persil met zuui werking In cellofaan verpakt, dus blijvend vers. Heel apart. Steeds meer gerookt. Ga ook over op Ascot, u blijft 'm roken! GEVAERT-AGFA NAAR DE WOUDEN DER HURONS Ie en 2e HYPOTHEKEN tot 100% maakt nu altijd makkelijk mooie foto's met de nieuwe witte, witte was èn... als nieuw DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 9 JULI 1965 105* JAARGANG Uitgave: N.V. Uitg. A Directeur: Drs. W. A Hoofdredacteur: L. Lei Redactieraad: J. M. A. C. J. v. Hootegem, mr. Mes, mr. H. M. L. de R Vercauteren, L. J. v. 't Bureau: Breda Reige tel. 22341 (5 lijnen). Pc Bureau voor de Zeeu» Niet ver weg, maai den door een zee onbegrip) ligt Eng( niettemin een fanta kantieland is. Pagin Snel: De Iso-Rapid camera's laadt u binnen 3 seconden. Eenvoudig: U legt de Rapid-film in... de film komt automatisch op de goede plaats... en U staat meteen klaar voor de eerste opname! Veilig: De voortreffelijke optiek waarborgt perfecte foto's in kleuren en zwart/wit. Dubbele opnamen zijn uitgesloten. Agfa-Iso-Rapid I. Elegante pocket camera. Grote, duidelijke zoeker. Rapid wieltje voor bliksemsnel filmtransport 32.-. Agfa Iso-Rapid IF f 53.-. Agfa Silette-Rapid I 78.-. Agfa Silette-Rapid F f\05.-. Nieuw: de volautomatische Agfa Isomat Rapid f 99. Jan Dijker voltoo geleden een k van 120 m2 in Bt ZoomOver zijn zijn persoon: Pag Wat is zuurstof-werking? Duizenden zuurstofbelletjes geven uw sop de vernieuwende werking van lucht en zon. Nu sneller en grondiger spoelen! Snel spoelen is een gemak voor u. Bovendien worden nu alle vuildeeltjes veel grondiger uitgespoeld. Egypte is een land tegenstellingen en m en economische p waarom Nasser ziel lijks schijnt te bekc Toch is hij ongeme lair. Pagina 15. We maken ons er over het uiegemi hoe staat het met dergrond.se ivegei slechte riolering volksgezondheid in gevaar brengen. Vraag Uw foiohandelua^iPcte uitvoerige brochures. De energieke Amste: Cees Stuivenberg veteranensportbond ten. Pagina 17. SCHEEPSWERF EN MACHINEFABRIEK VLISSINGEN In de vakantie deel van de sclu in 't bedrijfsleven Economisch is schijnsel niet mee denken, maar e. ook haken en o{ Pag. 6. L.T.S.- en TJ.L.O.-leerlingen, die dit jaar hun einddiploma behalen, kunnen hun studie voortzetten op onze In een 2-jarige cursus wordt opgeleid voor het Bemetel-diploma in één van de volgende vakken: Pijpenbewerken Plaatconstructiewerken Metaalbewerken in de scheepsbouw Machinebankwerken Constructiebankwerken Draaien Frezen Scheepsbeschieten Vormen Modelmaken/vormen Tijdens de cursus bezoeken de leerlingen gedurende 1 dag per week de part-time op leiding aan de Gemeentelijke Technische School te Vlissingen. Gedurende de opleiding ontvangen de leer lingen een behoorlijk loon, gebaseerd op de C.A.O. in de Metaalindustrie, terwijl zij delen in de sociale voorzieningen van het bedrijf. De Bergen op Zoi meente-archivaris Slootmans, die afschi is niet alleen voor („ik ben er verliefd bekend figuur. Pagir Pessimisten voo dat het einde van c conjunctuur in Of is er sprake sluipende inflatie? Tegen de directeur v N.V. is gisteren twee vangenisstraf geëist. Heeft U achterstand in Uw boekhouding? ERVAREN ADMINISTRATEUR heeft nog tijd beschikbaar voor het verzorgen van Uw boekhouding, Balans en Belastingaangifte. Brieven onder no. S 11479-00 bur. van dit blad. „Ontzie de anti-Da voélens in Nederlc beetje", schrijft vloedrijke Westdui „Rheinische Merku aanleiding van de ving van Prinses Pag. 7. DE PRIMAAT van de Ang dr. Ramsey van Canterbui sehijnlijk begin volgend ja gaan voor een ontmoetir Paulus. Uiterlijk tot dinsdag li °rn 12 uur 's middags k invuIbiIjet van de Tour prijsvraag 1965 van on teerders inleveren op kantoren. 97—6. Ik liet tien man het vuur van de bende beantwoor den en posteerde de andere twintig beneden voor bet dal achter rotsblokken en de sta pels brandhout, die daar la gen. Terwijl achter ons het ge knal niet van de lucht was, keken wij scherp naar de zui delijke helling Voor de noor delijke helling behoefden wij geen belangstelling te koeste ren. want die was te steil om aan welke zijde ook te beklim men Na een tijdje begon het aan de westelijke poort ook te knallen en nu was ik er zekier van dat mijn plan zou geluk ken. De Huron links naast mij was de eerste, die ze zag. „Daar", fluisterde hij, „boven die uitstekende rots." „Ja, nu zag ik ze ook Flauw waren figuren te onderscheiden, die over de rand gingen. Daar zag ik ze het bovenste platform be reiken. Zodra ze daar waren, doken ze weg in de zware slagschaduwen Nu zag ik al mannen op de vrij smallle richel staan boven het onder ste plateau en ja, ze lieten zich verder zakken. „Saniter, Santer, dacht ik, je gaat «r aan." Het duurde een tijd voox de bende aanstalten maakte de laatste hindernis nemen. Blijkbaar verzamelden zij zich eerst, maar eindelijk zagen we ze komen en net duurde niet lang, of het we melde in het dal van Santers mannen. „Vuur", brulde, ik

de Stem | 1965 | | pagina 16