Na afscheid: wat nu excellenties? Vakbond eist 44-urige werkweek militairen CERT IN IV HULST ^-concours 13 juni xamens Eén troost: geen zorg PROTOCOL Von Hassel bemiddelt Paus niet naar Manilla in r album sigaren APARTHEIDSPOLITIEK OF ZELFMOORD drinks p! DRINKS Weer slachters van kadavers voor de rechter In Etlcn Vandaag Morgi en Misplaatste grap kost studenten f 30.- boete Marihuana in huis verslaafde in Laren JAREN WACHTGELD EN PENSIOEN GEWOND HERT GEDOOD OP DE VLUCHT Ook Egypte heeft ruimtevaarders De zon tegemoet! overigens een heel andere Jan Wisse toegedaan. Hij de voorkomen, dat men van n zeggen, dat het te hoog ft, en beperkt zich daarom de werkjes, geschreven or". rantwoord zijn is Ivens' be- ioelstelling. De uitvoering ilksliederen in bewerkingen mocht beslist gehoord wor- was het koor op dreef met ge ,,Piu non si trovano" van pl de baritons, hoewel klein en zich zeer verdienstelijk antate ,,Heer Schimmelpen- choolkoor en orkest van k was ook het? aanhoren rdeelden ook twee vertegen- an K.R.O.-radio, die in de nst opnamen van deze uit ban enkele volksliedjes zal en hartveroverend cmicert, üleen muzikale puriteinen gen zouden kunnen hebben. Id lycea samen muzikaal ope- kte de zaa.k er des te inte- w. w. onze correspondent) Op 13 juni wordt onder de pony-vereniging te Et- district West- en Midden groot concours hippique ge- het concours zal voorna- 6n deelgenomen door ver- het district Brabant, -erenigingen buiten het be- rict, die officieel aan één ten hun eigen gebied mo rn is de deelname openge- oncours zal onder andere e onderdelen acht en vïer- >arade en patrouille sprin- nstelling tot het gebruike- ruiters patrouille springen ncours voor de eerste maal liters en een commandant vorden. Waar het concours len en of er misschien een door de gemtente aan is ordt nog besproken op de ie vergadering. Wel staat het concours om de twee rden gehouden in deze vorm r het district. De winnaars concours te voorschijn zul- worden afgevaardigd naar cours, dat op 12 september ien. LAND- EN TUINBOUW SCHOOL GOES diploma landbouw slaagden: Schore. A. Boogaart, Hoede- r. Boonman, 's-Gravenpolder. uiningen. A. Kloosterman, 1, Lepoeter, Kapelle. H. van e. J. Tramper, 's-Gravenpol- >nk, Yerseke. K. Verlare, Ril- de Vos, Wemeldinge. tuinbouw worden nog voort- unens hiervoor zullen in juli >uden. AMVERZORGSTERS diploma kraamverzorgster l de dames: J. J. Geschiere P. A. van Poortvliet te ser, M. A. Sinke te Rilland- den Toonder te Kloetinge te Kapelle, allen werkzaam trum voor Kraamzorg van Kruis voor Zuid- en Noord- Tholen te Goes. Irg De Scheldestroom 18 uur laascursus volksdansen juur Vliegende duivels, 14 j. Ï20 uur In opdracht van de Expositie Jaap van de Pol fck van Hans de Jong lur De man van Rio, 14 j. GWie past er op de winkel, J30 uur Het recht van de re- Jj. A AT 10-12 en 13-17 uur Tentoon- puw Oosterscheldebrug |N uur Parsifal 20 uur Het loon van de 15 uur Schieting ïbouw 20 uur De tijger van 1-3 j. JtUG lid Schieting 1K 115 uur Schieting li 1' uur Paaseierenwedstrijd lugd 10 uur De val van Rome, i* J I* Mij. De Scheide 11.30 uur ling „Van Dijck" l;n 21 uur Vliegende duivel 119 en 21 uur In opdracht van |14 j. I ui' Drie dolle tantes, a.l. luur Dat ogenblik van liefde. ■JENT [o uur Een verrukkende Ie Expositie Jaap van de P°' |tek van Hans de Jong |en 21.15 uur Het recht van 14 j. In 21 uur De man van R10' ■VAT 10-12 en 13-17 uur Tentoon- |>uw Oosterscheldebru# De Wildstroper DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 16 APRIL 196. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Voor de ministers uit Het kabinet-Marijnen, die niet in de zware-jongensploeg" van premier Cals zijn opgenomen, Heeft gistermiddag het uur van afscheid geslagen. Op verschil lende departementen was het voor de vertrekkende bewindslie- druk handen schudden geblazen. (Advertentie) VIr. V. G. M. MARIJNEN ...lid KVP-fractie... Op het ministerie van Algemene Zaken op Plein 1813 bood de secre- taris-generaal, jhr. mr. Van Nispen tot Pannerden, aan mr. Marijnen, in aanwezigheid van premier Cals, na mens de ambtenaren van dit depar tement een fraaie ets van een 17 e- eeuwse meester aan. Zoals bekend neemt mr. Marijnen binnenkort plaats in de banken van de K.V.P.-fractie der Tweede Ka mer. Voorlopig zijn er voor mr. Ma rijnen vooral huisvestingsproblemen aan de orde. Nadat zijn gezin im mers binnenkort het Catshuis zal hebben verlaten kan mr. Marijnen niet onmiddellijk weer zijn vroegere woning in Den Haag betrekken. Eerst moeten zijn (Braziliaanse) huurders elders een onderkomen heb ben gevonden en moet aan zijn wo ning een en. ander worden opgeknapt. Mr. VAN AARTSEN gouverneur in Zeeland? PROF. WITTEVEEN ...nog geen plannen. Ook minister Van Aartsen (Ver keer en Waterstaat) en minister Witteveen (Financiën), kregen bij hun afscheid vele vriendelijke woor den te horen. Ook voor hen beiden geldt dat concrete toekomstplannen nog ontbreken. Mr. Van Aartsen wacht wellicht een. benoeming in Zeeland als commissaris van de ko ningin. Zijn naam is voor die post al meerdere malen genoemd. Vast staat er echter nog niets. HBSP" MEVR. SCHOUWENAAR docente klassieke letteren Mevrouw dra. Schouwenaar-Frans- sen. die het ministerie van Maat schappelijk Werk verlaat, ontving, een bord van Delftsblauw, waarvan een identiek exemplaar met haar beeltenis op het ministerie zelf een plaats zal krijgen. Mevrouw Schou- wenaar-Franssen zal vermoedelijk weer klassieke letteren gaan doce ren. Zij blijft daarnaast waarschijn lijk in de V.V.D. een actieve rol spe len. Haar huis in Bilthoven heeft minister Schouwenaar-Franssen ook tijdens haar ministerschap bewoond. Er zijn voor haar dus geen huisves tingsproblemen. De demissionaire minister president, mr. Marijnen heejt zijn opvolger op het kabinet van de premier ontvangen. Tijdens deze bijeenkomst tekenden beiden het protocol: hier tekent de nieuwe minister-president mr. J. M. L. Th. Cals. AMSTERDAM (A.N.P.) De politie- rechter te Amsterdam heeft gisteroch tend vijf studenten van de Vrije uni versiteit wegens erfvredebreuk veroor deeld tot een boete* van dertig gulden subs, zes dagen hechtenis. De officier van justitie had vijftig gulden subs, tien dagen geëist. De studenten waren op 27 november van het vorig jaar om drie uur 's nachts over de 3.5 meter hoge muur van een huis van bewa ring geklommen en op de binnenplaats terechtgekomen. Ze hadden van het bestuur van hun dis puut opdracht gekregen uit het huis van bewaring een nachtspiegel mee te nemen. Als het lukte zou ieder een fles jenever krijgen. Eenmaal op de bin nenplaats gekomen werden ze ontdekt. Er waren bij hun aanhouding ook nog schoten gevallen. De officier van justi tie was tot strafvervolging overgegaan „omdat de ondoordachtzaamheid van deze lieden tot ernstige gevolgen aan leiding was geweest". De officier dacht aan de opschudding die deze studentengrap teweeg had ge bracht onder de surveillerende agenten, die met verscheidene wagens uit de binnenstad naar het huis van bewa ring waren gereden, omdat er gedacht werd aan een uitbraakpoging. De stu denten hadden zich moeten realiseren dat er dan geschoten zou worden. Het is echter goed afgelopen, aldus de offi cier. De studenten hadden niet veel commentaar op wat er was gebeurd. Een van hen zei, dat hij op dat mo ment niet in staat was geweest zijn hersens te gebruiken en alles in een roes had gedaan. LAREN (ANP) De politie heeft een inval gedaan in liet huis van de 23-ja-- rige L. M. te Laren (N.H.) en daar 3,3 kilogram, marihuana en 200 t gram has- jisch in beslag genomen. De man had in november al liftende een trip baar Tanger gemaakt, waar hij zich van deze verdovende middelen had voorzien. De politie schaduwde hem reeds ge ruime tijd voor een ander feit, waarbij uit zijn gedragingen werd geconcludeerd, dat hij verslaafd moest zijn aan verdo vende middelen. (Advertentie) Mr. SCHOLTEN ...vakantie houden... Op het ministerie van Justitie aan het Plein ontving mr. Scholten tij dens een informele afscheidsbijeen komst een boekwerk over kunst. Mr. Scholten heeft nog geen duidelijk om lijnde toekomstplannen, behalve dan dat hij eerst een poosje vakantie wil gaan houden. PROF. ANDRIESSEN ...nog geen plannen... De scheidende minister van Econo mische Zaken, prof. dr. Andriessen, heeft zftn afscheid nog te goed. Weliswaar drukte hy gisteren op zyn ministerie al verschillende handen, maar volgende week woensdag wacht hem nog een officieel afscheid op een recéptie in kasteel Oud-Wasse naar, die hem door zyn naaste mede werkers op het ministerie wordt aangeboden. Zyn toekomst staat prof. Andriessen nog niet duidelijk voor "gen. Mr. TOXOPEUS ..fractieleider VVD Minister Toxopeus kreeg op het ministerie van Binnenlandse Zaken aan het Binnenhof een boekwerk „Zes jaar Binnenlandse Zaken" aan geboden, dat een uitvoerig overzicht bevat van al hetgeen onder zijn be wind op dit ministerie zo al de revue is gepasseerd. Velen zien in mr. Toxopeus de toekomstige fractielei der van de liberalen in de Tweede Kamer, in welke kwaliteit hij dan mr. Geertsema zou moeten opvolgen. Welke zorgen de afgetreden minis ters ook mogen plagen, men kan moeilijk stellen dat zij bij hun ver trek van de ene dag op de andere brodeloos worden. Zij krijgen van de Nederlandse belastingbetaler wat men noemt een stevige „warme hand". Concreet: een aftredende minister ontvangt krachtens een speciale wachtgeldregeling het eerste jaar na zyn vertrek 80 procent van zijn laatstgenoten salaris. Het tweede jaar ontvangt hij 65 procent. Van de duur van zijn ministerschap liangt het dan verder af of een minister daarna ook nog gedurende het derde tot en met het zesde jaar na zijn heengaan 50 procent van het laatst genoten salaris ontvangt. Wachtgeld wordt dus minimaal over twee en maximaal over een periode van zes jaar uitgekeerd. Bepaald is evenwel dat deze rege ling geldt zolang de betrokkene geen andere inkomsten heeft. Zodra een ex-minister die wel heeft, worden deze inkomsten in mindering ge bracht op de wachtgelduitkeringen. Er is voor deze dienaren der Kroon ook in een pensioenregeling voor zien. Een voormalig minister ont vangt vanaf zijn 65e jaar per dienst jaar 5 procent van zijn laatstgenoten salaris, met een maximum van 8 dienstjaren. Het pensioen kan dus maximaal 40 procent bedragen. De ministerssalarissen belopen na enkele verhogingen gedurende de laatste jaren ongeveer 70.000 gulden per jaar. Sommige ministers minis ter Luns bv. ontvangen daarboven nog een bepaalde representatie vergoeding. De salarissen zelf zijn voor iedere minister gelijk. De hier genoemde wachtgeld- pensioenregeling geldt ook voor staatssecretarissen. RED BAND» ROOSENDAAL (Van onze correspondent) UITGEEST In de duinen rond Lim- men heeft -een jager met een uit Artis geleend injectiespuit-geweer een gewond hert neergeschoten, dat ontsnapt was uit een hertenkamp in Uitgeest. Het ernstig verzwakte dier viel onmiddellijk in slaap, maar werd, waarschijnlijk om dat het serum te sterk was, niet meer wakker. Drie dagen geleden sprong het beest, dat door de andere herten niet werd geaccepteerd, dwars door de om heining heen, waarbij het zich verwond de. Er werd een intensieve jacht inge zet. Een ander hert, dat oen maand ge leden uit dezelfde kamp vluchtte, is nog steeds zoek. Dat dier zwom- over een gracht het park uit en koos vervol gens met succes het „hazepad", alle nasporingen van spiedende jagers ten spijt. (Van onz correspondent in Bonn) BONN Men had het op het YVest- duitse ministerie van defensie en in de legerleiding voor een april-mop gehou den. Maar nu gaat minister van Defen sie dr. Kai-Uwe von Hassel spreken met de voorzitter van de vakbond „Offent- liche dienst, Transport und Verkehr" (OTV)Klunker en met de president van de „Deutsche Gewerkschafts Bund" (dakorganisatie van zestien Westduitse vakbonden), Rosenberg. De vakbond O.T.V. heeft in alle ernst de invoering van de 44-urige werkweek voor de officieren en manschappen van de Westduitse strijdkrachten geëist. De OTV heeft n.l. een onderafdeling .bundeswehr". Leider van deze afdling is de heer Zimmerer. Ingeval van een conflict zouden oor logshandelingen moeten eindigen, wan neer voor de Bundeswehr-soldaten de 44-urige werkweek om zou zijn. Natuurlijk kan men zoiets niet ernstig nemen. Maar een voorbeeld uit de alle daagse praktijk, leert dat de 44-urige werkweek ook in tijden zonder gewa pend conflict een onmogelijke situatie zou scheppen. In het Westduitse leger en ook in andere legers zijn zevendaagse oefe ningen geen zeldzaamheid. Dan wordt er niet alleen overdag maar ook s nachts geoefend. Dat betekent dat de soldaten 168 uren onafgebroken in touw zijn. Zou voor de Bundeswehr-man- schappen de 44-urige werkweek worden ingevoerd, dan zou het ministerie van defensie hetzij 124 uren overwerk-soldij moeten betalen, of elke soldaat na af loop van de oefening bijna 3 dagen vrij moeten geven om het diensttijden-even- wicht te herstellen. Leden jacht Vermoedelijk is de OTV met deze els op jacht naar nieuwe leden voor zijn onderafdeling „Bundeswehr", ten koste van het „Bundeswehrverband". Dit een organisatie van Bundeswehr-man- schappen onder voorzitterschap van brigadegeneraal Keilig. In het „Bundes wehrverband" zijn ongeveer 100.000 Westduitse soldaten georganiseerd. De OTV heeft meer dan een miljoen leden echter maar weinige Bundeswehr-man- schappen. De beide vak-organisaties voeren al maandenlang een psychologi sche krijg tegen elkaar. De OTV tracht onder duiven van het „Bundeswehr verband" te schieten. Een der OTV-ar- gumenten tegen het „verband": dit is geen vakbond. Anderzijds schijnt men in de OTV bijzonder weinig verstand te hebben van de eigenaardigheden van de militaire dienst en van de eisen, die aan een goed-functionerende strijdmacht kunnen worden gesteld. De OTV zou er vermoedelijk beter aan doen zich te be perken tot de waarneming van de soci ale interessen der burger-beambten van de Westduitse strijdkrachten. Dit zou overigens ook in 1957 al zijn afgespro ken: „Bundeswehr-verband"soldaten- belan&en, OTV: „burgerbelangen. De OTV ontkent het bestaan van zulk een afspraak. Er is dus sprake van een regelrecht conflict tussen het Bundes wehr-ver- •band" en de OTV (en daarmee met de DGB waarvan de OTV weer een onder deel uitmaakt). Om dit conflict bij te leggen, wil mi nister Von Hassel nu besprekingen gaan voeren met OTV-voorzitter Klunker en DGB-president Rosenberg. Een strijd tussen vakbonden binnen de Bundes wehr, kan niet in het belang van de DGB zijn en minister Von Hassel rekent er dan ook op, dat DGB-chef Rosenberg aan bijlegging van het geschil zal wil len meewerken, o.a. door de 44-urige werkweek voor de strijdkrachten voor een illusie te verklaren. KAIRO (R.T.R.) Egypte is op het ogenblik bezig een aantal luchtmachtpi loten op te leiden voor de ruimtevaart. In het Egyptische weekblad „Al Moes- sawar" stonden gisteren foto's van deze ruimtevaarders in spe. Zij hadden het eerste stadium van hun opleiding, die enkele jaren geleden was begonnen, ach ter de rug. Zonder uit de doeken te doen of Egypte er al in geslaagd was een ruimtevoertuig te bouwen, meldde het blad, dat de vliegers een uithoudings- proef hadden ondergaan in een dritkca- bine, die van dezelfde structuur was als die van de Russische Woskod II. Het Australische renpaard Pa cing Lawh" met zijn trainer-rijder Phil Coulson in het zwembad van het motel bij het Kennedy-vlieg- veld in New York, ter voorberei ding uan de grote 100.000 dollar race 15 april op de renbaan van Yonkers. Het paard scheen zich lekker te voelen in het koude wa ter, doch Coulson bevroor bijna. •«fast» VATICAANSTAD (U.P.I.) Paus Pau lus heeft de president van de Philippij nen, Diosdado Macapagal, medegedeeld, dat hij afziet van zijn reis naar Manilla aan het einde van deze maand wegens de „spanningen en gevaren" in de inter nationale toestand. In een brief aan president Macapagal, die overhandigd werd door Ruffino kar dinaal Santos van Manilla, zei de paus te hopen, dat de reis in de toekomst plaats zal kunnen vinden. In plaats van de paus zal nu Ildebran- do kardinaal Antoniutti als zijn verte genwoordiger naar Manilla gaan. (Advertentie) Zekerheid met een OLVEH Perfecte Groeipolis (Advertentie)' met prachtige sigarenbandjes i ROZEN - PADDESTOELEN yTULPEN - ZEILJACHTEN De internationale arbeids-organisatie (ILO) heeft een rap port uitgebracht over de Zuidafri- kaanse apartheids politiek, waarin wordt gesteld, dat een gelijkmatige ontwikkeling van de blanke en zwar te bevolking onmogelijk is en apart heid geenszins de rassendiscriminatie zal elimineren, zoals de regering van premier Verwoerd beweert. Zuid- Afrika verscherpt volgens het rapport de apartheidspolitiek. Voorts merkt gebeurde in de loop van de negen tiende ee'uw toen zich enkele tiendui zenden blanken in de „kaapkolonie" vestigden. De zwarte bevolking is veel later gekomen, als „immigranten" en als „vreemdelingen" in het land van de blanken. Dit is in grote lijnen het standpunt van de overgrote meerder heid van de blanken in Zuid-Afrika. zowel van de Afrikaanssprekenden als van de Engelssprekenden. Thans telt Zuid-Afrika ruim drie miljoen blanken tegenover 11 miljoen zwarten en bijna anderhalf miljoen Zo is het zonder meer duidelijk, dat indien men aan de zwarte bevolking algemeen stemrecht zou verlenen, die gelijk zou staan met zelfmoor i van de blanken. Deze vrees voor de Afri kaanse bevolking is in wezen de grondslag van de apartheidspolitiek. In het kader van deze gescheiden ont wikkeling streeft de regeroing van Zuid-Afrika dan ook naar een zo vol ledig mogelijke rassenscheiding: een blanke maatschappij naast een zwar te maatschappij, ieder met een eigen bestuur. „Apartheid" komt dus neer op een ver doorgevoerde autonomie schuldig door allerlei niet met het internationale recht en de gangbare normen overeenkomstige praktijken. De Zuidafrikaanse politie treedt in opdracht van de overheid beslist niet zachtzinnig op. Anderzijds worden deze minder fraaie zaken dankbaar door de tegenstanders van de apart heid over de hele wereld bekendge maakt. Noch het een, noch het an der draagt echter tot een oplossing van het Zuidafrikaanse rassenpro bleem bij, dat zo gecompliceerd is, dat het wel onmogelijk zal zijn beide standpunten met elkaar te verzoenen. ILO op, dat in vele landen verschei dene vormen van rassendiscriminatie bestaan maar dat alleen in Zuid-Afri ka een „gescheiden ontwikkeling" wordt nagestreefd. Het rapport van de ILO is gebaseerd op gegevens die langs onofficiële weg zijn verkregen, zo hebben de samenstellers bekend gemaakt. Het rassenvraagstuk in de repu bliek Zuid-Afrika is een bijzonder delicaat probleem. Uitgegaan dient te worden van het feit, dat het hier niet een land betreft met een oorspron kelijke zwarte bevolking maar een land dat in de zeventiende eeuw on bewoond was en toen door blanke kolonisten in bezit is genomen. Dat kleurlingen. Verder is er een half miljoen Aziaten, voornamelijk Indi ërs. Voor en tegen de apartheidspolitiek is veel in te brengen. Het rassen vraagstuk in Zuid-Afrika is een pro bleem, dat vooral objectief moet worden tegemoet getreden. Zeker, de manier waarop de regering van Zuid- Afrika haar doel nastreeft is vaak hard, zonder pardon en de nodige eerbied voor de zwarte onderdaan. Anderzijds wordt het doen en laten van de Zuidafrikaanse regering vaak te zwart in het buitenland afgeschil derd, hetgeen de hodige sentimenten losslaat! voor de zwarten. In de vorming van eigen Bantoege- bieden, zogenaamde Bantoestans, meent de regering van Zuid-Afrika de oplossing te hebben gevonden. De eerste Bantoestaat is Transkei, dat be halve op het gebied van de defensie en de buitenlandse zaken nagenoeg geheel autonoom is. Tot nog toe mag deze kunstmatig verwezenlijkt staat een succes worden genoemd. De publieke opninie is tengevolge van o.a. kwalijke perscampagnes en de berichtgeving van de bij de Or ganisatie voor Afrikaanse Eenheid aangesloten landen fel tegen Zuid- Afrika gericht. De regering van Zuid Afrika is hieraan ongetwijfeld mede De sancties tegen Zuid-Afrika heb ben tot nog toe mets uitgericht. Zuid- Afrika heeft in het afgelopen jaar zelfs meer handel met de rest van Afrika gedreven dan ooit tevoren. De Zuidafrikaanse economie staat er bij zonder goed voor, het leger van Z. Afrika is 't sterkste van het zwarte werelddeel. Een en ander zal dan ook tot gevolg hebben, dat de regering van de republiek zal voortgaan op de weg van de apartheid, tenzij er toch een blokkade op deze weg wordt gelegd. Maar op welke manier en vooral door wie is onmogelijk te voorspellen.' In ieder geval niet door de andere Afrikaanse landen, die in eigen huis de handen vol hebben. En Hero vruchtenlimonada mee in Hero tins. Dat is handig! Meer inhoud, minder ruimte. 2 volle glazen per Hero Tin. Geen breuk geen statiegeld. Vlot geopend en geschonken. SINAS 49 ct-CASSIS 59 ct CERISE 59 ct Vraag gratis,!*®" tinprikker, r 2 gaatjes in tin zijn voldoende. '15 UTRECHT (/ANP) - Enkele slachters, die de tot een langdurige gevangenis straf veroordeelde vleesgrossier Arie den H. uit Montfoort hebben geassis teerd, zijn gisteren door de economi sche politierechter in Utrecht veroor deeld tot straffen dit varieerden van een hechtenisstraf van 40 dagen tot een boete van f 100,-. Arie den H. had in Montfoort een ge heime slachtplaats waar op grote schaal ongekeurd vlees werd verwerkt. Er werd met vuil en verroest gereed schap gewerkt. Den H. werd geasisteerd door beroepsslachters, die er 's avonds iets bijverdienden door bij Arie wat kalfjes of varkens te slachten en uit te benen voor een tientje per dier. De officier van justitie, mr. R. Pitlo, noemde slachter H. E. (32) één van dc belangrijkste helpers van Arie. den H. Hij eiste tegen hem eeji hechtenis van 80 dagen, de economische politierech ter maakte er 40 dagen van. Slachter Th. van R. uit Linschoten had enkele malen geassisteerd. Hij werd veroordeeld tot een boete van f 100,- of 20 dagen. De fabrieksarbei der G. H. (57) uit Montfoort had in de verborgen slachtplaats vaak geholpen met sjouwen en snijden. Hij zei dat hij altijd in de mening had verkeerd, dat het vlees voor dierentuinen was be stemd. Hij kreeg een boete van f 400,-. De broer van Arie, Johannes den H. (38), moest zich verantwoorden voor het vervoer van ongekeurde dieren. Na een eis van vier 'maanden werd hij ten slotte veroordeeld tot 16 dagen hechte nis. (Advertentie)

de Stem | 1965 | | pagina 3