Walcheren Zeeuwsch-Vlaanderen ZUID-BEVELAND SLIJTLAGEN Brandweer van Zaamslag werd Zeeuws kampioen erkeersi Vlissing! BEZOEK. SCHORRi veranderen in glijbanen 2 2 VLISSINGEN HULST OOSTBURG Mededeling aan onze adverteerders ÜAgbtaa 13 e Mem Dagblad De Stem GOES Slippende auto's Wethouder vierde gouden bruiloft Uurwerk op r,-k. kerk Exportveilingen tomaten EXAMENS 1 Mag aan Hoge prijzen voor aardappelen A. KOSTER SECRETARIS H.V.V. '24 Opdracht voor De Schelde'' ere o( ingelev stiletto's e H<)<>(, WATER jchutterskor van 84 ja |te Sint-Jansi Vandaag Morgen 'ttagtXeerSU°hten 3a" DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 13 JULI 1965 3 Plv. gemeentegeneeskundige Burge meester en wethouders stellen de raad voor de huisarts S. Wartena te benoemen tot plaatsvervangend gemeentegeneeskun- dige. Door de benoeming van de heer A. van Dijk tot gemeentegeneeskundige was een vacature ontstaan. Oost- en West-Souburg Raadsvergadering Woensdag om 2 uur komt de gemeenteraad bijeen. Op de agenda staan onder meer de volgende punten van bespreking. 1 Een vorostel van b. en w. om de heer M. J. Walraven thans adjunct-commies ter secretarie te benoemen tot onbezoldigd ambtenaar van de burgerlijke stand met ingang van 1 augustus 1965, belast met alle voorkomen de werkzaamheden de burgerlijke stand betreffende. 2 Voorstel tot wijziging van de bezoldigingsverodening voor het ge- meentepersnoeel respect per 1 januari 1964 en 1 juli 1965. 3 Voorstel tot wijzi ging van de verordening regelende het toekennen van een kledingtoelage e.d. aan gemeentewerklieden, vast te stellen op f 105.per jaar. 4 Voorstel tot plaatsing van 7 lichtmasten van 8 m bij wachthuisjes langs de iNeuwe Vlissingseweg, waarmee een bedrag van f 5445.— is gemoeid. 5 Een voorstel om in principe een bijdrage van f 2877,34 toe te zeggen in de aansluitingskosten van on rendabele percelen op het waterleiding net, hetgeen gaat om 6 aansluitingen ten behoeve van 16.24 ha grasland. 6 Voorstel tot benoeming van mej. C. W. Swint per 1 juli 1965 tot hoofdleidster van de open- oare kleuterschool „Mummelhonk op de' Molenberg", in vaste dienst. Biljarten De laatste prijskamp van dit seizoen die werd gehouden bij „Marionette" is in een overwinning ge ëindigd voor Eddy Taelman die in de fnale W. v. Swaal overwon Bij het zwakke geslacht ging de overwinning naar M. Bertram uit St.-Jansteen. De uitslagen: Heren: 1. E. Taelman, 2. W. v. Swaal, 3. B. Taelman, 4. P. de Kerf, 5. J. de Rijek, 6. T. Schauwaert, 7. T. Rottier, 8. E Adam, 9. J. Schau waert, 10. W. de Kindt, 11. J. v. Den deren, 12. V. v. Haverbeecke. Dames: 1- M- Betram, 2. R. v. Swaal, 3, A. v. Swaal, 4 M. Lossie, 5 M. Leutenis, 6. Mevr. Schauwaert. Eenhoorntocrnooi De zaterdagvoet ballers van Terneuzense Boys hebben de fraaie wisselbeker van het Eenhoorn- toernooi kunnen behouaen. Zij versloe gen in de eindstrijd IJzendijke met 4-0. Om de derde en vierde plaats leverden Oostbui'g en Aardenburg een verwoed ge vecht. Na een 2-2 eindstand, kon de or ganiserende vereniging, na viermaal ze ven en een halve minuut verlenging, de strijd met 5-3 in haar voordeel beslech ten. Turndemonstratie Onder leiding van de heren D. Weststrate uit Vlissingen en J. de Keijzer uit Serooskerke, hebben de dames- en herenkeuvploeg van de Zeeuws-Brabantse Turnkring op het Le- delplein demonstraties verzorgd. Een en ander ging onder auspiciën van de plaat selijke VVV en werd georganiseerd door de Oostburgse Turnvereniging. Met grondoefeningen, evenwichtsbalk, paard voltige, brug en rekstok kwamen de 21 turners en turnsters tot een acceptabele uitvoering. Het kille weer en de ongelijke bestrating waren mede oorzaak, dat aan deze demonstratie van keurturnen schoon heidsfoutjes kleefden. Het enthousiasme van het talrijk aanwezige publiek was er echter niet minder om. Voor het ge beuren had de vereniging THOR uit Sas van Gent de toestellen beschikbaar gesteld. Het turnen werd afgewisseld met het spectaculaire trampoline-sprin gen. Schpolrally Ter afsluiting van het schooljaar hield de Lagere Technische School weer de jaarlijkse obiëntatierit voor bromfietsen en fietsen. Over een traject,..dat bijna geheel langs binnem wegen voerde, moesten de deelnemers 16,7 km afle/gen. Er namen 79 teams van 2 personen deel. De winnaars bij de bromfietsen waren B. Everse en T. de Windt, die met slechts 6 strafpunten een mooie pres tatie leverden. De meeste deelnemers kwamen hier ver boven. De overige prijswinnaars bij de brom fietsen waren: 2. D. van Damme en P- van Pamelen, 3. A. de Gardeyn en In verband met de verdere doorvoering van de efficiency op onze diverse administratieve afdelingen op ons kantoor te Breda, wordt u dringend verzocht vragen betreffen*" onze nota's, contracten, contractstanden e.d. schriftelijk aan ons voor te leggen. Voor prompte beantwoording wordt onzerzijds zorggedragen Is het evenwel naar uw mening onvermijdelijk bedoelde vragen telefonisch te stellen, dan gelieve u uitsluitend tussen 9.30 en 12.30 uur of tussen 15 en 17.45 uur te bellen. Ad vertentie -af d elin g Dagblad vooi Zeeland KANTOREN: Voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Steenstraat 14, TeieluoD 2377, Hulst voor Walcheren en Zuid-Beveland: Klokstraat l. telefoon 6252 GOES Exploitatie- inspectie Zeeland L. K. M DE JON< tel 2377 Hulst Eerste redacteur voor Zeeland F. DE LIGT tel. 6252 Goes privé 7300 Goes Redacteur voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen en Kanaalzone W. WOLTERS tel 2377 Hulst privé 1572 Hulst Redacteur vooi West-Zeeuwsch- V Laanderen J. PETIT, v Ostadestraai 41 Oostburg tel. 01170-2991 Rayonbeheeraer voor Z uid-Bevelana en Walcheren K. MENG tel 6252 Goes Prijs voor osse advertenties bestemn voor de editie Zeeland t 0,18 oei mm 1 mm ingezonden mededelingen 2 mm gewone advertenties Bij contract aanzieni'ike reductie „Kleintjes": 3 regels of minder t I,— elke regel meei t 0,25 Als één regel gelde letters en/ot leestekens Bv plaatsing ook in de Brabantse oplage resp. f 1,60 en 3,60. Bij 3 achtereenvolgende ongewijzigde plaatsingen de derde plaatsing tegen half geld. P. v.d. Voorde, 4, 5 en 6. F. Langen- berg en W. Francke; H. Baillie en H. Rutten; G. Langeraert en J. Langer- aert allen 19 strafpunten. Bij de fietsen waren de winnaars: J. Adam en A. Aarnoudtse 3 strafpunten, 2. J. Faas en H. Anthonisse 6; 3. J- Robesin en W. Termonit 6; 4 J. Oubrle en A. Poppe 10; 5 L. van Hoe ve en C. Bron 11; 6. A. van Hal en J. Bodderij 11; 7. C. Verplanke, alleen 13; 8. P. de Vos en J. Westerweele 14; 9. W- Cornelis en C. de Nood 15; 10. W. van Hee en R Kiburg 16 straf punten. Kioosterzande Examen E.H.B.O. Dezer dagen werd in het Wit-Gele Kruisgebouw alhier het exam enafgenomen van de cursisten, die het afgelopen seizoen de lessen hebben gevolgd ter verkrijging van het diploma EHBO, gegeven vanwege de r.-k. vereni ging St.-Martinus. De leiding van het examen was in handen van dokter Adri- aansen uit St. Jansteen. De instructeur, de heer H. Menu, tevens voorzitter van de afdeling, had eer van zijn werk; alle kandidaten slaagden met lof. Ouden van dagen op reis De ouden van dagen uit Kioosterzande en omgeving hebben onder leiding van het bejaarden- comité een reis gemaakt naar België. De reis geschiedde met autobussen en een aantal personenauto's, die (voor wat de auto's betreft) welwillend door de bur gerij ter beschikking waren gesteld. Er werd een bezoek gebracht aan diverse badplaatsen langs de Belgische kust, waar hier en daar bezienswaardigheden ir ogenschouw werden genomen en de in wendige mens versterkt. In de avond uren keerde het gezelschap hoogst vol daan terug in het dorp, waar de bejaar den door enkele autoriteiten werden ver welkomd. Auto's botsten. Maandagmorgen vond op de Groenendijk, in de bocht bij het Wiihelminaplein, een botsing plaats tussen een vrachtauto, bestuurd door v.H, uit St.-Jansteen en een personenauto, be. stuurd door C. uit Terneuzen. De oorzaak was dat v.H. in de onoverzichtelijke bocht niet behoorlijk rechts hield. De auto van C. liep vrij ernstige schade op. Persoonlijk letsel werd niet toegebracht. 'hilippine Raadsvergadering Dinsdag 13 juli des voormiddags om 8.30 uur komt de raad van deze gemeente in een openbare ver gadering bijeen. De agenda omvat o.a.: salarismaatregelen per 1 juli 1965 voor burgemeester, secretaris, ontvanger en ambtenaar van de burgerlijke stand en aansluiting onrendabele gebieden op het elektriciteitsnet. Na de vergadering om ongeveer half tien zal de raad, vergezeld van het ge- meentepersoneel, een excursie maken. On der meer zal de commandopost van de BB te Schoondijke worden bezocht. Vandaar gaat de tocht via Sluis naar Damme en Brugge. Stoppeldijk Waterige kermis De kermis, die ge durende de afgelopen drie dagen is ge- nouden, is voor een groot gedeelte in het water gevallen. De drukte bij de vermakelijkheden was vanwege het slech te weer niet groot. De regen was ook spelbreker voor de festiviteiten, die het kermiscomité had willen organiseren. De kermis stemming was veeleer te vinden in de café's. Voor de jeugd was er 's avonds gelegenheid tot dansen te over. Terhole Wielrijdster aangereden. Zondag avond vond nabij de Driesprong te Ter hole een ongeval plaats, waarbij de wiel rijdster N.v.H., wonende te Patrijzen- beek onder de gemeente Vogelwaarde, werd aangereden door een uit de rich ting Zaamslag komende personenauto, bestuurd door v.d.B. uit Den Haag. De wagen was geslipt en door de heg op het rijwielpad terecht gekomen. De wielrijd ster N.v.H. liep vrij ernstige verwondin gen aan haar rechterbeen op. Haar rij wiel werd geheel vernield. (Van onze correspondent) KRUININGEN Maandagmiddag om streeks twaalf uur reed op rijksweg 58 na bij de Kreek een trekker met oplegger bestuurd door B. L. uit Hoogkerk op het door regen nat geworden wegdek. De trekker slipte. De oplegger was geladen met lege kisten en kwam voor het groot ste deel in de zuidelijke bermsloot terecht terwijl de trekker op de vaste wal bleef. Er deden zich geen persoonlijke ogeluk- ken voor. Het voertuig werd "door een A.M.Z.-kraanwagen op de weg terugge bracht. Tijdens het takelen vond nog een kettingbotsing plaats tussen drie perso nenauto's. Twee wagens stonden stil, toen een derde, bestuurd door L. van A. uit Baarn, ook al vanwege het gladde weg dek niet kon stoppen. De bestuurder van deze derde auto, alsmede zijn inzittende echtgenote, liepen hierbij verwondingen op, doch konden na eerste hulpverlening per taxi naar hun woning worden ver- 'voerd. Hun auto werd zwaar beschadigd, de beide andere auto's licht. Door de gladheid van het wegdek slip te omstreeks drie uur. even ten oosten van Luchtenburg, nog een trekker met iplegger bestuurd door J. B. uit Ammers- stol. Deze combinatie bealndde via de linker weghelft en het rijwielpad op zijn zijde in de noordelijke bermsloot. De be stuurder liep hirebij hoofdwonden op. De cabine van de trekker werd zwaar beschadigd. Ook dit gevaarte werd door de A.M.Z.- kraanwagen op de weg getrokken. Volgens de politie moet de oorzaak van al deze ongevallen wel gezocht worden in de ter plaatse aangebrachte slijtlaag op het wegdek, die bij de geringste re genval in een glijbaan verandert. Verbetering r.-k. ulo Burgemeester en wethouders zullen de raad woensdag 21 juli voorstellen een krediet van f 6000,- beschikbaar te stellen voor het treffen van voorzieningen aan de r.-k. uloschool. Het gaat hier voorna melijk om een vernieuwing van de vloer van het overblijflokaal en een ver betering van de verlichting en de ven tilatie van de leslokalen. Weigering benzinepomp De Coöpe ratieve Zeeuwse Aan- en Verkoopvereni ging G.A. te Wemeldinge heeft b. en w. van Goes gevraagd een benzine- en die- selgasoliepompinstallatie aan te brengen nabij het perceel Terwelstraat 3 te Goes. Burgemeester en wethouders hebben, daartoe bevoegd op grond van de „Ver ordening benzinepompen" deze vergun ning geweigerd. De aan- en verkoopver- enlging is tegen dit besluit in beroep ge gaan bij de raad. B. en w. stellen de raad voor het beroep ongegrond te verklaren. Een van de belangrijkste redenen waar om het verzoek is geweigerd is de vrees dat de pompinstallatie gevaar zal opleve ren voor de veiligheid van het verkeer. B. en w. verwachten namelijk dat het de bedoeling is de brandstof ook aan derden te verkopen en aangezien de vereniging de brandstof goedkoper levert dan de overige benzineverkoopmaatschappijen wordt er een flinke drukte bij de pom pen verwacht. B. en w. vinden het daarbij vooral bezwaarlijk dat de tankende voer tuigen op een deel van de Terwelstraat zullen moeten staan. De aan- en verkoopvereniging heeft aangevoerd dat zij de brandstof niet aan alle passanten maar alleen aan de eigen klantenkring wil leveren. Hansweert Onder overweldigende belangstel ling heeft het echtpaar J. Ballegooyen - Versteeg het 50-jarig huwelijksjubileum gevierd. Dit feest vond plaats in ,,Ons Dorpshuis" te Kruiningen, waar in de namiddag een druk bezochte receptie plaatsvond. Betrokkene is werkzaam geweest bij de N.S. en woont vanaf 1 september 1929 in de gemeente Kruiningen. Eerst heeft hij 10 jaar in het dorp Kruiningen ge woond waarna hij naar Hansweert ver huisde. De heer J. van Ballegooyen is al sinds 20 jaar lid van de gemeente raad. Thans bekleedt hij de functie van wethouder. Verder heeft hij thans nog vele functies in het maatschappelijk, so ciaal en politieke leven. Het is dan ook geen wonder dat de feestzaal omgebouwd werd in een bloemenzaal terwijl 't echt paar overladen werd met cadeaus. Van het college van raadsleden ontving de heer Ballegooyen een pick-up van het ge meentebestuur een filmband en van het secretariepersoneel een bloem stuk. Verder zagen wij stukken van de voetbalvereniging Hansweertse Boys en Kruiningen, een telegram van Vara en hoofdbestuur van de P. v.d. A. De harmonie E.M.M. bracht een serenade. Meer dan 70 personen bezochten de re ceptie. Het heeft het echtpaar echt over weldigd, uit 't geheel blijkt de bijzondere sympathie voor deze zo actieve man en zijn beminde vrouw. Eerste lustrum De gymnastiekvereni ging „Sportlust" heeft op grootse wijze haar 5-jarig bestaan gevierd. In de avonduren vond een mars plaats van de gymnasten door het dorp voorafgegaan door drumband en muziekgezelschap van „Scheldegalm". Hierna werd op „Ons Dorpsplein" onder weersornstandighe den die meer deden denken aan herfst dan aan de zomer, een gymnastiekde- monstratie gehouden. Het slechte weer ten spijt kon de belangstelling hiervoor goed genoemd worden. De demonstratie verliep in een vlot tempo, terwijl de oefeningen aardig uit gevoerd werden. Kapelle Voor het jeugdkorps Ten bate van het jeugdmuziekkorps „Jong Ons Genoe gen" werd zaterdagmiddag op het ge meentelijk sportterrein in Kapelle een voetbalwedstrijd gespeeld tussen Kapelle I en Krabbendijke I. Krabbendijke won deze wedstrijd met 54. De netto-opbrengst ten bate van het jeugdkorps was 54,75. Ter gelegen heid van deze wedstrijd maakte de drum band van het muziekkorps een rondwan deling door de gemeente. Raad komt bijeen Maandag 19 juli a.s. om acht uur 's avonds zal de raad van Kapelle in openbare vergadering bij eenkomen. Op de agenda staat o.m. een voorstel tot wijziging van de gemeenschappelijke regeling centrale werkplaats „De Beve- landen", waardoor het mogelijk wordt, dat ook de Thoolse gemeenten toetreden tot deze gemeenschappelijke regeling. Verder een voorstel om het deel van de Biezelingseweg rond het terrein van de lagere tuinbouwschool der ZLM niet in beheer en onderhoud over te nemen van het waterschap „De Brede watering van Zuid-Beveland". Voor het dempen van een sloot bij het perceel aan de Maalstede van de fa. A. van Liere en Zn. is er het voorstel deze sloot van genoemde firma om niet over te nemen, waarna de gemeente voor het dempen zal zorgen. Voor de vacature onderwijzeres aan de o.l. school te Ka pelle (dorp) is de volgende voordracht opgesteld: 1. mej. G. J. Pairoux, Goes; 2. mevr. F. van Oorschot te Bruinisse en 3. mevr. E. Meert te Biervliet. B. en w. geven de raad in overweging mej. G. J. Pairoux te benoemen. Van de chr, hervormde school te Biezelinge is er het verzoek tot aanschaf van leer- en hulpmiddelen voor het verkeersonderwijs en het verbeteren van de verlichting in het schoolgebouw. De verbetering der verlichting geschiedt op aanwijzing van de schoolarts. Er komt in deze vergadering ook een voorstel in behandeling tot het plaatsen van overdekte wachtgelegenheden bij bushaltes in elk der kernen Kapelle, Bie zelinge en Schore. Deze wachtgelegenheid is voor de kern Biezelinge gedacht in de Abdijstraat tegenover de Hoofdstraat; kern Kapelle bij de zitbank aan de toe gangsweg naar de hervormde kerk; kern Schore: bij de zgn. „klapbank" op het Nieuwe Kerkplein. Voorts komt in behandeling een voor stel tot uitbreiding van de openbare straatverlichting, waarvoor de technische dienst een ontwerp-plan heeft ontworpen Dan is er nog een voorstel tot voorlopige goedkeuring van het plan tot onteigening van het pand Ganshoekweg 1 te Bieze linge, zulks omdat het niet mogelijk is gebleken met de eigenaar van dit pand langs de weg van minnelijk overleg tot overeenstemming te geraken. Lewedorp Op de r.-k. kerk is een elektrisch uur werk geplaatst. Dit werd gedaan op ver zoek van het kerkbestuur, omdat in ge heel Lewedorp nog geen openbaar uur werk aanwezig was. Door technische moeilijkheden was het niet mogelijk om aan de vier zijden van het kleine toren tje het uurwerk te plaatsen, zodat men enkel aan de voorkant van de kerk het uurwerk kon plaatsen. Het halve en hele uur worden automatisch aangegeven door de luidklok, terwijl er driemaal per dag het angelus op wordt geluid. Nadat er al de technische storingen en onvolkomen heden uit zijn gehaald, die nog wel eens voorkomen, zal het een bijzondere aan winst zijn voor de dorpsgemeenschap van Lewedorp. Het een en ander werd gefi nancierd door het kerkbestuur met sub sidie van de gemeente 's-Heer Arends- kerke. Ovezande Huishoudschool De r.-k. huishoud school groeit steeds verder uit. Waren er in september 1961 drie klassen, in de loop van volgende jaren groeide dit aantal tot zes. In september zal er een vervolgopleiding aan de school worden gegeven, te weten de Vooropeiding Ver zorgende Beroepen. Meisjes, die het VVB- getuigschrift halen, krijgen toegang tot verzorgende beroepen als gezinsverzorg ster, kraam-, kinder-, bejaarden- en zie- kenverzorgster en verpleegster. Volgend jaar zat de school met enkele lokalen worden uitgebreid. (Advertentie) (Van onze correspondent) KAPELLE Bij de fruitveiling in Ka- pelle-Biezelinge begint de aanvoer van tomaten nu op gang te komen. Het-gaat op het ogenblik nog niet om grote hoe veelheden, maar in de komende weken zal dat wel het geval zijn, want de to maten worden veel geteeld als nateelt na de aardbeien en de hoofdaanvoer hiervan komt eerst in augustus en september. Om te bereiken dat er steeds een vol doende ruim aanbod is wanneer er wordt geveild, heeft de direktie van de veiling in Kapelle-Biezelinge besloten de toma- :enveiling voor export voortaan te hou den op dinsdag en donderdag. De ver koop vindt dan plaats om half twaalf 's morgens. Aanvoer moet voor deze tijd plaats vinden. Exporttomaten worden aanegvoerd in eenmalig fust met een net to inhoud van 6 kg per krat. De tomaten worden op dit ogenblik duur betaald. De exportkwaliteiten doen tus sen f 1.30 en f 1.50 per kg. Het aanbod blijft achter bij de verwachting want ook voor dit produkt is het te donker. HULST Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf. Timmeren J A J de Bakker Walsoorden, A. E. M. de Boek .Koewacht ,J Th .Caessens M J, ..den Engelsman, J. de Fouw allen Axel ,P- J. Freijser Terhole, J. Haalboom Hulst, R. C. Haalboom Hulst, A. J. Jansen Axel ,J K Kalisvaart Axel Th C J. d'Olielager Hulst, D. J. de Putter Axel. A. J. Roctus Kioosterzande, A. A- Ro- drigo Hulst, J. Vermeulen Sluiskil, C. P. ,.Vink Boschkapelle, A. J. van de Voorde Hontenisse en P. A. Witte Axel NIJMEGEN Katholieke Universiteit Baccalaureaats theologie de heren C I. Damen (Oosterhout), A. B. J. M- Goosen (Breda), J. J. A. M. Kuepers (Teteringen) ,J. A. van der Ven (Bre da) Licentiaat theologie: de heer A .J. M Dobbelaar (St.-Jansteen). Kandidaats sociale wetenschappen mevr .A M Th Eggermont - de Mast (Tilburg) en de heren .J M Nas (Bre da) en J. H. L. Oud (Tilburg). Culturele antropologie: de heer F. C. Jonkhout (Willemstad). Kandidaats rechten: de heer H. J. A. van de Braak (Tilburg). Kandidaats wis- en natuurkunde: de heer P. C. Koek (Etten). Kandidaats tweede gedeelte genees kunde: mej. A. L. M. Dingemans (Bre da) en de heren: F. M. van Baars (Den Bosch), A. A. M. Brouwers (Breda), A J. M. J. M. Raaymakers (Rijsbergen), E. Chr. R. Wijffels (Waspik). Kandidaats rechten: C. A. M. van Os ta (Etten). Kandidaats klassieke taal. en letter kunde: M. J. F. M. de Wit (Zevenber gen). Doctoraal Nederlandse taal. en letter kunde: M. J. A. M. van Gils (Breda). Doctoraal Germaanse taal- en letterkun de (Engels): C. A. J. van den Heuvel (Tilburg) en C. W. A. M. Eiermann (Breda). Kandidaats wis- en natuurkunde: W. M. Wamsteker (Rijsbergen). M O.-A wiskunde, de heren: J. J. E. M. Willemen (Roosendaal). Kandidaats le gedeelte tandheelkunde: W. P. F. Ne ve (Kioosterzande). HULST R.-K. Avondvaktekenschool A. v.d. Voorde, Terhole, A. Everaard St.-Jansteen, C. Vink Boschkapelle, P Freijser Terhole, A. Rodrigo Hulst, J. Roctus, P. Boogaart Kioosterzande, J. de Koster Graauw, J. de Bakker Wals oorden, P. Blommaert, C. Schouten, J. Haalboom, allen Hulst. A. Schuren Boschkapelle en J. Nuyten Bergen op Zoom. Lassers beginners: W. v. Campen, W. v, d. Broeck, A. Janssens R. v.d. Lavoir, P. v. Dijk, A. Bun, C. Bogaert, E. Mat- tens, J. Buysse, K. v.d. Branden, A. Beterams, L. Bouchaut, C. de Vliegiher, A. Aerts. Lassen gevorderden: O. v. Esbroeck, G. Warrens, W. Compiet, W. Elias, C. Lernout, H. Dieleman, A. Doffemont, J. Smits, J. Thuy, A. P'leunis. Timmeren: G. Eijsackers. Machine-bankwerken: C. Burm, R. As- selman, Th. Vernimmen, J. Leeraert, N. v. Dorsselaer, W. Wauters, J. v. Huff el, P. Heijdens, A. Heirman, J. Janssens, J. v. Vlierberghe, M. Verschueren, W. v. Delft en W. v. 'Troost. Elektrotechniek: D. Verstraeten, J. de Bruijn. W. Heije, J. Vonck, J. de Wilde en J. de Windt. VLISSINGEN St. Paulus Uloschool: F. Johan B, E. Bos x, F. Vanhommerig, J. v.d. Made x, T. Peters x, L. Polderman M. Wullems, K. Zietse. allen Vlissingen. BERGEN OP ZOOM - R.-k. Mulo: J. Jochems, Steenbergen, M. v. Bavel, O. en N. Gastel, O. Muller, id., M. Scheepers O. en N. Gastel; P. Daalmans, Woensdr., J. Dietvorst, Putte; C. Ars, Ovezande, C. Chamalaun, Hoedekenskerke, J. Hans- sens, Goes, P. van Eekeren B.o.Z.. J. Ha genaars, Halsteren, M. Jansen B.o.Z., P. Langenberg, A. Legein, C. Moerenhout, C. Serré, J. Adama, allen B.o.Z., L. van Aert, Huybergen, C. Bakx B.o.Z., M. v. Eekelen, Halsteren, J. Geers, M. Fazen M. Hees allen B.o.Z. Allen x. BREDA Katholiek Gasthuis. Bejaar denverzorgster: J. v. d. Bom, Breda, M. Kastelyn, Tilburg, A. Nollen, Moerdijk, M. Vermeeren, Breda, zr. Delphine, Til burg, zr. Marciana, B.Enschot; zieken- verzorgster: G. de Koek, Hulst, P. v.d. Lind Breda, D. v. Merriënboer, Oud- GaStel, C. v.d. Reyen, Dongen, M. v, Wanrooy, Dongen, C. v.d. Wiel, Breda; bejaarden- en ziekenverzorgster: C. Bo- gers, Oostburg, N. Bongers Zeeland (N B)„ C. Buurstee, Oud-Gastel, E. van Gro ningen, Prinsenbeek, A. Jacobs, Zundert, A. Kloet, G'berg, M. v. Kuyk, Hoeven, A. Meyers, Schiedam, C. Peters, Hulst J. v. Raak, Tilburg, J. v. Rosmeulen, Pr.- beek, A. Scheepers, Eindhoven, P. Ver schuren, Hulst, zr. Clarita, Breda, Antonie, Tilburg, zr. Aloysia, Breda. OOSTBURG Landbouwwerktuigen herstellen. Technische school: H. Baillie IJzendijke, J. Dierikv, Sluis, C. de Fey- ter, Schoondijke, J. van Hee, Oostburg, A. de Hulster, Zuidzande, Th. Kockuyt F. Langenberg, Sluis, F. de Muynck St.- Kruis, J. Roedts, Eede, H. Rutten, IJzen dijke, B. de Schoolmeester, Waterlandk., L. Tas, Sluis, N. Vergouwe, Breskens, R. Verschaeve, Aardenburg, A. de Windt, Oostburg, R. de Witte, Sluis; Timmeren: P. Brakman, Aardenburg, Th. de Bruyne Sluis, J. Corijn, IJzendijke, I. den Dekker Oostburg, F. Esseling, A. de Gardeyn te Schoondijke, N. Nelisse, Oostburg, A. Oosterling, Breskens, P. v.d. Voorde, Cadzand; W. v.d. Wijnckel, Eede.; me- taalbewerken: J. Bodderij, Sluis, C. Faas, Groede, J. de Feyter, Schoondijke, A. v. Hal, Sluis, J. Hirmeman IJzendijke, Th. den Hollander, Aardenburg, D. de Jae ger, Eede, W. van Looy, IJzendijke, A. Manhave, Groede, B. Martens, Aarden burg, J. Oosterling, Breskens, J. de Pot ter, Sluis, Th. Provoost, Groede, R. Scher- beyn, Sluis, A. Sturm, IJzendijke, C. Ver planke. idem.. W. Versprille, Breskehs. AMSTEDAM Vrije Universiteit: Kandidaats sociologie A. L. Vermeer, Goes. DELFT Technische Hogeschool Wis kundig ingenieur: T. de Crook. Breskens. VLISSINGEN St. Paulus Uloschool: M. Francissen x, Vlissingen, L. Groen x, Schipper x, J. Zagers x, idem, A. Tig- gelman, Middelburg. NIJMEGEN Kath. Universiteit. Doc toraal geschiedenis: A. Schrameijer, Bre da, G. Huijbregts, cum laude, Breda, H. Hendriks, Breda; doctoraal psychologie: S. Jacobs, Fijnaart; kandidaats rechten: mej. J. Beerendonk, Fijnaart, M. Plom pen, Ossendrecht; kandidaats klassieke taal en letterkunde: H. Janssen, 'daal, kandidaats biologie: mej. Suren, 'daal; doctoraal 2e ged. geneeskunde de dames C. v. Horck, Sluis, H. Jansen, Breda en de heren A. Bertens, Tilburg; kandidaats 2e ged. tandheelkunde F. Hamann, Ter- neuzen, F. Spaas, Terneuzen; doctoraal rechten: mej. H. Maas, L.o.Zand en de heren J. v.d. Heyden, Kaatsheuvel, J. v. Iersel, Tilburg. OVEZANDE: Nijverheidsschool voor meisjes ,,St.-Agnes". Assistentenoplei ding richting A: de Baar Lewedorp met lof. B. de Jonge 's-Heerenhoek met lof. Tr. de Jonge Borssele, J. Koens Ovezande met lof. T. Looy, Ovezande, R. Menheere Lewedorp, met lof. C. Moi- son. Ovezande. R. v.d. Panne, Driewe gen', R. Rentmeester Ovezande, J. Rent meester Ovezande met lof, M. van Sab- ben, Oudelande met lof, R. Traas Hein- kenszand, B. van 't Westende Borssele, Klazien de Winter Kwadendamme, M. de Pundert Kwadendamme, H. Korstanje Ovezande. Assistentenopleiding richting N: B. de Baar Lewedorp, B. J. de Baar Lewe dorp, J. Bal, Kwadendamme. C. Franse Lewedorp, R. Janse Heinkenszand, B. de Jonge Ovezande, I. de Koning Kwaden damme, N. de Koster Kwadendamme, M. Raats 's-Heerenhoek. T. Remijn Ovezan de, J. Rijk 's-Gravenpolder, J. Traas, Heinkenszand, T. Geus Ovezande. Primaire opleiding, tweede jaars: R. de Baar Lewedorp, A. Boonman Kwaden damme, J. Goense Ovezande, B. Hey- mans Kwadendamme, C. de Jonge Kwa dendamme, N. de Jonge Wolphaartsdijk, E. Menheere Kwadendamme, M. Meul- blok, Ovezande, M. Paree, Ovezande, B Poortvliet Ovezande, L. Remijn Baar land met lof, M. Raas Kwadendamme, T. Rijk Ovezande, J. Rijk Ovezande, N. Smits Lewedorp, R. Verzeeuw Kwaden damme, J. Vroonland Oudelande, C. Cla- rijs Heinkenszand, M. v.d. Dries, 's-Hee renhoek P. Grim Heinkenszand, Mieneke de Jonge 's-Heerenhoek, Marianne de Jonge 's-Heerenhoek, N. Korstanje Ove- zand, D. Meullblok Heinkenszand, R. de Pundert Ovezande, L. van Stee 's-Hee- remhoek. C. Verdonk 's-Heerenhoek met lof, C. Vermeule Ovezande met lof, M. Vermeulen Heinkenszand, L. Vermue Heinkenszand, N. de Winter Heinkens zand, J. v. 't Westeinde 's-Heerenhoek, N. Vermeulen Heinkenszand, PI. Moison s-Heerenhoek, met lof. LEIDEN: Analiste, medische richting, de dames: M. Dekker Borssele, A Leijs Kruiningen, E. de Visser Middelburg, leerlingen van de analisten-cursus te Goes GOES; Vakschool voor meisjes. Pri maire opleiding landbouwhuishoudonder- wijs. L. C. de Bel. N. A. van Bloemen, M. A. Burger, J. Hage, J. C. Hoekman, N. J. Hoogerheide, M. P. Hunders- marek, A C. van Iwaarden, C. R. Klaas- sen, J. A. van Koeveringe, H. de Korne, C. Kroon, J. J. Lagendijk, J. A. Lepoe- ter, F. J. W. Molhoek. A. J. Nijsse, J. C. Ridderhof. J. H. C. Ridderhof, C J Rid- derhol M. W. Slabbekoorn, M. J. Veer- hoek, J. A. de Visser, J. P. J. Smits. Primaire opleiding: E. C. van der Blom, M. J. Bonne wel, A. .J J. Br een, G. T. J. van den Broek, E. M. Carels, D. E. de Coninck, T. Geelhoed, A. Hartman, A J. van Haveren C. T. Hillebrand, D. Kil. L. C. Knuist, J. A. Kole, A. van de Kreeke C. M. Meeuwse, A. Minnaar, G. A. Minnaar C. R. Slabbekoorn, M. C. Slinger, A. Verbeemen J. C. C. van Vredegem, A. H. G. van Welbergen, M. D. Wilschut, J. A. Ambachtsheer, M. Hoogeboom, C. C. Kerkhove, M. G. van der Klooster, M. de Koeyer, H. G. Lems, B. Lukasse, B. M. Maas, M. P. Murre. A. E. D. Paap, P. M. Verschuure, C. W. Vos, W. A. Westveei", S. M H de Witte, M A. Blauwkamer, J. A. Dale bout, E. Geluk, W. Jobse. K. M. Jozias- se, J. N. Lindenbergh, J. P. Mol, .J A. H. Nouse, C. G. Roosdorp, S. van Schaik, A. C. Sinke, N. E.Sinke, J. J. Sonke, D. C. Traas, J. Verwijs, M. K. de Vrieze, J. Westdorp, J. Weststrate, L. Zandee, J. S. Zwartepoorte, K. Zwee- dijfc, C. J. Moerland, C. E. Dieieman. C. A. van Dijke, M. S. Eckihardt, M. G. Geelhoed, J. M. Geluk, A. Guiljam, M. J. Hoogendoorn, L. Hovestadt, H. F. Lambregtse, L. M. van der Linde, C. Lukasse, H. Mol, N. C. Oostdijk, H. M. Openeer, C. Rottier, A. J. Sanderse, H. Slabbekoorn, M. H. J. van Stel, G. S. Verduyn, J. A. de Visser, A. P. de Vis ser. C. de Vos M. Walraven. Afgewezen: 8. Assistente in de huishouding met de nadruk op de huishoudelijke vakken: C. E. Back, F. J. M. Buysrogge, J. M. van Dalen, B. S. Geelhoed, D. P. Heij- boer, A. J. Joosse, P. J. Karelse, C. M. Karelse, C. de Klerk, M. J. Nagelkerke, G. J Steketee, A. J. van 't Veer, A. Ver- rijzer, J. J. de Vos, I, M. Remeus, W. L. van den Berge, J. L. van Beusichem, M. J. van Dijke, C. van Doeselaar, M. P. Moerland. M. Mol, A. G. F. A. Hui- gens, W. M. Polderman, M. A. Verburg, J. de Vlieger. Afgewezen: 3. Assistente in de huishouding met de nadruk op de naaldvakken: E. M. van Baaien, A. D. de Coninck, W. M. van der Endt, C. C. van Es, D. F. den Her der, J. M. den Herder, A. W. Hoek man, J. J. Huissoon, M. E. de Jonge, E- H. S. de Leeuw, M. C. Petiet, J. J. Schrijver, C. C. Visser," A. J. Cabboort, M. R. W. van Eykeren, L. A. van Kleu nen, P. M. Koopman, M. N. van Liere, C. P. M. Maas, C. G. Mol. H. J. van Stee, C Vermaire, A. van Waarde, J. J. Wisse. Afgewezen: 4. Naaister: J. Anthonisse, C- J. M- van de Berghe, S. M. Buysrogge, C. Evers- dijk, A. Geluk, L. H. Goemans, C. C. J. Kole, M. M de Koster, M. E. van Oosten, A. L. M. Reijnoudt J. J. Schot horst, J. C. Verhulst, C. W. Walraven. Afgewezen: 2. Leerling-verkoopster: C. M. Bol, M. E. Borger, A. B. den Dekker, J. G. Dijk- wel, C. Eversen. I. M. Kil, M. A. C. Kraak, J. A. L. van Liere, A. I. Lots, L K. Meerman, F. A. Nouse, C. M. Openeer, M. M. van de Plasse, J. W. de Schipper, L. S. Thiery, M.' W den Toonder, J. A. Wisse, T. J. Wisse, C. C. Zuidweg. Afgewezen: 2. Vormingsklas: P. J. M. de Baar, A. P. van Dalsen, E.M. den Dekker, M. Dieie man, L. Francke, A. E. J. Geuze, P. Goeree, H. J. A. M. Hack, A. A.' M. Meijer, M E. Moerland M. J. Mol, A M. de Pree, J. M. de Pree, J. Rijk, M. Slabbekoorn, W. Toorenaar, J. T. van de Vrede, S. M. Warren, L. C. van Westen, P. T. Westveer, A. J. de Bruijne, M. van Dam, M. W. A. Goo sen, C. I. van der Graaff, S. A. Haart- sen, L.M. Hoek, J.P. Platschorre, T. A. Polderman. G. J. van Santé, E. R. Steur, E. Ultee, M. J. Vermeer, K. J. R, Visser, W. A. de Vlieger, T. de Vries, E. S. A. Wiskerke, W. M. Wis- kerke, A. M. Wondergem. Afgewezen: 1. 3-jarige vooropleiding voor lerares Nij verheidsonderwijs: E. J. de Bruine, J. C. Claeys, M. van Dis, T. E. van Doorn, A. den Engelsen. C. G. D. van Iwaar den, L. Jobse, W. A. Kallewaard, F. M. Kosten, M. F, C. de Kuyper, L. K. N. de Lange, C J. Luteyn, J M. Nijsse. W J. .Verwijs De Ochtmanprijzen werden uitgereikt aan :Cobie Breen, Cobie Verwijs, Marjo Hoogendoorn, Nellie Oostdijk, Annema- rie Verrijzer, Lia van Es. Marijke Ver burg, Stien Kole, Anneke Meijer, Annie Geuze, Evelien Ultee, Jopie Koster, Jan- nie de Vos, Nel van Hertum, Christien Leeuwestein, Anneke Nagelkerke Cobie Stoutjesdijk. Lilian Thiery. t HULST, OSSENDRE oolshoogte genomen iardgasleiding door de ijde van de rivier. Het loek van de prins moesl gekort. Prins Bernhan Ossendrecht en het La: --oor de aanleg van de lezichtiging van de aai naar Sluiskil bleef bepe het werkterrein van En ven, die het karwei uit\ gemeente Graauw. De wuifd door een betrek! regen hadden getrotseer Morgen laatste (Van een onzer verslaggevers) GOES Veertien brandweerkorpsen uit Zeeland hebben zaterdag in Goes ge streden om het provinciaal kampioen schap. Winnaar werd Zaamslag, dat 87,26 punten behaalde. Heinkenszand werd tweede met 83,63 pt. Beide korpsen zul len Zeeland vertegenwoordigen op de landelijke brandweerwedstrijden, die in september gehouden zullen worden. De uitslag was verder:. 3 De Schelde 82.01 pt., 4 Middelburg 80.84 pt., 5 Drei- schor 78,45 pt., 6 Wolphaartsdijk 76.71 pt., 7 Zuidzande 76.37 pt., 8 Terneuzen 75.72 pt., 9 Nieuw- en St.-Joosland 69.37 pt., (Van onze correspondent) MIDDELBURG Als gevolg van de vele regen blijft de aanvoer van aardap pelen van de nieuwe oogst op het ogen blik aanmerkelijk achter bij de verwach ting en bij de omvang van de aanvoer het vorig jaar omstreeks deze tijd. Vorige week zijn de prijzen reeds geleidelijk aan opgelopen tot tegen 30 cent per kg voor 3e grote maten en maandag kwam daar opnieuw wat bij. Bij de veiling in Middel burg was maandag een aanbod van 40 ton aardappelen. De bonken werden ver kocht voor 36 tot 39 cent per kg; de mid delmaat deed 32-33 1/2 cent per kg en de drielingen werden verkocht rond 22 cent per kg. Dat zijn prijzen welke nog niet dik wijls omstreeks deze tijd van het jaar voor vroege aardappelen betaald zijn. Verwacht moet worden, dat als gevolg van de vele regen de aanvoer vandaag en morgen overal nog bijzonder gering zal zijn, terwijl ook het gevaar aanwezig is van het optreden van de aardappelziekte tengevolge van de vele regen. (Van een onzer verslaggevers) HULST De heer A. Koster is geko zen tot secretaris van HVV '24 tijdens de onlangs in het clublokaal van de vereni ging, restaurant De Bruijn, gehouden jaarvergadering. Hij is de opvolger van de heer Leon Freijser, een van de oprich ters van de vereniging, die het secreta riaat gedurende ongeveer twee jaar heeft behartigd. Ook de heer W. Warnier werd in het bestuur gekozen. De heren L. d' Hondt, P. Antheunis en J. Pleunis traden af en stelden zich niet herkiesbaar. Men zal nog in twee vacatures in het HVV- bestuur moeten voorzien. De heren H. Smit, A. Burm en E. de Nijs werden benoemd tot leden van de technische commissie. Het jaarverslag van de penningmeester, de heer J, Warnier, maakte gewag van een betrekkelijk fors batig saldo 1.765,Dat saldo is voor al te danken aan de recette, die men on langs boekte tijdens de beslissingswed strijd tussen Axel en Goes om het kam pioenschap in de derde klasse en de om standigheid, dat sympathisanten van HW de spelers van het eerste elftal geduren de het afgelopen seizoen voor de uitwed strijden hebben vervoerd. Het financieel beheer over de vereniging bleek alle mo gelijke goedkeuring van de financiële commissie te hebben. Het verslag van de oud-secretaris, de heer Freijser, verhaalde over het lief en leed van de vereniging gedurende de af gelopen tijden. Het jaarverslag van de juniorencommissie was by zonder optimis tisch gestemd. Het korps van De Schelde (3e pry's) aan het werk. 10 Hoek 66.29 pt., 11 Zierikzee I 65.41 pt., 12 Zierikzee II 58.46 pt., 13 's-Heer A- rendskerke 52.36 pt. en 14 Baarland (ge diskwalificeerd Middelburg won de De Casembroot- beker, die beschikbaar is gesteld voor de korpsen, die als nummer één zijn geëin digd tijdens de voorwedstrijden in de vijf kringen. De bevelvoerdersprijs werd I gewonnen door de heer J. Wisse, Wol» phaartsdijk. De korpsen moesten een brand in een boerenschuur blussen. Er moesten twee I gewonden gered en verzorgd worden. De heer A. Mathijssen, provinciaal wedstrijd leider, zei tijdens de prijsuitreiking dat er met het blussen toch nog veel fouten I waren gemaakt. Ook de inzet had z.i. beter gekund. Het reddingswerk is vrij I slordig geweest. De technische uitvoering 1 was over het algemeen goed. Loco-burgemeester J. Visscher heeft tij-I dens de middagpauze de noodzaak tot re-I gionale samenwerking ter sprake ge-| bracht. Hij signaleerde een zekere ver-I snippering van materieel en krachten. I Het moet z.i. naar een efficiëntere orgar nisatie toe.' Dit kan volgens hem gebeu-l ren zonder het instituut van de vrijwilli-| ge brandweer geweld aan te doen. De heer Mathijssen was het hiermee eens. Het gaat er maar om dat er een loyale J samenwerking tussen de verschillende korpsen blijft bestaan. De heer Mathijssen zei dat men in En geland en België al veel verder is met de I regionale organisatie van de brandweer, f Deze brandweren bestaan nog voor procent uit vrijwilligers. (Van onze verslagge BREDA. Er resten dagen om de wapens, dii de nieuwe wapenwet verb tegen vergoeding in te lei wapens, die de politie c heeft, worden geïnventar: naar de Intendance van i politie in Apeldoorn gestul zullen zij, volgens de r. van het ministerie van Jus nietigd worden, tenzij het rie anders beslist. Tot dusver zijn ingeleve Breda: 41 stiletto's, 4 v; 11 boksbeugels en 20 pk ders. Etten: 2 ploertendoder^ messen en 2 boksbeugels. Rucphen: 3 stuks. Zundert: nog geen 10 s Breskens: 1 stiletto. Oostburg: I boksbeugel veer 15 valmessen. Goes: 1 stiletto, 2 valn boksbeugels en 6 ploerten Middelburg: bijna 20 sti enkele valmessen, boksbe ploertendoders. Vlissingen: 17 stiletto's, beugel. 4 ploertendoders i messen. In Zeeuwsch-Vlaandere: zonder weinig ingeleverd. Oosterhout: 30 han| waarvan het grootste deel en 12 onderdelen van stik Baarle-Nassau: bijna nii Made: hoogstens 4 of 5 Raamsdonk en Raamsdo enkele stiletto's, valmes boksbeugels. Dongen: ongeveer zes kwamen hun wapen inleve Gilze-Rijen: 3 stiletto's. Roosendaal: 7 stiletto's, tendoders. 2 boksbeugels, 1 Terheijden: 3 stiletto s. Hoge- en Lage Zwaluwe: Geertruidenberg: niets. Waalwijk: verscheidene s boksbeugels en valmessen.] Drunen en Vlijmen: slei kele wapens. Sprang.Capelle, Kaatshe' Hëusden: helemaal niets. Ï5e „buit" valt in Berl Zoom en omgeving flink ti| Bergen op Zoom zelf werdei 6 stiletto's, twee boksbei een gaspistool ingeleverd zuidwest-hoek was de nog minder en ook ten van Bergen op Zoom slechts zeer minimale a "wapens ingeleverd. Over het geheel genome oogst erg mager. Hoewel d. ervan overtuigd is. dat meer wapens onder de mer ten, gelooft zij niet, dat he inleveringen groter zal wor Daar komt nog bij, dat pens meestal door oudere ingeleverd worden. De iei waarscMjnUjt een groter komt zeldemaPCnS bezi VLISSINGEN Dezer dagen ontving I de N.V. Kon. Mij. De Schelde te Vlis singen van de N.V. Comprimo Amster-I dam namens en voor rekening van -1 de N.V. Albatros Superfosfaatfabrieken, I de opdracht voor een ketelinstallatie te I plaatsen aan de Botlek. De met aardgas gestookte ketel heelt een capaciteit van 70 ton stoom per uur I bij een druk van 43 kg per cm2 en een| stoomtemperatuur van 425 graden Cel- sius. De installatie dient in september '661 in bedrijf te zijn. De order voor N.K. Kon Mij. De Schelde ressorteert onder de afd- Tndustriegroep Stoomketelinstallaties, Morgen, woensdag 14 juli Hansweef; I 3.30 en 15.44 uur. Terneuzen 2.52 en 15.0* A uur, Vlissingen 2.21 en 14.37 uur, Wemó- dinge 4.18 en 16.41 uur. (Van onze eorrespondei De s, foefelt „St.-Jan" hield op d* MIDDELBURG City 20 uur Gisteren, vandaag, mor gen, 18 j. vlissingen Alhambra 20 uur Goldfinger, 18 J. goes Grand 20 uur Goldfinger, 18 3. TERNEUZEN Luxor 20 uur Tarzan en de luipaard- koningin, a.l. OOSTBURG Ledel 20 uur Sergeants 3, 14 j. AARDENBURG De Rode Leeuw 14 uur Verkoping Hof' stede. middelburg City .20 uur Gisteren, vandaag, IBor' gen, 18 j. vlissingen Alhambra 20 uur Goldfinger, 18 J. wip haar jaarlijkse konings |-Segen lende schot^ tpi?'V™^'ai\de so"ëteit P- Van Heistand, de knni neer te halen. Deze prestaüe m,€n Weet dat de t Keistand volgende week 20 jaar zai worden en dit i£,r n, lijn diamanten bruiloft (Vain VLISSINGEN Met inga vinkeistraat in Vlissingen, ee |Tot nu toe gold dit eenrichtini itraten die op de Walstraat uil richtingsverkeer krijgen. blauw/;Memb- wU de POliJ te v^fi/v,?6 Stellen teneindi Valltraa? nslotte overw I

de Stem | 1965 | | pagina 2