„Ik nog meer verzekeringen? Man, laat me niet lachen..." Die reactie is begrijpelijk! Net als ieder ander weldenkend méns heeft hij bijtijds gezorgd voor een veilig „verzekerings-dijkje" dat hem moet bescher men tegen de stormen-des-levens. Maaris dat dijkje wel hoog genoegzitten er geen zwakke plekken in Hebt U dat wel eens onderzocht? Waarschijnlijk niet (u hebt per slot van rekening ook andere dingen aan uw hoofd). Maar daarvoor hebt u dan ook mij, uw assurantie-tussenper soon. (Assurantietussenpersoon wil zeggen dat ik een schakel ben tussen u en de levensverzekeringmaatschappijen. Ik ben een volkomen zelfstandig zakenman. Ik ben bij geen enkele verze keringmaatschappij in dienst. Ik dien het belang van mijzelf, door mijn cliënten de best mogelijke adviezen te geven, zodat zij klant blijven.) Mijn advies is: laat mij uw verzekerings-dijk eens nauwkeurig bekijken. Want het is gebleken dat deze bij zeven van de acht mensen niet bestand is tegen extra zwaar weer. Zeven van de acht mensen hebben (zonder dat zij het mis schien beseffen) behoefte aan een extra voorziening, die hun „dijk" op de juiste hoogte brengt en de zwakke punten versterkt. Een afdoende, waterdichte voorziening, geheel afgestemd op hun persoonlijke wensen en omstandigheden. En daar kan ik thans voor zorgen. Waarom? Omdat één van de levensverzekeringmaatschappijen zojuist een plan heeft ontworpen, dat dit allemaal mogelijk maakt. Zo'n plan heetten de naam zegt -igenlijk alles al): Delta plan! De maatschappij heet Amstleven. Al meermalen heeft Amstleven getoond dat zij speciaal op het gebied, van de persoonlijk aangepaste verzek 'ngen heel wat mans is. Zij is volledig ingesteld op inJividiieh .ervice. Het is daarom dat ik het Delta-plan van Amstlevei ^-aag uw aandacht aanbeveel. Mag ik u er spoedig meer van komen vertellen? M Uw assurantieman §r% weet er alles van Vraag hem dus 0111 nadere bijzonderheden over het Amstleven Delta-plan. Desgewenst kunt u ook bij Amstleven zelf een brochure over dit onderwerp aanvragen: postbus 1072 .- Amsterdam - tel. 020-63272.

de Stem | 1965 | | pagina 14