Jong Oranje boekt verdiende zege2-0 HORN..Boeren kool voel ba l .d. Laar alleerd U nm. Ms cornmtaal Oranje speelt slechtste interland sinds jaren Lshow in „Veste' MOMENTOPNAMEN UIT INTERLAND Va Banque-voelbal VAN (JORP IN 2e HEEET LANGS DE LIJN scholen Middelburg INWATER Vandaag Morgen Stand in groep vijf C.Y.Y. wint Zilveren bal Verrassing nstallatie was opgesteld Van de Laar werd aan rens, nabij de Wouwse Tol ~n door wethouder drs. j> de raadsleden D. NyyjeJ De burgemeester wu zijn echtgenote en z»n Bovendien was politie, h. Andriessen aanwezig rit arriveerde het gezet stadhuis, op het bordes welkom werd geheten tlslid mevrouw A. Eten- rod mevrouw Van de Laar ket rode en witte anjers ;zaal was inmiddels *n ap bijeen. Behalve de ge. di2n waren vele familie! e vrienden van de familie* aanwezig. Ook oud-burge. Peters en zijn echtgenote het kabinet van de com- koningin van Noordbra- Kieboom woonden de nieuwe burgemeester in leren door hem de amfots. hangen en de voorzitters- handigen sprak dé waar meester, de heer M. F. de uit. Hierin wenste hij Van de Laar geluk met g, waaraan hij onmiddel- oopte, dat Bergen op verwachtingen van de neester koestert. Verwach- ebaseerd zijn op datgene, bereikt is- De loco-burge! en globaal overzicht van de oorlog, de „plannen- burgemeester ir. H. Witte ie-periode van burgemees- t zou onjuist zijn, aldus de >m te veronderstellen, dat lijn. De aanwijzing tot sti- spreekt wat dit betreft op gang brengen van de twikkeling van Bergen op in ook worden gezien voor- Ie centrale plaats die deze moeten vervullen bij de die het Reime-swaalplan De Zeeuwse contactgroep umene" en de oecumenische lmcentrum" te Hilversum jp zaterdag 23 oktober een iet ontmoetingscentrum De >dijk 16 te Goes. De bedoe- s de organisatoren, „allen :bben te geven in een stuk te laten nemen van nieuwe w begint om half elf en lags om half vijf gesloten, ggende tijd worden de vol- vertoond: The March (Op vrijheid), op het nationale jekroond met die Gouden oebe (Hoe zal ik het zeg- rhaal van een ongehuwd n baby verwacht; de Yoe- ikenfilm Het Spel, die in te Prijs van Oberhausen nania, een toekomstbeeld ïenleving; de Russische te- eurose en tenslotte de dis body waved goodbye (Ver- fscheid.) nden zij verwezen naar pa- nagel, Ravelijn de Grena- es. onzer verslaggever») RG In de gemeente be- voor de bouw van drie Voor de bouw van twee de minister inmiddels een ari»g verstrekt; nu is ook erklaring aangevraagd voor een derde school. Alle drie scholen zijn van het i-i- dat door de fa. Van Duist wordt gebouwd in gissingen, Goes en Terneu- ioen zal de huidige nood" inenburch" vervangen wor- permanent gebouw, u scholen zijn bestemd voo ijk. De gemeente zal van alle drie de schoie verwezenlijken. neenteraad wordt verzoen ^n de eerst genoemde sen n. Als bouwplaatsen wor- het terrein naast de nu r en een terrein aan J Kruisweg. Deze laawe ad om de meest urgen het bijzonder onöJjTO evenals de derde scno uwkosten van beide sen bedraagt ruim een m sdag 19 oktober. en 22.21 uur: Terneuze» Ir; Vlissingen 8.40 en 2 - ;e 10.08 en 23.04 uur. )ol aek emd ur Onder piratenvlag, 8,1 Voor wie de klole uur Raadsvergadering Maria Stuart 20 uur Karsenty G Kermisschieting hi ck 13.30 uur Kermissci 9 uur Raadsvergadering 19.30 uur Raadsverg' Is vergadering piratenvlag, a l- Onder TG Kermisschieting. eszaal 20 er gen. 20 uur ngilde. ?r 20 uur 14 j» uur Lezing .Sheherezade" vo°> DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 18 OKTOBER 1963 Zeven van de elf Nederlandse spelers, die gisterenmiddag bijzonder slecht hebben gespeeld tegen de Zwitsers. Hier volgen hun namen: Burgers, Israels, Picters Graaf land, Henk Groot, Bennie Muller, Guus Flinkevleugel en tenslotte een van de meest teleurstellende spelers Co Prins. Voor het Nederlands elftal, coach Denis Neville en hun supporters is er vrijwel een einde gekomen aan de spanning rond de klasseringswed strijden voor het wereldtoernooi te Engeland. Slechts een chauvinis tische enkeling koestert nog de hoop, dat ten eerste Noord-Ierland (in het bezit van zeven punten na vyf wed strijden) te Tirana van Albanië zal verliezen en ten tweede dat Neder land (met zes punten) in de return ontmoeting van Zwitserland zal win nen. Zowel het eerste als het tweede klinken zelfs de fervente aanhan gers van het huidige regime van Oranje onzinnig in de oren. Weliswaar mag Neville nog één keer een gokje wagen, maar hjj heeft gisteren bewezen niet zo'n er varen pokerspeler te zijn als dr. Foni, de Italiaanse coach van Zwit serland En dus moet er nu worden gedacht aan de toekomst. Juist nu, omdat Nederland waarschijnlijk een (ongewenste) adempauze zal worden verstrekt tydens het toernooi te En geland. Ter verbetering van de huidige zeer netelige situatie al aan di verse misstanden een einde moeten worden gemaakt. De KNVB moet bijvoorbeeld een dikke streep zetten onder het dubbelleven ,van Denis Ne ville- Of de Engelsman zal zich moe ten wijden aan Holland Sport, waar hij tachtig procent van zijn zeer dik belegde boterham verdient en dat het overigens ook niet meer naar de vleze gaat, of hij zal letterlijk al zijn tijd moeten spenderen aan de opbouw van een nieuw Nederlands elftal. En met nieuw bedoeïen wij dan verjongd. Een vervolg breien aan de tot nog toe gevolgde werkwijze (veteranen opstellen omdat zij zo geroutineerd zijn) zou funest zijn voor de harmo nieuze ontwikkeling van de voor het Oranje-shirt in aanmerking komende jonge spelers, die tenslotte ook eens ervaring moeten opdoen. George Kessler heeft met zijn Jong Ora-nje reeds de eerste wankele schreden gezet op het pad, dat de KNVB wil zij succes hebben in de toekomst zal moeten volgen. Mis schien is het beter als deze talent volle jonge man alleen doorgaat..» 0: Midvoor Hosp trapt af. 14: Linksback Fuhrer neemt eerste Zwitserse corner. 16: Linkshalf Durr lost eerste schot in wedstrijd, dat goed door Pieters Graafland wordt gestopt. 18: Prins knalt onbeheerst in zijnet. 20: Eerste corner Nederland,, geno men door Keizer. 25: Tweede corner Zwitserland, ge nomen door Kunzli. 36: Vrije trap in Zwitsers strafschop gebied bezorgt Nederland tweede corner, die door Groot genomen wordt 41: Derde Nederlandse hoekschop, genomen door Prins. 42: Vierde oranje-corner, genomen door Keizer. 51: Derde Zwitserse corner, geno men door Kubn. 54: Voor open doel schiet Zwitserse midvoor. Hosp over. 56: Flinkevleugel en Kunzli hebben het met elkaar aan de stok. 61: Vijfde Nederlandse corner ge nomen door Prins. 71: Doelpunt van Benny Muller we gens hands afgekeurd. 74: Schot Henk Groot kan door kee per Elsener niet klemvast worden gegrepen. Kruiver snelt toe en bles seert bij deze actie de Zwitserse doel man. 77: Vierde Zwitserse corner, geno men door Host 82: Zesde hoekschop van Nederland genomen door Muller 88: Schot van spil Schrijvers mist juist het doel. 80: Zwitserse doelman Elsener neemt de wedstrijdbal mee naar de kleed kamer. De stand in groep 5 is thans: Zwitserland 5 3 1 1 7 5—2 Noord-Ierland 5 3 1 1 7 8—4 Nederland 5 2 2 1 6 5—2 Albanië 5 0 0 5 0 1—11 DENIS NEVILLE'S GOK MISLUKT ROTTERDAM, (ANP) De Rotter damse ex-landskampioen CVV heeft za terdag in eigen stad het toernooi om de zilveren bal voor de tweede achter eenvolgende maal gewonnen. De eerste klassers versloegen in de finale stadge noot de Musschen met 3-2. In de halve finales won CVV met 1-0 van de Spar taan en de Musschen klopten de Leidse tweedeklasser Roodenburg met dezelfde cijfers. Het toernooi om de zilveren bal zou oorspronkelijk in Den Haag worden gehouden, maar door de slechte weers omstandigheden werd vorige maand slechts de eerste ronde verwerkt. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM Geen doel punt tegen en toch is deze zil veren interland, zo belangrijk met het oog op een plaats in de finalepoule van het wereld kampioenschap voetbal, voor het Nederlands elftal in een debacle geëindigd. Want zelden heeft een nationale ploeg der mate ongeïnteresseerd, der mate onbeholpen en dermate slap gespeeld, een elftal dat zo intens heeft teleurgesteld; dat de toekomst van het interland voetbal, toch al sterk gedaald in de publieke interesse, er wel heel somber is komen voor te staan. De KNVB heeft deze depressie, waaraan zoals de za ken thans staan geen stoppen mogelijk is, grotendeels aan zichzelf' te wijten. Straffeloos kan men niet goedkoop blijven teren op een tijdelijke bonds coach, een man, die van een club wordt geleend en die lang niet voldoende bewegingsvrij heid heeft gehad om met de noodzakelijke accuratesse spe lers te bestuderen en te testen. Dit nationale team werd min of meer lukraak in elkaar gezet, een pluk spelers uit de topclubs. Gemakkelijker kon het niet. De straf voor zo'n beleid is hard aangekomen, Nederland werd zonder pardon opzij gezet door ploegen waarvan het normaal genomen toch had moeten winnen. Wij horen het nog de voetballers zeggen toen de lo ting van de poules bekend werd ge maakt: „We hebben geboft, we kun nen eindelijk zo goed als zeker re kenen op een ticket naar Engeland". Nou, men heeft het gezien. Theore tisch hebben we natuurlijk nog zo'n strohalmpje, waaraan we ons vast kun nen klemmen. Als Ierland van Al banië in Tirana verliest en wij van Zwitserland in Bern winnen, kunnen we er nog komen. Maar in dergelijke superrvoetbalwonderen hebben wij bepaald geen geloof meer, zeker niet na het wel heel miserabele voetbal op deze zondagmiddag in het Olym pisch Stadion te Amsterdam. Zestigduizend mensen waren er ge komen. De interland betekende im mers wat, niet zo'n losweg-landenont- moeting. Het was goed genomen een cup-wedstrijd, waarin voor beide par tijen grote belangen op het spel ston den. Dick Bessem, directeur van het Stadion, vertelde ons vlak voor de wedstrijd ook met een blij gezicht: „Het laatste kaartje is zo juist ver kocht. We hebben eindelijk weer eens een vol huis". Dat was dan de enige blijde noot in het gehele spektakel. Komt het ooit weer eens tot een uit verkocht stadion voor een interland? Luister naar de voorspelling van Kick Smit, eens een vermaard interland voetballer: „Ze hebben vanmiddag zestigduizend mensen weggevoetbald!" Daarmede werd meteen de gehele sfeer getekend, meteen de kwaliteit van dat met zoveel spanning ver wachte treffen geschetst. Het was in alle opzichten een vervelende wed strijd, zonder hoogtepunten, zelfs zonder enige lijn. Het Nederlandse elftal speelde zon der een voorhoede en dat is wel de zwaarste handicap geweest van ons team. Verdedigend werd er voortref felijk werk afgeleverd, trouwens onze achterspelers hadden het verre van lastig tegen de Zwitsers, die vooral in de tweede helft zeer sterk defensief voetbalden. In die tactiek zijn de Hel veten meesters en daarom is he<t ook zo verwonderlijk geweest dat ook bij het Nederlandse elftal het accent op de verdediging werd gelegd en dat van het begin af aan. Wat heeft Ne ville toch bezield om vier spelers te laten zwerven in de aanval, die het verder zonder buitenspelers moest stellen? Wat is dat voor een merkwaardig va-banque-voetbal? Nederland heeft het geweten, want waren er wel twee vleugelspelers geweest, twee voetbal lers ook die op hun lijn zouden blij ven, heel waarschijnlijk had het eind resultaat voor oranje een aangenamer gezicht gekregen. Die buitenspelers hadden immers het defensieblok van de Zwitsers uiteen kunnen rafelen, hadden met scherp gelanceerde voor wetten paniek kunnen zaaien in het Zwitserse doelgebied en de konings- schutters, Groot, Kruiver en Piet Keizer hadden dan ook zeker de kan sen gekregen om inderdaad te schie ten. Daarvan kwam met zo'n aanval als nu geen steek terecht. Typerend is zeker, dat back Veldhoen de beste voorzet heeft gebracht en dat Daan Schrijvers het enige behoorlijke schot op het puik door Elsener verdedigde Zwitserse doel heeft afgevuurd. Bij alle misère van een aanval, wel ke er niet was, kwam ook nog dat we het middenveld volkomen kwijt wa ren. Muller en Burgers draafden al even dapper mee in de chaos van de aanval, konden ook niet anders omdat zij evenmin als die vier cracks in de voorste linie enig jota hadden van wat er nu precies moest worden gedaan. Dat Neville zelfs op de duur in de knoop zat met het door hem gewroch te produkt, blijkt wel uit het laatste redmiddel door de verdedigers ook naar voren te sturen. Wat er in het sportcentrum van de KNVB door de bondscoach met zijn spelers over de te volgen tactiek is besproken, is ons een raadsel. Men wist dat de Zwitsers in het af grendelen yan de aanval bijna niet kunnen worden overtroefd. Met die kennis als basis had Nederland zijn strategie toch primair op snelheid moeten bepalen. Dat werd in werke lijkheid een utopie. Het tempo was ongewoon laag, hinderlijk traag zelfs. Prins en Muller muntten daarin spe ciaal uit door de bal keer op keer on nodig lang bij zich te houden. Het werd van dat beginnelingen-voetbal, de bal stoppen, dan wat rondkijken om vervolgens met de bal aan een lange wandeling te beginnen. Daar door kreeg de Zwitserse ploeg alle tijd zich rustig te gaan formeren in de verdediging. Daar de mandekking bovendien bij de Helveten uitmuntend was verzorgd, kan men wel raden dat er van een dergelijke strategie niet de minste heil viel te verwachten. Prins tegen gevallen, maar ook al doordat hij vrijwel geen bal kreeg toegespeeld en als hij er een kreeg er kennelijk zo'n voldoening in had dat hij de bal zo lang mogelijk aan zijn voeten hield. Kruiver tegengevallen, omdat hij niet de kans kreeg als gebruikelijk lekker door te drukken. Ook Kruiver klaag de geen bal te krijgen. „Waarom moest die Bennie Muller nu nog eens een keer met de bal gaan draaien terwijl ik toch helemaal vrij stond. En ik sta er toch ook om m'n geld te verdie nen?" Nou verdienen, de elf Nederlanders hebben het ditmaal wel heel gemak kelijk in handen gekregen, de drie honderdvijftig gulden voor het gelijke spel. Keizer heeft bij wijlen iets van zijn ..keizèrlijk" voetbal gedemon streerd, een glimpje in de eerste en een brokje glans in het tweede be drijf. Maar om een wedstrijd te win nen is dat vanzelfsprekend dik on voldoende. Henk Groot en Keizer von den elkaar wel eens aardig, zoals in de eerste helft toen Keizer na een van die sporadische combinaties waarop het publiek bijna met»wanhoop zat uit te kijken, de bal van Henk Groot kreeg en enorm hard en laag voor langs hét Zwitserse doel kanjerde. Had Kruiver, toen onvindbaar, zijn voet tegen de bal kunnen stoten, hon derd procent kans dat we dan die in terland nog hadden gewonnen. Verdedigend en opbouwend hadden de Zwitserse elf jongens toch wel ge zondere opvattingen. Lag daar het tempo ook niet bijster hoog, de bal werd tenminste snel afgegeven. Aan vallend deden zij ook meer, al hadden zij niet veel in te brengen tegen de verdediging van Oranje, die als van ouds heel degelijk op dreef was. Was de aanval maar degelijker geweest en de verdediging wat minder, we waren verder gekomen. Moeilijk heeft Pie ters Graafland het ook niet gekregen, alleen een keer was er benauwenis, toen kort na de rust Hosp na een flit sende doorbraak in schietpositie kwam en toen overschoot. Daarbij bleef het. Pieters Graafland in actie tij dens een Zwitserse aanval in de eerste helft van de interlandwed strijd Nederland-Zwitserland. ZWOLLE (ANP) Kleine, ten gere Willie Dullens was de ster van het veld in de zaterdag te Zwolle gespeelde wedstrijd Ne- derland-Denemarken (onder 23 jaar), die Jong Oranje een verdiende 20 zege bracht. De 20-jarige Sittardiaan, door zijn vlekkeloze baltechniek al snel de lieveling der 6500 toeschou wers, voerde de opdracht van coach George Kessler voor Gedrang in het Zwitsers doel gebied, waar Piet Kruiver tever geefs doelman Elsener aanvalt. Rechts Ben Muller. I /i I /I\ 'f L: r (Van onze sportredactie) AMSTERDAM De stemming in de Nederlandse kleedkamer was begrijpelijk verre van vrolijk. Dat van Zwitserland niet zou kun nen worden* gewonnen was wel het laatste dat de Oranje-mannen hadden verwacht. Natuurlijk ben ik teleurge steld", zei bondscoach Denis Ne ville. Vooral van de voorhoede had ik me meer voorgesteld. Het enthousiasme ontbrak. Verschil lende spelers hadden niet de juiste ;nzet. Bij onze voorhoede ontbrak iet aan een „spielmacher", een nan, die bepaalt, hoe het aanvals- <pel moet worden gespeeld. Nee, iet is me zwaar tegengevallen." Eddy Pieters Graafland dacht ',r al niet anders over. „Het leek wel een herhaling van Madrid. Aan de voorbereiding heeft het niet gelegen. De spelers wilden wel, maar het was alsof we lood in de schoenen hadden toen we op het veld kwamen. Vooral de voorhoe despelers hebben het er lelijk bij laten zitten. Jammer, doodjammer. Ik zou graag een eindtoernooi om het wereldkampioenschap hebben meegemaakt", aldus de Oranje goalie. „Wat wil je, als je geen buiten spelers hebt?" waren de eerste woorden van Piet Kruiver. De Feijenoorder toas duidelijk teleur gesteld. „We hebben echter nog een kansje. Noord-Ierland heeft het volgens mij nog lang niet van Albanië gewonnen." Debutant Joop Burgers had meer verwacht van zijn eerste op treden in het Nederlands elftal. „Het ging niet zoals ik wel had gewild, ofschoon ik niet geloof dat ik nu bepaald slecht heb gespeeld. Jammer, dat de voorhoede er zo toeinig van terechtbracht. De vechtlust ontbrak." Ook TC-lid Jacques van Zanten ivas allesbehalve tevreden over de inzet van de Nederlandse spelers. „De Zwitsers heben het tempo be paaldZij waren beter. De Neder landse voorhoede kon slechts zel den gevaarlijk worden." Dr. Alfredo Foni vertelde ons, te midden van elf gelukkige Zwit sers, dat hij met het bereikte re sultaat uiterst content was. „Ik heb natuurlijk op een Zwitserse zege gehoopt, maar het gelijke spel is voor ons meer dan voldoen de. We hebben onze kans nog vol ledig in eigen hand." Spil Heinz Schneiter was van mening, dat de Nederlandse spe lers hun tegenstanders hebben on derschat. „Het is niet mijn taak om hun spel te bekritiseren, maar ze zijn mij erg tegengevallen", zei de Zwitserse aanvoerder. „Dat we in Amsterdam hebben gelfjk gespeeld was voor mij een verrassing", vertelde André Gro- bety, de voortreffelijke Zwitserse rechtsback. „Ik ben er nu wel van overtuigd, dat we in Bern gaan winnen." Charles Elsener had nog veel last van zijn neus. Een gevolg van een botsing met Piet Kruiver. „Ik weet niet wat het is, maar ik heb er veel hinder van. Het gelijke spel is voor ons een groot succes. Ik had erop gehoopt, maar niet verwacht dat het ons zou lukken." Scheidsrechter Boströmzei, dat hij het niet moeilijk had gehad. „Er is sportief gespeeld en ik ge loof, dat het resultaat een juiste afspiegeling van de krachtsver houding is." Leo Hom, nog altijd Nederlands top-arbiter nummer een, was vol lof over de leiding van zijn Zweed se collega. ,,Er ontging hem niets, een uitstekende spelleider. Tegen Denis Neville heb ik gezegd, 'dat hij de beste Brit is die er rond loopt. Hij heeft voorkomen, dat wij ons met onze „boerenkool-voetbal lers in Engeland gaan blameren." open spel zorgen door lange pas ses naar beide vleugels voor al na rust zeer goed uit. Dat de meerderheid van de Nederlan ders met de cijfers 20 bepaald onvoldoende werd uitgedrukt, lag zeker niet aan hem. Meer schuld daaraan hadden twee are-- dere aanvallers Hans Venne- Ar> - ker (ondanks twee doelpunten) en in nog hogere mate Lambert Verdonk, deze middag zeker geen linksbuiten voor een Ne derlands elftal. Door te individualistisch spel haalde dit tweetal vaak de vaart en daarmee de verrassing uit de aanvallen, zodat d<e toch heus niet imponerende Deen se defensie de schade tot twee tref fers kon beperken. Na al snel een 10 voorsprong ver- verworven te hebben in de derde minuut reeds scoorde Venneker 11a een fraaie Kemper-Brokamp combina tie liet jong Oranje zich in het eerste gedeelte van de tweede helft toch nog bijna door de ogenschijnlijk kinderlyk eenvoudig spelende Denen verrassen. Dit ondanks dè waarschu wende woorden van Kessler, die ge wezen had op het traag lijkende maar toch wel gevaarlijke spel, dat type rend is voor Scandinavische ploegen. Ma&r al te snel is een tegenstander geneigd, zich in deze vertragingsactie te laten meeslepen, met het risico te worden verrast door de plotselinge tempo verhogingen Dat de waarschuwing van Kessler zeker op zijn plaats was. werd in Zwolle bewezen. Nederland liet zich inderdaad aanvankelijk verleiden tot tempoloze en d&ardoor steriele acties, die de simpel spelende, zelf ook on gevaarlijke Denen voor de rust welis waar meerdere malen in moeilijkhe den brachten, maar na Vennekers treffer niet meer tot capitulatie dwongen. Daarbij dient te worden opgemerkt dat Venneker nog eenmaal vanuit buitenspelpositie scoorde en dat Ver donk met een flitsend schot de bui tenkant van de paal trof. In de eerste 25 minuten van de tweede helft toonden de Denen daar na plotseling wel tot verrassende en snelle acties in staat te zijn. Mede omdat spil Warnas met een wenk brauwblessure even het veld moest verlaten, kwam de Nederlandse voor sprong ernstig in gevaar, hoewel de andere verdedigers, met name links- hack Van Duivenbode en de in de laatste vier opererende linkshalf Kemper zeer verdienstelijk speelden. Nederland kwam in die periode nau welijks aan offensieve acties toe. Dullens was tijdelijk tot verdedigen gedwongen en in de spits opereerden Venneker, de door zijn zelfzuchtig heid zelden gevaarlijke Verdonk en middenvoor Brokamp. Deze laatste, zeker niet tegenvallend maar nog te weinig beweeglijk, werd door de consequent dekkende Deen se pil Enemark do beste man van. zijn ploeg vrijwel uitgeschakeld. Het was dan ook opmerkelijk, dat Nederland juist in deze fase tot een tweede treffer kwam. De Deense linksback Bjerre, wat stuntelig treu* zeiend met de bal op de rand van zijn eigen strafschopgebied, liet zich door Venneker verrassen en met al leen doelman Hildebrandt nog voor zich maakte de opportunistische Feij enoorder geen fout. Dit doelpunt en de rentree van War. nas. maakten een eind aan t Deense offensief. De om tactische redenen voor Van Gorp ingevallen en goed spelende Vrauwdeunt bezette met Dullens weer het middenveld en dit tweetal stichtte, met de verdienste lijke rechtsbinnen Kleinjan, nog en kele malen gevaar met lange, goed geplaatste passes. De schoten misten echter de juiste richting en kort voor het einde werd een listige kopbal van Kleinjan ook geen treffer, omdat de onzekere doelman Hildebrandt de bal nog juist tot hoekschop kon ver- Werken. De opstelling van Jong Oranje was DoolVan Straaten; achter: Vriens, Warnas, Kemper en Van Duivenbode; midden; Van Gorp (na rust Vrauw deunt) en Dullens; voor: Venneker, Kleinjan, Brokamp cn Verdonk.

de Stem | 1965 | | pagina 3