Landhui. is du Corset GITAARR SOM Mantel in grijze Shetland. Royaal vallende Franse soldaten-kraag en gérende lijn 109.- Bouclé mantel "Murmel" shawlkraag en dub bele stikselgarnering 149.- kleuren o.a. aqua, bottle, zwart en rood. Costuum in "Higgens Look" met iets langer jasje en gérende 1 ym K rok 129.- 1ÉÊÉ ORT UNSTNIEl Waarom een herenkostuum van wol, van wol, van wol, van wol Omdat wol alles heeft, alles geeft: 1 natuurlijke soepele val 2 kreukherstellend vermogen 3 perfekte plooi 4 luchtig ademend 5 sterk. Kies daarom het allerbeste, kies een herenkostuum Van ZUiver wol. Het Wolmerk geeft U de garantie! zuiver scheerwol DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 24 SEPTEMBER 1965 Het komt voor dat advertentie-opdrachten worden gericht aan de redactie van ons blad. Deze foutieve adressering brengt vertraging in de uitvoering van de opdrachten met zich mee Bij de Regionale Sociale Werkplaats te Oostburg kan wórden geplaatst een wiens taak zal bestaan uit het leiding geven aan werkne mers in de op te richten G.S.W.-B-afdeling. Gedacht wordt aan iemand met diploma Ziekenverpleging B of diploma Z of kinderbescherming A en B. Technische handvaardigheid is van belang met het oog op de instructie en arbeids-training van geestelijk gehandi capten. Kandidaten dienen geen bezwaar te hebben tegen een psychotechnisch onderzoek. Salaris zal vermoedelijk liggen tussen het minimum van f 6804,en het maximum van f 9792,excl. huurcompen- satie en vakantietoelage. Verplaatsingskostenbesluit, I.Z.A. en studiekostenregeling zijn van toepassing. Medewerking tot het verkrijgen van huisvesting zal worden verleend. Om verzekerd te zijn van een zo snel moge lijke behandeling van rechtstreeks aan ons hoofdkantoor ge richte advertentie-op drachten, dienen deze te worden geadresseerd aan: SANDIE SHAW had tot 30.000 dollar te laten dame die nog niet zolanj als pons-typiste. Zij had ware het niet, dat zij eer hand wees. Sandie was r voor was. Toch wijkt de jonge t jongedames. Zij is erg dure jurken gekocht nog op kantoor zat veria de Londense restaurants Breda Tel. 36436 Dagblad De Stem Afdeling ADVERTENTIES Reigerstraat 16 Breda Veemarktstraat Sollicitaties met uitvoerige gegevens betreffende opleiding en ervaring binnen 10 dagen te richten aan de directeur van de werkplaats, Schouw- burgstraat 2, Oostburg. CLIFF RICHARl keuken voor moec foto-atelier, een miniatuij baan, een speelzaal, terwij trekken zijn ingericht met ai bels en een glas- en aardewe ling. In de garage staan fcj? een Ford Galaxie en een R Een andere miljonair-vrijge Clark. Beleggingen: een nieu en een huis van 45.000 dolla ouders zijn enkele van zijr breda, tilburg, middelburg, roosendaal f veel staan - veel lopen - soms moe? Geef uzelf Camp-steun. Medisch verantwoord: o.a. tegen rugklachten. Dit vederlichte ontwerp is verstelbaar op slank en nog slanker. Kies uw figuur: jong I K Dit model no. 10 f 20.95. éÊSËÊÊSP Basko/Camp, Haspelsstraat 6 Amsterdam - Slotermeer Tel. 020- 131513' Let op het Wotmerlt in dames-, heren- en kinderkleding, alsmede op stoffen, tapijten, dekens en breiwol. 15

de Stem | 1965 | | pagina 6