Mike Hailwood wereldkampioen HEEMSKERK loopt record Jim lacht POLITIEMAN SLAAT CHAPMAN SHELL BIEDT MÉÉR! RBC-NAC Feijenoord- Real Madrid op 8 sept. er het Shell- SHEUmeUCA Jackie Steward bezorgt last Kleine Nederlandse zege op Zwitserland e superieure benzine Verrassend Evertse sterkste in Oudelande Niet te houden Fanatiek Tijdens Grote Prijs van O.-Duitsland Eerste duel van V seizoen PERS0NEELPR0BLEEM OPGELOST OP GE MARKT IS UW GULDEN EEN DAALDER WAARD KO DE VRIEZE wint in Hoofdplaat DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 19 JULI 1965 De grote prijs van Nederland, I zondag op het circuit van Zand- voort verreden is gewonnen door I de vliegende Schot, Jim Clark, f Hier ziet u de lachende Schot na zijn overwinnning met de ook al i lachende Italiaanse filmster Mo- nica Vitti. ROTTERDAM (A.N.P.) Feyenoord en Real Madrid hebben beide speelda- tums voor de strijd om de Europacup vastgesteld. De eerste wedstrijd vindt plaats op woensdagavond 8 september in 1 Rotterdam. De returnwedstrijd zal woens dag 22 september in 3Iadrid worden ge speeld. Voorts is afgesproken een eventuele i beslissingswedstrijd te houden op 29 sep tember. De plaats waar deze gespeeld zal I worden zal dan nader worden bepaald. CLARK (Van onze speciale verslaggever) ZANDVOORT Colin Chap man, de grote man bij Lotus heeft zondagmiddag een minder pretti ge ervaring in Zandpoort opge daan. Kort voordat de wagens zou den starten wilde hij nog graag even naar Jim Clark. Een politie man, die iedereen zonder pardon tegen wilde houden, kreeg hem niet goed te pakken en toen was een assistent van deze Hermandad zo vriendelijk om ineens zijn been uit te steken, waardoor Chapman plat op het asfalt viel. Enkele klappen volgden er wederzijds en toen koos Chapman maar het ha- zepad naar de Lotus-pits, waar hij voor een bloedende wond aan zijn elleboog geholpen moest wor den. Dit incident speelde zich af voordat een van de functionaris sen van de NAV kon ingrijpen. Het publiek was het echter niet ontgaan dat hier op een minder faire wijze een van de topfiguren uit de racewereld tegen de vlakte was gewerkt. Voor de politie was er een hevig fluitconcert, voor de bloedende Chapman als troost een ovationeel applaus. Na afloop van de race kreeg dit incident nog een heel vervelend staartje, toen de Zandvoortse hoofdcommissaris Maris Chapman vroeg mee te gaan naar het politie bureau om daar te verklaren dat hij de schuldige was geweest van dit incident. Chapman had name lijk niet kenbaar gemaakt dat hij tot de personen behoorde die bij de wagens mochten komen. Chapman verklaarde echter dat hij door zijn gebrekkig Nederlands niet van plan was zo'n verklaring af te geven. Daarop heeft de Zand voortse inspecteur Chapman laten arresteren. Hij zit nu in een cel te wachten op zijn voorgeleiding voor de Haarlemse officier van justitie. De prijsuitreiking kwam met deze rel ook in het gedrang want Jim Clark probeerde (tever geefs) zijn baas „los" te krijgen. WEG NAAR WERELDTITEL (steno-)typistes kort om onze opdrachten uit daarom met ons mee op dagen assen. meegenomen en wij worden wij meedoen aan het ,M1- waarmee ELKE maand als 69599 van andere prijzen op voor e wijze te winnen zijn. Mis- 'el de winnares van de duizend volgende wedstrijdl >en we onze eigen ziekengeld- i nergens anders vindt! telefoonpost in lein 1—3, telefoon (01600). prairiejagiers „Dikke Jemmy" en „Lange Davy" en niet te vergeten de trouwe reus Bob, de neger, die voor menige vro lijke noot zorgde. Onze avon turen kunt u weer op de voet volgen in „DE ZOON VAN DE BEREJAGER." EINDE VAN DIT VERHAAT (Van onze speciale verslaggever) ZANDVOORT. De jonge Schot Jackie Stewart kon het allemaal maar moeilijk verwerken. Hij, de coureur die pas vorig jaar enigszins in de belangstelling kwam door in Monaco een formule-3-race te win nen, wist zondag tijdens de Nederlandse Grand Prix op het circuit van Zandvoort een welhaast onmogelijke prestatie te leveren. Door schitte- rend en gedurfd rijden wist Stewart slechts op 3 seconden van winnaar Jim Clark te blijven, en dat leverde hem zoveel punten voor het wereld kampioenschap formule 1 op, dat hij na de race te Zandvoort in het klassement na zes wedstrijden de fraaie derde plaats bezet. Dit seizoen zal Jim Clark voor Stewart onbereikbaar blijven, maar het ziet er J wel naar uit dat Stewart binnen niet al te lange tijd de grote man in de race wereld zal worden. De manier waarop hij tachtig ronden lang zijn groene BRM door de Tarzanbocht wist te sturen en met moed de Hunzerug op, stempelt hem thans als een gedurfd en technisch zeer begaafd coureur. Op Zandvoort wist Clark, de man die reeds verschillende jaren aan de top is te vinden pas tussen het scheivlak en het pulleveld i steeds wat metertjes op Stewart te win- nen en dat leidde tenslotte tot de vierde 1 Grand-Prixoverwinning van Clark in dit seizoen en dat hij de man was die de overwinningskussen van de charmante Italiaanse filmster Monica Vitta in ont vangst mocht nemen. Het is bijna onmogelijk dat Clark dit jaar de wereldtitel nog kan ontgaan. Te meer omdat Zandvoort het bewijs heeft geleverd dat in de Lotus-stal twee snelle wagens zijn te vinden. Clark reed zondag namelijk niet in zijn eigen wagen. Zijn bolide, die tijdens de Grand Prix te En geland in de laatste ronde niet meer zo prettig had gereden, bezorgde Clark op Zandvoort wel wat problemen tijdens de training, Daarom stapte de topman van Lotus over in de wagen van zijn team genoot Mike Spence en startte Spence in de wagen van Clark. De vliegende Schot wilde tijdens deze Grand Prix ieder risico vermijden. De strijd zou immers ontstellend fel mbeten worden, want de traming van za terdag had er immers voor gezorgd dat op de eerste vijf startplaatsen vijf ver schillende merken ee» plaats hadden ver overd. Graham Hill was met zijn BRM in 1.30,7 de snelste geweest, terwijl Jim Clark met 0,3 sec. achterstand de tweede positie innam. Het verschil tussen num mer 1 en 5 was tijdens de training nog geen 0,5 sec. Zowel Clark (Lotus), Gin- ther (Honda) en Surtees (Ferrari) waren tot eenzelfde trainingstijd gekomen (1,31), terwijl de vijfde plaats voor Dan Gerney (1.31,2) was. Trouwens het vei'schil tussen de snelste en laatste man aan de start- streep was maar 3,9 sec. Toen dan ook om precies kwart over drie de Nederlandse driekleur viel, als teken dat de Grand Prix was begonnen, stoven met donderdend geraas de race monsters weg. De witte Honda van Gin- ther startte verrassend goed. Twee ron den lang voerde Ginther het veld aan met Graham Hill en Jim Clark vlak achter de hielen. Ginther ging echter de fout maken om in de bocht naar de Hunzerug roekeloos te werk te gaan, waardoor hij veel van zijn zekerheid ging verliezen. Graham Hill profiteerde daar het snelst van en zette in de derde rond Ginther een plaatsje terug. Het was het begin van een sterke terugval van Ginther. Ook Jim Clark ging het hem zo moei lijk maken dat hij wel gas terug moest nemen om niet te vaak in de berm van de baan terecht te komen. Voor Jim Clark betekende de aanval op Ginther direct de aanloop om Graham Hill van de eer ste plaats te verdringen. De BRM kwam namelijk na de eerste snelle ronden niet meer zo fel door de bochten en daar loer de Clark op zijn kans. In de zesde ronde moest het gebeuren. Bij het ingaan van de Tarzanbocht schakelde Hill juist iets te laat terug en met een felle sprong spoot de Lotus via de binnenbocht naa de toppositie. Het betekende tevens dat Clark het ronde-record zou gaan breken en het nu stelde op 1.30.6, een gemiddel de snelheid van ruim 166 kilometer per uur. (Van onze sportcorrespondent) OUDELANDE. Handenwringend stond de vader van Wim Evertse zater dag in Oudelande by de finish. Drie ren ners waren met ruime voorsprong de laatste ronde ingegaan en bij hen bevond zich zijn zoon, die de iaatste tijd steeds meer op de voorgrond treedt by de nieu welingen. Wim Evertse stelde zyn vader niet teleur en bolde voor Jan Kievit als eerste over de meet. ,tluurdevrÜ lang voordat er wat leven kwam in deze koers. Bijna half- koers opende Wim Evertse het offensief Kievit'pi-SPr°ng ^erd beantwoord door eennémd iT»en 0pdam van Wie laatst genoemde echter spoedig terugviel. Het dieTet nelV00 WLst een bres te sIaan> d e het peloton onder aanvoering van moordl0"^ i g,rotere activiteit aan. nïl i0. ploptrs gaven geen h.? 3?leL vpftien kilometer voor het einde Wurth, De Vrieze Broe- ren en Speksnijder aan een serieuze ach- molst u begonnen. In de iaatste ronde rw. Pheger zlJn rivalen Kievit en Evertse laten gaan. Bij de adspiranten was er weinig strijd. spurt was de rapste in d2 Do uitslagen luiden: ™le"yelingen: 1. W. Evertse (Zierik- v-u ,-J ln 1 uur 48 min-i 2- J- Kie- it (Borssele); 3, op 10 seconden G. Pie- ger (Lexmond); 4. op 20 seconden B. speksnijder (Rotterdam); 5. B. Broeren (Zevenbergen); 6. J. de Vrieze (Sou- urg); 7. A. Wurth (Brouwershaven); o. J. van der Weyden (Nieuwkoop); 9. Gijzel (Kapelle); 10. P Oomen (Breda). Adspiranten: 1. C. de Smit (Hoofd- piaat) 25 km in 37 min.; 2. B. van Lare (Oostburg); 3. T. Stroosnijder (Kruinin- I r'r,^ Schouwenaar (Kruiningen); .f; ?Iok (Kruiningen); 6. M. Roks (St- Wdiebrord); 7. C. Vermondt (Zwijn- ctrecht); 8. W. Timmer (Hoensbroek)9 M. Gorter (Amsterdam); 10. A. Kuzee (Kapelle). Jim Clark was nu niet meer te houden. Steeds hoger voerde hij het toerental var zijn motor op en met donderend geraas werden in iedere ronde meer wagens op een ronde achterstand gezet. Maar achter Clark woedde een spectaculair gevecht tussen Graham Hill. Jackie Stewart en de eerste Brabhamrijder Dan Gerney. Richie Ginther was ondertussen naar de zevende plaats afgezakt, doordat hij tot tweemaal toe onder aan de Hunzerug zijn Honda in een pirouette werkte, waardoor hij kostbare seconden en ver schillende plaatsen moest prijsgeven. Ste wart, Hill en Gerney bleven rondenlang bij elkaar. Maar toen Graham Hill plot seling zijn tweede plaats moest prijs geven aan Gerney was dat voor de kleine Schot Stewart het sein om alles uit zijn BRM te halen. De kopman van BRM Holl, werd er zelf het slachtoffer van. Stewart ging hem rustig voorbij voorzover men dan in deze sport het woord rustig mag gebruiken en zette een weergaloze achtervolging in op Gerney. Het duurde tot de 31e ronde. Toen had Stewart Ger ney te pakken. Na eerst een schijnaanva! te hebben gedaan drukte hij een ronde later koelbloedig door. Gerney kon de snelheid van zijn wagen niet geheel on der controle houden, waardoor er in de Tarzanbocht voor Stewart juist voldoen de ruimte kwam om secuur naar de twee de plaats te sturen. De fanatieke strijd om de tweede plaats had ervoor gezorgd dat koploper Jim Clark in de eerste 35 ronden niet verder van zijn naaste concurrenten had kunnen weglopen dan 7 sec. Een voorsprong die zelfs door Je allerkleinste schakel- <Jf stuurfout teniet had kunnen worden ge daan. Maar Clark stuurde zyn Lotus zo geconcentreerd over het circuit dat hij geen enkele maal in moeilijkheden kwam en tenslotte zijn voorsprong steeds met enkele seconden wist op te voeren. Hal verwege de strijd was deze 8 secondien groot. En na driekwart van de race 12 sec. In meer seconden kon Clark zijn meesterschap niet uitdrukken. Jackie Stewart was namelijk zo'n drif tige volger, dat hij er nog in wist te sla gen om in de laatste tien ronden terug te komen. Stewart was echter te laat aan zijn rush begonnen, want op de streep kwam hij op Clark nog acht seconden tekort. Ondertussen had zich achter Clark en Stewart nog wel het een en ander voorgedaan. Zo wist Richie Ginther in een meedogenloos gevecht met John Sur tees nog een zesde plaats te heroveren. Zelfs de 12-cilinder Ferrari die Surtees dit maal tot zijn beschikking had, was niet snel genoeg om de Japanse 12-cilin. der achter zich te houden, waardoor dit Japanse merk nog juist een puntje wist te veroveren voor het wereldkampioen schap. Naast de goede klasseringen van Lotus en BRM vielen ook de prestaties van de Brabham op. Vooral de vijfde plaats van Dennis Hui- me, de man die inviel voor oud-wereld- kampioen Jack Brabham, mocht er wezen. Enkele ronden voor het einde ging de bolide van Hulme minder prettige ge luiden veroorzaken, maar een snelle pit stop stelde Brabham in staat om te con cluderen dat de wagen de laatste vijf ronden nog we! kon volbrengen en met gillende banden vertrok Hulme opnieuw. Precies op tijd want Ginther en Surtees kon hij zodoende nog net van de vierde plaats afhouden. HOHENSTEIN ERNSTTHAL (A.N.P. De 25-jarige Brit Mike Hailwood is zondag als eerste motorcoureur ter we reld voor de vierde achtereenvolgende maal wereldkampioen geworden. Hail wood bereikte dit fraaie resultaat door in de halve-literklasse beslag te leggen op de overwinning in de Grote Prijs van Oost-Duitsland, die werd gehouden op het 8,6 kilometer lange parcours van de Sachsenring in Hohenstein Ernstthal. Hij had geen enkele moeite met zijn Ita liaanse „merkgenoot" Giacomo Agostini, eveneens op een MV. Hailwood boekte daarmee zijn zesde overwinning in dit seizoen en hij heeft het maximale aantal punten van 48. MV Agusta is nu voor de negende maal merkenkampioen. Hailwood, die zijn geluk enige tijd ge leden ook nog in de autosport beproefde, maar daarvan vrij snel weer „bekwam' was op de Sachsenring oppermachtig. Hij Jim Clark in zijn Lotus wordt op de voet gevolgd door Graham Hill met BRM. (Van een speciale verslaggever) DEN HAAG Zondag 22 augustus zal de voetbalcompetitie* aanvangen voor het betaalde voetbal. Voor deze première van het semi-professionalisme luidt het programma als volgt: Eredivisie: Ajax - DOS. Elinkwijk - MVV, Feijenoord - PSV, Twente - Tel star, Willem II - Go Ahead, GVAV - Heracles, ADO - Sparta, Fortuna '54 - DWS. Eerste divisie: Volendam - Sittardia, Xerxes - Holland Sport, Velox - Cam- buur, RBC - NAC, Alkmaar - VW, Eind- hoven - DHC, NEC - Volewijckers. GRONINGEN (ANP) Een magnifiek 200-meterrecord van Rob Heemskerk, die in een mach tige race na 20.8 sec. de finishdraad brak en daarmee de 21.1 van cory feeën als Chris Berger, Rinus Osendarp en Tokioganger Frans Luitjes naar de archiefkasten ver wees om als nieuwe koningssprin ter te worden gevierd. De opval- Tijdens de landen atletiekwed strijd Nederland-Zwitserland heeft de Waalwijker Rob Heemskerk het Nederlands record op de tweehon derd meter verbeterd met een re sultaat van 20.8 seconde. Op de foto wordt Heemskerk omarmd door Jaap Smitdie tweede werd. lende en verrassende nederlaag van Nederlands snelste mannen op de 4x100 meter, een ploeg die en kele weken geleden tot 40.1 sec. kwam en als groot favoriet tegen Zwitserland op de sintelbaan ver scheen. Daarna de keiharde strijd van de atleten Marinus Bos, Ma- rinus Teeuw, Sjouk Tellen Fred van Herpen tegen de zich heftig teweerstellende 4Xl00-meterploeg van Zwitserland, waarbij de zege van de Nederlanders doorslagge vend was voor het eindresultaat van 103 tegen 98 punten. Ziedaar de ingrediënten van een span nende en zo nu en dan zelfs sensationele atletiekontmoeting op Nederlands jongste sintelbaan in Groningen. Ingrediënten die de ruim 1500 toeschouwers uit een toe stand van verbazing tot die van diepe teleurstelling liet vallen, om even later toen Fred van Herpen zijn befaamde eindsehot plaatste, terug te keren tot op perste vreugde. Groot enthousiasme van het Groningse publiek dat eindelijk eigen cracks zoals Fred van Herpen aan het werk kon zien en de einduitslag met een ovatie ontving. Nederland had van Zwitserland gewon nen in een interland waarbij aan beide zijden vele invallers waren opgesteld. Tienmaal kwam een Nederlander als eerste over de eindstreep, negenmaal was het een Zwitser. Vier keer waren het de oranjebroeken die op de le en 2:e plaats beslag legden en driemaal twee Zwitsers. Een bewijs hoe weinig krachts verschil er was en waarbij bovendien nog eens duidelijk tot uiting kwam dat Ne derland over de beste lopers en Zwitser land over de betere atleten (uitgezondrd het discuswerpen) op de technische num- miers bschikte. Op welk moment en waarom een atleet tot een record komt, blijft altijd een in teressante vraag. Was het misschien het feit dat Rob Heemskerk als het ware re vanche wilde nemen voor zyn fouten van een week geleden in Parijs, toen hij door twee valse starts op de 100 meter werd uitgeschakeld, hetgeen tevens de oorzaak was van z«n falen in de estafet teploeg. Was het daarom dat hU zo gela den aan de start verscheen of herinnerde hij zich het gevecht op de 200 meter te gen de sterke Fransen Jocelcyn Delecour en Roger Bambuck toen hy drie meter voor de finish in eerste positie lag om door achteroverhellend finishen als derde te eindigen? Het is moeilijk te verklaren, maar Rob Heemskerk liep de 100 meter in 10.4 sec. met een windvoordeel van 1.66 met'er/sec. en vloog ais een schicht uit de bocht op de 200 meter om dankzij de knappe te genstand van Jaap Smit, die met 21.1 sec. het uit 1930 daterend record evenaarde opgejaagd te worden tot een tijd van Eu ropees niveau van 20.8 sec. Deze verrich ting betekende achter de 20.5 van de Fransman Claude Priuemal, de 20.6 van de Italiaan Sergio Ottolina en de 20.7 van de Duitser Joergen Schroter de vier de tijd in Europa. Rob Heemskerk, die op dat moment een wind van 0.9 meter per seconide in de rug had, sprong bij het horen van zijn tijd een gat in de Tucht en rolde driemaal over zijn hoofd in het gras van pure vreugde. Wanneer een estafetteploeg achtereen volgens 40,7, 40.1, 40.3 en 40.8 sec. no teert, eenmaal wordt gediskwalificeerd (hetgeen de beste ploeg kan overkomen), maar in een wedstrijd tegen Zwitserland dat over weinig goedie sprinters be schikt, volkomen faalt, dan rijzen er een aantal vragen. Men zou zich in diepzinnige beschou wingen kunnen begeven. De waarheid is dat zowel Piet Tamminga als Ron Popma bijzonder slecht liepen, de wissels zo safe waren dat er weinig winst werd geboekt, dat kortom die snelheid van de lopers individueel volkomen onvoldoende was. Iedlereen heeft stomverbaasd gekeken, de atleten en trainer Westphal incluis, was dat nou die snelle ploeg? Pure strijd was er in de beslissende race tussen de Nederlandse en de Zwit serse 4x400 meter teams, waarbij ver lies of winst afhing van eindzege of ne derlaag. Daarom de handen op elkaar voor gelegenheidsklavierblad Marius Bos, Marius Teeuw, Sjouk Tel en Fred van Herpen, waarbij laatstgenoemde zijn te genstander reeds na 300 meter het nakij ken gaf, omdat dit een wedstrijd was waarin mentaliteit en vechtlust de door slag gaven. En dan te bedenken dat Sjouk Tel. die de wedstrijd als toeschouwer volgde, op het laatste moment van de tribune werd gehaald, omdat Ton Schuyt na zijn indi viduele 400 meter te ziek was om een pas te maken en Tjerk Vellinga bij het inlo pen een blessure opliep. (Advertentie) Dagelijks staan de kranten vol met advertenties waarin persoueel wordt gevraagd. Er is een voort durende „spanning op de arbeids markt", zoals dat officieel heel en vaak hoort men klachten van het kopend publiek over lang wachten en trage bediening. Allemaal ge volgen van personeelsehaarste. Toch is er één plaats waar dit pro bleem absoluut niet bestaat: de markt. Daar wordt iedereen vlug en vaardig geholpen. Wachten is er niet btf. En desondanks schenken marktkoopman en straathandelaar ruim voldoende aandacht aan hun vele klanten. Maar de sfeer op de markt is nu eenmaal ènders. Men vindt er eigenlek alles tegelijk: ruime keus, vakkundige bediening, constant goede kwaliteit, constant lage prijzen en een heleboel ge zelligheid. Ja, marktkoopman en straathandelaar weten het hun klanten in elk opzicht naar de zin te maken. Prettig kopen en boven dien geld sparen, daarvoor moet u op de markt zijn, want had een halve minuut voorsprong op Agostini. De grote man was echter niet Hailwood, maar de Rhodesiër Jim Red man. Hij won zowel de 250 als de 350 cc. In de laatste categorie heeft hij nu in de strijd om de wereldtitel duidelijk de lei ding; in de kwart-literklasse heeft hij de kansen na de zege weer geheel in eigen hand, hoewel kampioen Read met 52 punten nog een voorsprong heeft van 22 punten. De Brit Frank Perris tenslot te, won de strijd in de 125 cc. Hij bleef met zijn Suzuki drie Oostduitse MZ-ma- chines voor. De uitslagen: 125 cc: 1 Perris (G.B.) met Suzuki 55 min. 29,8 sec. (139,6 km per uur): 2 Krumpholz (Oost-Duitsland) MZ 56.33,8; 3 Woodman (G.B.) MZ, 58.43.9. Stand: 1 Anderson (Nw.-Zeeland) 38; Perris 28; Woodman 16. 250 cc: 1 Redman (Zuid-Rhodesië) met Honda, 1 uur 3 min. 7.4 sec. (147,3 kilo meter per uur); 2 Read (G.B.) Yamaha, 1.04.55,1; 3 Woodman (G.B.) MZ 1.05.19.9, Stand: Read 52; Redman en Duff (Ca nada) beiden 30. 350 cc: 1 Redman 58.32,8 (158.901 km per uur); 2 Woodman; 3 Havel (Tsj.- Slow.) op Jawa CZ, beiden op een ronde. Stand: 1 Redman 24 pnt.; 2 Agostini 16; 3 Hailwood 12. 500 cc: 1 Hailwood (G.B.) op MV, 1.08.33,8 (150,7 km per uur); 2 Agostini (It.) op MV, 1.09è23,0; 3 Driver (Z.-Afr.) op Norton, op één ronde. Stand: Hailwood 48; Agostini 24; Dri ver 11. (Van onze sportcorrespondent) HOOFDPLAAT In Hoofdplaat heb ben zowel de nieuwelingen als de as- prianten zondag geanimeerde strijd ge leverd. By eerstgenoemde categorie toon de de uiteindelijke winnaar Ko de Vrieze vanaf het begin een serieuze gooi te willen doen naar de zege. Ook Henk Westerweele was bijzonder actief. Nadat enkele uitlooppogingen mislukt waren scheen het menens te worden toen Wes. terweele wegsprong en Jongmans Joosse, Kortenhoeve en Hagenaars zich by hem aansloten. Dit vijftal bleef acht ronden lang op kop met lichte voorsprong. Met nog 20 km voor de boeg slokte het peloton de leiders op met uitzondering van Westerweele die op zijn eentje moedig bleef doorgaan. De Vrieze en Van Vugt gingen toen in de achtervolging maar laatstgenoemde kon het hoge tempo van De Vrieze niet volgen inmiddels hadden H de Schipper Wurth Hinneman en den Hartog de groen verlaten en was De Vrieze erin geslaagd bij Westerweele te komen. Laatstgenoemd duo bekampte elkaar in een eindsprint de bloemen die tenslotte terecht kwamen bij Ko de Vrieze. Wurth De Schipper, Hinneman en Den Hartoe bleven ook nog voor het peloon. Bij de aspü-anten was het trio uit Krui- nrn-gen met Blok, Strootsnijder en Schou- TK^n?ltoYlai plaataelijke favorie De Smit te glad af. De uitslagen luidden Nieuwelingen: 1 J. de Vrieze (Souburg i ff ^5?, !t\ ,uu»r 5„8 min'- 2 H- Westerwee- 4 rr i i' u- Wurth (Brouwershaven) 4 H. de Schipper (Breskens), 5 J. Hinne man (IJzendijke). 6 J. de Hartog (Put tershoek), 7 A. van Harm Cs-Graven- Evlrt'J? ,®chiPPer (Brieskens) 9 W, ?Marasdea^:enkZee)' 10 G' V™za" T1 J',®lo.k.(Kruiningen), r 1. Stroosnijder (Kruiningen), 3 TJ Schouwenaar (Kruiningen), 4 op 58 se d?,Smlt (Hoofdplaat), 5 P. van Lar (Oosfcburg), 6 J. Priem (Óvezande), 7 L Hendriks (Zundert), 8 P. Vermeule (Middelburg). 9 K. van de WandeMAm- dert) Van Ho°ydonk (Zui HENK CORNELISSE tekent dinsdag m Amsterdam een nieuw contract. De Televizier- man treedt nl. die dag in het huwelijk met Willy KroL De handtekeningen worden om drie uur geplaatst en 's avonds van 8 tot 11 uur is er receptie in zaal apaarndammerstraat 78 in Am sterdam. Het toekomstig adres van het jonge paar is: Npordermarkt 35 m Amsterdam, s^ar Henk is van plan zo spoedig mogelijk domi cilie te willen kiezen ergens in Brabant.

de Stem | 1965 | | pagina 5