N azimisdadiger geheim vermoord Zweedse koningin overleden Erhard zoekt toenadering tot Israël Staatspolitie schiet student neer m Schmelzer lichtpunten Mariniers geland in Da-Nang ;v-*j Griek gepakt in Montevideo Rebellie tegen marinechef in Indonesië HECHTENIS VERDACHTE Vondeling eist excuses van ministers VERLENGD Telefoonactie tegen Amerika in Den Haag DAGBLAD VOOR ZEELAND Onrust in Spanje OVERSTAG SPIONAGE BLAUWE ANDIJVIE BEROERT LEERDAM Verloven ingetrokken Trieste begrafenis vermoorde boer Meer wind KLAPPEN IN WAGENINGEN 105e JAARGANG No. 24836 Voor God. Koningin en Vaderland UitgaveN.V. Uitg. Mij. Neerlandia. DirecteurDrs. W. A. J. M. Harkx. HoofdredacteurL. Leijendekker. Redactieraad J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau Breda Reigerstraat 16 tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111 MAANPA6 8 MAAKT >965 Abonnementsprijs 9,75 per kwartaal, excl. 0,25 incasso; 11,85 per post excl. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1 - telefoon 6252 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Hulst, Steenstraat 14 - telefoon 2377 - (Bijbureaus: TERNEUZEN, IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 - OOSTBURG, Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) BONN WIL NIET MET CAIRO Erhard: overstag MADRID In de op 19 km van Ma drid gelegen stad Getafe zyn zaterdag ochtend twee studenten gearresteerd, die tegen de regering gerichte vlug schriften verspreidden. Toen zij door twee politiemannen wer den aangehouden ontstond een vuurge vecht, waarhij een van de studenten, waarschijnlijk een Italiaan, ernstig ge wond raakte. Na een wilde achtervol ging per auto konden de studenten wor den ingerekend. Een lid van de Guardia Civil (Staats politie) opende het vuur op de twee studenten die in een auto reden en wei gerden op zijn sommatie halt te houden. In plaats daarvan hadden zij geprobeerd hem omver te rijden, aldus het regerings communiqué. Beiden studeerden econo mie. De studenten deelden, volgens de be kendmaking, pamfletten rond in de in dustriewijken van Madrid, waarin de ar beiders werden opgeroepen met de stu denten samen te demonstreren. De pamfletten zouden ondertekend zijn door de „Pposicion Sindical Obre- ra" (Sindicale Arbeidersoppositie) en de Spaanse communistische partij. Beide studenten zijn in hechtenis. De radiozender van de Spaanse stad San Sebastian is sinds zaterdagochtend door een sabotagedaad uit de lucht ver dwenen. Vermoed wordt dat een per soneelslid de sabotage heeft gepleegd. De officiële studentenvereniging „S.E.U." heeft een hervormingsplan ge publiceerd, dat een democratisering van haar structuur ten doel heeft. De gearresteerde hoogleraar van de universiteit te Madrid, Jose Calvo, aan gehouden voor zijn aandeel in de stu dentenactie, is zaterdag voorlopig in vrijheid gesteld. Er zou geen aanklacht tegen hem worden ingediend. DE RUSSEN hebben zondag de 59e sa teiliet van het type „Kosmos" gelan ceerd om het onderzoek van de ruimte voort te zetten. De eerste omwenteling om de aarde duurde ruim 89 minuten. het POND STERLING zal dit jaar de valueren, ondanks de lichte verbetering van de Engelse betalingsbalans, aldus het Parijse dagblad „Paris Presse", DE SOVJET-UNIE, België en Neder land hebben in Moskou een overeen komst gesloten voor samenwerking op het gebied van de vreedzame toepas sing van kernenergie. Voorlopig zal Worden samengewerkt op het terrein van kernreactors. een GEMINI-ruimtecabine, met de as honauten Grissom en Young, zal op 23 maart worden gelanceerd en driemaal rond de aarde vliegen. HET. lijkje van 't vermiste Duitse meisje Ruth Lemke (7) is dicht bij de Lim burgse grens gevonden op aanwijzingen van de d&der, de Duitser Harry John. DE DIRIGENT Anton van der Horst is zondag op 65-jarige leeftijd overleden. Van der Horst was vooral bekend dooi de jaarlijkse vertolking* van de Mat- ihaus Passion. lord morrison op lambeth, voormalig Brits minister van buiten landse zaken, is zaterdag op 77-jarige leeftijd in Londen overleden aan de gevolgen van een hersenbloeding. CUKURS slachtoffer van wraak (Van onze correspondent) BONN/CAïRO Bonn zal de diplomatieke betrekkingen met Egypte niet verbreken. Het zal tevens proberen om diplomatieke betrekkingen met Israël aan te knopen. De represailles van de Bonds republiek jegens Egypte vanwege het staatsbezoek van de Oostduitse partijchef Ulbricht aan de Nijl, zullen beperkt blijven tot staking van alle financiële en economische hulp aan de Verenigde Arabische Republiek. Dit werd zondag onverwacht bekendgemaakt, nadat oor spronkelijk een nieuwe kabinetszitting over het Egyptische probleem voor dinsdag was vastgesteld. Naar men weet had het kabinet donder dag en vrijdag geen overeenstemming kunnen bereiken over de houding die tegenover Nasser zou moeten worden ingenomen. De bondsregering behoudt zich het recht voor om elke verdere onvriende lijke daad jegens haar aiieenvertegen- woordiging van het naoorlogse Duits land met geëigende maatregelen te be antwoorden. Erhard, die de laatste da gen het onderwerp is geweest van een scherpe kritiek vanwege zijn besluite loosheid, heeft het afgelopen weekeinde onafgebroken overleg gepleegd en ten slotte gebruik gemaakt van zijn grond wettelijke recht om richtlijnen van de politiek aan te geven. Hij besliste daarmee tegen zijn eigen aanvankelijke overtuiging in. Prof. Er hard had namelijk vrijdag nog gepleit voor een verbreking van de betrekkin gen met Cairo. Wellicht heeft hij zich laten beïnvloeden door de waarschu wingen der drie westelijke bondgenoot schappelijke mogendheden en door het rapport dat de C.D.U./C.S.U.-fractie- chef, dr. Rainer Barzel, zaterdag van zijn reis uit Amerika heeft meege bracht. Er was intussen in het kabinet een felle controverse ontstaan tussen bondskanselier Erhard en minister van buitenlandse zaken Schroeder, die hef tig heeft gestreden tegen een verbre king van de diplomatieke betrekkingen. Deze controverse zou eventueel hebben kunnen leiden tot een kabinetscrisis, namelijk wanneer prof. Erhard toch zou hebben besloten om maar met Nasser te breken. Van minister Schroeder had men dan niet kunnen verwachten dat hij in het kabinet zou zijn gebleven. Het is niet uitgesloten dat de vijf li berale ministers, die ook tegen de ver breking der betrekkingen waren, hem dan zouden zijn gevolgd. Ook nu heeft Erhard voor zijn be sluit alweer veel kritiek geoogst. Velen in West-Duitsland zijn namelijk van mening dat een rigoureuze breuk met Cairo het enig mogelijke antwoord zou zijn geweest op de uitnodiging die Nasser Bonn in het gezicht heeft ge slingerd, toen hij Ulbricht naar Cairo inviteerde. Bittere commentaren hoor den wij op de besluiteloosheid van Er hard en zijn regering, die schenen te zijn vergeten dat zij over een goed half jaar hun schoolrapport aan de Westduitse kiezers zullen moeten voor leggen. Een Westduitser, die in Egypte onder beschuldiging van spionage is gearres teerd, Wolfgang Lotz, heeft zaterdag avond voor televisie Cairo toegegeven voor de Israëlische spionagedienst ge werkt te hebben. Hij zei in een vraag gesprek in 1960 in Berlijn door Israë lische agenten te zijn benaderd. Daar na had hij militaire inlichtingen over Egypte verzameld, „waar veel geld in zat". Lotz werd op 22 februari, samen met zijn echtgenote Waldrud, in Cairo aan gehouden. Hij deed zich voor als een miljonair-paardenliefhebber om Egypte met spionagemateriaal, in zijn laarzen verborgen, binnen te kunnen komen, aldus is van Egyptische zijde meege deeld. Lotz zei voor de televisie twee cur sussen in spionage te hebben gevolgd en dreigbrieven, voor Westduitse des kundigen in Egypte bestemd, te heb ben meegekregen. Deze moesten in Egypte worden gepost, zodat „de Duit se geleerden zouden denken dat deze door een geheime organisatie, die in Egypte vlakbij werkte, waren ver stuurd". Hij zei niet te hebben gewe ten dat de brieven ontplofbare stoffen bevatten. Nadat hij dit ontdekt had, wilde bij de Israëlische organisatie ver laten, zei Lotz. LEERDAM Een heel gezin in Leerdam, bestaande uit man, vrouw en vier kinderen, is zondagmiddag in het Leerdamse ziekenhuis opge nomen, omdat het last van buik krampen kreeg na het eten van Ita liaanse andijvie. De groente was bedekt met een vettige blauwe sub stantie, waarschijnlijk een insekten- bestrijdingsmiddel. De toestand van de andijvie-eters is niet ernstig. De Leerdamse politie heeft met hulp van een geluidswagen de in woners gewezen op het gevaar, dat het nuttigen van de „blauwe" an dijvie met zich meebracht- Ande ren hebben de nare gevolgen hier door grotendeels kunnen voorko men door het drinken van flinke hoeveelheden melk of het slikken van Norit. De middenstander die de vergif tigde andijvie heeft verkocht, had de groenten betrokken van een grossier. Hij heeft de politie alle mogelijke medewerking verleend bij het achterhalen van de ver kochte groente. DE INDIASE politie heeft in Kasjmier 132 personen gearresteerd op grond van de noodmaatregelen voor de „verdedi ging van India". n wraak MONTEVIDEO In Montevideo is zondag een 32-jarige Griek, Dionisio Mabndis, gearresteerd in verband met de moord op de oorlogsmisdadiger Albert Cukurs, wien lichaam zaterdag in een met kogels doorzeefde koffer in een huurhuis werd gevonden. In verband met deze moord zoekt de politie nog naar Waldo Heinz Taussig, die het huis had gehuurd waar de kof fer gevonden is. De politie meent, dat Cukurs op 24 februari, na zijn aankomst DJAKARHA De Indonesische marine-commandant, vice-admiraal R. E. Martadinata, heeft dit weekeind alle verloven ingetrokken en al zijn onder geschikten bevolen naar hun havens terug te keren, in verband met een on derzoek naar insubordinatie onder een groep jonge officieren. Deze groep, die zich de „progressieve revolutionaire beweging van officieren" noemt, heeft Martadinata vorige week verboden. Naar verluidt zijn er meer dan honderd jonge officieren die de admiraal zijn leiderschap betwisten. Volgens het officiële persbureau An- tara heeft president Soekarno Marta dinata in een op 5 maart gedateerde brief bevolen „de orde en tucht in de marine" te herstellen. uit Brazilië, werd ontvoerd en ver moord. Cukurs, die 64 jaar oud was, werd er op het proces te Neurenberg van be schuldigd in 1941 32.000 joden in Riga, Letland, te hebben laten vermoorden. Hij woonde in Sao Paulö. Mabridis woont daar volgens de poli tie sinds zijn twaalfde jaar. Cukurs had bescherming gezocht bij de Braziliaanse autoriteiten, toen in 1960 Israëlitische agenten Adolf Eich- mann uit Argentinië ontvoerden. Eich- mann werd voor zijn aandeel in de massamoord op de joden in Israël ter dood veroordeeld en opgehangen. Volgens de Uruguese autoriteiten is Mabridis mogelijk slechts buiten zijn medeweten medeplichtig aan de moord. Hij heeft volgens hen Taussig geholpen bij het huren van het huis. Tenminste twee andere personen zouden betrok ken zijn bij de moord. Cukurs was in Sao Paulo taxi ondernemer en kwam op 23 februari van dit jaar in Montevideo aan. Een dag later was hij uit zijn hotel ver dwenen, tot zijn lijk met ingeslagen sqhedel in een koffer werd gevonden. Op het lichaam was een brief be vestigd, waarop in het Engels de mis daden stonden vermeld die hij in dienst van de nazi's tegen de joden zou heb ben gepleegd. Deze opgave was voor zien van alle mogelijke bijzonderheden. De politie heeft de tekst van de brief echter niet vrijgegeven. De politie is van mening dat zijn moordenaars uit het buitenland komen en zij heeft Interpol om assistentie ge vraagd. De daders zijn vermoedelijk met val se paspoorten het land binnengekomen. Verscheidene joodse organisaties heb ben jarenlang geprobeerd. Cukurs uit geleverd te krijgen, maar tevergeefs. Ómdat zijn derde zoon in Brazilië werd geboren was uitlevering grondwettelijk verboden. (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG Het weekeinde heeft de kansen op het lijmen van de breuk in het kabinet-Marijnen niet vergroot. Desondanks ziet informateur Schmelzer enkele lichtpuntjes, die hij deze week gaat uitbuiten in gesprekken met vier fractieleiders. Verschillende partijen hebben vergaderd en daaruit is op nieuw een duidelijker beeld ntstaan 1. De Unieraad van de C.H.U. heeft zich onomwonden uitgesproken tegen com merciële t.v. of een verkapte vorm van commerciële t.v. 2. Er is geen sprake van, dat er bin nen de A.R. verschil van inzicht over het te voeren beleid bestaat 3. Het partijbestuur van de K.V.P. heeft zich onverkort achter het beleid van de Tweede-Kamerfractie geschaard. De C.H.U. wijst de eis van de V.V.D. af, dat een nieuwe concessionaris on middellijk met achttien uur zendtijd zou moeten beginnen. Ook de K.V.P. en de A.R. staan op het standpunt, dat niet gediscrimineerd mag worden. De eenheid van opvatting binnen de drie christen-democratische partijen is ook op een ander belangrijk punt weer aan wezig de unieraad heeft zich nadruk kelijk uitgesproken tegen commerciële televisie" en tegen elk stelsel, waarbij de commercie invloed op de program ma's zou hebben. (Van onze parlementaire redacteur) AMSTERDAM In een scherpe rede heeft fractieleider dr. A. Vondeling za terdag op het congres van de P.v.d.A. het regeringsbeleid in het algemeen, maar vooral de liberale bijdrage daar aan aangevallen. "Wanneer de ministers Andriessen en Witteveen niet bereid zyn hun excuses aan te bieden voor het niet inlichten van het parlement over de Breedband-verkoop, zal de P.v.d.A.-frac- tie wellicht niet meer deelnemen aan vertrouwelijk overleg met de regering. „Het is een schande", riep dr. Vonde ling uit. Omdat de V.V.D. tijdens het de bat op „misse maandag" geweigerd heeft aan de wensen van de P.v.d.A. tegemoet te komen („laat premier Marijnen de kamer inlichten over de kabinetscrisis") ontzegde de socialistische voorman de aanhangers van deze partij zich nog liberalen te noemen. „Wij moeten ze noemen wat ze zijn: conservatieven", rtep hij uit. Het congres heeft zich in een resolutie uitgesproken voor het verlenen van zendtijd aan de C.P;N. Weersverwachting, medegedeeld door het K.N.M.I., geldig tot van avond; Bewolkt met hoofdzakelijk in de noordelijke helft van het land enige regen. Matige tot krachtige wind lussen zuid en west. Iets hogere nnddagtemperaturen. Vandaag: zon onder 18.32 uur. Maan onder 0.00 uur. Morgen: zon op 7.08 uur. Maan op "•46 uur. STOCKHOLM J^oningin Louise van Zweden is zondagmorgen op 75-jarige leeftijd in de Zweedse hoofdstad overleden. Precies een half uur nadat koning Gustaaf Adolf (82), die zelf wegens kouvatten en oververmoeidheid het bed moest houden, in het ziekenhuis was aangekomen, blies de koningin de laatste adem uit. De koningin leed aan een hartziekte. Donderdag ontstond een bloedprop in een der slagaderen, waardoor een spoed operatie noodzakelijk werd. Zondagmor gen verloor zij het bewustzenn. Zij stierf op een moment, dat in alle Zweed se kerken voor haar herstel werd gebe den. Familieleden, waaronder haar stief kinderen koningin Ingrid van Denemar ken, prins Bertil en prinses Sybilla, had den haar op het laatste ogenblik nog bezocht. Het Zweedse hof kondigde een rouw- periode van zes weken af en deelde voorts mee, dat op zaterdag 13 maart de uitvaartdienst zal worden gehouden in de grote kerk van Stockholm. Daarna zal de kist met het stoffelijk overschot worden overgebracht naar het konin klijk slot Haga,om daar te worden bij gezet in de graftombe van de Zweedse koninklijke familie. De koningin zal daar rusten naast prinses Margaret van Connaugh, de eerste vrouw van de ko ning, en haar oudste zoon, Gustaf Adolf. TYoningin Louise had altijd grote be- langstelling voor mensen in nood. In de jaren voor de eerste wereldoorlog verrichtte zij sociaal werk in de achter buurten van Londen. Bij het uitbreken van de oorlog meldde Louise zich als rode-kruisverpleegster en werkte zij in veldhospitalen achter de frontlinie in Frankrijk. In Zweden speelde zij later een be langrijke organisatorische rol in het Ro de Kruis en in de talloze andere orga nisaties, waarvan zij voorzitster of be schermvrouwe was. Tijdens de winteroorlog van 1939—1940 tussen Finland en Rusland, verzorgde Louise 18 Finse kinderen. Naast haar taak als vorstin slaagde Louise ook wonderwel in het stichten van een hecht gezinsleven in het ko ninklijk paleis. Zij hield zelf toezicht op de maaltijden en verenigde zo vaak dit mogelijk was het gehele gezin aan tafel. De koningin was uiterst belezen en had vooral belangstelling voor moderne literatuur, Zweedse zowel* als buiten landse. Zij was goed op de hoogte met politieke en sociale vraagstukken. In 1927 maakte zij de eerste van vele wereld reizen met haar man. rjij werd op 13 juli 1889 als Louise Alexandra Marie Irene van Bat- tenberg op het kasteel van Heiligenberg, in Hessen-Darmstadt, geboren. Haar vader was de Duitse pri'n^ Louis van Battenberg, die op veertienjarige leeftijd de Britse nationaliteit verwierf en Brits marine-officier werd. Hij trad in het huwelijk met prinses Victoria, een dochter van groothertog Louis van Hes sen. Louise trad in 1923 in het huwelijk met de Zweedse kroonprins, thans ko ning Gustaf Adolf, die toen drie jaar weduwnaar was geweest. Gustaaf Adolf was eerder gehuwd geweest met prinses Margaret van Connaught, een kleindoch ter van koningin Victoria, bij wie hij vier zoons en een dochter, de latere ko ningin Ingrid van Denemarken, had. (Van onze verslaggever) ZUNDERT/BREDA Op de dag dat in Zundert onder ruime belangstelling de vermoorde boer Tinus van Hasselt werd begraven, heeft de justitie in Breda beslist dat zijn vriend, de verdachte Jos van den Br. voorlopig nog zes dagen in hechtenis zal blijven. Zaterdagmiddag omstreeks drie uur eindigde het onderzoekteam tijdelijk de werkzaamheden, na achtenveertig uur aan een stuk in touw te zijn geweest. Vandaag worden de nasporingen voort gezet. Districtscommandant majoor Van Nijnanten van de rijkspolitie deelde zon dagavond mee, dat het Haagse gerechte lijk laboratorium al resultaten heeft ge meld, waarover geen nadere medede lingen konden worden verstrekt. Het groepsbureau Zundert van de rijkspolitie meldde zondagavond dat naar aanleiding van de oproep twee lifters contact met het bureau hebben opgenomen. Zij ble ken niet de gezochten. Tips die intus sen zijn binnengekomen hebben evenmin iets bruikbaars opgeleverd. Op de foto: De weduwe Van Has- selt-Hereijgers tussen haar ouders aan het graf van haar man op de r.-k. be graafplaats in Zundert, waar pastoor Rops de absoute verrichtte. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Mogelijk zal in de loop van deze week een poging worden gedaan om de telefoonlij nen van de Amerikaanse ambassa de in Den Haag te blokkeren. De blokkade moet als protest dienen tegen de vergeldingsaanval en de „strategische" bombardementen van de Amerikaanse en Zuidvietnamese luchtstrijdkrachten op Noord-Viet nam. Het blokkeren zou moeten ge schieden door de demonstranten, die zaterdag in de vrieskou met een zitactie voor de Amerikaanse ambassade uiting gaven aan hun ongenoegen. De voorzitter van het comité „29 november 1962", drs. C. Ie Pair, zei nog niet te weten of het plan kan worden uitgevoerd. Zijn gedachten gingen er naar uit om elke dag op bepaalde uren de lijnen te blok keren. Het aantal deelnemers, ongeveer honderd, en de belangstelling voor de actie van zaterdag, viel de or ganisators bar tegen. Met spandoeken en pamfletten werd een „onmiddellijke stopzet ting" geëist. Hoewel de burgemees ter van Den Haag tot vijf uur toe stemming had verleend, werd de actie'een half uur eerder afgebro ken. De versterkte politiemacht hoefde niet op te treden, want er deden zich «geen ernstige ongere geldheden voor. WASHINGTON/DEN HAAG Op de vliegbasis Da Nang is zondag de voor hoede gearriveerd van twee bataljons mariniers, ongeveer 3500 man, die op ver zoek van de Zuidvietnamese regering nabij de Noord Vietnamese grens worden gelegerd om de veiligheid van de be langrijke Amerikaanse luchtmachtbasis daar te vergroten. De „beperkte missie" van de mariniers houdt in, dat zij de taak van de Zuid vietnamese strijdkrachten zullen ver lichten. De Zuidvietnamezen zijn bezig met de uitvoering van een pacificatie program en zijn gewikkeld in de strijd tegen de Vietcong-guerrillastrijders. Nederland blijft, volgens eerder geda ne toezeggingen, duizend mariniers be schikbaar houden voor de Verenigde Na- ti.es. Dit geldt ook voor eventuele mis sies in Zuid-Vietnam, wanneer de Ver enigde Naties hiertoe besluiten. Diplo matieke en militaire kringen in Den Haag hebben hierop zaterdagmiddag ge wezen na een oproep van de Canadese premier Lester Pearson tot het vormen van een internationale vredesmacht voor Vietnam. Zijn idee verdient naar de me ning van Oe Thant aanbeveling. Het „hand in hand" wordt in Rotter dam steeds overtuigender gezongen. Feijenoord won weer, DWS speelde gelijk. Zodoende wyzen alle kam pioenstekenen in de richting van de Maasstad. Minder goed' vergaat het NAC. Bij PSV verloor men twee pun ten en Ad Graaumans moest met een ernstige blessure van het veld. Ook in Wageningen waren gewonden. Een verhitte supporter gaf Frans de Munck een klap en op zijn beurt deel de de ex-internationaal meppen uit. Wat de betaalde clubs in Brabant be treft: Willem II gaat door met win nen en blijft kansen maken op een van de bovenste plaatsen, RBC is dui delijk de cadans kwijt. Het wielerseizoen op de weg voor Ne derland en België is geopend met de Omloop van het Volk. De zege ging naar een onbekende jonge prof, die kwam, zag en Voorts besloot Rik II zijn geweldige Ronde van Sardinië met de eindzege. In de nationale schaatswereld is er weer herrie. Allemaal rond coach Huiskes. „We zullen de zaak nog wel 's uitzoeken", heeft de bond gezegd. Henk Snepvangers kon niet meedoen aan de nationale atletiek-cross en daarom was de strijd geheel open. Nij- stad ging er nu met de eer vandoor en de Roosendaler Van Eekelen werd eervol derde. Na jaren ploeteren heeft Alain Cal- mat het wereldkampioenschap kunst rijden bij de heren behaald. De vier entwintigjarige Fransman was niet de enige die gehuldigd kon worden. Ooi Eva Romanova en Pavel Roman (die men op deze foto ziet) werden eei: titel rjjker. (Advertentie) 4. iit

de Stem | 1965 | | pagina 1