Geslaagd Opleiding tot verpleegster voor 'n koffiekenners-kopje-koffie de blankste koffiemelkNutroma NAAR DE WOUDEN DER HURONS lekkere koffie... Bij zo'n huiselijk feestje komt op een gegeven ogen blik natuurlijk ook de koffie op tafel. Douwe Egberts Koffie, want dat is immers de meest geschonken koffie in Nederland... de echt lekkere koffie! Het fijnste van de plantages, op speciale manier gebrand, en - door de grote vraag - altijd vers in de winkel verkrijgbaar! Rood Merk, Fijne Dessert Gemalen koffie in vacuumblik 10 RIJLESSEN voor f 47.50 De Centrale DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 25 JUNI 1965 uw eigen goede smook zegt het u Meubelinruilactie aspirant leerling-verpleegster De kwaliteitskoffie bij uitstek. Pak van 250 g 1.82 De koffie voor fijnproevers, werkelijk iets bijzonders. Pak van 250 g 2.06 Handig voor de vakantie. Gemak kelijk als reserve voor onverwachte situaties. Blik 250 g 2.06 BONDS- AUTORIJ SCHOOL Fonkelnieuwe lesauto's Aanmeldingsadressen: Middelburg, Tel. 4029 Raadhuisstr. 48, Roosen daal. TeL 5073 St. Catha- rinaplein 8, Bergen op Zoom, Tel. 6445. Pater Beckerstr. 33, Ouden bosch, TeL 2030, Emma- straat 108, St. Willebrord Tel. 795. St. Pieterstr. 1, Hoek Hobeinstr. Paul Krugerstr. Vlissingen. Tel. 2593. Burg. Adelaar str. 7. Meliskerke. Mag- dalenastr. 8. Goes. Tel 5032. Boulevard 1, Bres kens, TeL 485, Kapelle straat 19 Sluis Tel, 243 Noordstraat 49 Axel, Tel 890. Steenstraat 6, Hulst Tel. 2419. Dijkstraat 54 Terneuzen. Tel. 3394. Peursenstr. 34, Aarden burg, Tel. 226. Erasmus- weg 1, Cadzand. Tel. 496 Oostburg Ostadestraat 8. tel 2400. K 183 Zuivere, frisse blankheid... uw waarborg voor een zuivere, verse smaak Omdat u goede koffie waardeert, zoekt u 't soort allerbeste koffiemelk moet nemen; de blankste zorgvuldig uit. U maalt de koffie en zet 'm op de Nutroma. Want in de zuivere, frisse blankheid van manier die het beste vindt. Nutroma ligt uw waarborg voor een zuivere. En omdat u van die koffie wilt genieten „op z'n verse smaak - uw waarborg koffiekenners", zoekt u uw koffiemelk met nèt zo- dat 't altijd 'n koffiekenners- r\ veel zorg uit. Uw eigen goede smaak zegt dat u de kopje-koffie blijft NUTRICIA spaar de -merkjes voor het Gouden Eeuw Kbffieservies! Wij leveren u elk gewenst meubilair. Grote toonzalen. Vraagt vertegenwoordigersbezoek. Financiering: 6, 12 of 18 maanden. Tevens geven wij u bij aan koop de hoogste prijs voor uw gebruikt meubilair, wordt gratis gehaald en gebracht naar onze toonzalen Schrijft direkt Postbu- 216. Vijmegen. DAGBLAD DE STEM De grootste krant van Brabant en Zeeland in het St.-Elisabeth ziekenhuis te Sluiskil begint in augustus de vooropleiding, voorafgaande aan de 3-jarige opleiding tot het diploma zie kenverpleging A. Ook bestaat mogelijkheid tot plaatsing als Salarissen volgens rijksregeling. Opgave aan de Geneesheer-directeur. 85-6. Toen „Zwarte Schild pad" de mannen van Santer de rotsen zag afdalen, sloeg hij onmiddellijk groot alarm. Hij deed dit door op een benen fluitje te blazen. Het beteken de, dat de Hurons. op één man na. de posten moesten verla ten, en zich moesten verzame- ln om hun opperhoofd. Er verscheen niemand! Zwarte Schildpad" stormde terug naar de oostpoort. Hier lagen Winne- tou en één Huron regelmatig te vuren. De drie andere Hu rons waren dood of zwaar ge wond. ,,De bleekgezichten da len aan touwen de rotswand af", stootte het opperhoofd uit. Hier blijven en schieten, be val Winnetou de overgebleven wachter. Hij stond vlug op en snelde het dal in terwijl „Zwar te Schildpad" hem op de voet volgde. Bliksemsnel overzag de Apache de situatie. „Sam Haw kins" brulde hij toen. „Hier heen komen, maar hou je ge dekt! Onmiddellijk verscheen er een grote reus boven de borstwering en even later kwam de gehele Sam naar be neden. „Dat ziet er kwaad uit, als ik me niet vergis". „Kom, zei Winnetou en begon de berg te beklimmen. Boven klonken de eerste schoten al, maar men had de drie mannen nog niet opgemerkt. Op een bepaald punt gekomen, legde Winne tou zich in dekking. 1

de Stem | 1965 | | pagina 8