Hulst - Ef teling - Den Bosch Scheveningen - Mechelen Zeeuwse drie-eilandentocht JANSEN TILANUS anstruita Is TSüra a M blijfjongMif fit: fiets! goed gekookt is al half gewassen Torenstraat 3-5, Lange Brugstraat 4, Breda, tel. 31379 Fa. CLAESSEN, Boschstraat 29, Breda, telefoon 35363 DE GEYSER, Ginnekenweg 48, Breda, telefoon 36375 Fa. HOPPENBROUWERS, Steenbergen, tel. 01670-3420-3209 Fa. HAVANO, Tramstraat 16, Dongen, Telefoon 01623-2612 Fa. N. T. BROEDERS, Stationsstraat 39, Made, tel. 01626-490 P. JANSEN, Wouwsestr. 23, tel. 5347; Antw.straatweg 42, tel. 4168, Bergen op Zoom Fa. H. v. d. WATEI l, Halsterseweg 299, tel. 3592, Bergen op Zoom GEKA-installatiebureau, Hoofdstraat 14, Rijen, telefoon 01692-624 Fa. A. MERTENS en Zn., Heuvel 18, Oosterhout, tel. 01620-3458 Fa. A. i. v. BJJNE N, v Borseiestraat 2, Oosterhout,Te'- 01620-3264 Fa. A. VAN CADSAND, Stationsweg 7, Axel, tel. 01155-530 'Miemans, Steenstraat 12, Hulst telefoon 01140-2687 R. A. HEÏNSDIJK, Oostdam 46, Sas van Gent, Tel. 896 JU 11 Nalionale collecte kinderbescherming ?nodern en modieus ondergoed is van een naam om te dragen! Verkrijgbaar bij: Poes zoogt muizejong Inkomenspositie spoorwegen in onderzoek arsene lupin gentleman- inbreker 11 DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 16 APRIL 1965 (Advertentie) Wallen en grachten houden het „oude Hulst" in hun greep ge vangen. Deze nog ongerepte wallen zijn thans in een prach tig wandelpark herschapen en bieden een fraai uitzicht op de oude stad en het omliggende land. Weg van al het dagelijks rumoer staan de bomen te mij meren in het lente-zonnetje. Over het water hangt een wel dadige stilte, een stilte, die niet lang meer zal duren. Zodra de zon wat hoger aan de hemel staat en de bomen beginnen te kleuren, wordt dit sfeervolle plekje bevolkt door nieuws gierige mensen. Eeh bezoek aan de wallen van Hulst is dan ook beslist aan te raden. De leger- en luchtmachttentoon- stelling: „Paraat" heeft zyn tenten opgeslagen in Den Bosch. Tot en met maandag zijn daar diverse as pecten van land- en luchtmacht te zien. De buitenexpositie toont groot materiaal: tanks, vliegtuigen, radar- Installaties enz. Op de binnenexposi- tie vindt men naast de koninklijke marechaussee ook de diverse wape nen en dienstvakken van de land macht: infanterie, cavalerie, artille rie enz. Voorts de luchtmacht met haar elektronische diensten en vlieg- diensten. Deze tentoonstelling is dagelijks geopend (behalve zondags) van 14.00 tot 17.00 en van 19.00 tot 22.00 uur. In de ochtenduren kan de tentoon stelling in groepsverband bezocht worden. De toegang is gratis. 5}c Met Pasen opent voor het 14e seizoen natuurpark „De Efteling" te Kaatsheuvel officieel zijn poor ten en wederom presenteert het enorme park zich met talrijke uit breidingen en verbeteringen. Nieuw is het sprookje van de Dansende dolfijn". Deze grote dol fijn zal al spuitend een dans ten uitvoer brengen op de tonen van „Moon River". In het huisje van vrouw Holle zal het knuppeltje aan de wand al degenen die het aanraken voor taan van boosheid slaan. Ook de veulenweide van de Efte ling is belangrijk vergroot. De ac commodatie bij de kanovijver werd verbeterd. Het grote openliichtbad is geheel opnieuw geschilderd en de zuiveringsinstallatie werd van een nieuw filterbed voorzien. Het enor me parkeerterrein werd van een nieuw wegdek voorzien: het heeft voortaan een rechtstreekse verbin ding met de provinciale weg Tilburg- Waalwijk en het parkeren geschiedt er voortaan gratis. De Efteling is geopend dagelijks van 10.00 tot 19.00 uur. De entree prijs bedraagt 1,-. Kinderen tot en met 3 jaar hebben gratis toegang. Van Paaszaterdag tot en met koninginnedag (17 tot 30 april) staat de „Reizende Beiaard" van klokken gieterij Eijsbouts uit Asten opgesteld bij de ingang van de Scheveningse pier. Er zullen dagelijks een aantal bespelingen worden gegeven door Nederlandse beiaardiers, o.a. door Henk Herzog, stadsbeiaardier vas Den Haag en door Mar Bruinzeel, stadsbeiaardier van Delft. De eerste bespeling vindt plaats op Paaszater dag om 12 uur. De „Reizende Bei aard" telt 35 klokken en omvat drie octaven. Op de Scheveningse pier is trouwens nog meer te doen. Zater dag om 15.00 uur wordt het nieu we Flintstonc-dorp „Bedrock" ge opend. Dit dorp omvat ongeveer een dozijn gebouwtjes, waaronder de huizen van de figuren Fred en Barney, een tankstation, een t.v.- studio, een school en een politie bureau. Alle in deze gebouwen aanwezige figuren bewegen en brengen geluiden voort. Verder zijn Fred en Barney in levenden lijve aanwezig om zich met de be zoekers te onderhouden. In het nieuwe museumgebouw aan de Kloosterstraat te Tilburg vindt een expositie plaats over ..ko per en brons". De tentoonstelling laat zien de koperertsen, de winning van het koper en de verwerking. In aansluiting hierop kan men het ge bruik, dat in de loop der eeuwen tot op heden van koper en brons ge maakt is bekijken. Tot 10 mei is de tentoonstelling da- 1 gelijks te bezichtigen van- 14.00 tot 18.00 uur. -KReeds met Pasen zal het voor een klein gedeelte voor het publiek, voltooide recreatieoord „Beekse Ber- gen" voor het tweede seizoen wor- j den opengesteld. Het grote café-res- taurant en de nieuwe midget-golf- baan openen dan hun poorten. Wiemet Pasen per trein naar j Duitsland gaat, dient te bedenken dat er een andere regeling is getrof- 1 fen voor wat betreft de retourkaar tjes in Duitsland. Deze zijn geldig tot woensdag 21 april 15.00 uur. Re tourbiljetten voor afstanden van ten hoogste 98 kilometer, die van de 15e, de 16e of de 17e april af geldig zijn, kunnen voor de terugreis tot woensdag 21 april, 15.00 uur, worden gebruikt. In Antwerpen kunt u zaterdag om 15.00 uur een Mattheus Passion beluisteren. De voorstelling wordt gegeven in de Koninklijke Vlaamse Opera door de Koninklijke Chorale Caecilia onder leiding van Lodewijk de Vocht, met het orkest ,,De Phil harmonic". Op tweede paasdag zullen tien duizenden kinderen weer in de gele genheid gesteld worden midden in de mooie natuur van Eindhoven paasei eren te zoeken. Op twee uitgestrek te terreinen liggen zij dan verborgen, wachtend op de gelukkige vindertjes. Deze twee terreinen liggen in Stra tum en Strijp. In Stratum bij Eiken burg, ingang Roostenlaan, een klein eindje voorbij het vogel- en apenpark Animali: in Strijp tussen de Constant Rebequekazerne en de spoorbaan op de grens van de Phi lips fruittuin. Het startschot wordt gelost om 3 Een uitstapje vanuit Roosen daal Per fiets is het beslist de moeite waard om naar het recrea tiecentrum Visdonk bij Roosendaal te rijden. De Rucphense heide ligt daar vlak bij. Hier vindt u prach tige fietspaden door bos en hei. Heeft u dit al eens gedaan, dan kan men per fiets, scooter of auto naar de Wouwse Plantage rijden via de Hulsdonksestraat-Huyberg- sestraat enz. Er leiden enkel rus tige wegen naar dit mooie natuur reservaat langs de Belgische grens. Per fiets mag men wel de grens over, per brommer, scooter of au to beslist niet. Gisteren is in Mechelenu een in ternationaal Festival voor het pop penspel geopend, dat tot 31 mei zal duren. In ieder weekend zal iets te doen zijn op het gebied van het pop penspel. Internationaal bekende pop penspelers en groepen komen naar Mechelen om wat meer bekendheid te geven aan deze soort recreatie. Men zal zich vooral richten tot perso nen die leiding geven aan verenigin gen, jeugdwerk, onderwijs, opvoe ding, toneel en tot iedereen die gein- teresseerd is in poppenspel. Zaterdag en zondag zullen voor drachten en lezingen over het pop penspel worden gehouden door o.a. dr. G. Mensching uit Münster en Don en Ly Vermeire uit Nederland. Deze beginnen om 10.00 uur, zowel zater dag als zondag. Eveneens in het Cultureel Centrum wordt de tentoonstelling „De wereld van het poppenspel" gehouden, die de hele dag te bezichtigen is. Wie Mechelen te ver vindt, kan ook in de „Poespaskelder" in Den Bosch terecht. Maandag brengt het Poppentheater van Henk en Riet Lutgerink „De Toverzak". Aanvang 15.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) BREDA Bij de komende Nationale Collecte Kinderbescherming vragen alle instellingen voor kinderbescherming in Nederland van welke gezindte dan ook en hiervoor verenigd in de Stichting „Sakor" een royale bijdrage te willen leveren tot instandhouding en uitbouw van het werk der Samenwerkende Kin derbescherming Organisaties. Zij doen dit voor veertigduizend kinderen, die be hoefte hebben aan bescherming. Ook' kan men geld overmaken op giro 564210 van de Stichting „Sakor" te Utrecht. Wie dit weekend met de auto naar Zeeland wil ondanks het feit, dat het nog wat vroeg in het sei zoen is kan het best de DRIE- EILANDENTOCHT maken. Deze in teressante en mooie route een pracht aan echt Zeeuws landschaps- schoon en enige toeristische attrac ties samengesmolten begint in Goes op Zuid-Beveland en voert via Noord-Beveland naar Walcheren. Deze trip is in het vóórseizoen temeer aantrekkelijk, omdat zij praktisch niet afhankelijk is van het jaargetijde en „veel" zon. Dat wil overigens niet zeggen, dat een zon nige dag niet veel zou bijdragen tot het welslagen van deze tocht. Men gaat dus in Goes van start en trekt via de Wilhelminapolder naar de oostelijke dam van het Veerse Meer en komt zo Noord- Beveland binnen. U trekt de wijde poldervlakte in, naar de openlucht- fabriek voor de Oosterscheldebrug. Daar staat een ijzeren stellage op getrokken met enige kijkers, van waai*uit u bij helder weer een schitterend zicht hebt op de brug en in de verte Zierikzee. Het behoeft uiteraard geen be toog, dat u vervolgens weer in de auto stapt om eerst de Oosterschel- debrug van nabij te bekijken, dat imponerend stuk werk. U kunt uw wagen onder de brug kwijt. Vanaf de brug is het nog maar een boogschot naar Colijnsplaat, waar u beslist een kijkje moet gaan nemen in de sfeerrijke vissersha ven. Dan moet u de grote weg ver- Een beeld van de sfeerrijke vissershaven van Colijnsplaat. laten en langs de zeedijk binnendoor naar Wissekerke en Kamperland toeren. U krijgt dan een goede in druk, van wat een polder eigenlijk is. Nabij Kamperland hebt u aan het Veerse Meer een mooie uitkijk op Veere op Walcheren aan de over kant. Via die Banjaard en de wes telijke dam tussen Noord-Beveland en Walcheren komt u dan op Wal cheren, maar eerst moet u op deze machtige zeedam uit uw auto stap pen en genieten van het prachtige vergezicht op de Noordzee. Op Walcheren aangekomen kunt u twee kanten uit. De kortste weg is wel via Veere, Middelburg naar Vlissingen voor het bekijken van de boulevard. En wat dit laatste aan gaat, goede wijn behoeft geen krans. De langste route voert via Domburg en Zoutelande met een rijkheid aan bossen en duinen ook naar Vlissin gen. Alles bij elkaar een lange maar mooie trip. En bent u het autorijden dan nog niet moe, dan is het be slist aanbevelenswaardig om vanuit Vlissingen nog even een kijkje te gaan nemen bij het Sloehavenpro- ject. Alles bij elkaar hebt u dan een welbestede middag gehad en een idee van de Zeeuwse eilanden groep, tussen de twee Scheldes, ge kregen. (Advertentie) KAN KOOKWAS KOKEN Breng uw eigen wasgoed mee voor een demonstratie bij één van de Constructs Dealers. VERKRIJGBAAR BIJ: (Advertentie) PALERMO (UPI) In het huis van d'e 62-jarige Biagio Martillaro in Palermo op Sicilië is een poes, die naast haar drie jongen een muis zoogt. Een paar dagen geleden kwam de muis uit zijn holletje terecht in het nest poezejongen. Muis en poesjes raakten aan het spelen welk Henriëtte Ronner-achtig schouwspel de moederpoes zo ver tederde dat ze de muis adopteerde Buren van Martillaro en ook memsen due hem helemaal niet kennen komen kijken of het alle maal wel waar is. UTRECHT (ANP) Naar de inko menspositie van het spoorwegpersoneel in vergelijking met die van de werk nemers in het bedrijfsleven en bij de overheid, zal een onderzoek worden in gesteld. Hiertoe werd kortgeleden be sloten, aangezien de spoorwegdirectie .„J®1*1*}111 tevreden was met de moei lijkheden die zich de laatst emaanden openbaarden. „In ons bedrijf heerst in het algemeen een gevoel van onbeha gen, ,van achterstelling. Deze gevoelens van „achterstand" bederven de sfeer in het bedrijf. Zij moeten de wereld uit." 7,o verklaarde de spoorwegdirectie in een open brief aan het personeel, waar in eind maart de onafhankelijke com missie werd aangekondigd Mr. Van der Dussen zal als voorzit ter van de commissie optreden Zii zal binnenkort worden geïnstalleerd. Het rapport van de commissie wordt uitge bracht aan de spoorwegdirectie en de de vakverenigingen. de dame richtte, stond ik verbaasd over de bleekheid, en de verwarring op haar gezicht. Zij bekeek haar buur man zij zaten aan dezelfde kant met een uitdrukking vol vrees en ik zag haar hand bibberend gaan naar een reistasje dat op de bank stond, twintig centimeter van haar knieën. Tenslotte greep ze het en klemde het nerveus tegen zich aan. We keken elkaar in de ogen en ik las in de hare zoveel ellende en angst dat ik niet kon nalaten om tegen haar te zeggen: „Voelt u zich niet goed, madame?... zal ik het raam open zetten?" Zonder te antwoorden wees ze bang op het individu. Ik glimlachte zoals haar man gedaan had, haalde mijn schouders op en legde haar met ge baren uit dat ze nergens bang voor hoefde te zijn, dat ik er was en dat die meneer boyendien weinig gevaar lijk leek. 15) DE GEHEIMZINNIGE REIZIGER rjE AVOND tevoren had ik mijn wagen over de weg terugge- 1 stuurd naar Rouen. Ik zou daar per trein naar toe gaan en van daaruit naar vrienden die aan de Seine wonen. Maar in Parijs, een paar minuten voor het vertrek, stormden zeven he ren mijn coupé binnen; vijf van hen rookten. Al is de afstand per sneltrein maar kort, het vooruitzicht om die af te leggen in een dergelijk gezelschap 1 lokte me niet aan, temeer daar de wagon, een ouderwets model, geen gang had. Ik nam dus mijn overjas, mijn kranten en mijn spoorboekje en zocht mijn toevlucht in een van de coupés ernaast. Daar bevond zich een dame. Bij mijn aanblik maakte ze een gebaar van weerzin dat me niet ontging, en ze boog zich naar de heer op de tree plank, ongetwijfeld haar man, die haar naar het station gebracht had. De heer bekeek me en het onderzoek eindigde waarschijnlijk in mijn voor deel .want hij sprak zacht tegen zijn vrouw, lachend, zoals men een kind dat bang is, geruststelt. Ze lachte op haar beurt en kpek me vriendelijk aan alsof zij opeens begreep dat ik een van die keurige heren was met wie een vrouw zonder enige angst twee uur opgesloten kan blijven in een klein hok van zes voet in het vier kant. Haar man zei tegen haar: „Je neemt het me niet kwalijk, schat, maar ik heb een dringende afspraak en ik kan niet wachten." Hij omhelsde haar hartelijk en ging weg. Zijn vrouw zond hem door het raam bescheiden kusjes na en wuifde met haar zakdoek. Maar er werd gefloten. De trein zette zich in beweging. Op, TUIST OP dat ogenblik, en ondanks de protesten van het personeel, ging de deur open en een man sprong onze coupé binnen. Mijn metgezellin die toen stond en haar spullen in het net ordende, gaf een gil van schrik en viel op de bank. Ik ben geen laf aard, verre van dat. maar ik geef toe dat dat binnenvallen op de laatste minuut, altijd vervelend is. Het lijkt verdacht en weinig natuurlijk. Daar moet iets achter zitten, anders.. Maar de aanblik van de nieuweling en zijn houding verzachtten eerder de slechte indruk die 't gevolg was van zijn optreden. Het was een nette ver schijning, bijna elegant, met een goedgekozen das, schone handschoe nen en een energiek gezicht. Maar verduiveld, waar had ik dat gezicht meer gezien? Want er viel niet aan te twijfelen, ik had hem gezien. Of juister, ik had dat soort herinnering dat een portret achterlaat dat je meer dan eens gezien hebt maar nooit het origineel ervan. En tegelijkertijd voelde ik dat iedere poging om.me iets te herinneren, nutteloos zou zijn, zo ongrijpbaar was die herinnering. Maar toen ik mijn aandacht weer op DAT ogenblik keerde hij zich van de een naar de ander, bekeek ons van top tot teen, ging toen weer in zijn hoekje zitten en bewoog zich niet meer. Het was stil maar alsof ze al haar energie bij elkaar had geraapt om 'n wanhopige daad te volbrengen, zei ze nauwelijks verstaanbaar tegen me: „Weet u wie er in onze trein zit?" „Wie?" „Maar hijhij, ik verzeker het u." „Wie, hij?" .^Arsène Lupin." Zij had de reiziger niet uit het oog verloren en zij vuurde eerder op hem dan op mij brokstukken van die ver ontrustende naam af. Hij trok zijn hoed over zijn neus. Was dat om zijn verwarring te verbergen of bereidde hij zich eenvoudig voor om te gaan slapen? Ik maakte de volgende tegenwerping: „Arsène Lupin is gisteren bij verstek veroordeeld tot twintig jaar dwang arbeid. Het is dus weinig waarschijn lijk dat hij vandaag de onvoorzichtig heid begaat om zich in het openbaar te vertonen. Hebben de kranten bo vendien geen melding gemaakt van' zijn aanwezigheid in Turkije deze winter, na zijn beroemde ontsnapping uit de Santé?" „Hij is in deze trein," herhaalde de darrre. met de steeds grotere bedoe ling om verstaan te worden door onze metgezel, „mijn man is onderdirec teur van de dienst ter verbetering van de gevangenen en de stationschef zelf heeft ons gezegd dat ze Arsène Lupin zoeken." „Dat is geen reden.." „Ze hebben hem gezien in de hal van het station. Hij heeft een eërste-klas kaartje naar Rouen genomen." „Dan hadden ze gemakkelijk de hand op hem kunnen leggen." „Hij is verdwenen. De controleur aan de ingang van de wachtkamer heeft hem niet gezien maar men veronder' stelt dat hij langs de kade van voorstad was gegaan en dat hij expres-trein genomen had die minuten na ons vertrekt." „In dat geval zouden ze hem ingerekend hebben." „En als hij eens op het laatste mo ment uit die expres gesprongen is om hier in onze trein te komen.wat waarschijnlijk is.wat zeker is?" „In dat geval wordt hij hier ingere kend. Want het personeel en de poli tie zullen zeker het overstappen van cte ene trein naar de andere gezien hebben, en als we in Rouen aanko men, zullen ze hem netjes opvangen." „Hem nooit! Hij zal nogmaals zien te ontsnappen." „In dat geval wens ik hem reis." k^fïitvoere^'' d'6 tussent«d „Wat?" „Hoe zou ik dat weten. Je moet op alles voorbereid zijn." Zij was erg opgewonden en de toe- h„ann„f re.chtvaardigde tot op zekere denheid zenuwachtige opgewon- Büna tegen m'n zin zei ik tegen haar. „Het is werkelijk een bijzondere sa menloop van omstandigheden.. Maar blijft u maar rustig. Als we al aan- nemen dat Arsène Lupin zich in een de de tien daar kans goede van deze wagons bevindt zal hij er zich keurig gedragen en hij zal er op uit zijn om het gevaar dat hem dreigt te_ ontlopen, liever dan zich nieuwe narigheid op de hals te halen." Mijn woorden stelden haar niet ge rust. Maar ze zweeg, ongetwijfeld omdat ze bang was onbeleefd te zijn. TK SLOEG mijn kranten open en 1 las het verslag van het proces van Arsène Lupin. Daar er niets instond, wat men niet al lang wist, interes seerde het me maar matig. Bovendien was ik moe, ik had slecht geslapen en ik voelde mijn oogleden zwaar worden en mijn hoofd knikken. „Maar monsieur, u gaat toch niet slapen." De dame rukte mij mijn kranten uit de hand en keek me verontwaardigd aan. „Natuurlijk niet," antwoordde ik, „daar heb ik hélemaal geen zin in." „Dat zou wel de grootste onvoorzich tigheid zijn," zei ze. „De allergrootste," herhaalde ik. En ik vocht uit alle macht, me vast klampend aan het landschap en aan de wolkjes die strepen trokken in de lucht. En al spoedig werd alles neve lig in de ruimte, het beeld van de op gewonden dame en van de ingeslapen heer verdween uit mijn bewustzijn en ik viel in de grote, diepe stilte van de slaap. Mijn slaap werd al spoedig opgefleurd door vage en lichte dromen, een per soon die de rol van Arsène Lupin speelde en diens naam droeg, nam er een zekere plaats in. Hij daagde op aan de horizon, zijn rug beladen met kostbaarheden, hij ging dwars door muren heen en haalde kastelen leeg. Maar het beeld van dat wezen dat trouwens Arsène Lupin niet meer was, werd duidelijker. Het kwam op me af, werd steeds groter, sprong met een ongelooflijke handigheid de wagon in en kwam midden op mijn borst te recht. Een hevige pijn., een verscheurende kreet. Ik werd wakker. De man, de reiziger kneep mijn keel dicht, terwijl hij een knie op mijn borst hield. Ik zag dat heel vaag, want mijn ogen waren met bloed doorlopen. Ik zag ook de dame in een hoekje liggen ki onkelen, ten prooi aan een zenuw aanval. Ik probeerde niet eens weer stand te bieden. Ik zou er bovendien de kracht niet toe gehad hebben: mijn slapen bonsden, ik snakte naar adem ik reutelde. Nog één minuut en ik zou stikken. De man merkte het blijkbaar. Ziin greep werd losser. Zonder ziek te verwijderen, reikte hij met zijn rech terhand naar een touw waarin hii een lus gemaakt had en met een korte beweging bond hij mijn twee polsen vast. In een ommezien was ik gebon den, had ik een prop in mijn mond en was ik bewegingloos Hij deed dit werkje alsof het de ge woonste zaak van de wereld was met een handigheid waarin je de kennis van een meester zag, van een be- roepsdief en misdadiger. Geen woord geen aarzelende beweging. Koelbloe digheid en durf. En ik lag daar op de bank, gekneveld als een mummie, ik, Arsene Lupin! In werkelijkheid was het om te lachen En ondanks de ernst van de toestand kon ik het ironische en het kostelijke van de situatie wel waarderen Arsène K^!^J°V?rr?eesterd als een groentje! I e eerste de beste want natuurlijk maakte de bandiet zich meester van mijn portemonnaie en mijn portefeuille! Arsène Lupin, op zijn beurt slachtoffer, gedupeerd, overwonnen... Wat een avontuur! ]\JU KWAM de dame aan de beurt. Hij schonk zelfs geen aandacht aan haar. Hij beperkte zich tot het oprapen van de kleine tas die op het tapijt lag en haalde er de juwelen, de portemonnie en de gouden en zil veren voorwerpen uit. De dame deed een oog open, beefde van angst, deed haar ringen af en reikte ze de man aan alsof ze hem iedere onnodige in spanning wilde besparen. Hij nam de ringen aan en keek haar aan: zij viel in zwijm. Op de fiets geniet je méér .T. en het is gezonder! 3

de Stem | 1965 | | pagina 13