Inzet Goese fruitweek was meteen groot feest NA ZWEMMEN VERGETEN Belgische hengelaars blijken oppermachtig Intocht en installatie fruitfee l itslag van jeugdcorso te Goes <kmmm OOSTENRIJKSE EXPOSITIE IN SCHUTTERSHOF Vier schutters in het goud Wet indeling Walcheren geamendeerd 2 ZUID-BEVELAND GOES Adviescommissie Talentenjacht In Oostburg: Er werd toch nog gewandeld Dagblad De Stem Goes an der blauen Donau Zeeuws record voor Versluys Rode Kruis-wedstrijden Middelburg se dames eindigen op derde plaats Dodenherdenking te Adegem Ambulance ramt personenauto te Axel Afdeling Zeeland Groot deel programma afgelast Vandaag Morg en HOOGWATER Grand Gala du Disque Hulster gemengd koor begeleidt Vera Lynn DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 13 SEPTEMBER 1965 2 HULST De beroemde Engelse j». geres Vera Lynn zal tijdens haar optre- den o.p het Grand Gala du Disque op a. terdag 2 oktober a.s. in het nieuwe RAI. gebouw te Amsterdam worden begetól door het Hulster Gemengd Koor o.lv, Jo Ivens. Het Hulster koor zal o.m. fc ra Lynn's vertolking van het lied „Blai this house" luister bijzetten. Door het vertrék van dr. S. Drukker is een vacature ontstaan in de woonruim te-adviescommissie. Om in deze vacatu re te voorzien hebben b. en w. de raad een voordracht van twee personen toe gezonden t.w. 1. mevrouw E. van Beek- om-Bennewitz en 2. mevrouw E. van Sante-Wensink De raad zal woensdag tot benoeming overgaan. Binnenkort zal ook nog een voordracht worden opge- steld teneinde te kunnen voorzien in de vacature, die ontstaan is door het over lijden van de heer P. Janssens. In het kader van de Fruitweek - Oos tenrijk organiseert de Goese Midden stand Centrale vanavond op de Grote Markt een grote talentenjacht. De N.V. Phonogram verleent haar medewerking aan deze avond en komt met gast-ar- tieste Trea Dobbs. Niet minder dan ld Zeeuwse vocalisten, ensembles en orkes ten hebben voor deze talentenjacht mge- schreven. Bij slecht weer gaat het pro gramma door in de grote tent iti de Schuttershoftuin. Hansweert Hansweertse Boys Op een ledenver gadering van de v.v. Hansweertse Boys, waarvoor de belangstelling matig was, werd als nieuwe voorzitter gekozen de heer H. van Koeveringe. Deze plaats was reeds geruime tijd vakant i.v.m. het af treden van de heer C. Kalle. Kruiningen Autobotsing Op de Veerweg heeft een botsing plaatsgevonden tussen een personenauto, bestuurd door W. S. uit Arnhem en een Volkswagen, bestuurd door A. S. uit Breda. De eerste wagen, een DAF, wilde uit een file links af slaan, doch lette daarbij niet op het te gemoetkomende verkeer. Beide auto's liepen aanzienlijke schade op. KOEWACHT Niet minder dan 15" hengelaars waren naar Koewacht geko men voor het internationaal hengele»* cours» georganiseerd door de Koewacht- se henigelvereniging. Het werd een twee uur durende strijd, waarbij veel werd gevangen. De organiserende vereniging werd verslagen door onze zuiderburen De Belgen, waaronder zich de Belfl* sehe kampioene mevr. Vleeshouwer be vond, bewetzen, dat zij de Nederlanders op het gebied van hengelen volledig baas zijn. De uitslag was als volgt: 1. A. de Boe (België) 589; 2. L. Dheere (België) 523 3. R. de Backer (België) 495; F. Ver- lack (België) 343; A Focke (Belgtf) 341; A. Mondelaer (België) 337; f Martens (België) 248; F. Mechelincij (Westdorpe) 201; F. Vergijlen (BeW*1 181; A. Vijlders (Hiulst) 170 puntefl- (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Het bar slechte weer van zaterdagmiddag heeft 340 wandel sport! iefliebbers er niet van weerhouden deel te nemen aan de eerste Zuid-Wester Wandeltochten door het West-Zeeuwsch- Vlaamse land. De tochten over 40, 25, 15, 10 en 5 km werden georganiseerd door de Oostburgse vereniging St.-Bavo, die de volgende maand een jaar bestaat. Mede door de perfecte organisatie wer den de tochten een groot succes. Na de vele kilometers trokken de grote en kleine wandelaars in défilé voorbij het bordes van het gemeentehuis, waar op o.m. hadden plaatsgenomen het col lege van B en W en de distri ets verte genwoordiger van de Koninklijke Neder landse Bond voor Lichamelijke Opvoe ding, de Vlissinger A. Jobsen. De mu ziek werd daarbij verzorgd door de drumband van E.M.M. uit Groede en de Signaalafdeling van Achilles Vhssingen. In zaal Victory reikte burgemeester J. L. van Leeuwen de bekers uit. De wis seltrofee en de eerste prijs gingen naar de 15 km-groep van de openbare lagere school Oostiburg met 870 punten; 2 10 km-groep Emma Axel 860 pnt.; 3. eerste 10 km-groep Oranje Nassau Zaamslag 855 pnt.,- 4. 10 km-groep o.l.s. Oostburg 837 pnt.; 5. 10-kim-«groep Vrolijke Tippe laars Vlissingen 820; 6 tweede 10 km- groep Oranje Nassau Zaamslag 810 pnt. 7. 5 km-groep o.l.s. Oostburg 805 pnt.; 8. Christelijke Wandelsport Vereniging Oostibung 5 km-groep 800 pnt. De grootste afstand, 40 km, werd door zes wandelaars, onder wie een Bossche naar, afgelegd. Alle deelnemers kregen een fraaie herinneringsmedaille. (Van onze correspondent) GOES. Goes staat sinds zater dag weer in het teken van het Zeeuwse fruit. Fruitfee Dirieke Wielinga heeft met haar hofdames Ada Beenhakker en Els Sonke haar intrede gedaan in de fruitstad Goes. Het werd een feestelijke in tocht, want Pluvius had mét dit festijn rekening gehouden en zijn activiteiten even gestaakt, waar door duizenden ménsen getuigen van dit schouwspel konden zijn. Rijen dik stonden ze langs het par koers dat de bont gekleurde stoet ging afleggen tussen de veiling aan de Fruitlaan en de Grote Markt. Voor de derde maal in successie werd de open auto van de fruitfee voorafgegaan door een Jeugdcorso waarin vele facetten van verleden, heden en toekomst waren ve werkt. Uitbeeldingen van sprookjes, van ruim tevaart van rassengelijikheid, kortom de jeugd, en waarschijnlijk ook even zoveel ouders hadden hun fantasie in fruit de vrije loop gelaten. De hele stoet werd begeleid door niet minder dan 5 muziek korpsen, t.w. Euphonia, Hosanna, Excel sior, Euterpe en de Oostenrijkse Jugend- blaskapelle uit Leibnitz met aan het hoofd Wolfgang Puchtler, Op de markt werd de hele stoet op gesteld en schreed de fruitfee door een erehaag, gevormd door ruiters en paar den van de Goese ruitervereniging „De jonge Paardebloem" Op het bordes werd de fee ontvangen door burgemees ter Huber om vervolgens geïnstalleerd te worden. De hele ceremonie werd ge leid door de presentator van de fruitfee- activiteiten Jan van Stee die ook op kun dige wijze commentaar gaf. Eregast (Van onze correspondent), GOES De feestelijke intocht van .o Zeeuwse fruitfee en haar gevolg werd voorafgegaan door een kindercorso,waar aan werd deelgenomen door 45 individu- elen en groepen kinderen. De eerste en tweede prijswinnaars mogen a.s. zater dag deelnemen aan het grote fruitcorso. De eerste prijzen in de diverse groepen waren als volgt: Groep 1. individuelen: Marijke Bauer, Jan Lous. Stella Bos, Jo ke Korstanje. Rini Joossens. Groep 2, paren; J. Lambert, W, de Witte. Groep 3, groepen van 3-6 personen K Nijsse, J. Westdorp, A. Westrate Groep 4, groe pen van 6 en meer personen: S. Schou ten» Robur junioren, 's Heerenhoek. Explnilatre- inspectie Zeeland L. K M DE JüNi» tel 2377 Hulst Dagblad vooi £ee»anö KANTOREN: Voor Zeeuwscb-Vlaarderen: Steenstraat 14. l'etelv>on £377 Hul voor Walcheren en 4uui-Bevelend. Klokstraat 1 telefiK>L 6252 G< >ES Eerste redacteur voor Zeeland F. DE UCil tel. 6252 Goes privé 7300 Goes Redacteur voor Oost-Zeeuwsch- Viaanderen en Kanaalzone W. WOLTERS tel 2377 Hulst pnvé $072 Hulst Redacteur voot W est-Zeeuwsvh- V laanderen J. PETIT, v Ostadestraai 41 Oostbure tel. 01170-2991 Rayonbeheeraer voor Zuid-bevelam en Walcheren K. MENU tel 6252 Goes Prijs voor 'osse advertenties bestemn vooi de editie Zeeland t 0.18 oei mir 1 mm ingezonden mededelingen 21' mm gewone advertenties Bij contract aanziend >ke ccductle „Kleintjes": 3 regels of minder t I.— elke regel meer f 0,25. Als êêD regel gelde 2o letters en/oi leestekens Bi4 plaatsing ook in de Brabantse oplage- resp. f 1,60 en t 0,30. Bij 3 achtereenvolgende ongewijzigde plaatsingen de derde plaatsing tegen half geld. Op het bordes werd ook kennisgemaakt met eregast van de G.M.C., vice-burge- meester Felix Slavik van Wenen, die de kennismaking bezegelde met een char mante handkus. Terwijl op het bordes de prijzen werden bekendgemaakt van het jeugdcorso en de tonen van de mu ziek alom weerklonken ging het gezel schap de raadzaal in voor een officiële ontvangst door het gemeentebestuur van Goes, Vele vriendelijke en lovende woor den werden over en weer gesproken. Burgemeester Huber had veel waarde ring voor het fruitcorsocomité dat het voor de elfde maal heeft gepresteerd de fruitweek rond te maken. De voor zitter van de Stichting Zeeuws Fruitcor so, de heer J. A. van de Willigen had op zijn beurt dankwoorden voor de ge meente Goes, de dienst gemeentewer ken, de Goese politie, de G.M.C. die zorgdraagt voor de entourage en voor de vele Oostenrijkse officiële gasten. Ook burgemeester Felix Slavik sprak nog en kele waarderende woorden voor het ini tiatief van de G.M.C. om de fruitweek met een Oostenrijkweek te combineren. Voor de fruitfee had hij een prachtig fotoboek over Wenen meegebracht. De na de officiële ontvangst op het pro gramma staande rondrit werd afgelast omdat het inmiddels weer regende. Wel werd het concert door Jong Euterpe uit gevoerd. Feest In de avonduren moest het hele festijn dat op de Grote Markt was gepland onder de naam Oostenrijkse avond i.v m. de weersomstandigheden worden ver plaatst naar de Grinzingtuin in het Schuttershof. Het is daar een waar feest gewor den, waaraan werd deelgenomen door meer dan 1000 bezoekers. De grote tent was afgeladen vol. Hier traden beur telings op de Jugendblaskapelle Leib nitz, en de in Oostenrijks kostuum ge stoken en Oostenrijkse muziek spelende Orpheans. In de wijnkelder speelden The S'hazams voor een hoofdzakelijk jeug dig publiek. Ook de tentoonstelling „Wenen, Stad van werklust en kunst" kreeg zaterdag een groot aantal bezoekers, wat deze tentoonstelling ook meer dan waard is. In de tent werden op vertoon van bon nen gratis consumpties verstrekt Er werd niet minder dan 500 liter bier, 850 broodjes met worst en 200 liter Alm- dudler geconsumeerd. De fruitfee en haar gevolg waren de gehele avond de gasten van de G.M.C., evenals burge meester Felix Slavik, burgemeester Hu ber, Dr. Grosmann, Dr. Walkobinger en de andere Oostenrijkse gasten. Een jeugdige deelnemer aan het jeugdcorso bekijkt de dingen enigszins sceptisch. IJzendijke Bejaarden In het Hofzichttheater werd de algemene jaarvergadering ge houden van de plaatselijke afdeling van de R.K. Bond van bejaarden en gepen sioneerden. In zijn openingswoord gaf voorzitter J. Ch. Cornells een overzicht van de werkzaamheden van de algemene bijstandswet. Hij bracht dank aan het gemeentebestuur voor de medewerking en subsidie. De aftredende bestuursleden, de heren A. van Kouteren en J. de Lessine wer den herkozen. Als secretaris werd toe- aan het bestuur toegevoegd de heer A. Calon (Van een onzer verslaggevers) GOES Felix Slavik, loco-burgemees ter van Wenen, heeft zaterdagochtend in Schuttershof te Goes in het byzyn van o.a. mr. J- van Aartsen, commis saris van de koningin in Zeeland, en mr. dr. A. Mes, gedeputeerde voor cul turele aangelegenheden, de tentoonstel ling „Wenen: stad van werklust en kunst" officieel geopend. Met deze ten toonstelling willen de Weners bewezen dat zü niet alleen van ,,Wein, Weib und Gcsang" leven, maar dat z(J ook wat werken betreft van wanten weten. De heer Slavik. die na de Eerste We reldoorlog als jongen van negen jaar enige tijd bij pleegouders in Goes heeft gewoond en in Goes ook een jaar lang op school heeft gezeten, wees op de rijke geschiedenis van Oostenrijk. Het land heeft volgens hem een grote tra ditie op de gebieden van muziek, me dicijnen en techniek (de tentoonstelling laat een lange lijst Oostenrijkse Nobel prijswinnaars zien, die hiervan duide lijk getuigen). ..Wij zijn een zeer be scheiden volk, dat zich inspant om de ontwikkeling der mensheid te dienen", aldus de heer Slavik. De loco-burge meester van Wenen wilde de tentoon - stellng graag zien als een bijdrage voor een blijvende vrede onder de volkeren. VLISSINGEN Onder bijzonder slech te weersomstandigheden vonden te Vlis singen de open Zeeuwse kampioen schappen vijf- en tienkamp plaats. Ge zien de in slechte staat verkerende sin- telbaan werden er nog redelijke presta ties geleverd. Bij de dames was het de Zeeland- sport-atlete A. Roose die 3612 punten vergaarde. P. Versluys werd winnaar op de tienkamp met een toitaal van 6009 punten, hetgeen een nieuw Zeeuws re cord betekende. De MOC-atleet J. v. Broekhoven, die bij het hoogspringen 1,75 liet noteren, werd met 5684 punten tweede. De derde plaats was voor J. v. Stralen (5528 pnt.), vierde werd P. Lan- da van MOC (4827 pnt.) en vijfde zijn clubgenoot A. Haest (4649 put.). W AJUrt JJU/ISW 1/fCb U/C- fruitfee en haar hofdames op het bordes van het stadhuis. (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE Zaterdagmid dag vierden bij de kinderen Kuypers aan de Groenendijk vier leden van de boogschuttersvereniging „Concordia" hun 50-jarig schuttersjubileum. Het wa ren de heren mr. L. Kint, de smid P. Kindt, P. van Leuven en Jos Jonkheim, die nog steeds actief aan de boogschut- terij deelnemen. Voorzitter A. de Nijs speldde hen een gouden herinneringsmedaille op de borst. Aan de schieting werd door 70 schut ters deelgenomen. De prijzen bestonden uit bekers en geld. Een beker, waarin de namen van de jubilarissen waren ge grift, was door de boogschuttersvereni- ging Willem Teil te Kloosterzande ter herinnering aangeboden De zusterver eniging uit Terhole zond een felicitatie- telegram De heer R. Voet huldigde de jubilarissen. Mr. L. Kint sprak een wel komstwoord. Hoge vogels werden niet afgeschoten De jubilarissen lieten echter zien dat zij de schutterskunst nog zeer goed machtig waren. De smid P. Kindt nam vijf kleine vogels voor zijn rekening. Mr. L. Kint twee kleine vogels. P v Leuven even eens twee kleine vogels. De rest werd door andere schutters afgeschoten De dag werd feestelijk besloten, waarbij o.a. de koninklijke harmonie St.-Cecilia een serenade bracht aan de jubilarissen. (Van onze correspondente) MIDDELBURG Bij de wedstrijden van het Rode Kruis om de kampioen schappen van Nederland, die zaterdag in de veemarkthallen te Gouda zijn gehouden, heeft de damesgroep uit Mid delburg de derde prijs in de wacht ge sleept. Met een team helpers uit Souburg vertegenwoordigden de dames de Zeeuw se provincie. Aan de wedstrijden werd deelgenomen door de winnaars van de provinciale voorronden en door de kam pioen van vorig jaar. Van de 12 dames- groepen bleek de groep uit Roermond de beste te zijn. De tweede prijs was voor de groep uit Wassenaar. Bij de heren ging de eerste prijs naar Oss, de tweede naar Doorn en de derde naar Rhenen. De Souburgse herengroep eindigde op de zevende plaats. (Van een onzer verslaggevers) ADEGEM Op de Canadese oorlogs begraafplaats heeft de Belgisch-Cana- dese vereniging zondag haar jaarlijkse plechtige herdenking gehouden- Op de dodenakker liggen 1021 geallieerden be graven die bij de strijd om West- Zeeuwsch-Vlaanderen in de laatste we reldoorlog zijn gevallen. Van Nederland se zijde is eerder dit jaar al een. her denking gehouden. Na een H. Mis in de parochiekerk van Adegem werden bloemen gelegd bij het monument. Van Belgische zijde wa ren o.m. tegenwoordig de minister van defensie, de Canadese ambassadeur en militaire attaché in Brussel, en gouver neur de Kinder van Oost-Vlaanderen. Wsst-Zeeuwsch-Vlaanderen was verte genwoordigd door burgemeester J. Hoft- ijzer van Schoondijke, voorzitter van de vereniging van B.S- en O. oud nota ris J. Mijs uit Oostburg, voorzitter her denkingscomité Adegem, burgemeester J. v. Leeuwen van Oostburg en burge meester M. Verbrugge van Waterland kerkje. De heren Hoftijzer en Mijs leg den namens de West-Zeeuwsch-Vlaam- «tè- bevolking een krans. (Van onze correspondent) AXEL Zaterdagmiddag vond op het kruispunt Zuidsingel-Kinderdijk te Axel een vrij ernstig verkeersongeval plaats, Een ambulanceauto van het JU' lianaaiekenhuis uit Terneuzen, bestuurd door A. de R. uit Terneuzen kwam met een patient vanuit de richting Zuiddor- pe. Op het kruispunt verleende hij geen voorrang aan een personenauto, be stuurd door C.V. woonachtig in Afrika, en met vakantie in Nederland. Door de botsing werd de auto totaal ver nield- De heer V. werd zwaar gewond. Dokter Schiltman verleende eerste hulp. Hij liet hem naar het ziekenhuis te Sluiskil brengen. Zijn toestand was van dien aard dat hij nog niet gehoord kon worden. Tijdens een officiële ontvangst ten stadhuize zei burgemeester mr. F. Hu ber o.m. dat de Weense levensvreugde, die uit de tentoonstelling spreekt, de vaak loodzware levensopvatting van de Nederlander hopelijk wat zal verdrij ven. De heer A. Kampen, voorzitter van de Goese Middenstands Centrale, vond de tentoonstelling een trekpleister van de eerste soort tijdens de fruitweek. Hij hoopte dat de banden met Oostenrijk zowel vriendschappelijk als zakelijk ver stevigd zullen worden. De heer J. Roose, bestuurslid van de GM.C., herinnerde nog eens aan de vlotte en royale wijze waarop de G.M. C.-depu'tatie bij de voorbereidingen van de Oostenrijkse week in Wenen is ont vangen. ..De zaak was binnen vijf mi nuten beklonken", aldus de heer Roose. De opening van de tentoonstelling werd muzikaal omlijst door dé degelijk spelende jongensmuziekkapsl uit Leib nitz en door het knapenkoor van de Stichting Katholieke Zeeuwse Koorschool Het knapenkoor onder leiding van de heer E. Heijblok kreeg na de zwierige uitvoering van „An der schonen blau en Donau" een verdiende ovatie. De jongens hebben, het werk in twee da gen ingestudeerd. Het mooiste compli ment kwam van de heer Felix Slavik. Hij vond dat de Goese jongens zongen alsof ze in Wenen geboren waren. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het socialistische lid van de Tweede Kamer, de heer Scheps, heef-t twee amendementen ingediend op het wetsontwerp gemeentelijke herinde ling Walcheren. De heer Scheps volgt daarbij het in zicht van gedeputeerden van Zeeland dat Oost- en West-Souburg niet zelfstandig behoort te blijven en bij Vlissingen moet worden gevoegd. Hij acht zulks nood zakelijk om de fcweediniggemeente Middel* burg-Vliissingen de beste kansen voor ver dere ontwikkeling te geven. Een deel van het Zuid-Sloe op het gebied van Zuid-Beveland behoort volgens de indie ner tot groot-Vlissimgen. „Het ontwerp van wet stelt verder voor een agrarische gemeente Mariekerke te vormen, die het middendeel van het eiland Walcheren zal beslaan. Deze ge meente zal 2500 tot 2700 inwoners tellen. Naast deze in het leven te roepen ge meente Mariekerke komt een vergroot Veere tot stand. Vergroting van Veere is op zichzelf noodzakelijk. De gemeente Veere zal op het terrein van de recrea tie een belangrijke taak hebben te ver vullen. Nu het eiland niet in grotere delen is verdeeld, staan wij voor twee zeer belangrijke vragen en wel: 1. Is het verstandig een kleine agrarische gemeente, als Mariekerke toch worden zal, in het leven te roepen en is de afbakening van de nieuwe grens zo danig, dat deze nieuwe agrarische ge meerite weltoebereid kan bestaan. 2. Is het toe te juichen het dorp Seroos kerke bij de gemeente Veere te voegen of ligt de oplossing in het groter maken van Mariekerke? Als het dorp Serooskerke bij de nieu we gemeente Mariekerke gevoegd wordt, krijgt deze gemeente, hetzij zij volslagen agrarisch blijven zal, hetzij zij van karak ter zal veranderen, kans de ontwikkeling te leiden en zal zij tot 4000 inwoners kunnen komen". Aldus de heer Scheps in zijn amende menten. (Advertenitue) (Van onze correspondent) MIDDELBURG Het wedstrijdpro gramma in de KNVB afdeling Zeeland is voor een groot deel in het water ge vallen. In de eerste klas A werd geen enkele wedstrijd gespeeld en in de eer ste klas B ging alleen 6e wedstrijd Re- nesse - Dreischor door. De thuisclub won met 50. In de reserve eerste klas trok Vogelwaarde 2 tegen Terneuzen 3 met 62 aan het langste eind. In de 2e klas A versloeg Steen 2 HW 3 op eigen veld met 15 en won Axel 3 met 41 van Sluiskil 2. In 2C bleef Burgh 2 met liefst 011 baas over Zierikzee 3 en Renesse 2 met 70 over Dreischor 2. In 3A debuteerde Hulster- loo met een 141 zege op Steen 3. Clin- ge 3 kreeg van Corn Boys 3 met 03 klop. In 3B trok Volharding 32 met 32 tegen Kwadendamme 2 aan het langste eind en Schoondijke 3 won in 3C met dezelfde cijfers (2—3) de uitwedstrijd te gen Retranchement. De overige wedstrij den werden afgelast. (Van een onzer verslaggevers) STEENBERGEN „Burgemeester en wethouders der gemeente Steen bergen brengen ter algemene ken nis, dat diegenen, die kledingstuk ken of voorwerpen vermissen door bezoek aan het zwembad De Meer min, zich ter eventuele terugkrij ging van hun eigendommen kun nen vervoegen aan de kassa van het zwembad, waar zeer veel ach tergelaten voorwerpen zijn ingele verd." Aldus een mededeling van b. en w. van Steenbergen. De foto laat zien hoe groot de stapel is. Zoals in Steenbergen is het praktisch overal. Heel veel dingen worden door be zoekers aan zwembaden vergeten. Het is over het algemeen niet van grote waarde, wat is blijven liggen, talloze kammen en haarborstels, zon- nebrillen, (lege) portemonnees, rin getjes en gespen. Maar ook badhand doeken en -lakens, zwemkleding en veel ondergoed. De badmeester waakt over dit alles, alsof het zijn eigendom is. Totdat de feitelijke eigenaars weei komen opdagen. OVEZANDE G. Doene 14 uur Willem Tell-schietlM MIDDELBURG City 20 uur De rode lampjes, 18 J. BOSCHKAPELLE A. Stallaert 15 uur Kermisschietifll' TERNEUZEN Luxor 20 uur Doller kan het met, OOSTBURG a„t Ledel Het dagboek van Anne Fran». a.l. OOST- EN WEST-SOUBURG Oranjeplein 11 uur Eerste steenlegs bejaardencentrum. Landbouwcentrum 14 uur InsteU' voorbereidingscommissie, ruuvenw» ling De Poel-Heinkenszand TERNEUZEN Luxor 20 uur Doller kan het niet, OOSTBURG Ledcl 14 en 19.15 uur Voorlichtmgswi eenkomst Produktschap groenten fruit. Morgen, dinsdag 14 september lijf! hoogwater te Hansweert om 5.06 en jjr uur; Terneuzen 4.26 en 16.31 uur; vun singen 3.52 en 16.01 uur; Wemelde 5.47 en 17.58 uur.

de Stem | 1965 | | pagina 2