Nu voordelige jam voor Nederlandse gezinnen PERSONEEL gevraagd uitvoerders en hoofd u itvoerders ÖJ MRQjjllff mi WMMEIL Aardbeienjan Gratis speldj Belegen kaas Doperwtjes79 Mocca drups Farwebiskwie^-—1 n,wm GD Perziken»» lanries gg Jitjes 16 Dat "bio" betekent "biologisch" mevrouw! BEHGS AUTOBEDRIJF VANU cJtteuiefoeiMgm CO-OP De drie grote voordelen voor de consument 14 dagen in wondermooi Israël voor f 895,- Verrassende reizen verrassend lage prijzen Bio-tex maakt wassen bijna overbodig alleen inweken of voorwassen „OLD FIFEHAND' Deel mee in de winst bij CO-OP Bio-tex bevat namelijk enzymen, die de prettige eigenschap hebben alle eiwithoudende vlekken snel en veilig te doen ver dwijnen uit alle soorten wasgoed. Alleen maar door inweken of voorwassen. En weet U,dat vele huisvrouwen ook al ontdekt hebben, dat Bio-tex zo ideaal is voor het reinig gen van vloeren en woningtextiel? U hoort het, zelfs ik raak niet uit- i Eiwitvlekken, bloedvlekken, transpiratie-, melk-en vetvlekken verdwijnen nu volkomen. vrl. administratieve kracht tweede monteurs leerling monteurs POSTHUMUS DROOGREKJES EN WASLIJNEN AAN KANT... HUISHOUD 248,- Visserstraat 5, Breda - Damstraat 56, Roosendaal Hoofdstraat 35, Kaatsheuvel - Stationsstraat 60, Waalwijk CO-OP reserveert 150.000 potten Eerste huishoud-kivaliteit aardbeienjam voor 79 cent Jam-specialisten Een 15-daagse Griekse vakantie kost maar f 600,- Artikelen met forse korting Slaapzak met 1000 gram T erlenka - vulling Eet jam nu eens anders dan op de boterham Textielverwerking Dongen N.V. ervaren betonti'mmerlieden en grondwerkers DAGBLAD DE STEM VAN DONDERDAG 25 FEBRUARI 1965 16 Roept voor haar afd. boekhouding sollicitanten voor de functie van leeftijd 17 tot 20 jaar Mulo-diploma of handelsavondschool en typen strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van onze N.V., v. Rijckevorselstraat 21, Breda. OFFICIAL FIAT DEALER VOOR BREDA E.O. Markendaalseweg 64 Breda. vraagt voor spoedige indiensttreding Sollicitaties aan bovengenoemd adres. N.V. ALGEMEEN BUREAU VOOR DE BOUWNIJVERHEID D 190 te SLIEDRECHT, vraagt voor utiliteitsbouw te Sliedrecht. Uitsluitend zij, die een ruime ervaring hebben en zelfstandig het werk kunnen leiden, komen in aanmerking. Geboden wordt: - prettige werkkring in jong en snel groeiend bedrijf - ruime salariëring. - eigen sociale voorziening en - pensioenfonds. iv a de definitieve aanstelling kan eventueel voor een woning ge zorgd worden. Inlichtingen aan bovenstaand adres: tel. 018402130 en 0185027396 Verkrijgt», bij Apoth. en erk. Drog. Zonnebloemstr. 5-7 - v. Coothplein 14 81—5 „Tegen de rotswand!" brulde ik. Doordat ik Swallow midden in de groep vechtenden ge stuurd had, was er een ver warring onstaan. waarvan wij konden profiteren, door ons ten minste in de rug te dekken. Bij de rotswand werden wij harte lijk door Sam Hawkins ontvan gen. Hij was de enige geweest, die tijdig gezien had, waar zijn enige hoop op redding lag en hij had zich dadelijk in een rotspleet teruggetrokken. Na tuurlijk volgden de roodhuiden ons en het was een geluk, dat tengevolge van de schijnaan- val de jagers allen gewapend waren. Weliswaar was in een strijd van man tegen man een geweer van weinig nut, maar voor de Ponkas ons hadden be reikt, beet er menigeen door een kogel getroffen in het stof. Sam had in de rotsspleet ge noeg ruimte om te blijven schieten. Harry laadde en Sam schoot afwisselend met beide geweren. De kogels floten Old-Firehand en mij om de oren, maar Sam was zo'n uitmuntende schutter, dat wij ons daarom niet onge rust hoefden te maken- Wel ech ter voor de golven Ponkas, die op ons af stormden. Het was een verschrikkelijk gevecht, waarbij onze toestand steeds wanhopiger werd. Mijn ouders schoten mij in gedachten. Zij zouden nooit meer iets van hun zoon horen. De gedachten de den mij met verdubbelde krach ten toeslaan. De veilige Erres sneldroge< staat in onze huishoudzaker Binnen kunt u hem proberer De Erres Turbo met „Zei denkend" deksel. Reeds eei paar minuten na het omspoe len zorgt hij voor een wind- droge was. En de prijs Viiiifi n' ofwel: bij afleveren f 65,Of Bij CO-OP HUISHOUD vindt u deskundige adviseurs die néést u staan. Zij gaan alleen van uw belang uit. Kijk deze vertrouwde .centrifuges zijn er. Dat doen 4ze en dat doen ze niet. Deze is voor u geschikt, deze niet. Dat is eerlijke voorlichting van CO-OP HUISHOUD. bnfo en 12 maandelijkse betalingen van f 16,10 (Advertentie) De grote consumenten-organisatie CO-OP Is van mening dat uit stekende jam niet duur hoeft te zijn. Zij maakt al geruime tijd ir. haar fabrieken eerste kwaliteit jam, de zogenaamde Huishoud- kwaliteit I, die zij onder het merk Gloria in haar winkels -verkrijg baar stelt voor 99 cent (alleen kersen en bosbessen kosten ƒ1,05). Bi] de bereiding van deze jam wordt gebruik gemaakt van 1* klas vruchten en zuivere kristalsuiker. Om zoveel mogelijk Nederlandse gezinnen deze uitstekende jam te laten proeven heeft zij van de populairste soort aardbeien 150.000 potten gereserveerd, die zij ter kennismaking deze week voor 79 cent aanbiedt. Dit zal voor veel prijsbewuste huisvrouwen aanleiding zijn om gauw een of meer potten Gloria Aardbeienjam in de CO-OP winkel te gaan balen. In de CO-OP jamfabrieken wordt niet alleen aardbeienjam gemaakt. Ook van abrikozen, ananassen, frambozen, bessen, sinaasappels, kersen, rozebottels en bosbessen worden voor de fijnproevers ver rukkelijke jams gemaakt. Genoeg smaken om de ontbijttafel een bij zonder aantrekkelijk en gevarieerd gezicht te geven. Wat u ook niet vergeten moet en wat vooral van belang is voor uw kinderen: jam is niet alleen gezond, maar heeft bo vendien een hoge voedingswaarde. Met de Olympic Airways naar Athene. Dan een droomcruise van 5 dagen langs de mooiste Griekse eilanden. Daarna nog 9 dagen om het heerlijke vaste land van Hellas te doorkruisen. Dit alles voor slechts 600,(en 3 waardecoupons van de CO-OP Winstaandelen). Vraag de folder in de CO-OP winkel met volledige bijzonderheden. ISO.000 potten 1. Winstaandeel Als consumenten-organisatie laat CO-OP haar klanten delen in de winst. Zij doet dit door middel van gratis zegels, die recht geven qp een Winstaandeel. 2. Waardecoupon Bovendien stelt CO-OP bi) elk Winstaandeel een waardecoupon be schikbaar. Ben waardevolle waar decoupon f Die waardecoupon geeft recht op een forse reductie bi) het aanschaffen van artikelen als een strykautomaat, een broodrooster, een plaid, een waadroogmolen en nog vele meer. Die waardecoupon kan eveneens gebruikt worden om reductie te krijgen op tal van inte ressante reizen. In de CO-OP win kel liggen voor beide mogelijkheden gratis lolden klaar met voUedige inlichtingen. .Gloria" van99nuvoor 73 g bij CO-OP koffie Goudse volvet 500 gram 0^ zakje van 49 voor 00 schijfjes blik «822 gram 00 grote pot 00 JO-OP KOFFIEMELK reuzenfles 1000 gram 1.' MÖLNY LUIERS tSatuke 1.95 O TOILETPAPIER „Zo-Zacht" 4 rollen 69 HAARLAK „Lady Lester" grote spuitbus 3.25 hi bij CO-OP koffie bovendien E(extra)-zegelsl Deze prijzen zijn geldig van 25 februari t/m 3 maart 1965. CA65-09 3. E-zegels En tenslotte: CO-OP maakt een aantal levensmiddelen bijzonder aantrekkelijk door er één of meer E- zegels bij te verstrekken. Dat zijn de gratis E( ex tra)-zegels, die u helpen om in een zeer korte tijd over een Winstaandeel te beschik ken. En een Winstaandeel betekent: te-zijner tijd winst in contant geld. De artikelen waarop E-zegels wor den verstrekt zijn: CO-OP koffie, CO-OP thee, CO-OP beschuit, Do- re-mi-koek. Vraag naar deze arti kelen I De coupon van uw CO-OP Winst, aandeel heeft grote huishoudelijke waarde. U krijgt er tal van luxe en nuttige gebruiksartikelen voor met een reductie van vaak niet min der dan 30 Regelmatig komen er bovendien nieuwe en aantrek kelijke artikelen bij. D hebt dus steeds meer keus. En... u bespaart vele guldens! Rolveger uitverkocht De belangstelling voor de rolveger die CO-OP de consumenten ter be schikking stelde, was zo groot dat wij helaas door de voorraad zijn heengeraakt. Bestellingen op deze rolveger kunnen we tot onze spijt dan ook niet meer uitvoeren. EL AL Airlines vliegt u naar het Beloofde Land! Voor slechts 895,— en drie waardecoupons van CO-OP Winstaandelen hebt u een vakantie die méér is dan dat. Het is een belevenis. Oud en nieuw Israel vermengen zich voor uw ogen tot een fascinerend geheel. Op do meest comfortabele wijze reist u naar Jeruzalem, Nazareth en Caper- nanm. U wandelt door Perzische tuinen, over Oosterse markten, door Arabische wijken. IJ geniet van een verkwikkende zon, een heerlijke ze* en een immens zandstrand. Een vakantie die zo totaal andere isom nooit te vergeten! Uitstekend verzorgde reizen. Ex tra voordelig met de waardecou pons van de CO-OP Winstaandelen. Een service van CO-OP aan de consument. Vraag folder met vol ledige inlichtingen in de CO-OP win kel. EiffeL Acht dagen naar Ober Maubach. Volop gelegenheid tot wandelen, zwemmen, winkelen, enz. ƒ135,— 1 waardecoupon). Partis. Zes dagen ontspanning in de lichtstad. Volledig verzorgd 159,— (+1 waardecoupon). Oostenrijk. Tien dagen naar Tirol- Gerlos. Volledig verzorgd 189,— (+1 waardecoupon). Een slaapzak om 12 maanden per jaar te gebruiken slechts 29,95 en één waarde coupon van het CO-OP Winst aandeel Heerlijk warme, heerlijk lichte slaapzak. Bekleed met vuilafstotend poplin. Ideaal voor kampeerders (op be vouwen tot een heel klein pakje!). Maar ook prettig om als extra daken in huis te hebben. Voor logés. Of voor heel koude dagen. (Rits de rondom deelbare ritsslui ting open en u spreidt de slaapzak over uw bed!) Een slaapzak waar u 't hele Jaar plezier van hebt. Zwitserland. Tien dagen naar Flumsenberg. Hotelkamer met bad. Mogelijkheid voor kabelbaanfitteo. Vanaf 235,— 1 waardecoupon). Marokko. Veertien dagen naar Al Hoceima. Volledig verzorgde vlieg reis. Een sprookjesvakantie 750,— 3 waardecoupons). Mallorca. vijftien dagen naar Palma de Mallorca. Vliegreis vanaf 329,— 2 waardecoupons). Vele mogelijkheden Jam biedt u talrijke mogelijkhe den om eens fantastisch te kokke rellen. Dat melkgerechten als yog hurt en hangop een stuk interes santer worden als n er jam aan toevoegt, wist u natuurlijk aL Maar maakt u zelf ook wel eens nw pud- dingsaus? Heel gemakkelijk! Ver dun aardbeienjam met wat citroen sap. tl zult merken dat ihet best smaakt! Een leuke attractie is ook zelf een gebakje maken van een sneetje cake en daarop aardbeienjam gemengd met geklopte slagroom. Voor thee visite. En als u naar iets toe wilt dat helemaal bijzonder Is (bijzonder verrukkelijk ook) neem dan een flinke plak paté en bedek de paté met een sausje dat bestaat uit met port verdunde aardbeienjam. Niet te geloven, zo lekker! Kanaalstraat 117, Dongen, tel. 01623 - 2196 Dagelijks aanmelden aan de fabriek N.V. ALGEMEEN BUREAU VOOR Dl BOUWNIJVERHEID, D 190 te SLIEDRECHT, vraagt voor werken te SLIEDRECHT Inlichtingen aan bovenstaand adres. Tel. 01840-2130 en 01850-27396.

de Stem | 1965 | | pagina 18