bon Komend seizoen belooft veel interessante films uw excellent! SENATOR aanstekelijk K Donald Duck -Si-S: Omroepen verzorgen gezamenlijk derde net TONEEL VAN DONDERDAG NAAR ZONDAGAVOND AEG Evert ct. Oplossing van het sleutelraadsel j0r AVRO breekt met traditie DE GROENE N.V. ORT UNSTNIEUWS DAGBLAD DE STEM VAN ZATERDAG 11 SEPTEMBER 1965 Linda Christian in Nederlandse produktie Papier Feyenoord I Feyenoord II Opruimen Gezinsdag Vele vrijwilligers voor de KRO-actie Kunst Jeugd is en dat voor Koninklijke Mignot de Block n.v. TV-bceldverhaal rond de herenmode i f: 'er enige verplichting ntrentde nieuwe'Daffodil. nveiop zenden aan DAF nkeren als drukwerk. DP 464 idstofver- i? [oorsmeer- inderhoud. s£ Irking. |ie en toepassing en de uitstekende Jtalloze rally's Irden geboekt. ks, stuur, rem. l ig in het verkeer, lek systeem dat Took in ragens. Nu het zomerseizoen achter de rug Is en de bioscopen langzamerhand af stappen van hun vakantieprogramma's waarin de kolderfilm en wat daar voor doorgaat de toon aangeven, beijveren ook de vanouds bekende première-ma- ktrs zich weer om het publiek aan (rekkelijke filmhapjes voor te schote len. Als we eens kijken wat er momen teel In ons eigen land op dit gebied te doen is, stuiten we allereerst op de plannen van de Nederlandse Film- produktie Maatschappij te Rotterdam die eerder o.m. Riffifi in Amster dam en De vergeten medeminnaar pro duceerde om een nieuwe vaderland se produktie in eerste vertoning te ge ven t.w. „19-32". Het ligt fa de bedoeling deze film, die werd geregisseerd door de Ameri kaan Arthur Dreifuss, op 19 januari van het volgende jaar in het Lumière- theater te Rotterdam in première te brengen. De N.F.M heeft zijn films in het verleden altijd bezet met Nederlandse acteurs en dat is ook nu het geval. Het was bekend, dat mr. Landré van de N.F.M. al lang met plannen rond liep om de Amerikaanse actrice van Nederlandse origine Linda Christian te engageren en dat is nu gebeurd. Zij zal de vrouwelijke hoofdrol voor haar rekening nemen, waarbij ze als mannelijke tegenspelers o.a. Bob de Lange en Eric Schneider zal krijgen. Tegelijk met de Nederlandse zal er een Amerikaanse versie worden ver- Linda Chistian Het is voor mij onbegrijpelijk dat bijna heel Nederland voor het scherm gaat ziten als Feijenoord speelt. Weten die mensen wel wat ze doen? Zich ver gapen aan een stelletje uitslovers dat bovendien nog vreselijk onsportief te keer gaat. Ik zie er de lol en het nut niet van in. Geef mij maar een goed toneelstuk of fijne opera. Daar kun je tenminste nog van genieten. Want er is niemand die mij wijsmaakt dat van een voetbalwedstrijd (er komen er belache lijk veel op de t.v. tegenwoordig) iets op te steken valt. Ik zal dan ook nooit kijken. Met dank voor de plaatsruimte. ROOSENDAAL, K. S. Nadat ik woensdagavond in een staat van gematigde opwinding mijn televi sietoestel had afgezet en de vrede in mijn huiskamer had doen weerkeren, heb ik me afgevraagd, of de politie, die in zo rijken getale in het Feijenoord- s tad ion aanwezig was en de zaak ken nelijk goed in de gaten hield, iets gaat doen. Het lijkt me bijvoorbeeld moge lijk om tegen de Spaanse beroepsvoet baller M. en tegen zijn Nederlandse collega C. M. proces-verbaal op te ma ken wegens verstoring van de open bare orde en bedreiging met zware mis handeling. Ik ben van mening, dat een dergelijk gedrag gewoon op straat on middellijk afgestraft zou worden. Ên hoe! Mij dunkt dat het dan. voor het oog van duizenden en onder politie toezicht gepleegd, toch niet ongestraft kan blijven. BREDA, K spreid Een dergelijke co-produktie kan de naam van de vaderlandse film al leen maar ten goede komen dunkt ons. Heel wat eerder dan de N.F.M bie den Columbia International en het Am sterdamse City-concern de filmliefheb bers de première aan van de film „Lord Jim'' van de befaamd© regis seur Richard Brooks. De 23e van de ze maand zal ..Lord Jim" zijn gala voorstelling beleven in Amsterdam. Brooks heeft deze geschiedenis ge maakt naar een roman van Joseph Conrad. De hoofdrollen werden in han den gegeven van Peter O'Toole (Lord Jim), James Mason, Eli Wallach, Curt Jürgens en Jack Hawkins. Ongetwij feld een sterke bezetting, die er on der de eminente leiding van een re gisseur als Brooks toch zeker in zou moeten slagen tot een behoorlijk re sultaat te komen. Aan de première avond in Amsterdam zal het Scapino- ballet zijn medewerking verlenen. De baten van de voorstelling zijn bestemd voor het Prins Bernhard Fonds. Voor andere interessante produkties moeten we voorlopig naar het buiten land. Zo is Charles Chaplin met Ingmar Bergman winnaar van de E- rasmusprijs 1965 ernst aan het ma ken met zijn plannen voor een nieu we film. Hij wordt de laatste tijd geregeld gesignaleerd in Londen, weliswaar met zijn vrouw, maar toch kennelijk in ver band met zijn nieuwe film. De zes enzeventig jarige Chaplin heeft twee in ternationaal bekende sterren aange trokken: Sophia Loren en Marion Brando Overigens twee volkomen an ders geaarde kunstenaars; de eerste als sex-bom gevormd in de Italiaanse film, de tweede acteur in hart en nie ren',.groot gebracht" in de befaam de New Yorkse Actorsstudio van Elia Kazan. Het lijkt ons zeer de vraag of Chaplin als regisseur in staat zal zijn met zulke uiteenlopende karakters een hecht geheel te bewerkstelligen. Maar Chaplin heeft al voor hetere vu ren gestaan en men kan dus niet be ter doen daa rustig afwachten. Overi gens neemt de meester zoals van ouds zowel de produktie als de regie en het schrijven van de muziek voor zijn rekening. Een regisseur van geheel andere al lure is Tony Richardson die in okto ber begint met de opnamen voor zijn „Sailor from Gibraltar" met Jeanne Moreau en Ian Bannen Jean Moreau is momenteel ongetwijfeld een van de meest gevraagde sterren ter wereld. Als zij met haar werk voor „Sailor from Gibraltar" klaar is, zal ze dan ook onmiddellijk met Luis Bunuel ge- ginnen aan de Spaatnse-Franse co-p.ro- dukitie „De monnik". Bunuel wil deze film in Spanje opnemen, maar het is vooralsnog de vraag of de Spaanse autoriteiten die tot nog toe ook Bunuels „VMdiiana" niet hebben toe gelaten toestemming zullen geven. ,,De monnik" heeft n.l. een religieus thema. Bunuel heeft echter altijd nog de mogelijkheid met zijn staf naar Frankrijk uit te wijken. Inmiddels zijn Yves Montand en An thony Perkins met vele andere beken de sterren in Parijs bezig met de laatste opnamen voor „Is Paris bur ning?". De rol van deze film vermeldt o.a. Gert Fröbe, Jean-Paul Belonondo, Kirk Douglas, Leslie Caron Alain De- Ion en Charles Boyer. De regie wordt gevoerd door René Clement Frankrijk werkt verder nog mee aan een Frans- Du Lts-Oostenrijkse co-produktie. Dit is iets nieuws in Europa. Volgende maand zal deze film „Congres of love" in Wenen worden opgenomen onder de artistieke leiding van Geza von Rad- vanyi, die als medewerkers o.a Paul Meurisse, Francoise Arnoul eii Curt Jürgens heeft aangetrokken. Opvallend veel Franse regisseurs filmen momenteel in het buitenland. Zo werkt René Clair in Roemenië. Louis Malle houdt zich in Mexico be zig met „Viva Mexico", die komende winter in de bioscopen zal komen, ter wijl Philippe de Broca naar het Ver re Oosten is vertrokken om het Jules Verne-verhaal Chinees avontuur" op het celluloid vast te leggen. Naar ver luidt wordt deze prent nog beter dan ,,De man van Rio", de vorige film, waarin Jean-Paul Belmondo de stoere jongen uithing. Claude Chabrol werkt in Spanje aan,,Le tigre se parfume a la dynamite", terwijl Francois Truf- faut de laatste voorbereidingen treft voor „Fahrenheit 451", die hij in Amerika zal opnemen. Andere Fran se regisseurs, wier plannen bekend zijn, zijn Robert Bresson (met „Au hasard Balthazar"), Jean Luc Godard (Les Créatures) en Alain Resnais (La guerre est finie). De eigenaars van de Franse studio's zullen met de ze tijdelijke emigratie van inheemse cineasten wel niet erg gelukkig zijn. Ze boffen echter nog,dat hun ruim ten de laatste tijd nogal in trek zijn bij Amerikaanse producenten en re gisseurs Aljes bij elkaar is het dus wel dui delijk. dat al deze vakkundige regis seurs in het komende winterseizoen een reeks interessante films af zul len leveren. BERT VAN OOSTERHOUT. Marlon Brando HILVERSUM Het voorlopige pro. gramma, dat vanaf 11 oktober tot en met 31 december via het derde ra dionet ten gehore zal worden gebracht, zal worden gepresenteerd als een ge zamenlijk programma van de Neder landse Radio-Unie. Dit heeft het bestuur van de N.R.U. besloten. Aan de aankondiging zal worden toegevoegd, welke omroepver- eniiiging de voorbereiding voor het des betreffende programmaonderdeel Ver zorgde. AVRO, KRO NCRV en VARA hebben zich bereid verklaard, deze voorbereiding voor de komende drie maanden op zich te nemen. Zoals be kend wordt voor 1966 met het oog op de personele en financiële conse quenties nader overleg met de minis ter van cultuur recreatie en maat schappelijk werk noodzakelijk geacht. Het gezamenlijk programma, dat met ingang van 11 oktober van negen uur 's morgens tot zes uur 's avonds wordt uitgezonden, moet als een over brugging worden gezien voor de pe riode, waarin de in de omroepnota genoemde organen en uitvoeringsbe sluiten nog niet tot stand zijn geko men. In verband met de beperkte fi nanciële middelen, die voor deze drie maanden voor het -derde net uit de luistergelden ter beschikking konden worden gesteld, zal het programma van eenvoudige aard zijn. Het draagt een ontspannend krakter. Het derde radioprogramma zal wor den uitgezonden vanuit het studiocom plex in de in aanbouw zijnde disco theek van de N.R.U. Dit complex wordt momenteel met grote prioriteit gereed gemaakt. Er zullen op elk heel uur korte nieuwsbulletins van twee mi. nuten te beluisteren zijn, die door de radionieuwsdienst worden verzorgd. (Advertentie) In deze rubriek heeft de heer J K hij noemt zichzelf een kleine mid denstander bezwaar gemaakt tegen een vakantietoeslag voor AOW'ers. iedereen, die AOW ontvangt weet. dat deze uitkering nog lang niet op sociaal niveau staat en dus niet redelijk is Als kleine middenstanders hun AOW-pre mie met ijdig kunnen opbrengen moe Jen zij hun zaak maar opruimen en ge wooni arbeider worden. Dan zijn ze van mie beslommeringen af. De maatschap- Pi zit meer om arbeiders dan om klei ne middenstanders te springen. breda, J. A. D 10. Dealer voor Zuid- an ^.-Beve l vmd het maar een vreemd geval, de vraag of de lagere scholen al van niet op zaterdag gesloten dienen te in meestal buiten de ouders om be- v«S .wordt- Naar mijn mening is ei Voi voor die vrije zaterdag rin! j e,rs hebben door hun werk ge- 7iJ!f4 ^eek onvoldoende tijd om höM r e hinderen te bemoeien. Toch een v,* nodig. De zaterdag zou ziin §ezinsdag kunnen en moeten die 323 1aarvoor is het toch wel no- af eevp lagere scholen allemaal vrij- Een groot aantal jongeren en volwas senen, aangesloten bij de organisaties van de katholieke werkende jongeren en van het N.K.V. in het gehele land zal de heer Bergers helpen by zjjn jubi- leumwerfcampagne voor de K.R.O.. De ze actie wordt in de maanden oktober en november gevoerd. De betrokkenen zullen de 1.500 reeds gevormde plaatse lijke werkgroepen versterken en waar nodig tot vorming van nieuwe werkgroe pen overgaan. Het ziet er naar uit dat de heer Ber gers hierdoor, na-ast de verkregen hulp, onverwacht de beschikking krijgt over P°S enkele tienduizenden nieuwe hulp krachten. Deze vrijwilligers, onder wie ook een groot aantal vrouwen en meis jes, zijn leden van de katholieke arbei dersjeugd in de bisdommen Roermond, Breda. s-Hertogenbosch, Rotterdam U- veclu en Groningen, alsmede van de vrouwenbeweging van het NKV in de zelfde bisdommen. De landelijke leiding van het NKV. zowel als de nationale leiding van de KAJ en de VKAJ hebben de heer Ber gers laten weten ,,zeer sympathiek" te geven. oosterhout. MEVR. L. VAN C. HILVERSUM Met ingang van het seizoen 1965-1966 breekt de A.V.R.O. met een van de oudste tradities in de Nederlandse televisie: zij zal haar dra matische produkties niet langer op de donderdagavond op het scherm bren gen, maar op de zondagavond. Men is van oordeel, dat deze uitzendingen op die avond beter tot hun recht komen. Van de stukken, die de A.V.R.O.-Te levisie in de komende maanden denkt uit te zenden, kunnen worden ge noemd „Djp omweg" van Martin Wal ser met in de hoofdrol Ko van Dijk, „Do gedachte" van Leonid Andrejef met Guus Her-mus, „Ienma" van Federico Garcia Lorca, „Dan-tons dood" van Georg Brütóhiner, „Madame de.." van Jean Anouilh en „Man met baard en donkere bril" van Walter van der Kamp. Op vier maandagavonden zullen bo vendien door Vlaamse en Nederlandse auteurs te schrijven eenakters worden uitgezonden Op veler verzoek zullen de drama's en documentaires, die tot dusverre donderdagsmiddags het programma voor de vrouw vulden, in de avonduren worden uitgezonden, te weten dinsdags via het tweede net. Ook nu zal aan deze door Adelheid van der Most te regisseren uitzendingen worden mede gewerkt door de psychiater mevrouw R. Sweliheim - de Boer. Van de auteurs kunnen worden genoemd Tan ja Smit en Andries Swart. Op de door haar op het tweede net te verzorgen filmavonden zal de AVRO zowel de normale hoofdfilms als door Bavaria te Muenchen geproduceerde televisiespelen presenteren. Donder dagsavonds zullen via het eerste net afwisselend door deze Duitse maat schappij verzorgde spelen en shows worden uitgezonden. Op het program ma staan onder meer de spelen ,,Het geval Rouger". ..Edwina Black" en „Majoor Chabert" en de shows „Las Vegas", „Lido, Paris" en „Tokio". Voor de liefhebbers van opera is er goed nieuws. Op het programma van de A.V.R.O. staan namelijk voor het nieuwe seizoen vier a vijf opera's, waaronder „El Retablo de Maese Pedro" van Ma-nuel de Falla, „Die Flut" van Boris Blacher, „Secreta di Susanna" van Wolff Ferrari en „Blauwbaard" van Bela Bartök. Zij zullen alle worden uitgezonden in een bewerking van producer-regisseur Fr. Boerlage. Eveneens op de maandagavond brengt de A.V.R.O de kijkers ook dit seizoen enkele théaterreportages, on der meer van het recente unieke op treden van het New York City Ballet onder leiding van George Balanchine en van het optreden van het ensemble Pilar Lopez. Voorts zal op de maandagavond in een rubriek, getiteld „Kunstzaken" aandacht worden gevraagd voor aller hande zaken op kunstzinnig gebied. Deze uitzendingen zullen variëren van een persoonlijke kennismaking met een kunstenaar tot een documentair overzicht van bepaalde instituten of stromingen. De rubriek „Kunstgrepen" met Pier re Janssen zal ook in het komende seizoen worden uitgezonden, echter op de oude tijd, dat wil zeggen van 20.30 tot 21.00 uur, voorafgaande aan het to neelspel. Een nieuw jeugdprogramma, dat de sfeer van het theater ademt, is „Stu dio Stalles". Hierin zullen 's zaterdags avonds jonge artiesten de gelegenheid krijgen hun kwaliteiten te tonen. Het woensdagmiddagprogramma voor de kleintjes krijgt een nieuw ge zicht. Kajak is de titel van dit pro gramma en tevens de naam van de club, waarin de jeugdige kijkers veel leuke dingen zullen leren en vanzelf sprekend de nodige avonturen beleven. HILVERSUM Vorig jaar vormde de NCRV-televisie een werkgroep van jonge, nog niet zo bekende artiesten, die regelmatig werk vonden voor de camera's in het programma Acht plus en door het spelen van kleine rollen en het optreden in het ensemble van de musicals. De kern van de groep werd gevormd door acht jongens, die samen met gast-solisten onder regie van Kitty Knappert vele programma's maakten. Deze groep, aangevuld met een aantal meisjes, voert ook de bo ventoon in het parodistisch program ma Mode op muziek, dat volgende week zaterdag zal worden uitgezonden. Met behulp van een aantal bekende liedjes heeft Kitty Knappert een speels beeld verhaaltje gemaakt rond de he renmode (Advertentie) WATERDICHTE BADKAMERKACHEL f 43.50 staan tegenover deze campagne en ge heel in te stemmen met door leden van bij hen aangesloten organisaties te ver- L^hni 'i k een groot aantal andere katholieke organisaties beraadt zich over demanier. waarop zij kunnen meewer- Vanavond gaat het derde en laatste deel van het detectivever haal De Sleutel, dat dus de oplos sing brengen zal van een thriller, waarnaar het publiek al twee avonden met intense belangstelling heeft zitten kijken (AVRO, Ned. I, tien voor negen). Op de foto ren nen inspecteurs door de straat van de antiquiteitwinkel. Het moet een goede vangst zijn, waar zij achteraan hollen. Een dode blijft achter. Wie is het? Eu wie heeft de sleutelf Even wachten met roken waarschuwen de bezorgde lieden van de Actie Niet Roken met de vetste voorradige letters nu in de krant. Even wachten met die volgende si garet. Hoe lang wachten wil je dan wel weten. En je leest dus verder, je moet wel. Even wachten tot U de krant hebt weggelegd. Of tot de kof fie is rondgedeeld. Of tot de kinde ren naar bed zijn gebracht. In ieder geval, zegt de advertentie, tot ten haalbaar moment. Dat advies lijkt in tegenspraak te zijn met de naam die de actie geko zen heeft. „Niet Roken" heet ze, en je zou verwachten dat de organisa toren nu gaan proberen ieder van die verderfelijke gewoonte te bevrij den. Maar de mensen van de Actie we ten best dat we, schoon vol goeden wille, zwak zijn en geneigd toe te ge ven aan de influisteringen van de nicotineduivel. Zij zijn niet zo dom in hun advertenties uit te roepen „Houd op met dat rokenNiet al leen omdat het niet zou helpen, maar omdat het de mensen zou schokken en in verwarring brengen. Maar even wachten met roken, dat kan toch iedereen We willen best toegeven dat we het roken niet kun nen laten, of laten we zeggen: dat roe het niet zouden willen laten. Even wachten is echt zo'n fcuttSt niet. Tot je de krant hebt weggelegd. Nu, die kun je laten vallen. En dan gewoon even wachten met lezen tot je sigaret op is. En je vrouw moét maar wat opschieten met de koffie. Tenslotte kunnen de kinderen ook extra vroeg naar bed, vooruit jon gens, je tanden poetsen en onder de wol, vader moet roken. Vader is geen slappeling, die het roken niet zou kunnen opgeven, wel nee, hij brengt eenvoudig de kracht op even te wachten tot een haalbaar moment. Hij hoeft zich daarbij niet strikt te conformeren aan de advie zen van de Actie. Een Man met Ka rakter bepaalt zélf het haalbare mo ment. Even wachten met roken, zo kan hij tot zichzelf zeggen, tot ik weer trek heb in een sigaret. Of: even wachten tot het televisiepro gramma leuk wordt. Maar dat is na tuurlijk niet zo geslaagd. Je zit dan misschien hele avonden te tandhak- ken. Het mooist zou het wezen wan neer we erin slaagden even te wach ten met die volgende sigaret totdat we voldoende kracht gevonden heb ben er helemaal mee op te houden. Hoe lang zal de Actie nog moeten adverteren voordat we zo ver zijn PRAET-MAECKER EINDHOVEN In het stedelijk Van Ab- be-museum wordt vanaf donderdag 16 september tot 2 november een exposi tie gehouden van het beeldhouwwerk van Arthur Spronken. TILBURG De expositie van schilde rijen van MatthijsOvermans is ver lengd tot en met 2 oktober. Zij wordt gehouden in het gebouw van de Bra bantse stichting voor beeldende kunst en edelambacht, Spoorlaan 132. Zaterdag 11 september HILVERSUM I 402 m Nieuwsberichten en mededelingen 12.24; 19.00; 22.30 en 23.55 uur. Populaire muziek 12.03; 12.55; 14.40; 15.50; 16.40; 18.00; 20.30 en 21.50 uur. Klassieke mu ziek 11.35 en 22.55 uur. Documentaire of klankbeeld 15.30 uur. Sportuitzen- ding 16.30 uur. Jeugdprogramma 13.15; 14.30. 7 HILVERSUM II 298 m Nieuwsberichten e n mededelingen 12.21; 13.00; 16.00; 18.00; 20.00; 22.30 en 23.55 uur. Populaire muziek 13.15; 11.00; 18.20; 22.00 en 23.40 uur. Klassieke muziek 15.00 en 19.25 uur. Hoorspel 19.15 uur. Spor.tuitzending 12.30; 11.20 (w.k wielrennen) en 21.40 uur. BELGIë VLAAMS 324 m Nieuwsberichten en mededelingen 12.00 uur en verder om het uur. Popu laire muziek 12.03; 11.15; 18.30; 20.00 en 22.10 uur. Klassieke muziek 11.30; 19.40 uur. Sportuitzending ca 15.03 (w.k. wiel rennen); 18.28 en 18.45 uur. Zondag 12 september HILVERSUM I 402 m Nieuwsberichten en mededelingen. 3.00; 9.45; 12.30; 20,00 22.30 23.55. Po pulaire muziek 11.15; 12.45; 20.15; 21.00. Klassieke muziek 8.15; 9.30; 14.30; 22.50 Documentaire of klankbeeld 11.00; 12.35; 15.00; 18.30; 20.45. Sportuitzending 15.05 HILVERSUM II 298 m Nieuwsberichten en mededelingen 8.00; 13.00; 11.50; 20.00 22.30 23.55 Po pulaire muziek. 10.45; 12.00; 13.20; 18.30; 20.50 22.10; 23.00. Klassieke muziek 10.00 Documentaire of klankbeeld, 8 30; 10.30; 13.01; 19.00; 21.15. Hoorspel 15.55. Sportuitzending 16.30; 11.55, 18 05 Jeugdprogramma 11.00. 17.30. BELGIë VLAAMS 24 m Nieuwsberichten en mededelingen 12.00 uur en verder ieder uur Populaire muziek 12.03; 13.20; 19.40; 22.15 Klas sieke muziek 14.03; 23.05. Sportuitzen ding 15.00. Maandag 13 september HILVERSUM I 402 m n N'^wsberichten en mededelingen 1.30. 8.30. Populaire muziek 7.55, 11.05. Klassieke muziek 7.10: 10.10. Ziekenpro- gramma 9.00, Vrouwenprogramma 9.40. Documentaire of klankbeeld 10.30. Sport uitzending 7.20. HILVERSUM II 298 m - ™e™sberiohteri en mededelingen l'?n' K 1100 pp°pulaire muziek 7.20; 7.30; 8.10; 11.02. Klassieke muziek 9.00. Vrouwenprogramma 10.00. Documentai re of klankbeeld 9.40. Zaterdag 11 september NEDERLAND I NTS: Wereldkampioenschappen wiel rennen in San Sebastian (Eurovisie). AVRO: 16.55 Popeye, tekenfilm. 17.OO IT.35 Voor de kinderen NTS: 19.00 Nieuws in het kort. 19.01 'Voor de kleu ters. AVRO: 19.06 Jonge artiesten. 19.35 Robin Hood, tv-fil<m. NTS: 20.00 Jour naal en weeroverzicht AVRO: 20.20 Licht orkest en zangsoliste. 20.50 De sleutel, tv-film (deel III)NTS: 22.10 Last night of the Proms. 23.20 - 23.25 Jour naal. NEDERLAND II NTS: 20.00 Nieuws in het kort. KRO: 20.01 De ballade van de vier Amerika's: De negers, documentaire. 20.55 Mannen levens Het telegram, monoloog NTS: 21.20 Hong Kon-g, tv-film. (aflevering 7) KRO: 22.10 - 22.15 Epiloog. BELGIë VLAAMS 15.30 - 17.15 Wereldkampioenschappen wielrennen op de baan, rechtstreekse re portage. 19.30 Tijd voor u. 20.00 Jour naal. 20.25 De wijkagenten, tv-feuille- ton. 20.50 Sextet, internationaal variété programma 21.40 Politiefilm, 22.40 Jour naal. 22.45 - 23.25 Atletiek. BELGIë FRANS 14.00 Eurovisie: Finale heren atle tiek. 15.30 18.00 Eurovisie: Wereldkam pioenschappen wielrennen te San Sebas tian. 18.30 Berichten. 18.33 De Ameri kaanse kosmonaut. 19.00 Actuele inter views. 19.30 Feuilleton 20.00 Journaal. 20.30 Le grand chef, 'film. 22.00 Nous avond hwité.. 22.25 Journaal. Zondag 12 september NEDERLAND I CVK: 17.00 Leger des Heils-dienst. NTS: 18.00 Eurovisie: Wereldkampioen schappen wielrennen te San Sebastian. CVK-IKOR-RKK: 19.00 Woord voor Woord, bijbelvertelling voor de kinde ren. NTS: 19.06 Kentucky Jones Het nieuwjaarsveulen, tv-film. 19.30 Dans en drama, film over de ontwikkeling van dans en drama in Japan 20.00 Jour naal. 20.05 Sport in beeld. VARA: 20.30 Tel uit je winst. quiz. 21.05 De wereld van vandaag, lezing. 21.15 Belphégor of Het spook van het Louvre filmfeuille ton. NTS: 22.25 - 22.30 Journaal. NEDERLAND II NTS: 17.15 Eurovisie: Wereldkampioen schappen Wielrennen te San Sebastian. 18.00 Eurovisie: atletiek: hoogtepunten uit de strijd in de finale om de Europa Cup voor landenteams voor heren te Stuttgart (tot 1900). 19.30 De kleine 'bal lerina. film. 20.00 Journaal. 20.05 Margie - Promotie, tv-film. 20.30 Chantage, speelfilm. 21.25 London Airport, filmim pressie. 22.00 - 22.15 Sport in Beeld. BELGIë VLAAMS 11.00 - 11.40 Heilige Mis in de Heilige Kruiskerk. 15.50 De Flintstones. 16.15- 19.00 Eurovisie: wereldkampioenschap pen wielrennen op de baan. 19.30 De avonturen van een kleine beer tv-feuil- leton. 20.00 Nieuws. 20.15 Sportweekend. 20.40 Komische speelfilm. 22.20 Nieuws. 22.25 23.15 Atletiek BELGIë FRANS 15.00 Rally '65. voorwedstrijden, 15.30 Eurovisie: Eurepese wedstrijd van at letiek voor heren. 16.15 Eurovisie: we reldkampioenschappen wielrennen te San Sebastian. 19.30 Papa a raison, feuille ton. 20.00 Journaal. 20.30 Las Vegas ee- var. progr. 21.35 Le train bleu. 22 00 Qui etes-vous Joan Drejac? 22.25 Jour naal.

de Stem | 1965 | | pagina 25