VOOR HALF MILJOEN DE GRENS OVER Organisator omvangrijkste televisiesmokkel gegrepen Stiletto wordt nu verboden bezit GEESINK SPEELT SAMSON BELTMAN KRIJGT ONTSLAG Middenstand heeft ook recht op televisie-reclame Toenemende onrust in metaal STAKING BIJ DE SCHELDE IN DE LUCHT LIPS TE DRUNEN NOC STEEDS „PLAT" BELGISCHE SENAAT AANVAARDT „SCHELDE-RI.JN" Zorgt u goed voor uw gezicht? Zweefvoertuig de ruimte in Wegenwacht paraat bij DWS en RAI Hurkmans (KNMB) „ONMENSELIJK ZWAAR" kollenkcmip v DAGBLAD VOOR ZEELAND AARDAPPELSCHILLER NOG VRIJ Dames hebben naaldhak altijd nog.. neS-S"opgehaald" Bin_ "OORMaZELEN zijn in de provincie AFNEMERS ABNORMAAL Go Ahead besluit: REGIONALE TV GEDULD Nederlandse arts in Fansania vermoord Moskee-brand vermoedelijk wraakoefening draion tegen regen 69,- SCHERK 103e JAARGANG No. 24826 Voor God, Koningin en Vaderland UitgaveN.V. Uifg. Mij. Neerlandia. DirecteurDrs. W. A. J. M. Harkx. Hoofdredacteur L. Leijendekker. Redactieraad J. M. A. C. v. Dongen, C. J. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau Breda Reigerstraat 16 tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111 WOENSDAG 24 FEBRUARI 1965 Abonnementsprijs 9,75 per kwartaal, excl. 0,25 incasso; 11,85 per post excl. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. tel. 4^^ w "i1 ,CI 1 'y1 -T i - - - - Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Hulst, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN, IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 OOSTBURG, Nieuwstraat 41 telefoon 2893) (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG De liberaal mr. dr. C. Berkhouwer heeft dinsdag in de Tweede Kamer een aantal gevaarlijke stiletto's gedemonstreerd bij de be handeling van het wetsontwerp van minister Scholten, dat deze wapenen wil verbieden. De heer Berkhouwer had de stiletto's in alle soorten mee gebracht en met grote vaardigheid knipte hij de vlijmscherpe messen open. Mr. H. van Doorn (KVP) con stateerde dan ook, dat dhr. Berkhou wer voor zijn optreden in de kamer duchtig moet hebben geoefend, ter wijl kamervoorzitter mr. F. v. Thiel, de kamerleden, die rond het spreek gestoelte samengroepten, aanraadde enige afstand te bewaren. Het wetsontwerp tot wering van ongewenste handwapens is destijds door minister Scholten ingediend om het gevaarlijke gebruik, dat van sti letto's werd gemaakt, onmogelijk te maken. In de wet wordt de minister gemachtigd, te verbieden het voor handen hebben, invoeren, vervaardi gen of afleveren van bepaalde hand wapens. Omdat zowel de kamer als de minister erkende, dat men niet alle messen kan verbieden, zal een der gelijke machtiging uitsluitend gebruikt worden voor die messen, die nagenoeg ongeschikt zijn voor elk normaal ge bruik. „Het „klompenmes", waarmee volgens mr. Berkhouwer de boeren in de kop van Noord-Holland hun klompen reinigen als ze op het land geweest zijn, valt er evengoed buiten als het aardappelschilmesje of het padvindersmes. Dr. Meulink (AR) vond, dat het zwakke geslacht niet volledig wordt ontwapend als de sti letto verboden wordt, want de da mes hebben nog steeds de naaldhak. Mevrouw Brautigam (PvdA) en mr. Van Doorn (KVP) zagen bijzondere gevaren in de luchtdrukwapenen, zo als luchtbuksen. Die kunnen onder de bestaande wetgeving niet verboden worden. Mevr. Brautigam wees erop, dat jaarlijks vele volwassen en kinde ren oogletsel oplopen door het gebruik van deze wapens. Zij bepleitte de ver koop van luchtbuksen uitsluitend toe te staan via de wapenhandel aan per- ouder. Minister Scholten voelde er niet veel voor de verkoop ervan tot de wapenhandel te beperken. Over de leeftijdsgrens zal hij in overleg treden met de staatsse cretaris van Economische Zaken, drs. Bakker. Wat de stiletto's betreft produceer de minister Scholten een officieel stuk van de stad Zutphen uit het jaar 1648 om aan te tonen, dat er weinig nieuws onder de zon is. Reeds toen was het verboden om „met toornig gemoed" een mes te trekken. Tot de den opgelegd, behoorde ook de ver- straf, die buiten geldboete kon wor- banning uit de stad voor een jaar. Zover ging het wetsontwerp niet: De maximumstraf bedraagt twee maan den hechtenis of een boete van vier duizend gulden. Het wetsontwerp werd door de ka mer zonder hoofdelijke stemming aan- genomen. DE PORTUGESE oppositiebeweging van generaal Humberto Delgado heeft meegedeeld dat de generaal in Spanje is aangehouden. Delgado zou in Portu gal een gevangenisstraf wachten van 20 jaar. PRESIDENT JOHNSON zal zijn rei zende ambassadeur Averell Harriman naar Israël sturen om te bemiddelen ir het conflict tussen dat land en West Duitsland. REDDINGSPLOEGEN die in de ramp mijn op het Japanse eiland Hokkaido zoeken naar slachtoffers van de instor ting, hebben opnieuw lichamen van mijnwerkers gevonden. Het dodencijfer is thans gekomen op 59. SOEDAN wordt door een ernstige crisis bedreigd. Duizenden leden van de Mes- senyastam hebben politieposten aange- Tweehonderd mensen zouden daarbij het leven hebben verloren. d(diikE?oT?G V3in Windsor zal vermoe- onderpaan Wee£ een operatie moeten het netvUes8 is ^gemakt™08' WaarV3n «nGinN|v^i0nage zijn terechtgesteld klan pn L ^.naturaliseerde Ameri- leger majoor van het Syrische mwipS^nFFEyJK overschot van een den rala a u Vler en 2even maan- valled a1 Turkye 121 slachtoffers ge- vellen, onder wie 106 kinderen. Opklaringen meegedeeld door het a aw» tot vanavond: ^anvankchjk nog veel bewolking n ,er en daar enige neerslag. vh? 0Pwai"ingen. Matige tot nïï.jkrachti8e wind uit noord- t.i-J^oostelijke richting. Tempera- vri«n e"kele graden boven het vriespunt. rm5?aaig,:«zPn onder 13.10 uur. Maan onder 11.24 uur. 4 29^uur 2011 UUr' ^aan °P (Van onze correspondent) BRUSSEL De Belgische senaat heeft gistermiddag het Nederlands-Bel gische Schelde-Rijnverdrag goedge keurd met een overtuigende meerder heid, namelijk met 106 stemmen voor, 18 tegen, bij 15 onthoudingen. Alle tegenstemmen op vijf na en ook de grote meerderheid van de onthou dingen kwamen van Waalse afgevaar digden, en dit is meteen de schaduw vlek op deze historische gebeurtenis. Van Waalse zijde werd tot op het aller laatste ogenblik een felle campagne ge voerd tegen het verdrag, onder voor wendsel dat het slechts Antwerpse en Nederlandse belangen zou dienen, ten nadele van de Waalse gemeenschap. Ook Gent is niet bepaald geestdriftig over het Schelde-Rijnverdrag. De Gen tenaren vrezen dat het kanaal van Hansweert door Zuid-Beveland in on bruik zal raken, zodat in de toekomst de Gentse Rijnvaart via de Antwerpse haven zal moeten geschieden. Die vrees is echter ongegrond, om dat de belangen van de derde Neder landse haven, Terneuzen, terzake paral lel lopen met die van Gent. CAPE KENNEDY Vanaf Cc Kenndy is dinsdag een twee me groot onbemand „ruimtezweefvoertuig" in de ruimte gelanceerd om de reactie op de enorme hitte bij terugkeer naar de dampkring te beproeven. De helft van het ruimtevoertuig, dat op een vliegend strijkijzer lijkt, is be dekt met duizenden stippen verf ir tien verschillende kleuren. Elke kleur is gevoelig voor een bepaalde tempe ratuur en verandert van kleur, zodra die temperatuur is bereikt. Naar verwachting zal de neus van het toestel blootstaan aan een temperatuur van 2300 graden Celsius. Als alles volgens plan verloopt, zal het ruimtevoertuig op een afstand van 4425 kilometer van Cape Kennedy in de Atlantische Oceaan terechtkomen, waar schepen gereed liggen om het te ber gen. (Van een onzer verslaggevers) ALMELO/BREDA In de omvangrijkste televisie-smokkel, die Nederland ooit heeft gekend, heeft de Almelose recherche een tegen zet gedaan door de arrestatie van de vermoedelijke hoofddader J. P. (42). De verdachte, aangehouden op grond van vermeend wapenbezit, zwijgt tot heden. De zaak kwam aan het rollen doordat een van de twee Duitsers, die vorig jaar met achtendertig: gesmokkelde toestellen werden gepakt, is gaan doorslaan. Het spoor leidde toen naar P., een Almelose handelaar, die er nu van beschuldigd wordt de organisator van dit smokkclkomplot te zijn. Ter waarde van ongeveer een half miljoen gulden is aan smokkeltoestellen de grens over gekomen. De justitie heeft meegedeeld dat P. zijn zaken voorlopig niet zal kunnen behartigen omdat zijn boekhouding in beslag is genomen. Vermoedelijk zal de hand worden gelegd op de volledige in ventaris van zijn zaak in de Almelose Nieuwstraat. Toen de twee Duitsers werden aan gehouden werd in hun auto een revol ver met gaspatronen gevonden. Zo'n zelfde wapen is nu ook bij P. thuis aan getroffen. In december van het afgelopen jaar' liet de Duitser S. zich tijdens het ver hoor uit de mond vallen dat de Almelose handelaar P. op het vinketouw zat. Het onderzoek vlotte daarna aanmerkelijk S. vertelde dat hij vóór de smokkel be gon (omstreeks juli 1964) in Nederland was om transistorradio's te verkopen. Hij vroeg te veel voor de toestellen en had weinig succes. Toen kwam hij in contact met P., die belangstelling had voor goedkope televisietoestellen. P. begon S. een bepaald bedrag te geven voor de aankoop ervan bij een Duitse firma. Miden juli 1964 kwam de eerste zending over de grens. Op het moment van de aanhouding hadden al onge veer 45 partijen, variërend van 20 tot 50 t.v.'s, hun weg naar Amsterdam ge vonden. P. had vaste afnemers, die hij regel matig van toestellen voorzag. Er waren plannen om vier ritten per week te ma ken met een auto, waarin 50 apparaten vervoerd konden worden. Zover is het niet gekomen. Een sterke aanwijzing tegen P. is, dat de in Duitsland betrokken toestellen niet aan de grens ingeklaard werden, maar in zijn winkel zijn verkocht. Bo vendien verklaarde een getuige dat hij een Duitse vrachtwagen met televisies naar P. heeft gebracht. P. is al eens eerder met de justitie in aanraking geweest. Hij werd in 1963 verdacht van heling van in Duitsland gestolen televisietoestellen. Ongeveer drie dagen werd hij toen vastgehouden, maar de justitie moest de zaak wegens gebrek aan bewijs opgeven. De afnemers konden vermoeden dat de toestellen van smokkel afkomstig waren. De prijs lag zo laag, dat niet meer van een normale korting gespro ken kon worden. Geen wonder als men bedenkt dat P. op de ongeveer 1500 toe stellen de justitie wist van 1164 ap paraten de nummers zo'n 150.000 aan invoerrechten ontdoken heeft. De toestellen, die zich nog bij de af nemers bevinden, kunnen in beslag ge nomen worden. Dat kan ook gebeuren met de toestellen van de kopers. Het minste dat hen overkomen kan, is een navordering van rechten. De maximum straf, die P. als hoofd van de organi- satie kan krijgen, is zes jaar. Ir. G. van Ginkel loning. maximale be- ROME Anton Geesink, wereld en olympisch kampioen alle cate gorieën, is gekozen als vertolker van de Samsonrol in de film „De Rechters", die de Sao Paulo film maatschappij zal maken. Geesink heeft verleden vrijdag proefopnamen gemaakt voor deze rol. De regisseur van de filmmaat schappij, Hugo Lodrini, verklaarde: „We hebben de proefopnamen be studeerd en vinden dat hij vol doet". Lodrini zei dat Geesink vermoe delijk pas over 10 a 12 dagen in Rome zal aankomen voor de ver filming „omdat hij boven zijn ge wicht is en zijn vorm even wil verbeteren om zijn rol goed te kunnen vervullen". De filmopnamen in de Cinecitta- studio's zullen ongeveer vijf we ken in beslag nemen. (Van onze sportredactie) DEVENTER De veelbesproken Go Ahead-manager Wim Beltman is dins dagmiddag door het bestuur van de De venter eredivisieclub Go Ahead met on middellijke ingang uit zijn functie ont heven. In een door voorzitter J. Oosting uitgegeven communiqué deelde het be stuur mee dat de vereniging heeft ge meend de relatie met de heer Wim Belt man, manager van genoemde club, te moeten beëindigen en hem met ingang van heden op non-actief te stellen. De dagelijkse leiding van de vereniging be rust weer in handen van het bestuur. Over de reden van het ontslag van de heer Beltman werd verder officieel niets meegedeeld, maar deze is uiteraard niet moeilijk te raden. Na het ongeval met Enschede-keeper Piet Lagarde ontstond er een enorme rel. die nog voortduurt omdat Beltman twee bestuursleden liet vervolgen. Zon dag jl. ging Beltman tijdens de rust zo te keer, dat het publiek zich rond de kleedkamer verdrong. Kennelijk is dat voor het Go Ahead-bestuur de druppel geweest die de emmer deed overlopen. Wim Beltman (die vier jaar geleden bij de Deventer club kwam, na een inter nationale scheidsrechtersloopbaan) wilde geen commentaar geven. (Van onze correspondent) AMSTERDAM Eenentwintig extra wegenwachters worden vanavond door de A.N.W.B. ingezet op de Amsterdam se invalswegen, om paraat te zijn als de verwachte verkeersstromen naar RAI en Olympisch Stadion, waar DWS strijd gaat leveren tegen Vasas Gyoer, onverhoopt uit de hand dreigen te lo pen. Ook de Amsterdamse stadswegen- wacht zal worden versterkt. De extra patrouilles worden uitgevoerd vanaf zes uur in de namiddag totdat de verkeers drukte in de late avond zal zijn ge luwd. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De regering en de volksvertegenwoordiging hebben de plicht ervoor te zorgen dat aanstonds bij de invoering van televisie-reclame het midden- en kleinbedrijf gelijke kansen krygt als het grootbedrijf. Dit zei de voorzitter van de Neder landse katholieke middenstandsbond (N.R.K.M.), de heer J. B. A. Hurkmans, gisteravond op een vergadering in Haarlem. Volgens de heer Hurkmans is het fou tief geweest er bij voerbaat van uit te gaan dat televisie-reclame vanwege de hoge kosten alleen maar iets is voor de industrie en het grootbedrijf en dat de middenstand er hierbij niet aan te pas komt. Voor de middenstand zijn de moge lijkheden gelegen in regionale uitzen dingen. Van de regering en volksverte genwoordiging moet nu volgens de heer Hurkmans geëist worden, dat zij zor gen dat de mogelijkhed voor regionale televisie-reclame er komt. Het zou z.i. onaanvaardbaar zijn, in dien het midden- en kleinbedrijf in de praktijk de enorme nieuwe mogelijk heden. welke de televisie-reclame opent, niet zou kunnen gebruiken. K.N.M.B.-voorzitter Hurkmans „De kamer moet rustig afwachten tot 1 maart", zei gistermiddag minister mr. Th. Bot in de Tweede Kamer, als ant woord op de vraag van dr. Vondeling (P.v.d.A.) of de nota over het omroep bestel nog vóer die datum de kamer zal bereiken. Dr. Vondeling had aan ka mervoorzitter, mr. F. van Thiel, om na dere informaties over de nota gevraagd in verband met het feit dat de kamer enkele weken niet zal bijeenkomen in plenaire vergadering. Mr. Van Thiel deelde mede dat hij van niets wist. Mi nister Bot. in de zaal aanwezig in ver band met het verdedigen van een ander wetsontwerp, volstond met de opmer king dat de kamer maar moet afwach ten. DEN HAAG Haagse taxichauf feurs, lid van de afdeling Den Haag van de Nederlandse bond van vervoer personeel, heeft zich tijdens een verga dering unaniem uitgesproken voor af schaffing van de fooi. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN/DRUNEN/BREDA In de provincies Noord-Brabant en Zee land is de onrust over de toepassing van de differentiatieregeling in de me taalionen gestegen. Bij de scheeps- schroevenfabriek n.v. Lips te Drunen staakten dinsdag ongeveer zevenhon derd arbeidskrachten, omdat de ge wenste 21 cent uurloonverhoging niet werd toegezegd. Bij de Vlissingse scheepswerf „De Schelde" stroomden dinsdagmiddag ongeveer vijfhonderd van de ruim drieduizend werknemers samen in een vverkhal om naar mede delingen van de directie te luisteren, die later niets te zeggen bleek te heb ben. Het directielid ir. G. van Ginkel van „De Schelde" heeft de werknemers wel toegezegd vandaag de hele loonproble- matiek in het bedrijf nog eens te zul len doornemen. Districtsvertegenwoor digers van de metaalbonden verwach ten moeilijkheden bij „De Schelde" als de directie met haar loonvoorstellen niet verder wil gaan. Per 1 januari heeft ze besloten tot een loonsverhoging van vijf procent en toepassing van de vier procents differentiatieregeling, te genover een inlevering van vijf punten van het ervaringstarief. De bondsver- tegenwoordigers hebben dit nitt geno men. Naar aanleiding van moeilijkhe den in de Randstad beloofde de direc tie de tarieven te zullen aanpassen, wanneer uit de Rotterdamse moeilijk heden nieuwe, algeheel aanvaarde spel regels zouden ontstaan. Tot gisteravond heeft „De Schelde" daartoe geen ter men aanwezig geacht. Directeur Van Ginkel meent dat binnen de officiële richtlijnen de maximaal mogelijke be loning in het Vlissingse bedrijf wordt toegepast. Districtsbestuurder J. Rij kers van de r.-k. metaalbewerkersbond „St.-Eloy", zegt dat dit een minimale verhoging is, naar zijn mening net ge noeg om een staking, te voorkomen. Volgens de heer Rijkers is „De Schel de" altijd op en neer gegaan met de tariefstelilng in de Rotterdamse bedrij ven. Het jongste, veel omstreden ak koord in Rotterdam is volgens de heer Rijkers „met kennisname" van de vak- raad en de bedrijfsbonden tot stand ge komen. Hij ziet niet in waarom „De Schelde" zich niet bij dit akkoord zou kunnen aanpassen. Bovendien meent hij dat „De Schelde" al eerder mogelijk heden had om de lonen te verhogen. „De Schelde" heeft die mogelijkheden z.i. echter niet willen gebruiken. De districtsbestuurder van St.-Eloy vindt het niet juist dat de directie van „De Schelde" volgens het eind vorige week gedane voorstel de verhoging in de uurlonen voor een groot deel weer te niet heeft gedaan door een verlaging van de tariefbetalingen. Volgens de heer Rijkers zijn tot nu toe bij „De Schelde" alleen moeilijkheden voorko men door de mededelingen van de di rectie van vrijdag j.l., waaruit een af wachtende houding bleek. Ook de werk nemers wachten nu af. Bij Lips in Drunen zou de directie vandaag zijn houding bepalen naar aanleiding van het jongste voorstel, dat de zevenhonderd stakende werknemers in overleg met de vakbondsbestuurders hebben gedaan. Dinsdag werkten maar vijftien man: personeel van de kopergieterij. De och tendploeg ging niet aan het werk. De stakers willen sneller dan de directie negen cent uurloon meer realiseren, zo dat de verhoging dan al eenentwintig cent zou bedragen. Tegenvoorstel van de directie: zestien cent ineens en vijf cent ter rechttrekking van oneffenhe den. De werknemers bleven niettemin eenentwintig cent eisen. Het jongste voorstel van de stakers: eenentwintig cent. waarvan twee cent voor het recht trekken van oneffenheden in de lonen, een hogere vakraadsuitkering van een procent en uitbetaling van niet ge werkte uren. President-commissaris Max Lips zou per vliegtuig van vakan tie terugkeren om de zaak mee te be spreken. TANGA (Tanzania) De politie zoekt naar de moordenaar van een Ne derlandse arts, die gisteren in zijn ga rage te Tanga werd aangevallen. Dr Frits Thiel overleed later in een zieken' huis. Zijn Nederlandse echtgenote. Ja coba, werd aangevallen toen zij haar man ging zoeken. Zij is met hoofdwon den in het ziekenhuis opgenomen. Dr. Thiel kwam in 1959 naar Tanga njika en nam enkele maanden geleden in de havenplaats Tanga een praktijk over. (Van een onzer redacteuren) „Onmenselijk zwaar" noemt mi nister Bogaers (Volkshuisvesting en Bouwnijverheid) het ambt var. mi nister. „Onmenselyk zwaar" is ook de taak die deze hardwerkende bewindsman er bij op de schouders heeft genomen, nu liet met de wo ningbouw goed loopt, de taak name lijk om Nederland ook in de toe komst leefbaar te houden. Zijn gedachten en plannen op dit punt heeft drs. Bogaers in een exclusief interview ontvouwd aan een redacteur van „DAGBLAD DE STEM". U leest er over op pagina 9. NEW YORK In de moskee van de Black Muslims in New York is dinsdag een grote brand „onder verdachte om standigheden" uitgebroken. Een brandweerman werd ernstig aan het hoofd getroffen door vallende ste nen en puin van een instortende muur. De politie vermoedt dat de brand ge sticht is door aanhangers van de twee dagen geleden vermoorde negerleider Malcolm X. De moskee maakte deel uit van het New-Yorkse hoofdkwartier der Black Muslims in Harlem. Malcolm X die zich van de Black Muslims had afgescheiden, was leider van de Black Nationalists. Tussen beide extremistische negerorganisaties heerst grote vijandschap. De politie vermoedt dan ook dat Malcolm X door leden van de Black Muslims is vermoord. De moskee die zowel aan de Lenox Avenue als aan de 116th street een in gang heeft, was het hoofdkwartier van Malcolm toen hij nog hoofd was van de New-Yorkse afdeling van de Black Mus lims. Na zijn afscheiding van de Mus lims in maart verleden jaar werd het het hoofdkwartier van Jimmy X, zijn opvolger in New York. Mannen van het F.B.I, en van de po litie zijn intussen op jacht naar zes vol gelingen van Malcolm X. Ze zouden zich, naar verluidt, per auto op weg naar Chicago hebben begeven, om de leider van de Black Muslims, Elijah Muham mad, te vermoorden. Muhammad heeft verklaard dat zijn organisatie niets met de moord te maken had. Hij heeft zich niettemin laten omringen door een lijf wacht van gespierde volgelingen. Ook de politie van Chicago verleent hem bescherming. Op de foto: Elijah Muhammad: lijfwacht (Advertentie) selectiekleding Onkreukbaar, lichtgewichtig en zeer moeilijk vuil te krijgen... voilé., regenjas van dralon. Nog regenafstotend ookBij Hoilenkamp. AMSTERDAM BREDA EINDHOVEN ENSCHEDÉ HEERLEN ROTTERDAM Uw gezichtshuid heeft in ons Nederlandse klimaat veel te verduren. Daarom is een goede huidverzorging j'uist hier zo belang rijk. Onmisbaar vpor het reinigen is hier bij Scherk Gezichtslotion! Wees zuinig op uw uiterlijk, begin morgen met Scherk! In flacons v.a. 2,95. Gebruik ook Scherk crèmes lubes f3,- en f3,85en Scherk Gezichtsmelk (flacon f4,95).

de Stem | 1965 | | pagina 1