Al KVP: STRUCTUURPLAN VERKEER .CALSZAAK Knelpunten bleven nog onaangeroerd Slag om Dong Xoai eist massa doden Aardgaspijp vóór dinsdag tot Westerschelde eid - aan! Waar blijven de rail- en snelwegkilometers mm ofgéé, een weer POKKEN IN KONGO:AL 500 DODEN Caballero verliest Lintje voor Beatles 77 hierlanfs! Maar w//e] •j naartoe, Wishe? TROMBOSE mm Te weinig rails De Gaulle bij Erhard DAGBLAD VOOR ZEELAND Warmer Blik op tockoms WOONKUNST II deze uitgebreide rzekering bedraagt /ordt berekend over De extra dekking premie inbegrepen. geschiedt naar volle zonder wederop- betekent dat wij, onkelijk opgegeven voldoende juist is, ernietiging van uw 'ergoeden nodig om g pand op technisch manier te herbou- liet dan krijgt u het 5rd. Bij gedeeltelijke 1 het pand keren wij irstellingskosten uit. en over deze volko- verzekering, gebo- huisalsDeWaerdye, staande coupon in. 105e JAARGANG No. 24915 Voor God. Koningin en Vaderland Uitgave N.V. Uitg. Mij. Neerlandia. DirecteurDrs. W A. J. M. Harkx. HoofdredacteurL Leijendekker. Redactieraad J M A C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A i. J M. Mes, mr. H. AA. L. de Rechter P V AA. Vercauteren, L J. v. '1 Westende. Bureau: Breda - Reigerstraat 16 tel. 22341 (5 lijnen) Postgiro 1114111 ZATERDAG 12 JUNI 1965 Abonnementsprijs 9,75 per kwartaal, excl. 0,25 incasso; 11,85 per post axel. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. iei. w "i,ic"». 1 '91 u 9 w -telefoon 2893) Bureau voor de Zeeuwse eilanden GOFS Klok straal I - telefoon 6252 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Hulst, Steenstraat 14 telefoon 2377 - (Bijbureaus: TERNEUZEN, IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 oor W. VAN DER STEEN (Van onze redacteur) DEN BOSCH Wat „verkeers- trombose" precies betekent, kan men iedere vrijdagavond tussen vijf uur en half zeven in en rond 's-Hertogenbosch ontdekken. De hartslag van Brabants hoofdstad gaat dan hortend en stotend. Een file auto's van kilometers lang wurmt zich van Vught naar de bin nenstad en omgekeerd, of probeert de stad in oostelijke richting te verlaten. Over het traject Vught-centrum Den Bosch deed men gisteravond drie kwartier. In de file reed ook de auto van gedeputeerde P. H. Coppes, met slepende koppeling, mee. ..Schandelijk! Schandelijk!", riep de heer Coppes, die ruim een half uur te laat op een belangrijke vergadering arriveerde. Elke vrijdag vraagt men zich in Den Bosch af waarom er eigenlijk een Actiecomité Brabantse Wegen is gevormd, als het niet luide zijn stem verheft tegen de toenemende chaos. Is het comité wellicht er gens in een file blijven steken? (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De K.V.P. acht een structuurplan voor het verkeer in de ruimste zin dringend noodzakelijk. Dit plan moet zich uitstrekken over wegen, waterwegen, luchtverkeer, spoorwegen, telefonie e.d., waarbij de regering rekening dient te houden met de verkeersvoorzieningen in Europa en de rest van de wereld. Maar de reeds bestaande achterstand moet eerst ingehaald worden. Dit kan niet wachten op het structuurplan. Verder wenst de K.V.P. het op korte termijn instellen van een centraal adviesorgaan voor de centrale en de lagere overheden. Dit college moet adviezen geven voor het structuurplan, waaruit een faseplan gedistilleerd kan worden als een urgentieprogram. (Van onze verslaggevers) BREDA Kijkt u ook zo be nauwd naar de weerman van de televisie, naar de barometer en naar het weerhuisje? Wordt het nog zomer of slaan we hem dit jaar maar over? Voor een veelzijdig, deskundig en zo mo gelijk troostend antwoord op deze vraag gaan wij vandaag het hele land voor u rond. DEN HAAG „Welk weer we ook krijgen het eten moet door gaan. Over de aardappelen hoeven we geen zorgen te hebben", zegt ons een hoge ambtenaar van Eco nomische Zaken. Het is momenteel uitstekend pieperweer en de ach terstanden in de groei worden al ingelopen. In de eerste helft van juli gaan we allemaal aan de nieuwe aardappelen!" ENKHUIZEN „Onze almanak heeft een traditie van 370 jaar. Zij vergist zich zelden", zegt de uitge ver van d'Aloude Enkhuizer Al manak. „Voor de komende zomer is de almanak pessimistisch ge stemd. Juni geeft veel koele da gen, met enkele mooie dagen rond de 14e. Juli geeft slechts enkele warme dagen, omstreeks de 11e, de 19e en de 26e. Maar augustus zal veel goedmaken. De eerste tien da gen warm weer, daarna warmer dan normaal, met heel weinig neerslag". SCHEVEN1NGEN „Juni komt als vakantiemaand steeds meer in trek. De hotels zijn goed be zet, hoewel niet zo uitstekend als die in het binnenland. De badgasten durven nog niet wat zij in juli en augustus wel durven: zich toevertrouwen aan de zee der water en de Arlberg-spoorbaan in Oostenrijks-Tirol is door aard verschuivingen en lawines on bruikbaar geworden. Er heerst noodweer in het hele land. Het meer van Konstanz in Zwitserland m :r- i'jj 144.2 wind." De ANVV-woordvoerder vervolgt: „De buitenlanders zijn best tevreden. Vooral in de zui delijke landen is het weer heel slecht. Een verandering in het Scheveningse vakantiestramien hebben we niet geconstateerd. Als ze de zee eenmaal geroken hebben, dan is er geen houden meer aan". MIDDELBURG De camping exploitanten langs de Zeeuwse Lust zijn niet ontevreden. Hier en daar zijn er al meer kampeerders ontvangen dan vorig jaar. Veel mensen kwamen vóór Pinksteren al en zitten er nu nog. Een cam ping-eigenaar in Cadzand zei: „Ik heb dit jaar minder kampeerders, maar ik weet hoe het komt. Ik stuur losbandige jongelui van mijn terrein af. Ik laat mijn boeltje niel slopen, vat u?" A.N.P /U.P.I./Reuter Uit Hoi. garye, Zwitserland en Zuid-Duits- land komen verontrustende berich ten inzake overstromingen als ge volg van regen- en sneeuwval in de bergen, waardoor de rivieren buiten hun oevers traden. Langs de Z1JÊ .dorPen geëvacueerd, Passau in Beieren staat geheel on- kan de watermassa's van de rivie ren, die op dit meer uitmonden, niet meer verwerken. Aan de oevers van de Neckar staan veel landerijen blank. BREDA Nee, dan maar liever terug naar ons Nederlandse kli maat, waarin we altijd „dicht by huis" zijn. Onze weerkundige me dewerker rapporteert voor het ko mende weekend het volgende: Het aantal zonnige en warme dagen is in deze lente en voorzo mer nog bijzonder klein gebleven. Het komende weekeinde doet een stap in de goede richting. Het grauwe wolkendek begon gisteren op te lossen en toen de zon door brak steeg de temperatuur snel tot ongeveer 18 graden. Ook tijdens het weekeinde mogen wij droog en overwegend zonnig weer verwach ten, dat de temperatuur tot twintig graden of iets hoger zal doen stij gen. Dit geeft dan geleidelijk een wat meer normaal beeld van de tot nu toe nog teleurstellende zomer maanden. Ook na zondag mogen wij nog een stijging van de tem peratuur verwachten, zodat wij met gunstige vooruitzichten naar de langste dag gaan. Over geheel Europa gezien is het weer als volgt: max. weer temp. geh. bew. 13 onbew. 16 onbew. 18 zw. bew. 14 onbew. 16 geh. bew. 14 onbew. 13 1. bew. 19 1. bew. 26 1. bew. 24 h. bew. 19 h. bew. 19 mist 9 1. bew. 23 onbew. 15 onbew. 21 1. bew. is onbew. 22 zw. bew. 21 h. bew. 23 1. bew. 20 zw. bew. 21 zw. bew. 18 1. bew. 18 zw. bew. 21 h. bew. 21 h. bew. 26 zw. bew. 19 geh. bew. 13 regen 19 1. bew. 25 1. bew. 24 1. bew. 22 onbew. 29 onbew. 25 onbew. 27 Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Zd.-Limb. Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Genève Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcelona Madrid Mallorca Lissabon En het K.N.M.I. tenslotte, vindt -?r dit van: Zonnige perioden met op vele plaatsen temperaturen boven de 20 graden. Weinig wind. In het uiter ste noordoosten van ons land iets minder warm. In haar rapport over de verkeerspoli- tiek, dat zo juist verschenen is, pleit de daarvoor speciaal ingestelde verkeers- commissie van de K.V.P. voor een juiste verkeerspolitiek. Het vraagstuk kan niet langer beschouwd worden als een louter technische zaak. Het dient in het poli tieke vlak getrokken te worden. Daar om moeten de verkeerszaken behartigd worden door beleidsinstanties en niet, zoals dit tot nu toe meestal het geval geweest is, door technici alleen. Het partijbestuur van de K.V.P. heeft inmid dels laten weten, dat het de zienswijze en de conclusies van de commissie ge heel onderschrijft. Het rapport legt bijzondere nadruk op het instellen van een centraal adviescol lege, waarin het maatschappelijk leven in al zijn facetten vertegenwoordigd moet zijn. De laatste tijd is hierop reeds herhaaldelijk aangedrongen door afde' lingen, kringen en congresserende K.V.P.-leden. Het rapport laat thans in het midden of de raad voor de ruimte lijke ordening deze taak op zich moet nemen of dat een nieuwe „raad voor het verkeer" moet gaan werken. De K.V.P.-commissie gaat niet voorbij aan de verdiensten van de bestaande raad voor de waterstaat met zijn sub commissie voor de wegen. Maar het werk van deze raad is hoofdzakelijk van technische aard en heeft ook dik wijls alleen betrekking op onderdelen. Daarom is er volgens de commissie en het partijbestuur van de K.V.P. thans een dringende behoefte aan een centraal orgaan, dat het geheel van alle water staatswerken kan overzien, dat de plan ning van alle departementen in zijn beschouwingen kan betrekken en dat de minister van Verkeer en Waterstaat kan adviseren bij planning en prioriteiten. Waarom de K.V.P. het verkeer zoveel urgentie toekent? De lengte van het spoorwegnet is de laatste decennia niet toegenomen en interlokaal tramverkeer is bijna verdwenen, hoewel grote mas sa's mensen alleen efficiënt en snel per rail vervoerd kunnen worden. In 1960 nam de toenmalige minister van Ver keer en Waterstaat, drs. Korthals, een vyftienjaren-plan aan voor het aanleg gen van 1200 km snelweg. Het jaarlijks aantal kilometers is nadien nooit ver wezenlijkt. In 1960 13 km, in 1961 126 km, in 1962 60 km, in 1963 32 km. De gemeentebesturen kunnen de ver- keerstromboses in de steden en de ag glomeraties niet meer oplossen. Som mige gemeentebesturen hebben hiervoor onlangs reeds een beroep op de cen trale overheid gedaan. Verder is de aanleg van telefoonver bindingen ongeveer twee jaar ten ach ter bij de behoefte. Ook deze voorzie ningen behoren bij het verkeer in de ruimste zin. In de toekomst dient de centrale over heid rekening te houden met ook nieu we technieken, zoals kruisingsvrije we gen, vierbaans-spoorwegen, de mono rail, de duwvaart, de luchtbussen en de binnenlandse luchtverbindingen. Bij dit alles moet het wetenschappelijk onder zoek een grote plaats innemen. In het totaalbeeld van de toekom stige verkeerspolitiek moet het parle ment weer zijn eigenlijke taak accepte ren en niet langer meer optreden als al leen maar de geldschieter voor de tech nici. Bij deze taak behoren bijvoorbeeld de behoefte-keuze, de prioriteiten, de onderlinge urgentie, de controle op de voortgang en de beslissingen voor tus sentijdse aanpassingen. 55 55 LONDEN (Reuter) Koningii Elizabeth van Engeland heeft de „Beatles" benoemd tot „Member of the order of the British Empire" (lid in de Orde van het Britse Im perium). Dit is de laagste rang van een in 1917 door wijlen koning George de Vijfde ingestelde ridder orde. De „Beatles", die drie jaar ge leden in een keldertje in Liverpool begonnen en sindsdien over de ge hele wereld beroemd zijn gewor den, worden vermeld in een spe ciaal bijvoegsel van het Britse staatsblad, dat de jaarlijkse lijst van onderscheidingen bevat. Tussen de namen van staatslie den, ambassadeurs en industriëlen, staan die van de vier leden van de groep: „George Harrison, esquire; John Lennon, esquire; James Paul McCartney, esquire; Ringo Starr, esquire (Van onze buitenland-redactie) BONN Bondskanselier Erhard en president De Gaulle hebben zich gister avond optimistisch uitgelaten over de resultaten, die hun ontmoeting zal op leveren. Na het eerste onderhoud tussen beide staatslieden, zei de Franse presi dent tot verslaggevers, dat „ook deze byeenkomst zal leiden tot verdieping van het begrip tussen beide g§spreks- partners". Hij sprak van „verzoening tussen het Duitse en Franse volk' Bondskanselier Erhard zei te hopen, dat overeenstemming te bereiken zou zijn. Het eerste onderhoud tussen beide staatslieden duurde een vol uur. Daar in maakte Erhard zijn Franse gast dui- delijk, dat Duitsland een „evenwichtige ontwikkeling in alle sectoren van de ge meenschappelijke markt" verlangt. Terwijl Erhard en De Gaulle achter gesloten deuren spraken, staken ook de Duitse ministers van economische za ken en van financiën, Schmücker en Dahlgrün, en de Franse minister van financiën, Giscard d'Estain, de hoofden bij elkaar. Tijdens dit onderhoud stelde de Fran se afvaardiging nieuwe plannen voor aangaande de financiering van de land bouw in de E.E.G. Naar verluidt zou Frankrijk zijn eis, dat vóór 30 juni over deze kwestie een akkoord moet worden bereikt, hebben laten vallen. Later op de dag ontving president Lübke het Franse staatshoofd, geduren de welke tijd bondskanselier Erhard en de Franse premier Pompidou in ver- (Van onze buitenland-redactie) SAIGON De Zuidvietnamese rege ring vreest dat de slag om Dong Xoai, die 24 uur geduurd hefeft en tenslotte resulteerde in een herovering van de stad op de Vietcong-rebellen, aan hon derden Vietnamese soldaten het leven heeft gekost. Bovendien moeten min stens 31 Amerikanen zyn gedood of ge wond. Aan Vietcongzijde moeten even eens honderden slachtoffers gevallen zijn. Intussen is de rust in de stad nog niet teruggekeerd. Ook gisteren nog be stookten Amerikaanse en Zuidvietna mese bommenwerpers rebellenconcen- traties, die zich in de buurt van de stad ophouden. De Vietcong beantwoordde het vuur met vlammenwerpers en mi trailleurs. Ruim honderd verminkte en zwart geblakerde lichamen getuigen van deze strijdmethode. Een bataljon Zuidvietnamezen, dat ter verdediging van Dong Xoai was uit gestuurd, wordt vermist. Men houdt ernstig rekening met de mogelijkheid dat het door de Vietcong is vernietigd. Daardoor zou het dodencijfer aan rege ringszijde oplopen tot 500. Intussen is langs de rivier de Dong Nai een troepenbeweging van de Viet cong gaande. Men schat dat het hier ongeveer 2000 rebellen betreft. Aan de overzijde van de rivier liggen Australi sche eenheden, die een soort bufferzone vormen. Volgens ambassadeur Taylor moet in Vietnam op zware gevechten gerekend worden. De communisten, zo meent de Amerikaanse ambassadeur in Saigon, zullen niet nalaten de huidige moeson- tijd volledig uit te buiten. Deze voor spelling is voor president Johnson aan leiding geweest zijn belangrijkste advi seurs bijeen te roepen voor spoedover leg. Taylor deelde nog mee dat het niet in de bedoeling ligt nog meer Ameri kaanse grondtroepen naar Zuid-Viet- nam over te brengen. Intussen zit het land weer eens zon der regering. Het kabinet-Quat besloot namelijk gisteren „het bewind aan de militairen terug te geven", omdat ge bleken was dat burgers niet op de juis te manier hebben kunnen regeren. Een nationalistisch-Chinees parle mentslid heeft gisteren onthuld dat op het ogenblik bijna 3000 man rood-Chi nese troepen vechten in Vietnam en Laos. gadering bijeenkwamen. Ook de weder zijdse ministers van buitenlandse zaken hadden een langdurig onderhoud. Onder meer spraken zij over de toekomst van de E.E.G. De ministers van defensie van beide landen, Von Hassel van Duitsland en Messmer van Frankrijk, spraken onder wijl over een verdere samenwerking op het gebied van de toepassing van de elektronica bij de defensie. De grootste geschilpunten, de toekomst van de NAVO, van de Europese politieke unie en de Amerikaanse aanwezig heid in Europa, werden echter zoveel mogelijk ontweken. Zowel Frankrijk als Duitsland blijken het erover eens te zijn, dat het op dit moment geen zin heeft hierover te praten, omdat een op lossing toch niet in het verschiet ligt. Over geen enkel Frans-Duits gesprek werden mededelingen verstrekt. Van daag zullen met name de Frans-Duitse betrekkingen ter sprake worden ge bracht. Een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken in Den Haag heeft gisteren zyn verbazing uitgespro ken over de jongste uitlatingen van ge neraal De Gaulle, waarvan wij in onze krant van gisteren gewag maakten. Hy wees toen de gedachte aan een supra- nationaliteit in de Europese gemeen schap van de hand. Men wyst er in Den Haag op dat de supranationaliteits- gedachte de grondslag vormt van de verdragen van Rome en het wezenlijke element is van de ontwikkeling op landbouwgebied in de E.E.G., waaraan juist door Frankryk zo'n grote waarde wordt gehecht. LEOPOLDSTAD (U.P.l.) In het enkele weken geleden op de opstande lingen heroverde gebied rond Boenia in Noordoost-Kongo heerst op het ogen blik een pokkenepidemie, die reeds aan 500 mensen het leven heeft gekost. Gedurende het rebellenbewind in en om Boenia is het gebied verstoken ge bleven van geneeskundige hulp. De epidemie heeft vooral veel slachtoffers gemaakt onder de kinderen. Lucien Hembrechts, een Belgische ad viseur van de Kongolese regering, heeft tegenover verslaggevers verklaard dat het dodencijfer zich vele malen zal ver menigvuldigen als niet snel drastisch wordt ingegrepen. De stad Boenia is onder quarantaine geplaatst. Alle vluchten naar de stad zijn voorlopig afgelast. BIJ HET te voet oversteken van een kreek in de omgeving van Zanderij in Suriname, is de 21-jarige dienstplichtig soldaat J. J. M. Struijs uit Brunssum in het water verdwenen, en naar wordt aangenomen, verdronken. (Van een onzer verslaggevers) BERGEN OP ZOOM De aanleg van de aardgasleiding tussen Hilvaren- beek en Sluiskil verloopt byzonder vlot. In de gemeenten Huybergen en Ossen- drecht wordt momenteel het laatste ge deelte van de sleuf op Brabants gebied gegraven. Vóór a.s. dinsdag zal de pyp- leiding tot aan de Westerschelde ge reed zyn. Dinsdag 15 juni zal de zg. ..lastrein" op het Land van Saeftinge in Zeeuwsch-Vlaanderen reeds beginnen met het uitleggen van de zestig cm dik ke gele pypen. De aanleg van de leiding is veel vlot ter gegaan dan men aanvankelijk had verwacht. Gemiddeld kwam men per dag anderhalve kilometer verder, maar er waren ook dagen bij dat liefst 4,3 kilometer leiding per dag werd gelegd. Dat het gemiddelde hierbij wat laag ligt komt door de lange aanlooptijd, die no dig was voordat de „trein" zich pas goed in beweging kon zetten. Eenmaal begonnen met het leggen van de leiding in het Land van Saef tinge, zal over ongeveer drie kilometer een tracé worden gevolgd, dat parallel loopt met de dijken. Daarna buigt het tracé af naar Sluiskil. In de loop van juli verwacht men de leiding van de Westerschelde tot Sluiskil gelegd te hebben. Ondertussen is men al ruim vier maanden bezig met het treffen van voorbereidingen om de gasleiding on der de Westerschelde te leiden. Samen met de gasleiding zullen nog vier lei dingen voor de N.V. Waterleidingmaat- scha'ppij „Zeeuwsch-Vlaanderen" wor den gelegd. Op het ogenblik is men bijna gereed met het maken van sleu ven op de bodem van de Westerschelde. In verband met de toekomstige aan leg van het Schelde-Rijnkanaal heeft men aan de Brabantse zijde van de Westerschelde over ongeveer 800 meter een sleuf van acht meter diep gegraven. Het resterende gedeelte van de sleuven op de Westerscheldebodem ligt op een diepte van ongeveer 25 meter. De lei dingen onder de Westerschelde zullen in drie fases worden aangebracht. Eerst zal een 800 meter lange leiding van aaneen gelaste pijpen aan de Brabantse kant met behulp van lieren in de sleuf worden getrokken. Daarna wordt op de zelfde wijze een 1200 meter lange pijp van de Zeeuwsch-Vlaamse kant in de Scheldebodem gebracht en tenslotte wordt de leiding één geheel doordat in het midden (op Belgisch grondgebied) een 800 meter lange buis eveneens met lieren op zijn plaats wordt gebracht. Men verwacht dat eind september van dit jaar de leiding onder de Wester schelde en dus de gehele leiding van Hilvarenbeek tot Sluiskil gereed zal zijn. Deze foto van kanselier Erhard en president De Gaulle werd ge maakt op het vliegveld bij Bonn, waar het Franse staatshoofd arri veerde. ffiflflbtaa jüfe Jyfetnl- Onze vakantiepagina houdt het weer dicht bij huis. De Beekse Bergen in Midden- Brabant, of de orchideeën- tuinen van Zuid-Limburg: wèl zo mooi als wie weet wel ke verre reisbestemming. Pagina 11 Op onze culturele pagina van daag o.o. een beschoutoinjj over de reünie van Brabantse kunste naars in Oosterhout. Pag. 13. Het schisma van Utrecht, dat ons land een oud-katholieke kerk opleverde, is welhaast een vergeten incident, maar in deze tijd van oecumene is het gesprek met de oud-ka tholieken zeker niet uitgeslo ten. Pagina 21 Vandaag viert kardinaal Mirads- zenty in zijn „gevangenis", de Amerikaanse legatie te Boeda pest, zijn gouden priesterjubi leum. Een beschouwing rond de ze tragische en omstreden pre laat op pag. 15. Gagarin is de glimlachende gastheer op de Russische in zending naar de internationa le salon voor lucht- en ruim te vaart in Parijs. Onze lucht vaartredacteur vertelt erover op pagina 15. •55 55 EINDHOVEN Eerder dan werd verwacht is uitspraak gedaan in het kort geding tussen de sigarettenfabrie- ken Ed. Laurens N.V. te Den Haag en Mignot en De Block N.V. te Eindhoven. Het Eindhovense bedrijf heeft onlangs een nieuw merk sigaretten, onder de naam Flamengo op de markt gebracht, hetgeen voor Ed. Laurens N.V. aanlei ding werd tot het aanspannen van een kort geding, omdat een voor het pu bliek verwarrende overeenkomst zou bestaan tussen de merken Flamenco en Caballero. Ed. Laurens N.V. eiste het verdwijnen van het merk Flamenco en wenste bovendien de verpakking te zien verdwijnen. De rechter heeft gisteren deze eisen van Ed. Laurens N.V. afge wezen eh Migoot en De Block in het gelijk gesteld. (Advertenties) voor woonlcunst op x'n bost GROTE MARKT 50 CATHARIN ASTRA AT 4 BREDA

de Stem | 1965 | | pagina 1