64 )EN Strijd om nationale wieiertitel ALLE LEED VERGETEN Veel animo voor retourtje naar San Sebastian InBa Donner de sterkste revanche voor Acht van Chaam jg j Blarenbal grandioos slot van Vierdaagse BAAMAMPIOENSCHAPPEN dp Ronde van West-Duitsland Van Beek boos op organisators verenigingen 7spreken cnwerking Tactiek Jonge knapen Jan Hugens en Lute in vorm Intocht mm Zon Blarenbal Reputatie Spectaculair Aantrekkingskracht Vlissingen volgend jaar weer bij Middelburg 31 DAGBLAD DE STEM VAN ZATERDAG 31 JULI 1965 RING - heeft ter gedegenheid van e vrij ding van Joegoslavië initernatiomaad grootmees- atsge vonden.. dart; tot veler onnen werd door de jonge ster Suetin. Deze speler. ,en nog betrekkelijk onbe- >or deze prachtige presta lend congres van de We- worden onderscheiden an nationaal grootmeester, concurreniten de Joegosla- ïesteir Matulovic, de Rus ester Polugajewski en de otmeester Uhlmann em- ievelijk op de gedeelde de plaats en op de vierde maakt een bepaaldfrisse een tacticus, maar verliest ktegisehe conceptie niet uit ■arkelijk is wel zijn vinnig lat gekruid is met geduorf- ianten. Kortom een speler, n de aandacht blijven staand volgt een proeve mamheid, een fijne over- t toernooi op zijn Joegosla- ;iric! egoslavlë) Zwart: Suetin (USSR) het toernooi te Serajewo 2. Pgl-f3, Pb8-c6 3. Lfl-b3, a4, d7-d6 5. c2-c3, f7-f5 6. heorie geldt deze voartzeit- er juist wegens 6... fe4: 7. ?4.\ Pf6 9. Lg5, Le7 10. Lf6:, Kf8) 3-g5, e5xd4 8. Pg5x e4, Lc8- d alternatief voor 8... Pf6) 18-e7 10. f2-f3, b7-b5 11. 12. La4-b3, Pg8-f6 13. Dd5- k voordeel uit de opening door een technisch onbe- zijn tegenstander tot een ulatie) Lf8xe7 15. f3xe4, Th8-f8 16. U- 17. g2-g3, Lh4-f6 18 Lcl- Lb3-c4, Ta8-b8I Ta8-b8! volgt nu 20.. bc3: 21. bc3:, tan belangrijk materiaalver- vermijden) cc3 21. b2xc3, a6-a5 22. delijk het paard te ont.wik- chter al te laat) Lf4-e3 Pc6-e5 24. Lc4-e2, Tb8-b2 26. Pbl-a3, La4-c6 -f3+28. Kei-f2, Lf6xc3 en e wonnen. ■lAAKRAADSEL r de hand van onze pro- is de driezettige matvoe- derstaande diagramstelling, 'n eenvoudig raadsel, maar niet! üi fit geeft mat in 3 zetten xd4 faalt op 1... Lg5-h6. i7-a 1met de dreiging 2. 2. Dalxd4!, Kh4-g5 3. OI 2... Lgö 3. DJ2 mat) ld Dal-el Kh4-gö 3. Delx 1. Dal-el+. Kh4-g5 3. h2-h4 2. Dal-el+, Kh4-g5 3. Del- (ANP) De landelijke tgen zyn onlangs een m over een meer georgani- iehte samenwerking. Dit is in het maandblad van hei is. De dagelijkse bes tul®® erenigingen hebben op ®cn tele concrete onderwerpen gesteld, te weten de vorm rking, een gemecnschappe" en een gezamenlijke ®e" aad. m samenwerking wil men en edgen status verlenen. d+ naar een passende naam iet imago van de kruisver- versterken wil men voorts ilations" gezamenlijk vorming van gezamenlijke asten is nog een studie- aandacht krijgt, eke kruisvereniging he- ils een uiting van wij» he" topkruisen" niet het risico de boog te overspannen d van stapel te lopen, maar van geleidelijkheid z°e" ("Van onze sportredacteur) BREDA. -Om elf uur zondagmorgen zullen in het Lim burgse Beek ongeveer vijftig renners vertrekken voor de tweehonderd vijfenvijftig zware kilometers. Een afstand die verwerkt wordt op het lastige Adsteeg circuit, met klimmen die vooral 11a de eerste honderd vijftig kilometer zwaar zullen gaan tellen. Het gezelschap renners begint aan die pittige op gave oin uit te maken wie Neerlands beste prof-wielrenner (de onafhankelijken dingen ook mee) van dit jaar is. In 1964 kwam Jo de Roo als sterkste voor de dag. De Zeeuwse fele- vizier-rijder prepareerde zich opnieuw uitermate serieus op het kampioenschap. En als Jo de Roo zich speciaal klaar maakt voor een wedstrijd, betekent dat een grote kans op een gunstige positie wanner de finale begint. Karei Leyten zal niet deelne men aan de nationale kampioen schappen op de weg te Beek (Zuid-Limburg). De Bredase ren ner is door dr. Walder behandeld voor steenpuisten. Tijdens de Acht van Chaam waren de kampioene en kampioen op de weg van Schotland aan wezig. J. Montcomer (kampioen in 1954) en mejuffrouw R. Jones (kampioene in '55 en '56) hadden zoveel van het West-B,rabantse wielerevenement gehoord dat ze besloten de fiets te pakken en naar Nederland te reizen. De boot van Glasgow bracht hen tot Hoek van Holland en vandaar trokken zij met hun fietsen naar Brabant Zij zijn inmiddels weer terug in Schotland. De volledige Televizierploeg werd door het wielercomité De Sporters van Sint Jansteen gecon tracteerd voor de wedstrijd op zondag 18 september. Kees Pelle naars zal voor de wedstrijd de tra ditionele huldiging ondergaan. 9 f t HZ !V V (Van o-nze sportredactie) BREDA Weer raakt NAC een talentvol voetballer kwijt. Na Daan Schrijvers, Theo Lazeroms, Cock Luyten en Frans Bouwmees ter verlaat nu een neef van de linksbinnen van Feijenoord de Bredase eerste-divisieclub voor de grote stadionclub uit Rotterdam. Zijn oem Frans heeft Feijenoord attent gemaakt op het jonge talent van zijn achttienjarige neef en naamgenoot Frans Bouwmeester. Nadat de jonge Bredanaar (zijn va der is de bekende oud-spel van NAC. Karei Bouwmeester) dinsdagmiddag tij dens een proeftraining zijn kunnen had getoond heeft Feijenoord zich ge haast Bouwmeester nummer twee" te contracteren voor 3 augustus voor f 3.000 Ondanks tegenstand van NAC dat de amateur een inderhaast opgemaakt contract aanbood, heeft Frans de over eenkomst met Feijenoord gistermiddag ondertekend.De administrateur van Feij enoord, de heer Phida Wolff, die bij afwezigheid van manager Piet Brox, de zaak had geregeld, toonde zich bijzon der ingenomen met deze nieuwe aanwinst in deze uitverkooptijd een bijzonder koop je. De nieuwbakken Feijenoorder die bil zijn grootvader werkt in een oud- papiei annex ijzerhandel heeft overigens nog een reden om de toekomst opti mistisch tegemoet te zien. Gisteren de dag dus waarop hij zijn overeenkomst met Feijenoord tekende sloot hij no® een ander contract af. Hij trouwde in Dordrecht. Het jaarlijkse beeld uit Nijme gen op de vierder dag van de Vier daagse: vrolijke deelnemers, die de laatste meters opgewekt wegstop pen, juichende mensen langs de route en bossen bloemen voor bij na iedereen. In de ploeg van Pellenaars zitten neer kanshebbers. Het kampioenschap :al ongetwijfeld voor een flink deel be- ueerst worden door dit team. Zoals aaar alle waarschijnlijkheid de merken ;en grote strijd zullen gaan voeren. On danks de individuele en persoonlijke in zet van de opgave kan men moeilijk de ploeg-belangen geheel losdenken van de ontwikkeling in Beek- Er komen Televi- zieren, North State-renners (met jonge knapen uit het Brabantse). Fordrijders. Flandrialeden en Caballero's om maar enkelen te noemen. Hun tactiek zal er ongetwijfeld op ge richt zijn een ploeggenoot aan de over winning te helpen. Ofschoon dat wellicht niet de bedoeling kan zijn van een landstitelstrijd, houdt deze gang van za ken een ander boeiend aspect in. Het gevecht op hoog niveau tussen de ver schillende merken. Ze bezitten alle kanshebbers. Bij de ploeg van Pellenaars moet men ook in Cees Haast een kan didaat voor de titel zien. Vorig jaar wierp de kleine Rijsbergenaar zich met Jo de Roo is de slag. Het heuvelachtige parkoers ligt hem wel. Verder beschikt De PrJ over »en Gerben Karstens. Leo van non gen, w«n Nfjdatm. Toer. ftjr »o Y'W Wouters. Jonge knapen als Cees Snepvan gers, André van Aert, Adri van Tilburg, Gerrit de Wit en Rinus van Ginneken vonden een plaats in de North State ploeg en van dit clubje start, nu Karei Leyten niet meerijdt, Snepvangers wel als de beste coureur. Peter Post, Jos van der Vleuten, Jan Pieterse en Huub Zilverberg verschijnen in een Flan- dria-shirt aan de meet. Peter Post, wat benauwd door de grote af stand, behoort ondanks deze angst tot een van de voornaamste deel nemers door zijn uitstekend rijden van de laatste weken. Datzelfde geldt voor Cees Lute die samen met Arie den Hartog Ford Gitane vertegenwoordigt. Lute demon streert een opvallende conditie die hem wellicht vooraan brengt. Of Arie den Hartog zich helemaal her steld heeft, zal zondag moeten blij ken. Ook Jan Hugens is een kans hebber. En dan start natuurlijk wereldkampioen Jan Janssen die zijn forme bewees met het ver overen van de groene trui in de Tour en het winnen van enkele wedstrijden. Bovendien is de Os- sendrechter nog steeds wereld kampioen. Uit dit sterke veld (aan gevuld met een handjevol out siders) zal uiteindelijk de winnaar van 1965 moeten komen. Na dertig ronden van acht en een halve kilometer. AMSTERDAM (ANP) De Ne derlander Jan Hein Donner is winnaar geworden van de groot- meestergroep van het IBM-schaak- toernooi te Amsterdam door zijn partij in de negende en laatste ronde tegen de Zuidslavische grootmeester Bruno Parma af te sluiten met een remise. Donner, die ongeslagen is gebleven, kwam daarmee tot een score van 6,5 punt uit 9 partijen. Parma eindigde het toernooi met 6 punten. Bij foto: Donner met Parma. AMSTERDAM (ANP) De drie wereldtitels van 1964 (Jan Janssen bij de profs op de weg, Tiemen Groen in de amateurachtervolging en Jaap Oudkerk bij de amateurstayers) hebben de vaderlandse wieler sport een flinke injectie gegeven, die thans duidelijk tot uiting komt bij de inschrijvingen voor de baankampioenschappen op 5 en 12 augustus in het Olympisch Stadion in Amsterdam. De animo onder de amateurs voor een retourtje naar de spiksplinternieuwe wieier- arena in de Noord-Spaanse badplaats San Sebastian, waar in de eerste helft van september de strijd om de regenboogtruien wordt uitgevoch ten, is groter dan in de voorgaande jaren. Zo telt men thans voor de sprint 41 deelnemers, voor de achtervolging 44 en voor de tijdrace over een kilometer nieuw op het nationale programma, maar pas in 1966 inzet bij het wereldkampioenschap maar liefst 45 gegadigden. De voornaamste gegadigden voor de sprinterfenis van Piet van der Touw met zijn voornaamste concurrent Aad de Graaf overgegaan naar de be roepsklasse zijn nu wel de gebrilde Amsterdammer Jan Jansen, de jeug dige Leo Duyndam en misschien Bram Breuir. De laatste echter, die een jaar geledien als een van de grootste talen- (Van een speciale verslaggever) ,We willen wel, maar de wind houdt ons nog tegen'. Dai was de algemene kreet, die men gisteren kon horen van de Vierda agselopera rond Nijmegen. Want hoewel we weersvooruitzich ten voor de traditionele gladiolen- dag' goede perspectieven hoden, waren de eerste uren voor alle lopers allesbehalve prettig. Vooral de knapen, die alweer om een uur of drie op moesten staan om zich te prepareren op de laatste 55 of 50 km, die zij nog voor de boeg (Van omze correspondent; BAVEL Aanstaande zondag heeft in Bavel de jaarlijkse wielerronde plaats. Het is voor de 13e maal dat de ronde van Bavel draait en het ziet er naar uit, dat het ook dit jaar weer een heel interessant gebeuren gaat worden. De samenstelling van het rennersveld is van dien aard, dat er misschien nog groter strijd te zien zal zijn dan in voor bije jaren. De uitslag van de Acht van Chaam kon wel eens aanleiding zyn om alle mogelijke pogingen aan te wenden re vanche te nemen op de rivalen. Zo stel ik me voor. dat de Brabant se kampioen, Rini Wagtmans, alles in 'het werk zal stellen om zich van René Pijnen te ontdoen, voordat hij het tot een eindsprint laat komen. Nico Lute, Utrechts kampioen, die hier vorig jaar won. kon wel eens als de derde hond de twee vechtenden te slim af zijn. en met de overwinning gaan lopen, ter wij] Pierre Pellenaars en Gabi Minneboo steeds bij de eersten zijn om voor een verrassing te zorgen. Bas van de Bom zal wel de nodige steun krijgen van zijn ploeggenoten van Stadsblad om voor een ereplaats te zor- geen. Voorts ontbreken in Bavel nooit: Tonny Barten, Christ Broekmans, Piet Snoijs, M. v.d. Lee, F. Liebregts, en Toontje Mertens, omdat ze wel weten dat 't Bavelse publiek dankbaar publiek is dat gu:l is met zijn premies Ook komt er altijd een vrij groot con tingent Hollanders naar onze koers en daarvan mogen A v. Haren en G. van Noord wiet onderschat worden. De Australiër M. Powell maakt het gezelschap internationaal en zal ongetwijfeld wel verstaan wanneer er een premie-op-de-meet- wordt aangekondigd. Dit wat de amateurs be treft, die met een 70-tal aan de start ko men, om om drie uur hun 100 kilome tertjes te gaan jagen. Bij deze 70 is ook Ba veis enige hoop: Cor Bogers. Om één uur vertrekken een dikke 70 nieuwelingen, waarbij M. van Groezen uit Made weer zal proberen voor T. vr.n Hasselt uit Roosendaal te eindi gen en dan die eerste prijs ook in han den te krijgen. ,,Ho, ho," zullen Tous- saint en Duindam uit Honselersdijk zeg gen, ,,wij zijn er ook nog!" En Piet van de Weegen uit Tilburg dan? En de Zeeuw Evertse uit Zierikzee en Ver sluis uit Warmond en P. Roovers uit Oosterhout. Ook Breda is goed verte genwoordigd met van Bavel, Dekkers, en v.d. Wiel. v. Gurp, Heeren, Rasenberg, v. d- Ven Deze ronde van Bavel is gratis toe gankelijk. hadden. IJskoud was de wind, die zij het eerst ontmoetten en de later vallende regen teisterde opnieuw hun lichamen, waarvan deze we®fc (och al «cl «-a* gevraagd. ivlaót* j"iet aJieen ar vijfenvijftig en vijftigers jnoesten a] hun krachten .sa menbundelen om gisteren na een gran dioze intocht de eindstreep te halen. Ook op het parkoers van de 30 km had men het allesbehalve prettig. De 74-jarige opa Stempen uit Oosterbeek die reeds 15 maal aan deze lange afstandmarsen heeft deelgenomen, wond er dan ook geen doekjes om. Toen hij over de el lende van deze vierdaagse sprak. Zijn slotwoorden: Zij k,rijgen een oude rot toch niet in de val" getuigden echter van een groot doorzettingsvermogen, waardoor opnieuw de stijfheid van de spieren, de kapotte voeten en de door de wind pijnlijk geworden ogen achte loos naar de achtergrond werden ge schoven. In Nijmegen stonden immers tienduizenden klaar om alle overgeble ven wandelaars (11.873) van de 13.296 ingeschreven tippelaars als helden te ontvangen. Reeds om negen uur gistermorgen hadden de eerste mensen in de Sint- Annastraat hun plaatsje ingenomen om 's middags toch maar niets van de in tocht te missen. Zij zagen de vele mili taire muziekkorpsen voorbijtrekken, die op weg waren naar het punt, waar voor alle militaire deelnemers schone en droge kleren klaarlagen, waarna men pas aan de laatste kilometers mocht be ginnen. De burgers hebben het in dat opzicht beslist moeilijker. Zij moeten helemaal voor zichzelf zorgen en tijdens het laatste traject liggen er geen droge kle ren te wachten. Toch hebben velen on der hen in de loop der jaren rond Nij megen een eigen verzorgingsnet opge bouwd. De heer J. Bosch bijvoorbeeld heeft in de vier jaar dat hij Nijmegen nu al bezoekt. Langs het gehele parkoers overal vaste rustplaatsen gevonden, waar zijn natjes en droogje altijd voor hem klaarstaan. Ook Jan van Genderen uit Assen is op vele plaatsen geen onbekende figuur. Ieder jaar legt hij op dezelfde plaotsen aan en overal staan onder andere twee brandewijntjes voor hem klaar. Hij drinkt ze nooit op, maar gooit het vocht in zijn schoenen „Om de brand tegen te gaan, ik heb nog nooit last van bla ren gehad." Terwyl de zon steeds meer zijn best ging doen om het wolkendek open te breken en de wind naarmate men het ging afnemen, hadden de eerste wande laars reeds een stormachtig onthaal in Nijmegen gekregen.Want met bussen, au to's, scooters, brommers en treinen wa ren gisteren weer tienduizenden niet- Nijmegenaren naar de keizer Karelstad gekomen om de trottoirs en de tribu nes langs de Sint Annastraat uit te la ten puilen. Want weer of geen weer, ieder die wel eens een inkomst van de Vierdaagse heeft meegemaakt, wdl dit kijkspel niet gauw missen. De militaire gala-uniformen, het enthousiasme dat jong en oud nog weet op te brengen na zoveel zware inspanningen, schijnt nu eenmaal op vele Nederlanders een bijna niet te beschrijven aantrekkings kracht uit te oefenen. Daarom staan zij ook met armen vol gladiolen en an jers langs de laatste kilometers en heeft Nijmegen eenmaal per jaar één grote bloemen boulevard Gisteravond was alle pijn, toen het grote blarenbal in de vereniging begon, alweer lang vergeten en droeg men trots de pas ontvangen K.N.B.V.L.O.-onder scheiding op de revers of op de jurk. Dc hoge, zwarte schoenen, die met dit slechte weer goed van pas kwamen had den bij de dames weer plaats moeten maken voor de schoenen met naaldhak ken. Er werd dan gedants en gezongen Typerend voor de laatste dag van de Vierdaagse is deze deelne mer: weg de plastic jassen en ca pes, geen verregend, parcours, maar een mild zonnetje en een vrolijk los sporthemd. en besloten om volgend jaar terug te keren. De man, die dit alles op een af stand heeft gevolgd, vindt het maar vreemd, want per slot van rekening kan men nog altijd het vierdaagse-kruis- je in alle winkels van Nijmegen kopen. APELDOORN (ANP) Voorzien van grote boeketten bloemen hebben de deelnemers en deelneemsters aan de 12e Apeldoornse vierdaagse, vrij dagmiddag de laatste kilometers af gelegd. Onder grote publieke belang stelling en voorafgegaan door drum bands beleefden zij een grandiose in tochtdie werd besloten met een kleu rig défilé, voor het NWB-bestuur en vele genodigden onder wie de burge meester van Apeldoorn mr. A. L. de Tombe en de heer C. Rasinspecteur van de afdeling sportzaken van het ministeire voor cultuur, recreatie en maatschappelijk werk. De laatste dag telde geen enkele uitvaller, zodat 1360 deelnemers het herinneringskruis be machtigden. In totaal waren er over de vier wandeldagen slechts 17 uit vallers, hetgeen een bijzonder laag aantal is. SCHLITZ (ANP) De ronde van West-Duitsland voor amateurs staat nog in de kinderschoenen. Het is logisch dat aan vrij onervaren organisators het een en ander vergeven wordt. Maar dit jaar, al in de eerste etappe, is het wel heel erg bont. Wim van Beek, de leider van de sterke Nederlandse ploeg, stapte onmiddellijk naar de wedstrijdlei ding en dreigde: als niet alles heel snel verandert, ga ik met de hele ploeg, on verschillig hoe we geplaatst zyn, naar huis. Het is hier levensgevaarlijk. De volgwagens rijden vaak zo dicht bij de renners dat het een wonder mag heten dat er geen ongelukken zijn gebeurd. Van Beek is niet de enige die veront waardigd is. De Duitse wielerbond oor deelde het niet nodig om zich met de organisatie te bemoeien, zodat landen als Italië. Frankrijk en Denemarken er niets voor voelden om een ploeg naar de ronde van West-Duitsland te sturen ten voor de toekomst gold, is in mili taire dienst en heeft zich tot nog toe niet bij de trainingen onder leiding van Jan Derksen laten zien. Belang rijke kanshebbers zijn ook routinier Joop Nolten. Chris Ruykers, Kipping en Rob Redeker. In de achtervolging moet Tiemen Groen zyn reputatie verdedigen tegen Gerrie Bmin tijden*, de populaire* voren gekomen -n "en rit* weg renner.* ooder ie trtrty Heugel*. Han» den Hartog, Daan Holsl. Gaby Miaoer- boo. Hsrrif van Pier«- fn V: nen, Oo> in het nieuwe xnrnimei. de tijdrace oper ee i kilomeleibehoort Tiemen Groen tot d« /.avcrie'.e.a met Leo Duyndaro. wegk&mpioen Kef Dolman. Jan Jansen, Gerard Koel, Albert van Midden en Joop Nolten. Evenals de sprint moet bij de ama teurs ook de stayerij een nieuwe titel houder opleveren. Veel zal daarbij af hangen van de weergesteldheid van de finaledag van 12 augustus. Dat is wei gebleken toen donderdag jongstleden de series tijdens een stormachtige wind werden gefietst en rouleur Genard Koel orp hem en op Theo Nikkessen was de hoop voor een goede plaats in de we reldtitelstrijd gevestigd in zijn reeks niet minder dan zeven ronden achter achter raakte. Nikkessen en de 28-jarige ex-wegren- ner Fred Libregts brachten het er onder de omstandigheden het best vanaf en staan nu dan ook hoog genoteerd voor de nationale titel. Tenslotte zullen bij de amateurs onge veer 90 deelnemers aan de start komen voor de vijftig kilometer zonder gang- making, altijd een spectaculair nummer, dat naar de zin van de echte wielerlief- hebbers te weinig op de programma's van de wielerontmoetingen voorkomt. Bij de professionals is de sprint met zes deelnemers ogenschijnlijk maiger be deeld. Maar de krachtsverschillen zijn hier zo gering, dat voor het eerst sinds vele jaren dit nummer weer attractief kan zijn. Titelhouder Joop Captein zal wel de meeste tegenstand ondervinden van de neo-profs Piet van der Touw en Aad de Graaf. Oud-kampioen Frans Mahn (al maandenlang zeer serieus aan het trainen), Marinus Paul en Henk Cor nel isse completeren het zestaL Meer aantrekkingskracht dan het vo rige jaar (toen negen deelnemers) heeft nu de achtervolging. waarin een finale tussen Jaap Oudkerk en Henk Nijdam niet denkbeeldig is. Peter Post inge schreven voor het geval hij zich niet m de wegploeg rijdt Cor Schuuring (Ab van Egmond, Piet van der Lans en Ger- ben Karstens hebben zich echter voor genomen ook een rol van betekenis te gaan spelen. Het enige nummer bij de profs, waar in men met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid de winnaar van te voren kan aanwijzen is de stayerij. Dit is Jaap Oudkerk. Vooral nu Hennie Marinus de wieler sport vaarwel hééft gezegd. De tegen standers van Oudkerk zijn Piet van der Lans, Ab Donker, Van Campen. .Legrand. Mesters en alweer als hij zich niet in de wegploeg fietst mis schien ook Peter Post. (Van onze sportredactie) BREDA Van doorgaans goed in gelichte zijde vernamen wy, dat KNVB besloten heeft dat volgend jaar geen verenigingen meer zullen worden uit geleend aan andere districten. De be zwaren, die in Zeeland geopperd wor den omdat Vlissingen by de westelyke clubs is ingedeeld en Middelburg, een andere grote Zeeuwse club. in bet rui den, zullen dus volgend jaar tot het verleden behoren. Overigens speelt TSC door welke club waarschynlyk alle leed in Zeeland is ontstaan dit jaar nadat het vele seizoenen lang bij het westen was ingedeeld op eigen verzoek thans in Zuid L

de Stem | 1965 | | pagina 15