iTer Yalcke Goes wordt maar voor kwart benut ;lbier Vlassers houden wedloop met weersomstandigheden ECHT MAANDAG KOMEN EERSTE PATIëNTEN aijhlai) Pc Stetn Ineke Faas te Bres kens garnalenkoningin 1965 Visserijdagen Breskens hebben prima program Smallenbroek verhuist naar Den Haag Drie afdelingen nog leeg .door gebrek aan personeel In Vrouwen polder mag geen torengebouw komen Minimumprijsregeling voor appels en peren als tapbier in het ook lek- .s? Het tweede n paar flessen Bezichtiging Dilemma'; IN GOES Man op straat overleden Juweeltje Verongelukt onder kantelende tractor UTOS Groot-siekengasthuis Directeur-geneesheer neemt afscheid Vakantieweek Middelburg se kinderen Apeldoornse vierdaagse Veel blaren en stramme spieren DAGBLAD DE STEM VAN DONDERDAG 29 JULI 1965 van [het meubilair en de stoffering een modern-huiselijke indruk. De bedden b.v. hebben voor- en achterkanten van teak. De kamers hebben indirecte verlichting. De eerste patiënten zullen op de bo venste verdieping worden ondergebracht Van daaruit is het uitzicht op de om geving uiteraard het mooist. Elke ver- pleegafdelinig heeft eeen ondorzoekkamer. De onderzoekkamers op de drie bene denste verdiepingen zullen voorlopig in gericht worden als dameskapsalon, he renkapsalon en spreekkamer. Op de eerste verdieping van de ver- pleegvleugel is een centrale recreatie hal ingericht. Op de tweede verdieping bevindt zich een speciale afdeling voor het weifarewerk. De afdeling voor physische therapie is in een apart gebouw ondergebracht. Men komt hier een ruime oefenzaal, een massage-afdeling en een vlinder- bad tegen In dit deel van het gebouw zijn bovendien de doktersruimte, een laboratorium een apotheek en een ront- genkamer ingericht. Aan het tehuis zal een heilgymnaste- masseuse in vaste dienst worden ver bonden. Het gebouwencomplex dat ontworpen is door arehitektenbureau Rothuizen en 't Hooft N.V. te Goes zal vanavond worden bezichtigd door verpleegsters en artsen. Morgen kan het grote pu bliek een kijkje komen nemen (van twee tot vier en van zevn tot negen uur). De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Midden-Zeeland is nog van plan een verpleegtehuis voor langdurige zieken in Terneuzen te bouwen. Dit tehuis zou een capaciteit van honderd bedden moeten krijgen. GOES Maandag 2 augustus a.s. treedt o-p de Nederlandse veilingen een minimumprijsregeling voor appels en peren in werking. Deize zal gelden voor het gehele seizoen 1965-'66. Beneden 12 cent per kg zullen geen appels voor consumptie verkocht mogen worden en de ophoudprijs van peren is vastgesteld op 6 ct. per kg. Appelen, die geen 12 oemt per kilo opbrengen, mogen vervolgens voor in dustriële verwerking worden geveild. Dan geldt een minimumprijs van 6 cent per kg. Voor doorgedraaide appelen van een betere kwaliteit dan kroet en val zal bij doordraai een vergoeding wor den betaald van 6 cent per kg. Voor kroet en val wordt bij doordraai geen vergoeding gegeven. Indien appelen die op 12 cent zijn doorgedraaid, ver volgens door een fabriek worden ge kocht voor meer dan 6 cent per kg., krijgt de teler de gehele opbrengst uit betaald. Over alls appelen die dit seizoen op de veilingen worden aangevoerd, behal ve kroet en val, is dit jaar een heffing verschuldigd van f 0.20 per 100 kg., on geacht de veilingprijs Op dit punt wijkt de regeling af van die van het vorig jaar. want toen werd enkel heffing ge houden van appels van de kwaliteits klassen I en II. die minder dan f 0.22 per kg opbrachten en van alle kwali teiten III grof, III fijn en val. De ophoudprijs van peren voor de fa briek bedraagt 3 cent per kg. Bij even tuele doordraai krijgt de teler voor dit produkt geen vergoeding en er wordt van peren ork geen heffing ingehou den. De minimumprijsregelinig voor bard- fruit gaat uit van het Centraal Bureau van de Tuinbouwveilingen en geldt voor alle aangesloten veilingen. (Van een onzer verslaggevers) GOES De stichting Verpleeg- en rusthuizen Midden-Zeeland zal .JBnaandag a.s. beginnen met de ^■jpname van patiënten in haar Hpieuwe verpleegtehuis voor lang durige zieken Ter Valcke te Goes. Door gebrek aan personeel zal avoorlopig slechts één kwart van de totale capaciteit (188 bedden) ibenut kunnen worden. Dit bete- Hkenf. dat drie van de vier boven elkaar gelegen verpleegafdelingen Jeeg zullen blijven. De stichting (leeft er nog geen idee van hoe lang deze onplezierige situatie zal duren. Dit hangt vooral af van de .mogelijkheid om voldoende per- Bsoneel aan te trekken. I De Vooruitzichten op dit punt zijn niet TBistig. Er is vooral een tekort aan er- aren personeel. Zelfs de staf van het huis is nog niet volledig. De direc- irice (zuster W Davids) en de genees- heer-directeur (mej. A. van den Brink) niet meegerekend begint Ter Valcke |met slechts vijf gediplomeerden. Het Stichtingsbestuur houd+ er rekening «mee. dat het lang zal duren eer het ■verpleegtehuis geheel bezet zal zijn Intussen blijven vanzelfsprekend ook veel ■van de 646 kamers in het zusterhuis on- I bezet. Destijds is to-t de bouw van Ter Valcke ■besloten om het te Koudekerke geves- Itigde verpleegtehuis voor langdurige I.zieken Der Boede te ontlasten. Der oede beschikt over 134 bedden. Aan dit tehuis is een afdeling voor geestee- Kjjft gestoorden bejaarden verbonden (Ter Poorte) met een totaal van 140 verkoopkantoor te 2dige indiensttreding Een heldere kmer in Ter Valc ke te Goes. V.l.n.r. mevr. M. Min derhout-J oosse, adjunct-directrice van de stichting Verpleeg- en Rust huizen Midden-Zeelanddirectrice zr. W. Davids, „geneesheer-direc teur" mej. A. v.d. Brink. bedden. Ook al door personeelsgebrek is Der Boede momenteel slechts voor 8 procent bezet. Dit percentage ver toont bovendien een nog verder dalende tendens. GOES De 53-jarige T. W. Derksen uit Zwijndrecht is dinsdagavond in de Kastanjestraat te Goes door een hart aanval getroffen en ter plaatse overle den. De heer Derksen was op familie bezoek. Hij hielp bij het verplaatsen van wat bakstenen. Toen hij met een stapel stenen op stpaat liep zakte hij plotseling in elkaar. (Van een onzer verslaggevers) BRESKENS Dit is dan de garna lenkoningin 1965 van de West- Zeeuwsch-Vlaamse visserplaats Bres- Bouwkundig; en verpleegtechnisch is Ter Valcke overigens een juweeltje. Er is drie jaar aan gebouwd. Aan de in richting is buitengewoon veel zorg be steed. De langdurige zieken zijn gehuis vest in kamers met zes, vier of twee bedden. Er zijn ook enkele eenpersoonska mers. De kamers maken door de keuze (Van onze correspondent) ABSDALE Woensdagmiddag rond 12 uur was de 18-jarige Marcel Vink wonende aan de Derde •Verkorting 2 te Absdale (gem. Axel) aan het vlas uitrijden met een tractor, in' loondienst van de firma Schalkers. Tengevolge van de regen stopte hij met vlas uitrijden en reed hij het land af, maar raakte hierbij met zijn tractor in een kreek, nabij het Kapersgat. De tractor kantel de en Marcel Vink raakte er onder be kneld. Hij kon slechts levenloos eronder vandaan gehaald worden (Van een onzer verslaggevers) BRESKENS Voor de dertiende uit gave van dc visserijdagen Breskens heeft de betrokken stichting weer een goed be zet programma ontworpen. Van zaterdag 14 tot en met maandag 16 augustus zul len de feestelijkheden, die bedoeld zijn als reclame voor de produkten van de zeevisserij, duizenden toeristen naar Breskens trekken. De dagen zijn ontstaan als een manifestatie van de gehele be volking om de gemeente in de publieke belangstelling te houden, toen dertien jaar geleden de grote verkeersweg om het dorp werd heen gelegd. In het driedaagse evenement krijgen de visserij en de amusementssector ruimschoots de aandacht. In het gebouw De Uitkomst wordt op zaterdag begon nen met de traditionele reünie van de vereniging Zevibel. Het gemeentebe stuur koppelt er een officiële ontvangst aan vast. Na de opening van de feesten door de stichtingsvoorzitter E. Seuss zal de commissaris der koningin in Zeeland de visserijwimpel op het winnende schip hijsen. De wimpel in de Breskense kleu ren rood en groen wordt gewonnen door de schipper die de hoogste gemiddelde prijs van vorig jaar heeft behaald met zijn garnalen vangst. Na dit officiële gedeelte komt het meest aantrekkelijke onderdeel voor de toeristen aan de beurt, n.l. de vloot- schouw, waar tijdens belangstellenden met kotters de Schelde op kunnen. In de haven komen vervolgens de zwem mers aan de startlijn en door de dorps- richten aan R.S. Stokvis Zonen da. (Vail onze correspondent) DEN BOSCH. Zaterdag neemt dr. P. J. V. van Wesemael afscheid als Hi I; recteur-geneesheer van het Groot 7ii" kengasthuis, welke functie hu eedureodó twaalf jaren heeft vervuld. Dr Van We semael werd m 1900 te Nieuw-Namen [geboren; in 1925 voltooide hij aan de uruversiteit te Amsterdam zijn medLchl studie, waarna hij van 1925 tot 1945 werkzaam was als huisarts in Wognum In laatstgenoemd jaar volgde zijn benoe' mmg tot inspecteur van de Volksee zondheid voor Noord-Brabant te Breda Intussen was hij ook gepromoveerd tot doctor in de geneeskunde op een proef- schrift over Bouw en voorkomen van klieren van Brunner bij de mens. Tijdens de ambtsperiode van dr. Van Wesemael is de revalidatie-afdeling tot stand gekomen, werden de röntgen-afde- hftg en de operatiekamer uitgebreid en j kwam het verpleegstershuis tot stand -inans is de bouw van een nieuw ver- pieeggebouw in voorbereiding. Het aan- f bedden is in die periode toegenomen «f1} In diezelfde jaren is zo- de medische staf als het lekenperso- neei verdubbeld en is de apotheek ge moderniseerd. inYf' *alerdag zal om half twaalf v.m I ao» j lounge van het verpleegstershuis I kg f Zmd-Willemsvaart een afscheids- iJCTeen plaatshebben, waar het col- ge van Regenten van de Godshuizen dische staf en deputaties van het verplegend personeel afscheid zullen ne- S Daarna isv er van half een tot half twee een openbare receptie. straten begint een bloemencorso te trek ken. Hieraan wordt deelgenomen door ne gen buurtverenigingen en tien groepen van gekostumeerde kinderen. Het corso is mogelijk gemaakt door belangrijke financiële medewerking van gemeente bestuur en het plaatselijke bedrijfsleven. De optocht wordt opgeluisterd door mu ziekgezelschappen uit Breskesn, St.-Jan steen, Clinge en door de Tilburgse doe delzakband de Schotjes. Het avondpro gramma wordt ingezet met enkele con certen op het Spuiplein en bij de vis mijn. In een grote amusementstent op het ha venterrein treden vervolgens Belgische radio- en t.v.-artiesten op. De zaterdag wordt besloten met een taptoe door de plaatselijke harmonie Uit het volk Voor het volk. Zondag trekt weer het corso, nu met medewerking van muziek gezelschappen uit St.-Kruis, Sas van Gent, Heikant, Groede en de Unie uit Breda. De prijzen zullen worden uitge reikt door de garnalenkoningin. De B.R. Y.C. organiseert motorbootraces en de monstraties waterskiën. In de amuse mentstent komen op zondagavond Ne derlandse artiesten voor het voetlicht, o.m. Rommy Tober, André van Duyn en Frans van Dusschoten en een teenager orkest. De Bredase harmonie de Unie verzorgt het slotgedeelte. Op maandag komen voor het eerst sinds 1957 weer wielrenners aan de start in Breskens. Aspiranten en nieuwelin gen zullen strijd leveren in de omgeving van het Oranjeplein. Op het Spuiplein wordt een gezellige avondjaarmarkt in gericht en via een drumbandshow zal een groots vuurwerk aan de oude veer haven de kaars van de viserijdagen 1965 uitblazen. Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Van 's morgens /ijf tot s nachts twaalf uur, door ie week maar ook op zondag, zijn de Zeeuwsvlaamse vlassers mo menteel in een heftige strijd ge wikkeld met de weersomstandig heden. De mannen uit die hoek van de landbouwsector, waar al veelvuldig harde klappen zijn ge vallen, houden een wedloop met de natuur, met als inzet het beperkt houden van economisch verlies. In de vlasserswereld is de wei nig aantrekkelijke figuur ontstaan, dat het aanbod vele malen de vraag overtreft. Immers, de boeren willen wel van hun gewas af, maar de vlassers, die het vlas te velde kopen, wachten het weer af. Ze waken ervoor, dat reeds aan gekocht maar nog niet getrokken vlas door de regenval op het land staat te rotten. Daarbij komt, dat de markt niet al te gunstig ligt: vlas van zeer goede kwaliteit gaat in België voor 8 tot 10 duizend franks per hectare. Het natte weer van de laatste twee weken heeft bovendien vele vlaspercelen onbegaanbaar ge maakt. Een druk telefonisch ver keer houdt de plukkers op de hoogte van plaatselijke omstandig heden: waar het niet regent wor den werkdagen gemaakt van 19 uur... (Van een onzer verssla ggevers) MIDDELBURG Van maandag 16 tot en met vrijdag 21 augustus zal in Middelburg een vakantieweek voor de kinderen worden georganiseerd. Er zul len meer dan 300 kinderen aan deze week deelnemen, die start onder het motto: Middelburg ontvangt de wereld. De kinderen zullen worden verdeeld in groepen, die verschillende landen ver tegenwoordigen. Maandagochtend, 16 augustus, zal de week worden ingezet met een speur tocht door de stad. 's Middags zal een film over een safari in Afrika worden vertoond. Dinsdagochtend zullen de oudere kinderen zwemwedstrijden hou den in het gemeentelijk zwembad. De ongeren gaan varen op het Veerse Teer. Dinsdag- en woensdagmiddag zul- m de kinderen van tien tot veertien lar met schepen van de Koninklijke arine vaartochten maken. Voor het erige zullen tijdens die middagen wed- rijden in straattekenen, rolschaatsen steltlopen worden georganiseerd. Voor de jongste deelnemers aan de kantieweek komt er woensdagmiddag n poppenkastvertoning. Woensdagoch- nd mogen alle deelnemer s hun huis eren naar de vismarkt brengen. Hier tl worden beoordeeld of de dieren er >ed verzorgd uitzien. Dit programma- .int had vorig Jaar enorm veel succes. Donderdagochtend zal met medewer king van de dienst gemeentewerken een wedstrijd in stratenmaken worden ge organiseerd. In het openluchtpark Tooren- vliedt zal 's middags een internationaal jeugdvariété van het theaterbureau van Carla Flink optreden. Bij slecht weer zal de uitvoering in de schouwburg plaats vinden. Vrijdagochtend gaat het hele ge zelschap naar de Middelburgse kunst markt om er t© tekenen. De vakantie week zal 's middags worden afgesloten met sportwedstrijden en spelletjes op het gemeentelijk sportterrein. kens. De charmante 19-jarige Ineke Faas werd door de ervaren man nen van de vissersvereniging ,,Ons Belang" uitverkoren om tijdens de visserijfeesten van zaterdag 14 tot en met maandag 16 augustus de scepter over de nfvere gemeente te zwaaien. De koningin is een doch ter van schipper M. Faas, die met de ,Br. 55' dagelijks het wijde sop kiest op jacht naar het zeebanket. De blonde, vrolijke Ineke is mo menteel op vakantie in Breskens, want haar werkzaamheden liggen bij een Bredase familie. Bij de uit voering van de representatieve taak, die zij met veel plezier tegemoet ziet, wordt zjj bijgestaan door haar jongere zus Hannie, die een der hof dames is. De stichting Visserijda gen Breskens kan tijdens de festivi teiten van zon verzekerd zijn, is het niet vanuit de lucht, dan is het toch zeker vanuit een grote open konin- ginnewagen. J~)e verhouding tussen Rusland en Amerika is te vergelijken met die tussen twee forse, aan elkaar gewaag de honden. Nadat ze elkaar eens flink bij het nekvel hebben gegrepen en el- kaars kracht beproefd hebben, gaan ze elkaar in het vervolg grommend en met rechtopstaande haren uit de weg. Nog wat later negeren zij elkaar en op de lange duur kunnen ze elkaar ver dragen. Pas als een been tussen hen in wordt gegooid, kan het op een nieu we krachtmeting uitdraaien. Momen teel fungeert Vietnam als been, maar tot dusverre draaien Washington en Moskou er omheen zonder vijandelijk heden. In feite zou Rusland best wat meer toenadering tot Amerika willen tonen, ware het niet dat het daarmee het ri sico liep de verwijten van China en de op China gerichte landen op de hals te halen. Nog een stapje verder: Rus land en Amerika zouden best tot t soort overeenkomst kunnen ko men ten aanzien van Vietnam, maar het is China dat deze bescheiden mo gelijkheid grondig verstoort. Moskou kan niet toestaan dat Vietnam een uitsluitende zaak van China wordt en om die reden is Vietnam een bijzonder moeilijke zaak. Amerika van zijn kant is er niet op gesteld om de Russische reu al te boos te maken en ontziet daarom de nog niet operationele Russische raketbases bij Hanoi. Bij voorkomende gelegen heid heeft Washington duidelijk te verstaan gegeven, dat deze bases voor alsnog niet het doelwit zijn van de in Vietnam gebruikte Amerikaanse vlieg tuigen. Nu wil het geval, dat een Ameri kaanse Phantomstraaljager vermoede lijk door een Russische raket is neer gehaald. Daarmee zijn de Amerikanen voor een dilemma gesteld. Mogelijk is hier sprake van een, eveneens in de buurt van Hanoi opgestelde mobiele raketbasis, die met Russisch personeel werkt. Aanvallen op de bekende bases bij Hanoi en op de, moeilijker te vin den en te treffen mobiele bases waar dan ook, waarbij dus Russisch perso neel zou kunnen sneuvelen, zullen de verhoudingen VS-Rusland zeer doen verslechteren, tot grote vreugde van China. Het dilemma wordt nog ver groot, omdat grote groepen in de VS onder de republikeinse oppositie) aan dringen op een rigoureuze aanpak van de raketbases. Deze problemen zijn nu gevoegd bij de moeilijkheden waar mee de Amerikanen in Zuid-Vietnam al te kampen hebben. APELDOORN (ANP) Hoewel op de tweede wandeldag van de Apeldoornse vierdaagse van de Nederlandse Wandel sportbond de regen vrijwel voortdurend uit de loodgrijze hemel neerdaalde en er een gure wind stond heeft het wandelle- ger in bijzonder opgewekte stemming het prachtige parkoers, dat over een sterk geaccidenteerd terrein langs o.m. Kootwijker Duin, Nieuw-Millingen en Hoog-Soeren leidde, afgelegd. Die regen en kooide bezorgde de EHBO heel wat werk. Er waren veel blaren en stramme spieren. Er werd heel -wat ha.n- .saplast geplakt en jodium uitgesmeerd. Zes wandelaars werden bij de start door het NWB-bestuur met een anjer verrast. Vijf omdat zij hun verjaardag vierden en één omdat hij in zijn eentje zijn 12V2-jarig huwelijksfeest herdacht. Ondanks het naargeestige weer bleef het aantal uit vallers tot slechts één beperkt. Er waren 's morgens 1373 wandelaars van start ge gaan. Het ziet er evenwel naar uit, dat vandaag een aantal van de wandelaars niet zal opkomen. Dan leidt het parkoers o.m. naar V'aassen met een omweg voor de vijftigers naar Epe, Ernst en Gortel. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Minister Smallenbroek van Binnenlandse Zaken heeflt besloten het heen en weer reizen in de weekein den naar zijn woonplaats te Assen te be ëindigen. In de loop van september gaat hij in Den Haag wonen. Hij neemt met zijn gezin zijn intrek in een woning aan de Van Hoeylaan in de fraaie Haagse woonwijk Marlot. Deze woning wordt per 1 september a.s. opgeleverd. Berich ten als zou de toekomstige woning van minister Smallenbroek voor 200.000 gul den door de Rijksgebouwendienst zijn aangekocht werden door een zegsman van de minister „schromelijk overdre ven" genoemd. Van de dertien man sterke ministers ploeg wonen thans nog 5 ministers bui ten Den Haag. Het zijn de ministers Sam- kalden (Oegstgeest)Suurhoff (Naarden), Bogaers (Laren), Den Uijl (Amsterdam) en Vondeling (Leeuwarden). Minister Vondeling verblijft, evenals minister Smallenbroek dat tot dusver nog doet, gedurende de week in een hotel in Den Haag. In het weekend reist hij met de trein naar Leeuwarden. Hij is van plan dat te blijven doen. (Van .onze parlementaire redactie) DEN HAAG De Kroon heeft beslist, dat in het duingebied bij Vrouwenpolder geen torengebouw mag komen. In samenhang met deze beslissing heeft de Kroon ook goedkeuring onthouden aan de be stemming, gelegen op de gronden, die grenzen aan het duingebied, waar het torengebouw was gepro jecteerd. Een aantal andere recreatieve voorzieningen in Vrouwenpolder, de bouw van een hotel langs het Veer se Meer en van een groot complex zomerhuisjes en de stichting van een aantal kampeerterreinen werd door de Kroon goedgekeurd. De afwijzende beslissing heeft dt Kroon o.m op de volgende gron den genomen: het landschap van Walcheren met name ook van Vrou wenpolder, wordt gekenmerkt dooi lage begroeiing en door dorpen, die tegen de duinen aanliggen, ma al daar niet bovenuit rijzen. Hieraan zou het te bouwen torenhotel ern stig afbreuk doen, omdat het dooi zijn afmetingen en schaal er werd reeds gedacht aan een hoogte van 60 meter aan een groot deel van de omgeving visueel een stede lijk karakter zou geven. Verder roept de Veerse dam, die ook wat de hoogte betreft goed in de schaal van het landschap past, geenszins de behoefte op aan een zo sterk vertikaal element als een torenho tel. Ook zou het hotel aan het duin en strand gebied van Vrouwenpolde) het thans nog overwegend rustigt en intieme karakter ontnemen, ter wijl daartoe geen noodzaak bestaat Het provinciaal bestuur van Zee land dient binnen een jaar het on derhavige plan en de daarbij beho rende voorschriften te herzien, voor zover er althans goedkeuring is aart onthouden De contactcommissie voor natuur- en landschapsbescherming, de stich ting ,,Het Zeeuwse Landschap" en de bond Heemschut hadden bezwa ren tegen de wijziging van het streek plan ingediend. Deze instanties zijn echter geen eigenaren van of recht hebbenden op, in, of nabij he+ plan gebied gelegen gronden, zodat zij niet als belanghebbenden zijn aan te merken. Deze beroepen zijn dan ook niet-ontvankelijk verklaard. Ten aanzien van de bezwaren in gediend door b. en w. der gemeen te Middelburg, zegt de Kroon in haar recente besluit: de reclaman ten hebben bezwaar tegen de be stemming tot kampeercentrum van een gebied ten oosten van de weg naar het pompstation te Vrouwen polder, voor zover deze bestemming betreft het gedeelte van dit gebied, dat is gelegen binnen een afstand van 400 meter van de ter plaatse in het waterwingebied der gemeen te aanwezige puttenrü- Zulks on grond, dat bij gebreke van nood zakelijke voorzieningen het in de bodem dringen van voor de water winning schadeliike stoffen niet kan worden voorkomen. Gelet op de opzet van de onder- werpeüike herziening en de ligging van het hiervoor bedoelde terrein moet de daaraan gegeven bestem ming echter juist Seacht worden. Aan de bezwaren van Middelburg kan worden tegemoet gekomen door daartoe geëigende maatregelen, het- mi op grond van het in voorberei ding zijnde facet-streekplan voor de vaterwingebieden. hetzij uit andere hoofde. Tot een vergroting van het bestaande kampeerterrein kan pas overgegaan worden nadat hiervoor i?en uitbreidingsplan is vastgesteld en ook overigens ter voorkoming van verontreiniging van het water wingebied voorzieningen getroffen zullen zijn. In verband hiermee kun nen de bezwaren van Middelburg niet leiden tot het onthouden van goed keuring. Telefoon 01850—26755 i

de Stem | 1965 | | pagina 5