Wie koopt er mijn flessen? Z.-Beveland Commissie geïnstalleerd voor streekontwikkeling Kloetinge in beroep Kroon tegen G.S.-besluit veehouders, notarissen, antiquairs;.. GOES Zeeuwsch-Vlaanderen Dagblad De Stem de spaarbank met volledige bankservice Stoppeldijk- Wilsoorden Subsidie Nieu w aardbeienras wint veld in Zeeland Wijziging uitbreidingsplan Verschil Graaf Van Randwijck 25 jaar burgemeester te Nw. en St.-Joostland Vreemde hobby van W. Saman HOOGWATER O.K.K. viert in 66 diamanten jubileum Vandaag Morgen DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 21 APRIL 1965 Tbc-onderzoek. In het tijdvak van 10 t.e.m. 29 juni wordt in Goes weer een bevolkingsonderzoek op longtuberculose gehouden. Dit onderzoek dat zal plaatsvinden in het Medisch Centrum (Beatrixlaan 22) betreft eenieder, die 15 jaar en ouder is. De schoolgaande kinderen nemen niet deel, omdat bij hen via de scholen d.m.v. een tuberculine-reactie in een onderzoek wordt voorzien. Het bevokingsonderzoek beperkt zich echter niet alleen tot 'n onderzoek op tu berculose. Ook andere afwijkingen van de borstorganen, zoals hartziekten, tu mors enz., kunnen worden geconsta teerd, waardoor, indien tijdig ontdekt, de kans op herstel wordt vergroot. G.J.G.-filmavond. De Goese Jeugd gemeenschap organiseert a.s. donderdag avond om 8 uur in de achterzaal van ,,De Lanbouw" een film- en forumavond in verband met de komende viering van de bevrijding. Een Oostduitse verzetsfilm zal eerst worden vertoond. De film tekent uitstekend de sfeer, waaronder de jeugd tijdens het nazi-be wind heeft moeten leven, de intimidatie en terreur, de angst, die soms tot het verraden van buren en vrienden leidde. Maar ook de moed die er nodig was om zich actief te verzetten. Na de pauze zal aan een forum, be staande uit personen uit het voormalig verzet, enige jongelui en 'n „tiener" uit de periodt 1940-45, vragen gesteld kun nen worden, zodat een gesprek kan plaatsvinden tussen de generatie van toen en van nu. Iedereen, in het bijzonder jongelui van 15 jaar en ouder is welkom. Heinkenszartc! Ouderavond In de gymnastiekzaal van de school hield de o.l.s. haar jaar lijkse ouderavond onder voorzitterschap van de heer N. C. -de Regt. De heer Joh. Huissoon werd herkozen als lid van de oudercommissie, terwijl in de plaats van de heer C. Meulpolder werd geko zen de heer D. Hannewijk. Het hoofd der school, de heer H. Eversdijk, deed mededelingen over het schoolleven, de schoolreis e.d. Vastgesteld kon worden, dat het leerlingenaantal van de school nog steeds groeit. Ook dit jaar zullen de leerlingen van de hoogste klas een driedaagse schoolreis houden. Verder werd gesproken over het verstrekken van schoolmelk, het verkeersexamen, de test van het arbeidsbureau. In de pauze werd druk gebruik gemaakt van de ge legenheid om de tentoongestelde han denarbeid- en handwerkprodukten en de andere werkstukken van de leerlingen te bezichtigen. Na de pauze hield mevrouw Bonebak ker- Gosschalk, arts te Goes, een boei ende en leerzame lezing over sexuele opvoeding van de kinderen. De ouderavond werd zeer goed be zocht. 's-Heer Arendskerke Rectificatie. In het verslag over de jongste raadsvergadering van deze ge meente is vermeld, dat de heer Verdonk (KVP), die stemming vroeg over het mestvaalten-voorstel, daarbij werd ge steund door de heren Vos (soc.), Linden- bergh (VVD) en v. d. Guchte (AR). Laatstgenoemde steunde het verzoek van de heer Verdonk evenwel niét. In diens plaats moet gelezen worden de naam van de heer De Kooning (KVP). 's-Heerenhoek Scliieting De handboogvereniging ..Concordia" hield haar schieting op de liggende wip bij de heer P. Rijk. Aanwezig waren 32 schutters van 11 verschillende verenigingen. De uitslag is als volgt: Hoofdvogel: C. Timmerman, van Vios te 's-Heerenhoek. lste zijvogel: J. Rijk, van Eensgezindheid te 's-Heerenhoek. 2de zijvogel: P. Rent meester, van A.D L.M. te Kwadendamme. lste bovenkal: C. v. d. Guchte, van Spes- Nostra te Ovezande. 2de bovenkal: O. Steenaert, van A.D.L.M. te Kwadendam me. lste onderkal: A. v. d. Dries, van Vrije-Schutters te 's-Heerenhoek. 2de on derkal: C. Boonman, van Vrije-Schutters te 's-Heerenhoek. lste Klep: W. de Wil de, van Juliana te Oudelande. 2de Klep: L. Vermuë, van Soranus te Heinkenszand 3de Klep: P. Steketee, van A.D.L.M. te Kwadendamme. Meeste kleine vogels: P. Remijnse, van Ons-Genoegen te Oudelande, 5 stuks. IJzendijke Slippartij. Op de provinciale weg, tussen Parkzicht en de Zevenhofsteden- straat, is een Duitse personenauto geslipt en over de kop geslagen. Er waren geen gewonden. Het ongeluk gebeurde toen de Belg C. C. uit St. Niklaas vanaf de berm de weg opreed. De wagen met de Keule naar H. D. R. aan het stuur moest uit wijken en kwam in een slip. Gemeenteraad Donderdag 22 april om half acht komt de raad in openbare vergadering bijeen. Naast een viertal suDsidieverzoeken vermeldt de agenda ook een voorstel tot vaststelling van een gemeenschappelijke regeling ingevolge de algemene bijstandswet, en een ont werpvoorstel tot wijziging van d<e wet houderssalarissen. In het kader van het saneringsplan Zuidstraat e.o. zal de raad moeten be slissen over aankoop van woning Nieuw- straat 3 en ten behoeve bouw gymnas tieklokaal tot aankoop van een noodwo ning aan de Verlengde Molenstraat. Voorstellen tot wijziging van de hon denbelasting, salarisregeling van secre tarie- en overig gemeentepersoneel ,n de verhoging van het krediet voor de elektrifikatie van de onrendabele perce len vormen het sluitstuk van deze raads vergadering. Sluis Uit de bocht gevlogen De heer F. L. geraakte met zijn volkswagen op de Pro vinciale Weg uit de bocht nabij de Al gemene Begraafplaats. De wagen kan telde en kwam zeer zwaar beschadigd terecht op het rijwielpad. Een passerende automobilist uit Zuidzande slaagde erin de heer L. uit zijn hachelijke positie te bevrijden en hem naar huis te bren gen. Vandaar werd hij later met ern stige snijwonden aan het gezicht naar het Sint Antonius ziekenhuis in Oostburg overgebracht. Stoppeldijk Stormschade. De hevige windstoten die tijdens de paasdagen het weerbeeld bepaalden hebben grote schade aange richt aan de in aanbouw zijnde land- bouwschuur van de gebroeders Boeding in de Pauluspolder. Alle dakspanten wer den door de wind neergedrukt. De schuur wordt gebouwd in het kader van de ruilverkaveling. Boschkapeüe Brand. Op de morgen van eerste paasdag is de landbouwschuur van hèt bedrijf F. Cornelissens in vlammen opge- gan. De brandweer van Vogelwaarde moest grotendeels uit de kerk getrom meld worden, maar ook bij een sneller in grijpen zou de schuur niet meer te redden geweest zijn. In de brand ging verloren een combine, een landbouwwa- gen, een maaimachine en een hoeveel heid stro. De oorzaak van de brand is onbekend. De schade, wordt geschat op ongeveer f 50,000, De schuur was verzekerd. Dagblad vooi Zeeland KANTOREN: Voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Steenstraat 14 Telefoon'2377 Hulst voor Walcheren en Zuid-Beveland Klokstraat 1, telefoon 8252 GOES (Advertentie) ZIJ sparen, samen met ruim 1.800.000 andere Nederlanders, bij de Ralffeisenbank. Omdat zij er de keus hebben uit vele spaarvormen en in een strikt persoonlijke sfeer worden geadviseerd. Zij weten, dat zij bij meer dan 1000 banken en bijkantoren óók terecht kunnen voor alle andere bankzaken. Hun spaargeld (samen miljard gulden) wordt, door de plaatselijke Raiffeisenbanken, aangewend in de lokale sfeer om de leefbaarheid van het land te vergroten. (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE Met de installa tie van de streekontwikkelingscommissie Stoppeldijk-Walsoorden is deze commis sie officieel naar buiten getreden. Deze installatie vond gisteren plaats tijdens een druk bezochte bijeenkomst in hotel Van Leuven te Kloosterzande, door de heer J. Kakebeke, voorzitter van de pro vinciale raad voor de bedrijfsontwikke ling. Tal van instanties uit streek en provincie, werkzaam op cultureel, maat schappelijk en stads-organisatorisch ter rein, alsmede de gemeentebesturen van Vogelwaarde, Hontenisse en Graauw en Langendam waren bij deze installatie vertegenwoordigd. Ir. L. T. J. M. de Wit, rijkslandbouw- consulent schilderde op deze bijeenkomst een duidelijk beeld van de streekont wikkeling in het algemeen en de onder havige streekontwikkeling in het bijzon der. Met dit werk is in 1958 gestart in gebieden waar de agrarische ontwikke ling achter raakt op de algemene ont wikkeling van de streek. Momenteel zijn ongeveer honderd gebieden onderhanden en provinciaal bezien is de streekontwik keling Stoppeldijk-Walsoorden de zesde in de rij. Vooraf gingen o.m. Eede, De Zak van Zuid-Beveland, Walcheren en Koewacht. Het bijzondere van deze streekontwikkeling is wel dat het werk terrein samenvalt met het grondgebied van de ruilverkavelingen Stoppeldijk en Walsoorden. De agrarische streekontwikkelingscom missie Stoppeldijk-Walsoorden stelt zich in eerste instantie tot taak een streek- voorlichtingsplan op te stellen. Men z?/ zich daarbij baseren o phet in 1960 do/.r het Landbouw-Economisch Instituut In gesteld onderzoek in het ruilverkave lingsgebied Stoppeldijk, welk onderzoek thans voor het gehele werkgebide zal worden verricht. In tweede fase zullen ter nadere concretisering besprekingen gevoerd worden met de afdelingen van boeren-, borinnen- en arbidersorganisa- ties. Het geheel moet worden gezien als een vorm van intensieve voorlichting, te bereiken door aantrekking van extra landbouwkundig voorlichtingspersoneel. het ondernemen van extra voorlichtings activiteiten, het geven van huishoudelij ke en agrarisch-sociale voorlichting, het uitgeven van een eigen streekorgaan en het vrelenen van premies. Exploitatie- inspectie Zeeland L. K M DE JONG tel. 2377 Hulst Eerste redacteur voor Zeeland F. DE LlO'i tel. 6252 Goes privé 7300 Goes Redacteur voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen en Kanaalzone W. WOLTERS tel 2377 Hulst privé 2572 Hulst Redacteur voor West-Zeeuiosch- Vlaanderen J. PEiTI v Ostadestraat 41. Oostburg tel 01170-2991 Redacteur voor Zuid-Beveland en Walcheren H. REKKERS, teL 6253, Goes. Rayonbeheerder voor Zuid-Bevéland en Walcheren K. MENtel 6252 Goes Prijs voor losse advertenties bestemd voor de editie Zeeland f 0,18 per mm l mm ingezonden mededelingen ï'- mm gewone advertenties Bij contract aanzienlijke reductie .Kleintjes": 3 regels of minder f if— elke regel meer f 0.25. Als één regel gelden 23 letters en/ol leestekens. Bij plaatsing ook ln de Brabantse oplag* resp. f 1.60 en f 0,30. Bij 8 achtereenvolgende ongewijzigd» plaatsingen de derde plaatsing tegei half geld. Het belangrijkste gedeelte van het daartoe ter beschikking staande rijks subsidie, ruim 80 procent, zal worden besteed aan de agrarische voorlichting. Met individuele premies zal in deze streekontwikkeling niet gewerkt worden Het werkterrein van deze streekontwik keling omvat het grondgebied van prak tisch deg ehele gemeente Vogelwaarde en Hontenisse en een klein gebied van de gemeente Graauw en Langendam. Dit agrarisch land van Hulst, historisch be zien een vrij oud gebied, heeft de laatste jaren een afname van de bevolking als gevolg van het vertrekoverschot. Gebrek aan immigratie heeft in deze streek een zekere verstarring in de hand gewerkt. Het bevorderen van een betere leefbaar heid stelt de streekontwikkelingscom missie zich tot taak, een tijdelijke taak, waarbij -meer als stimulans dan als con current van de bestaande verenigingen zal gewerkt worden. heeft, werkt de streekontwikkeling voor al op het terrein van de interne bedrijfs structuur, de aanpassing van de bedrijfs vorming aan de veranderde omstandig heden. De commissie zal daarbij geen af wachtende houding mogen aannemen maar wel de nodige initiatieven moeten ontplooien. De voorzitter van de com missie de heer C. de Cock, wees er in zijn openingswoord op dat de naam streekontwikkelingscommissie met opzet gekozen is boven "het gebruikelijke ver beteringscommissie om reeds in de naam een zo breed mogelijke visie tot uitdruk king te brengen. De' samenstelling van de commissie heeft enige tijd gekost, hetgeen niet te verwonderen val gezien de veelkleurige vertegenwoordiging t.w. van N.C.B., R.K.J.B., Boerinnei^bond, Jonge Boerin nenbond, Z.L.M., Landarbeidersbond, KA.B. en Plattelandsvrouwen. Daarbij moesten zowel de akkerbouw als de vee teelt en de fruit- en groentebedrijven een plaats in de commissie vinden. Met be trekking tot de subsidiëring van dit werk door het rijk deelde de secretaris, van de commssie, de heer De Wit, nog mede dat op ongeveer zes gulden per ha per jaar gerekend mag wórden, Ir. J. van der Wolf, voorzitter van de ruilverkave lingscommissie Stoppeldijk, zegde mede nameifs de ruilverkavelingscommissie Walsoorden onvoorwaardelijke steun en medewerking toe. Namens de betrokken gemeentebestu ren en namens het kringbestuur van de N.C.B. sprak de heer A. Serrarens, wet houder van Vogelwaarde. Ook hij reken de op een prettige samenwerking waar bij hij bij voorbaat de nodige medewer king van de gemeentebesturen verzeker de. COE WACHT Het ziet er naar uit, lat binnen enkele jaren ook in Zeeland ^en behoorlijk arsenaal zal zijn aange plant van het nieuwe aardbeienras Elis ta. Op enkele proeftuinen zoals in Zalt- bommel en Kapelle heeft genoemd ras oewezen waardevolle eigenschappen te bezitten en vooral een grote produkti- viteit. Op de proeftuin voor klein fruit in KapeÜe gaf de Elista een opbrengst per are van 270 kg. Redgauntlett haal de 218 kg en Sengana 200 kg alles in open grond. Bij de proef in Zaltbommel la gen de opbrengsten van Rsd-Gaunlett en Gorella ook belangrijk bger dan die van de Blista. Het nieuwe ras dat 211 kg opbrengst per are gaf werd nog met 1 kg overtroefd door het ras Talisman. Toch laat het zich aanzien, dat Elista de Talisman volledig gaat vervangen en verdringen. Bij laatstgenoemd ras is het plukken n.l. niet gemakkelijk. De vruch ten hangen te diep verscholen achter het dichte blad en bovendien zijn ze zonder kelk praktisch niet plukbaar zon der beschadiging. Bij het ras Elista daarentegen plukt men de vruchten met kelk of zonder kelk zonde^ enige moeite en omdat de plant veel minder blad vormt dan de Talisman zijn ze alle zichtbaar. De vruchten zijn glanzend rood, blij ven stevig en zijn ook in een later sta dium van de oogst goed van grootte en het percentage tweede kwaliteit is gering. Bovendien zijn de vruchten in een betrekkelijk gering aantal plukken te oogsten. Het ras, dat tamelijk laat is en zowel voor verse consumptie als voor industriële verwerking geschikt is, geeft een mooi open gewas en vertoont weinig bladziekten. Ook voor meerjarige teelt is het uitstekend bruikbaar. Het plantmateriaal is momenteel nog bijzon der duur. De heer Kakebeke, die de installatie verrichtte wees op het verschil tussen de ruilverkavelings- en de streekontwikke lingscommissie. Waar de eerste speciaal verandering en verbetering van externe produktieomstandigheden op het oog (Van onze correspondent) NIEUW, en ST.-JOOSLAND Op zaterdag 1 mei 1965 zal mr. F. S. K. J. Graaf van Randwijck de dag herdenken dat hij 25 jaar geleden het ambt van burgemeester van Nieuw- en Sint-Joos- land aanvaardde. Het gemeentebestuur is voornemens op die dag des namiddags te 15.00 uur in het gemeentehuis een bijzondere raads vergadering te beleggen. Na afloop van deze vergadering zal het gemeentebestuur de jubilerende bur gemeester met zijn gezin om ongeveer 16.00 uur een receptie aanbieden in café Pluijmers, Veerstraat te Nieuw- en Sint- Joosland. (Van onze correspondent) KLOETINGE In de vergadering van dinsdagavond besloot de raad van Kloe tinge met algemene stemmen om bij de Kroon een beroep in te stellen tegen het besluit van G.S. van 15 maart 1965. Daar bij werd gedeeltelijk goedkeuring ont houden aan een wijziging van het uit breidingsplan in onderdelen met bijbeho rende bebouwingsvoorschriften. Het betreft hier de bestemming van een perceel weiland bij de rioolzuiveringsin stallatie tot industrieterrein. G.S. voeren als motief aan, dat het terrein vanaf de rijksweg voor het verkeer teveel in het oog zal vallen. Om verkeertechnische re denen achten zij het daarom noodzakelijk alle bebouwing op genoemd terrein te weren. De gemeenteraad heeft destijds bedoeld weiland tot industrieterrein be stemd om zodoende de verplaatsing van enkele bedrijven uit de bebouwde kom mogelijk te maken, die daar minder wen selijk zijn. In de raadsvergadering van dinsdagavond liet burgemeester Schim- melpenninck van der Oije nog eens dui delijk uitkomen, dat het hier slechts een paar plaatselijke bedrijven betreft, die verband houden met de landbouw. Aan industrie op grote schaal heeft Kloetinge nooit gedacht. G.S. tillen te zwaar op dit punt, aldus 'e voorzitter. De heer H. G. Jung (VVD) sprak ook zijn misnoegen uit over de houding van G.S. op dit punt en noemde hun argumenten weinig steekhoudend. De heer H. J. Colijn ''AR) gaf b. en w. nog in overweging straks goed beslagen ten ijs te komen. Voor de behandeling van dit punt had de voorzitter bij de ingekomen stukken meegedeeld, dat de leden van de woonruimtecommissie gezamenlijk hun ontslag hadden ingediend. Op een volgen de vergadering wordt hierop nader inge gaan. De heer H. P. Maas (PvdA) sprak zijn misnoegen uit over de houding van b. en w. inzake deze kwestie en wilde hier op verder uitvoerig ingaan. „In de vol gende vergadering krijgt u de kans", ant woordde de burgemeester. Besloten werd voorts om de jaarwed den der wethouders te verhogen van f 1068 tot f 1992. Met de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten werd een vaste geldlening aangegaan van f 120.000 met een looptijd van 25 jaar en 5,5 procent rente per jaar. De maximum bijdrage aan de Zeeuwse Muziekschool voor het cursusjaar 1965—1966 werd vastgesteld op f 1235. Dit bedrag ligt 15 procent hoger dan de bijdrage van vorig jaar. (Van onze correspondent) VLISSINGEN Wanneer de storm, die het vlakke Zeeuwse land weer eens flink wakker heeft geschud, wat is gaan liggen, en de troosteloze regen een ogenblikje ophoudt, trekt het gepensio neerde baasje, de heer W. Saman, zijn dikke jas aan. Hij geeft een rukje aan zijn pet, zodat die nog dieper over zijn ogen komt te staan. H|j moet iich buk ken, wanneer h|j het oude boerderijtje verlaat, om zijn hoofd niet te stoten te gen de lage deurst|jil. Vluchtig aait h|j een van zijn vaste bezoekers, een zwerfkat, over de kop en gaat op weg. Het bruggetje over. Dan moet hij even wachten voor een voorbijrazende auto, die de man peinzend nakijkt. Hij steekt de weg over en klimt de dijk op. De dijk langs het kanaal door Zuid-Be veland. De panden van zijn jas wappe ren in de wind als hij boven op de zee wering staat. Voor hij afdaalt naar de waterkant slaat hij het bedrijvige ge doe op het kanaal gade. De boten tuffen heen en weer. Af en toe spuwen ze een zwarte rookwolk uit en laten een kla gend, langgerekt gefluit horen. Dan komt de heer Saman tot de orde van de dag. Vlak langs het water loopt hij in de richting van Hansweert. Hij zoekt tussen de stenen van de glooiing en het afval, dat de wind tegen de kant heeft geblazen. Hij kijkt of er tussen al deze rommel nog lege flessen zitten. Zoja dan neemt hij ze mee naar zijn huisje en gooit ze bij de andere flessen, die hij in de loop der jaren heeft verzameld, (zie foto). „Na een verwaaide zaterdag of na de feestdagen dan kom ik er nogal eens eentje tegen hoor", vertelt de heer Sa man en friemelt eens met zijn wandel stok in de hoop flessen, die tegen een vervallen schuurtje aanleunt. „Als er eens iemand langs komt om ze te kopen, kan hij ze meenemen", zegt hij zakelijk. Maar de belangstelling van de men sen voor lege flessen is niet zo groot, dus ook de aanloop van kopers niet. De eerste koper moet nog komen. Maar och, voor de heer Saman, die al 37 jaar langs het kanaal woont, is de „flessenspeurtocht" een aardig tijdver drijf. Verder scharrelt hij wat in zijn tuintje en verzorgt hij de katten (zie foto). Hij wijst op het hok, een nieuw onderdak voor de zwervertjes. „Dat heb ik pas gemaakt. Het is het nachtverblijf voor de katten. Dan zitten ze tenminste warm en droog." Overdag worden de dieren gastvrj/ ontvangen in het boerderijtje. De katten zijn het enige gezelschap voor de man. Tot vorig jaar december woonde tój met zijn zuster in het huisje aan de ka- naalweg. Toen het vrouwtje in een te huis werd opgenomen bleef hij alleen achter. Hij kookt zijn eigen potje, wast zijn kleren. Naast zijn stoel, die waar schijnlijk nog ouder is dan de bezitter, ligt een enorme stapel tijdschriften. Of die ooit wel eens worden gelezen is twijfelachtig. Ze dienen hoofdzakelijk als vloerbedekking, want katten zijn tenslotte dieren, die geen verStand heb ben van vloerkleden. Daarom al die kranten op de grond. De katten hebben het goed bij deze baas en wat kan hun het dan schelen dat hij er een nogal vreemde hobby op na houdt Morgen, donderdag 22 april: Hans- weert: 6.58 en 19.18 uur; Terneuzen: 6.23 en 18.47 uur; Vlissingen: 5.54 en 18.18 uur; Wemeldinge: 7.37 en 20.00 uur. (Van onze correspondent) Volgend jaar hoopt de Goese christe lijke gymnastiekvereniging O.K.K. het diamanten bestaansjubileum te vieren. Dit werd medegedeeld tijdens de on langs gehouden jaarvergadering. Ook kwamen er nieuwe bestuursleden: me vrouw Van Antwerpen en de heer A. Verburg. De volgende gewestelijke turndag zal worden gehouden op tweede pinksterdag in Den Heider. Vorig jaar vond deze dag te Goes plaats. Veertien leden van O.K.K. gaven zich reeds op voor deel name. Tijdens de vergadering werden diverse aanwezige jeugdleden aange zocht voor een te vormen jeugdbestuur. MIDDELBURG Gemeentehuis 11 uur Ontvangst 100 jaar RHBS. COLIJNSPLAAT Dorpshuis 10-12 en 13-17 uur Tentoon' stelling Bouw Oosterscheldebrug. WESTDORPE Troutzaerte Expositie Jaap van de Pol en Hans de Jong. HANSWEERT Dorpsplein Kermis. GOES Landbouw 20 uur Filmavond Goese j eugdgemeenschap. MIDDELBURG 11.30 uur Opening Melkinrichting Wal' oh eren. Gemeentehuis 14.30 uur Verg. Water' schap Wegschap Walcheren. VLISSINGEN W. G. K.-gebouw 19.30 uur Ledenver' gadering KVP-afdeling. HEINKENSZAND Café Hoondert 19.30 uur Dorpsavond. IJZENDIJKE 19.30 uur Raadsvergadering. WESTDORPE Troutzaerte Expositie werken Jaap van Pol en Hans de Jong. GOES Landbouw 19.30 uur Verg. Zeeuwse Autotransport. 20 uur Verg. ZomeravondvoetbaL ANTWERPEN K.V.O, 20 uur Victoria en 'haar huzaar.

de Stem | 1965 | | pagina 2