Volop toeristen in Zeeland Toenemende groei produktie in België HONDENLIEFHEBBERS moeten op hun tellen passen t 70 115 71 429 98 MIS VOOR GEMENGD HUWELIJK EN FRUIT STAMBOMENZWENDEL FLOREERT NOG GOED TONG EN PALING m r Expansie in Luxemburg dalende In Verenigde Staten Te Vlissingen Groots afscheid van kapelaan E. Bouwmans Weer zwemrecord in Blackpool een riant herenhuis VOORDEEL 5 fondant cakes 75 voor van Literpot augurken z.z. voor V( OOI ->E EL 500 gram varkensfilet Soepcomplet Iedere dag aanvoer van verse groente en fruit DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 13 AUGUSTUS 1965 (Van onze correspondent) MIDDELBURG Het ziet er naar uit, dat nu pas de grote toeristen- trek naar Zeeland goed op gang komt. Duizenden toeristen stromen dagelijks deze provincie binnen. Donderdag tijdens de marktdag bleek wel, dat vooral Middelburg „in" is bij de vakantiegangers. Langzaam schuifelde de openeengepakte men senmassa door de Middelburgse win kelstraten. Op de markt vierde de drukte hoogtij. PARIJS (ANP) De Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwik keling (OESO) heeft een rapport over de economische ontwikkeling van de Bel gisch-Luxemburgse Economische Unie gepubliceerd, waarin over België onder meer het volgende wordt opgemerkt: Sedert 1963 heeft de Belgische econo mie geprofiteerd van een snelle groei, die in tegenstelling staat tot de stilstand van de jaren vijftig. Van 1962 tot 1964 heeft de jaarlijkse groei van het bruto nationaal produkt gemiddeld 4,4 procent bedragen en zelfs als de ontwikkeling in 1965 wat minder snel gaat verlopen is het waarschijnlijk, dat het doel van het eerste Belgische ontwikkelingsplan (een groei van 4 procent per jaar in de periode 1962-65) zal worden overtroffen. De snelle toeneming van de produktie ging in 1964 vergezeld van een krach tige loon- en prijsdruk en een tekort op de handelsbalans. Deze ontwikkeling maakte het noodzakelijk de remmende maatregelen, die sedert 1963 zijn geno men. te handhaven en te versterken. Als gevolg van deze maatregelen en van een1 spontane conjuncturele ontwikkeling wordt sedert enige maanden een tenden tie tot vertraging van de groei van pro duktie en vraag waar-genomen en een zekere vermindering van de prijsdruk- VATICAANSTAD (UPI) Ameri kaanse bisschoppen hebben op hun ver zoek toestemming gekregen om de vie ring van een huwelijksmis toe te staan wanneer een katholiek en een niet- katholiek met elkaar trouwen, aldus een prelaat van het heilig officie. Hij zei, dat de concessie, die voorlopig was beperkt tot huwelijksplechtighe den in Amerika, was gedaan „voör zo ver werd verwacht, dat de viering van een mis bij een gemengd huwelijk niet alleen het paarr maar ook de gemeente geestelijk heil zou brengen". De bisschoppen, verklaarde hij, zul len naai* eigen goéddunken besluiten of zij al dan niet zullen toestemmen in de viering van de huwelijksmis. Het vaticaan heeft de concessie tot dusver gedaan bij afzonderlijke huwe lijken in verschillende delen van de wereld. Het heilig officie had ieder ge val tevoren bestudeerd. De aan de Ame rikaanse bisschoppen gegeven toestem ming houdt in feite in dat zij ter plaatse zullen beslissen namens het heilig of ficie. De prelaat van het heilig officie zei, dat hoewel de concessie aan de Ameri kaanse bisschoppen was gedaan in de geest van de oecumenische bemoeiingen van het Vaticaan, hiermee geen einde was gekomen aan het opstellen van be palingen voor gemengde huwelijken. De paus zal binnenkort een „motu proprio" decreet uitvaardigen waarin op de besluiten van het oecumenisch concilie gebaseerde, nieuwe bepalingen ter zake van gemengde huwelijken zul len zijn vervat. De huidige bepalingen zullen waarschijnlijk worden verzacht en men verwacht dat het gemakkelij ker zal worden nauwere banden aan te knopen tussen katholieke en niet- katholieke christenen. Het decreet zal waarschijnlijk vóór de hervatting van het oecumenisch concilie, op 15 septem ber, of na zijn slotzitting worden uit gevaardigd. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN De parochie Vlissin gen heeft donderdagavond in een afge laden katholiek militair tehuis (de be langstellenden stonden tot op de binnen plaats) afscheid genomen van kapelaan E. Bouwmans, die belast is met het milieu-apostolaat in Breda. Kapelaan Bouwmans heelt op twee dagen na zeven jaar in Vlissingen gewerkt. De kapelaan werd toegesproken door pastoor M. Adriaanssens, die namens de parochie een geschenk onder couvert aanbood, de heren J. Michielse (NKV), ,E Dierikx (r.-k. ULO), W. de Nijs (r.-k middenstand), mej. P. Favejee (Zonne. bloemwerk), P. Jacquemijns (Don Bosco), M. van Hijfte (r.-k. sportvereniging Wal cheren), kapelaan F. Haverbeeke, F. Schets. A. Heinsen (KABO), W. Menhee- J. Bergmans (stichting Katholiek School bestuur) en ten slotte A. Schoute namens vele particulieren. Uit al deze toespraken kwam heel dui- re (verkenners), W. Steendam (EHBO), delijk vast te staan, dat kapelaan Bouw mans zich vooral door zijn bescheiden heid, zijn harde werken, zijn hulpvaar digheid en zijn grote liefde voor het jeugdwerk enorm populair heeft ge maakt BLACKPOOL (UPI) De Canadese zwemmer Dan Sherry heeft het wereld record op de 110 yard vlinderslag heren tijdens de nationale zwenmkampioen- schappen in de Derby Road Baths te Blackpool verbeterd. De tijd van de 19-jarige Canadees was 58,1 seconden negentiende seconden sneller dan het record van de Ausfe liër Kevin Berry. (Van onze verslaggever) £)e laatste tijd hoort men klachten van dierenlief hebbers, die van hun dik wijls zuur verdiende geld een hond hebben gekocht en die reeds na enkele dagen vreemde ziekteverschijnselen gaat vertonen. Meestal wordt nog even gewacht voordat men de vee-arts waarschuwt. („Het beestje heeft immers al zo veel gekost"). Weer enkele dagen later is het hondje dan gestorven. Commentaar van de .bonafide' verkoper: „Zoiets kan altijd gebeuren, daar is niets aan te doen". De mensen accepteren dit gewoonlijk, daar ze doorgaans niet weten, het slachtoffer te zijn gewor den van een grandioze dieren- zwendel, waaraan de hande laar grof geld verdient. Het diertje dat de koper onder z'n hoede had genomen was name lijk besmet met de gevreesde hondeziekte. De handelaar, die deze dieren aan de man brengt is hier wel degelijk van op de hoogte. Waarom hij zijn maatregelen dan niet neemt? Omdat de „ontsmettingskuur", die de zaak dan moet onder gaan enkele weken in beslag neemt, in welke tijd geen hon den kunnen worden verkocht. De handelaar verkoopt daar om liever zieke beesten, omdat hij weet, dat de meeste gedu peerde kopers in hun onwe tendheid terugkomen om een nieuwe koop af te sluiten. LJet hier vermelde probleem is ove rigens niet de enige factor waar mee men rekening dient te houden bij het kopen van een hond. Ook de stambomenzwendel floreert ondanks vele waarschuwingen nog steeds. Als u een hond wilt kopen, dient u dus met verschillende dingen rekening te houden. Wenst u alleen een hond, om zomaar een lief beestje te heb ben. dan gelden deze regels niet voor u. Het zogenaamde „vuilnisbakken- ras", dat veelal uit bijzonder trouwe en aanhankelijke diertjes bestaat, doch waarvan men vanzelfsprekend geen specifieke raskwaliteiten mag verwachten, kunt u bijna voor niets krijgen. In zo'n geval, behoeft u dus ook niet bang te zijn bezwendeld te worden. Degenen, die echter een ras hond willen hebben zijn dikwijls een dankbare prooi van de dierenhande laars-oplichters. De raszuiverheid van een hond kan om te beginnen alleen maar bewezen worden met een stamboom. Een hond zonder stamboom is dus beslist geen rashond! Een stamboom wordt door de Raad van Beheer op Kynologisch gebied verstrekt bij jonge honden, die zijn geboren uit rasechte ouders. Dat wil dus zeggen, dat de hond moet afstammen van zowel een rasechte vader als moeder. pen stamboom kost niet meer dan tien gulden per stuk. Er zijn gevallen bekend van handelaren, die bij de verkoop van een hond zeg gen: „Het diertje kost u zo en zoveel, maar als u er een stamboom bij wilt hebben, dient u vijfentwintig gulden bij te betalen". Meestal schrikt de a- spirant-koper hiervoor terug en ac cepteert hij het dier zonder een cer tificaat, aangezien hij in de mening verkeert toch een raszuiver dier te hebben gekocht. Wil de koper echter wel op die voorwaarde ingaan, dat wordt hem soms een vervalste stam boom meegegeven, of een die afkom stig is van een overleden hond. Ook wordt dikwijls gezegd, dat de stam boom moet worden aangevraagd, en dat hij over een paar weken zal wor den opgestuurd. Doorgaans horen de hondeneigenaars er dan niets meer van. 1 Liet komt verder voor, dat er In advertenties honden worden aan geboden van kampioenafstamming". Wanneer dan inzage wordt gevraagd van de papieren der ouders, blijkt, dat ergens heel ver in de familie eens een kampioen is geweest. Ook de „van bekroonde ouders" afstam mende pups, blijken dikwijls voor ouders te hebben, die wel eens op een tentoonstelling als laatste van een lange rij werden onderscheiden. Eén weg is er echter, die u garan deert, dat u geen kat in dit geval een hond in de zak koopt. Als u een briefje schrijft naar de Raad van Beheer op Kynologisch gebied. Em- malaan 16 in Amsterdam, krijgt u een lijst van goede en betrouwbare adressen, waar u veilig uw keuze kunt maken. F)e prijs van een goede honrl is natuurlijk ook belangrijk. Wat vele mensen denken, dat voor ongeveer 25 gulden een echte ras hond te koop is, is befclist niet waar. De fokkers, die de honden onge veer zes tot zeven weken hebben voor ze naar hun nieuwe baas gaan, zijn dikwijls al meer dan het dub bele kwijt voor de voeding van deze dieren, zodat de prijs vanzelfspre kend niet zo laag kan liggen. Ook komt daarbij het bedrag voor de stamboom, het dekgeld, en soms kos ten voor medicamenten en dieren arts. Als u dus eens^een raszuivere hond voor vijfentwintig gulden krijgt aangeboden, weest dan bijzonder op uw hoede. De verstandigste weg loopt via de Raad van Beheer. Als u deze volgt, komt u beslist niet be drogen uit. De fokker, die u de hond levert, heeft dan zelf belangstelling voor zijn dieren en zal u alle goede raad geven. Om dan tenslotte nog alle misver standen rond de stamboom uit de weg te ruimen (hiermee wordt nu eenmaal het meest gezwendeld), deze wordt niet direct by de aankoop ge leverd. De fokker vraagt deze aan, zodra alle honden zyn verkocht. Meestal hebt u de stamboom binnen een maand wel in huis. Mede hiervoor is het nodig van een bonafide handelaar uw dier te betrekken. Hebt u de stamboom na een paar maanden nog steeds niet, ga er dan eens rustig naar infor meren, want een half jaar na de ge boorte worden geen certificaten meer verstrekt. Daar staat tegenover, dat er weinig te kenen zijin, die op een ontspanning van de arbeidsmarkt wijzen. In het aan Luxemburg gewijde deel van Ihet rapport komt de OESO tot de conclusie, dat de snelle groei, die de Luxemburgse economie in 1964 heeft gekenmerkt, voor een groot deel te dan ken was aan de gunstige ontwikkeling van de internationale vraag naar staal. Dank zij het prijsbeleid van de Luxem burgse autoriteiten heeft deze ontwikke ling het binnenlandse economische even wicht niet ernstig verstoord. In 1965 en 1966 zal de expansie waarschijnlijk veel langzamer verlopen en mogelijk zelfs tot stilstand komen als gevolg van de on gunstige ontwikkeling van de staalmarkt. Het lijdt geen twijfel, dat de Luxem burgse economie zeer gevoelig blijft voor de schommelingen in de internationale vraag naar één produkt, dit ondanks de pogingen tot omschakeling, die de Luxemburgse regering heeft gedaan en die ook wel vruchten beginnen af te wer pen. Om te ontsnappen aan de onzeker heid. die deze afhankelijkheid met zich meebrengt, dienen de Luxemburgse au toriteiten in de komende jaren hun op gerichte beleid voort te zetten, terwijl gerichte beleid voor te zetten, terwijl ook aandacht moet worden geschonken aan de modernisering van de lanc* ouw. Heden overleed tot onze diepe droefheid, vol overgave aan Gods heilige wil, gesterkt door de H.H. Sacramenten der zieken, mijn innig geliefde echtgenote, onze lieve en zorgzame moeder, be- huwdmoeder, grootmoeder, zuster, schoonzuster, tante en nicht, mevrouw EMILIE JOHANNA CATHARINA DE NIJS echtgenote van de heer Theodorus Alphongus Cornelissens in de leeftijd van 74 jaar. St.-Jansteen: Th. A. Cornelissens C. de WinterCornelissens B. de Winter en kinderen Boschkapelle: Fr. Cornelissens M. L. CornelissensPoppe en kinderen Boschkapelle: Th. Cornelissens M. Cornelissensvan Waterschoot en kinderen Overslag: M. de CockCornelissens 0. de Cock en kinderen St.-Jansteen: 1. Cornelissens Stoppeldijk: C. Cornelissens M. CornelissensVerdunnen en kinderen Familie De Nijs Familie Cornelissens St.-Jansteen, 11 augustus 1965. De H. Requiemmis zal worden opgedragen in de kerk van de H. Joannes de Doper te St.-Jansteen op zaterdag 14 augustus a.s. om half elf. Samenkomst om 10 uur St.-Anthoniusdreef 6, St.- Jansteen. Rozenkransgebed vrijdagavond om half zeven in de parochiekerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in café „de Kroon", Wilhelminastr. 6, St.-Jansteen. Met diep leedwezen geven wij u hierbij kennis, dat ten gevolge van een hem reeds op 2 augustus ji. overkomen bedrijfsongeval, waarbij hij zeer ernstig werd verwond, heden is overleden onze gewaardeerde medewerker, de heer NICOLAAS ADOLF DERKS op de leeftijd van 57 jaar. Ruim 8 jaren heeft hij als timmerman zijn krach ten aan ons bedrijf gegeven. Dat de nog vele dagen gekoesterde hoop op herstel niet in ver vulling is gegaan, heeft grote verslagenheid ge wekt in ons bedrijf en in het bijzonder op het bouwwerk Pelikaanflat te Tilburg, waar het on geval plaatsvond. 11 augustus 1965. Directie en personeel van Van Vliet en van Dulst's Bouwbedrijf N.V., RotterdamTilburg. Struyck Oosterhout In enige afdelingen van on^, bedrijf be staat nog werkgelegenheid serieuze actieve medewerkers Ervaring in betonverwerking verdient aanbeveling, maar is geen vereiste. Geïnteresseer den kunnen ons bellen onder no. 01620-3021 of naar ons toe komen op kantoor Koningsdijk 69 Zonodig komen wij u thuis bezoeken. X Gevraagdwegens huwelijk der tegenwoordige een net ka mermeisje. Zeer goede ver diensten. Event, intern of reis kostenvergoeding. Grand Ho tel. „Rotterdam". Terneuzen. Tel. 2041-101150)X Beckers' 'Haardenfabriek N.V. kan personeelsleden plaatsen voor het verrichten van diver se werkzaamheden in de pro ductie. Belangstellenden nodi gen wij uit de solliciteren: Vrijdagsavonds van half acht tot. acht uur, of gedurende de week overdag van acht uur tot half zes. Gevraagd stoffeerders uitslui tend zij die zowel het meubel- stofferen als 't woningstoffen. ren volledig beheersen, gelie ven te solliciteren, H.W. Goo- sen, Grote Markt 26, B. op Zoom. Tel. 4275. X Wie heeft met de kermis Stoppeldijk, per abuis een vet. keerde suède damesjas meege. nomen? Ter. te bez. bij R. Bisschop, Rapenburg 10, SW peldijk. „De Reu"-caravans zijn hf. roemd om hun sublieme wej. ligging, hun chique afwerking en hun interessante prijs. B«. zoekt onze showroom. Belcrum. garage.v Min. Kanstraat 16—2o tel. 01600—39900, Breda. Allé dagen geopend. X Polyester toerboot met nwe, 20 pk Merc. b.b. motor en trai ler met 'vol!, garantie. Ad, Maessen, Wilhelminasingel 46, Breda. Tel. 39163. X Bijverdienste. Bureau voor OpL ndeomd'erzoek vraagt voo.f de provincie No ord-Brab ant en Zeeland dames en heren (met veel vrije tijd) voor het hou den van vraaggesprekken met huisvrouwen. Rr. onder no. 34671 v.d. blad. Zelfstandige huishoudster ge vraagd in een klein gezin, werkster aanwezig, was bui tenshuis, goed kunnende koken eigen kamer. Mevr. Laurijs- sen-J urgen®, Allerheiligenweg 277, Breda. Tel. 01600-34361. Bontmantels. Zomerprijzen. Keuze uit meer dan 200 stuks Kees v.d. Ven, Nieuwlandstr. 3. Tilburg, tel. 04250-26617. X Wasmachines rechtstreeks van de fabriek v.a. f 125,. Wijn- gaardstr. 5, Goes, tel. 7768. Te koop grote partij gebruikte telefoonpalen in lengten van 3 tot 9 meter. J. A. Sogers, Leemstraat 12, Zegge (N.Br.) Tel. 01650-3423. Laat door ons uw trap- of hanidnaairnachine elektr. ma ken. Wij hebben steeds gerev. 2e hands naaimachines in alle uitvoeringen en prijzen als Gritzner. Elna, Kohier. Husq- varna, Bernina, in prijzen v.a. f 198,-. Naaimachinehandel Verschuren, Stationsstraat Axel, tel. 563. Te koop wegens verbouwing deuren, ramen en kozijnen. G. v.d. Berg, Loodgietersbedrijf. Hulst. Tel. 2891. X Grote witte bunkerkachel, mnd oud voor f 75,-. Steenstr. 23, Clinge. Ondertrouwd: A. v. d. WEGE E. J. DE NIJS Axel, Julianastraat 7. De verstandige huisvrouw heeft het goed bekeken. Zij kiest voor nu en altijd VoorGoed VéGé. SPECIALITEIT IN 'raakMeaii Hoek - Zeeuws-Vla anderen TEL. 01152 - 308 - Holland OPROEPING De .Griffier der Arrondisse mentsrechtbank te Breda roept op, ingevolge bevel schrift van de heer Presi dent van gemelde Rechtbank d.d. 11 augustus 1965: Theresia Gerarda Brouwers, gewoond hebbende te Breda, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats, om te ver schijnen voor genoemde heer President in het Gerechts gebouw aan de Kloosterlaan 46 te Breda op woensdag, 25 augustus 1965 des voórmid- dags om 10.00 uur, zulks ter fine van verzoening met haar echtgenoot, Antonius Voesenek, wonende te Bre da, die een verzoek tot echt scheiding bij deze Rechtbank heeft ingediend. Breda, 11 augustus 1965. De Griffier van de Arrondissements rechtbank te Breda, Mr. R. P. E. Dahmen Nette meisjes voor diverse werkzaamheden gevraagd ln Heinkenszand en Ovezande. Re- horst Handschoenenateliers. X Te koop bij inschrijving SCHELDEKADE 43 te TERNEUZEN Vrij te aanvaarden in overleg. Bestaande uit voor- en achterkamer, 5 slaapkamers met sanitair, badkamer kelder keuken, enz. Centrale verwarming door het gehele huis. Te bezichtigen op 14 en 16 augustus na 18 uur. Inschrijfbiljetten vóór 19 augustus 1965 bij J. J. DE REGT—DEKKER, Terneuzensestraat 14 - ZAAMSLAG. Te koop een Z.g.a.n. accordeon. Te bevr. Hoofdstraat 17, Ter- hole. Wasmachine A.E.G. turnamat D van f 1095,- voor f 955,-, vol. ledig gegar. Alleen Tegeko, Ginnekenstr. 130, tel. 31226, Breda. x Wasmachines koelkasten, cen trifuges tot 30 procent korting Tegeko n.v. Ginwekenstraat 130 Breda. Tel. 31226. X De moderne centrale verwar ming: aardgasunit met plint- convectoren. Snelle montage, weinig breekwerk. Vraag vrij blijvend inlichtingen. Install, bedr. De Weerd n.v., afd. c.v.. Markt 33, Etten, tel. 01608-2310 (Na 19.00 uur: 01608-3047). Een heerlijk bezit is een koel kast. Install, bedr. De Weerd n.v., Markt 33. Etten, telefoon 01608-2310. Duizenden korte en lange bont mantels met volledige garantie desgewenst krediet-service. Zeer lage aflossingen. Bij aan koop wordt reisgeld vergoed. Vraag gratis folder. Uitstappen Station Beurs, 500 nieter ver der is De Bontkoning op de Hoogstraat 97, Rotterdam, tel. 010-117.117. Burgerkosthuis gezocht door jonge man in Hulst of omge ving. Br. onder no. 25082 De Stem, IJsbaanstr. 24, Terneu zen. Woonhuis te koop B. 128, West- dorpe. Te bevr. Molenstr. 18. Westdorpe. Te koop gevraagd boerderij met grond omgeving Bergen op Zoom. Brieven onder nummer 52540. Te Koop gevraagd stuk grond aan het water eventueel met opstal omgeving Bergen op Zoom. Brieven onder nummer 52541. Te koop gevraagd in of om geving B. op Zoom woonhuis met grond. Tel. 01710-34856 Door particulier te ko0p ge vraagd voor recreatiedoelein den enige hectaren bosgrond. Br. onder nummer 52542. Leuk huisje te koop in Z.V1. gem. Za am slag. Rustig en a. mooi gelegen. 1 km van het strand. Koopsom f 8.800,- vrij op naam. Tel. 42559, Breda. X Te huur kampeerwagens op camping aan Veerse Meer 4 en 7 pers. Chr. v. Bremen. Picard. straat 42, Goes. Tel. 01100-5166, X Emigrantenouders! Zonder ex. tra kosten geven wij u alle ln. lichtingen over de reis naar uw kinderen. Ook bij u thuis of in onze passagewagen op de weekmarkt te Goes en Teun neuzen. Wm H. Müller Co. N.V., Boul. de Ruyter 14. tel, 2171, Vlissingen. Op reis! Wij kunnen u trein., boot- en vliegbiljetten, direct uit voonrakd leveren, zonder extra kosten. Wm. H. MÜller Co., n.v. Boul de Rui iter 14, tel. 2171, Vlissingen. Te koop, in prima staat zijné driewielige truck, merk „g. weldenaar", pl/us tweewielig nieuwe aanhangwagen, met au. tomatische koppeling. Zuivel en kruidenier, Jac. Ousters, tel. 04448-1704, Pastoorkuilenw. 11, Hoensbroek, Limburg. Te koop aang. Ford Thames 1958 met verzekering, prijs f 750,-. tel. 01641-314. Te koop Chevrolet stationcar, 1956, in prima staat. Vaste pr. f 600,-. Te bevr. 's avonds na 6 uur: I. de Visser, Ginneken. weg 251A, Breda. T.k. B.S.A., 2 cil., 500 cc, met org. Steibzijspan. Evt. ook aiz. T.e.a.b. Gen bromf in te rul- len Esdoornstr 33, Oudenbosch Vito Garage te Breda. Handel in uitsluitend eerste klas ge bruikte automobielen, welke van voor tot achter geheel zijn nagezien en gecontroleerd in eigen werkplaats. Al onze wa gens zijn rechtstreeks van eer ste eigenaar, schadevrij en van zeer recent bouwjaar. Komt u eens geheel vrijblijvend by ons kijken. En maakt uw keuze uit de volgende courante automo. bielen. Vauxhall Viva 1963, Fiat 1300 1963, Fiai Keckar 1961 met radio en schUiMak, V.W. 1500 S 1964, V.W. de Urn 1961 met roldak, V.W. de Luxe J:96;*» Fiat 600 vaai 1963' Citroen 2 CV 1963. V.W. 1500 van Ml met schuifdak. Al deze auto's worden verkocht met onze vol le gar. Overal bekend. Gedu. rende de garamtietyd 3 mnd. alle eventuele onkosten voor onze rekening, zowel van derdelen als van arbeidsloon. Elk deskundig onderzoek proefrit toegestaan. Inruil financiering mogelijk. Vito Ga- rage, Ginnekenweg 340-342 - vlak bij de Ginnekenmarkt. Totalpompen. Dagelijks ge opend tot 10 uur. Zaterdag en zondag tot 6 uur. Tel. 36173. V.W. de Luxe 1962, V.W. de Luxe 1960 Zundaj>p Bella scooter 150 cc 34.000 km gelopen. Van Meche. len, Raad'huisstr. 21, Rucphen. Automobielbedr. M, v.d. Klun. dert B.M.W-dealer voor B. o.Z. e.o. en eiland Tholen biedt u door inruil verkregen auto's aan: BMW 800 1964, BMW Luxus 1964, BMW Luxus 1063, DKW Luxus 1962, Renault Gor. dini 1961, DKW Junior 1*" DKW lOoO S 1961, Fiat 2100 1960, Daf de Luxe 1961, Austin 1100 '1963, Renault R 8 1963. Opel Caravan 1961, Opel 17011 1962, Opel 1500 1960, Fiat Mul- tipla 1960, Volkswagen 120b '62. Volkswagen 1300 1956. Inruil «n financiering mogelijk. Een- drachtsweg 13, Tholen, tel 01660-440. Vert. J. Schraven. B. o. Zoom, 01640-4225. Belcrum-garage vraagt ateedi a an rij ding vrije auto's v.a. '59 te koop. Min. Kanstraat 16—20, Breda, tel. 01600-39900. X Te koop Opel Rekord. Te he- vragen bij Jan v.d. Bosch, Oudekerkstraat 63, Standdaar- buiten. X Te koop of te ruil Opel Re kord 1963, Opel Caravan 1959, Opel Rekord met radio 1957, V.W. de Luxe 1962, V.W. Va riant 1963, V.W. de Luxe 1963 type 1964. Renault Dauphine 1961, Renault, 4 L 196?, D.K.W. 1963 junior D.K.W. junior I960. Daf de Luxe 1963, Fiat 500 1960. Al deze wagens in zeer goede staat met 3 maanden schriftelijke garantie. Prim* servicce. Inruil en financiering mogelijk. Zaterdag en zondag geopend. Nog enkele inruilwa- gens te koop tegen spotprijzen' v. Doorens automobielhandel Liesbosstr. 28, Breda, tel. 41805 Nabij Markt Princenhage. Steeds goede gebruikte auto) met volledige garantie. Inr. financiering. Garage v. Kaam. B. op Zoom, tel. 01640-4775. X - 20% Vrijdag/zaterdag - 10% - 10% 7/AP

de Stem | 1965 | | pagina 4