FEIJENOORD Tennissen, zwemmen en gymnastiek in £1 Escorial Reinier Kreyermaat: REAL MADRID- rekent op come hack BREDA moest bittere teleurstelling slikken FEIJENOORD IS GEREED VOOR DE STRIJD Beslissing Zware training Betaald voetbal Uniek Uitblazen Contract Come-back Incident Controle HOCKEY Bezoek Uitslagen Offensief Zo gaat dat tegenwoordig Winterspelen 1968 Grenoble zal op tijd klaar zijn Bridgers doen het weer goed Engelse kampioen ook in Den Haag üAgblAw bis hiisM VAM BiMStlAti 2i Sfcf'lülVliitdR I9b5 Baron van Haarsolte en zyn echtgenote boden Feyenoords spelers ep bestuursleden enkele uren na aankomst een ontvangst aan op de Nederlandse ambas sade te Madrid en daarbij werd nevenstaand plaatje gemaakt. KMENT„IK (Van onze sportredactie) EL ESCORIAL Het hoofdkwartier van Feyenoord is verplaatst naar Grand Hotel Philipe, een schitterende accommodatie op 45 kilometer afstand van Madrid en op een hoogte van 1050 meter. In de bergen rond de Spaanse hoofdstad bereiden de Feijenoorders zich nu voor op de strijd tegen Real Madrid. De Rotterdammers hadden geen beter en rustiger oord kunnen vinden. Slechts enkele vakantiegangers zijn in het luxueuze hotel, waardoor de jongens volop de gelegenheid krijgen om zich te ontspannen. Tennisbanen, zwembad en vele gymnastiektoestcllen zijn hier voor de Feijenoor ders beschikbaar. Af en toe wordt er ook nog wel een balletje getrapt, maar dat gebeurt dan alleen omdat men het nu eenmaal niet laten kan. Trainer Willy Kment heeft namelijk besloten dat de spelers na de zware training van gisteravond in het stadion van Real Madrid zich volledig moeten ontspannen. „Het is beslist niet noodzakelijk om de jongens nog op te peppen voor de strijd van woensdagavond. Real Ma drid zegt hen al voldoende", zegt een lui in de zon liggende Willy Kment, die zo juist zijn spelletje kaart met Pieters Graafland, Moulijn en Veld hoen heeft beëindigd. Hebben de spelers van Feijenoord zich voorlopig nergens zorgen over te maken, met Willy Kemt is het an ders gesteld. Hij weet nog niet in welke formatie hij de Rotterdamse ploeg woensdagavond zal laten aantre den. Op enkele punten twijfelt de Oostenrijkse trainer. Zal hij Venneker opnieuw met Kruiver als aanvalsspits li} de strijd lanceren? Zal Romeyn zich meer van zijn back-plaats moe ten losmaken, waardoor deze felle longen meer op het middenveld zal Saan opereren? De beslissing zal waarschijnlijk pas kort voor de wedstrijd vallen. Eén ding staat voor Willy Kment echter vast: Feijenoord moet volledig op winst spelen. „Tegen Real Madrid in *igen huis heeft het weinig zin om een 1 voorsprong te verdedigen. Wjj moeten aanvallen. En misschien heeft onze aanval dan meer geluk als in Rotterdam." WiRy Kment die vorige week juist V'Jftig jaar is geworden, verwacht een narde wedstrijd en daarom zal Ven neker wel zijn plaats in de Rotter damse formatie behouden. „Venneker is namelijk een uitste kende reserve-doelman, en die zouden wij wel eens nodig kunnen hebben", nfi 2uwt hij ?ns „Denk echter v! uL onze jongens bang zijn. Wij ebben zelfs goede hoop op een rede lijk resultaat. ,JLemeer pmdat Real Madrid in Rot- -n i!P jpinsJens drie klassen beter •I Pelde dan in de competitiewedstrijd lk kort voor de strijd in Rotter- „flm; van hen in Spanje heb gezien, rveai Madrid is een heel gewone ploeg geworden, waarin spelers als Puskas, im! en San^a Maria nog slechts her- nneringen oproepen aan voor deze spaanse ploeg toch vervlogen dagen, itea] Madrid is nu een elftal ge- oiden zonder allure, zonder sfeer, voor zo n elftal zijn wij niet bang. 7i^er,Wi''.l W,iUy "ment dit zegt, stopt lore ei*"aai. wanneer een der spe- da« iï buurt komt- „Maandagmid- Madriï u111wij een ontvangst in amhaccA door ^e Nederlandse trainïrfcf tAaarna volgde een zware geweest Pi .voorlopig het laatste in ffintl Feijenoord rechtstreeks irtriiH w- £ebracht met de Cup- de nanS d 1 Escorial hoort men Kea' Madrid niet meer. De avond n.ït1 Madrid v0°r woensdag- wedstriiH t,meer' Donderdag, na de kunnen zij in de Spaanse hoofdstad nog wat inkopen gaan doen." De blessures van Kraay, Moulijn en Veldhoen zijn geheel genezen en Kment is tevreden over de condities van zijn overige spelers. „Guus Haak heb ik de afgelopen dagen wat stevig onder handen moeten nemen, want hij verscheen wat te weinig op de trai ningen in Rotterdam. Zodoende kreeg de Hagenaar elke keer een extra trai ning, waardoor ook aan zijn conditie weer het een en ander is bijge schaafd. Let ook eens op Piet Krui ver", zegt de goedlachse Kment. „hij wordt steeds beter. Zijn spierblessure van vorig seizoen is volledig genezen en na het vertrek van Henik Groot bij Feijenoord heeft Kruiver weer vol ledig zijn zelfvertrouwen teruggekre gen. Kruiver wordt weer een waarde volle voetballer." Reeds acht jaar is Willy Kment nu in Nederland werkzaam en hoewel hij bij VVV en DOS beslist fijne jaren heeft gehad, geeft hij volmondig toe dat hij bij Feijenoord nu eindelijk een club heeft gevonden, waar men be grijpt wat er voor echt betaald voet bal noodzakelijk is. „Feijenoord heeft er natuurlijk ook de financiën voor eneen machtig publieek „Als wij de derde thuiswedstrijd in deze competitie hebben gespeeld (tegen Sparta) dan zullen er reeds 170.000 toeschouwers de Rotterdamse kuip dit seizoen hebben bevolkt." Willy Kment denkt er niet aan om in de toekomst, wanneer zijn contract bij Feijenoord mogelijk niet meer zal worden verlengd, naar een minder bekende club te gaan. „Ik wil alleen nog maar echte grote clubs trainen. Verschillende aanbiedingen uit Euro pa zijn er reeds. En mocht ik even tueel niet tot overeenstemming ko men, dan vertrek ik naar Noorwegen, waar ik als bondscoach heb gefun geerd." l)e deur staat daar nog: altyd voor mij open. Een uniek voetbaloord, waar men beslist niet al te hard behoeft te werken. Voorlopig: denkt Kment er nog: niet aan om Feyenoord, waar mee hij een eenjarig: contract heeft, vaarwel te zeggen. De samenwerking is uitstekend en voor trainer en spe lers wordt alls gedaan. Met manager Brox zijn de zaken van het betaalde voetbal uitstkend te regelen. Kment heeft de supervisie over de voetbal- technische zaken volledig in handen. ..Zoals ik het zeg moet het gebeuren, ik wens geen debatten over een be paalde tactiek van mijn elftal. Dat hebben alle spelers wel begrepen. Je moet natuurlijk wel het geluk heb ben dat een bepaalde tactiek in het veld ook zijn vruchten afwerpt. Lukt dit niet, dan kunnen er bij verschil lende spelers weerstanden tegen je ontstaan en ben je verkocht. Bij Feijenoord hebben ze echter begrepen dat er maar één kapitein op een schip kan zijn en dat ben ik," zegt Willy Kment. Diverse spelers hebben dat afgelopen maanden ondervonden. De 18-jarige Wim Janssen en de 20-jarige Kick van der Vall, de enige twee full- professionals onder de 28 gecontrac teerde spelers bij Feijenoord, waken er wel voor dat zij de gramschap van deze vroegere Oostenrijkse inter national op de hals halen. Willy Kment is een bijzonder prettig mens. een harde werker en een voetbalken ner bij uitstek. Men moet bij hem echter niet bevreesd zijri voor een stevige training. Bij Feijenoord kan men er over meepraten, want zes maal per weck komen de spiers bij een en- Kment zorgt er voor dat zij in deze periode intensief bezig zijn. Daarom mogen de Feijenoorders nu even uitblazen. „Zij hebben het verdiend, want de afgelopen dagen heeft men bijzonder hard aan de conditie gewerkt. Hopelijk komt dit woensdagavond tot uitdruk king," zegt Kment kort voor dat hij naar zijn spelers terug keert. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM „Natuurlijk was ik er in Madrid graag bij geweest, maar mijn beenbles sure laat het nu eenmaal niet toe dat ik voor enkele dagen uit Rotterdam vertrek. Elke dag moet ik nog naar het zie kenhuis om de wond, die na de laatste operatie is ontstaan te laten behandelen. De dok toren zijn echter opgetogen over de snelle genezing in dit stadium en zodoende heb ik goede hoop dat ik binnen niet al te lange tijd de training bij Feijenoord kan hervatten. Reinier Kreyermaat, tien maanden geleden met een duibbele kuit- en scheenbeenbreuk van het veld ge dragen, tijdens de wedstrijd Feyen oord - Sittardia, lacht om alle ge ruchten die de laatste tijd de ronde hebben gedaan- Het been zou immers geamputeerd zijn, je, er kwamen zelfs telefoontjes waarin voorzichtig werd geïnformeerd naar de zelfmoordplan nen van Reinier. Kreyermaat lacht om al deze ge ruchten. „De doktoren hebben enkele dagen geleden verklaard dat mijn been in ieder geva1 helemaal zal ge nezen. De breuk zit "oed vast, alleen een stukje dood bot", heeft voor de laatste problemen gezorgd. De dok toren hebben echter nog geen ant woord gegeven op de vraag, of ik nog voetballen mag", zegt de on danks door veel tegenslag getroffen, toclh nog altijd opgewekte Kreyer maat. „Ik geef de moed voorlopig nog niet op". De thans 30-jarige Kreyermaat, die al weer zeven jaar geleden bij Elinkwijk vertrok, staat overigens nog steeds bij de Rotterdamse ploeg onder contract. Hij is bijzonder te spreken over de behandeling bij Fey enoord. „Beertje", zoals de Utrechter in Rotterdam - zuid overal wordt ge noemd ontvangt o.a. gelijke premies als de spelers die momenteel een hard gevecht leveren voor een plaat sing in de volgende ronde van de Europa-cup. Over zijn populariteit zegt Reinier: ,,ik ben na afloop van de wedstrijd Real Madrid waarschijnlijk banger geweest, dan alle spelers van Feyen oord. Per ziekenauto werd ik naar het veld gebracht. En ook de rit naar huis ging op deze manier. Binnen enkele ogenblikken hadden de Rot terdamse supporters in de gaten, dat ik in de wagen op de brancard lag En vanaf dat moment heeft de chauffeur slechts met de grootste moeite met de auto tussen de op dringende massa ki nnen manoeuvre ren. Het leek wel of men de wagen in elkaar wilde drukken. Het mag een wonder worden genoemd dat al le ruiten zijn heel gebleven. te beheersen. Neem nu Ad Venneker. Die jonge knul. die voor het eerst in aanraking kwam met cup-voetbal. Huilend is deze knaap een minuut of tien voor tijd toch op het reserve bankje gaan zitten- Hij kon het niet meer verwerken. De spanning en de actie van de Spanjaarden hadden hem finaal kapot gemaakt". Juist onder dergelijke omstandig heden gaan onze spelers grote risi co's nemen. Bij voorbeeld mijn ge val", zegt Kreyermaat. „In de wed strijd tegen Sittardia was er feitelijk niets aan de hand. Alleen konden wij het overwicht tegen de Limburg se ploeg niet in doelpunten tot uit drukking te "brengen. Sittardia wist zelfs de 10 achterstand in te lopen Ondanks de blessures die Bergholtz en Kruivc- in deze ontmoe ting opliepen, kwam Feyenoord door Bergholtz alsnog op 21. Dat was voor mij het sein om me nog meer in te spannen en op plaatsen bij te springen waar het noodzakelijk was. Daardoor ging ik risico's nemen. Bouwmeester vsrspeelde de bal aan Joep Beckers, die op zijn beurt de bal te ver voor zich uit liet springen. Onmiddellijk sprong ik toe Ik hield echter te weinig rekening met de mogelijkheden die Beckers nog had om mij de bal te ontfutselen- Terwijl ik de bal wilde spelen, kwam de op de grond liggende Beckers overeind on trachtte mij met een sliding in opgaande bewe ging, de bal te ontnemen. Gelijktij dig wilde ik schieten, waardoor het been van Beckers mijn rechtervoet blokkeerde. Als een luciferhoutje brak op hetzelfde rroment het been op maar liefst vier plaatsen". In enkele seconden was al het werk om terug te keren aan de top van het Nederlandse voetbal, na de bles sure aan de kniebanden, die hem daarvoor al drie maanden op non-ac tief had gesteld voor niets geweest. „Denk echter niet dat Reinier voor het Nederlandse voetbal afgeschre- Over het slotincident bij Feyenoord - Real Madrid, was Krey ermaat, die zijn tijd nu zo'n beetje doorbrengt met lezen, roken en zijn studie voor het slijtersvakdiploma van de Horeca, niet zo te spreken. ,,Ik wa« misschien wel de eerste ge weest, die in deze situatie voor Coen Moulijn in het vuur was gesprongen. Het zou echter nooit goed te praten zijn geweest. Nederlar dse ploegen, en zeker Feyenoord, mogen zulke grap jes niet uithalen. In de hitte van de -strijd moet men zich ook trachten ven is. Zo gauw als ik weer mijn rechterbeen enigszins mag gebruiken, stop ik met roken en ga ik mij prepa reren op een nieuwe come back. Met een trainer als Willy Kment, die het presteerde om na mijn vorige blessure mijn gewicht binnen veer tien dagen met 9 kilo te laten afne men, moet het mogelijk zijn dat ik alsnog terug kan komen". Reinier Kreyermaat ziet de return van Feyenoord tegen Real Madrid overigens niet zo somber in. „Reken erop dat de Spanjaarden in Madrid alles op de aanval zullen zetten en daardoor kunhen er openingen voor onze aanvallers komen- In Rotter dam werd al het bewijs geleverd dat de Real-verdedigers veel moeite heb ben met de open aanvallen. En wan neer onz© ploeg dan nog een beetje geluk heeft, dan kan er wel eens een verrassing uit de bus komen. Overi gens geloof ik wel dat ons elftal van twee Jaar geleden mentaal beslist sterker was dan het huidige elftal- Toen wisten wij pas na beslissings wedstrijden tegen Servette en Vasas, de kwartfinales te bereiken, om na de overwinning op Reims zelfs tot de halve finale door te dringen. We leefden toen volledig naar de strijd tegen Benfica toe. Nu is het heel wat moeilijker. Nu komen de jongens zomaar ineens tegen Real Madrid Ik geef het je te doen'"- Even later brengen we Reinier Kreyermaat naar het ziekenhuis voor de dagelijkse controle. De weg gaat langs de machtige Feyenoord-kuip, waar de Rotterdamse ploeg de eer ste grote triomf van dit seizoen heeft bevochten. En Kreyermaat zegt: „Jammer dat ik het dit jaar niet mee mag maken. Misschien is het wel mijn eigen schuld. Want ik heb de gevolgen van deze beenbreuk erg onderschat. Niet altijd heb ik de vereiste rust in acht genomen. Dat is nu radicaal veranderd. Ieder ver der risico zal ik nu vermijden". Thuis werd dit overduidelijk gede monstreerd door de wekker die regel matig per dag afloopt en voor Reinier het sein is om weer vijf verschillende pillen in te nemen: Vitaminen voor een snelle genezing. Reken erop dat ik die niet meer zal vergeten. Ik wil terug naar de jongens, naar het pu bliek en naar de Europa Cup". Even later loopt Kreyermaat op twee krukken het zieken huis binnen. Tien maanden ge leden nam Beertje enkele se conden een te groot risico. (Van onze hockeymedewerker) BREDA Behalve de korfbalcyfers overwinningen van Rapid en HOCO III (heren) bleven de scores in alle afde lingen algemeen aan de lage kant.Of dit op een gering krachtsverschil duidt zal de toekomst moeten leren. Breda (le klasse-heren) kreeg by de openingswedstrijd te Eindhoven tegen de club van die naam een wat bittere teleurstelling te slikken. De Brcdanaars gaven tot in de laatste fase van de strijd duidelijk de toon aan en hadden middels doelpunten van resp. E. Tenner- man en F. v. Campenliout een 20 voor sprong verworven. Twee misverstanden in hun defensie waren oorzaak, dat deze wedstrijd in een draw eindigde. HTCC bracht het bij zijn bezoek aan liet ge havende 's-IIertogcnbosch tot een zege. De ontmoetingen Keep Fit - EMHC en Tilburg- Venlo eindigden beide in een puntenverdeling. De Bredase derby Breda II - Push I (Prom. kl. A> was van goede kwaliteit. Veel gaven beide ploegen .elkaar niet toe, waarbij de respectievelijke aanvals- linies enige goede scoringskansen lieten liggen. Zwart Wit was op bezoek bij HTCC II, had gedurende de gehele wed strijd een licht veldoverwicht. Wat ech ter niet in doelpunten werd uitgedrukt- Waar de gastheren evenmin tot doorbo ring van het vijandelijke doel kwamen eindigde de strijd met dezelfde cijfers waarmede begonnen was. Forward be haalde een kleine, maar zeer nuttige zege op Geel Zwart. MOP I won met grote cijfers van MOP III, gedaan 2—2. Uden zegevierde met moeir de over Rapidity 32 terwijl MOP II op overtuigende wijze van Or.Zwart won. De plaatselijke derby Push III - Breda II (2e kl- A) eindigde in een kleine zege voor Breda III. Liberty en Pelikaan wilden niet voor hun mannelijke colle ga's onderdoen en wonnen respectieve lijk van MOP III 5—2 en Tilburg II 0—3. Een hoopvol begin voor beide clubs! Waalwijk, dat Warande op bezoek had, drukte haar meerderheid in een goede zege uit 3—1. De Tilburgse derby Were Di II - Forward II eindigde in een grote zege voor de thuisclub 50. Push II bleek duidelijk nog niet volledig te zijn ingespeeld en verloor in Oss van Keep Fit II 3—0. "s-Bosch III en Were Di III deelden de punten 22. De uitslagen luidden verder: Heren 3e klasse Push III - HOCO II 1—0; Tempo Rapide 1—7; Zw. Wit II- Were Di II 2—2; Breda III - 's-Bosc'h III 32; Forward III - Tilburg III 53; Warande- - Waalwijk 21 - I 4e klasse. Push IV HOCO III 1—^14; Zw. Wit III Were Di III 7—2; Breda IV - Push V 2—2; Forward IV Til burg V 31; Werande II - Waalwijk II 2—3 (o.p. Dames 3e klasse. Breda III - Liberty II 51; Tempo - Olympia 30; Push IV Tempo II 30; 4e klasse. Forward IV - Rapide 32. Het gedegradeerde Push II (2e klasse A) stuitte bij zijn bezoek aan HOCO op hevige tegenstand. Er werden enige vreemde arbitrale beslissingen geno teerd. Een en ander droeg bij tot de 10 nederlaag. Libert stak beter van de competitiewal omzeilde n.l. in Eind hoven met succes de EMHC III klip. De eerste omwenteling van het compe titierad had voor Pelikaan eveneens een gunstig verloop. Na een verwoede spor tieve strijd veroverde het een benauwde 10 zege op Oirschot. In de wedstrijd DES - 's Bosch II veroverde de thuis club een voorsprong (1—0). welke echter verloren ging. Ondanks een veldover wicht na de rust slaagde de Kaatsheu- velse club er niet in de schade te her stellen, mede door het gebrek aan af werking der aanvallen (12) Het op papier zo sterk lijkende eerste dames-eHtal van Breda kreeg in de lichtstad van het gepromoveerde Racing een nederlaag te slikken. Twee zeer dubieuze scheidsrechterlijke beslissingen kwamen hen duur te staan 20. Hoewel de Bredase dames met de rust tegen een 30 achterstand aankeken gaven ze de moed niet op. Mede door onsamen hangend spel der voorhoede wisten zij een licht veldoverwicht niet in doelpun ten uit te drukken. Keep Fit ontfutselde EMHC één winstpunt en 's-Hertogen- bosch en Were Di deelden eveneens de punten. Oranje Zwart opende de com petitie met een kleine zege op Forward. Push (Prom. kl. A) trok met een ver jongd team naar HOAC. Opende direct een offensief en nam door treffers van T. Leijten en T. Remmers een 0—2 voor sprong, welke voor de rust werd ver kleind. T. V. Noort wist de voorsprong te vergroten 1—3, doch HOAC vocht te rug en bracht de eindstand op 2—3. DES nam in de strijd op eigen bodem spoedig de leiding tA. v. Hoorn. Ver- ters), doch MEP wist de achterstand in een voorsprong om te zetten. Welke echter door R.v. d. Velden werd teniet STOCKHOLM (UPI) - Normaal doen bij een voetbalwedstrijd in Het Raasun- da-stadion in Stockholm, nationaal of internationaal, 30 a 40 politiemannen dienst. Zondag bij dc wedstrijd Zweden- West-Duitsland, welke zal beslissen wie van beide mag deelnemen aan het eind- toernooi der wereldkampioenschappen, zullen er 150 agenten zijn een aantal van hen beraden en een aantal met hon den. Tot deze maatregel is besloten in de verwachting dat de toeschouwers nog zenuwachter zullen zijn dan de spelers zelf. Er gaan 53.000 mensen in het sta dion. Er zullen minstens 7.000 Duitsers bij zijn. De kaaltjes waren twee maan den geleden al uitverkocht. Morgen gaan 22 Zweedse spelers naar een trainings kamp te Salsjoebaden. De Zweedse voetbalbond heeft alie dagbladen een brief gestuurd waarin de smeekbede spelers en leiders me* rust te laten. Op bepaalde dagen en uren zal audiëntie worden verleend- GRENOBLE (UP) De burgemees ter van Grenoble Hubert Debedout, heeft meegedeeld dat alle voorbereidin gen voor de Olympische-winterspelen van 1968 op tijd klaar zullen komen. De burgemeester zei op een perscon ferentie: „Het werk gaat sneller dan verwacht werd. 92 Procent van alle nieuwe installaties die worden gebouwd ten behoeve van de Olympische win terspelen. waaronder een schaatsbaan, een bobsleebaan en er" skischans, zul len jaren na de Olympische winterspe len nog gebruikt kunnen worden.'» Hubert Debedout zei verder dat er reusachtige verbeteringen van de trein- en wegverbindingen van de noble en Lyon op hot program staan. Ook het vliegveld van Grenoble zal ge moderniseerd worden. Hij voegde er aan toe dat de Franse minister van sportzaken op de vergade ring van het InternationaJe Olympische Comité, volgende maand te Madrid, rapport zal uitbrengen ove- de gunstige vooruitgang die de afgelopen zes maan den in Grenoble geboekt is- Hij zei dat dan alle geruchten, als zou Grenoble niet in staat -Jjn alle be nodigde voorzieningen voor de Olym pische Spelen te treffen, ontzenuwd zullen worden. OOSTENDE (ANP) De Neder landse bridgers hebben het tijdens het Europese kampioenschap in Oostende opnieuw uitstekend gedaan. Zowel in d© elfde als de twaalfde ronde zegevier den onze landgenoten. Tegen Portugal waren de cijfers 8778 (51) en tegen Duitsland 71—68 (4—2). De Nederlandse heren bezetten in de algemene rangschikking de vierde plaats met 52 punten. Groot-Brittannië, dat met 6739 (60. van Finland won, heeft met 55 punten de leiding. Finland en Italië, dat twee keer won (van Liba non en Spanje) delen met 54 punten de twerde plaats. De Nederlandse dames speelden niet. Zweden, dat met 60 van Italië won, heeft bij de dames met 38 punten, voor Groot-Brittannië en Duitsland, die elk 36 punten verzamelden, de leiding. LONDEN (UPI) Chester Barnes, de Engelse kampioen, zal deel uitmaken van een drie man tellende Britse tafel tennisploeg, die deel zal nemen aan de „open" 'Nederlandse kampioenschap pen die van 16-17 oktober te Den Haag gehouden zullen worden. De Britse ploeg zal bestaan uit Bar nes, Dennis Neale en Ian Harrison. Voormalig wereldkampioen enkelspel Johnny Leach zal het trio als niet spe lende aanvoerder begeleiden Morgenavond om negen uur dan is liet neer zover. Feijen oord zal voor de ogen van miljoenen kijkers het veld heire den van Real Madrid. Om daar de strijd aan te hinden met de eens zo machtige „Koninklijke'De Rollerdammers vrezen dit duel niet. Trainer IFilly Kment van Feijenoord vertelde liet onze verslaggever en ook Reinier Kreyermaat een van de leiders van het thuisfront voorspelde dat zijn clubmakkers liet in dat machtige stadion van „meneer Barnabeu" zullen kla ren. Morgenavond om elf uur wanneer u met een zucht de knop van uw televisietoestel zal omdraaien en de heelden van uw beeldscherm wegvloeien zult V de uitslag welen. BEN NIET BANG"

de Stem | 1965 | | pagina 5