Triomfator Brabantse ronde komt uit een sterk rennersveld Rik van Looy klopt ook Cees Haast in de sprint Contractspelers steken stichting een spaak in het wiel..... Plechtige belofte voorkomt vele hinderlijke vragen Oud-official van KNBB overleden D.W.S. heeft interesse voor Bob V. Rijssel Verenigings- vorm gaat S.C. Enschede veel te ver naar Saarland GRAAFSCHAP KRIJGT GEMEENTELENING Saris van de Hurk op de transferlijst Schalks, Aalbreelit en Van Ravens nu internationaal Ron Clarke vestigt records aan lopende band Janssen negende FOUCHER WINT MIDI LIBRE Indonesisch team laat het afweten Pierre Pellenaars en Rinus Hoogerland naar eiland Man Ingrijpen Wij stoppen Schaken in Hamburg Ree ontfutselt Russen een punt RONDE VAN LUXEMBURG Twee meetings geannuleerd Verhoudingen Gokken Waarschuwmg Joop de Jong op (DWS-) lijst li DAGBLAD DE STEM VAN ZATERDAG 12 JUNI 1965 13 F.C. TWENTE VAN DE BAAN GERARD VAN KERKUM (Van onze sportredactie) BREDA Zoals bekend komt van daag de Nederlandse amateurwielerelite om 1 u. in Etten aan de start voor de 14e tweedaagse Ronde van Brabant. Weinig klassiekers in Nederland mogen zich verheugen op een dergelijk sterk ren nersveld. Het is dan ook bepaald moeilijk om een uitgesproken favoriet aan te wijzen. Natuurlijk gaan de gedachten het meest uit naar de overwinnaar van Olympia's Tour, Harry Steevens. Deze Limburger heeft een zeer sterke ploeg achter zich staan, met onder andere Piet Braspen- ninckx en Henk van Rooy. De concurrentie zal echter zeer groot zijn. Er zijn immers nog een paar kna pen waar veel voor op het spel staat, namelijk een eventuele uitzending naar de Tour de l'Avenir. De meeste tegen stand zal hij ondervinden van de ploeg van Evert Dolman, met Bouw Minekus, Rien van de Klooster en Frank Ouwer- kerk (winnaar van vorig jaar). Maar ook Rini Roks heeft kanspaardjes. Al gemeen bekend is, dat Nico Lute, Janus van Breugel en Dies Kosten zijn sterk ste rijders zijn. De laatste heeft reeds afgezien van deelname aan de kleine ronde, maar dat zal zijn strijdlust niet verminderen. Integendeel. Steevens krijgt echter met nog meer kanshebbers af te rekenen. Zijn provinciegenoot Edie Beugels is er een van. Ook hij heeft een paar sterke ploegm akkers, onder an dere Pierre Pellenaars en Ad van Keme- nade. Verder komen er nog énkele andere ploegen aan de start. De individuelen moeten echter ook niet bij voorbaat uit geschakeld worden, want hierbij zitten mannen als Henny van de Adel, Joop Hoogland. Anne Koster en Wim Emo. TORONTO (A.N.P.) Ron Clarke, de Australische lange afstandloper, is donderdagavond tijdens een internatio nale atletiekwedstrijd in Toronto op nieuw op record jacht geweest. Voor de tweede maal in nauwelijks zeven dagen stelde de Australiër zijn wereldrecord op de drie mijl scherper. In de Cana dese stad liet hij een tijd afdrukken var» 13 minuten en 3,4 seconden, waar mee hij 0,6 sec. sneller was dan vorige week vrijdag, toen hij in Los Angeles tot 13.04,. kwam. Wyomia Tyus, de Amerikaanse Olym pische kampioene op de 100 meter, eve naarde tijdens dezelfde westrijden het wereldrecord op de 100 yards, dat met 10,3 sec. sedert 1958 op naam staat van de Australische Marle Willard. De tijd van Wyomia Tyus zal waarschijnlijk niet als wereldrecord erkend kunnen worden omdat zij meer dan de toegestane 2 m- sec. rugwind had. Een sensatie was de nederlaag van de tweevoudige Olympische kampioen Peter Snell op de 880 yards. Snell moest zijn meerdere erkennen in de Canadees Bill Crothers, die 30 meter voor de fi nish in een vernietigende eindsprint over de Nieuwzeelander he&nkwam. Crothers noteerde een tijd van 1.48,4. Snell fi nishte 0,2 sec. later. De 100 yards in Toronto leverde een zege op voor de wereldrecordhouder op de 100 meter Harry Jerome. De donkere Canadees zegevierde in 9,3 sec. IN AUSTRALISCHE tenniskringen ge looft men dat de 34-jarige Brian Tobbin een vroegere topspeler uit Victoria de functie van Harry Hopman in de 'na tionale tennisbond zal overnemen. Hopman, die jarenlang optrad als Davjs-9up-aanvoerder, zal hoogstwaar schijnlijk op 25 juni a.s. tot president van de Australische tennisbond worden gekozen. Brion Tobin trad verleden rfaaIop4 als leider van het Australische i_am' sPeelde onder meer heiSSi herendubbel en gemengd dub- opncov, van de internationale kampi- beide titels11 Van Nederland en won AMSTERDAM (ANP, de nacht """"crdag „p vrij(iag )s in ,ijn wo n ng te Amsterdam plotseling overle ,de h«r A W. H. van Haaren, oud- van dc Koninklijke Nederlandse Biljartbond. De heer Van Haaren ,vas an 1935 tol 195(1 administrateur en van tot 1980 secretaris-penningmeester van de KNBB. NIMES De Fransman André Fou- cher heeft de Midi Libre op zijn naam gebracht. De vierde en laatste etappe, die van Montpellier naar Nimes voerde over een afstand van 195,5 kilometer leverde een zege op voor zijn landgenoot Jean Stablinsky, die de sprint won van een kopgroep van vijf man. Deze kopgroep was aanvankelijk zeven man sterk, maar de Brit Simpson en de Fransman Hamon moesten afhaken. Het grote peloton waarin onder anderen An- quetil en Jan Janssen zaten, liep een achterstand op van bijna acht minuten. De Brit Wright won de sprint van het peloton voor Graczyk en de wereldkam pioen. De uitslag luidt: 1 Stablinsky (Fr.) 5.13.14, 2 Grain (Fr.), 3 Foucher (Fr.), 4 Junkermann (W.-Dld.), 5 Milesi (Fr.) allen z.ti, 6 Simpson (G.-B.) 5.13.49, 7 Ha mon (Fr.) 5.14.04, 8 Wright (G.-B.) 5.21.05 9 Craczyk (Fr.), 10 Jan Janssen (Ned.) en vervolgens het peloton in dezelfde tijd als Wright. Het eindklassement ziet er als volgt uit: 1 Foucher (Fr.) 21.51.05, 2 Stablinsky (Fr.) z.t., 3 Simpson (G.-B.) 21.51.36, 4 Milesi (Fr.) 22.00.37, 5 Hamon (Fr.) 22.01.28, 6 Junkermann (W.-Dld.) 22.01.59, 7 Pingeon (Fr.) 22.02.04 8 Mastrotto (Fr.) 22.02.08, 9 Janssen (Ned.) 22.04.40, 10 Ray mond (Fr.) z.t. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM DWS-voorzitter Henk Solleveld heeft met het bestuur van de profclub Alkmaar onderhandeld over eventuele transfer van de Alkmaar linksbuiten Bob van Rijssel, die op eigen verzoek op de transferlijst is geplaatst. Tot een beslissing is men nog niet ge komen. Alkmaar vraagt een transfer bedrag van 50.000. AMSTERDAM (ANP) De vriend schappelijke wedstrijd tussen De Vole- wyckers en het nationale voetbalelftal van Indonesië, die zaterdagmiddag in Amsterdam zou worden gehouden, gaat niet door. De Indonesiërs gaven vrijdag bericht geen interesse meer te hebben voor deze ontmoeting, die geruime tyd geleden vastgesteld werd. Het Indone sische elftal verloor woensdag met 6—1 van Feyenoord. Het zal nog enkele wed strijden spelen in Duitsland. DEN HAAG (ANP) De Konink lijke Nederlandse Wielren Unie gaat voort met het uitzenden van jonge, ama teurs naar buitenlandse wedstrijden. De lijst voor de komende weken ziet er als volgt uit: zaterdag 12 en zondag 13 juni: Rund um Voralberg: Leen Hartman (Amsterdam) en Henk Koop- mans (Halfweg). Zondag 13 juni: fina le trofee Peugeot in Montbeliard: Jan Brink (Enkhuizen) Tiemen Groen (Follega), Harm Ottenbros (Halfweg) Jan Serpenti (Amsterdam) en Anne Kos ter (Leeuwarden). Zondag 13 juni: Gro te prijs Velbert: Boy Kanselaar (Rot terdam). André van Haren ('s-Graven- deel), Jan van der Horst (Haarlem) en Evert Dickhof (Oosterwolde). Zondag 13, maandag 14 juni: Kopen hagen: Eppie Vos (Zuidlaren), Jan Hes- se (Arnhem) en Jan Boode (Nijverdal). De ploeg voor de wedstrijd op het eiland Man (25 juni) heeft enkele wij zigingen ondergaan. Deze formatie ziet er nu als volgt uit: Harry v. Piere (Uit hoorn), Leendert van Poortvliet (Her- kingen). Pierre Pellenaars (Breda) «n Rinus Hoogerland (Kapelle). (Van onze sportredactie) ENSCHEDE De topfusie in Enschede tussen Sportclub En schede en Enschedese Boys is voor lopig van de haan. De spaak, die de vereniging van contractspelers de nog jonge club FC Twente in de wielen heeft gestoken is de nieuwe stichting fataal geworden. De reddingspogingen van de KN VB, die voorstelde om de stichting om te bouwen in een vereniging vond geen bijval in de donderdag avond gehouden bijzondere leden vergadering van Sportclub En schede. Zoals wij reeds eerder berichtten maakte de vereniging van contractspelers onder leiding van de Feijenoordspeler Gerard Kerkum bezwaar tegen het feit. dat de betaalde spelers van de beide Enschedese verenigingen zonder meer zouden over gaan naar de nieuwe stichting. De con- tractspelers stelden, dat de spelers wel een contract hadden met de beide ver enigingen, maar niets te maken hadden met FC Twente. Uit dit ingrijpen van de VVCS vloeide het feit voort, dat de op de transferlijst geplaatste spelers per stuk niet meer zouden kunnen opbrengen dan driedui zend gulden. En dus als amateurs wer den beschouwd. Een grote strop voor FC Twente. Weliswaar toonde de KNVB zich bereid FC Twente als vereniging in het betaalde voetbal te accepteren, maar omdat er tussen een stichting en een vereniging een groot verschil bestaat heeft het bestuur van de Sportclub En schede gemeend een nieuwe vergadering te moeten beleggen. In deze vergadering bleek, dat diverse bestuursleden geen vertrouwen hadden in een fusie, wan neer die een nieuwe vereniging zou op leveren. Men was bang voor complica ties, waarbij vooral de mogelijke vorming van een amateurstaart en het niet water dichte KNVB-reglement een grote rol hebben gespeeld. Dit vertelde de heer P. Bakkenes na afloop van de vergadering tij dens een persconferentie, het was voor de eerste keer in de geschie denis van Sportclub Enschede dat de pers bij een algemene leden vergadering werd geweerd. „Diverse van mijn medebestuur ders hebben met de stichting de gok willen nemen ofschoon van alle beloften er niet één op papier werd gezet. Toen echter bekend werd dat de stichting een vereni ging zou moeten worden, hebben verschillende heren hun meningen gewijzigd. Mijn eigen standpunt en dat van de heren Olijve, De Jong en Walhof is niet veranderd en daarom houden wij er nu mee op. We kunnen wel stellen dat Sport club het lot weer in eigen handen heeft genomen," aldus de heer Bak kenes. HAMBURG (ANP) De jonge Ne derlander Hans Ree kan zich er sinds vrijdag op beroemen de tweede speler te zijn, die de Russen by het Europese schaakkampioenschap voor teams een vol punt afhandig heeft gemaakt. Hans Ree brak donderdag in gunstige stand zijn partij af tegen Taimanov. De Russische grootmeester gaf zich vrij dagmorgen zonder verder spelen gewon nen. Daardoor werd de eindstand van de match Nederland Rusland 2,5 7.5. Verder verloor West-Duitsland met 3,56,5 van Zuid-Salvië en won Honga rije met 6,5 3,5 van Roemenië. Halverwege het toernooi leidt Rusland met 34 pnt. voor Zuid-Slavië (29), Hon garije (28), Duitsland (21,5), Roemenië (20) en Nederland (17,5). BREDA (ANP.) De KNVB heeft zes tien zaterdagvoetballers aangewezen, die van 14 t/m 19 juni een trip door Saar land maken. Het zaterdagelfal speelt dins dag en vrijdag tweemaal tegen een Saar- lands elftal. De uitverkorenen zijn: V. d. Herberg (CJVV), Heynen (IJsel- meervogels), V. d. Heuvel (Kozakken Boys), De Graaf (IJselmeervogels), De Joode (ZCFC). Kralt (Rijnsburgse Boys), V. d. Lippe (Noordwijk), Koelewijn (IJselmeervogels), V. d. Laan, V. 'd. Giesen en Nieuwstraten (allen Zwart Wit '28), Pluimgraaff (Quick Boys), V. Soeren (CJVV), Slagboom (Dc Zwerver), Vedder (IJselmeervogels) en Visser (Heerjansdam). DIES KOSTEN zegevierde op fraaie wijze in een wedstrijd over 125 kilometer in het Belgische Tielt. De Zeeuw klopte vier mede vluchters in de sprint. Rinus Hoo gerland werd vierde. PIET OOMEN, de sterkste Breda se nieuweling, heeft met 44 pun ten de leiding in de Zeeuwse wie- Iercompetitie. De verdere stand luidt: 2 Jaak Beun. Biervliet 38 p.; 3 Jan Kievit, Borssele 34 p.j 4 Cees Koeken, Achtmaal 31 p.; 5 Ad van Overveld. Zegge 30 p.; 6 Wim Evertse, Zierikzee 29 p.; 7 Jan Brouwer, Rotterdam 26 p.; 8 Karei Dekkers, Breda 20 p.; 9 Ko de Vrieze, Souburg 18 p. en 10 Mart van Groezen, Made 17p. Bij de aspiranten heeft Charles de Smit zijn positie kunnen handha ven. Dc stand is: 1 C. de Smit, 56 p.: 2 J. Blok 49; 3 T. Schouwenaar 41; 4 B. de Lare 34; 5 A. Stroo- snijder 30; 6 A. Kuzee 24; 7 C Priem 20 en 8 P. Vermeulen (13). DE HEER LUYKEN. voorzitter van de fan-club van Karei Leyten woont op de Dreef 95 te Breda en niet, zoals abusievelijk was ge meld, in de Mastbosstraat. De Italiaan Franco Bitossi heeft de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland gewonnen. Hij versloeg de Belg Willy Boucquet die tweede werd en 15 andere renners in de eindsprint. De Belg Jos Huysmans bleef leider in het algemeen klassement. Tijdeiis de jaarlijkse ledenver gadering van het Nederlands Olympisch Comité in Den Haag heeft voorzitter jhr. H. A. van Ka- renbeek de van Tuyllbeker over handigd aan de heer A. J. H. Fok- kumvoorzitter van de Nederland se Roeibond. Dit wegens de goede verrichtingen in het seizoen van diverse roeiers. Rustige jaarvergadering van het NOC (Van onze sportredactie) DEN HAAG Er was nogal wat deining verwacht op de jaarlijkse ledenvergadering van het Ned. Olympisch Comité, in het statige hotel Des Indes te Den Haag. Sen satie over de verrassende benoe ming van het aftredende bestuurs lid ir. A. Paulen tot directeur van het NOC inplaats van inr. J. Ph. E. van Lier, die immers na Tokio had gezegd zijn plaats te willen overdoen aan een jongere kracht. Ir. A. Paulen is al met pensioen geen jeugdige figuur. Via een han dige zet is men er knap in geslaagd het gezicht van het NOC in een keurige olympische plooi te hou den. Voor de buitenwereld moet het wel geleken hebben, dat bij het NOC alles pais en vree was. In werkelijkheid bleken de afgevaar digden van de diverse sportbonden het niet bepaald eens te zijn met dat overschakelen van die direc- teursfunctie. Dat was wel tot uiting gekomen op een strikt vertrouwe- bij de Staatsmijnen en dus bepaald lijke bijeenkomst van de leden op RIK VAN LOOY wéér een zege CEES HAAST goede prestatie. LUXEMBURG In een zeer rustige eerste etappe van de Ronde van Luxem burg laatste wedstrijd voor de Tour heeft Rik van Looy zijn zoveelste over winning in dit seizoen behaald. In de eindsprint versloeg hij met gemak zijn zeven medevluchters, onder wie de Tele- Vizier Cees Haast (vierde) en Ford-rijder Arie den Ilartog (zesde), die vorig jaar winnaar werd van de rondrit door het Groothertogdom. De sterke Soloploeg van Van Looy heeft vrijwel de gehele koers gecontroleerd. Slechts op het laatste circuit van 32 kilo meter, waar een klein colletje moest wor den beklommen slaagden negen renners erin los te komen. Door een val viel van Looys knecht Edgar Sorgeloos af, maar de overigen bleven tof aan de meet bij een waar Herentals' grote man van Looy met twee lengten verschil won. De uitslag van de eerste etappe, Lu xemburg - Howald - Luxemburg Bel 'Air (199 km) luidt: 1 Van Looy (Belg.) 5.07 04 2 Bocklandt (Belg), 3 Monty (Belg) 4 Cees Haast (Ncd.) 5 Brand (B.) 6 Arie d. Hartog (Ned.), 7 Elliott (Ierl.), 8 Hoeve- naers (Belg.) z.t., 9 Sorgeloos (Belg) 5.07.13, 10 Seis (Belg) 5.07.16, 11 Gcrben Karstens (Ned.), 18 Bas Maliepaard (Ned.), 19 ex aequo; Cees Lute, Cees van Espen, Jo de Roo, Leo van Dongen, Rik Wouters, Wim de Jager, Cor Schuuring, Jos van der Vleuten (allen Nederland) z.t. BREDA (ANP) Het bestuur van de Stichting Nederlandse Draf en Rensport heeft in verband met de onder de dra vers en volbloeds heersende virusziekte de meetings die zaterdag op Mereveld en zondag op Duindigt zouden worden gehouden, moeten annuleren. Omdat de ziekte in het noorden van het land nog betrekkelijk weinig voor komt, kan de meeting van zondag in het Groninger Stadspark normaal doorgaan DE UITSLAGEN van de wedstrijden, die donderdag zijn gespeeld voor de zo mercompetitie van de KNZB, luiden: he ren hoofdklasse: HZ en PC-DZV 3-2; eerste klasse a: PSV-DJK 5-4. dinsdag in Terminus te Utrecht. Daar hebben de sportfunctionaris sen hun hart kunnen uitstorten en dat is ook wel gebeurd. Maar tij dens die bijeenkomst werd ook plechtig beloofd het bestuur van het NOC in de algemene jaarver gadering geen hinderlijke vragen te stellen. In het .verslag van de geheime be spreking staat onder meer te lezen, dat het niet in het belang van het N.O.C. werd geacht naar buiten blijk te geven van onderlinge verdesldheid tussen de aangesloten organisaties. Dat zou de positie van de zuivere sportbonden maar verzwakken en de in 1961 verworven „democratisering" van het N.O.C. weer op een wankele basis plaatsen. Tegen de heer Paulen als zodanig had men niemandal, maar men achtte het wel ongewenst, dat een zittend bestuurslid en als zodanig gelijkwaardig lid van het bestuursteam daaruit terugtreedt en vervolgens als ondergeschikte in loondienst treedt van ditzelfde team. Dit zou vrijwel zeker onjuiste verhou dingen scheppen. Men toonde in Utrecht echter ook gevoel voor de moeilijkheden waarin het bestuur heeft verkeerd. Ook werd toegezegd, dat in de naaste toe komst een jongere kracht stellig zou worden aangetrokken en dan in een full time positie. Juist vond men het wel dat te zijner tijd aan de heer Van Lier een afscheidsgeschenk moet worden aan geboden. De bestuursverkiezing was dan ook wel het belangrijkste punt geworden op de vergadering in Den Haag nu de kwestie Paulen-Van Lier in het geheim was bedisseld. Vier zetels waren open- gekomen door het aftreden van mr. H. W. Vliegen, ir. A. Paulen. de heren A. L. M. Schroder en J. de Vries. Voor die vier plaatsen waren er liefst acht kan didaten. dr. P. van Dijk (K.N.W.U.i, gen-maj. J. G. M. Nass (moderne vijf kamp), mr. H. E. M. van Zinnicq Berg- mann (hockeybond), S de Wit (water- sportverg.). drs. A. Kloezen (Skiverg P. Storm (boksbond) en M. Rijkenberg Ohand'balverbond') Op voorstel van voorzitter Van Kar- nebeek werd de heer S. de Wit met algemene stemmen en onder luid ap plaus zonder meer in het bestuur geko zen. De heer Struyk van de volleybal- bond meende toch iets te moeten zeg gen over dit soort stemmen. Hij had ge hoopt dat het bestuur zelf met vier kandidaten naar voren zou zijn gekomen. Nu zo zei hij gaan we gokken met acht namen. Hij vond de zaak zo niet alleen onbegrijpelijk maar ook onrustba rend. „Volgens mij accepteert geen en kele bond een vóórvergadering waarvan het verslag vertrouwelijk aan de voor zitter wordt overhandigd. Als wij dat in onze bond hadden gedaan, lagen we er meteen uit", aldus de heer Struyk. Hoe dan ook de schriftelijke stemming ging door. Ir. P. van Dijk en gen.-maj. Nass kregen al meteen de nodige meerder heid. Bij de tweede stemming trok de heer Kloezen zich terug, zodat vijf kan didaten op de briefjes moesten voor een bestuurszetel. Na nog twee stemmingen kwam tenslotte de heer Storm in het zadel. In «een 'uitvoerig openingswoord had voorziter jhr. H. A. van Karnebeek ge waarschuwd tegen het te lichtvaardig overstappen van Olympische atleten naar de beroepssport. Ook wenste hy een scherpere selectie der Olympische deel nemers. „Tekenend is, dat in Tokio zeker 50 pet. van de deelnemers niet van Olym pisch niveau was en zeker niet behoor de tot de 10 of 12 besten ter wereld. Deze mindere broeders liepen niet en kel de anderen in de weg, maar vorm den in feite een bedreiging voor dc Spe len.'' Dr. A. Fokkum, voorzitter van de roeibond namen de v. Tuyll-beker in ont vangst, erepenningen werden overhan digd aan de heer S. de Wit, H. Burg hard en B. Wirtz. DOETINCHEM (A.N.P.) Indien de tweede divisieclub De Graafschap erin slaagt f 100 000 bijeen te brengen, zal dis gemeente Doetinchem een lening verstrekken van hetzelfde bedrag tegen een rente van 5,875 procent. Het oor spronkelijke voorstel: een renteloze le ning van f 100.000,. met een jaarlijkse aflossing van 50 procent uit de winst zonder verdere voorwaarden, werd ver dedigd door burgemeester mr. J. M. J. Cornelissen, maar niet aanvaard door de gemeenteraad. HET VOETBALELFTAL van de Bra ziliaanse staat Pernambuco heeft gis teravond met 1-0 gewonnen van de na tionale ploeg van West-Duitsland.- Het enige doelpunt werd gescoord in de 38e minuut van de tweede helft door Gojoba uit een strafschop, nadat deze door Menglitz in het strafschop gebied ten val was gebracht. BREDA (A.N.P.) De NAC-spe- lers Ger Caris en Wim van de Hurk hebben zich op de transferlijst laten plaatsen. D.W.S. heeft contact opgenomen met de Bredase stopper Robbie Mul, die evenwel (nog) niet op de lyst voorkomt. ROLHOCKEY: Nederland klopt Frankrijk: 7-5 LISSABON (A.N.P.) Op de zesde dag van het Europees kampioenschap rolhockey, dat in Lissabon wordt ge houden, heeft Nederland donderdag met 7-5 gewonnen van Frankrijk. Bij de rust stond Nederland met 5-2 voor. De ver dere uitslagen luiden: Engeland-België 5-1 (3-1: Zwitserland- Frankrijk 5-1 (3-11Zwitserland-België 5-1 (2-0); Portugal-Duitsland 9-2 (5-1). Na zes dagen luidt de stand: 1- Por tugal 12 uit 6 2 Spanje 10 uit 6 3. Zwitserland 10 uit 7: 4. Italië 8 uit 6: 5. Nederland 6 uit 6. DEN HAAG (ANP) De scheids- reohtercommissie van de KNVB heeft drie Nederlandse arbiters op de inter nationale lijst geplaatst. Het zijn de he ren Schalks (Lelden), Aalbrecht (Hoek van Holland) en Van Ravens (Schie dam). De scheidsrechters Horn. Roo mer en Boogaerts, die al eerder op de lijst stonden, blijven daarop gehand haafd. AMSTERDAM (ANP) Bi) DWS Zijn op eigen verzoek op de transferlijst geplaatst: de achterspeler Joop de Jong en de linksbinnen Martin van Lier

de Stem | 1965 | | pagina 17