Sluit een dag je ogen en je herkent Terneuzen niet Garde Grenadiers Sluis enthousiast werd in onthaald R0EL0FS „Walcherse jeugdronde" start donderdag 17 juni RAADSLEDEN MAAKTEN EXCURSIE Zebra-sportdag in Biervliet Nieuw-Terneuzense winkeliers Te veel groen en te weinig parkeerruimte in de stad t t WARME DAG TE KOOP: Mak. kantoor Bent u die vrouw of dat flinke meisje Textielcentrale Hulst n.v. 55 55 Bouw zeevaart- sluis vordert uitstekend Nieuwe dienst Voor zesde keer georganiseerd Show van nieuwe gevechtswagens Uitvoerder tegelzetwerk Tegelzetters Mannenhanden falen. DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 17 MEI 1965 (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN. „Je hoeft maar één dag je ogen te sluiten en je kent Terneu zen niet terug." Dat was een enigszins overdreven bewering van een lid van de raad van Terneuzen tijdens de excursie, die de vroede vaderen door de eigen ge meente maakten. De excursie, die een volle dag in beslag nam en overigens bijzonder leerzaam was, was bedoeld om de raadsleden op de hoogte te stellen van de stand van zaken bij de binnen de gemeentegrenzen in uitvoering zijnde wer ken. Het college van raadsleden en de hoofden van dienst van de gemeente leg den overigens niet alleen belangstelling s«an de dag voor „gemeentelijke" projec ten. Ook de kanaalwerken bijvoorbeeld kregen de volle aandacht. Een van de hoogtepunten van de ex cursie was het bezoek van de raad aan de meer dan 400 meter lange en 22 meter diepe put, waarin de n.v. Icust doende is met de bouw van de imposante nieuwe zeevaartsluis te Terneuzen. Het gezel schap maakte een ritje rond de put en werd onderwijl gedegen over de vorde ringen van het werk voorgelicht. De door een vertegenwoordiger van de n.v. verstrekte informatie bevatte o.m. de mededeling dat, sinds in september vorig jaar het eerste beton werd gestort, on geveer 90.000 ton beton is verwerkt. Het werk vlot uitstekend. Getuigend daarvoor is het feit, „dat regelmatig in twee weken tijd voor 1.000.000,werk wordt geleverd". De raadsleden werden in de gelegenheid gesteld een maquette van de sluis te bezichtigen (en bewon deren). (Van een onzer verslaggevers) BIERVLIET Op het gemeentelijk sportpark alhier zal zondag 23 mei de jaarlijkse Zebra-sportdag worden gehou den van de RKJB en RKBJBJ uit Zee land en West-Brabant. Er zullen meer dan 200 jongeren aan de wedstrijden deel nemen. Het programma vermeldt een aantal atletieknummers, muziekoefening en piramidebouw, waarvoor 's middags om twaalf uur de schiftingswedstrijden aanvangen. Het sportfestijn wordt beslo ten met een bal in zaal Tukker. Eerste punt op het programma was de bezichtiging van het pand aan de Heren gracht, waarin de op 1 april in wer king getreden dienst van gemeentewer ken is gehuisvest. In het gebouw was tot voor kort het centraal kantoor van de Centrale Dienst voor Bouw- en Woning toezicht en Gemeentewerken in Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen ondergebracht. Het gezelschap toog daarna naar Sluiskil. Daar maakte men een rondrit door het uitbreidingsplan, waarin momenteel 29 woningwetwoningen in aanbouw zijn, terwyl erin vanwege de Handelmij. 17 en vanwege de N.V. Nationaal Grondbe zit 24 premiewoningen zullen worden ge bouwd. In Sluiskil was men tevens gedurende enige tijd te gast op de St.-AntoniuS' school, die in 5 fases wordt gebouwd. Na het bezoek aan de bouwput voor de zeevaartsluis werd de gemeentelijke kwe kerij aangedaan. De raadsleden konden zich daarna van overtuigen, dat de bouw van 282 woningen in het plan Zuid- West uitstekend verloopt, evenals die van de zogenaamde „pronto"-woningen door Van Vliet en Van Dulst's Bouwbedrijf n.v. te Rotterdam, in het plan Zuidpolder. Na een palingmaaltijd te hebben ge bruikt in restaurant „De Kraag" te Zaamslag scheepten de vroede vade ren met hun echtgenoten zich 's mid dags in op de rondvaartboot van de Sleepdienst Willem Muller, die door de havens en over het kanaal voer. Het genoemde bedrijf onthaalde de (Van oruze correspondent) TERNEUZEN Hoewel de afdeling Nieuw-Terneuzen van het „H.T.C." lang niet ontevreden mag zijn over de start sinds de oprichting een aantal weken geleden zullen er toch nog heel wat oneffenheden uit de weg moe ten worden geruimd voor er van een Vruchtbare samenwerking in groot ver band sprake is. Een en ander kwam tot uiting tijdens de vergadering van Nieuw- Terneuzen in lunchroom „Maurits", on der voorzitterschap van de heer J. dien Toonder. Het prille begin van Nieuw-Terneuzen was niet best. Zeven leden was de oogst van de oprichtingsvergadering. Men ging aan het werk en op de avond van de vergadering werd het veertigste lid ingeschreven. Dat betekent behalve een waarnemingspost" bij de vergade ringen van het Handelscentrum, waarbij Nieuw-Terneuzen, zoals gezegd is aan gesloten het recht op twee zetels in het „hoofdbestuur.'' In de loop van de vergadering werd tijdens de vele, zeer uitvoerige discussies besloten er op aan te dringen dat een bestuursfunctio- naris van Nieuw-Terneuzen een hoofd functie in dat bestuur moet bezetten. Men verheelde niet dat de mogelijkheid van een zekere rivaliteit tussen de ver schillende onderafdelingen niet denk beeldig is. Na het enigszins aarzelende begin kwamen nieuwe leden vlot in Nieuw-Terneuzen. Er werd een geslaag de actie gehouden tijdens de 5 mei optocht en men wilde zich nu bezinnen op verdere activiteiten. Weer na lang over en weer gepraat over het organiseren van een feestelijk heid tijdens de grote middenstandsten toonstelling „TT '65" van 22 t.m. 29 mei, besloot men van speciale activitei ten af te zien en te wachten op een gun stiger tijdstip, enkele weken nadien. De handelsbedrijven in de Axelsestraat en omgeving (Nieuw-Terneuzen) zien ver schillenden, huns inziens zeer ernstige moeilijkheden. Wanneer men de feeste lijkheden op de zuiderburen wil richten (tijdens de Gentse feesten b.v.) dan ont breken daarvoor twee dingen: goede par keergelegenheid en gunstig gelegen hore cabedrijven. Daaruit werd kritiek gebo ren op het gemeentebestuur, dat, naar de smaak van sommige leden, teveel aan dacht aan plantsoenen en groenversie- ringen in de stad besteedt en te weinig aan parkeerruimte. Men was er echter wel van overtuigd, dat men bij het ge meentebestuur tevergeefs aanklopt als men daarin verandering wil brengen. Het gemeentebestuur acht nl. voor de aan trekkelijkheid van de stad de aanwezig heid van goed onderhouden stukjes na tuur zeer belangrijk. Andere zorgen richtten zich op de toekomst. Men meent te weten dat er in plan „Zuid" zeer vele wonin gen zullen gebouwd worden met 3000 m2 ruimte voor een groot warenhuis en 2000 m2 voor een supermarkt. Daardoor zal uitbreiding van de be staande zaak niet eenvoudig zijn en het oprichten van een filiaal in die „nieuwe buurt" onmogelijk door de enorme kosten en het gebrek aan personeel. Alles bij elkaar werd de situatie nogal zwart ingezien. Twee nieuwe bestuursleden in Nieuw- Terneuzen, de heren A. Hamélihk en P. van Strien, zullen voortaan helpen een gedeelte van de zorgen te dragen. De heren J. van Haperen en E. Maas werden aangewezen om beide zetels te bezetten in het bestuur van HTC en de leden werden met klem opgeroepen voor de HTC-vergadering van a.s. maandag avond. Dan moeten statuten en huishou delijk reglement besproken worden en men had er kritiek op dat de ontwerpen niet in het bezit van de leden waren. Een marathonvergadering werd dan ook in het vooruitzicht gesteld. Tenslotte moest er gestemd worden over het al of niet aansluiten bij de Ko ninklijke Nederlandse Middenstands Bond. Ook dat had nogal wat voeten in de aarde, maar tenslotte kwain men er toch uit door voor te stemmen. Ook dit zal aan het HTC-bestuur bekendgemaakt worden. Er blijkt nog een zeker wan trouwen te bestaan tussen de „buurtver enigingen" onderling. Een bestuurslid van Nieuw-Terneuzen tekende de situatie bijzonder scherp toen hij zei dat het voor de middenstanders uit Nieuw-Terneuzen bijna onmogelijk is om „over de Axelse brug te kijken". De raad kwam ook op bezoek in de gemeentelijke kwekerij. Op deze foto ziet men van links naar rechts o.mmevrouw Dooms, die bloemen had gekregenburgemees ter mr. H. Rijpstra en de heren Hol, DielemanBrakmanVan Nis- penf Waverijn, Hamelinck, (nog juist zichtbaar) en Compiet. raadsleden na afloop daarvan op een verversing in hotel Rotterdam. Bij die gelegenheid heeft men kunnen over peinzen, dat er sinds de excursie van vorig jaar veel veranderd is en dat de ontwikkeling van Terneuzen op alle gebied zeer spectaculair is. Duizenden Nederlanders heb ben zaterdag hun eerste zonnige stranddag beleefd. (Van onze sportcorrespondent) MIDDELBURG Donderdag 17 juni zal voor de zesde keer het startsein worden gegeven voor de Jeugdronde van Walcheren 1965. Donderdag, vrij dag- en zaterdagavond zal een bijna kilometer lange stoet door de Walcher se duinen en steden trekken. In deze kleurige stoet rijden 24 jongensploegen, iedere ploeg bestaande uit zes man, en drie meisjesploegen mee, gevolgd door 24 tot 30 volgwagens, twee geluidswa gens, een reparatiewagen, een E.H.B.O.- post en natuurlijk de bezemwagen. Donderdagmiddag 17 juni om 17.00 uur zal de stoet zich op de Grote Markt te Vlissinigen in beweiging zetten. De 35-kilometer lange tocht voert langs Souburg, Ritthem, Nieuw- en St. Joos- land, Arnemuiden, Middelburg en Kou- dekerke naar VRssdngen. waar de rijders om acht uur op het Bellamyplein zul len aankomen. Vrijdag wordt om 17 uur aan de Burgemeester van Stemerding- laan te Souburg gestart. Deze avond wordt 30 kilometer gereden. De route is: Souburg, Middelburg, Veeris, Vrou wenpolder, Seroosteerke, Middelburg en Souburg. Zaterdag is de start om 12.15 uur op de Middelburgse Dam. Er wordt koers gezet naar Grijpskerke. Vandaar gaat de tocht naar Boschkapelle. Dom burg, Aagtekerke en Westkapelle, waar de rijders om 14.10 uur zullen aanko men. Tot 16.30 uur wordt hier halt gehouden. In de pauze zullen de deel nemers kunnen skelteren op de skel terbaan te Westkapelle. In de tijd dat de jongens en meisjes die variëren in leeftijd van 11 tot 16 jaar, op het uit reiken van de prijzen moeten wachten, worden films getoond, wat in de Mid delburgse schouwburg gebeurd. Daar vindt ook de prijsuitreiking plaats. In het geheel zullen zaterdag 50 kilometer worden verreden. Zaterdagmorgen zul len de jeugdige deelnemers op het sport park op de Nieuwe Dijk te Vlissingen diverse proeven moeten afleggen. De jury bestaat uit onderwijzers en ambte naren van de rechtbank. Vrijdagavond zal burgemeester B. ter Haar Romeny uit Souburg in zijn dorp de ploegprij- zen voor de eerste twee dagen uitrei ken. Natuurlijk hebben de ronderijders ook hun Rondemiss. Dit is Joke Kra- neburg uit Souburg. (Van een onzer verslaggevers) SLUIS Een dreigend wolkendek heeft zaterdag en zondag het bezoek van de Garde Grenadiers zijn luister niet kunnen ontnemen. Het korps, dat, zoals bekend, stevige banden onderhoudt met de Sluise gemeenschap, werd enthousi ast ontvangen en genoot een flinke be langstelling. Deze ging dan vooral uit na«ar het Tamboerkorps van sergeant majoor. W. P. Reijnders en naar de in drukwekkende Charley-compagnie met de nieuwste Daf Y.P. 408 pantservoer tuigen, die onlangs voor het eerst op de Vlasakkers zijn geshowd. Langs het bordes van het Belfort zorg den zaterdagmiddag de 270 Grenadiers voor een défilé. Parade-commandant was de kapitein der Grenadiers J. Tjassens. Tot het gezelschap genodigden behoorden o.m. wnd.-commissaris der koningin J. M. A. C. v. Dongen, de commandant van het 11e pantserinfanterie-bataljon Garde Grenadiers luitenant-kolonel D. C. Voo- ren, majoor D. C. Valckenier von Geu- sau, vertegenwoordiger van het territo riaal commando Zeeland en burgemees ters uit West-Zeeuwsch-Vlaanderen. 's Avonds maakten het Tamboerkorps en de plaatselijke muziekvereniging Apollo een gezamenlijke rondwandeling, waarna beide korpsen op de Grote Markt voor een daverende taptoe zorg den. In het parochiehuis konden vervol gens de danslustigen terecht om deel te nemen aan een geslaagd bal, verzorgd door de Bataljonsband van de Garde Grenadiers. Muurbloempjes bleken hier op het appèl te ontbreken! De genodigden waren in Balmoral bijeengekomen voor een diner. Burge meester P. F. van Hootegem, wnd. com missaris Van Dongen en commandant Vooren herdachten tijdens hun toespraak jes wijlen jhr. mr. A. F. C. de Casem- broot, commissaris der koningin in Zee land en ere-grenadier. Sluis kreeg de toezegging dat de mogelijkheden zullen worden onderzocht de Grenadiers jaar lijks naar West-Zeeuwsch-Vlaanderen te laten komen. Gisteren was er voor de Garde een interkerkelijke dienst in de r.-k. paro chiekerk en een voetbalwedstrijd tegen de V.C. Vlissingen-combinatie. De Gre nadiers trokken met 3-2 aan het langste eind. De voor wedstrijd tussen de jeugd Een beeld van de DAF-ge- vechtswagens, die in het défilé meereden. van Sluis en van Aardenburg eindigd® in een 3-3 gelijkspel. Apollo en de Tam boers luisterden de wedstrijden op. WOON-WINKELPAND AXEL Gunstig gelegen, f 22.000,— k.k. WOONHUIS, in prima staat, f 15.000.— k.k. Indien nodig ruime fin.- mogelijkheden. St.-Jansteen. Tel. 01140-2438 Heden overleed tot onze diepe droefheid, in het St.-Liduinaziekenhuis te Hulst, voorzien van de H.H. Sacramenten der zieken, mijn inniggeliefde en zorgzame man, vader, behuwd- en grootvader, broer, oom en neef, de heer AUGUSTUS THEODORUS VAN DEN BRANDE, echtgenoot van mevrouw Anna Maria Cornelia Sophia Jansen, in de leeftijd van 75 jaar. Wij bevelen onze dierbare overledene in uwe gebeden aan. Hulst: A. M. van den Brande-Jansen G. van den Brande J. van den Brande-Kramers en kinderen P. van den Brande M. van den Brande-Jansen en kinderen Familie van den Brande Familie Jansen Hulst, 14 mei 1965 Beestenmarkt 16 De plechtige uitvaartdienst waartoe wij UEd. beleefd uitnodigen, zal plaats hebben in de basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, op dinsdag 18 mei a.s. om 10 uur, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Bijeenkomst aan het St.-Liduinaziekenhuis, in gang Tabakstraat om 9.30 uur. Dames om 9.45 uur in de basiliek. Maandagavond om 7.30 uur rozenkransgebed in de basiliek. Zij, die bij vergetelheid geen uitnodiging hebben ontvangen, gelieven deze als zodanig te be schouwen. T.k.a. wegens plotseling sterf geval nw. 3 pers. caravan Ohen met voortent. Event. met trekhaak en imperial Opel Kapitan. Tel. 32836, Breda. „De Reu"- chravans zijn be roemd door hun sublieme weg- ligging, hun chique afwerking en hun interessante prijs. Be zoekt vonze showroom. Belcrum garage Min. Kanstraat 16-2o. tel. 01600 - 39900, Breda. Allé dagen geopend. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed, na een langdurige ziekte, tot onze diepe droefheid, na gesterkt te zijn door het H. Sacrament der zieken, onze inniggeliefde broer, oom en neef RAYMOND DE MEIJ geboren 25 mei 1906. Zuiddorpe: Aug. C. de Meij St. Jansteen: P. J. de Meij, kinderen en kleinkinderen Dresden, Ont., Canada: Wed. G. de Meij, kinderen en kleinkinderen Sas van Gent: L. de Meij-Neve, kinderen en kleinkinderen Zuiddorpe: A. de Meij-Onghenae Familie de Meij Casteels Zuiddorpe, 15 mei 1965 Waterhuisstraat 2 De H. Mis van Requiem, gevolgd door de ter aardebestelling, waarbij U beleefd wordt uitge nodigd, zal plaats vinden op dinsdag 18 mei a.s. om 10 uur in de parochiekerk van O. L. Vr. ten Hemelopneming te Zuiddorpe. Rozenkransgebed maandagavond om 7 uur in de kerk. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief ontvingen, gelieven deze adv. als zodanig te beschouwen. Te koop 4-pers. caravan, merk Bluebird, gew. 34o kg. Schors- molenstr. 24. Breda. Te huur bungalow met gara ge (steen) voor 6 personen, naast zwembad „Bobbyland", bosrijke omgeving. Bushalte hoofdweg Antwerpen, 10 km. Te bezichtigen iedere zondag 2-7 uur. Brechtsche Baan 266 Schoten (België). X Wijziging spreekuur ST.IGNATIUSZLEKENHUIS Vanaf 19 mei: IEDERE WOENSDAG SPREEKUUR voor aanmeten van: Steun zolen - Medische en Orthop. Bandages van 10.30 tot 12.00 uur. Fa. L. DIN GE MANS- RAAYMAKERS Piet Avontuurstraat 76, BREDA Telefoon 01600 - 35540 Jasneva Wie heeft er ons fototostel ge vonden merk Ferania, met be lichtingsmeter? Teg. bel. ter. te bez. bij A, Lippens, Poelstr. 13b, Sas v. Gent. Te koop B.M.W.-motor 250 c.c. 27.000 km gelopen. Kromme, weg 24, Steenbergen. X Occasion. Mercedes 19o benzi. ne 1957, f 3500,-; Mercedes 190 benzine 1964 25.000 km gel., f 11.750,-; Mercedes benz. 220 S 1961, f 6500,-; Mercedes benz. 230 SL 1963 f 22.000,-; Mercedes benz. 220 SE coupé 1962, nw.- prijs f 35.000,-; als extra aan bieding f 19.750,-; Simca 1500 G.L. 1964. 20.000 km gel., f 6700,-; Simca 1300, Grand Lu xe 1964, 02.000 km gel., f 5900,-; Simca 1000 Grand Luxe, 25.000 km gel., f 4750,- Opel luxe KapitSn 1964 met roldak f 3800 Ford 1953, f 750,- Rover 1951 f 750,- Taunus sta tioncar 17M 1961 f 3500,-; 3 st. V.W. bestel 1962, f 1750,- per wagen. N.V. Garage van Don gen-Jonkers, Bergen op Zoom, Guido Gezellelaan. 4o. tel. 6f"~ X Te koop of te ruil: Renault R8 1964 f 3900,-; B.M.W. sport- coupé 1962 f 3750,-; Simca A- riane 1962 f 2750,-; Fiat 1100 1963 f 3450,-; Fiat 1100 1960 f 2450,-; Fiat 50O 1960 f 1550,-; Fiat 600 1957 f 900,-; Gogo I- sar I960 f 1650 Renault Dauphine 1960 f 1950,-; D.K.W Junior I960 f 2450,-; V.W. de Luxe 1962 f 3150,-; V.W. de Luxe 1956 f 1450,-; V.W. be stel 1959 f 1550,-. Al deze wa gens in prima staat met drie maanden schriftelijke garan tie en zéér goede service. In ruil en financiering mogelijk. Zaterdag en zondag geopend, v. Doorens automobielbedrijf, Liesbosstraat 28, Breda, telèf. 41805. Vlakbij Markt Princen- hage. x Volaut. zig-zag naaimachines f 248.-. Bekkers voor kwaliteit en service. Alle merken dus ruime keuze. Reparaties onder garantie ook aan huis. Let op juiste adres Boschstraat 67 Breda. Tel. 41725. X Gevraagd benzinepompbe dienden ook vrouwelijke. Op nader overeen te komen ba- sisloon plus provisie. Autobe drijf Th. Weemaes, Klooster - zaïnde. Tel. 01148 - 383. Wie heeft er tijd om thuiswerk te verrichten? Inl. „De Tipge ver" Postbus 21, Hendrik Ido Ambacht. Welk meisje wil graag serieus werk verrichten? Kom tijdens de werkuren eens in onze mo derne elektronische montage, afdeling kijken en u zult en thousiast zijn over het soort werk dat hier door uitsluitend meisjes wordt verricht. Avio- lamda n.v., Woenedrecht, telef. 01646-450. 's Avonds 01646-551 of 01640 - 6264. Kredieten tot f4000,- voor aan koop meubelen en woningtex tiel. Vraagt gratis folder. Dis crete behandeling en zeer la ge aflossingen. Postbus 1083 Rotterdam. x Geen massa- of lopende band- werk wordt geboden aan meis jes van 16 jaar en ouder in de elektronische montage-afde ling bij AvioLanda n.v. Woens- drecht. U kunt dagelijks op ons kantoor inlichtingen verkrijgen maar ook telefonisch 01646-450. Avonds 01646-551 of 01640- Prettig werk in een modern atelier vindt elk meisje van 16 jaar of ouder in de elektroni sche montage-afdeling v. Avio- landa n.v. Woensdrecht. Kom eens praten of vraag telef on. inlichtingen 01640 - 450. Des avonds 01646-551 of 01640-6264. Te huur aangeboden Huur nieuwe televisie met al le programma's voor een ge ring bedrag per maand. Geen vooruitbetaling. Altijd recht van koop. Vandaag besteld, morgen bij u thuis. Bel (óók 's avonds) M'burg - 3973 of Goes - 5397 of Zierikzee - 2540 of Axel 338 of Sluis - 277. Caravhn, nieuw, 4-pers. st.- plaats Cadzand. Te bevr. na 6 uur: Guido Gezellestraat 52, Terneuzen. x Huur een koelkast voor f 12.75 per maand zonder vooruitbe taling, met recht van koop. Vandaag besteld, morgen bij u thuis. Bel (ook 's avonds) Vlissingen 4410 - Goes 5397 - Zierikzee 254o - Axel 333 of Sluis 277. Fraai zeew. zeiljacht met 18 p.k.motor 2-3 sl.plaats. Slechts 1 seizoen gebr. f 7.0o0,-. Xnl. Fa. Schreurs, Veemarktstr. 47, Breda, tel. 34326. X Te koop z.g.a.n. invalidewa gen (rolslee). J. Lobman Vol derstraat 3, Oostburg. X Stalen motorvlet met kajuit 1. 5.30 m. Na 18 uur: Olean- derstr. 17, Breda, tel. 44878. X Het aardgas nadert snel!!!! Laat ons nu reeds de moge lijkheden voor 'n gas gestook te centrale verwarming bestu deren. Eenvoudig in aanleg, be diening en onderhoud. Gaarne vrijblijvend advies en begro ting. Installl. bedr. De Weerd N.V. Afd. C.V. Markt 33, Etten Tel. 01608-2310 (Na 18 uur 01608-3047). Zuiniger stoken door deskundi ge voorlichting. Subliem ver zorgd kleurenfolderpakket gra tis op aanvraag. Permanente keuze uit circa 100 gas-, olie- en kolenconvectors 1985. Inst.- bedr. De Weerd N.V. Markt 33. Etten. Tel. 01608-2310. Te k. Opel - Blitz, gesl. bestel wagen 1956. i.g.s. Prijs f 850.-. Tel. 01140 - 3161. Kinderwagen, merk High Life (donkerblauw) te koop. Pracht wagen. Brieven onder mio. 25858. Bjj'k. Huist. Mooi Boeimeer. Breda. Heren huisje prima onderhouden, bev.: woonk., keuk. bijkeuk., keld., 5 sl.k., douchecel, met olie-c.v., leeg te aanv. f 45.000 kk. Makelaars v. d. Berg en Co., Nw. Ginnekenstr. 43, Bre da tel. 01600-24421. X Te koop aangeboden een stuk grond, plm. 1870 m2, ook ge schikt om te bouwen. In het Land van Heusden en Alteaia. Br. ond. no. 28755. X Woonhuis met stal en tuin te koop. Vrij te aanvaarden. P. de Kerf, Notendijk 55, Terhole. Gaat u trouwen! Of heeft u een nieuwe woning? Krediet voor iedereen tot f 5Ö00,- voor aanschaf meubilair, woningtex tiel. Vraagt gratis folder, dan krijgt u algehele inlichtingen. Postbus 1371, R'dam. Gebruike Eng. caravans te k. 4- en 6-pers. Inl.: C. J. v. d Wijngaard, Dreef 64, Breda- Princenhage, tel. 38700. X Deze week heeft Belcrum-ga- rage in voorraad V.W. 1500 de Luxe 1964, V.W. 1200 de Luxe 1961. Opel Rekord 1963, Opel Rekord 1962, Opel Rekord '61, Opel caravan 1962, Opel Kapi tan 1962. Opel Kapitan 1960, DKW F 12 1964, DKW F 11 1964, DKW junior 1964. DKW 1000 S 1963 met schuifdak, Peu geot 404 1962 Fiat 1800 1963, Fiat 500 1962, Fiat 500 1961, Fiat 50o I960, Hilman minx 1963, Ford Taunus 17 M 1963, Ford Taunus 17M 1962, Ford Taunus 17M 1961, Mercedes diesel 1964, Mercedes diesel 1963, Mercedes diesel 1962 Mercedes 220 S 1960, Skoda Octavia 1961, Renault R8 1964, Renault R8 1963, Renault R8 1962. Renault L4 1964 enzovoort Alle wagens lo.OOO km of 3 mnd. garantie. Voor een be trouwbare auto, naar een be trouwbaar adres, het adres met de grootste voorraad, de grootste omzet en met de al lergrootste service. Belcrum- garage Min. Kanstraat 16-20, Breda. Tel. 01600 - 39900. Vlak bij groenteveiling en station on ze showroom is dagelijks ge opend van 8 uur v.m. tot 10 uur n.m. Ook zaterdags en zon dags. x Steeds goede gebruikte auto's met volledige garantie. Inr. en financiering. Garage v. Kaam, B. op Zoom tel. 01640-4775. X Voor een betrouwbare gebruik te auto is het adres: Autohan del Toon Gij zen, Dreef 103, Breda, v.h. Princenhage telef 33346. Taunus 12M '64; DAF de Luxe 750 '62; Opel Cara van '63; Simca ÏOOO '63; Re nault Major '63; Consul '57, spotprijs; Opel Rekord '57. spotprijs; Cortina '63; Opel Re kord '58, 'met radio; Austin A 95, Westminister '58, spotprijs; Goggomobil 1959 spotprijs; V. W. de Luxe '63, '62; Fiat 1100 '61; Fiat 500 '60; Taunus 12 M '57, spotpr.; Morris Minor '60 bestel, K.W. 1000 '62; Austin type A 40, Saloon '63, 18.00o km; als nieuwe Renault Estafette be stel, '62. In- en verkoop. Vol ledige garantie en financie ring. Zondags geopend. X Luxe 5-pers. caravans te huur in Zeeland. Inl.: C. v. Keme- nade, Diepenbroeklaan 12 B. op Zoom, tel. 01640-5859. X Belcrum-garage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's vanaf '59 te koop. Min. Kanstraat 16-20 Breda. Tel. OI60O - 39870. Te koop wegens inkrimping kennel: Bedlingtons, 4 mnd. en 10 weken met stamboom. Me vr. Joosen, Haagse Markt 25 Breda, tel 01600 - 35318. X LOUWERSE DE PRIESTER N.V. vraagt een welke zal worden belast met het organiseren van het werk, het toezicht hierop en het leiding geven aan de tegelzetters. Prettig werk, zelfstandige functie. Verder vragen wij nog enkele Aanmelden: LOUWERSE DE PRIESTER N.V. Vlisstagsesingel 1618, Middelburg, Telefoon: 01180—5055. ais het gaat om het onderhouden van - overigens gemakkelijk schoon te houden - kantoren en kan tmes. VROUWENHANDEN DOEN WONDEREN want zij doen dit werk met het gemak van de natuurlijke gave. die dit werk bij ons wil komen verrichten? KOMT U DAN EVEN MET ONS SPREKEN over het loon en de verdere voorzieningen. ONS ADRES?? GROTE ZWANENSTRAAT 5—9 HULST TEL. 01140—3151 Het voltallige Jasneva-kwartet. De kleine Vivat, de senoritas Vedette, de kloeke Parfait en de enorme Enorm. In het bijzonder voor prijsbewuste kenners. Alle vier altijd: licht en lekker! SIGARENFABRIEKEN VALKENSWAARD

de Stem | 1965 | | pagina 6