WILSON NAAR KREMLIN? Aanrander schiet jongeman dood bij vechtpartij Politie haalt prooi uit tunnel-fuik terugkeer arantaine jt 54 kilo HUIZEN ERBIJ ALS GEBOUWD SINDS JAAR 0 POEDELBOUTADE MEISJE VERDEDIGD Massale jacht op gemaskerde onbekende BERUCHTE BELGISCHE JENEVERSTOKER GEPAKT Colin Chapman vandaag voor rechter Vader bekent baby te hebben gedood VOOR 2000 EVENVEEL Vietnam INBOEDEL VAN VAKANTIEHUIS GESTOLEN.... Nog iets warmer Mariniers wilden Hanoi aanvallen Hoe start ik dit vliegtuig BEDREIGING Herman Emmink zingt niet voor blanken alleen Duits rampgebied herstelt zich van watersnood .AMSTERDAMSE POLITIE PAKT ANARCHISTEN DAGBLAD VOOR ZEELAND oet een speciale commis- vetenschappen de aanbe- treeks 1970 een reis naar r op aarde minstens drie In deze periode zal dan rs misschien zijn besmet at de mogelijkheid dat er kans inhoudt, dat toe- ug brengen die gevaarlijk it aan dat er in de ruimte rs, mogelijk in de wolken- Ier het oppervlak van de commissie in haar rapport >ende voorzorgsmaatregelen cunnen worden vermeden". 1 dat als besmetting met zich ook zal voordoen, se bureau voer de ruimte- aarde tegen bacteriën van jrootste besmettingsgevaar verzamelen bodemmonsters e. maanastronauten en hun .noodzakelijke eerste stap" te beschermen. De drie n zodra het ruimtevaartuig gkeer naar de aarde, bodemmonsters die op de orden verzameld, in lucht- n deze in een geïsoleerde Na de landing op aarde rden onderzocht, weging geeft gaan zelfs zo gekeerde ruimtevaartuig in en geïsoleerd. Het ruimte- iullen niet mogen worden voltooid, dat zij het rapport van de (New Scientist, juni '65) astronaut James White ■uimte heeft gemaakt, is Apollo-astronauten tij- ;en. Het pak bestaat uit Je drie grootste gevaren vacuüm, extreme tem- >5 graden onder nul en an de zware kant: het ruimte is het vederlicht id verkeert. Bij een toe- cht weer wel meetellen, mts 1/6 bedraagt van de er dan 9 kilo wegen, ioneert ongeveer net zo 3 laag zijn dunne buisjes van de astronaut trans- htdruk. In de luchtledige ibleem van de ingenieurs in flexibele scharnieren" ichaamsdeel moesten deze •binding bij de knie was die bij het veel beweeg- nog niet in geslaagd al ro-meteorieten. Deze laag it even sterk is als dun ilerend en beschermt de e ruimte op die plaatsen is blootgesteld. De eerste ies. ronaut een buitengewoon vizier is buitengewoon tegen. kilo. Maar de zuurstof- ompact pakket op de rug komen dan nog de nood- anger die samen 4,5 kilo (Van onze correspondent) (Van onze redactie buitenland) LONDEN De Britse premier Harold Wilson zal mogelijk in de herfst naar Moskou gaan voor een topgesprek met de Sovjet-leiders. Onderwerpen van gesprek zullen zijn: Vietnam en de verhouding tussen Oost en West. Wilson zou de laat ste tijd over deze kwesties herhaaldelijk geheim contact met het Kremlin hebben gehad. Wilsons vredespogingen worden door de Russische pers beschouwd als dekmantel voor zijn steun aan de „Ame rikaanse agressie". De Pravda schreef gis teren, dat de Britse premier de vrede in Vietnam eerder bereikt door de Gemene- bestlanden te verbieden Zuid-Vietnam te steunen. In dit verband worden Nieuw- Zeeland en Australië genoemd. Wilson heeft gisteren in Londen ge zegd dat „in toenemende mate erkend wordt dat het probleem-Vietnam niet met militaire middelen kan worden opgelost". „De enige voorwaarde waaronder een militaire oplossing voor de strijd in Viet nam kan worden tot stand gebracht, zou een „escalatie", mogelijk een grote we reldoorlog zijn", aldus de Britse rege ringsleider. Om die reden, zo voegde hij eraan toe, had zijn regering „vele maan den lang" getracht de betrokken partijen aan de conferentietafel te brengen. Wilson noemde zes punten, „die in gro te lijnen het Britse beleid ten aanzien van Vietnam bepalen", namelijk: 1. Het Vietnamese conflict is uitgegroeid tot een daadwerkelijke oorlog. 2. De oorlog in Vietnam dreigt in de zeer nabije toekomst uit te dijen tot een grondoorlog in Azië van de eerste grootte. 3. Het feit vergiftigt de internationale betrekkingen en het bederft de voor uitzichten op lange termijn voor een vreedzaam naast elkander bestaan van landen met afwijkende maatschappe lijke stelsels. 4. De Vietnamese crisis kan niet uitslui tend door militaire maatregelen wor den opgelost. 5. Een politieke oplossing kan slechts aan de conferentietafel worden ver kregen. 6. Groot-Brittannië, de Verenigde Sta ten en de Sovjet-Unie zijn van mening dat de sleutel voor een oplissing van de Zuidvietnamese crisis zich in Hanoi bevindt. In Zuid-Vietnam zijn communistische guerrilla's gisteren doorgedrongen tot in de nieuwe stellingen van pas aangekomen Amerikanen in Bien Hoa. Drie Amerikanen kwamen daarbij om het leven. De Vietcong is ook actief geweest in het dorp Plei Breng, waar twaalf dorpelingen werden vermoord. Ruim twintig anderen werden zwaar ge wond. TIJDENS het zwemmen in een grindgat van de in aanleg zijnde weg tussen Limbricht en Born is maandagmiddag de 13-jarige Willie Coenen uit Lim bricht bij Sittard verdronken. DOOR DE BOUW van de metro en de daardoor ontstane chaos is de Rotter damse Coolsingel zo weinig in trek bij het publiek, dat al drie café-restaurants bij gebrek aan klandizie moesten wor den gesloten. Weeroverzicht, medegedeeld door het K.N.M.I., geldig tot vanavond: Tussen een hogedrukgebied boven Scandinavië en een lagedrukgebied boven Ierland en Het Kanaal staat een zuidoostelijke luchtstroming. Het lagedrukgebied breidt zich ge leidelijk naar Frankrijk uit. Met deze zuidoostelijke wind wordt warme continentale lucht aange voerd. In deze lucht kunnen de temperaturen plaatselijk tot boven de 25 graden oplopen. Daar deze lucht kennelijk vochtig is, zullen er plaatselijk regen- of onweers buien tot ontwikkeling kunnen ko men, die daarna voor afkoeilng zorgen. Aan de kust zal tijdelijk de wind van zee waaien. Vandaag: zon onder 20.48 uur. Maan op 23.44 uur. Morgen: zon op 4.46 uur. Maan on der 12.56 uur. Het weer in Europa (Rapporten van gisteravond) max. weer temp. Helsinki vrijw. onb. 25 Stockholm onbew. 24 Oslo vrijw. onb. 27 Kopenhagen vrijw. onb. 20 Aberdeen motregen 16 Londen zw. bew. 23 Amsterdam half bew. 20 Brussel geh. bew. 25 Luxemburg regenbui 22 Parijs licht bew. 24 Bordeaux zw. bew. 23 Grenoble zw. bew. 28 Nice half bew. 25 Berlijn zw. bew. 25 Frankfurt zw. bew. 23 München half bew. 23 Zürich licht bew. 24 Genève zw. bew. 25 Locarno 25 Wenen half bew. 23 Innsbruck zw. bew. 24 Belgrado zw. bew. 28 Athene onbew. 36 Rome onbew. 25 Barcelona zw. bew. 26 Madrid licht bew. 32 Mallorca licht bew. 28 Lissabon half bew. 24 Nu is het eindelijk eens géén hon- deweer en wat gebeurt er? Ik mag op de auto van mijn baas passen, terwijl hij zelf lekker op dat ter rasje in een koud biertje zit te happen. Wat dóen we hier eigenlijk, in die broeihete stad? Je hoort op deze tijd van het jaar in de Zwitserse bergen of in Tirol te zitten! Och mevrouw wilt u zo vrien delijk zijn om even de haren uit mijn ogen te strijken? Dan kan ik zien of mijn baas een nieuw biertje heeft besteld Verroest! Hij be stelt er twéé. 't Is me de vakantie vreugde wél Pffff DA NANG, Zuid-Vietnam (U.P.I.) Twee jonge Amerikaanse mari niers hebben geprobeerd twee B- 57 „Canberra"-bommenwerpers van de luchtbasis Da Nang te stelen om een bombardementsvlucht op de Noordvietnamese hoofdstad Ha- nai uit te voeren, aldus betrouw bare zegslieden. Tjjdens het bezoek van de Ame rikaanse minister van defensie, Ro bert McNamara, aan de basis slaag den de beide mariniers erin aan voorlopige hechtenis te ontsnappen. Zy werden opnieuw gearresteerd toen de minister de basis weer had verlaten. Volgens de zegslieden hadden de beide mariniers, vermoedelijk na het genieten van enig geestrijk vocht, een paar vliegersuitrustin gen gestolen en slaagden zü erin zonder enige argwaan te trekken in de cockpits van de bommenwer pers te komen. De wachtposten werden argwa nend toen één van de „bravoure- vliegers" aan hen vroeg hoe de motoren moesten worden gestart. Toen de beide mariniers werden gearresteerd hadden zü de instru menten in de cockpits al bescha digd. Beide mannen zouden heb ben verklaard een bombardement op Hanoi te hebben willen uitvoe ren, omdat volgens hen harder moest worden opgetreden tegen Noord-Vietnam, aldus de zegslie den. De beide mariniers slaagden erin aan hun bewaking te ontkomen, maar werden later opnieuw ge pakt. Zy worden voor een onder zoek vastgehouden. NOORDWIJKERHOUT In de komende veertig jaar zal de mensheid even veel woningen te bouwen krügen als er sinds het begin van de jaartelling in totaal zün gebouwd. Deze gigantische taak moet worden uitgevoerd, wi men in het jaar 2000 geen woningnood kennen. Dit heeft in Noord- wijkerhout professor J. B. Bakema, architekt en buitengewoon hoogleraai aan de T.H. te Delft, gezegd. Prof. Bakema verbond hieraan meteen de mededeling dat men voor deze taak staat, zonder een conceptie die aan het probleem is aangepast. Lit is voor de tweede maal in korte tijd dat over dit onderwerp een open bare waarschuwing gehoord wordt. Twee weken geleden meldden wij dat dr. Buskes, directeur-generaal van de volkshuisvesting en bouw nijverheid waarschuwde dat de verantwoordelijke personen en instan ties, nog de vele geïnteresseerden een oplossing voorhanden hebben voor het wonen in de toekomst. Zonder zo'n conceptie aldus prof. Bakema lopen we het gevaar van een steeds grotere uniformiteit van behuizing en omgeving, die de ontwikkeling van de mens 9terk beïnvloedt, en die in strijd is met onze opvatting van de mens die zich vrij moet kunnen ontplooien. Het moet mogelijk zijn, aldus prof. Bakema, door afwisseling van hoge, middelhoge en lage bouw en de ontwikkeling van woonkernen die gemak kelijk voor het autoverkeer bereikbaar zijn, nieuwe menswaardige steden te bouwen, waarin de individuele mens naar verkiezing alleen kan zijn of samen met anderen waar hy zij verantwoordelijkheid kan ontwikkelen door zorg voor eigen omgeving die hem dierbaar is. Men zal dan echter radicaal moeten breken met de huidige gang van zaken, waarbij de steden rondom een kern die uit een geheel andere traditie stamt, zich stomweg concentrisch uitbreiden. (Van een onzer verslaggevers) VALKENBURG. De Lim burgse politie maakt op groot scheepse wijze jacht op een man die zondagnacht de 21-jarige Piet Frijns uit Schimmert dood schoot tijdens een vechtpartij, welke ont stond toen de heer Frijns zijn meis je, de 20-jarige Bertha G. uit Val kenburg uit handen van een ge wapende en gemaskerde man wilde redden. Anderhalf uur al had toen de onbekende, die plotseling voor het paar was opgedoken toen het op de zogenaamde Betsy Perk-hank langs de spoorlijn Valkenburg- Heerlen zat, de twee jongelui be dreigend met een zware revolver, oneerbare voorstellen gedaan. Toen beiden daar niet op ingingen ,en de man het meisje trachtte te over meesteren, ontstond de vechtpartij. DE KLEINE onderzeeboot, die zes maanden geleden in het Lago Maggiore zonk, is gisteren gevonden. De onder zeeër had twee passagiers aan boord, die opnamen maakten voor een televi siefilm. Over hun lot is niets bekend. (Advertenties) WASHINGTON (UPI) De Ameri kaanse minister van buitenlandse za ken, Dean Rusk, zou het volgens goed- ingelichte zegslieden in het congres toe juichen indien hij zou worden benoemd tot opvolger van Adlai Stevenson, de pas overleden Amerikaanse V.N.-gede- legeerde. De jongeman, de jongste uit een mijp- werkersgezin van vijf kinderen, wèjrd door vier kogels in rug en hartstreek getroffen en moet op slag dood zijn ge weest. De onbekende loste, vluchtend in de duisternis, nog een vijfde schot. Nog geen half uur na de moord wer den in heel Zuid-Limburg tot Susteren toe de rijkspolitie en de grensposten ge alarmeerd. De nachtregisters van alle kampeerterreinen werden nog in de loop van de nacht uitgekamd. De po litie uit Klimmen en Valkenburg gren delde de Schaelsberg met zijn bekende kluizenaarspark voor het publiek vol ledig af. Met vier speurhonden zocht men in de loop van de morgen naar spo ren van de dader, met mijndetectors werden 's middags bos en park afgetast. Het 20-jarige Valkenburgse meisje maakte zondagavond om 10 uur met haar verloofde een avondwandeling. Op de Schaelsberg ging het tweetal op een bank zitten om uit te rusten. In de duisternis klonk voortdurend geritsel, maar het meisje lachte de onrust van haar verloofde luchtig weg. Plotseling sprong een onbekende te voorschijn Voor zijn gezicht had hij een zakdoek gebonden en in zijn hand zwaaide hij dreigend met een grote revolver. De onbekende vertelde de twee nors dat hij fang genoeg in de duisternis had afge wacht. Hij wenste iets te beleven, als dit niet goedschiks kon gebeuren dan kwaadschiks. Op zijn suggesties wei gerden de jongen en het meisje in te gaan. In doodsangst bleef het tweetal praten, smeken en redeneren. Minuten die uitstel betekenden in de hoop dat er misschien wandelaaars zouden pas seren. De gemaskerde, steeds met het pistool in de hand, argumenteerde hardnekkig dat de verloofden zich niet moesten generen, hij was getrouwd, had vijf kinderen en verbleef sinds vrijdag op een camping in Valkenburg, vertel de hij. De Schimmertse jongeman presenteer de af en toe een sigaret, maar alle hoop bleek ijdel, er kwam in die anderhalf uur tijd geen enkele wandelaar opda gen. In Valkenburg sloeg de torenklok twaalf uur. De nachtelijke onbekende werd ongeduldig en geïrriteerd, hij was het wachten moe. Als de verloofde bleef weigeren zou hij zichzelf aan het meis je vergrijpen. Daarop ontstond er een gevecht. De poging van de 21-jarige Piet Frijns om zijn meisje te bescher men kostte hem het leven. Hij werd viermaal getroffen, de vijfde maal kets te de revolver. Het meisje holde gil lend en in paniek de Schaelsberg af en liep om hulp schreeuwend door het viaduct over de spoorbaan, naar de Oosterweg, trof daar geen voorbijgan gers en liep toen weer terug. (ZIE VERVOLG PAGINA 3) (Van een onzer verslaggevers) BREDA De familie J. B. uit Breda is het slachtoffer geworden van een merkwaardige inbraak. Zondagmorgen kwam de famiie tot de verbijsterende ontdekking, dat ongewenste bezoekers er met de hele inboedel van hun zomer huisje aan de Beekse Baan vandoor wa ren gegaan. De rotan meubelen de veld stoelen, de veldbedden, een matras, de pannen, een koelcassette, kleding, een klok, levensmiddelen, alles hadden de „ongevraagde verhuizers" meegenomen. Het huisje zelf was kennelijk te groot. IN EEN fabriek in Seoel zijn zes man nen aan gasvergiftiging overleden. Het ongeluk gebeurde in een ondergrondse watertank. (Van een onzer verslaggevers) ANTWERPEN/GRAAUW De Bel gische rijkswacht heeft Staf C„ die door gaat voor de grootste clandestiene jene verstoker van België en sinds 1963 in het Zeeuwsch-Vlaamse Graauw woonde, eindelijk te pakken gekregen. De politie greep hem in de Antwerpse tunnel. Zo- ^ra.,men z-^n sportwagen de „ko ker" zag binnenrijden, werd het verkeer stilgelegd en de niets vermoedende C. uit zijn auto gehaald. „Ik dacht dat ik in een verkeersopstopping zat", vertelde hij later. In feite was het vangnet dichtgeklapt. Jarenlang is deze gewiekste „sluiksto- ker" door de mazen geglipt. Hij kwam voor het eerst m het nieuws in 1958 als de hoofdpersoon in het methyl-alcohol- drama, dat aan zes mensen het leven kostte en verschillende anderen het licht m de ogen. Tijdens het onderzoek bleek dat C. in een jaar tijds zes clandestiene stokerijen had geëxploiteerd In 1959 werd hij veroordeeld tot 2 jaar gevangenisstraf en een geldboete. Een kleine 40 andere personen, die een rol hadden gespeeld in de zaak van de methylalcohol, stonden ook terecht. Staf werd in augustus 1963 op vrije voe ten gesteld, nadat hy nog een paar an dere straffen, die hij te goed had, had uitgezeten. Zijn leven beterde hij niet. In novem ber van hetzelfde jaar ontdekte de po litie een stokerij in Zandhoven. Staf had er weer de hand in. Hij glipte de politie echter door de vingers. Hij dook toen op in het Nederlandse dorp Graauw. Hij kreeg daar werk in een fabriek van stalen meubelen. Later huurde hij een leegstaande maalderij in het ge hucht Zandberg, waar hij voor eigen rekening visstoeltjes fabriceerde. Zijn vrouw voegde zich bij hem. Hij heeft een zoon die in België studeert. Vanuit Graauw zette C. zijn activi teiten, die het daglicht niet konden ve len, in België voort. Als het nodig was waagde hij zichzelf op Belgisch grond gebied, maar ging daarbij steeds zeer omzichtig te werk. Hij had ook geluk. Toen de rijkswacht in november van het vorig jaar een clandestiene stokerij in Lier binnenviel, wandelde C. door de achterdeur het huis uit. Voor die zaak werd hij bij verstek tot 3 jaar gevangenisstraf veroordeeld. Voor de affaire in Zandhoven had hij nog 2 jaar te goed. Bovendien moet hij nog geldboeten betalen tot een totaal bedrag van meer dan 35.000 gulden. Colin Chapman met zijn raadsman mr. A. S. Groen nadat hy door mr. G. W. F. van der Valk Bouwman, de Haarlemse officier van justitie i6 verhoord. HAARLEM (A.N.P.) De directeur van de Lotus-renstal, de Engelsman Colin Chapman, zal vanmorgen om half elf verschynen voor de Haarlemse poli tierechter. Dit besluit is genomen na het maandag door de officier van justi tie te Haarlem, mr. G. W. F. van der Valk Bouwman, gehouden vooronder zoek, waarbü Chapman werd voorge leid. De Engelsman zou zich zondag heb ben schuldig gemaakt aan mishandeling van een politieman kort voor de start van de Grote Prijs van Nederland voor formule-l-wagens op het circuit van Zandvoort. Chapman, manager van win naar Jim Clark, werd bij de start door politiemensen tussen de wagens wegge stuurd, maar verzette zich. Een politie man werd hierbij licht gewond. Zon dagavond werd Chapman in verzekerde bewaring gesteld: de nacht bracht hij door op het Zandvoortse bureau van politie, waarna hij maandag werd voor geleid bij de officier van justitie. Hoewel het gebruikelijk is, zo deelde mr. Van der Valk Bouwman mee. dat buitenlanders wanneer zij voor moeten komen worden vastgehouden, is het de heer Chapman toegestaan vrij naar zijn hotel terug te keren, met dien verstan de dat hy moest beloven bij de politie- zitting aanwezig te zijn. Chapman heeft bij het vooronderzoek verklaard de zaak te betreuren. Hij hacf een duw van een politieman gekregen en daarop gereageerd met een stomp in het gezicht. Getuigen verklaarden het anders te hebben gezien, maar de juiste toedracht moet tijdens de zitting worden vastgesteld, aldus de heer Van der Valk Bouwman. Het incident met Chapman was in een groot aantal Britse kranten gisteren voorpagina-nieuws. ROTTERDAM (ANP) De zange-r Herman Emmink uit Hilversum heeft het aanbod van een Duits artiestenbu reau afgewezen om zestien weken in Zuid-Afrika op te treden in gelegenhe den, die uitsluitend voor blanken toe gankelijk zijn. De zanger heeft het contract om principiële redenen geweigerd. Hij kan zich niet verenigen met de apartheids- clausule. (Van onze correspondent) HEERLEN De Schaesbergenaar W J. K. is gisteren voorgeleid voor d'e officier van justitie in Maastricht on der verdenking zijn drie maanden oude kind te hebben gedood. De man heeft bekend. De dood van de baby in maart leek achteraf verdacht. Een onderzoek bracht voldoende aanwijzingen te voor schijn om de vader te arresteren. PADERBORN (UPI) De bevolking van de staten Rynland-Westfalen, Ne- dersaksen en Hessen begint zich lang zaam te herstellen van de overstro mingsramp van enkele dagen geleden. Het was gisteren nog steeds zwaarbe wolkt in het gebied, maar er is geen re gen meer gevallen en voor de komende dagen wordt beter weer vierwacht. Het peil van de rivieren begint lang zaam te zakken. Door de overstromin gen in dit gebied zijn 11 personen om het leven gekomen en werd voor mil joenen dollars schade aangericht. Dui zenden families kunnen nog niet naar hun huizen terugkeren. De meeste wegen zijn weer openge steld en waar bruggen zijn weggeslagen zijn reeds of worden thans noodbrug gen geslagen. AMSTERDAM (ANP) De Amster damse politie heeft gistermiddag drie aanhangers van de zich noemende anarchistische beweging „Provo" aan gehouden. Twee van hen, de 22-jarige student R. H. G. van D. en de 20-jarige boekverkoper R. O. S. werden gearres teerd op grond van het in voorraad hebben van opruiende geschriften, die zij in de omgeving van het Leidseplein aan de man probeerden te brengen. De derde, de 18-jarige J. P. zonder beroep, maakte zich volgens de politie schuldig aan het aanplakken van pamfletten in het openbaar. Tegen de „plakker" werd slechts proces-verbaal opgemaakt. ONDER GROTE belangstelling is Adlai Stevenson, de onlangs overleden Ame rikaanse ambassadeur bij de Verenigde Naties, ter aarde besteld in Blooming- ton, Illinois. Langs de route van de kerk naar de begraafplaats stonden meer dan 50.000 mensen. (Advertentie) GROTE MARKT 25 - BREDA 105» JAARGANSNo. 24947 Uitgave: N.V. Uitg. Mij. Neerlandia. Directeur: Drs. W. A. J. M. Harkx. Hoofdredacteur: L. Leijendekker. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. AA. Mes, mr. H. AA. L. de Rechter, P. V. M. Vercauferen, L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda Reigerstraat 16 tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111 Bureau voor de Zeeuwse eilanden GOES, Klokstraat 1 7ëiêföorT^252 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Hulst, Steenstraat 14 - telefoon 2377 - (Bijbureaus: TERNEUZEN, IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 - OOSTBURG, Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) Voor God, Koningin en Vaderland DINS P A G 20 J U I I 1965 Abonnementsprijs 10,80 per kwar taal, excl. 0,25 incasso; 13,65 per post, excl. 0,60 incasso; 3,60 per maand; 0,83 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 20 cent. Advertentieprijs voor de gehele op lage 0,45 per mm. Bij contract aan zienlijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt.

de Stem | 1965 | | pagina 1