JANSEN TILANUS alles Bkan met cetalbwr HALF MILJOEN BOEKEN ÏN RAI Baron Bluff op oorlogspad KLANKBEELDSERIE OVER BENELUX MIDDENGEBIED Dzjes zien met .Bill Evans 1 Plasticolor halenTT rCTtliJFTiRTiTilfiTU J Luister naa Lente-Plasticoldr! Nationale boekenmarkt Charmant! 'n echte „Step"... VijfKRO-reportages TV-UITZENDING Engelse cup final NTS-reporlage van regeringsverklaring Dr. H. Vlaanderen in Teleac-cursus modern en modieus ondergoed is van een naam om te dragen! arsene lupin gentlêman- inbreker LIED 12.US 6 7 8 9 DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 23 APRIL 1965 (Advertentie) (Van onze radio- en t.v.-redactie) HILVERSUM Naarmate de eenwor ding van de Beneluxlanden vordert, ver vagen hun onderlinge grenzen. De aan die grenzen gelegen gewesten verliezen in die nieuwe eenheid hun vroegere ka rakter van randgebied. Met name voor Belgisch en Nederlands Limburg, voor onze provincie Noord-Brabant en de Bel gische provincie Antwerpen geldt zelfs, dat zij in de Benelux centraal gelegen zijn. Samen met het district Leuven duidt men deze streek tegenwoordig aan als het Benelux-middengebied. Door zijn ligging wordt dit gebied in zijn totaliteit bij voortschrijdende inte gratie gestuwd naar een uiterst veelbe lovende nieuwe ontwikkeling. Met zijn bevolkingsaantal van 4.5 miljoen, de helft Belgisch, de helft Nederlands, vormt het in verschillend opzicht een na tuurlijke eenheid. Primair industriege bied, heeft het ook anderszin. grote po tenties. Zijn centrale ligging tussen de economische zwaartepunten van d Bene- lux-landen samenvallend met een frappante positie in het spanningsveld van Westeuropese economische krach ten wordt versterkt door eigen vitale centra. Wij denken aan de wereldhaven en het industriegebied Groot-Antwerpen, het industriegebied Zuidoost-Brabant met Eindhoven als centrum en het Lim burgse kolenbekken. De heer Evers, die deze serie in sa menwerking met ,,Brabantia nostra' uitwerkt, prijst zich gelukkig dat zovele deskundigen aan deze KRO-produkties hebben meegewerkt. Wij noemen de hoofdplanoloog voor Noord-Brabant, dr N. P. J. de Vries, de directeur van de planologische dienst in Limburg, de heer P. C. A. 't Hoen en de adviseur bij het bestuur voor de stedebouw in Brussel, de heer V. Wastiels. Voorts dr. L. Roppe, gouverneur van Belgische Limburg, dr. Ch. van Rooy,. commissaris der koningin in Ned. Limburg, ir. Falcke, directeur- generaal der waterwegen in België, ir. Witte, burgemeester "van Eindhoven, mr. Becht. burgemeester van Tilburg, mr. dr. G. Kortmann, commissaris der ko- HILVERSUM Zaterdag 1 mei a.s. zal van 14.30 tot 16.45 uur een recht streekse televisiereportage worden ge geven van de finale om de Engelse voet- balbeker, die tussen Liverpool en Leeds United wordt gespeeld. De uitzending welke traditiegetrouw begint met community-singing, zal door ir. Ad van Emmenes van commentaar worden voorzien. ningin in Noord-Brabant en drs. M. C. Verburg, directeur van het ETI in Zee land. Het eerste klankbeeld, dat een inlei ding geeft op de interregionale en in ternationale problematiek op sociaal, cul tureel en economisch terrein wordt op dinsdagavond 27 april van 22.05-22.30 uur door de KRO uitgezonden. De andere vier klankbeelden volgen op de dinsdag avonden hierna. (Advertentie) YEREENIGDE TOUWFABRIEKEN ROTTERDAM AMSTERDAM HILVERSUM De NTS heeft aan de voorzitter van de Tweede Kamer, mr. F. van Thiel om toestemming ge vraagd, een directe tv-reportage te mo gen geven van de regeringsverklaring welke op dinsdagmiddag 27 april a.s. om 13 uur door minister-presiden1 mr. J. Cals, namens 't nieuwe kabinet wordt afgelegd. Zo mogelijk zal dan ook een rechtstreekse tv-reportage worden gege ven van de debatten, welke hierop in de middaguren zouden kunnen volgen. Besluit het parlement om dit debat in de avonduren te houden, dan zal de NTS hiervan een op beeldband vastge legde samenvatting geven. DERBY TONIC TOP, DIE TONIC VAN HERO TIP voor meer genieten: Derby Tonic Utael serveren met schijfje citroen. TIPTOP aan tafel en in longdrinks. Noem man en paard - vraag altijd Hero Derbv Tonic. Cheers Bill Evans (piano) met zijn gelijkna mig trio (Chuck Israëls, bas, en Ear- ry Bunker, drums) worden in het programma Dzjes zien geïntroduceerd door Pim Jacobs. (Vanavond, eerste net, 21.30 uur). (Advertentie) (Advertentie) Dr. H. Th. Vlaanderen, die docent Frans is aan het Haags en Rotterdams Montessori-lyceum, geeft woensdag 28 april om 23 uur in de Teleac-cursus over moderne onderwijs-methoden een demon stratie van een audio-intuïtieve methode die in Antwerpen op de lagere school wordt toegepast. Ook zal hij de methode bespreken, die pater Kropman op het Ignatius-college te Amsterdam gebruikt. Herhaling van les vindt plaats op zaterdag 1 mei van 10.30 tot 11 uur. 19) „En u hebt geen idee? Niet het min ste vermoeden? Het is mogelijk dat de schuldige door uw kamer is ge komen.". Ze lachte hartelijk zonder zich ook maar in te denken dat men haar zou kunnen verdenken. ,,Maar ik heb mijn kamer niet ver laten! Ik ga nooit uit. En hebt u dit misschien dan niet gezien. Ze maakte het raam van het hokje open. Kijkt u maar, het is wel drie meter tot aan de vensterbank aan de overkant". „Wie heeft u gezegd dat wij rekening houden met de mogelijkheid dat de diefstal langs die weg gepleegd is.?" •Maar... het snoer was toch in het kleine kamertje?" .,Hoe weet u dat?" „Lieve hemel, ik heb altijd geweten dat het daar 's nachts werd neerge legd... men heeft er in mijn bijzijn over gesproken." TIAAR GEZICHT, nog jong maai verlept door het verdriet, druk te grote zachtheid en berusting uil Maar toch kreeg het in de stilte plot seling een angstige uitdrukking alsof haar een gevaar bedreigde. Zij trok haar zoontje naar zich toe. Het kind nam haar hand en kuste die teder. „Ik neem niet aan", zei monsieur de Dreux tegen de commissaris, toen zij alleen waren ..ik neem niet aan dat u haar verdenkt Ik sta voor haar in. Zij is de eerlijkheid zelf" ,,Ik ben het volkomen met u eens", bevestigde monsieur Valorbe ..Ik heb hoogstens gedacht aan een onbewuste medeplichtigheid. Maar ik geef toe dat we van deze uitleg moe ten afzien want die lost het probleem waar wij op stoten, helemaal niet op." De commissaris zette dit onderzoek niet voort, de rechter van instructie nam het over en maakte het in de daarop volgende dagen af. Men on dervroeg het personeel, men onder zocht de staat van de grendel, men nam proeven met het slot en het openen van het kamertje en men doorzocht het binnenpleintje van bo ven naar beneden Alles was nutteloos. De grendel was in orde. Het raam kon van buiten af niet geopend noch gesloten worden. Meer m het bijzonder richtte men de onderzoekingen op Henriette want on danks alles kwam mèn steeds weer op dat punt uit Men doorsnuffelde haar leven.in alle onderdelen en men kwam,tot de bevinding dat ze in drie jaar slechts viermaal het huis verla ten had en alle vier de keren voor boodschappen di_ men juist kon aan geven. In werkelijkheid was ze ka mermeisje en naaister van madame de Dreux, die erg streng voor haar was zoals heel het personeel vertrou welijk mededeelde. „Bovendien," zei de rechter van in structie. die na een week tot dezelf de slotsom kwam als de commissa ris, ,,al zouden we de schuldige ken nen en zover zijn we nog niet dan zouden we nog niets meer weten over de wijze waarop de diefstal ge pleegd is We zijn rechts en links in gesloten door twee hindernissen: een gesloten deur en een gesloten raam. Het is een tweeledig mysterie. Hoe zijn ze binnen kunnen komen en hoe wat nog veel moeilijker is. hebben ze kunnen ontsnappen via een gegren delde deur en een gesloten venster?" Na vier maanden onderzoek dacht de, rechter het volgende bij zichzelf: monsieur en madame de Dreux had den het snoer van de koningin ver kocht. gedwongen door geldgebrek Hij stopte de zaak in de doofpot. DE DIEB'STAL VAN het kostbari juweel bracht de familie de Dreux- Soubise een slag toe waar zij nog lang onder gebukt ging. Nu hun kre diet niet meer gesteund werd dooi de reserve die een dergelijke schat uitmaakte, kregen zij te maken met schuldeisers die nog meer eisten en met geldschieters die hun minder gunstig gezind waren. Zij moesten hard aanpakken, verkopen en hypo theek nemen Kortom, zij zouden ge ruïneerd geweest zijn als niet twee grote erfenissen van verre verwanten redding gebracht hadden Ook hun trots leed alsof ze een deel van hun adel verloren hadden. En wat eigenaardig was, de oude kost- advertentie) schoolvriendin moest het bij de gra vin ontgelden. Zij koesterde een ech te wrok tegen haar en ze beschul digde haar openlijk Eerst werd zij naar de verdieping van het personeel verwezen en toen werd zij op staande voet de deur uitgezet. En 't leven ging verder zonder gedenkwaardige ge beurtenissen. Zij waren veel op reis. Een voorval uit deze periode moet genoemd worden. Een paar maanden na het vertrek van Henriette ontving de gravin een brief van haar die haar zeer verwonderde: Madame, Ik weet niet hoe ik u moet be danken. Want u bent het toch die me dat gestuurd heeft? Dat kunt u alleen zijn. Niemand anders kent mijn schuilplaats in dit kleine dorp je. Vergeef het me, als ik me ver gis, maar aanvaard in ieder geval mijn dankbaarheid voor alle goeds in het verleden.... Wat wilde ze. daarmee zeggen? De I goedheid van de gravin ten opzichte van haar op dat moment of in het verleden, beperkte zich tot veel on- rechtvaardigheden. Waar diende dat bedankje voor? Toen haar om uitleg gevraagd werd. antwoordde zij dat zij over de post twee biljetten van duizend frank ont- vangen had in een brief die niet aan- 1 getekend of bestempeld was. De en- 1 veloppe die ze bij haar antwoord in- sloQt. had het poststempel van Parijs i en alleen haar adres stond erop met een duidelijk verdraaide hand ge- schreven. Waar kwamen die twee duizend frank vandaan? Wie had ze gestuurd? De justitie deed nasporingen. Maar wel ke weg moest men in deze duister- nis volgen? 1 En hetzelfde deed zich twaalf maan den later weer voor. En een derde keer; en een vierde keer eeri zes jaar 1 aan een stuk met dat verschil dat het vijfde en zesde jaar de som ver dubbeld was, hetgeen Henriette die plotseling ziek was geworden, in staat zelde om zich naar behoren te verzorgen Nog een verschil: toen de postadmi nistratie een van de brieven had vastgehouden omdat er geen post stempel op zat, werden de laatste twee brieven volgens de regels ver zonden, de ene vanuit Saint-Germain cn de andere uit Suresnes. De af zender tekende eerst met Anquety en toen met Péchard. De adressen die hij opgaf, waren v»'c (Van een onzer correspondenten) AMSTERDAM De nationale boeken markt '65, die van vrijdag 14 tot en met zondag 23 mei in het nieuwe RAI- gebouw zal worden gehouden, belooft een omvang en een onderwcrpenspecia- Iisatie te woyden, zoals noff nooit eer der in de geschiedenis van het boek is vertoond. Dit blijkt uit nadere mededelingen over het evenement, die gisteren in Amsterdam zijn gedaan. Op een opper vlakte van ruim 10.000 vierkante meter komen voor het eerst 30.000 verschillen de boeken bij elkaar om te bekijken, maar ook om te kopen. Tien dagen lang zal de RAI een boekwinkel zijn van on gekende grootte en sortering. Naast de stand van bijna 100 Nederlandse uitge vers zal de grootste attractie worden gevormd door de onderwerpenstands. Liefhebbers van bijvoorbeeld natuurwe tenschappen, kunst, reizen en toeristen, speurders- en misdaadromans of vrije tijdsbesteding, vinden een zo unieke col lectie als nergens ooit bijeen heeft ge staan. Er komen negen van deze on derwerpenstands: belletrie. kunst en kunstenaar, speurders- en misdaadro mans, schepping en herschepping, mens en maatschappij, kinder- en jeugdboeken reizen, toerisme en natuur, huis en ge zin, en vrijetijdsbesteding. In een rustige sfeer zal men hier let terlijk alles kunnen vinden wat over het betrokken onderwerp aan boeken op de markt is. Daarnaast is er een enorme op zelfbediening afgestelde pocketbook- supermarkt. waar de liefhebbers van pocketbooks naar hartelust kunnen gras duinen. Deze afdeling alleen al krijgt een oppervlakte van 450 vierkante me ter. Er komt ook een speciale expositie van het Nederlands Bijbelgenootschap met buitengewoon interessante inzendin gen als oude wetsrollen en handschrif ten, alsmede de fraaiste bijbeluitgaven (Advertentie) OpgetogenHaar liefste lach is voor hem. voor zijn gelukkige keuze. Een StepVoor dat kokette Step- gebaar - lichte vingerdruk, pffft, wolkje parfum of lotion. Névelfris verdeeld. Step accentueert vrouwe- lijke charme. Daarom: ook voor zo n. waardevolle Step. In uw tasje. I Op uw toilettafel. Step. Uw bekoor lijkheid kan. er niet buiten Dus let op 't Step-embleem bij de parfume- rie. Déar is ook Step-service. van de gehele wereld. De Nederlandse grafische en papierindustrie zal een uit gebreide expositie inrichten om de be zoeker een inzicht te geven in de weg „van boom tot boek". In verband met de voortdurende voor- raadvoorziening is een voorraadopslag nodig". Dit gebeurt in een magazijn van de Europahal. Men heeft er 7 km plan ken voor nodig. (Advertentie) «je Ja natuurlijk moet die Duitse luitenant gestraft worden. Dat be hoeft helemaal niet uitgezocht te worden, dat is duidelijk. Als hij sol daten vijfentwintig maal een lied laat uitschrijven omdat ze de tekst niet geheel uit het hoofd kennen, terwijl tienmaal voldoende zou zijn geweest, dan is die luitenant zwaar fout. Goedhij kon vooraf onmoge lijk weten 'dat zijn superieuren tien keer overschrijven genoeg zou den vindenmaar dat doet er hele maal diet toe. Als de kwestie van het soldatenliedje toevallig niet in de openbaarheid was gekomen, zou den die superieuren zich niet over vijfentwintig of tien keer druk ge maakt hebben, maar nu iedereen in de krant gelezen heeft dat Duitse soldaten verplicht zijn liedjes uit het hoofd te leren en dat ze disci plinair gestraft worden als ze de tekst niet helemaal beheersennu is het een kwestie van gezichten red den. Dat doet men dan ook op onna volgbare wijze. Men zegt dat de lui tenant zich als een kostschoolonder wijzeres heeft aangesteld en dat het een tikkeltje lachwekkend is dienst plichtige militairen strafregels op te geven omdat ze „Madel, draussen ist es schön" niet vlot kunnen zin gen, neen, men jongleert met de strafmaat. De luitenant had ze die Madel tienmaal moeten laten over schrijven, dan was de zaak volko men in orde geweest, aldus orakel de de leiding van de vliegbasis waar het liederenincident zich heeft af gespeeld. Enfin, de luitenant moet een krijgstuchtelijke douw hebben, de soldaten kennen het lied van bui ten en de Navo is parater dan ooit. Want het is duidelijk dat de zaak van de westerse vrijheid valt of staat met de vaardigheid in het zin gen van marsliederen. Als de Rus sen stuntelig horen zingen, dan we ten ze dat er iets aan het moreel schort. Hun spionnen leggen het oor dagelijks te luisteren op de exerci tieterreinen van West-Europa en als het „Madel draussen ist es schön" er niet gedragen, monter en rolvast uitkomt, dan seinen ze on middellijk naar het Kremlin: Val maar aan, want met het leger hier is het een zootje. Dat wist de luitenant, natuurlijk ook wel en op zijn dienstijver is dan ook niets aan te merken. Het is van het gróótste belang dat zijn minde ren de marsliederen beheersen en hij had het volste recht de zwakke lingen met forse hand aan te pak ken. Alleen: tien keer was genoeg ge weest, de sufferd. Waaróm tien? Ja, toe nou, dat kan ik toch niet weten. Ik ben geen generaal. PRAET-MAECKER HET SPOOK Fred Liinn, directeur van een slo persbedrijf in Bushby (Engeland) zit met een personeelstekort, nu enkele van zijn doorgaans niet voor 'n klein tje vervaarde mannen die bang zijn voor ,,het spook", van een karwei in het dorp in Leicestershire weg blijven. Sinds Lunns bedrijf de afbraak van het landhuis begonnen is. heeft één werknemer opgezegd, weigeren twee mee te werken zolang daar „die vreemde geluiden" zijn, en gaat een vierde niet verder dan de buitenmuur. Hoe erg het wel is, zegt Lunn. wordt bewezen door het feit, dat één der mannen zelfs zijn loonzakje niet is komen halen. IV'f Wt 4* 'f Horizontaal: 1. patroon, bier. 2. dui- jekooi. 3. begroten. 4. tekst met me lodie, lichaamsdeel. 5. landbouwwerk tuig, georganiseerd overleg. 6. ver maak. besmettelijke ziekte. 7. la waai. 8. ondergang. 9. schitterend, weekdier. Verticaal: 1. stel oogglazen, geleerd. 2. boom. 3. orde. 4. grote plaats, bij belse figuur. 5. in memoriam, fa milielid. 6. plaats, dierehuid. 7. tel woord. 8. godin van de dageraad. 9. as, vertaler. f iflo; -fids e soa 8 -uaS^u 'i i •siad 'jfsjd -9 ba "uit g 'iAai 'pe;s -f 'TaSaj 8 dai 3 '«nis 'iT-iq 'I jfEjs "toolu 6 P3A 8 'uaAai 'i J 'tsad jads '9 o§ 'ga g -jaa^ 'pan f, uauiBj g *xi; z 'snd 'seeq 'i -joh J ;gujssoido J Vrijdag 23 april HILVERSUM I 402 M VARA: 12.00 Altviool en piano (opn): moderne muziek 12.17 Tentoonstellings agenda 12.22 Actualiteiten 12.27 Medede lingen t.b.v. land- en tuinbouw 12.30 Overheidsvoorlichting: Voor de land bouw 12.35 Schoolorkest AVRO: 13.00 Nieuws 13.10 Mededelingen, eventueel actueel of grammofoonmuziek 13.25 Beursberichten 13.30 Kinderkoor met pianobegeleiding 13.55 Bij de tijd en bu de thee: gevarieerd programma 15.30 Lichte orkestmuziek (opn.) VPRO: 16.00 Nieuws. Aansluitend: Kinderkleren, vroe ger en nu lezing. 16.15 Lichte grammo foonmuziek 16.30 Nieuwsdienst voor nieuwsgierige kinderen 16.34 Voor de jeugd 17.00 Kerkorgelmuziek met com mentaar 17.30 Voor de rijpere jeugd 18.00 Nieuws 18.15 Licht instrumentaal trio 18.30 Bèta: nieuws uit de wereld van de natuurwetenschappen 18.40 Jazz-ron- do 19.00 Kiosk: artikelen uit de week bladen 19.10 Nieuwe grammofoonplaten 19.30 Kunstkroniek 19.55 Eerste kolom 20.00 Nieuws. 20.05 Voordrachten. VARA: 21.0 Promenade-orkest en zangsoliste: amusementsmuziek 21.45 Tegenvoeter, satirisch programma 22.15 Lichte orkest muziek (gr.) 22.30 Nieuws 22.40 Spontane reacties: muzikale discussie 23.10 Lich te grammofoonmuziek 23.45 Socialistisch nieuws in Esperanto 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II 298 M KRO: 12.00 Angelus 12.03 Nieuwe lich te grammofoonplaten 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw 12.30 Nieuws 12.40 Actualiteiten of grammofoonmu ziek 12.50 Wissewassen. licht program ma 13.10 Populaire grammofoonmuziek 13.35 Voor de vrouw 13.45 Musiësta: lichte muziek 15.00 Klassieke en moder ne kamermuziek (opn.) 15.30 Voor de zieken 16.30 Klassieke kamermuziek (gr.) 17.00 Voor de jeugd 17.30 Coda: lichte muziek voor de jeugd 19.00 Nieuws 19.10 Actualiteiten 19.30 Vliegende schij ven: grammofoonplatenprogramma v. de militairen 20.20 Moderne muziek door Radio Kamerorkest en solisten '20.45 Radiokoor: Negro Spirituals 21.00 Zang, begeleid door twee gitaren: lichte muziek 21.20 Zonder romantiek: ervarin gen van Ridders der Militaire Willems orde. 21.40 Lichte grammofoonmuziek 22.00 Actualiteiten of grammofoonmu ziek 22.25 Boekbespreking 22.30 Nieuws 22.40 Epiloog 22.45 De Valsspelers, hoor- sp,el 23.30 Klassieke kamermuziek (gr.) 23.55-24.00 Nieuws. BRUSSEL VLAAMS 324 M 12.00 Nieuws 12.03 Grammofoonmuziek 12.15 Gevarieerde muziek (12.25 Weerbe richt) 12.50 Beursberichten en program maoverzicht 13.00 Nieuws 13.20 Amuse mentsmuziek 14.00 Nieuws 14.03 Popu lair klassieke muziek (15.00 Nieuws) 16.0 Nieuws 16.3 Beursberichten 16.09 Kamermuziek 16.50 Grammofoonmuziek 17.00 Nieuws 17.15 Duitse. Engelse en Franse les 18.00 Nieuws 18.03 Program ma voor de soldaten 18.30 Berichten voor de automobilisten 18.45 Sportkroniek 18.52 Lichte muziek 19.00 Nieuws, weer bericht. radiokroniek en Het weer bij ons 19.40 Lichte muziek 1945 Echo's uit de natuur 20.00 Liturgische lezing 20.30 Operafragmenten 21.30 De charme van het chanson 22.0 Nieuws en berichten 22.15 Vocale muziek 22.45 De zeven kun. sten 23.0 Nieuws 23.05 Stemmig ge mengd avondprogramma 23.55-24.00 Nieuws. BRUSSEL FRANS 484 M 12.00 Nieuws 12.02 Gevarieerde muziek en actualiteiten 13.00 Nieuws 14.00 Nws. 14.03 Gevarieerd programma 15. Nws. 16.00 Nieuws. 17.00 Nieuws. 18.00 Nieuws 19.20 Lichte muziek. 19.30 Nieuws en Sport 20.00 Kamermuziek 2.50 Gram mofoonmuziek 22.0 Wereldnieuws 22.15 Jazzmuziek 22.55-23.00 Nieuws. Zaterdag 24 april HILVERSUM I 402 M VARA: 7.00 Nieuws Aansluitend: Och tendgymnastiek en socialistisch strijd lied 7.20 Lichte grammofoonmuziek 7.25 Van de voorpagina 7.30 Lichte gram mofoonmuziek 8.00 Nieuws en socialis tisch strijdlied 8.13 Lichte grammofoon muziek 8.20 Wegwijs: tips voor trips en vakanties 8.30 Vocaal ensemble 8.40 Or gelspel 9.00 Loon naar werken, praatje 9.10 Klassieke grammofoonmuziek 9.35 Waterstanden VPRO: 9.40 Eten en drin- Advertentie) Zekerheid met een OLVEH Perfecte Groeipolis (Advertentie) ken, gesprek over eten en drinken in de Bijbel 9.55 Het meisje in de samenleving, praatje VARA: 10.00 Buitenlands week overzicht 10.15 Z.O. 135: gevarieerd pro gramma (Om 11.00 Nieuws). HILVERSUM II 298 M KRO: 7.00 Het levende woord: medi tatie 7.05 Klassieke grammofoonmuziek 7.30 Nieuws 7.40 Geestelijke liederen 7.55 Overweging 8.00 Dj inn, gevarieerd pro gramma. Vrijdag 23 april NEDERLAND I NTS: 19.00 Nieuws in het kort 19.01 Barend de Beer NCRV: 19.06 Zing er eens uit! liediesprogramma 19.35 De Beverly Hillbillies. TV-film NTS: 20.00 Journaal NCRV: 20.20 Attentie 20.45 Memorandum van eeii dokter, TV-spel 21.30 Dzjes-zien, jazzprogramma 21.55 Ver van huis, religieus documentair pro gramma 22.15 Liedjesprogramma NTS: 22.40 Socutera 22.45-22.50 Journaal. NEDERLAND II NTS: 20.00 Nieuws in het kort 20.01 Fiesta Gitana VARA: 20.20 Voordracht 20.3 Haakjes en oogjes, TV-film NTS: 21.2 In vertrouwde handen: Geboorte met de keizersnede, filmreportage VARA 21.45 Achter het nieuws. BELGIE VLAAMS 18.45 Franse les 19.00 Zandmannetje 19.05 De wereld is klein: Oosters pren tenboek 19.30 Voor de jeugd 19.55 De weerman 20.00 Nieuws 20.25 Johnny en Rijk. amusementsprogramma 20.55 Ari adne auf Naxos. opera 23.00 Nieuws. BELGIE FRANS 18.30 Berichten 18.33 Espace. weten schappelijk programma 19.00 De schijn werper op de voorzorg 19.30 Les quatre justiciers. feuilleton 20.00 Journaal 20.20 Face a J'opinion 2.30 Le Chandelier, komedie 21.50 Face a l'opoinion wekelijk se vragenbeantwoording 22.40 Journaal. PARIS voor NederlandFresiaplein 3 - Wassenaar AIS PC BARON IN DE BAUON STAFT,^B™^Afott,o) KOMCN DE EERSTE OPGEWONDEN BOLKNAKEN EN OPSTANDELINGEN UIT HET PALEIS "TE VOORSCHIJN

de Stem | 1965 | | pagina 5