies niet aanwezig was tijdens de ontvangst. In de hierboven gesignaleerde ge ruchtenstroom circuleren verder verha len als zou burgemeester Geuljans bin nenkort op advies van hogerhand zijn ontslag indienen als burgemeester van Breda. HET BEZOEK van prinses Beatrix en prins Claus aan Breda heeft op pijnlijk duidelijke wijze de gevol gen geaccentueerd van het uitblij ven van een uitspraak van de mi nister van Binnenlandse Zaken over de grondtransacties van burgemees ter Geuljans. Het komt ons voor dat de hoogheid van het gezag niet toestaatdat er nog langer onze kerheid blijft bestaan over de posi tie van de burgemeester van Bre da (Redactie). heidsuitgaven, waartegen de socialis ten reeds in het najaar 1965 bezwaar hadden, als de loonstop liggen hen zwaar op de maag. Het zal vooral van. de in vloed van fractieleider Nederhorst af hangen of de P.vd.A. zich achter h6t re geringsbeleid zal blijven plaatsen. Mi nister-president Cals heeft zaterdagmid dag desgevraagd gezegd vol vertrouwen te zijn over een goede uitslag van het komende kamerdebat. De houding van de V.V.D. is aan geen enkele twijfel on derhevig. Mr. E. Toxopeus zals als nieu we liberale fractieleider, de regering'"- plannen van de hand wijzen. (Van onze parlementaire redacteur) UTRECHT „Ais de beren Tans ea Meester van de PvdA linksaf willen, moet dat een eenzame wandeling bi ij ven. Wij moeten met de werkelijke be hoeften en noden van ons volk reke ning houden". Dit zei drs. W. K. N. Schmelzer. fractieleider van de KVP op het congres van zijn party. De heer Schmelzer wil dat nog in dit lopende jaar een soort bestedingsbeperking voor het overheidsapparaat door de KVP wordt verlangd. De KVP-fraotieleider heeft iin Utrecht duidelijke uitspraken gedaan, zowel voor het beleid in dit jaar, als voor de be groting 1967 1 In een overspannen economie kan J- men moeilijk van de vakbeweging verwachten, dat zij zich de mati ging oplegt, die gewensit zou zijm; O De overheid kan zei1 tot ontspan- ning bijdragen door baar uitgaven fce beperken; O Een kabinetscrisis is geen patenrt- *-» geneesmiddel, ons land imoet regeer - baar blijven; A Elk kabinet, van welke politieke rt samenstelling ook, zou tot pijn doen de en vele klachten uitlokkende maatregelen tot beperking van de uitgaven moeten komen; 5 Om die beperking van voldoende betekenis te doen zijn, moet elke minister, geen uitgezondeitd, een bijdrage leveren; 6 Als desondanks een tekort blijft, gaat de KVP akkoord met een be perkte stijging van de indirecte be lastingen; 7 Aan het tweede deel van de be lastingverlaging mag niet getornd worden. EIE VERDER PAGINA 9 Advertenties) selektiekleding in Bel-O-fast en Tricot-Nylon in wit en pasteltinten 11,90 3stuks- Jazeker, bij Hollenkamp! AMSTERDAM BREDA EINDHOVEN ENSCHEDE HEERLEN ROTTERDAM niet duur wel heerlijk

de Stem | 1966 | | pagina 1