Maal zelf uw koffie! Alle Philips lichtgewicht strijkers hebben die snelle nauwkeurige temperatuurregelaar en die handgreep naar (uw) maat! DE ZOON VAN DE BERENJAGER vertegenwoordiger uw merk van service en vertrouwen!/ sigaretten per pakje De koffieboon is de allerbeste bewaarplaats voor aroma, geur en smaak. Laat de bonen daarom heel, tot vlak voor het zetten - en maal dan zelf uw koffie. Neem Douwe Egberts koffie, want dat is altijd verse koffie. Alle goede kwaliteiten van koffie komen dan volledig tot hun recht! FIJNE DESSERT 250 g 2.06 ROODMERK 250 g 1.82 de levensverzekering staat nu achter mij. Het is alsof er een last van mij is afgevallen. Ik heb een grote zorg minder. Dat zegt iedere man, die een levensverzekering heeft afgesloten. Die levensverze kering neemt een risico van hem over, dat hij niet alleen kan dragen. En die levensverzekering helpt hem bovendien iets te doen, waar hij anders zo moeilijk toe komt: sparen. Vandaar dat hij zich niet langer alleen voelt in de zorg om zijn gezin. Uw bondgenoot, uw hele leven lang, >OÜHÏ DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 29 SEPTEMBER 1965 Oud gevestigde verf- en vernisfabriek zou gaarne haar verkoopstaf uitbreiden met een Deze zal een eigen rayon krijgen in Noord-Brabant en Limburg waarin hij met de bestaande relaties contact moet onderhouden en uitbreiding dient te geven aan de kring van afnemers en dit o.a. door bezoeken van architecten, overheidsinstanties, enz. alsmede door het geven van voorlichting. Er zijn geen leeftijdseisen. Nodig is een represen tatieve, vlotte persoonlijkheid met tact en goede omgangsvormen die bereid is zijn gehele persoon voor deze functie in te zetten. Kennis van verf wordt op prijs gesteld, doch kan ook worden aan geleerd. Belangstellenden worden verzocht hun eigenhandig geschreven brieven met volledige persoonlijke ge gevens met pasfoto te zenden aan N.V. Verf- en Vernisfabriek van Wijk Co van 1877, Franken, straat 28 te Den Haag alwaar het Verkoopkantoor is gevestigd. Philips lichtgewicht stoomstrijker. De 2-in-l strijker. Voor stoom- én gewoon strijken. Als stoomstrijker invochten, en perslap overbodig. Philips lichtgewicht snelstrijker. Dankzij open handgreep „neemt" u manchetten en nauwe openingen met razend gemak. r -ij en Philips lichtgewicht snelstrijker. Open handgreep en fraaie witte uit voering en bovendien sterk, slijtvast snoer. c m co Philips lichtgewicht snelstrijker. Bij elke stof voortreffelijk strijk resultaat. Groot stavlak. Moderne vormgeving. £29 95 50527 ÉlliifgM Hieronder staan 87 woorden, die betrekking hebben op levensverzekering, 'De hierboven afgebeelde bijzonder goede en veilige elektrische D.E. koffiemolen is verkrijgbaar voor 3000 punten, verpakt bij D.E. koffie, thee en Moccona. 62-7. Dappere Buffel zal sterven, maar zijn zoon Mow- avv zal hem dubbel en dwars wreken. Hij zal zicsh met het bloed der gevangenen insme ren, teneinde voor kwetsuren gevrijwaard te zijn.." Opeens kwam de zoon van de beren jager tevoorschijn. Hij had met Davy, Wohkadeh en Bob order gekregen zich met de drie ge vangenen achteraf te houden. Hij riep Old Shatterhand even apart en fluisterde hem toe, dat de gevangen wachtpost zich als zoon van het opper hoofd bekend had gemaakt. ,,Deze mededeling was Old Shatterhand zeer welkom. ,,Laat Davy hem onmiddel lijk hier brengen," beval hij. De prairiejager liep met een glimlach weer naar het vuur toe en sprak: ,,Ik vrees uw zoon Mow-aw helemaal niet. Ik heb zijn naam nooit eerder horen noemen. Zo'n onbekende indiaan zal mij gemakkelijk in handen vallen. De minachten de manier, waarop Old Shat terhand over zijn zoon sprak wekte de toorn van het opper hoofd op. ,,Hoe durft gij zo Voorlichtingscommissie uit het LevensverzekerTngbedrijf, Emmaiaan 41Utrecht.

de Stem | 1965 | | pagina 14