Vlootdagen zijn begonnen Prijs verlaging in geheel gratis pantalons sport- colberts mantels jacks enz. Dl KLEDING BOKSER Ook vanuit kanaalzone kritiek op „gedrag" G.S. Sh 5 a'l Uniek concert in Middelburg BELANGRIJK! Gemeente Aardenburg D. DE KOK en Co. N.V. Stichting Sportbelaagen Goes Waarom geen informaties over adfies herindeling Kranteberichten geen o documenten. Zeeuwse Bestuursschool Studieprogramma op moderne leest geschoeid Jongens metselen om zilveren troffel Zeeuwse Roode Kruis Boottocht voor chronische invaliden f f f f Te koop aangeboden: BEKENDMAKING K LËDINGbokser GELDLENINGEN Waterschap ,De Brede Watering van Zuid-Bevefand' DAMES- EN HEREN- CONFECTIE en tevens bij aankoop van een herenkostuum 'n pracht waardevolle zomermantel of mantelkostuum of mantelpakje Herenkostuums exclusieve Herenkostuums Openbare Leeszaal en Bibliotheek GESLOTEN |Bouwmateriaien-l handel J. Bleijenbergh Ferkef N.V. KEUKENS DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 25 JUNI 1965 v-^-s (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Met een indrukwek kende demonstratie van duikers en kik- \/orsmannen met helikopters zijn in de buitenhaven de vlootdagen in het kader van de Benelux-manifestaties Zeeland begonnen. De spectaculaire oefeningen trokken op deze normale werkdag uiter aard weinig belangstelling, 's Morgens werd een demonstratie door duikers ge geven. Een duikbootachtig gevaarte werd daarbij door ontploffing tot zinken ge bracht en. weer geborgen. Na de middag kwam een team van tien kikvorsmannen o.l. v. de kapitein der mariniers T. Ru- dolphi in actie. In twee Augusta-Bell he likopters van het marinevliegkamp Val kenburg was het opgestegen van het veld bij de commandopost te Koudekerke. Van een hoogte van circa tien meter sprongen de mannen in het water van de buiten haven om daarna met een gordellijn door de helikopter te worden opgehaald. De tweede oefening bestond uit het droppen van soldaten uit een helikopter, waarna de marinesleepboot Y 8015 de „drenkelin gen" oppikte. De kikvorsmannen lagen daartoe in rechte lijn in het water en wérden met een snelheid van bijna twin tig km via een rubberboot en een vang- lus aan boord geslingerd. Deze oefening werd ook bijgewoond door burgemeester mr. B. Kolff van Vlissingen. De manifestatie was uitgebreid tot Middelburg, Breskens en Terneuzen, waar Belgische en Nederlandse marine vaartuigen ligplaats hadden gekozen. Vandaag worden bij de loskade in Mid delburg dezelfde duikdemonsiraties ge geven. In de avonduren is er in het Scheldek war tier te Middelburg een ma rinebal. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Tijdens de in de schouwburg gehouden vergadering van het algemeen bestuur van de Bestuurs school Zeeland werd erop aangedrongen het leerprogramma voor de opleiding voor het diploma gemeente-administratie I zoveel mogelijk conform de nieuwste richtlijnen te houden. De voorzitter van het bestuur dr. D. van der Wel betoogde dat daarmee reeds zoveel mogelijk reke ning is gehouden in het leerprogramma waarmee men op 1 september in zee gaat. Men heeft een „compromis" bereikt tus sen de oude leerstof G A. 1 en de nieu we elementen die landelijk voor deze stu die aangegeven worden. Uit de vergade ring pleitte voorts één der aanwezigen, de cursist zelf meer te laten betalen voor de te volgen studie. Zeker waar hét de tevens opgenomen cursus voor het diplo ma gemeentefinanciën betreft. Dit om psychologische redenen De heer Van der Wel verdedigde dat vastgehouden wordt aan de landelijke bedragen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN/SAS VAN GENT. Ook in gemeentebestuurlijke kringen in de kanaalzone is er enige beroering waar te nemen rond de brief van 31 mei jl aan de raden van de gemeenten in Z. Vlaanderen, waarin G.S. er mededeling van doen een advies omtrent de gemeen telijke herindeling van Zeeuwsch-Vlaan- deren aan de minister van Binnenlandse Zaken te hebben uitgebracht, zonder na dere informaties over de strekking of de inhoud van het advies te verstrekken. Men toont zich er gestoord over, dat de gemeentebesturen verstoken zijn geble ven van inlichtingen, die „de pers" (twee regionale dagbladen) blijkbaar wel heeft gekregen. Het „gedrag"-van G.S. in deze zaak maakte onderwerp van breedvoerige bespreking uit tijdens de laatst ge houden vergadering van de raad van Sas van Gent. „Een ondemocrati sche gang van zaken", was het oor deel van de heer J. van de Rijk van de katholieke fractie. „Er moeten lekken bij G.S. zitten, voegde hij er aan toe. Ook de heer J. Bockstael van dezelfde fractie gaf blijk van zijn grote teleurstelling". De heer L. de Meijer (gemeentebelangen) be toogde, dat G.S. de zaak beter had den kunnen afwerken, nadat de nieuwe commissaris der koningin, mr. J. van Aartsen, begin juni, in functie is getreden. Wethouder H. Stevens 'PvdA) zei te leurgesteld te zijn over de inhoud van het advies, waarin „mogen wij de kranten geloven" de vorming van één gemeente in de kanaalzone als wenselijk wordt aangemerkt. Het wetsontwerp in zake de herindeling, dat de raden enkele maanden geleden voorgelegd kregen, voorzag in twee gemeenten (Terneuzen en Sas van Gent) in de kanaalzone. „We worden te veel geregeerd door mensen van boven de Schelde", voegde wethou der Stevens aan zijn betoog toe. Hij sprak de hoop uit. dat tijdens de volgende ver kiezingen voor het provinciaal bestuur meer Zeeuwsch-Vlamingen („die op de hoogte zijn van de toestanden hier") naar voren zullen worden gebracht. De voorzitter, burgemeester R. A. J. den Boer, stelde vast, dat het moeilijk is uit te vinden, of er werkelijk lekken bij G.S. zitten, dat G.S. door de raden informaties over het advies aan de mi nister te onthouden geen inbreuk heb. ben gedaan op de gemeentewet en dat aan de „publicaties in de pers niet de waarde van officiële stukken" moet wor den toegekend. Dezelfde mening blijkt het college van b. en w. van Terneuzen toegedaan. Het geeft daar blijk van in zijn beantwoor ding van schriftelijke vragen van het raadslid, de heer de Feijter (CHU) Geruchten, welke door middel van de pers worden verspreid, kunnen bezwaar lijk aanleiding zijn om een officieel standpunt over een zo belangrijke zaak als de herindeling in te nemen", zegt het college. Het is van mening „geen stappen te moeten ondernemen, zolang het wetsontwerp inzake de herindeling niet is aangeboden aan de Tweede Ka mer of ons officieel om ons oordeel ge vraagd wordt". Het college voegt eraan toe dat G.S. naar de letter van de (ge meente) wet hebben gehandeld. De heer De Feijter had gevraagd of b. en w. niet van mening zijn, dat de vorming van een gemeente in de kanaal zone nadelig is voor de verdere ontwik keling van de gemeente en of b. en w. geen stappen willen doen, nu de ge meenteraden niet zijn geraadpleegd, al vorens G.S. hun advies over de herin deling naar de minister stuurden. De raad van Terneuzen vergadert'overigens dinsdag a.s. MIDDELBURG In het kader van het Holland Festival zijn ook twee eve nementen aan Zeeland toegewezen. Naast het Ballet Espanol de Pilar Lo pez, dat maandag zal optreden, was er woensdagavond het Janacek kwartet te beluisteren. Het was verheugend dat er voor deze uitvoering de kwartetmu- ziek telt nu niet zoveel bewonderaars) toch nog een behoorlijke belangstelling was, waaronder veel jeugdige luister aars. Deze uitvoering, die werd gehouden in de schouwburg te Middelburg, hadden we toch liever in de concert- en gehoorzaal of in de Burgerzaal van het stadhuis be luisterd. Hoewel het oor op den duur wel went aan de wat droge akoestiek van dê schouwburg, zou een optreden in de bo vengenoemde zalen het kunstgenot met tientallen procenten hebben doen stijgen. Er waren vier grootmeesters aan het werk; ten eerste door hun beheerst en vakkundig samenspel en ten tweede door dat alle vier hun partijen uit het hoofd speelden. We weten dat bij solistische prestaties dit geregeld gebeurt; maar dat hier de in zekere zin begeleidende partij en (hoewel we dit woord met schroom uitspreken) ook zonder muziek op de lessenaar werd uitgevoerd, is voor ons een bewijs te meer voor het vakmanschap van dit kwartet. Het Janacek kwartet bestaande uit Jïri Travnicek en Adolf Sycora, viool; Jiri Kratochvil, altviool en Karei Krafka vio loncello had als middenwerk gekozen het kwartet no. 2 „Intieme brieven'' van de componist, waaraan het kwartet zijn naam ontleend: Leos Janacek, een Tsjechische componist en indertijd hoogleraar in de compositieleer te Brün-n heeft in dit strijk kwartet een levendig en onderhoudend stuk muziek voorgezet; men herkent hier in de Slavische volksmuziek, ritmisch zeer onderhoudend, met vaak verrassende vondsten en evenzovele onverwachtse wendingen, die het geheel een levendig karakter gaven. Na de pauze kwam dit kwartet muzi kale tovenaars met het kwartet in Bes van Johannes Brahms. Ook dit program ma-onderdeel werd met een superieur muzikaal gevoel gebracht, waarbij de hechtheid in samenspel maar ook bij een fermate bleek, waarbij de tweede violist rustig een haar van zijn strijkstok kon trekken alvorens men weer gezamenlijk verder ging. Het succes was bij de talrijke bezoekers dermate groot, dat men het Janacekkwar- tet niet liet vertrekken, nadat het een toegift had gegeven, waarbij die vier leden zich wederom op uitstekende wijze van hun taak kweten. De uitvoering werd geopend met Joseph Haydn's kwartet in d klein op. 76. no. 2, waarbij onze kritiek alleen maar lovend kan zijn. Deze vier musici zijn zo op el kaar ingespeeld en brengen alles op een dusdanige wijze, dat, wanneer men de ogen sloot, soms een perfect spelend or kest in de schouwburg waande. Vrijdag avond treed het Janacekkwartet als be sluit van de kleine Nederlandse toernee in de kleine zaal van het Concertgebouw in Amsterdam op. In Middelburg vond een uniek concert plaats, waarvoor we de organisators har telijk dank zeggen. a. L. BREDA In de grote hal van het Ahoy-gebouw te Rotterdam zullen jeug dige metselaars en stukadoors op 7 en juli een wedstrijd houden om de zil veren troffel en zilveren pleistertroffel. De deelnemers komen van ruim tach tig technische scholen uit het land. Uit West- en Midden-Brabant en Zee land nemen deel: C.M. Maas, Rijen. A.J.H. Scheepers, Breda: C.A. Marijnis- sen, Bavel; C A.W.M. v d Eijnden Prin senbeek; A.P. Westdijk, Hansweert; J. Fierloos, Goes; M.M.J Beekmans, Vlij men; H.N.J. Land-a, Oudenbosch; P.H. H. Kempenaars, Oud-Gastel; A.M. de Kok, Heerle; J. Quirijnen, Hoeven; P. J.W.A. de Bruyn, Zundert; J.A.R. As- selman. Sas van Gent: A.R.A.M. Rotthier Sas van Gent; A.M. Koenen Kaatsheu vel, A.C. de Graaf, Waalwijk; J.P. Bo- lier, Yerseke; P.C. Louwerse. WemeJ- dinge. De strijd om de zilveren troffel vindt dit jaar voor de dertiende maal plaats en om de zilveren pleisteriroff3*1 wordt voor- de negende maal gestreden. (Van een onzer verslaggevers) GOES Het Roode Kruis zal weer een boottocht organiseren voor de chro nische invaliden van de Zeeuwse kring. Op 5 juli vindt de inscheping plaats voor de patiënten uit Zeeuwsch-Vlaanderen, Walcheren en de Bevelanden aan de los kade Caöperatiegebouw te Wemeldinge van negen uur tot half elf. Voor de pa tiënten uit Schouwen-Duiveland, Tholen en St. Philipsland is de inscheping op die datum te Zijpe van half een tot één uur. Vervolgens vaart men door naar Stellendam Op 6 juli gaat het van Stellendam via Rotterdam naar Willemstad, op 7 juli via de Grevelingendam en de Ooster- scheldebrug naar Vlissingen, op 8 'juli via Terneuzen kanaal Sas van Gent naar Gent in België en de dag erop weer naar Wemeldinge. Op 10 juli vindt van half negen tot tien uur 's morgens de ontscheping van alle patiënten te We meldinge plaats. De tocht gaat met het r.-k. hospitaalschip J. Henry Dunant. Heden overleed tot onze diepe droefheid, vol komen plotseling, in de leeftijd van 47 jaar, nog voorzien van het H. Oliesel, mijn lieve man en mijn zorgzame vader Mr. FRANCISCUS THEODORUS MARIA HAGEMANS De plechtige H. Uitvaartdienst zal plaatshebben op maandag 28 juni 1965 in de parochiekerk van Maria Onbevlekte Ontvangenis om 10.30 uur waarna de begrafenis op de R.-K. begraafplaats1 aldaar zal geschieden. Waalwijk, 24 juni 1965. Burgemeester Moonenlaan 13. A. J. C. HagemansHavermans Wim Gelegenheid tot condoleren om 12.00 uur in Hotel Verwiel, Grotestraat 208, Waalwijk. Avondmissen vrijdag en zaterdag om 19.00 uur. Samenkomst om 10.00 uur, Burgemeester Moo nenlaan 13, Waalwijk." Met diep leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlijden, tengevolge van een nood lottig verkeersongeval, van onze medewerkster, mejuffrouw PIETERNELLA MARTINA VAN DALEN in de leeftijd van 17 jaar. Haar ijver en plichtsbetrachting zullen steeds in onze nagedachtenis blijven. De Directie van C. Oostrom's Conservenfabrieken n.v., Kapeile-Biezelinge Het gemeentebestuur van Waalwijk geeft met grote verslagenheid kennis van het plotseling overlijden van de weledelgestrenge heer Mr. FRANCISCUS THEODORUS MARIA HAGEMANS sedert 16 juni 1963 secretaris der gemeente Waalwijk. Wij bewaren aan hem de herinnering van een zéér kundige en toegewijde functionaris. Het gemeentebestuur van Waalwijk J. L. P. M. Teijssen, burgemeester J. J. M. van Heeswijk C. P. van den Hoven wethouders K. J. van Laak J. A. Thijssen, wnd. secretaris. Diep geschokt namen wij kennis van het plot seling overlijden, in de jeugdige leeftijd van 17 jaar, tengevolge van een verkeersongeval, van ons mede-personeelslid, mejuffrouw PIETERNELLA MARTINA VAN DALEN Door haar prettig karakter was zij bij ons allen zeer geliefd en zij zal als zodanig steeds in onze herinnering blijven voortleven. Het Personeel van C. Oostrom's Conservenfabrieken n.v., Kapeile-Biezelinge Het Hoofd van het Gemeentebestuur van Aarden burg brengt ter openbare kennis, dat vanaf28 juni 1965 gedurende 4 weken een wijziging van de bij het plan van uitbreiding in onderdelen van de gemeente Aardenburg (kom Aardenburg ,,West") behorende bebouwingsvoorschriften voor eenieder ter inzage ligt op de gemeente-secretarie te Aar denburg. Gedurende de genoemde termijn van 4 weken kunnen belanghebbenden bij de gemeenteraad be zwaren indienen. Het hoofd van het gemeentebestuur, voornoemd. M. G. M. VAN BERCKEL. BREDA: ROOSENDAAL: BERGEN OP ZOOM: BOSSCHENHOOFD: Groene Woud, 4 slaapkamers Oplevering: juli 1965. 45.000.— k.k. Govert Flinekstraat, 4 slaap, kamers Oplevering: juli 1965 f 35.000— kj< Korte Parkstraat Oplevering: direct Prijs n.o.t.k. Bungalow L-vormige woonkamer, 5 slaapkamers, mooie tuin, 2500 m2, c.v. en garage. Oplevering: i.n.o. 120.000— ki. INLICHTINGEN: VEEMARKTSTRAAT 14* BREDA Tel.: 01600 - 44472 - 47392 B.g.g.: 01600 - 46514 - 39605 Ondertrouwd Els Kooijman en ir. J. C. M. Koenraad Dongen, Hoge Ham 50, Dongen, H-oge Ham 27. De huwelijksinzegeping heeft plaats op zaterdag 10 juli 1965 om 10.00 uur in de kerk van de H. Lauren- tius te Dongen. Receptie: 15.30-17.00 uur, Hoge Ham 50. Toekomstig adres: Beuken- boomweg 18, Sittard. Gevraagd in klein gezin, drie personen zelfstandige hulp in de huishouding, liefst intern. Aamvangsalairis f 180 p. m. Veel vrij. drie weken vakantie. Brieven onder no. 58455 bur. hl. Welk meisje wil graag serieus werk verrichten? Koon tijdens de werkuren eens in onze mo derne elektronische montage afdeling kijken en u zult en thousiast zijn over het soort werk dat hier door uitsl. meis jes wordt verricht. Aviolanda n.v., Woensdrecht, tel. 01646- 450 of 's avonds 01646-551 of 01640-6264. .t. Heden overleed na een i langdurig en geduldig gedragen lijden, na voor zien te zijn van de H. Sacramenten der Zieken, onze lieve zuster, schoon zuster en tante JACOMINA PRIEM op de leeftijd van 48 jaar De H. Mis van Requiem zal plaatsvinden op zater dag a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius, te Heinkens- zand. Heinkenszand 23 juni '65 Van Citterstraat 14 Bij vonnis der Arrondisse mentsrechtbank te Breda dd. 8 juni 1965 is uitge sproken de onteigening in het belang der volkshuls- vesting ten name van de gemeente Breda van een gedeelte groot 0.02.69 ha als mede een gedeelte groot 0.00.35 ha, van het perceel kadastraal bekend gemeen te Princenhage, Sectie O nummer 1490, geheel groot 0.03.04 ha. Breda, 16 juni 1965. De Officier van Justitie Mr. R. H. F. H. M. Grasso BELANGRIJKER EN WAARDEVOLLER DAN U DENKT ZIJN DE KOOPJES^ BIJ DE DAMES-en HE REN KON FE KT IE BIERKAAISTRAAT 30 HULST, vakantie service WIJ contro leren uw auto voor ongestooro vakantie plezier N V Auto mobiel bedrijf Bergen op Zoom Glymesstraai 7. Bergen op Zoom, tel 01640-3503 X Riley- en Wolseley-dealer voor Breda, R daal, B op Zoom en omstr. Tholen en St.-Philips- lanc1 N.V Automobielbedrijl Bergen op Zoom, Glymesstr tel 01640-3503 B o Z X Prettig werk in een modern atelier vindt elk meisje van 16 jaar en oudier in de elektro nische montage-afdeling van Aviolande n.v. te Woensdrecht Kom eens praten of vr. tele fonisch inlichtingen 01646-450. 's Avonds 01646-551 of 01640- 6264. Te koop gevraagd: Biljartkeus rechtstreeks van fabriek. L. J. Vorstenbosoh, Prinses Irene- straat 26, Bergen op Zoom. Te koop gevraagd: Trekkers- tent, strandtent en een paar vouwfauteuils. Abel Tasman straat 10, Goes, tel. 5037. Mercedes Benz 230 SL met zo- •- en winterkap 1963 f 22.500 Mercedes Benz 220 SE coupé 1962 f 19.500,- Mercedes Benz 22o S 1961 f 6 500,- Mercedes Benz 190 D met schu. U'ak 1963 10.500,- Mercedes Benz 190 98 000 km gelopen 1963, 9 000.- Mercedes Benz 190 D 1963; f 8.500.- Simca 1500 25.000 km gelopen, 1964; f 6 950,- Simca 1300 G L 27.000 km gelopen, 1964 f 6.250,- Sim ca 900 1964 f 3.750,- Buick E- lectra 1960 f 5 000,- Buick 54 750,- Opel KapitSn met roldak 1960 i 3.750,- Peugeot 404 - 1961 f 3750.- Auto U- mon 1964 t 5 500,- Fiat sta tioncar 1960 f 3 500 Volkswa gen bestel L962 f 1 750,- Ga rage Van Dongen-Jon kers n .v Guido Gezellelaan 40. Bergen op Zoom. tel R91P X Bontmantels. Zomerprljzen Keuze uit meer dan 200 stuks Kees v.d Ven, Nieuwlandstr 3 Tilburg tel 04250-26617 X 2 Garages 4,50 x 4.50 m en 6.30 x 2.75 m. te koop. C. Bos nians Vylainlaan 19, St-Jan- steen, Mutsaerts kinderwagen op vouwbaar en DRU wasmachine met wringer te koop. Te bevr. Nxeu wend ijk 28. Axel. Laat door ons uw tr'ap- of handnaairnachine elektr. ma ken* Wij hebben steeds gerev. 2e hands naaimachines in alle uitvoeringen en prijzen als: Gritznetr Elna, Kohier, Husq- vania, Bernona in* prijzen v.a. f 108,-. Naaimachinehandel Verschuren, Stationsstraat Axel, tel. 563. Antiek kabinet en staande kap stok, 6 koperen wasketels,--.st. petroleumlamp, 4 oude koffie molens F, Schepers, Huls- donksestraat 153, Roosendaal. Te lc. kajuit zeilboot (type pampus) 7 m. lang 18 m2. Zei len in prima staat. Inl. Ha venmeester Wolphaartsdijk of na 6 uur tel. 010-116645. aan iedereen tot elk bedrag zonder borg. Aflossing tot jaar. Hypotheken tot 100% Inlichtingen BUREAU LIMBURG Postbus 11 Hoensbroek GEMEENTELIJK ZWEMBAD bestuur maakt bekend^ dat de tijden voor de ,vemlessen nader als volgt zijn samengesteld: JAMESCURSUS: dinsdags 10.00 uur tot 10.30 uur; donderdags 10.30 uur tot 11.00 uur. OLWASSENEN dinsdags en donderdags 19.00 uur tot 19.30 uur. GEHANDICAPTEN: maandag en vrijdag van 19.00 uur tot 19.30 uur. LESSEN VOOR DE DIPLOMA'S B EN C: voor diploma B woensdag 19.00 uur tot 19.30 uui voor diploma C woensdag 19.30 uur tot 20.00 uui De kosten voor de lessen voor de diploma's B en C bedragen f 3,50, inclusief de kosten voor hel afleggen van de zwemproef. Tegeko, het goedkoopste adres voor elektrische huishoudelijke artikelen, bijv. koelkasten, ty pen 1965, Bosch, Bauknecht, General Electric, A.E.G. Prij zen van-af f 248,-. Volledige ser vice en garantie (ook huur koop). Breda, Gimnekenstraat 130. tel. 31226. Uniek en verbluffend zijn de voordelen van Siegler oliehaal*- den. Zeer voordelige warmte in de winter en koelte in de zomer. Volautomatisch. Install, bedrijf De Weerd n.v., Markt 33, Etten, tel. 01608-2310. Centrale verwarming vergroot uw leefruimte. Wij lichten u gaarne voor over de mogelijk heden tot een installatie aan gepast aan uw situatie. Install, bedr. De Weerd n.v„ afd. c.v. Markt 33, Etten, tel. 0-1608-2310 (na 18.00 uur 01608-3047). Het dagelijks bestuur van bovenvermeld waterschap brengt ter openbare kennis, dat Gedeputeerde Staten van de provincie Zeeland bij hun beschikking van 25 mei 1965, no. 2065/265, 2e afde ling een door Burgemeester en wethouders van de ge meente Kruin ingen inge steld beroep tegen zijn be sluit van 15 juli 1963, waar bij onder verschillende voor waarden vergunning wordt verleend tot het .lozen van i-ioolwater op een polderwa terleiding en tot het leggen, hebben en onderhouden van rioolbuizen in enkele wegen en sloten, ongegrond hebben verklaard. Deze beschikking ligt gedu rende 30 dagen na dagteke ning van deze bekendmaking ter griffie van het water schap, Grote Markt 3 te Goes voor belanghebbenden ter inzage. Binnen genoemd tijdvak van 30 dagen staat voor belang hebbenden beroep open op de Kroon. Goes, 25 juni 1965. Het dagelijks bestuur voor noemd, P. j. j. Dekker, Dijkgraaf j. C. M. Glerum, Griffier In de Vito garage te Breda staan deze week weer een •rachtige serie eerste klas ge bruikte automobielen. Al deze wagens zijn van eerste eige naar en schadevrij. Komt u eens vrijblijvend bij ons kijken. V.W 1560 S als nieuw 4500 km gelopen type 1965, Trabant de Luxe 10.000 km gelopen van 1964 zeer lage prijs. Renault Major 1964 als nieuw. Renault R 8 type 1963 V.W. 1500 met schuifdak, van 1962, V.W. de Luxe van 1963 met schuifdak, Renault Dauphine 1963 met schijfremmen. V.W. de Luxe 1962 zeer mooi, V.W. de Luxe 1965 met schuifdak, V.W. de Luxe 1963, V.W, de Luxe 1962 type 1963, V.W. de Luxe 1962 met schuifdak, Opel Rekord 1700 van 1862, Ford Taunus 12 M van 1963. Op al deze wa- s geven wij onze gekende unieke garantie. A.N.W.B.- keuring gaarne toegestaan. Fi nanciering binnen één uur ge regeld Vito garage te Breda. Ginnekenweg 340 342, vlak bij de Ginnekenmarkt tel. 36173, Dagelijks geopend van 8 tot lo uur 's avonds. Zaterdags en zondags geopend. Bij ons koopt u een goede ge bruikte autó met 3 maanden of 10.000 km garantie. Keuze uit meer dan 100 stuks. Hieron der een greep uit onze voor raad. V.W. 1500 sport 1965 V.W. 1500 super 1964 Mercedes diesel '57 - '63 Mercedes benzine '57 '63 Ford Taunus 17M '60 Opel Kapitan '59 - '60 Opel Rekord '57 - '62 Volksbe9tel '59 - '63 Mercedes 312 vracht Renault bestel '62 Volkswagen '63 Taunus bestel '6o Renault Estafette 62 V.W. busjes met geel kente kenbewijs 1958 - 1963, Opel Blitz kort chassis 1958. Volks wagen bestel met verhoogd dak Henschel met aanhangwagen Lap/ivei mogen op kenteken 13.000 kg. Mercedes autobus voor groepsvervoer of kam peerwagen. Verder nog diverse goedkope inruilauto s Voor een degelijk en betrouw bare Juto?? Dan naar A. v.d. List en zo'nen, Academiesin- ge] 34-34a, tel 01600 - 31446 en Oosterhóutsewég 137a, Tete- ringen Tel. 01691-369. Zater dags en zondags geopend. 98,- 125,- 150,- enz, Ook hebben wij een grote sortering D,AF. vrachtwagen, 130 pk. diesel 6 m. bak x strorek. tel. 01140 - 3207. Huur een koelkast voor f 12,75 per maand zonder vooruitbeta ling, met recht van koop. Van daag besteld, morgen bij thuis Bel (ook 's avonds) Vlissingen 4410, Goes 5397, Zie- tikzee 2540, Axel 338 of Sluis 277IIemkel scooter i.g.s.z. te koop Huur nieuwe televisie met al. Te bevr. Nieuwenweg 28. - le programma's voor een ge- Huist, na 7 uur ring bedrag per maand Geen vooruitbetaling. Altijd recht van koop. Vandaag besteld, morgen bij u thuis. Bel (óOk 's avonds) M'burg 3973 of Goes 5397 of Zierikzee 254o of Axel of Sluis 277. Wijngaardstraat 3, Goes Tel. 01100—7472 Wegens vakantie van 12 JULI tot en met 31 JULI 1965. HULST Tel. 01140-31763 Euroline- en Eva-dealer T.k. hoekwoning in de West- id te Roosendaal. Ind. ben. grote doorzonkamer, keuken, hall en w.c. Bov.: drie slaapk douchecel. Vrij te aanv per 15 juli a.s. Te bevr L Reijnders Weissenburchstr. 118 Roosendaal, tel 6323, Te koop een perceel bos. Te bevr.: Nederheide 24, Woens drecht Te koop in prima staat zijnde salon wagen, lengte 11 m, gro te woonkamer, keuken, twee slaapkamers, w.c., plus schuur tje. Te bevr.: J. C. Zwarte- poorte, Ambachtstr.. 's-Graven polder, tel. 01103 - 362. Kredieten tot f 4000,voor aan schaf meubelen, woningtextiel Vraagt gratis folder.' Discrete behandeling en zeer lage af lossing, Postbus 1083, Rotter dam. le en 2e hypotheken. Finan ciering voor auto's enz. Snelle afwikkeling. Inl. p.b. 66, Goes. 4-pers. caravan aan de Zeeuw se kust. Nog vrij voor 15 juli en na 14 aug. Bevr 01620-4365. Zeer ruime gerieflijke 5-pers. caravan, bij Dishoek. Vrij tot 17 juli en van 24 juli tot 30 aug. Breda, t'el. 36439. Te koop: zuinige Citroen en Peugeot gemotoriseerde cara van met stahoogte, gas, licht, water, bedden, enz. Goedkope belasting en verzekering Per sonenautorijbewijs, f 1975 en f 3250. Roggeveenstr. 14, Goes, tel 6725 T.k.a. Kip caravans v.a. f 2995, nog beperkt leverbaar. Diver se occasions en inruilwagens. Financiering mogelijk. Cara- vanbedrijf .De Westhoek" On derstraat 7. Lage-Zwaluwe. tel 01684-500 Te koop in zeer goede staat verkerende Ford Versailles '58 met radio. Koopje. Tel. 01140- 2891, Hulst. Renault R8, bouwjaar 1964, als nieuw. Garage G. Cappendijk Zn. Kloosterzande, telefoon 01148-413. Renault Dauphine, bouwjaar 1960, met schuifdak en radio. Met garantie. Garage G. Cap pendijk Zn., Kloosterzande, tel. 01148-413. Renault Dauphine, bouwjaar 1959, met garantie. Garage G. Cappendijk Zn., Kloosterzan de, tel. 01148-413. Renault Dauphine, bouwjaar 1956, Loopt prima. Goedkoop wagentje. Garage G. Cappenh dijk Zn. Kloosterzande. Tel. 01148-413. Opel Rekord, bouwjaar 1961 met radio. Zeer goede staat. Garage G. Cappendijk Zn., Kloosterzande, tel. 01148-413. Renault R 4 L, bouwjaar 1962, als nieuw. Garage G. Cappen dijk Zn., Kloosterzande, tel. 01148-413. Te koop of te ruil: Opel Ka- det't caravan 1983, f 3950,-; O- pel Kapitan 1960 f 3650,-; O- pel Rekord 1959 f 2250,-; Re nault R8 1964 f 3650,-; Volvo 1962 f 550Ü,-; N.S.U. Prinz 1958 f 1450,-; Fiat 500 1962 f 1950,-; Fiat 500 I960 f 1550,-; Fiat 1100 1963 f 3350.-; V.W. de Luxe 1962, type 1963 f 3150,- V.W. de Luxe 1962 f 2750,-; V.W de Luxe 1956 f 1650,-; Daf Pick-up 1961 f 1750,-. Al deze wagens met drie maanden schriftelijke garantie, zeeT goe de service Inruil en financie ring mogelijk. Zaterdag en zon dag geopend, v. Doorenst auto mobielbedrijf, Liesbosstraat 28, Breda. tel. 41805, Vlak bij Markt Princenhage. X Belcrum-gfarage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's v.a. '59 te koop. Min. Kanstraat 16-20 Breda, tel. 01600-39900. X T k. a. ErKa aanhangwagens voor uw bagage en vele ande re doeleinden. Geen opbergpro- bleem Caravanbedrijf ,,De Westhoek", Onderstraat 7. La- ge-Zwaluwe, tel. 01684-500 Te koop wegens vertrek bui tenland sportwagen Karmann Ghia 150o van november 1962 km.-stand 38.000 in staat van nieuw. René Kouters, Wouw- seweg 119, Roosendaal. Tel. 01650-4654. Geen massa- ol lopende band- werk wordt geboden aan meis jes van 16 jaar en ouder in de elektronische montage-afde ling bij Aviolanda n.v., Woens drecht. U kunt dagelijks inlich tingen op ons kantoor verkrij gen maar ook telefonisch op 01646-450. 's Avonds 01646-551 ,of 01640-6264. „De Reu"-caravans zijn be roemd om hun sublieme weg- ligging hun chique afwerking en hun interessante prijs. Be zoekt onze showroom Belerum- Garage Min. Kanstraat 16-30, tel. 01600-39900, Breda. Alle da gen geopend. X Te huur 4-pers. caravan na 7 aug. voorzien van elek. en wa terleiding. StaandeCamping Vogelenzang. Nieuwvliet. J. J de Bliek, tel. 01171-296. Caravans te huur, te bevragen: L Kil, Molendreef 34. Ossen- drecht, tel. 01647-573. Camp. Veerse Meer, Veerweg 71, Wolphaartsdijk, tel. 01198- 423. Ideaal viswater, e.d., wa tersport botenverhuur Rustig gelegen Voor ai uw reisbiljetten per trein, schip of vliegtuig zonder extra kosten naar Wm H. Mül- ler Co. n.v., Boul. de Ruy- ter 14, tel. 2171, Vlissingen en bij onze passagewagen op de weekmarkt te Terneuzen en Goes. Te koop Volkswagen Standard met grote achterruit en acces soires, o.a. knipperlichten o- lievrij motortje. Prijs f 700,- M. Roks, Wilke Joostenstraat 22, Bosschenhoofd. Te k. een i.g.st.z. Jawa-scoo- ter, La Bohème, compleet met scherm Johan Strausstraat 33 Halsteren. Steeds goede gebruikte auto's met volledige garantie. Tnr. en financiering. Garage v. Kaam. B op Zoom. tel. 01610-4775 Solex te koop. Z.g.a.n. P. de Nijs. Achterstraat 13. Lams- waarde Vlissingen - Australië. Recht streekse dienst. Inlichtingen en reserveringen bij Wm H. Mül- ler Co. N.V., Boul. de Ruy- ter 14, tel. 2171, Vlissingen en bij onze passagewag'en op de weekmarkt te Goes en Terneu zen, Kennel v. h. Lunettenhof heeft lang.- en korth. teckeltjes te koop m. stamboom. Lunetstr. 56 Breda, tel 47040. j'artij wit hooi t.k Zeer prijs -ievr H Koen. Wouwseweg 224 Roosendaal, tel. 3055. Kermisschieting staande wip St.-Jansteen, zat. 26, zond. 27 maand. 28. Telkens te 15 uur in het clublokaal. Aannemersbedrijf van straat- tegelwerk vraagt werk van aannemers en gemeenten. Br. ond. no. 13652 bijk. Goes. Schieting staande wip op zat. 26 juni bij L. Janssens, Helle- istraait. Beg. 3 uur. U mag ook kiezen bij aankoop van een herenkostuum uit een sportcombinatie d.w.z. colbert en pantalon of uit een pracht damesregenjas of uit een herenregenjas en Bel-O-Fast overhemd en merkdas en een paai merksokken. Verder een enorme sortering in Waardevoller dan u denkl zijn onze koopjes l Bierkaaistraat 30, Hulsl De zaak met de meest tevreden klanten. 'n Betere koop tegen de' laagste prijs I 100% garantie op al onze goederen. H5 Iedere dag geopend van 9—6 uur, vrijdags tot 9 uur zondags, van 2—6 uur.

de Stem | 1965 | | pagina 6