De Gaulie hoeft van oppositie niet erg bang te zijn Drie bou nwm Ledermarkt lusteloos Om wereld beker Zonde chauffeur Na partijraad socialisten PERMA ALUMINIUM JALOEZIEËN SERRARENS ABSDALE Zaalhandbal Nederland in voorronden van wereldkampioenschap Eerste halfjaar '65 Vier miljoen minder winst voor Amro - bank Koga niet naar Nederland VOLLEYBAL Wegens vakantie GESLOTEN bakkerij en winkel J. BLOMMMRT WONINGEN Relik Van Hooft W. P. de Nooijer PECH VOOR OOSTRUM H. W. A. Steenpoorte f J. C. A. Neve afwezig Uitslag loterij I. R. van Dam BYRON JACKSON N.V. Etten (N.B.) Bericht aan afgestudeerde L.T.S.-bankwerkers GEDIPLOMEERD MAATSCHAPPELIJK WERKSTER gemeente a. de tuinderswoning c.a., gelegen aa de Parallelweg no. 121 te Breda; b. de noodwoning c.a., gelegen aan Kloosterplein (no. 9 bis) te Breda. EEN VOORUITSTREVENDE KRACHT Pennelstuin 12 3^5678 De OLVEH van 1879 EEN AGENT V, DAGBLAD DE STEM VAN ZATERDAG 31 JULI 1965 4 (Van onze correspondent L. J. Kleijn) PARIJS Op de afgesproken datum, 18 en 19 juli, heeft de partijraad van de S.F.I.O. (Franse socialistische party) vergaderd. Een paar weken geleden hechtte iedereen aan deze vergadering nog grote betekenis. Want de mogelijk heid bestond, dat de partijr aad namens de S.F.I.O. zijn goedkeuring zou hechten aan de oprichting van een democratisch- socialistische federatie samen met de M.R.P. (de katholieke Volkspartij) ter voorbereiding van een gemeenschappe lijke Arbeiderspartij, naar het voorbeeld van Engeland. De federatie was een denkbeeld van Gaston Defferre, de socialistische burge meester van Marseille, toen nog tegen kandidaat van De Gaulle bij de presi dentsverkiezingen van december a.s. Maar de onderhandelingen tussen S.F.I.O. en M.R.P. zijn mislukt, de democraüsch- socialistische federatie is van de baan en Defferre heeft zich uit de wedloop naar het Elysée-paleis teruggetrokken. Voor de partijraad van de S.F.I.O. viel dus niet veel meer te beslissen. Aardigheid en belangstelling waren er af. Nu de grote federatie (met de M.K.P.) is mislukt zoekt de S.F.I.O. het in de kleine federatie (samen met de progres sieve liberalen van Mitterrand en de af gescheiden socialisten van de P.S.U.). Wat die kleine federatie gaat ondernemen j hangt volkomen in de lucht. Toch nog proberen uit te komen met een eigen kandidaat, bijvoorbeeld Mitterrand, die de steun zou kunnen krijgen van de vijf miljoen communistische kiezers? Dat is niet uitgesloten, maar het is onbegonnen werk. Kostbare tijd heeft men verloren laten gaan. Een kandidaat van formaat, Gaston Defferre, hebben S.F.I.O. en M.R.P. ter zijde geschoven, voor de S.F.I.O. was Defferre niet socialistisch genoeg, voor de M.R.P. was hij nog te socialistisch en zelfs dat socialistische etiket moest er af. De M.R.P. wilde wel meedoen aan een federatie, maar niet aan een democra- tisch-socialistisehe federatie. Beide par tijen dragen aan de mislukking van de grote federatie evenveel schuld. Als man van karakter weigerde Defferre de speel bal te worden èn van zijn eigen partij èn van de M.R.P. Hij trok zich terug en hield de eer aan zichzelf. De grote overwinnaar is De Gaulle. Hij kan de onmachtige oppositie, die zich bij de openbare mening zwaar heeft ge compromitteerd, rustig in haar vet gaar laten smoren. Stelt hij zich in december opnieuw kandidaat, dan wint hij het glansryk, want noch de liberaal Mitter rand, noch de katholiek Lecanuet, noch de uiterst rechtse Tixier Vignancour ma ken tegen hem enige kans. Hij kan zich zelfs de weelde veroorlo ven zidh terug te trekken en als zijn op volger Pompidou aanbevelen, die het met de steun in de rug van De Gaulle ge makkelijk zal winnen van zelfs Pinay. Antoine Pinay is een oprechte democraat maar door zijn conservatisme weinig aan vaardbaar voor socialisten en communis ten en- door zijn ouderdom niet bepaald een trekpleister voor de jeugd, die hem .nauwelijks kent. Samen hadden S.F.I.O. en M.R.P. met Gaston Defferre een sterke troef in han den. Gebrek aan durf en visie hebben be let van die laatste kans gebruik te ma ken. Te vrezen valt, dat het beide par tijen duur te staan zal komen. Wij, bui ten Europa, zitten met de misère. DUSSELDORP (ANP) Nederland !s in de voorronden van het wereldkam pioenschap handbal 1957 waarvan het eindtoernooi in Zweden wordt gehouden in een groep ondergebracht met West- Duitsland, Zwitserland en België. Van de 25 landen, die hebben ingeschreven, kwalificeren zich er drie dadelijk voor het eindtoernooi, namelijk wereldkam pioen Roemenië. Zweden als organise rend land en Japan. Zij zijn de enige landen, die vrijgesteld zijn van de spe len van voorwedstrijden. Voor de voorronden zijn drie groe pen van twee-, vier groen van drie- en een groep van vier landen geformeerd. In de groepen van twee komen tegen elkaar uit Amerika tegen Canada, Egyp te tegen Tunesië en uid-Slavië tegen Israël. De vier groepen met drie lan den zijn: 1. Denemarken, Polen en IJs land: 2. Tsjechostowakijie, Noorwegen en Oostenrijk; 3 Rusland, Oost-Duitsland en Finland; 4. Hongarije, Frankrijk en Spanje. Tenslotte de groep van vier lan den, waarin zijn ondergebracht België, Nederland, West-Duitsland en Zwitser land. Uit de groepen met drie en vier landen kwalificeren de hoogst geplaat ste twee zich voor het eindtoernooi. Uit de groepen met twee alleen de win naars. AMSTERDAM (A.N.P.1 Voor het eerst heeft de Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. een geconsolideerde staat van baten en lasten verstrekt, en wel over het eerste halfjaar 1965. Hierin zijn der halve alle dochterondernemingen opge nomen, waarin het belang groter is dan 50 procent. Vergeleken met het eerste halfjaar 1964 blijkt, dat het saldo winst, vóór reservering, is teruggegaan van (in miljoenen gld.) 26,4 tot 22,1. Hierbij dient in aanmerking te worden genomen dat 26,4 een uitschieter was als gevolg van bijzondere omstandigheden. In het eerste halfjaar 1963 b.v. was het saldo winst 18,3, zodat daarmee vergeleken het eerste halfjaar 1965 een stijging vertoont van 3,8. Ten aanzien van de vooruitzichten voor het tweede halfjaar vallen moeilijk voorspellingen te doen, maar men heeft het gevoel te kunnen verwachten, dat de achteruitgang niet groter zal zijn dan in de eerste helft van dit jaar. Over 1964 werd 14 procent dividend uitgekeerd. WAALWIJK De algemene tendens in de schoen- en lederindustrie is geens zins uitbundig. De orderboeken zijn bij de meeste schoenfabrieken dun. De han del in overleer is traag, maar er wordt gehoopt dat de vraag naar leder voor de najaarsschoenproduktie spoedig zal ver beteren. Over de bedrijvigheid in de zoolleerindustrie en -handel kan men zich evenmin verheugen. Voor technisch leder blijft de vraag op redelijk peil. In de lederwarenindustrie is de gang van zaken bevredigend en stijgen de produk- tie en het verbruik nog jaarlijks. De alzet van croupons voor de schoenherstellers is de laatste weken beter. De lederprij- zen houden stand ondanks druk op de prijzen van koperszijde. De inlandse hui denmarkt blijft vrijwel voor alle huiden soorten gelijk in prijs. Er wordt minder geslacht en de looiers kopen mondjes maat. Halzen en liezen gaan vlot weg. TOKIO (UPI) Takesji Koga. die in de halve finales van de wereldkam pioenschappen judo in Parijs in 1961 door Anton Geesink verslagen is, heeft verklaard dat hij een aanbod om voor twee jaar als trainer naar Nederland te komen niet zou kunnen aanvaarden. Onlangs was uit Nederland gemeld, dat de judobond daar had besloten om Koga voor twee jaar als coacih te en gageren. Koga zegt, dat hij in dienst is van de Jarwata-staa'lfabrieketn en dat hij meent dat twee jaar een te lange tijd 'zou zijn buiten zijn werk. Hij zei dat hij voor trainerswerk in Nederland wel veel zou voelen als het voor een jaar of korter zou zijn. Koga zei, dat hij in september naar Berlijn zou komen ter gelegenheid van de wedstrijd Duitsland-Japan. Misschien zou dan de gelegenheid zich voordoen met Nederlandse officials te praten. WARSCHAU (ANP) In het toernooi om de wereld cup volleybal, dat van 12 tot en met 19 september in Polen wordt gehouden, is Nederland onderge bracht in groep C Tegenstanders van onze landgenoten zijn Tsjecho-Slowakije, Zuid-Slavië en de Verenigde Arabische Republiek. Het toernooi, dat voor de eerste maal gehouden wordt, wordt in drie plaatsen gespeeld. Groep C. heeft zijn domicilie in Szozeein, groep B (Roe menië, Japan, Bulagarije en Mexico) in Warschau. De deelnemende landen worden beschouwd als de sterkste vol leybalnaties ter wereld. Het Nederlands team is nog niet da- mengesteld. van 1 tot 7 augustus. Lamswaarde TP KOOP DIVERSE voor eigen oewooing en geldbelegging. HypothekeD tot ledei Oedrae Nieuwe Ginnefcenstraat 11 BKKDA Telefoon 17278 OPENBARE VERKOPING NOTARIS te Heinkenszand zal op woensdag 11 augustus 1965 des middags om 2 uur in het café van de heer W. C. Vis ser te 's-Heer-Arendskerko zulks ten verzoeke van de Heer J. Vermet te Nieuw- Vosmeer in het openbaar verkopen; Het perceel bouwland in de Sint-Pieterspolder te 's-Heer-Arendskerke, groot 1 hectare 5 aren 20 centi aren. In gebruik te aanvaarden 25 november 1965. Nadere inlichtingen te be komen ten kantore van ge noemde notaris. Getrouwd: Ir. G. J. M. v. d. Ploeg en Vera M. J. A. de Smet Leiden 31 juli 1965 Stoppeldijk DANKBETUIGING Voor de vele hartelijke en onverwachte blijken vam belangstelling, ondervonden by ons 25-jarig huwelijk, betuigen wij hiermede aan allen onze hartelijke dank. R. van Bunderen Terneuzen, juli 1965 Nieuwediepstr. 29. AMSTERDAM (ANP) De Amster damse beroepsbokser Nelis Oostrum, die maandag aanstaande in Oslo tegen de Noor Roy Askvold zou boksen, loopt sinds donderdagavond in het gips. Oos trum werd, toen hij in zijn auto wilde stappen, aangereden door een bromfiet ser. Vooral zijn elleboog bezorgde hem veeel last en bij een onderzoek stelden de doktoren vast dat het beter was ais Oostrnm's arm in het gips ging. Na een telefoontje met de Noorse pro motor wilde deze Oostram's stadgenoot Bas van Duivenbode wel als tegenstan der van Askvold hebben. Van Duiven voorde is enige maanden geleden tegen Norbert Grupe knock out gegaan en heeft dus acht weken reglementaire rust moeten nemen. De Nederlandse kampi oen in het halfzwaargewicht traint ech ter alwer volop en had uiteraard wel belangstelling voor een eventueel ge vecht in Oslo. Eerst moest hij een al gehele medische keuring ondergaan, het geen hem enkele weken geleden ook werd medegedeeld. Van Duivenbode wil de wel. maar kon de door de NBB aan gewezen artsen niiet bereiken, omdat de ze op vakantie zijn. De partij gaat dus niet door. VERKOPING TE KRUIN1NGEN NOTARIS te Kruiningen zal ex artikel 1223 B.W op woensdag 11 augustus 1965 des morgens 11 uur in het café „Korenbeurs" van van LeendertMartens te Kruiningen in het openhaar verkopen HET WOONHUIS met timmerwerkplaats erf staande en liggende aan de Markt 12, Kruiningen, sectie G no. 1241, groot 4 are, 70 ca. Te bezichtigen in over. leg met de bewoner dhr. J. Karelse. Nadere inlichtingen ten kan tore van genoemde notaris DANKBETUIGING Voor die zieer vele blijken van belangstelling en mede leven ondervonden bij het zo plotseling overlijden van mijn innig geliefde man en onze zorgzame papa Petrus M. G. A. Hack betuigen wij u, mede na mens onze tam., onze har telijke dank. M. W. A. Hack-Claasen en kinderen Roosendaal, juli 1965 Parklaan 111 Heden overleed tot onze diepe droefheid vrij plotseling, voorzien van de H. Sacramenten der zieken, in de ouderdom van bijna 78 jaar, mijn inniggeliefde man en lieve vader, behuwd- en grootvader, broer, zwager, oom en neef JOHANNES OP DEN CAMP echtgenoot van Carolina Petronella Michels Voor zijn zielerust vragen wij uw gebed. De bedroefde familie. Roermond: C. P. Op den Camp-Michels Scheveningen: A. M. C. Plasschaert-Op den Camp J. B. Plasschaert en kinderen Hamersveld: P. J. Op den Camp E. Op den Camp-v. d. Pavoordt Nijmegen: en kinderen J. Op den Camp en kinderen Breda M. H. P. Jankowski-Op den Camp J. F. L. Jankowski Den Haag: H. A. K. Op den Camp J. Op den Camp-Smits en kinderen Fam. Op den Camp Fam. Michels Roermond, 29 juli 1965 De plechtige H. Mis van Requiem zal worden opgedragen dinsdag 3 augustus a.s. om 10 uur in de H.-Hartkerk te Roermond, waarna de begrafenis op het r.-k. kerkhof „Tussen de Ber gen" aldaar. Bijeenkomst „Huize Roncalli", Oranjelaan 79, alwaar gelegenheid tot condoleren. T.k.a. Kip caravans v.a. f 2995,- nog beperkt leverbaar. Diver se occasions en inrullwagens. Financiering mogelijk. Cara- vanbedrijf,,De Westhoek" On derstraat 7, Lage Zwaluwe, tel. 01684-500. T.k. aangeb. Ford Diesel moto ren, zes en vier cylinders. W. Bouwmeester Landb-smedorij Zevenbergen. Dr. Ariënsstraat 65, Tel. 01680-3590. Wegens einde seizoen zeer voordelig te koop: Sprite Alpi ne showcaravan. Kerckhaert's caravan bedrijf, Hulst. Tel. 01140-3451. T.k.a. Erka aanhangwagens voor uw bagage en vele ande re doeleinden. Geen opbergpro- bleem Caravanbedrijf „De Westhoek", Onderstraat 7, La- ge-Zwaluwe, tel. 01684-500 X „De Reu"-caravans zijn be roemd om hun sublieme weg- ligging, hun chique afwerking en hun interessante prijs. Be zoekt onze showroom. Belcrum garage, Min. Kanstraat 1620, tel. 01600-39900, Breda, alle da gen geopend. X Z.L. Bosr. omg. alle kamers str. water en c.v. VoE. pens f 10 pp.p.d. (log, m. ontb, f 6.50) vanaf 14 a/ug. f 9 p.d. Pension Herman®, Op de Heugden 95, Schaesberg. tel. 04443 3346 8 km van Heerlen. Toercaravan te h. v.a. 14-8- f 125,- p.w. Tel. 33791. Na 7 UUr Breda. Kerst- en Nieuwjaarsreis naar Zuid-Afrika? Vanaf Vlissdngen op 27 oktober a.s. Retourprijs vanaf f 1420,- p.p. Inlichtin gen bij Reisbureau John P. Best en Co n.v. Boul. de Ruyter 388, Vlissingen, tel. 2257. Vanaf 1 jan. 1966 verlaagde tarieven naiar Australië en Nw Zeeland. Eerste afvaart 2 j: 1966 vanaf Vlissingen. Inlich tingen Reisbureau John P. Best en Co. n.v. Boul. de Ruy ter 338, Vlissingen, tel. 2257. Te huur luxe auto's en V.' busjes per dag, per maand en per jaiar. J. C. v. Driel. West straat 53, Axel. Tel. 01155-997. Voor een goede autoryies naar autorijschool „Axel" J. C. v. Driel, Weststraat 53, tel. 91155- 997, Axel. TANDARTS St-Jansteen. vanaf 2 t.m. 7 augustus. ten bate van de Missie Pater R. v. Waesberghe 1436, 2432 5860 5205 5656 1084 1293 3136 5733 4830 2538 4815 4450 1727 2515 1888 6678 5208 4740 2150 1480 3627 6506 6348 5432 1967 6477 6236 2266 6849 4207 3253 6711 Prijzen kunnen worden af gehaald, Gentsestraat 21a-23, 'duist. Vóór 1 sept. 1965. Kamermeisje. Zeer goede ver dienste. Event, intern of reis kostenvergoeding. Grand Hotel Rotterdam te Terneuzen. Tel. (01150) 2041. X kandidaat-notaris te Hulst, waarnemende het vacante kantoor van notaris Mr. W. M. Seydlitz te Hulst, zal ep dinsdag 10 augustus a.s des namiddags om 4 uur in het hotel „De Graanbeurs" ilegen te Hulst aan de Gro te Markt ten verzoeke van zijn principaal: publiek verkopen: Koop 1. HET WOONHUISJE met erf en tuin, gelegen te Hontenisse, Boudeloodijk 3, kadaster gëm. Hontenisse, sectie E nos. 866, 867 en 1119, samen groot 2,68 aren. Koop 2. De percelen berm met inbegrip van de hierop wassende 124 bomen gelegen .e Stoppeldijk aan de Vogel* dijk en Margaretsedijk, ka daster gem. Stoppeldijk sec tie G nos. 198, 200, 349 en 351, samen groot 1.20.40 ha., ge deeltelijk ter grootte van ca. 1.01.60, in gebruik bij de Wed. A. M. de Koek—de Rijk te Stoppeldijk, Vogel- dijk 5. Te aanvaarden bij de beta ling van de koopsom uiter lijk op 10 september a.s. Betaling onkosten binnen dagen. Nadere inlichtingen ten kan tore van de waarnemer voor noemd. Met spoed wegens huwelijk van het tegenwoordige meisje ge vraagd, in Frans en Vlaams sprekend gezin van 4 pers. Desgewenst ieder weekeind vrij. Gaarne bericht aan J. Mennes, Sorbeniaan 5, Wilrijk Antwerpen. T.k. aangeb. moderne winkel- inventaris geheel los te ver plaatsen 2 snelwegers, 1 elek trische snijmachine, 1 koelvitri ne. Alles z.g.a.n. bij M. Klep, Dorpsstraat 86, St.-Willebrord tel. 735. X Nette hulp in de huishouding gevraagd. Dag en nacht in ong zakengezin met 2 kin-de ron. Bar. onder no. 33703. X Gevraagd voor aanvang 1 sep tember of 1 oktober a.s. er varen verkopers. Vooraanstaand bedrijf zoekt wegens enorm aantal aanvragen, ervaren verkopers tegen vast salaris, TTovisie, en autovergoe ding. Bezit auto vereist. Gedegen op leiding ter omschakeling wordt gegeven. Succesvolle sollicitan ten worden in hun woonachti ge provincie te werk gesteld. Jaarinkomens van onze huidige 40 verkopers variëren naar ge lang bekwaamheid van f 15.000 tot f 34.000,- per jaar. Brie ven onder no. Wij hebben steeds belangstel ling voor uw overbodige boe- kenvoorraad. Wij kopen ook bibliotheken op. Ook op weten schappelijk gebied. Boekhan del v. Benthem en Juttings, Lange Delft 64, Middelburg. Wasmachines rechtstreeks van de fabriek v.a. f 125,- Wijn- gaardstr. 5. Goes, tel. 7768. Leverbaar: Jonge hennen, zw, Australorp, 12 weken oud, jon- ganzen, jonge kalkoenen de Letter, Gravenstraat 363, Clinge. Inmaak glazen plm. 100 stuks in verschillende maten f 25,- en trapnaaimachine, in pr. st. f 35, Te bevr. Gentsestr. 2o, Hulst, X Bontmantels zomerprijzent keuze uit meer dan 200 stuks Kees v.d. Ven, Nieuwlandstr. 3. Tilburg, tel- 04250-266117 Pracht sortering gasfornuizen vindt u bij install, bedr. De Weerd n.v. Markt 33, Etten, tel. 01608-2310. Zorg nu al dat uw huis ko. mende winter behaaglijk is, Vraagt vrijblijvend inlichtingen en kostenbegroting voor een centrale verwarming. Er zijn thans diverse interessante mo gelijkheden, vooral ook met aardgas. Installatiebedrijf De Weerd n.v, afd. c.v. Markt 33. Etten, tel. 01608-2310 (Na 18 uur 01008-3047). Baby's luieren het liefst in plasticbroekjes S.G.A. Schrijfmachines nieuwe kof- ferschrijfmaehines v.a. f 137.50 Diverse gereviseerde machi nes o.a. Remington, Under wood en v,a, f 65,- met volle garantie. Reeds v.a. f 10,- per mnd. Betaling in 5 mnd. zon der rente, „Wilson" Utrechtse straat 133, Amsterdam-C Vrij blijvend demonstratie door ge heel Nederland. Op zaterdag ook de gehele dag geopend. Bunkerkhchei 5-gaats, Thebo 55 z.g.a.n. te koop. Zeer lage prijs. Te bevr. bij Pr. Verwil- ligen, Gentsevaart 21, Hulst, Te koop of ruil. Opel Rekord 1700 m. vloerversnelling, 4-deur 1964, f 5750, kost nieuw f 9200. Opel Caravan 1959 f 1950, Öpel Rekord 1959 f 2150, VW de Lu xe 1962 f 2850, Goggo Isar Ca ravan 1961 f 1850, Lloyd Arabel la 1961 f 2350, Fiat 600 1959 f 1850, DKW Jnior 1960 f 2350, Verder nog enkele inruilwa gens, W.o.Opel 1957 f 1150, met radio. Al deze wagens met 3 maanden schriftelijke garan tie, prima service. Inruil en financiering mogelijk. Zater dag en zondag geopend. Van Doorens Automobielbedrijf, tel. 41805, Liesbosstraat 28, Breda. Te koop Travel-sleper (Vouw caravan) met uitbouwtent, re servewiel enz. moet weg we gens plaatsgebrek f 875,-, W. Prinsen, Boterpolderlaan 10, Raamsdoniksveer tel. 01621-2761 T.k.a. antiek kabinet en ko- lomikast; 1 waterketel, 3 petro leumlampen, 2 bloempotten (alles koper). Oude staande kapstok en kolenbak met sier- sel. F. Schepers, Hulsdonk- sestraat 153, Roosendaal. X Te koop fruitkisten en uien- kisten. Grote sortering, voor delige prijzen. L. Rottier, Haai meet 17, Schore, 01102-467. Te koop een karretje voor het vervoer van kleinfruit enz. Ge schikt voor achter fiets of fra- ce, in zeer goede staat. L. Rot tier, Haaimeet 17. Schore tel. 01102-467. Aangeb. woning met 4 slaap kamers te Geertruidenberg. Gevraagd te Nijmegen of om streken dito woning. Br. ond, no. 19555. Woonhuis met grote tuin te koop. Hoek en Bosch 16, Kloos- terzande. Te bevr. Hoek en Bosch 18, Kloosterzande. T. k. woning, grote woonkamer keuken voor- en achtertuin, 4 slaapkamers, douche, zolder, schuur, Kalse, Sparrelaan 13, Dorst. Vito Garage te Breda. Handel in uitsluitend eerste klas ge bruikte automobielen, welke van voor tot achter geheel zijn nagezien en gecontroleerd in eigen werkplaats. Al onze wa gens zijn rechtstreeks van eer ste eigenaar, schadevrij en van zeer recent bouwjaar. Komt u eens geheel vrijblijvend bij ons kijken. En maakt uw keuze uit de volgende courante automo bielen. Fiat 1300 vaai 1963, Fiat 600 van 1963, zeer mooi Fiat Neckar 1961 met schuifdak, ra dio enz. Opel Rekord 1962, type 1700, VW de Luxe 1962 met schuifdak, Renault Dauphine 1963, VW de Luxe van 1962, VW de Luxe van 1962, VW 1500 S type 1965, Vauxhall Viva 1965 Vauxhall Viva 1964, Citroën Lelijk eendje 1963, VW de Luxe met schuifdak 1963. Al deze auto's worden verkocht met onze volle gar. Overal bekend. Gedurende de garantietijd 3 mnd. alle eventuele onkosten voor onze rekening, zowel van onderdelen als van arbeidsloon Elk deskundig onderzoek en proefrit toegestaan. Inruil en financiering mogelijk. Vito Ga rage, Ginsiekenweg 340-342 vlak bij de Ginnekenmarkt. Total-pompen. Dagelijks ge opend tot 10 uur. Zaterdag en zondag tot 6 uur. Tel. 36173. Citroen occasions steeds voor radig, Citroën D.S. - I.D. - 2 C.V. A. van Beek en Zonen, Kade 5, Oudenbosch, telefoon 01652-2673-351. Huisdieren Te koop aangeboden div. kleu ren dw. poedeltjes m. stamb. Kennel „V. Roviënnes", Leur- sebaan 430, Breda, tel. 44218. worden rechtstreeks geleverd aan particulieren en (Uit de fabriek te Absdale door geheel Zeeu^i^ f Vlaanderen) Te koop aangeboden kort- en langh teckeltjes m. stamb. Kennel „V.h. Lunettenhof" Lu netstraat 56, Breda, tel. 47040. Te koop 1 ha prima bouw- en weiland te Roosendaal. Te be vr. ondier no 051343 van dit bl. Bestel nu reeds voor direct of later uw diraineerbuizen met of zonder kraag zodat u ze op tijd heeft. Ook leveren wij plastic diralneerbuizen of glas- vlies franco door geheel Neder land. J. G. Sneep Dz. Kon- Wilhelminiailaan 2, Tel. 01687- 38o. Willemstad. T.k. N.S.U. scooter '59, spot prijs 's avonds 78 uur. V. Overstralen!. 15, B.o.Z. X Steeds goede gebruikte auto's met volledige garantie. Inr. en financiering. Garage v. Kaam B. o. Zoom 01640-4775. X R.k. j.m., 34 jr. ongehuwd nette versch. slank postuur 1.73 1. woonplaats Rotterdam zoekt langs deze weg s.k.m. met net eenvoudigm eisje r.-k. uit arb. stand om later gelukkig hu welijk aan te gaan. Br. liefst m. foto, op erew. retour, ond no. 33553. Automobielbedr. M. v.d. Klun- dert, B.M.W.-dealer voor B. o. Zoom e.o. en iland Tholen, biedit u door inruil verkregen auto's aan: BMW 800 1964, BMW Luxus 1964, BMW Luxus 1963, BMW Luxus 1902, Re nault Gordini 1961, DKW Junior 1963, DKW 1000 S 1961, Fiat 2100 1960 Daf de Luxe 1961, Austin 1100 1963, Renault R 8 1963, Opel Caravan 1961, Opel 1700 1962, Opel 1500 1960, Fiat Multipla 1960, Volkswagen 1200 1962, Volkswagen 1300 1956. In ruil en financiering mogelijk. Eendrachtsweg 13, Tholen, tel. 01660-440. Vert. J. Schraven, B. o. Zoom, 01640-4225. Te koop Volkswagen 1965 in pr. st. Weth. Swagemakerstr. 3. Kruisland. Te koop van partic. Austin 7 Countryman '63 i.z.g.s. f 3750,- tel. 01646-727. X Te koop aang. Ford Thames busje met zijruiten en banken, Ford Taunus 17M Stationcar, V.W. Cabriolet, V.W. Samba- busje, scooter Vespa, B.M.W 700, Austin A 6o diesel, Austin 1100 Glider. Financiering is mogelijk, is ook bereid motor boot in te ruilen. P. B. Kool, Dennenüaan 12, Putte. Telef. 01645-329. Bij ons koopt u een goede ge, bruikte auto met 3 maanden of 10.000 km garantie. Keuze uit meer dan 100 stuks. Hieronder een greep uit onze voorraad: V.W. 1500 1963 V.W. Variant1963 V.W. 1200 1958 V.W. 1200 1963 V.W. 1200 1902 Fiat 1500 1962 Fiat bestel1962 Opel RekordI960 Opel Kapitan1960 Opel Caravan1901 Mercecles 220 S1961 Mercedes 190 1958 Mercedes 2191958 Mercedes 180 D1958 Mercedes 220 1956 Mercedes 190..1958 Ford Taunus 17 M 1965 Ford Taunus 17M I960 V.W. kleinbus1963 V.W. combi met geel keiit. 1963 VW Combi m. gel kent. 1963 V.W. combi met geel kent. 1961 V.W. combi met geel kent. 1960 V.W. combi met geel kent. 1959 V.W. bestel1963 V.W. bestel1962 V.W. bestel1961 V.W. bestelI960 V.W. bestel1959 Ford Taunus FK 1000 1959 Henschel vrachtauto m. aan hangwagen, totaal 14 ton laad vermogen 1957 Volkswagen Fick-Up met dub bele cabine 1961 Mercedes autobus voor groeps- vervoer1957 Hanomag met oplegger ..1959 Hanomag vrachtauto, 2 ton laadvermogen1960 Mercedes vrachtauto, 6.5 ton laadvermogen1958 Goliath bestel ..1956 Heinkel scooter1956 Verder nog diverse goedkope inruilauto's. Waarheen voor een degelijke en betrouwbare auto Natuurlijk naar Automobielbedrijven A. v.d. List en Zonen, Academiesingel 34 - 34a, Breda, tel. 01600 31446 en Oosterhoutseweg 137, Teteringen, tel. 01691-369 Zaterdags en zondags geopend. B.M.W. 700 L.S. '65, 2 Fiats 1100 - 1300 '63, Opel Rekord 1500 '63, 2 V.W.'s 1200 '61 en •64. V.W. Variant '62, Gordini '61, 2 Opel Kapitans '57 en '58. Alles onder garantie. Betaling te regelen. Garage Schijvenaars Lange weg 8 - 10, Kruisland. Tel. 467. Te koop wegens plaatsgebrek Volkswagen in prima staat. Langenoordstraat 21, Zeven bergen. Door omstandigheden ie koop: 1 Berini M 23 als nieuw f125,-; 1 Berini M 21 met achterwiel vering f 7'5,-; 1 N.S.U. 78 cc f 50,-; Goggo scooter met voet- schakeMng f 125,-. Zien is ko pen; niet op zondag. C. v. Bo ven Jz., Oostweg 36, Krabben- dijke. Jongeman 34 jaar r.-k. onge huwd met vast werk, zoekt se rieuze kennismaking met net meisje of jonge vrouw met zacht karakter. Leeftijd circa 30 jaar, arbeidersstand. Brie ven met foto op erewoord re tour. Br. onder no. 5251o van dit blad. Als u sportief bent aangelegd! Als u zodanig geld wilt ver dienen! Biedt „Sportspiegel'' i ruime mogelijkheden. Meldt u onder „Sportspiegel" bij: J. P, Schepers, Gen. Smutslaan 90, Tilburg, tel. 04250-34425. Dank aan de H. Mahgd Ma ria voor verkregen gunst door het bidden der drie weesge groeten. Grote jubileumschieting voor de heer R. Mangnus. zat. 31 juli, op 2 wippen en zon. 1 aug. grote schieting op 2 wippen bij J. Nys, Hum. Telkens beg. 3 uur. Schieting zat. 31 juli bij Ad. de Bakker, Kemseke-Paal. Beg. 3 uur. Schieting zon. 1 aug. hij J Vernimmen, Rapenburg. Aan- v. 3 uur. Het bestuur. Kermisschieting bij Edm. Tuije v.h. P. v. Duijsse, Kapellebr. Roskam.Zon. 1 aug. op 2 wip pen. Vooruit 40.- en 15.- gra tis per wip. Inl. 2.75 p. wip. Terug 2,- Beg. 3 uur. Maand. 2 aug. op 2 wippen. Vooruit 40- en 15.- gratis per wip. Inl. 2.75 per wip. Ter. 2.- Beg. 3.30 uur. Staande wip schieting zat. 31 juli bij L. Jansens, Halleste. Beg. 3 uur. Algemeen handelsbureau C. J. Huissoon Van der Biltlaan 43, Kapelle tel. 01102-294 Inlich tingen, controle en bijhouden boekhouding, behandeling be lastingzaken, incasso en infor maties. Ziek enhuisve r zleeftijdsgrens. 100 jaar, ongeacht kwalen. As surantiekantoor C. H. Vijge boom. tel. 01179-267, Cadzand De vakantie is verregend, voor vele mensen zonde van het geld Besteedt uw geld voor 'n be trouwbare auto, daar hebt u ht hele jaar plezier van. Z.g. Simca 1000 1964, Simca 1000 1963, Simca loOO 1962, Renault R 8 1964, Renault R8 1963. Re nault R 8 1962, Renault Ondlne 1962, V.W. 1962, V.W. 1961, BMW 1964, BMW 1963, DKW 1000 1964, DKW F 12 1964, Sim ca 1300 1964, Simca 1300 1963, Simca Ariane 1962, Ford 12M 1964, Ford Anglia 1962, Ford 17M 1961, Ford Corsair 1964, Ford Zephyr 1964, Ford Zephyr 1963, Opel Rekord 1963, Opel Rekord 1962, Opel Rekom 1961, Opel Kadett combi 1964, Opel Kapitan 1960, Chevrolet Bel Air 1961, Fiat Neckar 1964, Fiat 1100 1960. Enzovoort. Voor een betrouwbare auto naar een betrouwbaar adres. Het adres met de grootste voorraaad de grootste service en met de allergrootste omzet. Belcrunigarage, Min. Kanstr. 1620, Breda. Tel. 01600-39900- Vlak bij groenteveiling en sta tion. Showroom dagelijks ge opend v?ai 8 uur v.m. tot 10 uur n.m. X SINCE 1872 Division of Borg-Warner Corp., Chicago Amerikaanse fabriek van gereedschappen voor olieboringen en van centrifugaal- pompen. Je hebt nu waarschijnlijk je welverdiende vakantie achter de rug. Binnen enkele dagen ga je een belangrijke beslissing nemen: „Waar ga ik mijn verdere opleiding voort zetten?" Neerh die beslissing NIET vóór je gesproken hebt met onze personnel manager, want nog enkele plaatsen zijn op onze be- drijfsschool vrij. Wij lichten je gaarne in over de mogelijk heden in ons hypermoderne bedrijf, waar, voor een geschoolde vakman, de mogelijk heden inderdaad onbeperkt zijn. Vul even deze bon in en zend hem aan de Chef Personele Zaken Byron Jackson N.V., Parallelweg 6, Etten (N.Br.) Tel. 01608 2751. BON NAAM: ADRES: WOONPLAATS: wenst een afspraak op(datum) om(tijdstip). PERMA VOORDELEN: Directe service Aanzienlijk goedkope Toch 5 jaar garantj, Hoog-Zweeds mattfyi Lamellen van gelij^ aluminium (Dural^ 1 nium). Ook de extra slanke dellen met lamellen y-,. I 35 mm. Levertijd binnen 1 «r«J Ook voor nieuwbouw. Aann.provisie Almeten en ophangen in prijs begrepen. PERMA-FABRIEK VOOR ZEEUWSCH-VLAANDEEt (post Hulst) Tel. 01140—278 Bij het Ministerie van Economische Zaken kan worden geplaatst een zowel voor de binnen- als voor de buitendien sten, welke laatste zijn gevestigd in verschillen de plaatsen van het land. Salaris: max. 913,- per maand, excl. 5.3 pet. huurcompensatie en 4 pet. vakantietoelage. Promotiemogelijkheid aanwezig. Sollicitaties onder nr. 5-1265/2084 (in linker-j bovenhoek brief en enveloppe) zenden aan Bo-, reau Personeelsvoorziening van de Rijksovef/i heid, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. '''"A >-1 /-• Vv >f V' - I Namens burgemeester en wethouders zal op augustus 1965 des voormiddags te 11 uur op bi kantoor van openbare werken, Wilhelminapaiu 27, onder erkende slopers, openbaar worden gat besteed het slopen van: Bestek en voorwaarden alsmede insehrij biljetten zijn vanaf maandag 2 augustus 1965 ver krijgbaar bij bovengenoemde dienst tegen ling van 1,per stuk, of worden toegezondi tegen voorafgaande betaling per postwissel va: 1,25. Te koop te Halsteren (5 km vaai Bergein op Zoom) mld- denstandswoutogen met voor- en achtertuin, 3 slaapkamers douchecel, zolder. Vrije vesti ging. Koopsom f 27.900,- k.k. Inlichtingen D. Kok Co. n. r. Makelaars Sophiastraat 20 a, Breda, tel. 01600-44472 of 47392 b.g.g. 01600-46514 of 39605 Overakkerstr. vrijkomend huls met 800 m2 bouwgrond f 45.000 Makelaairs v.d. Berg Co., Nw. Ginnekenstraat 43, Breda. Tel. 01600-24421. Woningruil door geheel Neder land. Vanzelfsprekend via de Stichting truterlokaile Woning- ruil-Centrale, Stationsstraat 20 Utrecht, postbus 2006, tel. 030- 11831. Adressen me huisnum mers in handige gids. Persoonlijke leningen vanaf f 250,- tot f 6000,- als regel zon der berg. Aflosbaar maximaal 5 jaar. Leningen op in bezit zijnde of aan te kopen auto's mits niet ouder dan 4 jaar le, 2e, en zgn. „top"-hypotheek tot 95 procent van de taxa tie. Bur. „Intermediair" Zon- neoord 4. Den Haag, tel. 070- 665779. Wegens einde seizoen zeer voordelig te koop: Bluebird ru- ropa 2 showcaravan. Kerck haert's Caravanbedrijf, Hulst. Tel. 01140-3451. wenst de abonnementen-exploitatie van het rayon Terneuzen toe te vertrouwen aan in de functie van rayonbeheerder- abonnementen Onze voorkeur gaat uit naar een persoon met goe de contact-eigenschappen, die de zeer gunstige ex ploitatiemogelijkheden in de zich stormachtig ont wikkelende kanaal-zone weet te benutten. Na een inwerkperiode zal hij belast worden met de directe leiding van een groep medewerkers, die hij op inspirerende wijze moet voorgaan. Met deze zeer interessante en verantwoordelijke functie in onze buitendienst bieden wij, naast een goede salariëring en sociale voorzieningen, aan trekkelijk perspectief aan gegadigden die hun schriftelijke sollicitaties kunnen insturen aan de Directie van Dagblad De Stem, Reigerstraat 16, te Breda. N.V. NEDERLAND5E WEGTANKER MAATSCHA vestigingen te Uithoorn, Rotterdam en Ten behoeve van ons tankautovervoer) binnenkort worden geplaatst een standige en bekwame met standplaats Breda. Ruime ervaring in het besturen wm ff* kombinaties is noodzakelijk. (Van onze radio- en t.v.-reij HILVERSUM De tv-sch: staan zondagavond gericht op ghts, een bekend trio, dat ti ileden het besluit nam om van gen een beroep te maken. Ho pulaire trio dank zij een got ire avond aan avond optreedt, land als in Duitsland, B nkrijk, hebben Marian, Patty in de loop van bun carrière de hun dromen gevonden en ziji huwelijksbootje gestapt. I Marian diit Giovanni-Groenen nu in Amstelveen een fijne wo zit, is de trotse moeder van e< "jarige 20011. Alle drie zijn ze h wel over eens, dat ze zo langza :n streep moeten zetten onder svolle carrière, hun huwelijk it het niet meer toe, dat zij ge ais zijn en vermoeiende reizei laken om aan him verplichtinge :n. Daarom gaat thans hun be ling speciaal uit naar incidente «n tv-uitzendingen. NCRV-regisseuse Kitty Knapp nu met hen een tv-programma dat zondagavond om half 9 vi land 1 zal worden uitgezonden igen de drie charmante vocal nïde evergreens en Nederlands,. In september hopen zij mee te een nieuw twee-maandelijks >gramma, dat een vervolg is o] rende serie Acht plus. Naast lannelijke solisten zullen dan itlights en vier andere zangere •eden, zodat de voorlopige werk: leze produktie heel toepasselij] :lït plus zeven Marian, Paula en Patty wait :n jaar geleden nog leerlingen "i-school te Amstelveen. Ho alle drie heel aardig konden zing den hun stemmen te weinig vol, een zaal met' publiek te kunnen ken. Daarom besloten ze gezame gaan repeteren en als amateur-1 geluk te beproeven op feestavon. de plaatselijke verenigingen en spanningsprogramma's voor zi bejaarden. Van hun allereerste in het sanatorium Berg en Bos hoven weten zij zich nog maat te herinneren, omdat ze enorm tnuwen werden geplaagd. De RO-producer Tony Schifferstei: hen op een keer in contact met c radio, waar ze toen hun geluk proeven in het bekende pro De springplank. Van die dag al zij steeds meer succes. Er we een grammofoonplaatje van h maakt. De meisjes, die inmidde Schoolbanken verlaten hadden en toor werkten, begrepen dat ze op Sollicitaties kunnen worden gericht ttt afd. personeelszaken NWM, postbu» f te Uithoorn. Onderling Levensverzekering Genootsd# te 's-Gravenhage zoekt voor een beschikbare portef«u"'s WAALWIJK en KAATSHEUVEL die het incasso als nevenberoep wil uitoefen#1 Om in aanmerking te komen voor deze fundi® is accuratesse en betrouwbaarheid belangrirêr dan ervaring. Voor hen die zich mettertijd een bestaan willen opbouwen in de verzekeringsbranche, vornn deze portefeuille een waardevol begin. Sollicitaties te richten aan de directie van Hel bijkantoor van DE OLVEH VAN 1879, StratumW dijk 57, Eindhoven, telefoon 04900—1457". j Horizontaal: 1. brieven en drukv sterke drank; 2. bloedvat - klei 3. rivier in Italië - woonboot - a 4. indien - rekenkundige oi 5. platte vierkante steen; 6. recht - grote bijl; 7. en omstre persbureau - administratietri 8. deel van een schip - meisjes vlek - Europeaan. Vertikaal; 1. vader - nieuw, Z. mondwater - deel van een ge 3. selenium - bevel en a 4. speelbaan - deel van een wet neerslag; 6. puistje - voedsel; orde - groente - Engelse ontker biJ Bologna - vaartu blij? verv°ermiddel - diere *00, - ,op? "z aed'V 'lood tutfs 6 ietrae - a - top» I :WOd - ,sod?," oH fj«is

de Stem | 1965 | | pagina 4