Etherstrijd „teistert" Afrikanen mme n.v. f I ervaren eiectromonteurs TEXTIEL-BABY- BEDDiNZ AAK GEZ. DE SMIT De moderne winkelbetimmering De centrale vloerverwarmingsinstallatie Herindeling Walcheren in Tweede Kamer Ze wi me omk( Derde inbraak bij fotograaf in Tilburg Grote oogst voor Oost- priesterhulp MOSKOU-PEKING-KAIRO EN KAAPSTAD GROOTSTE RIVALEN UITSLAGEN KOERSEN IN HILVERSUM Gemeente Middelburg een assistent-opzichter Radio DE KOCK R. Bleijenbergh-van Osta - St.-Jansteen, tel. 01140 - 2441 De EUROLINE-KEUKEN J. Bieljenbergh-Ferket n.v. ELEKTRICITEITSWERK Fa. 0. VERVAET en Zn. ASSELBERGS en NACHENIUS N.V. - Breda - Terneuzen Het LOOD- en ZINKWERK R. A. KINT HET SCHILDERWERK E. BLEIJENBERG Mancheste] lastige kl hard strï Piet Sn wint Nieuw-Nf Notaris Frantzen W. P. de Noeyer (bij de brug) Het metselwerk en timmerwerk Aannemersbedrijf L. J. Kriekaerf Sergio Beg DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 15 SEPTEMBER 1965 (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Minister Smallenbroek van Binnenlandse Zaken heeft de Twee de Kamer nader ingelicht over de ge meentelijke herindeling van Walcheren. Na het overleg met de Kamercommissie heeft hjj zich met betrokken gemeenten in verbinding gesteld. Hun opvattingen zijn als volgt: de gemeente Souburg stemt in met een beperkte correctie van de grens ten gunste van Vlissingen. Ver dere wijzigingen acht de raad onaan vaardbaar. De gemeenteraad van Vlissingen blijft pleiten voor toevoeging van heel Sou burg aan Vlissingen. Gedeputeerde Staten delen deze ziens wijze. De gemeenteraden van Seroosikerke en Vrouwenpolder hebben zich uitgesproken voor de vorming van een nieuwe ge meente Veere. zoals deze in het ontwerp van wet is voorzien. Beide raden hebben zich eveneens utigesproken voor vesti ging van de bestuurszetel van de nieuwe gemeente in de stad Veere. Veere is verdeeld. Vier leden hebben te kennen gegeven zich met het wetsont werp te kunnen verenigen, terwijl drie leden hebben verklaard, weliswaar van mening te zijn dat de nieuwe gemeente Veere met een toevoeging van Seroosker- ke gebaat zou zijn, maar niet met het wetsontwerp te kunnen instemmen, om dat niet definitief vaststaat, dat de zetel van het nieuwe gemeentebestuur in Vee re zal worden gevestigd. Gedeputeerde Staten blijven van oor deel, dat de kom van het dorp Seroos- kerke overeenkomstig het wetsontwerp bij de nieuwe gemeente Veere moet wor den gevoegd. Met betrekking tot het in wonertal van een kleinere gemeente Vee re (zonder het dorp Serooskerke)die ten tijde van haar stichting nauwelijks 2000 inwoners zou tellen, verwachten Ge deputeerde Staten tot liet jaar 1985 een toenmeing van het inwonertal tot rond 3000, te weten 600 door natuurlijke aan was en 400 wegens vestiging van elders. Aan dit relatief geringe inwonertal kan naar het inzicht van Gedeputeerde Sta ten een argument worden ontleend voor toevoeging van (ook) de kom van Se rooskerke aan de nieuwe gemeente Veere. (Van onze correspondent) TILBURG Voor de derde maal in enkele maanden is ingebroken bij foto- kino Veldman aan de Heuvelring. Na over een twee meter hoge houten schut ting te zijn geklommen lag voor de da der de weg naar de winkel feitelijk open. Via de binnenplaats kon hij van een raam enkele latten wegbreken en naar binnen wippen. Het glas was nl. gebro ken. Voor een waarde van 3000,is verdwenen. Tot de buit behoren vier fototoestellen en een filmapparaat van 1000.— (Van een onzer verslaggevers) GOES De ruim 15 meter lange in- zamelwagen van Oostpriesterhulp is gis teren in Goes gestationeerd geweest. De oogst aan kleren, geld en levensmiddelen was byzonder groot. Chauffeur G. Blan- kers (24) had de enorme wagen voor driekwart vol toen hij gisteravond terug reed naar de opslagplaats van Oostpries terhulp in Den Bosch. De beste kleren zijn daar gisteravond nog gesorteerd. Zij zullen zo spoedig mo gelijk naar vluchtelingencentra in o.m. Polen en Duitsland worden gestuurd. De goederen gaan ook naar Afrika en Zuid- Amerika. Het merendeel van de goederen wordt gesorteerd in de abdij van Tonger- loo (België). Vanmiddag zal de inzamelwagen stand plaats kiezen in Vlissingen. De wagen zal daar ook morgenochtend blijven. Mor genmiddag kunnen de mensen van Sou burg goederen komen inleveren. Vrij dagochtend staat de wagen in Middelburg Vrijdagmiddag vertrekt hij naar Roosen daal. Binnenkort zal de inzamelwagen ook Zeeuwsch-Vlaanderen „afstropen". GRIJPSKERK (A.N.P.) De 20-ja- rige H. Top uit Grootegast overleed gisteren in het academisch ziekenhuis, nadat hij in Grijpskerk uit een auto was geslingerd en tussen deze auto en een bermpaal bekneld raakte. De auto was in een slip geraakt en had drie bo men geramd. i NAIROBI Op het ogenblik woedt er in de Afrikaanse ether een hevige stryd om de miljoenen oren van ver slaafde radioluisteraars in het zwarte werelddeel. De hoofdfiguren in de ether oorlog zijn twee buitenstaande mach ten: de Sovjet-Unie ên communistisch- China, en twee politieke en geografische tegenpolen: de Verenigde Arabische Republiek (V.A.R.) aan het ene einde van het uitgestrekte werelddeel en Zuid- Afrika aan het andere einde. Voorlopig schynen de lauweren aan de V.A.R. en Zuid-Afrika toegewezen te worden, voornamelijk omdat zy beide een beter oog hebben voor de Afrikaan se noden dan de Russen en Chinese communisten. Dat de Chinese communisten in de ether de technische superioriteit bezit ten, is al lang een vaststaand feit. Hun krachtige zender, nog versterkt door een relaystation in Guinee, kan in Afri ka op iedere transistorradio worden ont vangen. In vele gevallen is de ont vangst van radio Peking op de korte golf beter dan die van plaatselijke sta tions op de middengolf. Maar afgezien van hun technische voortreffelijkheid, moeten de Chinese communisten nog heel wat leren over het samenstellen van radioprogramma's. In de saaie, eentonige en lange toespra ken die radio Peking tot vervelens toe uitzendt, zo nu en dan onderbroken door nog saaiere en nog eentoniger muziek, is weinig dat de doorsnee Afrikaan in teresseert. De Afrikanen hebben nu eenmaal geen lust om te luisteren naar de ellenlan ge, polemische hoofdartikelen die woord voor woord uit het Volksdagblad van Peking worden geciteerd Nog minder zijn zij geïnteresseerd in de stompzin nige toespraken van de leden van het Chinese Afro-Aziatische solidariteitsco- mité, wier namen voor de Afrikaanse man-in-de-straat niets betekenen. De programmaleiders van radio Pe king schijnen zich er niet voor te wil len inspannen om hun programma's aan het milieu van hun luisteraars aan te passen, noch de uitzendingen in het Swahili gericht op oost-Afrika, noch in de Franse dienst op de voormalige Fran se koloniën in west-Afrika. Radio Moskou is in zijn uitzendingen op Afrika meer subtiel en krijgt ook meer gehoor. Maar de laatste maanden is er een groeiende tendens in te be luisteren om de uitzendingen te gebrui ken als een propagandamiddel tegen de Chinese communisten een ideologi sche strijd waarom de Afrikanen over het algemeen maar zeer weinig geven. Maar ook de programma's van radio Moskou halen het niet bij die van radio Cairo, die daarin een reputatie te ver liezen heeft, noch bij die van de South African Broadcasting Corporation, al zijn zij stukken beter dan de pathetische pogingen van radio Peking. In oost-Afrika stemmen duizenden A- dio voor Moskou, Peking. Cairo en Zuid. j._ -J- Afrika een uitgestrekte markt van luis. teraars heeft geopend, is daarmee te vens het overlijden van de eens, althans in Brits Afrika, zo geduchte British Broadcasting Corporation (B.B.C.) wat haar overzeese nieuwsuitzendingen be. treft, ingeluid. De B.B.C.-uitzendingen komen nog luid en helder door op de grote con. ventionele radiotoestellen, maar zij schij. nen buiten het bereik van de transis. tors te komen en de ontvangst is z0 slecht dat de Afrikanen zich niet eens meer de moeite getroosten om op de B.B.C. af te stemmen. frikanen 's avonds af op radio Cairo. De programma's zijn samengesteld en worden gepresenteerd door Oostafrika nen en hun grondige kennis van het milieu komt er duidelijk uit naar vo ren. Alle programma's zijn goed afgestemd op de Afrikaanse publieke opinie en hun luisteraars kunnen zich gemakkelijk identificeren met de omroepers. Zij wor den dan ook uitgezonden in het Swa hili, de algemene voertaal in oost-Afri ka. De Zuidafrikaanse radio-omroep is de jongste concurrent in de etherstrijd om de oren van Afrika, maar nu al heeft zij Moskou en Peking ingehaald. De programma's worden elke avond naar oost-Afrika uitgezonden en de ont vangst is over het algemeen goed. Zij bestaan voornamelijk uit populaire mu ziek, vooral de luidruchtige Afrikaanse wijsjes, afgewisseld met nieuwsberich ten in de Engelse taal. Er zit weinig rechtstreekse propagan da in en sommige Afrikaanse intellec tuelen hebben hun verbazing uitgespro ken over de objectiviteit van het uit gezonden nieuws Terwijl de komst van de transistorra- Naast de B.B.C. zijn er nog andere radiostations waarnaar weinig of in het geheel niet meer wordt geluisterd. De Bulgaarse staatsradio-omroep zendt el. ke avond uit Sofia uit in het Frans en Engels; Radio Praag is ook elke avond in het Frans en Engels in de lucht; Oost-Duitsland verzorgt drie uitzendin' gen in het Swahili per avond en zendt ook in het Engels, Frans en Duits naar Afrika uit; Radio Warschau heef1 vier uitzendingen per avond, beurtelings in het Frans en Engels, terwijl Boekarest in het Portugees, Frans en Engels op Afrika uitzendt. HILVERSUM (ANP) De uitslagen van de dinsdagavond in Hilversum ge houden draverijen luiden: Witte Huil prijis (1500 m): 1 Enterprise Hollandia, M. Vergay, 2.20,1.34,6, 2 Evelyn HoiLlandia, 3 Extase. Winnend 3.90, plaats 1,40, 1,30, covercal, koppel 4,10. Wetihoudersprijs (2020 m): 1 Baron ITe- ny, W. W'agenaar jr. 2.54,8, 1,25,7, 2 Ypsi lon, 3 Bentoprise. Winnend 3,10, plaats 2,10, 4,00, 3,40, covercal 10,60, koppel 11,10, trio 1572.-. Raadhuisprijs (2440 m): 1 Darling Adrie V, W. Leeuwenkamp 3.42,4 1.30,4, 2 Ca- millo, 3 Benjamin Olivier. Winnend 2,-, plaats 1,40, 170, 1,80, covercal 4,10, koppel 5,60. Grote Prijs van Hilversum (2400 m): 1 The Saint, A. G. Heskes 3.26,2 1.24,5, 2 Witvoet, 3 Zahir b. Winnend 1,50, plaats 1,20, 1,60, covercal 3,60. koppel 2,80. Voor direct gevraagd een leer ling-kelner of gevorderde. Ho tel De Gouden Leeuw, Fortuin str. -14, Bergen op Zoom. Voor direct gevraagd een leer lingkok of gevorderde. Hotel De Gouden Leeuw, Fortuinstr. 14, Bergen op Zoom. Leparo N.V. Papierafvallen, Rotterdam. Bedrijf: Stadion- weg 37e, R'dam-Zuid. Tel. 192974, Kantoor Kruiskade 97, R'd'am, tel. 113045, zoekt een voorman voor haar sorteerde - rij, papiersorteerders en pa pierpersers. Zeer gunstige ar beidsvoorwaarden, w.o. reis kostenvergoeding Personeel Besch. jonged. zoekt pl. als dokt.-tand.-assistente. Breda of omgev. Brieven onder no. 234. zoekt een? haar pass. werkkr. Breda of omg. Br. o. no. 111. Te koop gevraagd, alle soorten ouded akpannen. C. Pekaar, efnhardstraat 23, Yerseke. T- koop aangeboden Zuiniger stoken door desk dige voorlichting. Subliem ver zorgd kleurenfolderp akket gra tis op aanvraag. Permanente keuze uit circa 100 gas-, olie- en kolenconvectors 1965. Inst.- bedr. De Weerd n.v.f Markt 33. Etten, tel. 01608-2310. Heden overleed, na een langdurig en geduldig gedragen lijden, voorzien van de H.H. Sacra menten der zieken, ons geliefd dochtertje, zus en tante JACQUELINE ELISABETH MARIA DE WAAL In de jeugdige leeftijd van 17 jaar. Geboren, 19 juli 1948 te Axel. Overleden 13 september 1965 te Sluiskil. AXe' P. J. de Waal L. M. de Waal-de Waal Waterlandkerkje: E. de Clercq-de Waal H. de Clercq en kinderen IJzendijke: L. de Waal A. de Waal-v. d. Hauwe en kind Wachtebeke: H. van Himme-de Waal R. van Himme en kinderen IJzendijke: R. Thomaes-de Waal R. Thomaes en kinderen Axel: George Axel, Kinderdijk 16 De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij U be leefd pitnodigen zal plaats hebben op donderdag 16 september om 10 uur in de parochiekerk van de H. Gregorius de Grote te Axel. Woensdagavond rozenkransgebed om 7 uur in de kerk te Axel. Vertrek St.-Elisabethziekenhuis te Sluiskil om 9.45 uur. Op zondag 19 september a.s. zal het 60 jaar geleden zijn dat de heer en mevrouw KOENE-JANSSENS te Hulst, van Waesberghestraat 43, in het huwelijk traden. De H. Mis uit dankbaarheid zal op deze dag te hunner intentie in de Basiliek alhier om 10 uur worden opgedra gen. Wegens familie-omstandigheden zullen de verdere fees telijkheden tot nadere datum worden uitgesteld. Op zaterdag 18 september a.s. hopen onze geliefde ouders Jos Clarysse M. v. d. Keelen hun 40-jarige echtvereniging te herdenken. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Clinge, Gravenstraat 348. Receptie van 3-4 uur DANKBETUIGING Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank, ondervonden bij het overlijden van onze lieve moeder LEONIA DE BLOCK Fam. de Jonghe Fam .de Block Fam. v. d. Velde Heikant, september 1965. DANKBETUIGING Voor de zeer vele blijken van deelneming, welke wij moch ten ondervinden bij het over lijden en de begrafenis van onze echtgenote en moeder M. MAENHOUT betuigen wdj allen onze op rechte dank, bijzonder aan H.H. Doktoren, verpleegsters van het St.-Liduinazieken- huis te Hulst. M. Hofman-Maenhout en kinderen Graauw, Achtereindstr. 52. Bontmantels. Zomerprijzen. Keuze uit meer dan 50n stuks. Kees v d. Ven. Nieuwlandstr. 3. Tilburg, tel. 04250-26617 X Het aardgas nadert snel!!!!! Laat ons nu reeds de moge lijkheden voor 'n gas gestook te centrale verwarming bestu deren. Eenvoudig in aanleg, bediening en onderhoud. Gaar ne vrijblijvend advies en be_ groting. Installatiebedrijf De Weerd n.v., afd. c.v., Markt 33, Etten, tel. 01608-2310. (Na 18 UUf 01608 - 3047). Bruidsjapon, lang, maat 42, te koop. Te bevragen agent de Stem, St. Jansteen. Autoradio tevens draagbaar, i.z.g.st., te koop. Te bevr. J. Willaert, Churchillweg 1 tel. 01140-2702. Hulst. Te koop, goed renderend le- vewsmiddelenbedryf, annex zui_ velhandel, in zeer dicht bevdk te omgeving. Br. onder no. „De Stem" Oostburg, of tel. Olo- 173633. „De Reu'» - caravans zijn be roemd om hun sublieme weg- ligging hun chique afwerking en hun interessante prijs. Be zoekt onze showroom Belcrum- garage. Min. Kanstraat 16-20, Breda. tel. 01600-39900. Alle da gen geopend. X Walcheren. Voor late vakantie gangers die rust zoeken, heb ben wij een mooie woning te huur, modem ingericht elektr. verwarmd met prachtig uit zicht. C. de Visser, Potredijk 3, Vrouwenpolder tel. 01189- 224. Te huur gemeubileerde wo ning te Breda. Br. ond. no. 36810. Huur nieuwe televisie met al le programma's voor een ge ring bedrag per maand. Geen vooruitbetaling. Altijd recht v. koop. Vandaag besteld, morgen bij u thuis. Bel (óók 's. avonds) M'burg 3973 of Goes 5397 of Zierikzee 2540 of Axel 338 of Sluis 277. Te koop goed onderhouden woonhuis met buitengang en tuin. Vlakbij kerk en school te Roosendaal. Binnen enkele mud vrij te aanvaarden. Wouwsew. 92, Roosendaal. Ginneken. Dillenburgstraat f 50.000.-, f 100.000,-. Regen- tesselaan (olie-c.v.) f 95.000,-; Gdnnekenweg f 50.000,- f 85.000 f 100.000,- Makelaars v. d. Berg Co., Nw. Ginneken- str. 43, Breda, tel. 01600-24421. Aangeboden: ruime, nieuwe 4- kamerflat in Utrecht.Kanalen- eiland. Goede stand, blijvend vrij uitzicht op o.m. jaarbeurs terrein, park en verkeersplein. Huurprijs f 108,80 per maand water, glasverzekering, onder houd gemeensch. tuin enz. in begrepen. Opp. flat. plm. 100 m2 geen c.v. Gevraagd: een gezinswoning of gelijkwaardige flat in Goes of directe om geving. Verhuisdatum liefst per 1 januari 1966. Gegadig den dienen in Utrecht te zijn ingeschreven als woningzoe kenden. Brieven onder no. H. 10 van dit blad. Belcrum-ghrage vraagt steeds aanrijding vrije auto's v.a. 1961 te koop. Min. Kanstraat 1620, Breda. Tel. 01600-39900. X Deze week heeft Belcrum jj. rage in voorraadB M.W. - 150n '63 BMW LS Sport 1963 D.K.W. 1000 S 1964. DJC.W. F 12 1964, Opel Rekord 1863 Simca 1000 1963, Simca lood 1962, V.W. de luxe 1962. Simca 1300 1964-1963, Ford Zephyr 1962, Ford Consair 1964, Opci Kadett 1963, Fiat 1100 1964 Fiat 2100 1961, Peugeot 404 1961, Renault R8 1963, Renaul! Onding 1962, Chevrolet 1960 en nog vele andere. Al onze wa gens zijn geheel getest en ge. controleerd en worden met 10.000 km en-of 3 mnd. garan tie verkocht Inruilen en finan- eieren mogelijk. Voor een be- trouwbare gebruikte auto naar een betrouwbaar adres. Het adres met de grootste voorraad de grootste omzet en met de allergrootste service. Belcrum- garage Min. Kanstraat 16-20, Breda, tel. 11600-39900, vlakbij groentenveiling en station. Al- le dagen geopend van 8 uur v.m. tot 10 uur n.m. Ook za terdags en zondags. X Te koop vrachtwagen, Bedford type J 6 C 5-P bj. T~ bak. Inl. tel. 01650-6469 en Steeds goede gebruikte auto's met volledige garantie. Inr. en financiering. Garage v. Kaam B. op Zoom, tel. 01640-4775. Te k. Mechelse Herders, pas 8 weken oud. G. A. van Over loop, Absdaalsestr. 44, St. Jan steen. Tel. 01140 2677. Te koop pinchertje ree-bruin, bijna 1 jr. oud. Tel. 3067 Steen bergen. Wie heeft er tijd om thuis werk te verrichten? Inl. „De Tipgever". Postbus 21, Hendrik Ido Ambacht. te GOES zal op vrydag 24 september 1965 nm. 2 uur te 's-Graven- polder, in het café v. d. heer A. F. Lako, ten verzoeke van de heer J. v. d. Velde c.s. publiek verkopen: HET WOONHUIS met schuur en tuin aldaar, Goessestraat 8 groot 2,13 are. Vrij te aanvaarden, behou dens goedkeuring b. en w. van 's-Gravenpolder. Bezichtiging op zaterdag 18 september 2-4 uur en don derdag 23 sept. 2-4 uur. Nadere inlichtingen te be komen bij de notaris. Bij de dienst Gemeentewerken kan op de afdeling Bouw- en Woningtoezicht worden geplaatst met enige tekenervarimg voor het verrichten van administratie en tekenwerk. Diploma L.T.S. en le ged. Ads. bouwk. opz. tekenaar P.B.N.A. is vereist, terwijl meerdere diploma's tot aanbeveling strekken. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de direkteur van Gemeente werken, Stadsschuur 1 te Middelburg. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van deelneming, welke wij moch ten ondervinden bij het overlijden van onze innig geliefde echtgenote en zorg zame moeder, betuigen wij onze oprechte dank aan Dr. Buwalda en H.H. Doktoren, Eerw. Zusters en verplegend personeel van het St.-Lidui- na-ziekenhuis te Hulst, fa milie, vrienden en bekenden Fam. van Gimst-Serie Graauw, september 1965. OPENBARE VERKOPING NOTARIS te HEINKENSZAND zal op vrijdag 24 september 1965 des middags om 2 uur in het café van de Heer W. Westdorp te 's-Heeren- hoek ten verzoeke van de Heer J. D. de Winter in het openbaar verkopen, HET WOONHUIS met erf en tuin te 's-Heeren- hoek aan de Molendijk 8. Groot 5 are 80 ca. In eigen gebruik te aan vaarden bij betaling der kooppenningen, behoudens toestemming van b. en w. van 's-Heerenhoek. Kijkdag maandag 20 septem ber a.s. van 2 tot 4 uur. Nadere inlichtingen te be komen ten kantore van ge noemde notaris. iimiiiiiiiiiimmimimiiiimiimiiiiimifliiimiiiiimiiiiiiimiiii HANDELS- en INGENIEURSBUREAU W. B. VAN DEN BERG FRUITWEG 268 - DEN HAAG E vraagt voor spoedige indiensttreding voor haar service-diensten (in het bezit van rijbewijs) =j V.E.V.-sterkstroomdiploma strekt tot aanbeveling S Het betreft hier een interessante zelfstandige func- tie, waaraan o.a. een hoog loon en een ruime on- E kostenvergoeding verbonden zijn. E STANDPLAATS: ■S BREDA of directe omgeving. i Sollicitaties schriftelijk (mondeling na tel. afspraak E S no. 070 - 61.40.41. tst. 121) aan de afd. personeelszaken. S Tl C S11111111111111111111111111E111111111 i 1111111111111111111111111 i 11111 i 1111 Voor hetzelfde geld hebt u een echte HOOVER Neem de Hoover ,,66" Automatic. Neem de Hoovermatic 3301. Niet meer dan 1198,-. Eenvou- Slechts 798,-, inclusief verwar- dige bediening voor niet minder ming, pomp- en spoelcentrifuge.' dan 14 programma's. Nu Hoover Wassen, spoelen en centrifugeren volautomatisch ieders bereik. wassen binnen Wij kunnen u alles vertellen over het complete Hoover assortiment NOORDSTRAAT 102 zonder moeite. Voordelig. Een was van 12 kg kost u aan water, stroom en wasmiddel slechts TERNEUZEN - TEL. 3128 UW HUIS IS EEN HOOVER WAARD NING Op donderdag 16 september om 10 uur openen wij onze geheel nieuwe PROFITEERT VAN ONZE SPECIALE OPENINGSRECLAME SLUISKIL - TELEFOON 01157-403 in het nieuwe pand van GEZ. DE SMIT te Sluiskil werd uitgevoerd door in het pand van GEZ. DE SMIT, Sluiskil werd geleverd door: HULST HET in het nieuwe pand van GEZ. DE SMIT Sluiskil werd verzorgd door: SAS VAN GENT KOEWACHT in het pand van GEZ. DE SMIT, SLUISKIL werd verzorgd door aan het nieuwe pand van GEZ. DE SMIT Sluiskil werd uitgevoerd door: i ZUIDDIJK 9, HENGSTDIJK TEL. 01148—404 voor het nieuwe pand van GEZ. DE SMIT Sluiskil werd uitgevoerd door: KOEWACHT NIEUWSTRAAT 36 TEL. 01146—384 aan het nieuwe pand van GEZ. DE SMIT, Sluiskil werd uitgevoerd door: SCHILDERS- EN BEHANGERSBEDRIJF KANAALZICHT 55 - SLUISKIL - TEL. 01157330 5?' ROME (ANP) view met het Italia „Corriere dello Spo nieuwe Italiaanse we op de sprint bij de Beghetto, verklaard, de wereldkampioen San Sebastian benad het verzoek om de Belg Patrick Sercu gens Beghetto werd bedrag van drie mil gens zeven miljoen vijftien miljoen lire voor zijn „medewerki MANCHESTER, (UPI) voetbalclub Manchester drie weken te lijden he< schopperij tijdens de wei meegedeeld van plan té maatregelen te nemen te waaierige supporters. In het eerstvolgende zal de club de namen beki 8 jongelui die voor de voetbalseizoen van het wedstrijden van United z De uitsluiting van de;' wier leeftijd varieert van is het gevolg van de incic dagen geleden tijdens een Stoke hebben plaatsgevon Volgens United zijn er jes gezongen en is er „g bruikt tegen de scheidsrec SNOYS (Van onze sportcorre NIEUW NAMEN Fié, dinsdag in het grensplaats men een fraaie zege beha te in de eindsprint Janus met een half wiel. Genoei in de slotfa-se op handige reeds vroegtijdig geformee van acht man. Een hijzond er waren 27 vertrekkers. de start. Vooral door toec der Bom en Poortvliet, o na tien kilometer een kopg renners, die behalve de r den nog telden. Snoys, Motké, Kosten, Broere en In zeer hoog tempo joe| kiwartet voort, en boekte winst van twee minuten. VL Vrieze, van Geel en Naakl ben nog wel een vertwijfeld daan het gat te overbruggel der resultaat. Wanneer het leiders iets verslapte, zorgl agressieve van den Breugl voor dat er voor de andere! van kans meer was nog al Hij het ingaan van de laat: mar r eer den van den Breul 20 heftig dat hun zes mede^ ■komen werden verrast. Dj tussen beide laatstgenoemd) voor de finish ingezet door vj gel steeds op kop. Snoys lie uitstekend lanceren en klopS op de streep met een half wj 1. Piet Snoys, 105 km in 2 Janus v.d. Breugel. Zwijri sec. Bas van den Bom, 'd 4 Leo Motké, Roermond.' 5| Kapelle, 6 Leen Poortvliet. L Kees Rentmeester, Ovezs Broeren, Zevenbergen, 9. sec- A. Sohraven, Breda, Gpstal, Prinsenbeek.

de Stem | 1965 | | pagina 4